Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-efekt ziarna na powierzchni naciągu-woda . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Napięcie powierzchniowe wody
Przyczynia się do znacznego opóźnienia w hoteli , które w przeciwnym wypadku pojawić się szybciej
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Głupota wstaje wcześnie, więc większość zdarzeń podjąć dopledne miejsce. K.Krauss
Wykształconych głupcem jest znacznie większa niż ignorant głupiec.  B.Franklin
Dobry plan wykonany dzisiaj brutalnie jest lepszy niż idealny plan wykonany w przyszłym tygodniu.  G.S.Patton

Kręgi w zbożu , crop circles napięcie powierzchniowe wody

PagPh
Motto: Jeszcze przed osłabione łodygi kukurydzy leżał na ziemi, w tym, że częściowo zapobiec, że tylko nieznacznie pochyla się i zacząć polegać na sobie nawzajem. To wzmocnienie struktury.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Jakiś czas po szkodach wyrządzonych przez upływem obecnej osłabienia roślin osiągnie taki poziom, że roślina zaczyna powoli przechyla się na bok. Ostrze, zwłaszcza jej część dolna jest tak słaba, że ​​nie można przeprowadzić jego własnego ciężaru, i zaczyna opierać się na ziemię. Pojedyncze źdźbło kukurydzy nie, poparte niczym wokół dość szybko kładzie się na ziemi. Zwłaszcza po przezwyciężenia kąt graniczny na ziemię, gdzie jego osłabiony już tkanki tuż nad ziemią nie może posiadać własnej pracy wagi (moc jest znacznie powiększony efekt dźwigni). Ostrze takie może być całkowicie łuk na ziemię w ciągu kilku sekund, co najwyżej dziesiątki sekund.

 

Wpływ napięcia powierzchniowego wody (na mokro),

Jest to jeden z szeregu procesów, które mają na sobie jeden na raz, a następnie wyładowania pioruna osłabienia roślin w obszarze wielu metrów kwadratowych, efekt, który ostatecznie prowadzi do hoteli , gięcia łodygi na ziemię. Ich kolejność jest lub będzie bardziej szczegółowo na chronologii strony. Jest to działanie sił van der Waalsa, które objawia się w bezpośrednim sąsiedztwie obiektów (zawierający pewną część wilgoci), lub ich bezpośredni kontakt (liście, łodygi).

 

Tymczasowe struktury wzajemnie wspierając roślinę

W tej chwili, ale poszczególne rośliny zaczęły się stykać z ich łodyg i liści znacznie więcej, niż to było wcześniej. Tylko ten prosty fakt, jakiś czas czasowo ograniczyć ich dalszego przechylania ziemi. Czy warunek, który powinien być nazywany Teepee efekt. Rozpoczyna się również tam oczywisty efekt napięcia powierzchniowego wody, co powoduje wpływ liście i łodygi powodu ekspozycji dołączać się zmierzyć siły. To by się nie stało, jeśli nie zawierają wody. W niewielkiej odległości od kilku dziesiątych części milimetra od żywych liści każdej rośliny osiąga wartość 100% wilgoci (jak również jest w pobliżu każdej innej części zawierającej wodę) i objawia się zwiększoną adhezję do dowolnego obiektu w ścisłym kontakcie. kilkakrotnie występowanie większych ilość wilgoci w postaci kropli rosy lub deszczu, a następnie suszenie liści i łodygi mogą trzymać się razem, nawet częściowo, co całkowicie uniemożliwia ich dalsze składanie , zginanie łodyg na ziemię. Wiele postaci w ziarnie dlatego nigdy nie mogą być odkryte. W niektórych zdjęć piktogramów rzeczywiście można znaleźć część obszaru w podobnym stanie. Kształt 09 lipiec 2006, Hill Charlbury, Oxfordshire, zdjęcia Frank Laumen, www.visiblesigns.de, montaż JL powstaje coś jak "stuck domino" (domek z kart klejona)

 

 

Siła napięcia powierzchniowego

Osiąga moc równoważną masie mniej niż miligrama na centymetr kwadratowy, ale wzajemnie wpływając dziesiątki milionów łodyg i liści na hektar, tylko do pokonania ta siła będzie kilkadziesiąt ton. W przypadku, w momencie, gdy obie dotykowy przedmiotów, nie jest tylko wilgoci, że woda zawarta w instalacji, ale, że krople rosy lub deszczu, moc jest dwóm wzruszających przedmiotów przechowywanych przez siebie kilku tysięcy razy większe. Istnienie siły, które doprowadziły do ​​jej instalacji jest dzięki przyczepności powodu napięcia powierzchniowego wody, można dołączyć do siebie, to jest możliwe, aby przekonać prosty eksperyment, a także sposób, aby zwiększyć adhezję zwiększenie wilgotności.

 

Podobnie, jak liście, łodygi i kolby może stykać, działania napięcia powierzchniowego wody (van der Waalsa), może się na siebie i połowu brodą jęczmienia przez mikroskopijne haków.

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Aktor musi być w stanie stworzyć w swoich rękach cały wszechświat. Laurence Olivier
Głupota i piękno zawsze dobrze rozumiane. B.Franklin

Ludzie myślą, że duże piersi sprawia, że ​​kobiety głupie. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie: dorodniejszyRita Rudnerkobiety mężczyźni głupi.

z