Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-unsorted-teksty-3 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

   

         Część 1        Część 2        Część 3         Część 4        Część 5  

 

Część 3

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Oczywiście nie jest to możliwe, aby stwierdzić, że uderzenia pioruna są możliwe tylko słabością przyczyną stoi w dziedzinie. Długotrwała wilgoć lub suchej roślinności mogą również osłabić znacznie. Ale jest to możliwe, w oparciu o statystycznie istotnej liczby obserwacji (2008-2010 - 100 + +, 2011-kilka innych), wymawia wstępne założenie, że aktualny stan techniki rolniczej i poziomu odmian i hybryd, kukurydza lub wielu innych roślin nepolehnou ( Nie zginaj słomki lub całą roślinę do ziemi) niż gdziekolwiek indziej, gdzie piorun uderzył (a czasem nawet nie istnieje, jak to wynika z niektórych z wynikiem negatywnym, na przykład, jedna obserwacja Stratov 2.009-te 

 

Rzeczywiście, najbardziej nawet do kilku dni po uderzeniu pioruna, ale nawet tygodnie, zaczyna kukurydzianą poléhat , pochyl się do ziemi (zginać do ziemi), może uczestniczyć w innych, wyraźnie drugorzędne do skutków uszkodzenia porażenia prądem - zakład ataku i szkodników zwierzęcych, różne fitopatologicznych zmiany. Pierwszy Polehňa wygięte łodygi powierzchni ziemi, ziarna zbliżone do interwencji, później inne, mniej dotkniętych obszarach, czas pomiędzy polehnutím zginając łodygi na ziemię pierwsze, najbardziej dotkniętych obszarach, i ostatni, najmniej dotknięte mogą też różnić się nawet o kilka tygodni. W innym miejscu, możliwość uważa Dwie błyskawice wyładowań w przybliżeniu w tym samym miejscu, gdzie drugi szok zboża spada do stanu zupełnie innym, i bardzo wyraźnie osłabiona.  

 

Konieczne jest również, aby wziąć pod uwagę to, że flash nie tylko wpaść w polu, może rozgałęziać się i uderzył różnych obiektów w sąsiedztwie, el. linie, słupy, barierki, drzewa, budynki, urządzenia elektryczne i sieci trakcyjnej, więc czasami człowiek w polu, aby zakończyć jedynie niewielki procent energii w niektórych innych przypadkach, może to mieć wpływ na niemal całym obszarze jedinéhým kolméhým bezpośrednie wyładowanie atmosferyczne, całą energię, która jest skoncentrowana w nim w tym wszystkich jego możliwych zrzutów kolejnych. 

 

Przypadku, gdy po dość "średnia" wyładowań atmosferycznych (6 kA) - bardzo intensywny deszcz, gdy w ciągu 30 minut spadło kilkadziesiąt opady mm, spłaszczone , łodygi zgięte na ziemię, cała skrzynka z powierzchni ok. 6 hektarów, bardzo nieregularne kształt (foto, Dwie godziny "po fakcie", po wypisie). Konsultacje z miejscowego rolnika, że przed burzą pole leżało na ziemi lub listwą. spłaszczone , leżące na ziemi prawie całkowicie, 80 do 90%, na obszarach, które nie zostały spłaszczone , słomki leżące na ziemi umieszczone bardzo losowy. Sąsiednie pola nienaruszone, lub ich stan bez zmian, kilka razy przed ich statusu weryfikowane i regularnie sprawdzane. (W tym najbliższym, odległym tylko o szerokości wycieczce), nie będzie w stanie grad uderzył tak wybiórczo w jednym polu, ale tak nieregularnie. Błyskawica i grzmot zostały zarejestrowane następujące wizualnie i akustycznie, komputer, z którego jest skierowane do świata informacji znajduje się 1700 metrów w linii prostej od "zbrodni".  

Unregistered gradu. 

 

Czasami sytuacja może mieć miejsce, gdy jest kompletny na miejscu zrzutów uwodzenie obecne sztuczne lub naturalne piorunochron (drzewo, maszt VN ), Ale nadal pod ziemią będzie elektrochemiczne i termiczne (fizyczne i cieplno) zmiany prądu płynącego przez gleby i roślin, korzeni, które z czasem może prowadzić do zmian w ich rozwoju. W podziemiu, jednak kończy się wysoko, jak 1 procent całkowitego rozładowania energii. Zdecydowana większość z nich promieniuje w powietrzu na drodze - ciepło, światło, większość z elektromagnesem. promieniowanie, energia mechaniczna i dźwięk. Ze względu na energię, która jest emitowana przez przeciętnego piorun może wylądować w podziemiach o stosunkowo dużej ilości energii, znacznie mniej w przypadku zrzutów ponadprzeciętne.  

 

Na przykład, w filmie dokumentalnym zatytułowanym " Co na ziemi, wewnątrz tajemnicy kręgów zbożowych ", Suzanne Taylor , 2009, (naprawdę wolą śledzić bardzo dokładnie zniechęcony , może pozostawić poważne konsekwencje zdrowia psychicznego i dobrostanu psychicznego), to radiesteci jeździć przez pola jak szaleńcy i gałązki w rękach ich protáčejí jak socjalizmu koła. Podobne obrazy ale można oglądać praktycznie każdy věnujícímu dokumencie kwestii kręgów zbożowych. Radiesteci nieszczęśliwe, ponieważ nie zdają sobie sprawy, że tak tylko zidentyfikować źródła lub geologiczne usterek, które były w miejscu dawno temu przed głównym formacji příčinou i wzorce objevení w ziarnie - wyładowanie atmosferyczne, ale będzie bezpiecznie działać jak piorunochron.  

 

Zupełnie inną przyczyną zwiększenia wrażliwości wielu różdżkarzy i inne osoby może być obecność wielu bardzo toksycznych oparów. Ich obecność na ziemi nie wykazano, konieczne będzie czekać trochę czasu. Ale nawet tak, a raczej głównie tylko dlatego, że wszystkie radiesteci są wielkie dzięki! Dziękujemy bardzo, drodzy radiesteci! National Geographic - Is It Real - Crop Circles - czas 2:33 (foto) bardzo często wykonywane przez zdecydowanie największą część pracy w każdej dziedzinie działalności człowieka jest tych badaczy, którzy również obecnie świat bardzo wyraźnie powiedział "Nie w ten sposób, przyjaciele"

 

Arthura C. Clarke'a Mysterious Universe - Crop kręgów ,  

w czasie około 9:09 Pani opisuje doświadczenia roku 1930, kiedy coś kręgami zbożowymi oglądaliśmy "Coming Storm" (burza zbliżył), a następnie rozmawiać o tym jest jeszcze wiadomo, czy to sprawia, że  

prąd elektryczny (prąd elektryczny), albo warunki pogodowe (warunki klimatyczne)  

- Droga Pani, oni obaj, ręka w rękę, nigdy jeden bez bioder ...  

 

Do tej pory wszystkie filmy wymienione tutaj jeszcze, ale na pewno 99% więcej oczywistością m.in. wzmianki o istnieniu i działalności próbek fałszerze lub okręgu decydentów. Starają się naśladować własne coś rzeczywiście w dużo lepszej formie tworzy zupełnie innym - Matka Natura w połączeniu z elektromagnetycznych impulsów własnej produkcji, w ​​związku z tym, jest lub będzie na stronie podsumowania przedstawionego obliczyć porównanie "zarobki" o fałszerze i autor rzeczywistym. Hoaxerům jest nagroda przyznana kilkadziesiąt euro za godzinę. Zdarzenia musi wymyślać, kształty projektowania, budowy narzędzi, transportowane na miejsce, a co te piwa po pijanemu ... Chociaż, nie pochodzą z podobnych zdarzeń, zwłaszcza dla TV lub filmu dokumentalnego? To pytanie, ale może być pozostawiony całkowicie bok. Załóżmy, że 30 € za godzinę, nawet mózg czasami używane, więc powiedzmy, pięć godzin w zespole pięciu członków (kształt design, wybór lokalizacji, wyposażenie Przygotowanie, transport do miejsca pracy, dokumentując wszystko, amortyzacja środków, powrót wieczorem na piwo ) ok. 750 €  *) . Wyładowanie pioruna musi stworzyć znacznie bardziej skomplikowane, bardziej dokładne i ulepszone czasu pracy nieprzekraczającym 150 milionowych sekundy, ale to być ocenione przez tę samą kwotę. Obraz średniej krzywej prądu wyładowania pioruna fala z pięciu kolejnych zrzutach widać, że net time "praca" jest czas, prąd (99% energii), trwa około 150 mikrosekund razem. Czas, w którym przepływ nie odbywa dziesiątki do setek milisekund między kolejnymi wstrząsami, czas przerwy w pracy i odpoczynku, kiedy zrzut wręcz Flake, który może nie zawsze satysfakcjonujące, to czas przestoju pracy i związki pioruna nie budziło jeszcze. Prosty rachunek pokazuje, że lampa ma 750 euro za 150 milionowych części sekundy, około 5 milionów na sekundę, co wynosi 18 mld euro na godzinę. "Gdybym był kowalem, jest koło-maker, dziś pewnie bym wolał, gdybym upadł pazury ..." 

 

*) Szacunki są bardzo skromne, jeśli to było konieczne, aby wzorzec dla potrzeb, takich jak filmu, cena będzie wspinać się do około dziesięciu razy, personel konsultowane z prawdziwych laboratoriów filmowych, na przykład, powinny obejmować czynszu i kosztów upraw polowych 

 

Tu, w tym miejscu będzie kilka wymienione są mniej lub bardziej zaniedbane lub całkowicie zaniedbane "schodkowego byłego przywódcy", czyli okoliczności, które mogą doprowadzić do jego powstania. Stanął lider - wstępna faza wyładowanie atmosferyczne, poprzedni uwolnić się (Return Stroke, Najsilniejszy i najpotężniejszy z lampą błyskową). Stanął przywódca podczas stopniowego łączenia pre-zjonizowanej ścieżce między chmurą a ziemią, a następnie przez innego pozytywnego chorągwi. Stanowi coś w link potwierdzający, który wydaje się "spotkać" schodkowy lidera, który jest w małej wysokości nad ziemią razem (kilkadziesiąt metrów). Tylko wtedyReturn Stroke- Major i widoczne absolutorium, podczas którego zużywa między niebem a ziemią prądów dziesiątków do setek tysięcy amperów. Dwóch poprzednich są praktycznie niewidoczne, a "po prostu działa" z prądami dziesiątek do setek amperów.  

 

Jak błyskawica działa w wielu przypadkach pali obornika i linii tramwajowych - po torach ciągników . Linie tramwajowe są odzwierciedlone bardzo mocno, i kształty bardzo często kopiować ich kształt. Tam, dzięki nim (tramwajowych) oraz kilka ciekawych funkcji, które zostaną opisane poniżej lub na specjalnych stronach. Kwestia powstawania wyładowań atmosferycznych będzie traktowana bardziej szczegółowo na stronie fizyki . Okoliczności poprzedzające się Schodkowa Leader określane są jako wstępny Breakdown ( wyładowanie atmosferyczne , M.A. Uman , Dover Publications 2001, s. 71 ). Podczas wstępnego Naprawa w powietrzu tworząc przewodzące ścieżki, które charakteryzują się zwiększoną przewodność i można je dostać w stopniowym podróż z chmury do ziemi schodkowa Leader preferencyjnie. Na przykład, od stert obornika stale parować różne opary silnie rozproszone, które zwiększają przewodność powietrzu nad nimi nawet o kilka rzędów wielkości, do wysokości kilkudziesięciu i bez wiatru do kilkuset metrów. 

 

Kolejna nieprawidłowość: obecność mikroskopijnych cząstek Fe.FeO.Fe2O3 w glebie. Chociaż cząstki zostanie utworzona i technik ścieranie stosowane w rolnictwie od czasów starożytnych (i rozpadáním i zrezivěním). Kiedy mechaniczna - elektromagnetyczny wybuchu, który występuje, gdy wpływ zrzutu (zrzut promieniuje tyle energii, że lokomotywa elektryczna wyciągnął odległość km kilku tysięcy), najpierw miesza się pył, który zawiera te cząstki, oba zakłady podlegające indukowana (elektrostatyczne i elektromagnetyczne) prąd i stają się magnesy na chwilę, że te cząstki przyciągają; Mimo wszystko to jest tylko niewielka ilość w porównaniu do tego, co gleba rolnicza zawiera naturalny zawartości jonów żelaza (3% wag.) 

 

Jeśli flash może stanowić pole, dlaczego regularny wzór powinien robić coś innego?  

Tutaj wynikiem próby do wywołania szoku i ciśnienia fal wywołanych przez wyładowania elektrycznego kondensatora absolutorium (2500 V, 10000pF, czyli około 0,03 Joule, zrzuty długości około 1mm) w masie materiału (mąka, NaCl).  

Tworzy bardzo regularny okrąg (średnica ok. 11-18 mm), regularny, bardziej powtarzalne wyładowania odbyć. Wpływ i pisać bezpośrednio po fala uderzeniowa (w szoku - Supersonic blaknięcie wave) wyładowanie elektryczne o energii kilku miliardów dżuli (średnia flash), jest w przybliżeniu o stomiliardkrát (10 11 ), silniejszy. Ponieważ mechaniczne skutki wyładowań (rurociąg tłoczny relacja prostopadła powodu powierzchni) zmniejsza w przybliżeniu jak sześcianu odległości (dokładniej gdzieś między drugim i trzecim, powiedzmy bliżej do trzech), jeśli pole zamiast mąki kukurydzianej leżąc (piasek, zboże, sól, Wszelkie luźne), to nie ma wiatru i deszczu, dzięki czemu koło o średnicy od około 15 do 20 m. W tej samej odległości osiągnie mechaniczną efekt samego prądem i fali ciśnienia na rosnące łodygi kukurydzy. Nie kłamie, ma tylko ułamek sekundy, ale może znacząco łodygi uszkodzone mechanicznie, wraz z bezpośrednimi i indukowane prądy przechodzące przez bardzo znacząco wpływa na żywotność roślin i powodują dla hoteli , gięcie łodygi do roślin lądowych daleko w przyszłości. Podobne eksperymenty z proszku-Fe2O3 lub Cr 2 O 3 , który symulować tymczasowe właściwości magnetycznych słomek podczas rozładunku - nie fałszywych lub oszustwo, gdy próby są łatwo wykonalne i powtarzalne. 

 

Innym, bardzo ważnym czynnikiem, który niekorzystnie wpływa na zdrowie roślin, to energia dyspersji i przepływ prądu podziemny system korzeni roślin, a także elektrochemiczne i cieplno procesy w podziemnych, przyczyniając się do tworzenia bardzo reaktywnych rodników wynikających z nich (bardziej rozpuszczalny) związki może niekorzystnie wpłynąć na kwitnienie. Fakt, że niektóre z pierścieni i jeden umieszczony w lewo w prawo, mogą być nawet ze względu na kierunek przepływającego e. Prąd podczas ekspozycji, lecz jedynie przypadkowym mechanicznym impuls w chwili kwater , zginanie łodyg do ziemi - na przykład dominujący kierunek wiatru w momencie kwater , zginania łodygi na ziemię, a także miejsce, w którym zaczyna się efekt domina. Korzystanie z efektu domina można wyjaśnić często stojących w środku kształty kiści kukurydzianych - grupa słomki obalenie jest jak orbity. 

 

Zdania "naukowe" dyscyplin, nadal w dużym stopniu wykorzystywane przez kręgami zbożowymi Explorers: ezoteryczne, parapsychologia, radiestezja, (mo) mentalnej energii, kosmici, komunikacji międzygwiezdnej i międzygalaktycznej, zjawiska paranormalne, UFO, ET, energia i moc myśli, eksperymentów transferu energii, wojskowych eksperymenty, szpiegostwo, + różne inne spisek i teorie spiskowe (ułamek procenta, niewyobrażalna liczba innych nienazwanych w ogóle, nawet jeśli w rzeczywistości zawarte w kategoriach spisku i teorie spiskowe) 

 

Sample of Natural Sciences, które zamiast tego może być realnie użyte, całkiem w przeciwieństwie do wymienionych pseudovědám i pavědám różnych urojeniami záhadologickým, stosunkowo wiarygodne i  przede wszystkim całkowicie wielokrotnego użytku , o 

 

Wiele kręgów zawiera coś, co można nazwać "podpis elektroniczny". Kilka małych kręgów o średnicy 0,5 m lub mniej, czasem położone bardzo daleko od wzoru i odkrywcy zjawiska całkowicie ignorowane. Jest to punkt, w którym światło padające odrosty spadł prądem. Pewien, że są sporadyczne ogromny lánech z "figur" całkowicie nieregularnie złożonych , ziarno leży na ziemi, bez żadnych dalszych bardziej regularne kształty, a będziesz Crop Circles odkrywcy zjawisko pomijane nawet więcej. Stanowi on potwierdzenie autentyczności pochodzenia naturalnego, takich wzorów nie przez człowieka, bo D & D mózgi są ​​zbyt proste i puste to podłączyć do swojej kreacji czegoś równie bezwartościowe, a nijakie opominutelného.  

(foto

 

Specjalnością witryny cropcircles.cz jest to, że prawie bez wyjątku, na pewno ponad 90% z kręgów zbożowych odkrytych w Czechach nazywany "prawdopodobnie fałszywy / hoax prawdopodobnie" , który ma na wzorce stworzone przez ludzi. Takie roszczenie może być zdecydowanie sprzeciwiają, ponad 99% jest realna, stworzony wyłącznie naturalnych sił. Tak wielu idiotów, a może te w Republice Czeskiej nie jest, i prawdopodobnie na świecie. Z drugiej strony, jeśli wszystkie idioci świata ale nic nie wytwarzają kręgów, choć ograniczone przez innych problemów, ale znowu nie jest niczym czerpania. Nawet jeśli alias żniwiarki i młocarnie pozyskujący ma flagi.  

 

W tym miejscu należy jeszcze raz ostrzec wszelkie kręgi firmie, więc wszelkie pomysły na wzory pozostawione czyni raz na zawsze, czy tylko jeden z nich prawdziwego twórcy w zakresie spełnienia. Będzie wówczas w obszarze się gotowe do zbiorów. Ale będą następnie czerpać Men in Black (samochód).  

 

Nad polem w rzeczywistości się stało, że coś jest możliwe (efekty siły) w stosunku do wybuchu setek, aw skrajnych przypadkach, nawet wielu tysięcy kilogramów TNT na małej wysokości nad nim. W każdym razie, po eksplozji materiałów wybuchowych w każdym miejscu na świecie, tuż nad powierzchnią ziemi lub pod nią tworzony jest każdy i tylko okrągły krater ... (Jak również przez wpływ obiektu w wodzie jest tworzony na hledině tylko i wyłącznie fal kolistych). 

 

Najbliżsi wyładowań atmosferycznych analogia do pola z mechanicznego punktu widzenia, nie było eksplozji lontu (lo, co tytuł zbieg okoliczności), o masie co najmniej kilkuset gramów wybuchowej na metr, wiszące i eksploduje w pobliżu powierzchni pola od wysokości od kilkuset metrów do kilku kilometrów od niebo (najbardziej mechaniczne i elektryczne efekt rozładowania na łopatkach może oczekiwać od części, która jest do kilkudziesięciu metrów nad pola).  

 

Wyładowanie atmosferyczne jest dość złożona kwestia, którą można przeczytać w wielu profesjonalnych publikacji, wśród których wyróżnia się głównie Błyskawice: fizyka i efekty , V.A. Rakov, M.A. Uman , Cambridge University Press, 2003 (2007), ISBN 0-521-58327-6 . Obaj autorzy są dość pewnością rozważyć dwa na świecie "guru" w badaniu fizyka wyładowań atmosferycznych. Wystarczy po prostu podając kilka podstawowych faktów na temat negatywnego chmura-ziemia błyskawica (najpopularniejszy przypadek czwarty rozdział książki, strony 108-191 ). Najważniejsze elementy procesu formowania i samorozładowania są Schodkowa Leader lub darta Leader ( SL , DL , strona, np. 109 ), które wahają się od chmury do ziemi, a kiedy się do niej na kilka metrów od jednego z nich zaczyna się silny, często dobrze uziemiony na powierzchni (dyrygent, kupa nawozu), naprzeciwko góry górę łączącej Leader ( Upward Podłączanie Leader , Pozytywne Streamer ), zarówno kilku metrów do kilkudziesięciu metrów nad ziemią i będzie kolidować proces łączenia ( Process Attachment ), które ostatecznie łączy dwie lokalizacje - ziemia i źródło ładunku w chmurze - z początkowo ogromnej różnicy potencjałów (do V kilku miliardów) przewodzący kanał, dosłownie "drut", a tylko kilka milionowych sekundy po podłączeniu następnie głównego "teatr" czy "fajerwerki" -Return Stroke, Absolutorium stolica i największe, a tylko trwający kilka dziesiątek do setek milóntin sekund, szczytowy prąd do kilku tysięcy amperów. TylkoReturn Strokerzeczywiście widział poprzednie dwa zjawiska są praktycznie niewidoczne i mogą być zarejestrowane tylko wrażliwą technikę pomiaru i rejestracji (prądy są słabsze 100-1000X). Znacznie więcej szczegółów na wyładowania atmosferyczne, ich fizyka i energia pobierana z publikacji wymienionych i kilku innych, jest lub będzie możliwe odczytanie stron i podstron menu flashowanie

 

Najważniejszą częścią procesu wyładowanie atmosferyczne jest Return Strokei ewentualnie ponownie strajki, zwane również kolejne lub późniejszych uderzeń - afterdischarges. Ich odległość od pierwszych RS lub między kilkudziesięciu do kilkuset milisekund. W ich przypadku jest to zupełnie normalne zjawisko fizyczne - upływ prądu przez drut, które przebiegają przez etap w pierwszej dziesiątce do setek tysięcy amperów i wytwarza wokół niewyobrażalnie silne pole elektromagnetyczne. Takie pole może wciąż być przygotowane w laboratorium (do kilku dziesiątych Tesla), ale nie w tak dużym obszarze i nie całkowitej tak nachylenia zbocza. Aktualna prędkość różni się w wielu dziesiątek tysięcy amperów w jednym mikrosekund (milionowych części sekundy), niektóre następstwie RS 200000 . To jest tak bardzo różni się od lontu wybuchowego była równa tylko przygotować publiczność teatru widoczne i słyszalne. W przeciwieństwie do niego przygotować absolutorium nadal niewidzialny błyskawica teatr, o tej samej lub nawet wyższej energii - ogromna eksplozja elektromagnetyczny (mniej podobny do impulsem elektromagnetycznym po wybuchu bomby atomowej lub termojądrowej). Nachylenie przedniej krawędzi impulsu sam w sobie jest czymś, co nigdy nie może być (pole elektromagnetyczne) připravitelné laboratorium. Kąt nachylenia krawędzi należy wspomnieć, ponieważ odgrywa ważną rolę w indukcji napięć i prądów w pobliżu roślin, w tym obiektów, ale także w korzeniach roślin i gleby.  

 

Nie muszą być szczególnie płodna wyobraźnia wyprowadzić wniosek, że impuls prądowy, osiągając maksymalne wartości, powiedzmy, 800.000 amperów, która biegnie wzdłuż powierzchni toru, powiedzmy, osiem kilometrów na 200.000 kilometrów na godzinę, z nachylenia krawędzi natarcia 200.000 amperach na MICRO sekund ( milionowa sekundy), punkt uderzenia powoduje zakłócenia i rezonans nieco szersze niż tylko "Slap wody." Ta sama impulsu, szczególnie nigdy jego najpotężniejszą częścią trwa dłużej niż kilkadziesiąt milionowych części sekundy. To niesie ogromną energię elektromagnetyczną, może tworzyć bardzo rozległe i niezrozumiale regularny wzór elektromagnetyczne, tylko z pomocą ingerencji i rezonansu. Niektóre z nich mogą wprowadzić strukturę roślin w doświadczeniach polowych, zobaczyć lokalizację. Skutki wielu takich kolejnych impulsów w różnych okresach czasu i odległości może powstać bardzo skomplikowanych efektów interferencji, nawet jeśli bardzo krótki.  

 

W przeciwieństwie do promieniowania elektromagnetycznego, ale mechanicznych konsekwencji takiej ostry i intensywny, bardzo impuls energii może wpływać punkt utrzymywać się przez kilka sekund. Kolumny plazmy szybko Pęcznieje bok, początkowo naddźwiękowej, co po pewnym czasie do spowolnienia szybkości dźwięku, a jeszcze później w poddźwiękowych. Dopóki jego prędkość spada poniżej, powiedzmy, 300 km / h (jedna trzecia prędkość dźwięku, ale nadal znacznie powyżej wszelkich otaczającego wiatru), to będzie jego kształt i kontrolować rozprzestrzenianie się przede wszystkim siebie, prawa i reguły. Początkowo, będzie rozprzestrzeniać się na wszystkie strony bardzo równomiernie, w okręgu bardzo dokładne. Jest bardzo prawdopodobne, chociaż nadal bardzo trudne do sprawdzenia, że ​​co najmniej w niektórych przypadkach, albo lub tylko najsilniejszy Średnia pioruna, strona tworzy pierścień wirowych. Wysokiej energii w lokalnych zmian w środowisku gazowym powstają często.   

 

Cokolwiek się nad ziemią jądrowej lub termojądrowej eksplozji tworzy znany grzyb. Ponadto, możliwe jest, aby zauważyć, że, podczas gdy każda z nich jest połączona grzybów (wyprzedzania) rozprzestrzeniania szybciej bok pierścienia wirowego (prędkością ponaddźwiękową), choć mniej widoczne, a widoczne, lub tylko wyświetlanie fale uderzeniowe na dowolnym interfejsie. Granicy faz pojawia się często zmienia punkt rosy granice, ale wyświetlacz może również interfejs powietrze - powietrze przy różnych prędkościach lub nacisków ze względu na zmianę współczynnika załamania światła. Absolutnie zawsze tworzy bardzo dokładne koło (zdjęcia) 

 

Istnienie pierścienia wirowego w miejscu wyładowań atmosferycznych jest bardzo trudno wykazać się przede wszystkim na podstawie tego, że każdy potencjalny świadek, który miał miejsce w miejscu takim jak to, na pewno nie zrobił niczego fotografii, ani z pewnością próbować obserwować, co zjawiska fizyczne odbywa się na miejscu. Jego jedynym zmartwieniem w tej chwili jest, aby spróbować uratować własne życie, w tym czasie, głównie niektóre naprawdę oglądać, nie mówiąc strzelanie lub nawet eksperymentowanie, dużo lewej czasu. Możemy tylko zaangażowania się w badania na teraz swoją wyobraźnię i próbować naśladować przechodzi modeli komputerowych i prawdopodobnie znacznie mniej eksperymentów fizyki energii. 

 

To jest możliwe, na przykład zauważyć, że w porównaniu z niektórymi sporadycznie występujących wyładowań będzie tak zbudowany, że chociaż większość energii lasera Břežany świata, w zakresie mocy i jest przesyłany, tak samo "prdítko". 

 

Wyobraźnia w badaniach naukowych nie jest niczym złośliwy, tylko pamiętaj, że wspomniano o jego przydatności, zwłaszcza dla każdego badań naukowych dla około stu lat temu pana Einsteina. 

 

Chociaż może być indukcja zwany prąd zmienny, ale nawet jeden wyładowanie atmosferyczne może być traktowana jako jedna połowa cyklu przemiennego, pole wywołuje zazwyczaj jest całkowicie w żadnym przewodzących w pobliżu przedmioty. Ściśle określone, obiekty otaczające wywołać każdy wznoszący się i opadający brzeg fali przepływu prądu elektrycznego  

Zjawiska te są dość szczegółowo w Elektryków norm dotyczących ochrony odgromowej, a mianowicie. (EN 62305). Ten elektromagnetyczne efekt można również pogarsza jednocześnie, równoległych i ramiona mimoběžnými sam prądem lub następnie wyładowania (kolejne wyładowania) i równoległych ramion, które mogą razem elektromagnetycznie, elektrostatyczne i mechaniczne (drgań akustycznych i niskiej częstotliwości trzęsienia - lissajoussovy wzorów) w celu wytworzenia zakłóceń i rezonans.  

 

Bezpośrednio podczas Return StrokeLub każdy późniejszy rozładowania może być mierzony w kanale napięcia rozładowania pioruna "tylko" 100 - 300 000 V / m Ta wartość jest w przeciwieństwie do znacznej elektrostymulacji přeskokovým iskry w powietrzu, który jest 0-90% wilgoci w przybliżeniu 3000000 V na metr. Na 100% lub wyższym wilgotności (para nasycona), na przykład, tuż nad poziomem wody, ale wartość ta spada do zaledwie 100-300 tysięcy woltów na metr dla metr.tů. 

 

(Nie jest zalecane, aby spróbować i zmierzyć się w miejscu - takie odkrywcy będzie stale malała, a oni muszą być regularnie uzupełniane). Tuż przed rozładowania występuje między chmurą a ziemią, w niektórych miejscach napięciu do kilkuset tysięcy, ale ponad milion V / m (istnieje również działać bardzo zalecane).  

 

Nawet na brzegu: podczas gdy wszyscy wciąż pojawiają wyloty i kreacje mają zupełnie poważnie, zostanie wstawiony jeden mały "szalony pomysł": ciągniki gąsienicowe (angielski linie tramwajowe) w dziedzinach, które są znacznie bardziej przewodzący środowiska przed otoczeniem, w zagłębieniach gromadzi się dużo więcej wilgoci i wody stojące (foto). Wilgoć w nich trzyma najdłużej (zweryfikowane), tworzenie dobrze funkcjonującego przewody, w których piorun strefují i ​​po których po przejściu przez roller coaster. (Verified nafotografováno), i inne odniesienia poniżej, to nie ten szalony pomysł)  

Prawie bez wyjątku do dowolnego miejsca w dziedzinie wzorcowych produkować stosunkowo dokładne rolkę koc, uderzająco podobny do tego, co jest produkowane w obwodach drukowanych (i to jest szalony pomysł), znanych z elektrotechniki i często są generowane w obwodach drukowanych, może tylko czasami lekko zniekształcony podróż do odległych masztów przywództwa el, doskonałe przewody przechodzące, drzewa i krzewy, również doskonałe przewody, oraz inne naturalne właściwości i zgodność z konkretnej dziedzinie projektowania? (obrázky) Cewka ma indukcyjność, kierownictwo ma opór, bo razem mogą stworzyć RC osoba, która ma częstotliwość rezonansową, a to jest największy pomysł. 

 

Kilka obserwacji w angielskich wydawało dziedzinach często są zwarte nici na cewkę, w odróżnieniu np. Czech, ale jest to tylko spekulacje oparte na próbie statystycznie bardzo wiarygodny. Później obserwowano na Czechy cewek zwarte i poszukiwawczych statystycznie znacząca ilość zdjęć lotniczych (setki) stwierdzili, że naprzeciwko jest raczej wyjątkiem, więc pierwsze wrażenie było prawdopodobnie przypadkowe. Linie tramwajowe wzdłuż ziarna uszkodzone ( spłaszczony , leży na ziemi) z powodu wyładowań atmosferycznych bardzo często i bardzo często w pobliżu średniej čtvrtzávitů (obrazy), a nawet przypadkowy local "ponad čtvrtzávitů" - (jeden haczyk -2010, + Coś z LP).  

 

W tym miejscu będzie można obejrzeć kilka zdjęć, które bardziej lub mniej (ale niektóre są naprawdę bardzo więcej, to jest prawie dowód) wspierają teorię kręgów zbożowych przez wyładowaniami atmosferycznymi, podjęte dotychczas Circles zjawisko badacze uprawnych, + coś z Google Earth , który również naprawdę bardzo więcej (obsługuje wrażenie, że kwatery , gięcie do łodygi kukurydzy gruntowych powstaje po porażenia prądem, najlepiej prowadzone przez tory traktor) 

Dla chłopców z inglézka stworzył termin "Błyskawic Forming teorii krąg zbożowy"  

 

Niektóre Crop Circles wyglądają fotografie bezpośredni wpływ pozytywny lub negatywny absolutorium zapłonowej (Lichtenberg figures, Kirlian zdjęcie) - , Crop Circles i absolutorium.  

 

Crop Circles na innych badaczy z ich zawieszone nad ich struktury fraktálovitou. Fraktale w matematyce zostały odkryte niedawno (1905, graficzna reprezentacja wykorzystania komputerów podstawowe 1975). Ale ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że natura zawsze wie Fraktale - strukturę atomową, związki, galaktyk, różnych struktur roślinnych i zwierzęcych organizmów, iglastych i drzew liściastych, ich systemy korzeniowe innych roślin naczyniowych i układu nerwowego zwierząt, rzeki, góry, chmury, płatki śniegu ... Nawet jeden bardzo często możliwość rozładowania nadmiaru ładowania odbywa się za pomocą fraktali. Prawie każdy Flash jest fraktalna sama niektórych skrajnych przypadkach nawet od fraktali. Znacznie bardziej typowym przykładem fraktali niż rzeczywisty lampy błyskowej Schodkowa liderem, ale nie jest to widoczne. Istnieją również zapisy filmowe na których jest wizualizowane, wystarczy spojrzeć. 

 

Dlaczego, jeśli jest to możliwe, aby wyjaśnić wszystko tak ładnie, nie powoduje kręgów zbożowych w każdym punkcie, w polu, gdzie uderza piorun? Fakt ten może brać udział w wielu powodów. Może to być:  

- Całkowicie indefinable przypadkiem  

- Warunki geologiczne w społeczności lokalnej: przewodząca ścieżka powstała w podziemiu oddziaływania wyładowań atmosferycznych do pobliskich miejsc milionów lat, naturalnych i sztucznych podziemnych cieków wodnych, kanałów, sprężyn, zbiorników wodnych, chłodnic (woda i prąd), rezonansu i interferencji (mechaniczne i elektromagnetyczne + elektrostatyczne) i wymienione formacje geologiczne (ELST i pola elektromagnetyczne są ogromne i nawet między nimi może doprowadzić do rezonansu i interferencji)  

- Trudne do spełnienia warunki (na burzę): cisza i brak deszczu  

- Przewidywane i zbadane Kolejną możliwością jest to, że przynajmniej niektórzy regularne wzory występują, gdy w tym samym miejscu dwa razy trafienia pioruna, z długim przedziale czasowym (dni do tygodni). Pierwszy tylko "przygotować grunt" (produkować do kilku miliardów "předexponovaných" osłabionych łodyg, ale mimo tego, co się z nimi stało, ale nie są płaskie , a nie na ziemi, na którym absolutorium dalej po kilku tygodniach pracy jest znacznie łatwiejsze. Znowu inny Podobieństwo do klasycznych zdjęć, z których niektóre mogą być bardzo wrażliwe warstwy eksponujące niewielką ilość światła, předexpozicí rodzaj, warstwa uczulić jeszcze wyższą czułość). Różnica w wytrzymałości mechanicznej oraz wytrzymałości potrzebne do zgięcia lub złamania uderzeniowe dotkniętych i nienaruszone łodygi jest ogromna i wynosi od kilkudziesięciu do kilkuset gramów (zginanie) do wielu kilogramów (przerwa). Ale to zależy w dużym stopniu od czasu, jaki upłynął od interwencji elektrycznej, osłabienia tkanek roślinnych po przebiega bardzo powoli. Nienaruszone przez piorun i elektryczności nienaruszonej roślinności nepolehne (nie zginać łodygi na ziemię), nawet na wysokości burzy o deszcz interakcji podczas upraw pobity przez prądy i wiatry dobrze ponad 100 km / h, jeszcze nepolehne (nie zginać łodygi do ziemi) ostrza. Tych, które zostały naruszone oraz nepolehnou (nie zginać łodygi do podłoża) bezpośrednio Polehňa , wygięte łodygi na ziemię nie więcej niż kilka tygodni sami albo niech wyrok uruchomić tylko lekki powiew wiatru, lub gdy są ciężkie od rosy porannej. 

 

- Wyjątkowo wysokie wyładowań atmosferycznych intensywność lub wszystkie lub prawie cała energia skoncentrowana jest w jednym lub tylko kilku (między 5-8) pionowe wyładowanie chmura-ziemia (MZ, lub "obcy");  foto foto,  

- Albo coś zupełnie innego.  

 

Fakt, że tylko poprzez (z polecenia) wiatr i deszcz nie będzie leżał na ziemi lub listwą, można łatwo śledzić np. podczas przelotu helikopterem niskim nad polem, słomki dmuchanie na wietrze jak flaga komunizmu, wiele razy je zginać 45 stopni, ale w najmniejszym stopniu gusts osłabienie natychmiast umieścić bezpiecznie z powrotem do pozycji pionowej. Discovery Science, Crop Circles: Mysteries in the Fields , reż. John Tindall , 2002 - 39:08 ;  

 

Kręgi zbożowe zaś po wyładowań atmosferycznych w każdej dziedzinie być poniesione (szacowane na 1/1000000 lub mniej przypadków), ale coś po prostu dość zwyczajne coś występuje prawie zawsze (patrz numer sděleníčko dwa).  

 

Tak zwany numer sděleníčko dwa: Prawie wszystkie spłaszczone , leżąc na ziemi zboża (95% lub więcej, czyli około miliona kilometrów kwadratowych na rok na całym świecie) są odpowiedzialne za wyładowań atmosferycznych w dziedzinie lub po prostu nad nimi. Wspomniano wcześniej w tekście, a obraz - cały spłaszczone , leżące na ziemi w dziedzinie Benátecký Vrutice.  

 

Wyjaśnienie: nie zawsze tak było. Jednym z monitorowany, zwłaszcza ziarna (Dla uproszczenia, ograniczenia się tylko do pszenicy, żyta, jęczmienia, owsa, kukurydzy), tak zwany "odporność na zakwaterowania , uszkodzenia, osłabienie, "lub dokładniej spontaniczne odporności na wyleganie , uszkodzenia, osłabienia, w przeszłości może nie być dostępna na niektórych zbóż, z niektórych odmian jęczmienia, żyta lub pszenicy prawie osiągnęły wysokość dorosłego człowieka, nie wysokie. Ukierunkowane odmiany hodowlane hodowano ale znacznie niższe, i to nie jest wyjątkiem, że spacer po okolicznych polach, takich jak jęczmień (prawie przed terminem, kiedy rośnie długo wysokości) można określić, że jego uszy są na wysokości gdzieś pomiędzy kostek i kolan. Dzisiejsze odmiany żyta, pszenicy lub jęczmienia, w porównaniu, na przykład, z latami pięćdziesiątych ubiegłego wieku tendencją do samoistnego kwater , uszkodzenie, osłabienie praktycznie zero. (Zdjęcia z filmu Wszystkie dobrymi obywatelami, 1968 )  

 

Podoba Ci się kręgów zbożowych, a to jest dość powszechne zasady, że ziarno Polehňa , łuki łodygi na ziemię, niekiedy nawet do kilku tygodni "po fakcie", więc od razu po burzy, pozostawiając rolników bardzo często z podróży do ziem bardzo zadowolony, ponieważ pozornie "nic się nie stało", nie wiedząc, że w wielu przypadkach jest już "obsadzone", lub lepiej powiedzieć "narażony" na duży bałagan i zniszczenia. Podczas gdy nawet bardzo silna burza leżało na polu lub stébélko, po kilku tygodniach, na pięknej słonecznej pogodzie, paski tu i tam są tylko sporadyczne lekkie deszcze przynosząc bardzo potrzebne wilgoci, niezadowoleni rolnicy tylko patrzeć z przerażeniem, ponieważ są one w takich idealnych warunkach "nałożonych spać "( poléhá , słomki leżące na powierzchni gleby), a znaczna część dziedzinie będzie bardzo trudne do zbioru. Rolnicy mieli zwyczaj łączenia każdy spłaszczony , leżąc na mielonej kukurydzy (łodygi leżące na ziemi), zwłaszcza po burzy z gradem działających wspólnie, więc jeśli zboże nie jest spłaszczony , leżącego na ziemi zaraz po burzy, mieć je później "nedocvakne". Dlatego też nie będzie zły na nich lub śmiać się z nich, nikt nie będzie kiedykolwiek chcesz rolnicy mają stopień naukowy w dziedzinie fizyki i elektrotechniki, plus, powiedzmy, z elektrochemii. Po wielu działa świat odkrywców zjawiska kręgów zbożowych, które wyjechały z obiecującą karierę w fizyki lub elektrotechniki i miał kiedyś podobno znacznie wykonywane.  

 

Ponadto rolnicy są ci, którzy w wielu z ich ekspertyz i studiów wielokrotnie udokumentowane bardzo dokładnie skutków wyładowań atmosferycznych w uprawach polowych, z których wiele, są lub będą odtwarzane na tych stronach. Buraki, melony, ziemniaki, pomidory, bawełna, soja ... 

 

Koniec części 3 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

   

         Część 1        Część 2        Część 3         Część 4        Część 5  

 

z