Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-Benátecký-Vrutice-2008 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Benátecká Vrutice 2008
Błyskawica zarejestrowany wizualnie i akustycznie, 1800 m od miejsca dopadu.Návštěva w ciągu kilku godzin
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Naukowiec jest motywowany głównie przez ciekawość i pragnienie prawdy. I.Langmuir
Ludzie są tylko tak dobre, jak ich rozwój techniczny pozwala im być. G.Orwell
Pesymista widzi trudności w każdej okazji, optymista widzi okazję w każdej trudności.  W.Churchill

Kręgi w zbożu , crop circles Benátecká Vrutice 2008

PagPh
Natychmiastowe punkty kontrolne błyskawica

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

To był wyjątkowo silny sztorm towarzyszył deszcz. Miejsce odwiedzane co ​​dwie lub trzy godziny, pole spłaszczone , leżąc na podłodze około 80%. Sąsiednie pola bez zmian, praktycznie bez hoteli , zginania łodygi na ziemię, a najbliższy sąsiadujących poprzez drogi. Dokładniej, ich stan niezmieniony od spłaszczone , leżące na powierzchni ziemi o nich wcześniej, wszystko stale rejestrowane i udokumentowane. Konsultacje z miejscowego rolnika, controllingu tablicy zaraz po burzy ujawnił, że przed burzą pole leżało na ziemi lub listwą. Pozostałe pola, w ponad 95% spłaszczone , słomki leżał na ziemi w ciągu najbliższych tygodni.

 

Zdjęcia wykonane około trzech godzin po wyładowań atmosferycznych. Dzięki informacji od miejscowego rolnika, że ​​pole było zupełnie nieuszkodzone od burzy. Pozostałe pola, po drugiej stronie ulicy przyległej do tego, pozostał prawie niezmieniony. Hit Lightning nie jest bardzo silny (prąd 6000, mogą być klasyfikowane jako "drobne"), ale deszcz był bardzo mocny i ostry, kilkadziesiąt milimetrów opadów w mniej niż godzinę. Może to znacznie zmienić (zmniejszenie), rezystancja elektryczna ziemi i roślin, a więc mogą powstać tak duże zmiany w ciągu kilku minut, gdyż prąd przeszedł całkowicie przez powierzchni całego pola, więc wyraźna rośliny dotknięte prawie całą powierzchnię.

 

V průběhu přibližně 30 minut spadlo několik desítek mm srážek, polehlo celé políčko o přibližné rozloze 6 hektarů, velmi nepravidelného tvaru. Fotografie doprovázející tento odstavec byla na stejném místě pořízena o 4 dny později. Konzultací s místním zemědělcem, který se nacházel přímo na místě a kontroloval následky bouřky, zjištěno, že před bouřkou na poli neleželo na zemi ani stéblo. Jak se vyjádřil, během sklizně budou muset u kombajnu asistovat chlapi s vidlemi. Obilí (ječmen) polehlé téměř kompletně, 80 - 90 %, místa která polehlá nebyla rozmístěna jen velmi náhodně. Okolní pole netknuta, respektive jejich stav nezměněn, předtím jejich stav několikrát ověřen a pravidelně kontrolován. Včetně nejbližších, vzdálených jen o šířku polní cesty, kroupy by se nedokázaly strefit tak selektivně do jediného pole, ještě k tomu tak nepravidelného.

 

Lampa może być monitorowane wizualnie i usłyszeć brzmienie grzmot uderzeń Miata leży 1800 metrów w linii prostej od laboratorium.

 

Ponownie należy podkreślić, że pomimo ekstremalnych opadów było inne pola nienaruszone, ale pole jest piorun spłaszczone , leżącego na podłodze prawie całkowicie na całej powierzchni (szacuje się na ponad 80%). Pole ma raczej złożony kształt, patrz na załączonym rysunku i mapy, więc jest to prawie niemożliwe, lokalne działania lokalne zjawisko meteorologiczne, tak, że tylko wpływ tego pola, bez znacznej interwencji okolicznych polach, oddzielony tylko drogą gruntową.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Jestem bardzo inteligentny, mogę zrobić wszystko. Wymyśliłem perfumy i własne sieci hoteli. Jestem żywym dowodem, że blondynki nie są głupie. Paris Hilton
Uwielbiam tak głupie eksperymenty, to wciąż robi. C.Darwin
Zemsta jest słodka i nie tuczące dla niej. Alfred Hitchcock
z