Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-chronologia-details . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Chronologia - Szczegóły
Crop Circles - czytaj więcej

od zakwaterowania , uszkodzenia ziarna słabnącego

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

Trudno dowiedzieć się, co człowiek naprawdę przynosi szczęście.  Kin Hubbard Ubóstwo czy bogactwo nie pracował zbyt. 
Cudzoziemcy, członkowie parlamentu i konstytucji chroni najbardziej pijany. W.Rogers
Jeżeli eksperyment potrzebuje statystyk  E.Rutherford ocenę, to lepiej, aby inny.

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych

Chronologia - Szczegóły

PagPh

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Chronologia kwatery , szkoda, ziarno osłabienia - dalsze szczegóły

Ta strona pokazuje stopniowe zmiany w uprawach zbóż, które miały miejsce głównie w sąsiedztwie i wokół niektórych z zaobserwowanych struktur okresowych (kręgi). Jest to bardzo trudne coś, dokumentację w tym sensie jest praktycznie zerowy, i można uzyskać bardziej lub mniej przypadkowo. Spowodowane jest najczęściej popełnianym błędem zwróconej wszystkie kręgi zbożowe odkrywcami, którzy udokumentowane obiektu, a tym samym do pracy ich. Nie zdają sobie sprawy nie jest w najmniejszym stopniu, że obiekt, który jest udokumentowany, z zastrzeżeniem czasowego (chronologicznie) rozwoju do zbiorów. Mimo, że nigdy nie udało się uchwycić akcję od samego początku, to jest bardzo ciekawe i co następuje po zakończeniu ich działalności. Co udało nam się udokumentować, jest pod względem chronologii raczej wyjątkiem, ponieważ obiekt był bardzo szybki, prawdopodobnie za sprawą efektu domina i Butterfly Effect. To nie znaczy, że na miejscu nic nie stanie się potem, lub na odwrót. Niektóre zmiany, jakie można obserwować do zbiorów.

 

Jak już wspomniano, w dokumentacji miejsce uzyskała zdecydowaną większość "poszukiwaczy", nie jest to możliwe z punktu widzenia chronologii wynika absolutnie nic, bo nie jest to miejsce niemal na zasadzie odwiedzić ponownie. Ale, na szczęście, można stosować mniej lub bardziej przypadkowe zjawisko, że niektóre zdjęcia dokumentujące zjawiska przechwycony przez łowców różnych kształtach regularnych w kukurydzy, zostały wykonane w różnym czasie.

 

Jedynym wyjątkiem od tej reguły są wyliczone przypadki, w których istnieje jakiś czas po zakończeniu kształty - pribyde kilka innych części. W tym przypadku, widzą jakieś "zwiadowców" za stosowne podnieść pérdele z wygodnymi krzesłami i iść strzelać obiekt ponownie.

 

Choć natychmiast napotykamy kolejny wielki błąd , który miałby każdego fotografa WORLDWIDE W ŻADNYM nie dają . To bardzo smutny fakt, że zdobyli zdjęcia (opublikowane na ich stronach internetowych) nie zawsze są zaznaczone daty nigdy zrobieniu zdjęcia, ale termin (prawdopodobnie) pojawienie się wzorców. Po pewnym parametrów EXIF, gdzie jest to możliwe, między innymi, zjeżdżalnia data łatwo zachować, na pewno nie warte szukaj. EXIF jest automatycznie przypisywana do każdego obrazu całkowicie wykonane z cyfrowego urządzenia, zawierające bardzo wiele szczegółów na temat obrazu (czas ekspozycji data, typ urządzenia) oraz regularne procesy regulacji nie jest możliwe, aby pozbyć się go. Jest bardzo prawdopodobne, że wszystkie dokumentalny zjawisko kręgów zbożowych nawet nie wiem, że coś takiego istnieje, a jeśli tak, to tajemniczych powodów każda ramka jest usuwana, ponieważ stara się być bardziej tajemniczy niż tajemniczym zamku w Karpatach. Pozostaje zatem całkowicie niż jakikolwiek dokument zjawisko kręgów zbożowych zapytać, czy takie informacje mogłyby na ich uzupełnienie istniejących baz danych w sieci Web. Przynajmniej jest to jedyny i najważniejszy, faktyczna data na zdjęciu. Wartość informacyjna swoich stronach będzie wtedy natychmiast wzrosła szacunkowo minimum 10.000%.

 

Pozytywny wyjątek od tej reguły jest Klaus Leidorf. Jedyną przyczyną tego faktu jest to całkiem zrozumiałe, że jest on szczególnie Pan fotograf  Klaus Leidorf, wybitny profesjonalista w dziedzinie fotografii, zwłaszcza lotnicze. Zdjęcia wzory w ziarna dla niego praktycznie tylko produktem ubocznym.

 

Mimo swoich problemów może czasem, choć rzadziej, podobnej obserwacji dokonać. Czasami zdarza się, że moje fotograficzne wydarzenia odkrywcy nastąpić w różnych momentach. Chociaż faktyczna data zdjęcie jest z ich strony internetowej nigdy nie wiesz, jak już wspomniano, przynajmniej o czymś można oszacować stan roślin. Takie przypadki będą prezentowane tutaj.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

On nic nie wie, a myślą, że wiedzą wszystko. Że wyraźnie  GBShaw idealny do kariery politycznej.
Prawa fizyki może wyjaśnić  A.Einstein kelnerka.
Wiele osób nie wielką szansę, bo zdała TAEdison w kombinezonach i patrząc jak praca.
108
z