Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-przepowiednie . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles-prognoza
Przewidzieć, gdzie i kiedy pojawiają się kręgi zbożowe jest prawie niemożliwe. Który wydaje się ustalenie możliwe.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

Naukowiec po prostu kocha prawdę na samym miłości do niej, czy to może być gdziekolwiek. Luther Burbank
Przewidywanie jest bardzo trudne, szczególnie jeśli jest do pokrycia w przyszłości.  N. Bohr
Nauka nigdy nie rozwiąże jeden problem, nie od razu dziesięć inni nie.         G. B. Shaw

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych przewidywania możliwości

PagPh
Ta strona opisuje pewne możliwości prognozowania (nie) z (nie-) wzorców regularnych w przyszłości. Nie będzie szczególnie wyraźny przewidywania zjawisk towarzyszących, które powinny być możliwe w dowolnym momencie w przyszłości w związku z odkryciem wzorców w ziarnie potwierdzić lub zaprzeczyć.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Na tej stronie znajdziecie przewidywania kiedy i gdzie pojawiają się te kręgi

Oni są tutaj, ale znalezienie prognozy wynikające z różnych obserwacji, tzw przewidywania, bezcenne nauki pomocnicy i badania (i podstawowy) . Niektóre z ich formy mogą być również nazywane przepowiednie, ale prognozy są dość odpowiednie. Co to ​​jest?

 

Zasadniczo, przewidywanie jest formą przewidywania, oparte na jakiejś formie obiektywnej obserwacji, co pozwala na stwierdzenie. Jest zatem bez złudzeń i fantazji, wymawiane záhadologickými różne "możliwości", które są prawie bez wyjątku jedną wspólną cechę: nie mogą być w jakikolwiek sposób w ogóle ani potwierdzić, ani zaprzeczyć. podstawową zasadą wszelkich badań naukowych - zasada weryfikowalności weryfikowalności i falsyfikowalności. Na przykład, jedna z najbardziej popularnych záhadologických teorie - kręgów zbożowych wykonane cudzoziemców: Nie jest możliwe, aby potwierdzić lub zweryfikować - Obcy nigdy nie widział. Nie jest to nawet możliwe, aby obalić lub podrobienia - Alias ​​kosmici mmimozemšťany nie jest możliwe, by uwieść wszelkie niewyjaśnione zjawiska.

 

Wszystkie te i inne podobne teorie zatem záhadologové całego świata mogą wszyscy trzymać się razem w ich dupie záhadologických.

 

Tutaj widoczne przewidywania będą wszystkie, bez wyjątku, oparte na wiarygodnych założeniach logicznych i nie zapobiec ich w dowolnym momencie w przyszłości w żaden sposób potwierdzone, potwierdzona, lub odwrotnie.

 

Info można sprawdzić z mocą wsteczną, tj. do wykorzystania ich stosowanie do przypadków, które już miały miejsce w przeszłości, a także sprawdzić, czy te przypadki zostały potwierdzone lub obalone.

 

Info nr 1

Oryginalne Crop Circles nigdy nie pojawią się w miejscu, gdzie nie było poprzedzone burzy, bardziej precyzyjnie, gdzie wyładowania pioruna nieudanego pole dokładnie w miejscu, gdzie później pojawił się z pierścieniami lub innych kształtów regularnych.

 

Aby powiedzieć, że są rzeczywiście Crop Circles są tworzone wyładowanie atmosferyczne, jest nierozerwalnie związane z poprzednim przewidywania zjawiska towarzyszącego. Każdy, kto chce obalić takie twierdzenie ma możliwość. Mimo, że będzie musiał bardzo się starają, ale możliwość jest. W każdym razie, to jest całkowicie obiektywne zjawisko, które może być całkowicie w pełni potwierdzić lub obalić, i są całkiem obiektywne zasoby techniczne, które umożliwiają.

 

Inne, dodatkowe lub otrzymany preparat: Genuine Crop Circles występują tylko tam, gdzie dokładnie w tym miejscu, został potrącony przez pole wyładowania pioruna. Oni nigdy nie odkrył przed pierwszym wiosennej burzy, lub burzy gdzieś, gdzie jej nie było, dokładnie tam, gdzie pole nie wypadły wyładowania pioruna. coś krąg mogłyby wystąpić w ozimin po zimowej burzy.

 

Info # 2

Łodygi w punkcie nie prawdziwego krąg nepolehnou (nie wyginać łodygi do podłoża) ze względu na to, że są dokładnie określone w pewnym czasie dokładnie w pewnym miejscu była zatężono mechanicznych lub innych sił. Wzór został utworzony w nich dawno temu poléhají wyginamy łodygi na ziemi tak, w którym powstał uszkodzenia i następnie osłabienie łodyg. Polehňa (wygięte łodygi do podłoża) tylko ze względu na to, że będą osłabione. Ściśle mówiąc, tak osłabiona, że mogą polehnout (bend łodygi do ziemi) ze względu na znacznie słabszych sił, że zdrowe totalną słomki są w stanie wytrzymać bez żadnych problemów. Zdrowe, nieuszkodzone i nienaruszone łodygi są ​​ponad 100 razy silniejsze i bardziej wytrzymałe, odporne na większe siły 100x.

 

Słomki w lokalizacji wzorców będzie tak osłabiony, że nie mogą nawet prowadzić własne wagi. Większość z nich, ale może działać siły są znacznie większe (łączna waga z wiązki wielu łodygach, Domino Effect , masa słomy wzrosła ponad dwukrotnie wilgoć z rosy lub deszczu, tymczasowy efekt przepływu powietrza.

 

Osłabienie wzorce łodygi mogą być weryfikowane przez testów mechanicznych, i to jest osłabienie słomek co następuje (nastąpi) w dowolnym złożony , leżąc na ziemi zboża na świecie i zupełnie nieregularne. Jest spłaszczony , na podłodze z tego samego powodu, osłabienie przejścia elektrycznej dostarczanej do miejsca wyładunku odgromowej, w niektórych przypadkach, nawet indukcyjnej.

 

Info nr 3

W przypadku, gdy zostaną odkryte wkrótce po wyładowań atmosferycznych, co jest stworzone, będzie to możliwe w dowolnym momencie kręgów zbożowych imager termiczny do wykrycia i potwierdzenia obecności takiej pozostałej energii dostarczonej przez wyładowania elektrycznego, przechowywany w podziemiach tymczasowo przechowywane w postaci ciepła. W bardziej zaawansowanym stadium badań będą identyfikowane za pomocą kamer termowizyjnych krótko po burzy pola, który został uderzony przez piorun, a więc istnieje zwiększone prawdopodobieństwo, że te ziarna Polehňa , wygięte łodygi powierzchnię Ziemi. Ponadto, istnieje wiele innych sposobów, aby dowiedzieć się, gdzie piorun uderzył, z dokładnością do kilkudziesięciu metrów, a fotogrametria pozwolić coś takiego do centymetra.

 

Info nr 4

Prędzej czy później będzie to fotograficznie schwytany błyskawica uderzyła dokładnie w miejscu, gdzie stworzył regularny wzór w ziarnie. Jest to najbardziej prawdopodobne w starej dobrej Anglii. Aby zachęcić do wysiłków stormchaserů jest otwarty w tym momencie, że:

Pierwszy fotograf piorun, który z powodzeniem rejestrowane wyładowanie atmosferyczne, które jest trafiony w polu kukurydzy, gdzie dokładnie w konsekwencji później regularny wzór, krąg, będzie bogato nagrodzone .

Oprócz nieprzemijającej chwały jako pierwszy na świecie, która ma coś podobnego z powodzeniem odbiera z rąk autora tego postu torbie robaków (Candy) i prawo ręcznie fałszywy podpis autora tej pracy, wklejone listy od vystříhaných praw Red. Stormchaseři całego świata, łączcie się!

 

Fotografowania wyładowań dotyczy wielu specjalistów na całym świecie. Patrz np. Google (stormtrackers, stormchasers). Jest podpole interesów, monitorowania ekstremalną pogodę. Niektórzy z nich nawet uruchomić lampy błyskowej i oglądanie jako całkowicie korzystne, główny procentowej. Oprócz tego jednak, obserwacja, pomiary, dokumentacja, monitoring i zapisy do czynienia z ekstremalną pogodą również jeden dość formalną dyscyplinę naukową, zwaną Hydrometeorologii.

 

Info nr 5

W przypadku, gdy zostaną odkryte wkrótce po wyładowań atmosferycznych, co jest stworzone, będzie to lokalizacja niektórych kręgach zbożowych lub innych kształtów regularnych wyraźnie jakościowo i ilościowo wykrytych i zweryfikowane przez zwiększone stężenie jest bardzo niebezpieczne, a nawet śmiertelne chemikaliów. Głównie CO2 , CO, i pewnie wiele innych, o wiele gorsze (HCN), a niektóre bardzo niebezpieczne chemikalia organiczne. Może związki krzemu, organofosforany (ale nie pochodzący z oczyszczalni ścieków herbicydów i pestycydów)

 

 

6-gi W miejscach powszechnie polehlým , łodygi zgięte do roślin kukurydzy naziemnych znajdą się całkowicie nieodróżnialne cechy jak we wzorach. czy w sąsiedztwie regularnych kształtach, lub w dużej odległości od nich, lub w miejscach, gdzie po wszelkich regularnych wzorów, Crop Okręgi, ani zabytków.

 

 

7-sze Info: Jeśli nie opuszczają natychmiast i bezwarunkowo twórców kręgów jego szaleńczych działań będzie prędzej czy później jeden z nich znajduje się na miejscu zabity przez wyładowania atmosferyczne, tylko prawdziwe i uzasadnione autora kręgów zbożowych. Ostrzegano.

 

 

 

możliwość opracowania czegoś częściowego Crop Circles globalnych prognoz - nigdy i nigdzie indziej niż gdy były burze i mocno błysnęło, i występują głównie w sąsiedztwie sztucznych i naturalnych piorunochrony - el linii inż. sieciowe, obornik, drzewa, krzewy, źródła wód gruntowych

 

(Nawet w fizyce), jednak prawdopodobnie to najlepiej, jeśli nie starają się wymyślać różne bzdury. Po prostu natura zamiast "pozwolić" lub pozostawić, zdolność do tworzenia różnych konstrukcji regularnych i fraktali. Czasem sam mówi nam, jak to naprawdę jest. Jeśli mamy trochę szczęścia, może niektórzy z nas na jego zdolność do osiągnięcia sukcesu w matematycznie modelowane przy użyciu niektórych programów symulacyjnych. Na początek, będzie zupełnie wystarczające wyjaśnienie jakiegoś drobiazgu, nierozerwalnie towarzyszą dane, przeszłość i przyszłość (pochodną cząstkową przewidywania zjawisk towarzyszących)

 

8-sza Elektromagnetyzm

 

9-ga Statyczny

Obok prognozy: elektromagnetyzm, elektryczność statyczna. Przewidzieć coś, co od dawna wiadomo, jest nieuczciwe i niesprawiedliwe, on Mirek Dusina. Ale ci záhadologům hlúpúčkým był do tych z ich pół pustej kogoś makoviček vyklepaných się pokropienia, kiedy nie mogłem go do łączenia się. (... Uman ... Absolutorium Lightning ...) wystarczyło po prostu zapytać. Człowiek jest najbardziej "eksperci" z całego świata, którzy kochają, aby chronić siebie "wiedzą" ich badań trochę przykro. Ale to niestety tylko potwierdzenie, że nigdy nie będzie kiedykolwiek przeszkadzało studiując każdą literaturę. W tym przypadku, to naprawdę nie ma się martwić. Page 7 jest naprawdę początek książki.

 

"Czy ktoś może przewidzieć ich wygląd" - więcej niż 1 Nie jest możliwe do przewidzenia, kiedy dokładnie, gdzie i co dokładnie dane wyświetlane w dziedzinie. Zamiast tego, jest to możliwe do przewidzenia liczbę nieodłącznie towarzyszące zjawiska, które będzie odkrycie wzorców poprzedzać, towarzyszyć i naśladowania. Jest również bardzo łatwo wytłumaczyć, dlaczego. Wszystkie te zjawiska mają jedną wspólną właściwość. Absolutnie nierozłączne zalicza zjawisk, nierozerwalnie związane z wykonywaniem pioruna. Możliwe jest zatem przewidzieć dość dokładnie, co się stało w związku z odkryciem tzw Kół oryginalnych upraw w przyszłości w każdym miejscu na świecie odbędzie się w ich miejscu, jakie jest ich miejsce odkrycia będzie można znaleźć i dlaczego.

 

10-ga Nieprawdziwy, przez indukcję - małe kółka

 

11th popękane kamienie Fulgurity (jak również inne kamienie wyraźnie dotknięte wyładowań energii, zrzutów i efekty w glebie) i ogólnie - konsekwencje rozładowania na gruntach rolnych

 

12. linie w ziarnie -) prosto - ponad rurami i przywództwa ... b), jak tory do ciągnika oraz między gęstością siewu jest dokładnie określić, a jeśli coś pójdzie nie tak, jak rośliny rosnące z wody, bardzo równo i bez zakwaterowania , szkoda, słabnie. Wyładowanie pioruna w dziedzinie, ale to idzie na tyle złe, "sadzone w polu" liczba szkodliwych substancji chemicznych. Instalacje dla wielu tygodni wcześniej rosły dokładnie zgodnie z ilością składników odżywczych w glebie, a jeśli wyładowań atmosferycznych doszło w dziedzinie, w ich sieci bardzo regularnie będzie podzielona między nich składniki odżywcze dokładnie to, czego potrzebują. Po podboju migać, ale rośliny są uszkodzone rozległy obszar i prąd przychodzi do nich głównie poprzez utworów po ciągniku, i jest tak równomiernie na ogromnym obszarze. Większość roślin są uszkodzone, energię elektryczną pochodzącą z obu stron, w środku pomiędzy torami. Następnie rośliny próbując pozbyć się nieodpowiednich środków chemicznych, a tam, gdzie są najbardziej, udało im się najgorsze. Agronomia, płodozmian, nawożenie, leczenie, gęstość siewu - wszystko jest obliczone na najwyższych plonów i nadszedł czas, sprawdzone, również nieustannie wyhodowany nowych odmian. c) znajduje się powyżej krzywe podziemnych obiektów - jeśli wykopano, mogą one znajdować się kilkakrotnie

 

13. "Dziury PIN"

 

 

 

Martwe zwierzęta

 

Uzupełnianie i rozszerzanie wzorców w czasie, wskazuje poprzedzającym składanie , zginanie łodyg do ziemi

 

Polopredikce - przyznaje możliwość awarii:

Znany chiński symbol Yin - Yang, Yin - Yang pochodzi z obserwacji kręgów zbożowych i rysowania kształtów w starożytności. To jest prawie niemożliwe, że może być w inny sposób. Wcześniej czy później, to można ustalić, że widok z badań materiałów pliku. To nie będzie, podczas gdy w prawdziwym znaczeniu dosłownym materiałów pisemnych rekordów papieru, ale rekordy takich wyryte w kamieniu. Tylko patrzę. Być może będzie to możliwe w przyszłości, aby udowodnić, że podczas drugiego postępowania skierowane eksplozje, podczas których najprawdopodobniej należy do jednego miejsca dodatniego (jing), a drugi negatywny (yang) wyładowanie atmosferyczne (więcejReturn Stroke, Są też dwubiegunowe piorun), mogą wokół nich stworzyć takie wysokie wirów prędkość powietrza, a zwłaszcza rodzaj pola elektromagnetycznego, że podobny wzór może tworzyć.

----

 

 

-----------------------------------------------

 

Część 2

 

 

 

Czy da się przewidzieć pojawienie się prawdziwych kręgów zbożowych?

Do pewnego stopnia tak, że nie może oczywiście dokładnie ..

Przede wszystkim, nie można przewidzieć, kiedy i gdzie się. Nigdy nie pojawiają się tam, gdzie nie było burzy, a pole został trafiony przez piorun. Oczywiście, ale coraz częściej pojawia się w miejscach, takie uprawy spłaszczone , leżącego na podłodze całkowicie nieregularny. Na całym świecie, szacuje się około miliona razy liczbę przypadków i obszarów niż w regularnych wzorów. Około 10% całkowitej zasiane rocznie. Jeśli podczas lądowania "", w wyniku szoku elektrycznego, ogromna energia, pole powierzchni może mniej lub bardziej trudny do zdefiniowania i raczej losowo wzajemne okolicznościach, mogą tworzyć wzór regularny.

 

Ziarno prawie nigdy nepolehne (nie zginać łodygi na ziemię) natychmiast po wyładowań atmosferycznych, lub odwrotnie. Jest to również jeden z najważniejszych faktów, które każdy potencjalny odkrywcy złożonych , leżąc na ziemi zboża najbardziej pomylony. Czy to jest samozwańczy odkrywcy "záhadology" różne stamping, UFOlogia, lub odwrotnie, osoby, które chciałyby spróbować spojrzeć na sprawę nieco w żadnej prawdziwej nauki lub badań. Prawdziwi naukowcy i badacze poświęcony na badania dotyczące problemów, ale tylko z dużym opóźnieniem, bo ich badania za pomocą różnych "ekspertów" został mianowany záhadologové, ufologów i osób poświęconych różnym pavědám pseudovědám straszny sposób upadła. Aby to wszystko oprócz autorstwa różnych kształtach rozpoczął sprawozdawczości wiele szalonych osób, D & D, które mogą być ewentualne poważne badania w tej dziedzinie zdyskredytował wiele więcej. Można powiedzieć, że żadnych dalszych poważnych badań w tej dziedzinie jest właśnie uderzył inny, prawie ostateczne gwóźdź do trumny. Kilka innych osób, a następnie ze względu na fakt, że ich chore mózgi nie transpotrovat inne informacje, inne niż wszystkie Kręgi w zbożu to dzieło ludzi, rzeczywiście niektóre bardzo cenne wzorce produkcji.

 

Fakt, że ziarno Polehňa , wygięte łodygi na ziemię, znacznie później niż zdarzenie powodujące to spowodowało, można nazwać "Natural Mimikra". Znacznie więcej szczegółów na temat przybliżonego czasu i sekwencji zdarzeń, które doprowadziły do kwater , gięcie do łodygi kukurydzy ziemi, znajduje się na stronie chronologii .

 

Czasami, kwatery , zginanie łodyg do ziarna gruntu występuje w takiej pięknej pogodzie, tylko to, co rolnicy mogą sobie wyobrazić jej uprawy. Burza, która była już kilka tygodni temu byłem w tym czasie w większości nikt jeszcze pamięta. Natomiast tuż po burzy podczas pobieżnej inspekcji ziarna wydaje się, że nic nie dzieje się z nim, a nie grad nie upadł. Ale tylko na krótko po burzy była to w rzeczywistości wielki kwatery , szkoda, osłabić "parzenia", przynajmniej w zakresie od kilkudziesięciu metrów od miejsca uderzenia pioruna, a czasami o wiele dalej. Rośliny, ale nie wiele dni po przejściu prądu elektrycznego, czasem chyba nawet po prostu wywołać, wyglądają jak oni pozornie prawie nic się nie stało. Nawet wtedy, gdy przeszedł przez tak wiele energii elektrycznej, który jest natychmiast i bezpiecznie zabić.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Mam tendencję do alkoholizmu odziedziczył, ale szybko nauczyli się z tym poradzić. Zawsze doradza ludziom, którzy wiedzieli o problemie dużo więcej niż ja. L. Minnelli
Czas na działanie jest teraz. Nigdy nie jest za późno, aby cokolwiek zrobić. A. de Saint-Exupery
Niewiedza nie jest lepsza od wiedzy. E. Fermi
z