Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-efekt ekspozycji . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - wystawa
"Oświetlenie Flash", odsłaniając kręgi zbożowe, jest więcej niż 10 18 razy większa niż zwykłych zdjęć
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Naukowiec jest rodzaj uległego chłopca. Coś z naukowca w każdym małym chłopcem. Inne rosną, naukowcy schronisku ale chłopcy do życia.  G.Wald
Inteligencja to zdolność do przystosowania się do zmian. S.Hawking
Jedyne, co naprawdę ważne jest to wysiłek. A.S.Exupery

Kręgi w zbożu , crop circles efektów narażenia (fotografia)

PagPh
Motto: kręgów zbożowych, i wszelkie inne kształty są początkowo w strukturze roślin ("siatka") w dziedzinie wielkich wyładowań energetycznych "Exposed" (niezauważalne uszkodzenia roślin), a dopiero po długim czasie, są one za pomocą "naturalny proces rozwijający się" ( osłabienie roślin i mieszkania , gięcie łodygi na ziemię pojawi.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Ten rozdział opisuje szczegółowo z analogii, proces tworzenia kształtów w ziarnie (kręgi) przypomina. Można go porównać do procesu narażenia zdjęcie i przywrócenie późniejszego. Oznacza klasyczny procesu fotograficznego, stosując żelatynę warstwę rozproszonych halogenków srebra oraz ich wrażliwość na światło. Zainteresowania można wskazać, że kontakt z kręgiem występuje, gdy "Flash oświetlenia", który może być, na przykład, dziesięć 18 razy większa (i wiele innych), w stosunku do związku, do którego są one narażone na zwykłych zdjęć.

 

Zauważyć

Jak to jest stale podkreślana w wielu miejscach w internecie, nie tylko stworzył podobny proces regularnych wzorów w ziarnie, ale prawie bez wyjątku wszyscy spłaszczone , ziarno leży na ziemi na całym świecie. Regularne wzory powstają bardzo losowy współdziałanie wielu czynników, w jednym z przypadków, kilka milionów, jeśli pole przechodzi wyładowanie atmosferyczne. W jednym przypadku kilku milionów. We wszystkich innych przypadkach, jest "tylko" dla hoteli , gięcie do łodygi kukurydzy naziemnych. Może być z grubsza podobny stosunek wyrazić stosunek powierzchni zboża rocznie, "normalnie Polehňa , wygięte łodygi na ziemię "(0,5 do 1,5 mln kwadratowych powierzchni km złożony , ziarno leży na ziemi, a obszar, który jest spłaszczone , słomki leżącego na ziemi w postaci regularnych kształtach (mniej niż jeden kilometr kwadratowy połączeniu powierzchnię wszystkich regularnych kształtów w świecie).

 

Definicja

już dawno wyraził roku Grand Master:

"Z tego twierdzenia, ale twierdzą, że protest przeciwko nim, ale to wszystko, co się z nim lub przeciwko niemu, co możemy zrobić."

( theatresand , luźno cyt.)

 

Analogia ze zdjęciami akcji i innych efektów

 

Wzmianka wyładowań koronowych

 

 

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Istotą filmu jest przecięty. Połączenie spektakularnych ujęć czy obrazy ludzi w chwilach emocjonalnych lub obrazów ogólnych razem w rodzaju alchemicznej mieszanki. F.F.Coppola
Naukowcy mogą być najszczęśliwszym z ludzi.  G.Wald
Jeśli możesz marzyć o tym, może też być zrealizowana. W.Disney
z