Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-chronologia-Kounice-2010 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Chronologia Kounice 2010
Stwierdzono to na podstawie instrumentalnie odnotowanych wyładowań atmosferycznych polowych dokładnie pszenicy
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

Zawsze miałam wielkie wsparcie od moich rodziców, i byłem bardzo zadowolony. I nigdy nie twierdził mi, że jestem głupi, ale jestem zabawny. J.Carrey
Żart jest bardzo poważna sprawa. Winston Churchill
Każda dziewczyna może być glamour. Jedyne o co prosimy od Ciebie jest stać i wyglądają głupio. H.Lamarr

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych Kounice 2010, ewolucja czasu

PagPh

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Kounice 2010 - czas

 

Jeszcze tylko kilka uwag

 

Pszenica, że ​​daje czas ... (Dotyczy również strony Ostrá, Nad torem, jęczmień leży po dwóch tygodniach, pszenicy zaczyna leżącej po kilku miesiącach)

 

Pioruna wykryty ..., ... w przybliżeniu CEST godzin, polaryzacja ...

GPS w ... prąd ... tysiące amperów

 

to rodzaj chmur - masa (MZ), chmura Polski do ziemi, CG

 

w pierwszej wizyty miejsce ... nadal spoczywać na pola lub (stébélkofoto)

 

faż do następnej wizyty 1.8.2010 następnie "powrotu do działania", łączna znaleziono polehlých którego łodygi leżące na powierzchni ziemi była znacznie poniżej 1% całkowitej powierzchni (kilkadziesiąt metrów kwadratowych powierzchni ponad 15 ha)

 

f08 sierpnia 2010 podczas wizyty już polehlých których łodygi leżące na ziemi kilka procent powierzchni, jak widać z załączonych zdjęć, wyładowania pioruna w dziedzinie dosłownie "kabel laid", kable lépeřečeno ...

 

Możliwe jest również, że niektóre energia indukowana w akademikach po ciągnika (linie tramwajowe), nawet to może również stać się typ MM błyskawica, ale teraz to naprawdę tylko spekulacje. Powyżej średnie pola (Kaunitz B) flash MM wskazano, jest to również spłaszczone , leżącego na podłodze. Oczywiście, możliwe jest, że pole B (dlaczego Becky?) Uderzył równoległego wykonywania błyskawica uderzyła Kaunitz garnitury A. Tolerancja odległości trafienie może być coś do około kilometra. Tak jak to jest możliwe, że światło jest symbol identyfikacji jako MM w niektórych przypadkach mogą występować niewielki procent i znaki typu mH. Ponadto, wszystko może się zdarzyć podczas kolejnej burzy, która nie była monitorowana.

 

Inne zdjęcia zostały wykonane w zakresie Kounice C, (kierunek na zachód od Poříčany prawa drogi, znowu pszenica, zrzuty odległość około 1000/00 m od zachodniego skraju wsi), ale było to już druga wizyta Kaunitz zbioru.

 

Opisane opóźnienie jest nadal znacznie mniejszy obszar przed Ostrá, Niedaleko od linii kolejowej (ok. 50 m), gdzie objął pszenicy Polehla , słomki są wygięte do ziemi przez około cztery miesiące. Sąsiednie pola jęczmienia (południe track) spłaszczone , łodygi zgięte do ziemi, posłusznie około tygodnia do 14 dni "po fakcie". Oczywiście nie wszyscy, początkowo tylko kilkadziesiąt metrów, potem setki tysięcy (i ostatecznie razem szacuje się między 10-15% całkowitej powierzchni). Bogato udokumentowana fotograficznie, obrazy będą stopniowo dodawane do serwisu Ostrá.

 

Co ciekawe możliwe jest spojrzenie na stronie Porównawczego zbożu , gdzie zdjęcia są pola jęczmienia (Benátecká Vrutice), że cały rok no flash interweniował.

 

 

 

 

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

 

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Największym problemem świata jest, że głupcy i fanatycy są zawsze tacy pewni siebie, a mądrzy ludzie tak pełen wątpliwości.  B.Russell
Konkurs jest najbardziej kontrolowany wyobraźnia. N.Bonaparte
Wiem doskonałe lekarstwo na ból gardła: cięcia. Alfred Hitchcock
z