Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-efekt-dwa-SHOCK . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Wpływ dwa CC-rozładowania
Dwa całkowicie niezależne rozładowuje podczas dwóch burz, które oddziela okres wielu dni
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Naukowiec nie charakter, ponieważ jest przydatna, ale dlatego, że lubi to i cieszy, bo to jest cudowne. H.Poincare
Głupota może być zaliczone do podstawowych sił fizycznych, do których nie jest trzęsienie ziemi rywala. K.Kraus
Wreszcie to wszystko żart. C.Chaplin

Kręgi w zbożu , crop circles wpływ dwóch zrzutów

PagPh
Motto: Ziarno, po błyskawicznym wyładowań polehnout (zginać łodygi do ziemi) jest znacznie szybszy w przypadku, gdy zostały one wcześniej osłabiona przez piorun podczas kolejnej burzy, która poprzedziła drugi błysk na szereg dni, tygodni wiele więcej.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

W niektórych przypadkach możliwe jest, że regularny wzór powstaje dzięki połączeniu efektu dwóch całkowicie niezależnych zrzutów w dwóch różnych burz czasu, który oddziela wiele dni lub kilka tygodni. Podczas drugiego, potem burza uderza w to samo miejsce lub system absolutorium składający się z jednego i kilku kolejnych wyładowań + ramionami równolegle pomiędzy którymi tworzy różne zakłóceń mechanicznych i elektromagnetycznych. Uderza w pole, na którym został utworzony dawno temu dużej powierzchni uszkodzonej zboża (co najmniej kilkuset metrów kwadratowych), które, choć wciąż nie spłaszczone , łodygi położyć się na ziemi, ale to ze względu na poprzedniego elektrycznym osłabionej szoku, uschło, a więc o wiele bardziej wrażliwy na wszelkie bodźce mechaniczne niż system roślinach nienaruszonych i zdrowe. Więc to nie jest wykluczone, że w przypadku zaledwie bodźce mechaniczne wyładowań atmosferycznych z drugiej burzy i ich ingerencji i rezonansu, pozostaje wpływ ziarna natychmiast i zdecydowanie kłamać. Oczywiście, w większości przypadków, choć nie całkowicie, bez wyjątku, łopatki tuż nad ziemią, a tylko wygięte łamane.

 

Przechodząc do geotropismu i fototropismu, fizyki i biologii

Natychmiast po kwater , gięcie łodygi na ziemię, w ciągu kilku minut może spowodować negatywny wpływ geotropismu lub fototropismu i węzłów, które było zakwaterowanie , zginania łodygi na ziemię, a kilka minut po pierwotnie całkowicie niezmieniona, robią swoją robotę. Jest to jednym z zadań, do których są tkanki dostar (merystemów) określają, na przykład, w uzupełnieniu do wydłużenia międzywęźli, i skutecznie przeprowadzić milionów lat. Ponieważ nigdy nie są tak zupełnie spłaszczona , leżącego na konstrukcji podłogi odkryto zaraz po kwater , zginania łodygi na ziemię, absolutnie zawsze na nich każdy obserwator musi nieuchronnie pojawiają zagięte i rozszerzone węzły. Ich stopień odchylenia od stanu normalnego, zależy tylko i wyłącznie od czasu, jaki upłynął od kwater , zginania łodygi na ziemię, absolutnie nigdy i nigdzie na niczym innym. No szkodliwa energia, nie parowanie wody (aka "eksplodowały węzły"). Nawiasem mówiąc, na fakt, że roślina odparowano i tylko minimalna ilość wody, co może okazać się przyczyną uszkodzenia mechaniczne, cała roślina było otrzymać ilość energii, która jest bezpiecznie zabitych (w rzeczywistości wiele razy), a po kilku dniach gdy wzór zostanie znaleziony, byłby po jego pozostaje w trybie czuwania lub w pobliżu. Bardziej szczegółowa analiza bilansu energii, która potrzebna jest do stworzenia "eksplodował węzłów" i elektrycznej lub energii cieplnej do pewnej ilości żywych roślin materialnych, rani lub zabija, w tym obliczeń ilościowych i doświadczalnie dowody zostaną sporządzone w sekcji fizyki . Co badacze kręgów dziesięcioleci dość błędnie nazywany jako eksplodował węzłów (expulsed wgłębienia) w rzeczywistości jest bardzo powolny i dość naturalne dojrzewanie zmiany wzrostu roślin, kiedy pierwsze całkowicie niewidoczne mikroskopijne zmiany w tkankach (dojrzałe, powoli wysycha i umiera) stopniowo zmieniać bardzo powoli zmian makroskopowych i obserwowalny. W przypadku gięcia głównie geotropismu węzłów (ujemne), nieco mniej fototropismu, ale nie w każdym wpływem energii. Może być ze względu na różne właściwości mechaniczne (twardość, wytrzymałość, elastyczność) bezpośrednio sąsiadujących tkankach oddziałują ze sobą mechanicznie, a częściowo to szkodliwe, ale bez ujemnych skutków. Uszkodzone i umierają pozostają tylko części roślin, które nie są w najmniejszym stopniu negatywny wpływ na dalszy wzrost i dojrzewanie, to tylko naturalna konsekwencja jego. Zostaną opracowane w sposób bardziej szczegółowy, w tym zdjęcia, naturalnych zmian wzrostu tkanek roślinnych bez dostarcza żadnej energii na stronie Biologii .

 

Wyjątki natychmiast znaleźć kwatery , gięcie łodygi na ziemię

Co najmniej dwie struktury przypadki znalezienia polehlých którego leżące na łodygi roślin lądowych, która następuje bezpośrednio po ich hoteli , gięcia do łodygi ziemi opisano w przeszłości. Jeden z nich znajduje się w pobliżu Stonehenge Julia Set (rok, fotograficzny), a drugi jest przypadek opisany w filmie The Mayan Prophecy - kręgi, gdzie jest obserwowane i opisywane postępy wzorców znanych jako (rok, zdjęcie). Nawiasem mówiąc, w tym, że nawet nie zauważył obserwatorów filmowymi o incydencie, prawdopodobnie sekundy wyładowanie atmosferyczne, ale nie zawsze właściwie ocenić, co faktycznie dzieje się w rzeczywistości. Chociaż, obiektywnie rzecz biorąc, wyładowanie atmosferyczne, w którym odnotowano, że nie może być nawet taka, która wszystko "malowane" nie może już być tylko impuls, który służył jako Butterfly i wywołał kurs lawinowy efekt domina . Ö W obu przypadkach Zaprawdę obserwatorzy po przybyciu na słomki i znaleźć dokładnie węzły w stanie, który odpowiada czasowi od obserwowanego kwater , gięcie łodygi na ziemię. Jeśli łopatki znalezienie wszystkie węzły o znacznie zmieniony, to na pewno zupełnie wyjątkowych przypadkach, całkowicie z prawdopodobieństwem statystycznym, że jednak w takim stanie zmienionej tu od wielu dni, całkowicie odmiennych od przyczyn losowych. W pierwszym przypadku (Julia Set) musiało być proste słomki i węzły niemal bez zmian, w tym drugim przypadku mogą wystąpić nieznaczne odchylenia odpowiadający upływu czasu (rano minęło kilka godzin).

 

Możliwe przyczyny zderzenia dwóch strobes

Jednym z powodów, dlaczego czasami wchodzą w inny piorun burz wielokrotnie niemal w tym samym miejscu może być wspólny wypadek. Średnia liczba błysków na kilometr kwadratowy w Czechach 2-4 na kilometr kwadratowy rocznie. W miejscowościach, gdzie większość kręgi pojawiają (Wielka Brytania, Włochy, dość często występuje i dawni towarzysze z NRD), informacja ta nie będzie znacząco różnić. Do dwóch różnych wyładowaniami atmosferycznymi upadł, nie więcej niż 30 metrów od siebie, zrobiło się całkiem przypadkiem (ale może być również zaliczane do określenia, jak często obszar wokół tego, co może się zdarzyć, i tam będzie wynik).

 

W niektórych przypadkach może to być w całości nieprzypadkowego zjawisko. Wstrząsy mogą być wielokrotnie przyciągać tym samym miejscu z różnych powodów, zarówno naturalnych, przemysłowych natura. Jak to zostanie wyjaśnione krótko i dużo więcej szczegółów na innej stronie, nie małe akcji może wziąć udział w dziele archeologicznego charakteru. Również Geologia może być bardzo znaczący wkład. Można wspomnieć różdżkarstwo - wrażliwe osoby mogą doświadczyć miejsce rzeczy. Ale nie zdawałem sobie sprawy, że oprócz innych swoich zmysłów może reagować bardzo silnie do podziemnych struktur, takich jak bycie charakteru geologicznego lub archeologicznym. Ale, jak już wspomniano, na przykład tutaj (małpy), podobne badania w każdym miejscu jest to bezwzględnie konieczne, aby całkowicie wyeliminować jakąkolwiek wskazówkę obiektywnych badań. Ponadto, jest to o wiele bardziej prawdopodobne, że radiesteci faktycznie znacznie bardziej czułe na niektóre na miejscu i znajduje się (na szczęście chwilowo) Trucizny , a zamiast tego wolałby prętów w miejscu powinny przynieść kanarka w klatce, dość na ziemię.

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Postęp technologiczny tak zaawansowane, że w coraz większym stopniu wpływać na nasz język i terminologię. Albo będziemy jeździć, albo nie mają wyboru, do zachowania milczenia.  J.G.Ballard
Strzelać, ważne jest, aby powierzyć Susan Sontag
Stopa czuje stopę w największym stopniu, gdy stojąc na ziemi.  Buddha
z