Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-domino-efekt . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Efekt domina
Wiązki roślin, które są z ostatnich sił wspierana przez siebie nawzajem, topples do ziemi, jak domino
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Hiszpania to nie Grecja, ale i tak, rynek obawia się, domino efektu (Todanoticia.com)
Bez dodatkowego finansowania, Grecja może odpisać kilka długów, które mogą tworzyć domino efekt w takich krajach jak Hiszpania, Włochy i Portugalia
Europa nie należy lekceważyć domino efektMożna uruchomić kryzys zadłużenia w Grecji.  Evangelos Venizelos

Kręgi , kręgi Domino Effect Effects

PagPh
Efekt domina jest prawdopodobnie jeden z powodów, dla których kształt ziarna czasem występuje tak szybko w ciągu minut, a w większości kilkudziesięciu minut do kilku godzin. Záhadologové przerażony pisk i uciekają jak myszy.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

W pewnym momencie po wyładowań utworzonych na owłosienia osłabionych grup roślin, z których większość jest do dziś, jak opisano bardziej szczegółowo w opisującego skutków napięcia powierzchniowego wody . Gdy energia potencjalna i kąt grupy pokonuje pewne siły, która utrzymuje go w pozycji pionowej, nie trwa dłużej niż kilka sekund do procesu, w którym do masy topples. Szczotki jeszcze jednym do kilku innych, które topples do ziemi w podobny sposób, jak są uważane struktury ziemi zbudowany z kostek domina - podobne do efektu domina występuje. Ale dlatego, że jedna grupa może spowodować jego upadek (średnio) więcej niż jednego wycinka następujących (szacowane 1,2 do 1,3), można nawet porównać wynikowy reakcję łańcuchową zjawisko (jądrowej, chemicznej reakcji łańcuchowej jest o wiele więcej, tak jak efekt domina, Na przykład, reakcja polimeryzacji radykalne łańcucha)

 

Jednym z wielu powodów, dla których są one czasami ciekawe wiązki łodyg do niezrozumiałego złożoną przez siebie, prawdopodobnie może być efekt domina. Odpowiada kilku bardzo rzadko, choć niezweryfikowanych zeznań ludzi, którzy faktycznie na własne oczy widzieli wzór. Ich opis jest sytuacja w tym przypadku założenia popisovanýmni teoretyczne w praktyce stosunkowo rzadko. Ponownie, niezbędne jest, aby podkreślić, że tworzenie rzeczywistego kształtów narażenie nastąpiło w większości przypadków wiele tygodni przed, i oglądane w końcowym efekcie, gdy po długim okresie stopniowy spadek słomek roślin Wreszcie upadku na ziemię.

 

Zwykli obserwatorzy z otwartym piasty ustami usta

Jeśli taki proces trwa zaledwie kilka minut i jest po losowym obserwatorem z otwartym piasty ustach jest dość logiczne, że nie może być nawet to, co się naprawdę dzieje i co zamierzone fabuła poprzedza go. Jest to dość oczywiste, że nie można nawet dołączyć do trwającego fabułę z burzą, która odbyła się miesiąc lub dłużej.

 

Wpływ povívajícího větérku

(Dzikie wiatry - Mam ich!)

Innym zjawiskiem, które zwykli obserwatorzy najwyraźniej nie rozumiem (i nic dziwnego, że są), odnosi się wrażenie, jakby grudki ziarna przeniósł kácejícími tajemniczą burzę, co sprawia, podwyżki kurzu, a co wydaje się, że wszystko zostało stworzone. Jednakże, należy zauważyć, w szczególności, że w przypadku kształtu składających się z kilku kołach o średnicy ponad dziesięciu metrów, uważa ziemię względnie szybko setki kilogramów materiału z przeciętnej wysokości 50 cm, w przypadku kształtów rozlehlejšího może być do kilku ton. Tak szybki przepływ materiału miał kilka przyczyn turbulencji. Może pohubu setek metrów sześciennych prędkości powietrza od 5 do 10 kilometrów na godzinę lub więcej. We wszystkich wirującej chmury pyłu, przenosząc niektóre z miejsc, gdzie ziarno uznawane ziemi. Nawet ponieważ tymczasowo utworzony "domino" ziarna (patrz Wpływ napięcia powierzchniowego wody) są umieszczone na okręgu bardzo, czy kierunku zgodnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, to przepływ powietrza wywołanego przez nich rzeczywiście nieunikniony również przypomnieć zachowywać jak prawdziwy rundzie whirlwind . Każdy coś jak oglądanie imprezy można naprawdę uznać nadprzyrodzone zjawisko.

 

http://www.phils.com.au/cropcircle.htmle.htm (fragmenty w języku czeskim)

 

Historie i fakty o kręgach zbożowych

Istnieje około dwa tuziny formacja świadków z kręgów zbożowych. Wszystkie opisują podobny przebieg; niewidzialna siła nadchodzi znikąd w sytuacji inaczej spokojnym i pochylił się do mielonej kukurydzy w kilka sekund, jakby z zaskakującą siłą - ale wciąż leży w ziarnie stwierdzono tylko niewielkie uszkodzenia. Również opisane są podobne tornada wiara, efekty świetlne i wysokim gwizdy dźwięki (*) .

 

 

Zmiany biologiczne

Formacja kręgów zbożowych są często spotykane na polach rzepaku. Roślina ta ma konsystencję bardzo podobny do selera (**) . Jeśli łodyga jest wygięty ponad 45 stopni, będzie przerwa. Jeszcze "prawdziwego" ("prawdziwe") formacje kręgów zbożowych są często wygięte łodygi do 90 stopni. No botanik, ani żaden inny naukowiec nie potrafi czegoś wyjaśnić, ani naśladować żadnego eksperymentu. (***)

 

(*) efekty świetlne i dźwięki są lub będą w znacznie większym stopniu wyjaśnione na stronie lub podsekcji anomalii

 

(**) na wczesnym etapie rozwoju, ale później znacznie większe i silniejsze, dużo średnicy pnia powyżej 10 mm, jak słonecznik, a dłuższy czas przed zbiorów tworzy bardzo gęstą, skomplikowaną i prawie nieprzenikniony gąszcz, i że będzie to człowiek bez maczety może poruszać się tylko na kilkadziesiąt metrów na godzinę i może być przezwyciężone tylko Shearer, uwaga JL

 

(***) 09 października 2011 Eksperymenty z upływem prądu elektrycznego przez rośliny rzepaku (lato siew 2011 na ziemniaki, zielony nawóz). Wyniki powinny pojawić się w ciągu kilku dni. Próba nie była udana, rośliny ruch podczas ciągnika obornika nawożenia. Nieważne, próba zostanie powtórzona później.

 

Inne różnice rzepaku roślin rzepaku

Ze względu na różne konstrukcji mechanicznej gwałtu w jej efekt domina prawdopodobnie nie stosuje się w zakresie, lub bardziej, ale raczej odmienny sposób. W przeciwieństwie, ale różnica w kolorze w czasie kwitnienia pozwoli wzory pojawiły się w pełni obrazem zielonej chwała na żółtym tle (ze względu na opóźnienia w wzrostu i kwitnienia u roślin, których dotyczy energii elektrycznej), a później w formie negatywnej żółtego obrazu na zielonym tle, gdy nienaruszone obszary są już zniknął z powrotem do zielonego i dotyczył tylko zaczynają żółte kwiaty. Taki kolorowy obraz może pojawić się bez żadnej kwatery , zginania łodygi na ziemię, lub na długo przed nim. Rzepak, że możliwe jest prawdopodobnie w strukturze może nawet polehnout (zginania łodygi do podłoża), tylko do zmiany jej występ w czasie kwitnienia roślin lub stagnacji wzrostu. Oczywiście istnieją obszary, gwałt spłaszczone , leżąc na podłodze, na ziemię, ale w tym przypadku rozpatrywanym wolno (lub zbyt szybkie) splątana masa roślin na raz, a nie objętości. Na ziemi, rośliny gwałt gięcie niemal natychmiast, w gąszcz stosunkowo ciągły, ale osłabione. Ponadto, może się zdarzyć, że rośliny Polehňa , wygięte łodygi na ziemię następnie po geometrycznym kształcie pierwszy wyświetlany w fazie kwitnienia. Czasami też, że dopiero po odkvetení mogą zacząć wykazywać znacząco różnice we wzroście - rośliny dotknięte i uszkodzone elektryczność osiągnąć znacznie niższą rangę, może pójść do kilkudziesięciu procent.

 

 

Rzadkie zjawisko w bieżącym ziarna (Poaceae)

Pszenica, jęczmień, żyto, owies, pszenżyto

Natomiast, chociaż rzadko, czasami pojawia się w postaci ziaren, które nie są spłaszczone , na podłodze, tylko te rośliny mają mniejszy wzrost. Dzieje się tak na przykład, gdy pole rozładowania piorunem kiełkowania po prostu, nawet w jego trakcie. Rośliny, które zostały trafione, ale przeżył, wykazują znacznie niższy wzrost. Oczywiście, na miejscu roślinności wpływa znacznie cieńsze, ponieważ prawie wszystkie pioruna przetrwać roślin. Użyj obrazu z Kanady. Rośliny nie mogą polehnout (łodygi zginać do ziemi), ponieważ w tym czasie nie było uderzenie pioruna, a ich tkanki może mieć wpływ i osłabiony trwających prądów. Wykazują mniejszy wzrost, ponieważ gleba zawiera substancje chemiczne, które pojawiły się po tym wyładowań atmosferycznych, które nie mogą korzystać wszyscy, więc nie ma częściowe zahamowanie wzrostu. Jest również możliwe, że w związku z tym, który spowodował piorun podobne efekty mogą występować przed vyklíčením, nawet przed sadzeniem.

 

 

Kształty rafineryjne

Jedną z możliwych konsekwencji najbardziej domina może być dość znaczne udoskonalenie kształt kształty, takie jak wynikające kręgach, ale również inne kształty. Wykażemy na prostym modelu - nie kole bardzo dokładne.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Grecja jest z Europy 110 miliardów dolarów ratowania, która nigdy nie spłacić. Bones Domina prawdopodobnie dawno zaczęły końcówki. Ludzi którzy i bezpośrednio pod nim przez długi czas nie jest w stanie zrealizować. W pierwszej kolejności Šarkézy pana i pani Merkel, którzy sami wywołanego ich upadku, ponieważ gwałtownie kodowany.
z