Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-unsorted-teksty-5 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

          Część 1        Część 2        Część 3        Część 4        Część 5

 

Część 5

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

(Exterminator - Exterminator, deufoizer, desaucerizer,

pierwsze nacięcie na lufie, nie będzie dwóch)

 

Co jest najbardziej prawdopodobne, można znaleźć bezpośrednio na miejscu - prawdziwe kręgi, utworzony przez działanie błyskawic (Lightning) w polu kukurydzy, a efekty interferencyjne i przechodzącej rezonanse (huge - ogromny) strumienie (oczywiście można je znaleźć na kukurydzy miejscu złożoną na kraj leżący w dowolnym miejscu)

 

  Pierwszy Geomagnetyczne anomalie - LI (R) M - niezwykłe zachowanie kompasu

 

  Drugi Relikty elektryczności statycznej - RSE - może być mierzona

 

  Trzeci Relikty ciepło nagromadzone w podziemiu - IR fotografia (ale uważaj, co niektórzy Crop Circles odkrywcy oferowanych gdzieś na ich stronie jako "IR" Zdjęcia Tutaj nie zostanie opublikowany podpowiedź, jest to całkowicie neozdrojované, puste rysunki lub zdjęcia przed, co miałoby Miałem w sumie naukowa znana dyletantem tylko pluć. Ani wspomniano stosowanej metody pomiarowej, czułość przyrządów pomiarowych oraz czujników, charakterystyk spektralnych czujników. Jest to bardzo często cechą wspólną podobnych badań, starając się udawać, że używają tylko wysoce wykwalifikowanych, wyspecjalizowanych metod naukowych i procedur , ale oni zachowują się jak ostatnie dyletantów, więc ich podczerwieni zdjęcia wyglądają bardziej jak kolorowania fotografii klasycznych kolorów, która produkuje dwunastu lat chłopiec w dowolnym programie graficznym, kilkanaście na godzinę, i lepiej . Pozostaje zatem do wniosku, że nawet zupełnie normalne infracamera zamiar uchwycić podczerwieni zmian w podłożu (tak to jest pogoda - prognoza) w dowolnym miejscu w obszarze wyładowania pioruna, niż można się tylko zastanawiać, jest to, że w miejscach, kręgów zbożowych Podobne pomiary zostały wykonane tak, 2012, pozostaje jednym sezonie ziarno zanim trafi pełna.. Kamienie i Mayan zagrożenie przestaje działać jako starożytny Majowie przewidzieć.

 

  4-ty Cząstki i FeO.Fe Fe2O3 (magnetyczne -. w każdym przypadku wrażliwych na pola magnetyczne katodowe mogą powstać pirolitycznego redukcji), znajduje się w glebie - może dołączyć do ziarna i pozostawia klasům wpływ tymczasowych łodyg namagnesowania (drut, choć z bardzo wysoka odporność) spowodowane przez przepuszczanie prądu

 

5-szy Martwe owady, często wręcz osmalone, přicucnutý do ziarna, (leci przetoczyła się opalać). Można go również znaleźć w stosunkowo dużej odległości od wzorca, nie we wszystkich przypadkach - prawdopodobnie poprzedzone deszcz i owady nie są wystarczające, aby ukryć - grom z jasnego nieba - grom z jasnego nieba

zdjęcie po lewej © Dr Uwe Engelmann, tuż © Janet Ossebaard     

 

Wiele kręgów (jak również wiele przypadków złożony , leżąc na ziarna gruntu prawdopodobnie powstaje podwójnej ekspozycji - pierwszych roślin wyładowcze zwane "liczby pierwsze", stworzyć "wrażliwą warstwę" od osłabionych roślin, które są bardziej wrażliwe na wszelkie bodźce mechaniczne i fizyczne, i tylko do nich Inne zapisy wyładowcze, które występuje w ciągu kilku tygodni lub miesięcy.

 

Pole jęczmienia, na które w 2010 r. nie był ani pojedynczych wyładowań atmosferycznych ( Benátecká Vrutice ) trwała w pięknym stanie fizycznym do momentu zbiorów, choć nad nim podczas wiatrów wegetacyjny przetoczyła sporo i ulewne deszcze.
Ponieważ dawno Tekst jest po prostu zbyt poważne na chwilę zostanie rozjaśniony obracając ponownie skoczyć do jednego bláznivině. Wielu, często bardzo dokładne zgodnie z kilkoma osiami symetrii (3-8 więcej), uderzająco podobne do obrazów generowanych kalejdoskop. Jego pochodzenie nie jest jeszcze wystarczająco jasny i fizycznie wytłumaczalne. Być może z powodu ogromnego ładunku elektrycznego, napięcia i prądy, które odbywają się na miejscu.

 

  celtic cross 2002           p x + p r + p z oczodołu
Tymczasowo stworzyć coś, co można tłumaczyć jako "równowartość atomowej i molekularnej struktury i lateksów kryształowe", ale gigantycznych rozmiarów. Projekcja trzech orbitali p w płaszczyźnie prostopadłej do osi jednego z nich powstaje słynny celtycki krzyż, i podobnie, jeśli d i orbitale f byłoby znacznie bardziej skomplikowane struktury. To by nam Celtowie starali się wskazać, w jakim kierunku się mechaniki kwantowej, Schrödinger długo przed?

 

Jeśli ktoś chce usłyszeć dojrzałe ziarna, po prostu się czasem na skraju pasa prawie dojrzałej pszenicy, żyta, jęczmienia lub, można wyraźnie podpisać ciche pękanie. Koniec czerwca, lipca i poza nią. Bardzo ciekawe zjawisko.

 

Jeszcze inny szalony pomysł: Crop Circles - poszukiwanie prawdy . [UFO] avi 19:50 / 01:54:23

 
Większość odkrywców i dokumentalnych kręgami zbożowymi z nich twierdzą, że są zjawiskiem współczesności, choć jednocześnie przyznają, że może to nastąpić nawet w czasach starożytnych. Tak, były, a niektóre zjawiska i fotografie starożytnych cywilizacji może być ich vybrazením (Stonehenge, Celtic Cross, i in.) Nawet nie jest to niemożliwe, że starożytna cywilizacja (rolnicy) wie / i że pochodzą z piorunem, po prostu zapomniała / i powiedzieć, że to doświadczenie lub ustnie z pokolenia na pokolenie, konserwowane alias zniknął. Może jakiś Archimedes zwrócił się w piasku przed zapíchnul kogoś. Może jest gdzieś napisane klinowych lub pokazanych na rysunkach niektórych, to po prostu nie zostało wyjaśnione i tłumaczone. Kręgi zbożowe i pioruny, jak również wszelkie inne naturalne siły (i zniszczenie), uznane za dzieło Boga, a zatem nie za możliwe lub konieczne do nadmiernie podkreślają, że druga jest przyczyną, jeśli przyczyną obu jest jedno i to samo, to jest po wszystkich ich musi zrozumieć każdy punkt widzenia, prawda?

 

(Kolejny szalony pomysł) może jednak może patrzeć na fakt, że w ostatnich latach, kształt nieco częściej występują. Prawdopodobnie jedną z możliwych przyczyn jest - kto szuka, znajduje, a w czasach, gdy dzwoni wyszukiwanych pola, tj. przed 1970, nie mogli nawet znaleźć. Pomysł, jak to wyglądało w angielskim polu 70. roku, jak poprzednio, i jak wyglądają dziś. Ich wygląd nie jest prawdopodobne, nie różnią się, z wyjątkiem jednej małej rzeczy. Rzeczywiście różniły obdělávací używanej techniki. Natomiast w 70 roku a poprzednio służył lokalnym rolnikom boneshaker nie różni się od 50 socjalistycznej zetorům lat naszego rolnictwa, ważące około 2500 kg i szerokość tylnej opony około 30 cm, a koń do pługa służył na lotnisku John Deere na nich jeździć, o masie około dwukrotnej szerokości opony i prawdopodobnie również tak, a sam idzie do masy i opony Urządzenia przyłączone do nich (siew, dystrybucja nawozów). Będziesz tworzyć większe pole "linie tramwajowe" - utwór po ciągniku, który będzie działał znacznie lepiej jak błyskawica. Lepsze lightning rods - więcej flash. Więcej flash - więcej okręgi. Nie niszcz moich kół. Ale rolnicy nie tak daleko, nawet nic powiedzieć. (Nz ghosts2 może zobaczyć, że nowa ścieżka po ciągnika dokładnie powielać w zeszłym roku ... należałoby zapytać, jak zrobić dla rolników w naszym kraju i na całym świecie)

 

Inna ważna różnica z poprzednich lat jest nadal industrializacji obszarów wiejskich - Underground dzisiejsze uprzemysłowione krajobrazy bezpośrednio przeplata się z linii metra - narzędzia, wiele strumieni, często płynące w rowach wzdłuż pola, ale w rurze kanalizacji pod spodem. Wszystkie narzędzia mogą być zaangażowane w niezwykle intensywnym strumieniem uwodzenia pod ziemią, domagając się działań niepożądanych (rezonansu i interferencji niezwykle silne prądy).

 

Obserwowany wzrost liczby modeli świata stopniowo od 80, 90 lat, nie może być za statystycznie udowodniona za fakt, ale nie jest to całkowicie niemożliwe, że jest to w rzeczywistości. Dopiero w ostatnich latach, z uwagi częstotliwości można uznać za stosunkowo wysoki i stały. Rolnicy sami nigdy nie będzie dane w raporcie nie są zboża, sensacyjne publiczne, ale tak. Od sensacyjne publiczna zawsze będzie w większości zdrowym części ludności, zaopatrzenie nie ograniczy uwag. Nie jest wykluczone, że niektóre z nadchodzących latach będzie całkowicie celem regularnych kształtach obserwowanych spadek. Ich obecność może w pewnym stopniu, a ponadto do licznych innych okolicznościach dotyczących aktywności słonecznej i częstotliwości (ale tylko wtedy, gdy co najmniej częściowo zależne od aktywności burzy lub częstotliwość najsilniejszych wyładowań). TA w ostatnich latach uległa niektóre piki i Liczby zapadalności nie są bezpośrednio kopiowane. Żadna wartość nie może rosnąć w nieskończoność, lub średnia temperatura Ziemi, lub liczbę wzorów znajdujących się w polu. Jeśli średnia liczba regularnych kształtach, które znajdują się w każdym roku na polach, czasem naprawdę zaczyna spadać, nie przegap nikogo, a ostatecznie może nawet miłość přitopíme. Gdy fałszywe wykres kija hokejowego zapada się jak domek z kart topples lub jako wzór składający się z kostek domina (Domino Effect). Jedynymi wyjątkami od zgłoszenia okresowych wzorów w zbożu są czysto zawodowe i naukowe publikacje. Zwrócono uwagę na tych, którzy gdzie indziej w tym miejscu. Ponieważ nie wskazał, kwestia rolników tworzących kręgi mają stosunkowo szeroko odwzorowane, znają przyczynę, zrozumieć problem i nie widzi potrzeby, aby dać jej niepotrzebnego rozgłosu.

 

Nancy Talbot (BLT, Crop Circles - poszukiwanie prawdy [UFO] avi. 19:32 mówi o " wielkim ładunkiem elektrycznym ", nieco mylący, ale jest postrzegana w napięciu, które jest tworzony między podło kreda, i mgły, w Rolling koniec lata (a może na wiosnę) po angielskich wzgórzach.

 

Nancy Talbot (team BLT, Crop Circles - poszukiwanie prawdy . [UFO] avi 01:03:00 ) - mikrofalówka puls, wilgoć zamienia się w parę uciekającego z tkanek - rozszerza i elekt węzły. Coś takiego nigdy nie będzie możliwe, aby naśladować laboratorium. Rozbudowa i zgięcie z węzłów nie będzie nigdy, nigdy i nigdy niczym więcej niż geotropism (ujemna), przypadki, w których od razu po kwater , zginania łodygi do roślin lądowych mają wydłużone lub wygięte węzły po prostu nie istnieją, to tylko bardzo częsty błąd wielu odkrywców kręgów zbożowych, które są niestety wiele razy, wielokrotnie proflákli jako całkowita rolnicze analfabetami. Oczywiście, mogą być wykryte wzorce, które mają od razu po odkryciu węzłów gięte i rozszerzone, ale nie jest to spowodowane przez innych niż zboża na kilka dni, że kształt nie odkryto do kilku dni po jej utworzeniu ( Kwatery zginając łodygi na ziemię. A możliwe, co jest bardzo częstym zjawiskiem, które uważa się ziarna ziemi bardzo powoli przez wiele dni, a kształt jest odkryta wprowadzone do stopnia nachylenia przekracza łodygi posorovatelnosti granicznych. cały czas od chwili, słomki KSY rozpoczął oparty na ziemi ale poszedł ich prostowaniu (uszy) w górę i gięcia węzłów, więc do czasu, kiedy zostaną wykryte węzły pod wpływem kilku dni i to spowodowało geotropismu zginanie. Crop Circles badacze nie mają pojęcia o ilości energii, która byłaby potrzebna do zapewnienia procesów opisują one (odparowanie wody), a co do tych świadczeń mogą być konsekwencje roślin energetycznych i witalności swoich tkankach . Ich poziom myślenia jest bardzo ograniczone i prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie wykonać podobne obliczenia. kurs, zostaną umieszczone tutaj, ale tylko tak długo, , mimo że od dawna istnieją. Záhadologům ale na pewno nie przegapić.

 

Powyższe oświadczenie "odkrywcy" kręgów zbożowych tylko potwierdza smutny fakt, że nigdy w życiu odwiedził teren często nieregularnie polehlým , łodygi zgięte do ziarna ziemi, która ich zdaniem nie odwiedził żadnego "nieznany energię". Znaleziono go w jednym dokładnie tych samych objawów i nieprawidłowości, a przede wszystkich węzłów, w tym, co określa się jako "eksplodował węzłów" lub "jam expulsed", co byłoby naprawdę trudno je wyjaśnić. Jak wyjaśniono na innej stronie, zjawiska te nie są w żaden sposób spowodowane przez ciśnienie gazu wewnątrz węzłów, które jest jak "wybuchła" wszystkie takie zjawiska są spowodowane wyłącznie przez naturalnych zmian wzrostu stopniowo i powoli rośnie, nieregularne miejscach suszenia i umierających komórek i tkanek. Ty, ale nawet po prawie kompletny martwica i suszenie przestają powodzeniem pełnić funkcję tkanki - co jest bardzo łatwe do sprawdzenia na dowolnej części rośliny - węzłów, międzywęźla, liść ( demonstracja, ustawić zdjęcie z próby Timelapse + )

 

Możliwe jest również, co byłoby o wiele gorzej, "odkrywcy" kręgi zbożowe mają podobne obserwacje w historii, ale zanim opinia publiczna jest łatwo ukryć. Na coś takiego, że nie będzie nawet podejrzewać nie. Chociaż, rolne analfabetów, którzy dość regularnie z ich obserwacji wystarczy wybrać co pasuje im, że jest możliwe, aby podejrzewać, czegokolwiek. Może po prostu fakt, że wszelkie podobne wyniki uznać za wielokrotne wyjątki tylko stale i wielokrotnie potwierdzał swoje zasady.

 

Podstawowy błąd w hoaxerů - koła Pedal - krąg decydentów, znany, bo w rzeczywistości nigdy, nawet był na boisku, nie mówiąc już tam w nocy wyprodukowany kilka liczb (z wyjątkiem kilku żenujące - paid demonstracji w obecności kamer telewizyjnych, ale na dzień) jest fakt, że nie wspomnieć o jednym z najważniejszych faktów absolutnie niezbędnych do poruszania się w terenie, jest bardzo potrzebne, że pole nie było nawet cienia na mokro, nie mówiąc już po deszczu, a nawet w deszczu. Każdy, powtarzam wszystkim, po raz ostatni, absolutnie każdy, kto idzie przez pole, co najmniej minimalnym doświadczeniem, wie, że spacer na mokrym terenie, nawet w butach gumowych i odzieży wodoodpornej odpowiednio, nawet w akademikach po ciągnika (mokro Najmniej opłacalne części pola), na górze całą noc do latarek migoczące światło, lub księżyc, i to (!) wciąż prowadzi coś w rękach, tak, że powstała bardzo ograniczoną zdolność do radzenia sobie wystarczająco szybko równowagi podczas poślizgnięcia stanie (nie mówiąc już wolny) tylko idiota. Albo autor tych wierszy. Podczas obserwacji i fotografii w poszczególnych dziedzinach zakończone w kolein przez setki mil, ale nigdy nie w nocy. Ale Badania przeprowadzono, i nigdy nie było tam ani dostać parę wołów, fotografie zostały nabyte wystarczy tylko pierwsze trzy lata badań, ponad 18.000, rok 2011 nie została jeszcze w pełni ocenione. Pola każdemu na dowolny cel przynajmniej sporadycznie uczestniczył, to fakt bardzo dobrze pamiętał, a na pewno nie byłoby nie wspomnieć. Inne pytanie, które mogłyby zostać wprowadzone hoaxerům - jak ruszyli w liny-grown canola, kilka tygodni przed zbiorem

(Iv to podłoże wydaje dane liczbowe). Bez względu na to, jak w tym materiale przejść nawet m przez miernik, jest zupełnie niemożliwe. Uprawiany rzepak tworzy całkowicie całkowicie nieprzeniknioną gąszcz, w którym można wpisać kombajnu.  Kto kiedykolwiek widział wzór w tym materiale, musi nieuchronnie prowadzić do wniosku, że każda próba stworzenia jeden lud nieuchronnie nie całkowicie (prawo, prezydent!) rośliny wyglądają tak, jakby pracowali wielką siłę (tony do kilku m 2 ) wiele dni. W rzeczywistości, nie działało własnym ciężarem i uszkodzenie komórek i tkanek. W młodej pszenicy, owsa, jęczmienia, kukurydzy, rzepaku, aw każdym młodym stoisku roślinnej może być łatwo przenoszone bez trudności, w dojrzałym stoi nieco trudniejsze, nawet w kukurydzy, z jednym wyjątkiem: każdy ruch w dojrzałym rzepaku jest absolutnie niemożliwe .

 

Chociaż ziarno Polehňa , ohne łodygi powierzchni ziemi, czasem długo po błyskawicy absolutorium, krótko przed zbiorami prawdopodobnie więcej niż 90% wszystkich przypadków. Oczywiście to zależy od tego jak pole i okolice ważne absolutorium przewody spread, ile boczne i za zrzut i wszędzie, gdzie wylądował. Obiektywizm jest konieczne, ale zauważył, że zanotowano również przypadki, w których po-shock chmura-ziemia piorun w polu nie zakwaterowania , zginanie łodyg do ziemi nie występują (Stratov 2009, 2010, północny Milovice 2010). Jednak jest to znacznie mniej, niż 10% w przypadkach obserwowanych.

 

Jeden z opisywanych przypadków, gdy do zbioru, nie spłaszczone , leżące na ziemi (nie leży na ziemi) nic (Milovice północny wschód, foto). Może to być spowodowane faktem, że uderzenia pioruna naprawdę tylko duży basen, znajdujący się na polu w czasie opróżniania i nigdzie, EV. niedokładności w pozycji pomiarowej, gdzie mógłby faktycznie kończy się na pobliskim drzewie i Bush (niezauważony). A zatem może być zjawisko w badaniach naukowych nie jest unikalny, tak zwana negatywna obserwacja co przynosi oczekiwane rezultaty. Piorun uderzył ale oprócz dobrze już suszonych procesów dojrzewania ziarna. Tkanki mogą już być w stanie, który nie pozwala w znacznym stopniu zmienić ich kształt, aby pokazać ich może znacznie osłabione, chyba że może być częściowe proschnutím znacząco wzmocnione. (foto, datum) Oczywiście, w rzeczywistości jest to bardzo łatwo sprawdzalne doświadczalnie w dowolnym momencie w przyszłości.

 

Crop Circles - poszukiwanie prawdy [UFO] avi. 53:00 Bert Jannsen wymawiane bardzo ciekawy pomysł, i można powiedzieć, że prawie uderzył w sedno, choć nie bezpośrednio określić. Pierwszy, to odnosi się do faktu, że wiele z tych danych leży w kierunku linii tramwajowych - nie tylko opisuje drogę. Uwaga JL - to często pomaga pomysły różnych sceptyków ten sposób idąc twórców kręgów, w celu uniknięcia jakichkolwiek dostrzegalnych rozwiązań, które mogłyby pomóc ich wykrywania. W rzeczywistości, on poszedł w tym samym kierunku, tylko "wielki twórca" - te utwory doprowadziły bezpośrednio lub wzdłuż indukowanego prądu elektrycznego.

 

(Cytat z filmu kręgami zbożowymi - poszukiwanie prawdy )

" Wszystkie Kręgi w zbożu to jeden wielki fake, wielka mistyfikacja . " Chociaż jest to istniejące zjawisko, ale nadal nie można ustalić, co jest przyczyną. Ludzie są bardzo ograniczone w swoich procesów myślowych (sposób myślenia), jeszcze tylko naukowych, czy wzorce stworzone kosmitów i ludzi. On myśli, że to coś pomiędzy, to rzeczywiście (uproszczone tłumaczenie) stworzone przez samych ludzi, tylko nie sobie jeszcze sprawy jak. On ma rację, prezydent! Kształty w dziedzinie naprawdę pomaga tworzyć własne ludzie po prostu nie zdają sobie sprawy, w jaki sposób. My po prostu nie tylko, że w niektórych dziedzinach, sadzone, zwłaszcza zbóż. Jeżeli były pola zboża, nie byłoby kręgi, to jest proste i zrozumiałe, fakt. (Istnieją jednak trawa, każdy rodzaj roślinności i nieorganicznych materiałów)

 

Innym ważnym czynnikiem jest to, że w uprawie są produkowane utwory do ciągnika, który działa zarówno jako stosunkowo dobrymi przewodnikami, oba są bezpośrednio wykorzystywane do prowadzenia podstawowej "rozkładu mocy". Po pierwszym szoku, jest blisko toru tworzy bardzo silną warstwę zjonizowanego powietrza, pary wodnej i pyłu, które przyciągają afterdischarges jak zapach piwa alkoholowego.

 

Setki zdjęć, gdzie skutki pioruna zdobytych w tej dziedzinie, często leży ziarno kolejowego, między nimi, i jak często lub częściej w čtvrtzávitů środkowej. Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce w bardzo dużej ilości zdjęć Kręgi w zbożu w ich pobliżu, a nawet do odległych miejsc na polach otaczających. Ponadto BJ słusznie zauważa, że rośliny 1-ty Polehňa , wygięte łodygi na ziemię, a potem zaczyna się na umieszczenie z powrotem, w przeciwieństwie np. do BLT. (Uwaga JL) First Polehňa , wygięte łodygi na ziemię, dzięki największej słabości niższa, być może ze względu na usuwanie toksyn w kierunku korzeni.

 

Fakt, że tworzenie wzorów może być bardzo analogiczne do utajonego tworzenia obrazu na wrażliwe warstwy klasycznego materiału halogenidostříbrného czarno białe przedstawiono w artykule w wielu miejscach sieci věnujícímu tego problemu, to jeden z pomysłów czołowych badań.

 

Dwa i pół roku + jeden do dwóch dni od rozpoczęcia badań, 14 sierpnia 2010 r., znalezienie innej analogii z klasycznych zdjęć: obraz utajony w "delikatnej warstwy" w polu zboża przechowywanych w pamięci flash oświetlenie ... (Korzystanie z lampy błyskowej oświetlenia, tylko ilość energii promieniowania "naturalne światło pioruna" jest 10 9 - 10 18 wyższe niż dziś używamy podczas fotografowania)

 

UFO Klub Ac FLASH ( ogniwo ) jest bardzo zainteresowana zjawisk związanych z pojawieniem się kręgów zbożowych. Ale to naprawdę na krawędzi, podobnie jak kulki. Na przykład, stało się prawie folklor w niektórych dokumentów i filmów dotyczących kwestii kręgów zbożowych w tle jako symbol tajemnicy przesianego incydentu strzał pioruna podczas burzy. (foto - Towarzyszący zdjęcia z filmu przedstawiający błyskawicę)

 

Dla porównania, normalny flash, co ktoś w aparacie, absolutorium wypromieniowuje energię do 5 Joule, ale znacznie mniejszy (dziesiątych J). To jest to, co nazywa "flash" podczas fotografowania z telefonu komórkowego (wysoce świecenia LED) emituje energię 10.000 razy mniejszą 1000, ale ze względu na jakość przejętej forografie obszernie wystarczającą. Wielkie lampa studio pracować z energią 500 - 2500J. Przeciętny piorun podczas burzy wypromieniowuje energię rzędu 10 9 J, w czasie burzy nie generowane kilka tysięcy. Wyjątkowa lampa ponadprzeciętny i emituje 100 do 10.000 razy tyle. (Uwaga: czuły czujnik warstwa folii lub kamera zazwyczaj okazują więcej niż 1/100000 od światła emitowanego przez piorun podczas gdy na "warstwę wrażliwą" trafia kilkadziesiąt procent światła i wszystkich innych energii promieniowanej przez piorun ...)

 

Powierzchnia złożona , leżąc na ziemi, a więc uszkodzony kukurydzy i innych roślin uprawnych ze względu na skutki burzy wyładowań na całym świecie szacuje się na 0,5 do 1,5 milionów km2 uszkodzonych i polehlých obszarach łodygi leżące na ziemi

 

Fe2O3 -, gdzie indziej niewymienione

 

Znacznym stopniu może być na ostateczny kształt niektórych danych liczbowych związanych wibracji mechanicznych i porowatość rezonansu albo puste (jaskinia), lub wypełnione wodą (naturalne zbiorniki wodne), lub wypełniona podłożem, który jest wypełniony wodą (warstwy wodonośne). W jednym filmie věnujícímu kręgów zbożowych wydawanie takich przykładów jest opisany - Crop Circles się bezpośrednio nad sztucznych zbiorników, może woda.d

 

Według niektórych teoretyków - sceptycy, którzy próbują obalić wszelkie inne sposoby tworzenia kręgów zbożowych, niż na ludzi lub zwierzęta, tworzyć jeże kręgów zbożowych toki. Milovice (na wschód, najpierw na południe pole drogi prowadzącej do Zbožíčko). W maju identyfikowane błysk zielony pszenicy na polach, w najlepszym stanie, nie ma oznak kwater , zginania łodygi na ziemię. Podczas tej samej burzy nagrany dwa zrzuty nad pobliskim polu jęczmienia (około 0,5 km). On posłusznie zaczął "zapisz do spania" po kilku dniach, dokładnie na interwencję na miejscu, z czasem coraz bardziej. Pszenica nadal nic. Drugi tydzień - nic. Trzeci tydzień - nic. Tu pšenka nepolehne (nie zginać łodygi na ziemię) ... Pęknie pszenicy nie było żadnych chwastów lub breathy bezzębny starzec, miał dużo ponad 30.000 amperów. Pszenica podczas burzy przed vymetením (przed pełnym tytule), całkowicie zielony, jęczmień po 

wyrzutowa, zaczynała się żółty. Dopiero po około miesiącu, począwszy od pszenicy "czegoś", pojawia się (dwa zdjęcia powyżej), ale to jest bardzo różni się od podobnego zaobserwować ziarno pokłony do ziemi na początku bardzo powoli. Istnieje kilka miejsc, obserwowalne dość nieregularne, z podejrzanie małym obszarze (2-3 metrów kwadratowych), ale on jest dokładnie polehlých którego łodygi leżące na ziemi, wynika w dużej mierze uszkodzony, nie tylko wygięta. Ponadto, jeśli pomiędzy nimi pewna drogę sprzęgania prowadzi ...

Że jeże? Po pewnym czasie, to jest jasne. Lo!

Data wykonania: 27 6-gi 2010 (i dwa poprzednie) Data wykonania 23-cia 7-sze 2010, kilka metrów

?

Więc nadal jeże ... Polak nie w końcu spłaszczony , łodygi wygięte do ziemi przez ponad dwa miesiące po podboju, w kilku miejscach (setki metrów kwadratowych), znacznie bliżej pioruna indikovanému, tuż przed zbiorami, ale nie dokładnie według zasad zakwaterowania , uszkodzenie, osłabienie po wyładowań atmosferycznych, w których nigdy nie niektóre z obszarów dotkniętych nepolehnou (nie zginać łodygi na ziemię) zupełnie gdzie indziej Polehňa , wygięte łodygi na ziemię całkowicie, bardzo szybko, ale stopniowo zaczyna zadziera z powrotem (przez węzły - węzły). Obszary "odtwarzając jeży" Nie Rise nigdy nawet wskazówkę, że masz wystarczająco dużo, lub tak do przejęcia partii. Albo, że nie będzie się cieszyć trochę Doug i Dave? Są dwa starczych starców w tych dziedzinach nie jest tak dobrze zrobić nic innego niż to tam razem "gra" (jeśli pole kiedy odwiedziliśmy), to ich niema, można powiedzieć potwornie głupi pretekst produkcji kręgów zbożowych mógł uwierzyć, być może pani Bower ...

 

Dłuższy czas między błyskawicami i polehnutím , gięcie łodygi na ziemię w tym roku (2010) stwierdzono tylko w Sharp (pszenica - na północ od torów kolejowych), czyli prawie cztery miesiące. Jęczmień (południe track) poléhá , słomki leżące na powierzchni gleby 1-2 tygodnie po zabiegu, znacznie wcześniej, ale bardzo powoli. Pierwszy, zaledwie kilkadziesiąt metrów kwadratowych, czyli znacznie poniżej 1%, a następnie szacowane na ok. 20% całego pola. Zdjęcie na stronie chronologii .

 

Podjąć próbę ustalenia, czy i jak šnytlik przyciąga przechodzący strumień cząstek Fe2O3 lub Fe. Wyniki powinny być tutaj, ale nie będzie nic, bo nic się nie dzieje. Może tylko żelazo vyredukované wiele magnetičtější. Dobrze, dobrze, tak-tak. Ogólnie, doświadczalna rozładowania enercie 0,03 J oczywiście "nieco niższe" niż wskazany energii średniej wyładowanie atmosferyczne (5 x 10 9 J)

 

Wzory zboża są często spłaszczone , leżące na ziemi bardzo (bardzo kontrastujących różnica między roślinami dotkniętych i nienaruszone w ich sąsiedztwie), a także często wykazują efekty w tym samym miejscu w roku następnym. W przeciwieństwie do tworzenia nieregularnych kształtach, w przypadku kręgów zbożowych w niektórych przypadkach prawdopodobnie pioruna wyjątkowo silny. Może dobrze byłoby, aby określić, czy w pobliżu niektórych rysunkach ma podziemnych rur wodociągowych. Wody podziemne z pewnością bardzo często - doskonały dyrygent. Dawka energii działającym integralnie na roślinę, konieczne jest, aby części, które rozkładają się na nadziemne części otrzymuje z korzeni, i ile jest rejestrowana w glebie substancji niepożądanych roślin (na jedną część średnio rośliny). Dla produktów z dolnej siewu gęstości może takie dawki częściej integralną dość pewnością zabić, przeciwnie do zbóż, w którym energia może być rozmieszczone nierównomiernie. Takie przypadki są obsługiwane dość szeroko w literaturze, na przykład w monografii rolnych poszczególnych rodzajów upraw rolnych. Z nich będzie odwiedzić kilka demonstracji, głównie z rolnictwem, na stronie 2,01 i pewnie na niektórych stronach poświęconych elektrofytopathologii

 

Możliwe przyczyny szacowana do osiągnięcia bardzo wysokiego kontrastu obrazu warstwę ziarna, może otrzymać specjalny, nieistniejącej strony wysoki efekt kontrastu

 

Crop Circles - poszukiwanie prawdy [UFO] avi. 1:42:55 - " absolutnie głupi . " M. Glickman próbuje nam powiedzieć, że proces obcych kultur, które prawdopodobnie będą próbować coś, ale postępować ostrożnie zaś zamiast z ich UFO wylądował i wyszedł z nich i powiedział: "jesteśmy tu" jest trochę głupie. Nie wiemy, że każdy z obcą cywilizacją i cudzoziemiec nie jest to, że jest to tylko wynikiem inicjatywy ludzkości (rolnictwo) i całkowicie ziemskich sił -. Elektryczność i magnetyzm 1:43:40 Oni badają nas (powszechna opinia w Republice Czeskiej, a to trwa często promuje przykład Pliskova panią). Gdyby to była prawda, nieuchronnie kosmici doszli do wniosku, że wszyscy ludzie są naprawdę bardzo głupi ... Nieważne, to samo można myśleć o nich całkowicie całą ludzkość, bo tylko prawdziwy idiota chciałby wylądować na linii energetycznych ... (Patrz kilka akapitów, które Zuidland )

 

Bardzo podobny pogląd jest eksperyment, w którym kosmici próbują prowokować ludzi do reagowania, badać jego podejście do problemu, jak to próbuje rozwiązać: rząd i politycy próbują czasami coś w tym kierunku, aby wyjaśnić swoje motywy ewentualnie trzymać - siły zbrojne - a wszystkie takie same jak papieru diabłów spalonych ...

 

http://zajfyz.physics.muni.cz/index.php?web=dopad_kapky2009ky2009

 

http://zajfyz.physics.muni.cz/en/index.php?web=kapky

 

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/ (1994)

tu na tej stronie, okazuje się, że kwestionariusz Lucy prowadziła badania dotyczące problemów zdrowotnych specjalnych uczuć i zaburzeń psychicznych w kręgach upraw od 1994 roku, a nawet współpracy z lokalnymi Łapiduch nie osiągnęła jeszcze zadowalającego wyjaśnienia tego, co może wywoływać.

Dlatego, aby im pomóc i być dla nich miły, zapowiadając, że byli lekko zmęczeni chemikalia, z których część może być szczególnie niebezpieczne trucizny (ZNJ) i niech obok każdego nowo odkrytego wzoru szybko zaprosić toksykolog.

" Muszę kwalifikowanej pomocy medycznej. Mam nadzieję, że działa się u miejscowego lekarza, który łaskawie zgodził się spróbować i analizować raporty dyplomowych "lokalne chirurg nie dotarli przez 16 lat (1994-2010), aby osiągnąć wyniki, to nie jest karta ...

Na przykład, często opisywany czuć metaliczny posmak w ustach, jest dość typowe dla zatrucia cyjankami. Cyjanowodoru (HCN), może stanowić rozładowania metra, w którym ze względu na materiał wzdłuż detektora i przechodzącej w ilości prądów kg. Wszystko jest tam, H + C = HCN + N. Równanie nie jest tworzony zgodnie z zasadami w chemii stały, i bardziej przypomina równanie matematyczne. Jest pozornie całkowicie przed zasad chemicznych, i niezależnie od składu surowców i towarzyszącej mu reakcji i pośrednich. Ze względu na ciepło, energia, ciśnienie, prąd, napięcie, jonizacja, a wszystko miało miejsce, tam faktycznie coś takiego może wystąpić. Nawet jeśli takie równanie pewnie nawet trochę każdy kompetentny chemik raczej nazywane "chemiczną groteski." Jakiś inny chemik, tylko trochę bardziej świadome, być może będą one nawet lepiej do produkcji podobnych równań bezpośrednio wyrażonych jako gówno. To naprawdę niestety dość poważna sprawa. Małe podziemne autoklávek naprawdę chciałby ugotować coś, co mógł, prawie na równania ...

 

Nawiasem mówiąc, podobne badania zostały przeprowadzone, wyładowań elektrycznych w zamkniętej przestrzeni, i przedstawia bardzo prostych związków chemicznych (H 2 , CH 4 , NH 3 , woda) powstały znacznie bardziej złożone związki chemiczne, takie jak aminokwasy. Eksperymenty przeprowadzone przez Stanleya Millera w 1953 roku.

 

Dowiedz się uczucia od osoby, która jest zatruta jon CN (-) , albo w postaci kwasu cyjanku lub pruski, jest bardzo rzadki przypadek, a raczej ciekawość. Aby kogoś do akcji moje uczucia, mój czas jest rzadko więcej niż dwie minuty. Zwierząt doświadczalnych uczucia tuż przed matrycą, jakoś pośredniczyć na zasady. Dlatego, tylko świnki morskie, które są prawdopodobne, aby kiedykolwiek móc dzielić swoje uczucia po zatrucia cyjankiem (szczęście dawki podletální, ponieważ większość z nich według zeznań opuści pole po ich) prawdopodobnie pozostanie na zawsze tych, których Lucy wciąga go na polu, jak kociaki i pozostawienie ich na jak wypełnić kwestionariusze.

 

" Interesujące jest to, że podczas gdy fizyczne odczucia są zazwyczaj niewygodne z emocjonalnego, to jest dokładnie odwrotnie. " - Więc to naprawdę nie ma nic do powiedzenia, powiedz coś takiego robi każdy użytkownik narkotyków.

 

świadomość obecności w `` podczas zwiedzania i formacji, a szczególny rodzaj `` metalicznego smaku, ataki paniki, zaburzenia widzenia.

jasnością

Omamy wzrokowe obserwacje fizyczne lub

"Nie można wejść, i Zapobiegania fizyczną barierę ja i czułem mdłości"

"Osiągnięcie zewnętrzny pierścień formacji Eye, gdzie uderzył w niewidzialną ścianę, która zmusiła mnie do podwoi się. Natychmiast Następnie zawroty głowy i zawroty głowy."

"Podczas mierzenia i fotografowania tej formacji, poczułam mdłości i zawroty głowy, szczególnie w górnej części, która wygląda jak labirynt` `. Po opuszczeniu, uczucie odszedł."

"Zacząłem się czuć dość wzburzony i wreszcie opuścić. Efekt był najbardziej intensywny w wyższej części. Wyszliśmy powstawanie około 5 lub 6 wieczorem, ja czułem się dobrze, dopóki później tego wieczoru, kiedy obudziłem się czując mdłości. Następnego dnia i czułem się słaby i zdezorientowany "

Czułem się naprawdę klaustrofobiczny i był dość przerażający

W tym czasie doszedłem do samochodu czułem dobrze Chociaż nadal miał niewielki `motyle w żołądku uczucie`.

To odczucie panika również zgłaszane przez Jana Sayer podczas zwiedzania pajęczynie na wschód od kompleksu Avebury: "Uneasy Stał się gorsza, zmiana przeczucie, przez panikę, że niemal przerażenie Kiedy wycofał się z formacji, I Nearly włamali. uruchomić. Próbowałem walczyć, ale uczucie było przytłaczające. Wyznam zmniejsza do stanu paranoi do czasu mam z tym polu. " - Pan opisuje krótkotrwałe, ale nie bezpośrednio aberracja podręcznik

 

" smak metaliczny w ustach "- typowy przykład ołowiu ostrego zatrucia, ale także wielu innych, organiczne i nieorganiczne, w tym trucizny cyjanku.

 

" Niewyraźne widzenie "- po dziesięć dvanáctkách niektórzy mogą zobaczyć rozmyte, a jeśli nie, można jeszcze przyjechać z butelką rumu. Co zatem, jeden konsument "dudki"?

 

Innym ciekawym faktem, że Lucy opisuje na tej stronie, że jego kolega w jednej formacji nie działa z lampy błyskowej aparatu ... Zapewne wiesz, że w tym samym miejscu niedawno pracował jego powiedzieć 10 12 do 10 18 razy silniejszego faceta, a jeśli to było w jego mocy, wziął go i pobiegł z czego nogi mogłyby przeprowadzić go. Jednak, jak to jest znane, fotograficzne lampy nie jest w stanie poruszać się nogi ...

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/passage/les/passage/ (2004)

tu pierwszy polski oryginał (opisać odczucia i uczucia po wizycie w krąg;

to jest rzeczywiście kontynuacją i rozszerzeniem miejscu w roku 1994)

Kategorie Zdrowie. ORAL (metaliczny posmak, ból zęba, niezwykłe pragnienie)

Czaszkowych (bóle głowy)

Oczu (zaburzenia widzenia, halucynacje)

Obrachunkowy (Acoustic) głosy słuchu, muzyka itp.

Jelit (nudności, biegunka, nagły głód, itp.).

Systemowego (zawroty głowy, słabe kolana, ból nóg, itp.).

MENTAL (myśl przetwarza dotyczy, krótkotrwałe utraty pamięci, uczucie paniki, terror, zło, pokój, miłość i światło, dezorientacja, i poczucie obecności)

 

i tutaj przetłumaczone

Konsekwencje zdrowotne (głównie zmiany w percepcji zmysłowej, i więcej)

Ustach (metaliczny smak w ustach, ból zęba, niezwykła suchość w ustach) go w ustach)

SKULL (ból głowy)

Widzenia (zaburzenia widzenia, halucynacje)

PRZESŁUCHANIE (percepcja akustyczna - postrzeganie różnych dźwięków, muzyki, itp.)

Jelitowe (nudności, biegunka, nagły głód)

Problemy systemowe (zawroty głowy, osłabione kolano, ból nóg)

ZABURZENIA PSYCHICZNE (wpływając na proces myślenia, krótkotrwałą utratą pamięci, uczucia grozy, panika, strach przed terroryzmem, zło, uczucie, uczucie spokoju, miłości i światła, dezorientacja, uczucie dziwne)

 

Szanowny Lucy! Wszystkie opisane uczucia swoich świnek morskich związanych ze spożyciem narkotyków i trucizn, prawdopodobnie śmiertelnie zatruwa subletalne dawki substancji toksycznych (CO, CO2 , HCN), które w ciągu wzorców wizycie oddychać. Więcej na innej stronie. Biegunka sr.čku alias naprawdę nikt nie chce ich. Ze względu na to, że bez żadnego ostrzeżenia i miejsce wizyta zapobiegania zbiorowo bardzo prawdopodobne potencjalne ZNJ obecność - szczególnie niebezpieczne trucizny, bardzo toksyczne i niebezpieczne substancje chemiczne, które mogą być uzyskane od tysięcy pisemnego zeznania, można nawet nie zasługują na nic ...

Więcej na temat konsekwencji zdrowotnych (§ 188a)

 

Zuidland, Zuid-Holland, NL. 2002-ta Cóż, tutaj, na zdjęciu po lewej to wszystko razem ładnie z piorunochron. Istnieją inne strzały, jak również za pomocą Google Earth można stosunkowo bardzo wiarygodnie przekonać się, że nie ma w tym przypadku I aliénos stupídos wylądował bezpośrednio na przewodów wysokiego napięcia. Nenakopali ci kurwa? W nagłówku strony, z prawej na górze, jak widać ten sam wzór z przewodów.

 

HV można znaleźć w wielu kształtach, kręgów zbożowych, i równie często w każdym nierównomiernie całkowicie złożonym , ziarna leżącego na ziemi, będzie mieć specjalną stronę. Wszelkie HV przyciąga pioruny znacznie lepiej niż tylko piorunochron, ponieważ występuje w sąsiedztwie nieskończonej liczby zjonizowanych cząstek.

Błyskawica w dziedzinach (strona tytułowa - Tajlandia 2011)

 

Z pewnością byłoby możliwe, aby znaleźć interesujące informacje z firm, zajmujących się dystrybucją energii elektrycznej (po prostu nie w ČÉZku), czy są one zarejestrowane na linie trafień piorunów energetycznych biegnących blisko postaci, jakiś czas przed jego odkryciem.

 

CEZ - ta kwestia nie jest uregulowana. W naszym społeczeństwie, to nie ciało, zarejestrować lub uderzenia pioruna związane z tego zjawiska jest. (2008, nie ma powodu do przyjęcia, że ​​w tym kierunku, w czasie coś się zmieniło). Byłoby bardziej interesujące pytanie, czy i jak są one zabezpieczone przed zakłóceniami zasilania instalacji odgromowej, Dukovany i innych ... Nie są one tam trochę bałaganu w ograniczników Store? Są one używane do niczego? To po prostu nie jest zainteresowany, w jaki sposób konkurs elektrycznej ...

 

Zdecydowana większość światowych gigantów energetycznych własnością i jest zarządzana, a przynajmniej mocno popiera obszerny laboratorium badań podstawowych , w znacznym stopniu związane z uczelnią, przeznaczona do badań naukowych, burze, pioruny, zasad fizycznych i ich konsekwencje. Nie tak naszej biednej ČEZík niewiele.

 

Crop Circles - CBC News (28 stycznia 1989 Ann MacMillan) 10:17 / 14:23

"Nasz świadek, Ray Burns, jednym z niewielu ludzi na świecie, którzy twierdzą, że widzieli jak one kształtowane krąg. Happened jeden wieczór, po burzy, kiedy szedł na psy."

uwaga. JL: Czego chcieć więcej? W czasie burzy, a mianowicie wystąpieniu narażenia, uszkodzenia roślin, i poszli na psy tylko na wyniki. Ale to wcale nie jest niemożliwe, że wzór ekspozycji był już długo - nawet do kilku tygodni, a obserwowana burza tylko przyczynił ztěžknutí wilgoci dla roślin ze względu na wilgoć - do kilkuset ton na hektar, tak aby mógł być przejawem Domino Effect lub pomagała innym wyładowanie pioruna, jak opisano w innym miejscu. teoria podwójnego szoku

"Najpierw ujrzał linii 50-75 m długości, nie jest zbyt szeroki, a kiedy spojrzał na nią przez kilka sekund, zaczął tworzy krąg wokół niej."

(Pozn.JL:. Widziałem kilkaset milionów roślin Exposed - uszkodzone przez wyładowania atmosferyczne, wypadku w tej samej chwili, gdy ich własna siła (stale malejącej) został pokonany przez własnego ciężaru, plus wilgoci dostarczanej przez burzę, z powodu ich tłumienia Zarejestrowani na momencie, gdy zaczął umieszczać efekt domina . prawdopodobnie nastąpi dopiero w momencie, gdy leciał wokół motyla ...)

 

Przykład będzie przedstawiona rostlince šnytlíku. Można zauważyć, że jedno lub więcej zrzuty mocy około 0,03 (J) w pobliżu roślin. Zdecydowana większość prąd nie przechodzi przez rośliny, tylko w jego bezpośrednim sąsiedztwie, działa głównie promieniowanie podczerwone i prądu indukowanego. Wystarczy jedno wyładowanie jest wystarczająca do całkowitego zabijania roślin tuż pod nim. Ale konsekwencje są zauważalne przez kilka dni. Jaki efekt natychmiast, w ciągu kilku sekund na większości minut, osłabienie trzpienia. Zostaną przedstawione do eksperymentów Šnytlík rozczarowujący pierwszą próbę - jeden osobnik roślin powtarzalne wiele razy, na innych okazów nie powtarzać tych samych imponujące rezultaty. Nie jest wykluczone, że nie udało. Wystarczy šnytlík stokrotki, ale w pełni zastąpić. W dłuższej perspektywie (minuty, godziny, dni) zachowuje się bardzo podobnie do wielu innych roślin, takich jak mleko szorstkiej (Sonchus Asper). Niech żyje Babka! Kto przetnie Babka i jęczmienia, staje się władcą światowego piwa ... (I whisky)

 

Mleko dodatkowo pokazuje coś znacznie udało się osiągnąć żadnego innego zakładu. Czy zdjęcie.

 

Część końcowa 5

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

          Część 1        Część 2        Część 3        Część 4        Część 5

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z