Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-Zdrowie-problemów . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Konsekwencje zdrowotne
W polu, gdzie piorun uderzył, możemy spodziewać się kilku bardzo niebezpiecznych trucizn: CO , ZNJ , substancji psychoaktywnych
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Twórcy wiedzą, że doskonałość nie jest osiągnięta, gdy nie ma nic do dodania, ale gdy nie ma nic do usunięcia A.de Saint-Exupery
Nigdy nie należy się poddawać. Zwycięzca nigdy się nie poddawać, i tych, którzy przedwcześnie zrezygnować nigdy nie wygrywa. Ted Turner
Na wszystko w przyrodzie jest coś wspaniałego. Aristoteles

Kręgi w zbożu , konsekwencje kręgów zbożowych Zagrożeń dla Zdrowia i

PagPh
Bardzo poważne ostrzeżenie!   Cokolwiek lokalizacja wizyty kręgów zbożowych na własne ryzyko. Mogą one być obecne w wysokich stężeniach trucizny niezwykle niebezpieczne, CO (tlenku węgla - bezwonny). Dwutlenek także wiele trucizny, złożone organiczne związki węgla i krzemu.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Wprowadzenie

Wyładowanie atmosferyczne, które przekazuje w przypadku okazów powyżej średniej energii, co byłoby nawet pociąg towarowy załadowany dużo kilka razy koncertował na całym świecie, jest w stanie wyprodukować ilość podziemnych toksycznych chemikaliów, które byłyby w stanie zniszczyć ludność całych miast. Jedynie ze względu na fakt, że są one uwalniane z powierzchni bardzo powoli, a także ze względu na to, że większość z nich są bardzo reaktywne, które w ciągu kilku cali podziemia struktury natychmiast reaguje z otoczeniem i siebie, a więc większość z nich (szczęście ) zrekombinuje wytwarzać produkty mniej niebezpieczne lub całkowicie nietoksyczny, zawdzięcza wiele ludzi, którzy kiedykolwiek odwiedzili kręgów zbożowych na wciąż żywą.

 

Typowe objawy zatrucia niektóre

Jednak sporo substancji toksycznych w podziemiu można jeszcze znaleźć, nawet w trakcie ich wizyt. Można zaobserwować, że niektórzy ludzie w tych miejscach zachowują się bardzo nietypowe sposoby.

"Ktoś w medytuje kształtu, ktoś modli się, ziemia mówić przez nos kogoś, itp. "

 

Na przykład, jeden z najbardziej znanych zjawiska pozorovatelek nazwie kręgów zbożowych, Lucy Pringle, opisano na jednej lub dwóch stronach witryny całkowicie typowe objawy zatrucia, subletalnych dawek śmiertelnych związków lub leków, możliwe jest, aby zadać toksykolog.

 

Tak czy inaczej, wszyscy są pod wpływem, bo nie może być tlenek węgla CO (i bardzo prawdopodobne, że naprawdę jest). Wiele opisanych uczuć i zachowań ludzi w rzeczywistości przypominają pewne objawy stronach Toksykologii publikacjach takich jak jaja.

 

Strona może być nadmiar dwutlenku węgla CO2 , tak, że mogą być obecne obserwatorzy lekko niedrożności i skutki w tym przypadku może być również bardzo podobne do działania leków. Objawy opisane również w toksykologii publikacje. (CO2 - normalna zawartość w powietrzu 0,03%, 2% - pierwsze oznaki zatrucia, 5% - bóle głowy, 20% - śmierć).

 

Głównym powodem, dlaczego to miejsce jest prawdopodobnie dwa mogą wystąpić w tekście wyżej wymienionych gazów, jest fakt, że pod ziemią może mieć dużą ilość materiału organicznego spalonych - pozostałości roślin, humus, korzenie długie drzewa temu ścięte. Materiał w podziemiu można jeszcze palić nawet podczas wizyt w niektórych obserwatorów, jak stos w produkcji węgla, ze wszystkimi jego konsekwencjami. Zwiększona CO i CO2 w opisanym miejscu może dotknąć każdego, kto jest obecny na miejscu. To jest dobrze udokumentowany i znany fakt, że zwierzęta mogą przynieść im jakąś odkrywców, zachowują się bardzo niepokoić. Prawdopodobnie byłoby pomocne, jeśli sobie kanarka w klatce (patrz Red Dwarf, Odcinek Kassandra).

 

Bardzo silna rekomendacja dla wszystkich odwiedzających do kręgów zbożowych w każdej chwili w przyszłości. Przynajmniej można wziąć metr CO i CO 2 w powietrzu (kanarek). Poprawnie, ale nie mógł uczestniczyć w takich miejscach powinien najpierw powinny one pozwolić przeanalizować rzetelnie specjalistów akredytowane laboratorium toksykologii. Ponieważ záhadologové ale żaden oficjalny pomiar i personel nie uznają i wolą wpakować wszystkie ich pyski w rzeczy, których nie rozumieją w ogóle, powinni posiadać co najmniej metr. Wszelkie zagmatwane się z dziwnych prętów sciolist, kompas lub dozymetr, który jest słaby w krąg, jak w transie, a oczy przewrócił odwrócony, a co jakiś czas wykrzykuje WOW! lub awesome!, tak naprawdę nie jest w stanie obiektywnie zmierzyć stężenie śmiercionośnych substancji. Wystarczy uruchomić wokół uszkodzonego ziarna jako bluebottles do gówna, a ich bezgraniczna fikcje drażnić społeczeństwa.

 

Jakiś czas później opisać inne objawy, że nie można zastosować tylko do CO i CO2 . Na przykład, metaliczny posmak w jamie ustnej, co jest typowym przykładem zatrucia ołowiem (które związek pole było prawie niemożliwe do poszukiwania), ale niektóre związki organiczne, które są narażone na ogromne energii, wysokie napięcie, elektrolizy oraz cieplno procesy próchnicy mogą tworzyć.

 

Możliwe jest, aby spojrzeć na stronach takich jak Lucy Pringle. Dekady wielokrotnie gęsi wyprowadza zainteresowany miejscach, gdzie mogą znaleźć podwyższone stężenia szczególnie niebezpieczne toksyny, które mogą być z opisanych objawów dość łatwe do wykrycia (niektóre objawy takie jak narkomanów spadła z jaj). Toksykologów podobna działalność z pewnością chwalić. Jak pijawka lokalnej, z którą prawdopodobnie raz konsekwencje warunków lokalnych na ich "świnki morskie" konsultację.

 

Piloci, którzy obsypany Czarnobylu reaktor z piasku śmigłowca, gdy trzy przeloty helikopterem potknął się i poszedł w krzaki wymiotować, poczuł w ustach smak metaliczny. Ale jest to możliwe aby zapytać, czy tylko tych, którzy żyli do dziś.

 

Możliwe jest również, że w wyniku elektrolizy gleby, wysokiego napięcia, w wysokiej temperaturze dysocjacji stwarza znaczne ilości wodoru w rurociągu, które są znane i łatwo reagować może powodować tworzenie się różnych organizmów roślinnych i zwierzęcych niebezpiecznych związków. Część z nich mogą być obecne w krótkim czasie w postaci surowicy.

 

Na pewno jest to dość łatwo sprawdzić, że witryna dotknięte przez piorun może wystąpić wiele "bardzo specjalne związki", wolne rodniki, związki o którykolwiek z elementów obecnych w glebie z dużą liczbą utleniania, które są powszechnie spotykane tam. Są to na ogół zwykle znacznie bardziej toksyczny, ze względu na znacznie większe utleniania - potencjał redukcjonistyczne: bez tlenu w postaci O 2 , nie istnieje życia, podczas gdy związki, w których więcej niż dwuwartościowego są wysoce toksyczne. Może również pojawić się gdzie ozon O 3 i jego produktów reakcji, i podobne gazowych krzemiany bardzo korzystne dla zdrowia substancje. To ciekawe, że w tym zakresie nie zostały jeszcze rozpoczęte bliżej zainteresować się kwestią władz bezpieczeństwa, kiedy w podobnych miejscach slézají dzieci kwiatowe przysiady narkotyków takich jak karaluchy do piwa zalane obszary wzdłuż gdyby było darmowe piwo. Może Jej Królewska Mość, aby uaktywnić jakąś Secret Service, James Bond nie trzeba coś zrobić, inspektor Cluseauovi wspominając.

 

Jak wspomniano na innych stronach tej witryny, najlepiej elementem działań, że zdecydowana większość odwiedzających wzory całkiem nieświadomie oddaje to "ekspozycja na subletalnych dawek śmiertelnych substancji chemicznych", które w większości przypadków jest praktycznie nie do odróżnienia od skutków ekspozycji na lek. Mieli także wszystkie leki są w rzeczywistości trujące substancje (takie jak nikotyna, alkohol), serwowane w subletalnych dawek. One man w stanie, w którym śmierć jest znacznie bliżej niż w innych okolicznościach (ktoś mówi adrenalina), a maniaków prędkości lubią angażować się w tej sytuacji i wielokrotnie.

 

Nie ma wyboru, ale do wszystkich odwiedzających kręgach zbożowych na całym świecie zdecydowanie ostrzegają, że naprawdę można umieścić wiele uwagi. Musieli mieć, ale bardzo podświadomie, a przede wszystkim zupełnie nieświadomie, gotowy do przekształcenia go maniaków prędkości (ściślej tych, którzy nie są). Dobra wiadomość dla nich może być zawiadomienie, że po przeczytaniu i zrozumieniu tego ustępu można kontynuować w tym całkiem świadomie.

 

Objawy zatrucia tlenkiem węgla

Przy 20% stężenia karboksyhemoglobiny wskazuje cierpi ból głowy, ucisk w klatce piersiowej, w 40-50% jest dodawany nudności, smaku, wymioty i bóle głowy są wskazać. Istnieją zaburzenia widzenia, zmiany w zachowaniu. Ponad 50% stężenia karboksyhemoglobiny ofiara traci przytomność, ma obniżyć ciśnienie krwi, rozszerzone źrenice, zaburzenia rytmu serca mogą wystąpić. Po zatrucie tlenkiem węgla są obserwowane zaburzenia osobowości i pamięci, może rozwinąć organiczną psychosyndrome

Pierwszej pomocy medycznej , J. Pokorny , Galen 2005, p.231

 

Inne źródła:

Zdecydowana większość objawów zatrucia są niespecyficzne, wspólne problemy w innych chorób (przeziębienia, poczynając zakażeń wirusowych, problemy jelitowe, zatrucie pokarmowe, udar, itp.)

Między innymi, często przychodzi łomotanie serca arytmii.

 

Objawy przebywać w środowisku o wyższej zawartości CO2

przyspieszony oddech, pocenie się, bóle głowy ciepłą skórę, wysokie ciśnienie krwi, senność, niezdolność do jasnego myślenia, utrata i drgawki vědoní

(Uwaga: w przypadku niektórych osób, drętwienie i niezdolność do jasnego myślenia jest całkowicie niespecyficzny mowy, który nie ma związku z pobytu w środowisku o wyższej zawartości CO2 )

 

Metaliczny smak w ustach: Typowy przykład zatrucia ołowiem, a także wielu trucizn organicznych, które nie zawierają metali. Chodź, na przykład, po Encyklopedii zgryzu grzechotnika Toksykologii, Four Volume Set, 1-4, Wexler et al., Str.142

ISBN13: 9780127453545

 

biguanidy (strona 272): wymioty, nudności, skurcze brzucha, utrata apetytu, nietolerancja niektórych pokarmów, sytości, nadwrażliwość, niestrawność, złego smaku (metaliczny smak), splątanie i letarg

 

Cyklofosfamid (Cytoxan - Bristol-Myers Squibb Oncology; Neosar - Pharmacia)

(Strona 396, załącznik 2 - lek stosowany w chemioterapii)

Ostre objawy: nudności i wymioty; Typ 1 (anafilaktoidalnych) nadwrażliwość, twarzy pieczenie i metaliczny smak w ustach, wizualne rozmycie

Skutki chroniczne: Zahamowanie czynności szpiku kostnego, łysienie, zapalenie pęcherza krwotoczny, sterylność (może być tymczasowy), nacieki w płucach i zwłóknienie, hiponatremia, białaczka, rak pęcherza moczowego, nieprawidłowe wydzielanie ADH, kardiotoksyczność, brak miesiączki

 

Koprino - aktywny ENGINEERING substancja (Hnojník) Tusz

Objawy: metaliczny smak w ustach, zaczerwienienie twarzy, drżenie, wymioty, biegunka

(Special toxikologie.pdf inż. Adam Martin, Ph.D.)

 

Lullman - farmakologia i toksykologia

CO: zawroty głowy, szum w uszach, zmęczenie, rozszerzone źrenice (str. 581)

 

CO2 : (str. 592) Kiedy stężenie wzrasta rozwija szybki oddech, bóle głowy, pocenie się, niepokój, splątanie i drażliwość objawia. Może nastąpić apatia, drgawki i śpiączkę.

 

Cóż, jest to naprawdę glina, z której ... Willies

Gupta, RC, Handbook of Toxicology bojowych środków chemicznych, Elsevier, 2009, ISBN: 978-0-12-374484-5, strona 593

już przeczytać samemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Naukowiec, który nie potrafi wyjaśnić, co wymyślił, nie wymyślili nic.  Walter Reisch
Nic uwieść odkrywcę manowce łatwiejsze niż pochopnie znaleziono pół prawdy. J.Rostand
Jeśli ktoś mówi: "Ja nie o pieniądze, ale zasada", to jest to tylko o pieniądze.        Kin Hubbard
z