Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarna są tworzone-po-zrzuty-błyskawica błyskawica na Polich . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Błyskawica w dziedzinach
Prawie w każdym polu kukurydzy występują kolumny VN, które przyciągają wodę błyskawica jak gąbka.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Czasami czuję się jak jakiś piorunochron. Sprowokować ludzi do reagowania, wiesz? Naprawdę. Howard Stern
Uwielbiałam szkołę. Uczyłem się jak szalony. I był prawdziwym pełzanie. Maya Lin
Studiować naturę tak bardzo w głębi, a teraz wszystko rozumiem lepiej.   Albert Einstein

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych Divišův Błyskawica

PagPh
Stopniowo baza danych GPS zostanie opublikowany we wzorcach zbożowych, od około 1990 roku, na całym świecie. Dzięki aplikacji mapowania może monitorować obszar każdego z nich. ( Mapy Google , Bing Maps )

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Lightning.

Czy to naprawdę tak trudno wyobrazić sobie, że maszt na zdjęciu autorskich, uderzył piorun? Nie jest. Flash i ramiona wsporcze nie tylko stworzył wszystkie obiekty na fotografii, w tym prawie prostych prawo. Mogłoby to wchodzą w zasadzie tworzenia, w sposób opisany na stronie linii w pszenicy , ale nie musi tak być. Nie jest wykluczone, że niektóre z tych danych w rzeczywistości ponoszonych w podobny sposób, ze względu na metalowej powierzchni lub nie vodivějším bardzo głęboko pod ziemią, ale poniżej orki głębokiego. Może to także dotyczyć wody nasączone drewno, małych lokalnych źródeł wilgoci lub ktoś Messerschmitt , Focke-Wulf , Dornier i Junkers , nieregularnie rozrzucone podziemia. (Więcej informacji na stronie Lines w ziarnie)

 

Piorun spowodował również wszelkie nieprawidłowości obserwowane w rozwoju ziarna, na zdjęciu prezentuje się z obszarów, z nierównościami polehlým , łodygi zgięte do mielonej kukurydzy lub punktem, w którym ziarno jest jak "czesane" lub szczotkowane na bok. Jest to jeden z nielicznych strzałów wszystkich oczywiście obecnej badań naukowych i kręgów zbożowych fotografii, w którym można obserwować, oprócz całkowicie złożony , leżącego na ziemi niektóre fazy rozwoju ziarna przed kwater , zginania łodygi na ziemię, co może uniemożliwić mu długo przed kukurydzy Polehna , ohne łodygi powierzchnię Ziemi. Takie obrazy można policzyć na palcach. Dużo więcej szczegółów jest lub będzie wyjaśnione w następnych fazach stronie głównej i chronologia sekcji podstrony, i są, lub będą tam też szczegółowo przeanalizować inne obrazy podobne. Tutaj wyświetlany obraz pokazuje zboże już w znacznym stopniu dojrzałości, a miejsca, które są tylko w części lub nawet w ogóle nie spłaszczone , słomki, leżący na ziemi, nawet jeśli widoczny uszkodzona, więc będzie prawdopodobnie trwać do zbioru. Takie przypadki są jednak raczej rzadziej. To może prawie na pewno powiedzieć, że obraz nie jest jęczmień ziarno, bo etap dojrzałości, w której ziarno jest na zdjęciu, leży na ziemi o 20 do 30% całego pola.

 

Ta strona będzie skoncentrowany głównie znaczną liczbę fotografii kręgów zbożowych, które są prawie jak błyskawica pieprzem.

 

Na niektórych zdjęciach wygląda jak obcy wylądował bezpośrednio na przewodów wysokiego napięcia.

 

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów. Może więc zachowywać się jak igła kompasu, więc jest to ogromny wyładowania siły elektromagnetyczne chwilowo wymusza odchylić w prawo lub lewo, w zależności od wzajemnego stosunku, polaryzacji i przesunięcia fazowego prądu. Tymczasowe zmiany mechaniczne i stres może również powodować niewidoczne jeszcze kierunkowo zorientowane uszkodzeń mechanicznych. Takie mikroskopijne zorientowanych kierunkowo odszkodowanie może stopniowe narastanie uszkodzonych tkanek później powodować stopniowe nachylenie zorientowanych kierunkowo wszystkie łodygi w jednym kierunku (CW lub CCW). Pole magnetyczne średniej błyskowa absolutorium w pewnym momencie co najmniej dziesięć tysięcy razy silniejsze niż pole magnetyczne Ziemi. Inna część może zrobić ogromne sił elektrostatycznych, które sprawiają, że liście i łodygi roślin, zachowują się jak liście i łodygi elektroskopy. Okrąg o średnicy około charakteryzuje od sił elektromagnetycznych zrzutu pioruna. Na dodatek, jednak występuje upraw wzór co najmniej kilka dni, a czasami nawet do kilku tygodni po wyładowań. To dlatego, że zakażone tkanki roślinne osłabiają bardzo powoli, z powodu ogromnej bezwładności, aw konsekwencji bardzo wolno zachodzących zmian w roślinach ( EPP , chronologia ). Bo czasami na miejscowości może odbywać się bardzo skomplikowane zakłócenia i rezonanse, czasami może stworzyć bardzo skomplikowany wzór. Jedno wyładowanie pioruna wypromieniowuje energię, do której lokomotywa elektryczna podróżował wiele tysięcy kilometrów. Średni (!) Przepływ. (Uproszczony wyjaśnienie)

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

W UE bez aktu urodzenia nie może nawet pierdnąć powoli, ale w Ameryce może być z jego oczywiste fałszerstwo, ukázaným trzy lata po wyborach, do prowadzenia prezydenta kariery. Jan Zeman
Niż bycie sejsmograf, wolałbym być piorunochron  K.Kesey
Fotografia to nie tylko informacja prasowa, ale także formacji. A.Adams
z