Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-gazeta-ziarna roślin . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Kwatery , uszkodzenie, osłabienie
wszystko spłaszczone , leżące na ziemi jego kukurydza jest osłabiony - zwiędłe, uszkodzone przed wielu dni
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Lepsze piwo, jęczmień, piwo, słód, warzenie.

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Przyroda skrywa swoje tajemnice, najlepiej jak mogą. Heraclitus
Każda rewolucyjna idea wywołuje reakcje: 1. To jest całkowicie niemożliwe i niewykonalne. 2. Czy to w ogóle możliwe, ale nie jest to bezużyteczne. 3. Od pierwszej chwili, że twierdzili, że jest to doskonały pomysł. A.C.Clarke
Głupota jest siłą samą w sobie.

Spłaszczone kukurydza w każdym polu kukurydzy jest osłabiony

PagPh
Najważniejsze idee zawarte na następujące teksty: naukowcy (samozwańczy eksperci) kręgów zbożowych nigdy nie zrobił czegoś w badaniach jako "puste" i nie należy szukać w węzłach roślin, które są zupełnie normalne, nieregularnie spłaszczone , leżącego na podłodze poza wszelkich regularnych wzorów, często nazywane kręgów. Tj. z miejsc, gdzie, według nich nie były "tajemniczy" energii.

Lepsze piwo, piwo, whisky, słód jęczmienny, piwowarzy.

 

Kwatery , szkoda, ziarno słabnie. Podstawowe zasady.

 

Crop Circles, jak wszelkich innych wzorców regularnych zawiera nic innego jak po prostu rutynowo, zwykle spłaszczony , leżąc na podłodze (osłabione, uszkodzone) zboża, takie jak nigdzie na świecie. Wszelkie roszczenia, że węzły nie powinny w warunkach naturalnych nie może zginać lub rozszerzyć sposób, który jest czasem znaleźć w kształtach, kłamstwo obsceniczne. Odkrywcy przeprosiny możemy pokazać, że w ich przypadku to jest kłamstwo całkowicie neuvědomnělou szoku, zaskoczenia i niewiedzy, a także całkowity brak wykształcenia i wiedzy.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Lepsze jęczmień, piwo, piwo, piwo, whisky.

 

     Wszystkie dotychczasowe badania w tej dziedzinie prowadzone w dowolnym miejscu na świecie, zostały wykonane z profesjonalnym botanicznym - rolniczo całkowicie amator diletantským sposób, a dowody, że został ci "eksperci" przedstawione opinii publicznej, graniczy dowodów ukrywanie. Nie można mieć im niestety zła bo tak naprawdę prawie idealnie we wszystkich przypadkach była to absolutna rolne dyletanci i amatorzy. Chociaż czasami ekranowany różne tytułu zawodowego, tytuły zawodowe i wykonywanych czynności badawczych (patrz) nazwy i profesjonalnych laboratoriach, aby pomóc im w ich badaniach, które udało im się doskonale publiczności raczej mylić. Ze statystycznego punktu widzenia, wszystkie dochodzenia prowadzone przez nich jeszcze całkowicie jednoznaczne, tak więc praktycznie bezwartościowe. Dla porównania, całkowita liczba łodyg zboża rocznie, w dziedzinie na całym świecie Polehňa , wygięte łodygi na ziemię, jest możliwy do określenia liczby 10 15 . Zdecydowana większość w dokładnie taki sam sposób - bez łamania łodyg i dokładnie tych samych powodów, co w normalnych wzorców - liczba dni po uszkodzeniu elektryczność.

 

     Crop Circles Odkrywcy każdego roku, setki zdjęć, ponad tysiąc łodygi poškozných kształtów. (10 12 razy mniej, milion milion razy mniej). Wszystkie regularne wzory, do kontroli strzela jak również niektóre nienaruszonym zaświatów. Śladu, nie ma mowy, nawet w najbardziej ukryte zakamarki umysłu jest myśleć, że uszkodzone ostrza można znaleźć również w dość nieregularnie spłaszczony , leżąc na ziemi, kukurydzy, i na pewno nie będzie myślał o czymś sfotografowany. Badania te są powiedział zostały dokonane umyślnie subiektywny sposób, terminologia nieudana. Bardzo podobne badania są często nazywane, nawet profesjonalnej społeczności, która została zprasen.

 

     Łodyg, które są uszkodzone, i wyglądają tak samo jak w każdym regularnym wzorem, na całym świecie istnieje około milion więcej rocznie. Muszę powiedzieć, że w przypadku opisanym badawczego záhadologové naprawdę wszedł w gówno, a to, co jest puste, żaden z nich nawet nie słyszałem w moim życiu, a może podpowiedź jeśli tak, to po prostu bałagan. Na przykład, w dziedzinie medycyny zweryfikowane efekt placebo, ale również stosuje się w innym miejscu w fizyce - wyzerowanie, regulacji przyrządów pomiarowych. Zawsze jest przede wszystkim zbadać, co się stało i jaka jest sytuacja na punktach kontrolnych, gdzie zjawiska předpokádané nie stało. Na punkcie kontrolnym jest zatem bezwzględnie brać pod uwagę nie tylko miejsce, w którym ziarna spłaszczone , nie leży na ziemi, ale także miejsce, gdzie ziarno jest spłaszczony na ziemi leżącego całkowicie nieregularne. Ale ponieważ nieregularnie spłaszczony , leżąc na mielonej kukurydzy nie wytwarza stowarzyszenie tajemnicze i obce, leży całkowicie poza jakimkolwiek zainteresowaniem badaczy kręgów zbożowych. W rzeczywistości, ale zainteresowanie nimi powinno być pierwszym miejscem.

 

 

     Niczyje badaczy kręgów zbożowych chcą realizować swoje uwagi dotyczące odpowiedniej liczby łodyg. Załóżmy, że 10 10 -10 12 , które mają setki tysięcy kilometrów kwadratowych złożonych , leżąc na ziarna gruntu. Gdzie się największym błędem w jego uwagach w ciągu ostatniego dziesięciolecia, i jak go usunąć w następnym roku (2012) i ​​innych, również zostaną pokazane poniżej.

 

     Jednym z największych błędów ludzie popełniają absolutnie wszystkim , naprawdę w pełni i całkowicie wszystko , po raz kolejny, i wreszcie, absolutnie wszyscy koła odkrywców upraw, jak również wszelkie inne regularne kształty w ziarnie winny, to smutny fakt, że nie dopuścił się tak zwane "zerowanie" ( dokładniej ślepy eksperyment , ślepy eksperyment). Ani jest myśl, aby pójść zobaczyć, jak to wygląda na zboża gdzie spłaszczone , łodygi zgięte na ziemię, całkowicie nieregularnych, całkowicie bez formy, a więc wydawałoby się, nie powodując ich tak wiele adorovaných, vyzdvihovaných, zupełnie niezrozumiałe dla tajemniczych sił. Co zrobić, jeśli odkrył, że jest trochę zaskoczony.

 

     Bardzo poważne błędy, co było chyba najgorsze z nich wszystkich, w rzeczywistości dość regularnie odkrywcy popełnione przez łodygi roślin i studiował tylko w dwóch miejscach. W kierunkach, gdzie kukurydza jest spłaszczony , leżąc na podłodze, jak i na zewnątrz, gdzie spłaszczone , leżąc na podłodze nie jest. W swej nieskończonej prostocie rzeczywiście wierzył, że poprzez analizę i porównanie nepolehlého (neležícího na ziemi), rysunek ziarna coś jako odniesienie, z pustą. W swej nieskończonej prostocie nie zapomnieli, że dalsze badanie porównawcze należy całkowicie bezwarunkowo, gdzie ziarno jest spłaszczone , na podłodze całkowicie nieregularny. Każdy licznik musi być równa 0% i 100%, to jest możliwe do zmierzenia. Zdecydowana większość obecnych urządzeń jest fabrycznie ustawiony tak, aby wykonać te dwa zadania w normalnych warunkach nie jest niemal konieczne. Zboże na polu, ale nie ma zastosowania, ponieważ z odkrywców, którzy kiedykolwiek przeniósł się w kręgach zbożowych jeszcze nikt nigdy nie wiadomo, gdzie 0 i 100%, w przeciwieństwie do rolników.

 

     Jako jeden z najbardziej przekonujących dowodów na smutny fakt, że Crop Circles odkrywcy w moim życiu nigdy nie były w polu zboża w miejscach innych niż wzorce występowania są ubytki wydalenie (patrz - Google ). Te nie były spowodowane przez to, co o nich Crop Circles odkrywcy zgłaszane - ani ciśnienia, ani gazu. Jest idealnie naturalne zmiany wzrostu, które występują w trakcie wzrostu, dojrzewania oraz stopniowego wysychających częściach roślin. Prowadzi to do zmiany kształtu, który nie jest jeszcze w pełni suszy i utwardza, poloměké, oraz są narażone na zwiększenie się tkanek otaczających. W każdym przypadku, bez gazu.

 

Uwaga: ciśnienie tkanek rosnących jest ogromny i może łatwo wzbudzić murze, spalonych cegieł, betonu, tak, że może łatwiej zakłócić i przekształcenia innych miękkich tkanek roślinnych w ich pobliżu. Co odkrywcy zwane ubytki kręgów zbożowych wydalenia (wypukłe, zdmuchnął dobrze), początkowo są całkowicie niewidoczne, mikroskopijne przerwanie tkanki. Wzrost ten jest większy i rozciąga się w sąsiedztwie której znajduje się również martwicę tkanki. , Które mogą być spowodowane przez całkowicie naturalnego dojrzewania i wzrostu roślin. I prawie sucha część rośliny jest nadal spełnia jeden z jego najważniejszych funkcji - przewodzącej siatki.

(doplnit własne zdjęcia)

 

Lepsze słód, piwo, whisky, piwo, browary, jęczmień.

 

     Na początku szkody była początkowo dość niewymierne szkody w mikroskop, gołym okiem całkowicie niezauważalne. Komórki są bezpośrednio zabił porażenia i produktów elektrolizy, bez uszkodzenia mechanicznego. Większość uszkodzeń mechanicznych, najwyraźniej w wyniku zmian ciśnienia gazu są tylko wzrost. Jednoznacznych dowodów, można utworzyć w każdej szkole - bio laboratorium zakładu lub kwiat-osobowe, nie powodując "tajemniczy" i energię nezáhadné.

 

Gdyby miał pewne wzorce odkrywcy przypadkowo dostał umieścić go w ciągu kilku minut, lub najpóźniej w ciągu dwóch godzin po kształtach, w ogóle, naprawdę absolutnie żaden, jeden ostatni absolutnie nikt w ogóle takiej szkody nie będzie wyświetlana. Istnieją tylko trzy możliwości:

     1) odkrył wzór składający się z składane , leżąc na mielonej kukurydzy łodygi większości (szacuje się na ponad 90%) mają tylko wygięte łodygi, ale nie złamana, do wysokości 5 cm nad ziemią, a wszystkie są na całej długości dokładnie równy, bez cienia węzłów giętych lub rozszerzonym. To jednak zaczynają się pojawiać (wygięte węzły) niemal natychmiast, nawet w czasie kilku pierwszych godzin od kwater , zginania łodygi na ziemię.

(Nie będzie stosowana przez kilka wyjaśniającej czasie - zdjęcia przedawnieniem).

Reszta łodyg, głównie kształty krawędzi, wszystko poniżej 10%, łodygi złamane, ale inaczej tak samo na całej długości wszystko prosto, bez żadnych węzłów giętych lub rozszerzonym, bez jakichkolwiek zmian kształtu. Wszelkie zmiany kształtu, w większości węzłów, ale również w okresie wzrostu różnie skręcone i uszkodzone części rośliny jest w kształcie do tworzenia kolejnych godzin, dni i tygodni.

 

     2) Sprawa (i 3) dotyczy głównie jęczmień, ale jest częściowo widoczne także w innych zbóż, takich jak pszenica, żyto, owies i pszenżyto. W niektórych przypadkach jest to tylko prekursorem, pre-house, jak był przedstawiany odkryła wzór, najbardziej kiedykolwiek łodygi leżą na ziemi są po prostu mocno przechylona na bok (kilka stopni). Zapewni to strukturę pod względem roślin fotograficznego znaczącej zmiany struktury sieci. To byłoby bardzo trudne do zmierzenia, ale jest bardzo dobrze widoczne z daleka (przykłady rozszerzonej sieci - trudno określić, odległość również). Mogą też tworzyć grupy roślin, które opierają się na siebie, w przybliżeniu w sąsiedztwie

 

     3) może zapobiec jednemu przypadkowi i 2 Rośliny nie może jeszcze nie odeszła od pionowego wzrostu, ale zauważalnie zwiędły liść flagowy, lub ogólnie najwyższą liść (praporcový jeszcze nie stworzył) i trochę poniżej lub znacznie declineth ucho do zdrowych roślin. (Zmiany kierunku ucha dotyczą niemal wyłącznie jęczmień). Znowu jest to bardzo widoczne zmiany w oddali, podobne do tych już opisanych zmian w bitmapę znaków.

 

Uwaga: rotacja jest dość nęka nierozerwalnie do praktycznie wszystkich konwencjonalnych dojrzewania ziarna owsa, który ma chyba łata. Pszenica, jęczmień, żyto, pszenżyto - w ciągu ostatnich etapach dojrzewania, ich uszy stopniowo odwracają się od pierwotnego położenia idealnie prostej 0 stopni do 180 stopni, stan końcowy, gdzie skoki zwrócili się bezpośrednio do ziemi. Jęczmień jest jednak bardzo wrażliwy na wszelkie zmiany w warunkach, które dla niego stanowią istotny czynnik stresu i obrót ucha mogą być odczuwalne dużo wcześniej, ponieważ były w obszarach, które zostały uszkodzone przez porażenie prądem. Biorąc pod uwagę strukturę i konstrukcja ucha (broda), takie zmiany są bardzo widoczne na dzielnicy nezasaženému. Na pszenicę, żyto, pszenżyto Spike zacznie się obracać w tym końcowym etapie dojrzewania, gdy jest prawie całkowicie rozwinięte ziarna i roślin są przeważnie suche. To już dawno stracił znaczną część zieleni i dojrzewania tylko ciągle rzuca wilgotności (odmiany wiosna po początku lipca). Rotacja ucho Jęczmień może wystąpić natychmiast po wyrzucenia (wiosna około odmiany w połowie maja), kiedy rośliny są jeszcze zupełnie zielona fasola i mlecznych w pierwszych stadiach dojrzałości. Jeśli to przeważnie już tylko w miejscach, które zostały dotknięte przez pioruna wyładowań elektryczności. Dla pszenicy, żyta, pszenżyta uderzył porażenia wyładowania pioruna następuje powolne dojrzewanie (přesazovacího skutku równoważnym), a więc obrót skok następuje później, raczej przeciwnie.

*****

     Rzeczywiście, jeśli jakieś kręgi explorer upraw tylko raz w życiu odwiedził pole, w miejscach, w których zboże jest zwykle nieregularnie spłaszczone , leżąc na ziemi, bez żadnych oznak regularnością, że to, co mówią, że tak szlachetnie ubytki deportacyjne będzie można znaleźć również tam. By się, że nawet w miejscu, gdzie, według niego, brak jakiegokolwiek "tajemniczej, nadprzyrodzonej" mocy, nie jest dokładnie taki sam wzrost i zmiany w węzłach gięcia i jamy wydalenia (Rozbite Węzły) występują słabnie.

 

     Uwaga: nie jest możliwe, że niektórzy badacze wymienionych miejsc (z powszechnie, nieregularnie polehlým , łodygi kukurydzy, pochylił się do ziemi) i odwiedziliśmy, a fakt, że istnieje dokładnie zdeformowane węzły i rośliny po prostu zawodowe i publiczne ukryć. Na coś takiego możliwe jest również stosowanie terminu "Cholera najgorszego kalibru", i niech ludzie mogą tylko bardzo niskie wartości moralne.

 

     Explorers kręgów zbożowych zostanie przyznany jeden punkt tej dobrej rady. Mogą nawet nie przeszkadzało zrobić zdjęcie łodyg, ich deformacji różnych i węzłów giętych. Takie obrazy pojawiają się co roku w Internecie kilkudziesięciu, najwyżej kilkuset. Specjalistów i ogółu społeczeństwa, jest nieco mylące. Mogą one być doskonale, że wszystkie inne pola na całym świecie, gdzie kukurydza jest spłaszczony , leżącego na podłodze całkowicie nieregularnych, wyglądają dokładnie tak, jak słomki. Jest "tylko" trochę więcej. 10 szacunkowa 15 rocznie. Zajmie to zdjęcie. Profesor Ernest Rutherford powiedział, że w nauce, nie należy nigdy postawić przed szybkością większą niż 10 12 do 1

 

     Jest nawet możliwe, aby wykonać pustą biegają z aktywnej interwencji badacza, niektóre rośliny ostrożnie zgiąć niemal do ziemi, za, niech rosną na chwilę w zmienionej pozycji, i obserwować, jak się zachowują w swoich węzłach. W tym przypadku nie ma absolutnej pewności, że rośliny nie były inne dodatkowe dodatkowa moc, a co się z nimi nie jest spowodowane przez absolutnie nic innego niż działania geotropismu i fototropismu. Nieobecny i nie ma energii lub gazu tajemnicza wydany przez elektrolizę lub procesów termicznych. Jednak kręgi odkrywców może być absolutnie pewien, że to, co mówią Rozbite węzłów lub expulsed zagłębienia po pewnym czasie zupełnie nierozerwalnej na (niektóre) opisane łodygi pojawiają.

 

     Wszyscy , naprawdę wszyscy , i znowu, i ostatnio naprawdę każdy człowiek na świecie ma możliwość przedstawienia dokładnie taką samą wygięte zdjęcie i rozszerzone węzły, po prostu ustawić na dowolne pole, w oddali, średnio nie więcej niż kilkaset metrów od jego miejsca zamieszkania. W okresie wegetacji, jest z pewnością niektóre spłaszczone , leżąc na ziemi ziarna występuje, a nawet jeśli nie, mogą wziąć ich Mobiles DIGIfoto lub konsekwencje fototropismu geotropismu na roślinach i mechanicznie pochylona od pionowego w pobliżu torów po ciągniku. Tak, ale na każdej kwadratowych pól km zbóż średnio co najmniej kilkaset metrów kwadratowych rutynowo składane , leżącego na ziemi, do ewentualnego ziarna jest. To tylko spacery.

 

W strefie umiarkowanej, które obejmuje Czechy i sąsiadujący Europie istnieje średnia z 2-3 wyładowań atmosferycznych na kilometr kwadratowy rocznie. 03/02 mile oznacza zrzutów dla zrzutów elektromagnetycznie zarejestrowanych. W każdym z nich może być, ale pierwszyReturn Strokezawiera szereg stopni (3-5, jak również 15) R, które mogą wchodzić w przybliżeniu w tym samym miejscu. Czasami, w tym samym miejscu, absolutnie, ale w niektórych przypadkach, do kilkudziesięciu setek metry. Każdego z wymienionych państw członkowskich może zawierać wiele, do kilkudziesięciu równoległych ramion, które mogą w niektórych przypadkach okazać się jeszcze dalej niż kilkaset metrów od siebie. Opisane fakty oznaczają, że jeden kilometr kwadratowy pola mogą interweniować w ciągu roku, średnio, czasami dwa ramiona wyładowania pioruna i nic więcej, ale także do kilkuset.

 

     Kształty ziaren Explorers w najmocniejszych słowach nie ma wyboru, ale zaleca się, aby w przyszłym sezonie (2012) bardzo dokładnie i odwiedził miejsce, gdzie dość często, zupełnie nieregularnie spłaszczony , ziarna leżące na ziemi (lub do tego co najmniej raz, po raz pierwszy), a próbował fotografować rośliny i ich fizjologicznych zmian w takim miejscu, i spróbować zrozumieć, co się dzieje wokół. Mała podpowiedź: tak samo jak w miejscach, gdzie zostały one znalezione i kształtach regularnych. Tylko nie nastąpił bardzo losowe i niepowtarzalny wyraz i ingerencja rezonansu, ani bardzo efektów losowych, które spowodowałoby przynajmniej kręgu samotnego.

 

     Uwaga: zalecenia z poprzedniego akapitu i poprzednich ustępach skargi nie jest Crop Circles podróżnicy i fotografowie w Włochy, które znalazły coś wiele lat temu. Jeden link z wdzięczności i uwielbienia na przykład tutaj: www.cropfiles.it .

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Niektórzy ludzie myślą, że Ziemia cierpi z gorączką. Naukowcy starają się nas przekonać, że nawet Mars posiada własną ocieplenia. Doprowadziło to niektórych ludzi, niekoniecznie naukowców do przypuszczenia, że ​​Mars i Jowisz, który nesignovali Kioto traktat zamieszkiwane są struktury, które wędrują jego międzyplanetarnej SUV-LPS między pierścieniami Saturna. Fred Thompson
z