Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-unsorted-teksty-2 . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

 

         Część 1        Część 2         Część 3        Część 4       Część 5  

 

 

Część 2  

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Lucy Pringle sam, jeden z najbardziej znanych należą zjawiska dokumentaristek specjalnej elektromagnetycznej tajemniczego i punktów elektrostatycznych do lokalizacji zjawiska kręgów zbożowych ( http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle.htm )!  

wywiad datowany jest gdzieś w 2001 roku, wspomina w wielu programach na kręgami zbożowymi w rozmowach z LP

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/heartthrobs/  

Strona bardzo uderzająco przypominają zauważa psycholog z wywiadów z osobami zdrogovanými

 

http://www.lucypringle.co.uk/articles/brains/  

opis z bardzo podobnymi objawami i skutkami

 

skopiowane z http://www.spiritofmaat.com/archive/dec2/pringle.htm , zaznaczone są kolorem (różne wykrytych niezwykłe uczucia osób znajdujących się w miejscu kręgów zbożowych)  

 

Lista kategorii i ich wpływ na zdrowie:

 * Oral - smaku (metaliczny), ból zęba, niezwykłe pragnienie

 * Czaszki - Bóle głowy

 Oka * - zaburzenia widzenia, halucynacje

 * Słuchowe

 * Jelitowe - nudności, biegunka, nagły głód, itp..

 Systemowe * - zawroty głowy, słabe kolana, ból nóg, itp..

 * Mental - myśl przetwarza dotyczy, krótkotrwałe utraty pamięci, uczucie paniki, terror, zło, pokój, miłość i światło, dezorientacja, i poczucie Obecności

 

Lista kategorii medycznych i ich objawach

 Mouth * - smaku (metaliczny), ból zęba, pragnienie neozvyklý

 Head * - ból głowy

 * Eye - zaburzenia widzenia, halucynacje

 * Wrażeń słuchowych

 * Jelitowe - nudności, biegunka, nagły głód, itp.

 * System - Zawroty głowy, słabe kolana, ból nóg, itp.

 * Mental - procesy myślowe dotknięte krótkoterminowej utraty pamięci, uczucie paniki, strachu, zła, pokoju, miłości i dezorientacji światła, czując obecność wyższą istotą

 

głównie psychiczne, są naprawdę classic "chwilowe", ale w rzeczywistości absolutnie wszystkie, bez wyjątku, jest to klasyczny, niemal podręcznikowe przypadki syndromu narkomanii, zatrucia lub chemikaliów różnych. Należy zauważyć, że, ze względu na to, co się z tym ostatnim miejscu się tuż nad ziemią i płytkiej happeningu metra rzeczywiście nie bardzo zaskakujące. Zatrudnieni tu na obszarze kilkudziesięciu milimetrach kwadratowych (lub objętości kilku metrów sześciennych), kilka milionów lub nawet miliardy albo więcej mocy Temelin raz, nawet jeśli tylko na kilka milionowych części sekundy (średnia 100)

 

Bardzo często świadkowie opowiadają, że zostawiają różnego rodzaju zespołach chorobowych, ból i czuję ogólnie zdrowsze. Nie ma w tym nic dziwnego, bo ich ciała w tych momentach może zupełnie innych problemów. Jeśli ktoś wpada do wody, na pewno miał ułamek sekundy zapomnieć, że był głodny, że on lub ściegu w boku, który miał tik w oku.

 

"Wiele kobiet twierdzi, że cierpiał na zaburzenia miesiączkowania i problemów typowych dla okresu przejściowego, po wizycie w kręgi zbożowe" (tłumaczenie z wywiadu z LP)

Ponownie, dokładnie te same objawy występują po spożyciu narkotyków lub zatruciem chemicznym ...  

 

Lucy: Uważam, że to wynika z pól elektromagnetycznych znajdujących się wewnątrz kręgu zbożowego. Lucy wie, że wewnątrz kręgów zbożowych jest (był) pola elektromagnetyczne, ale szuka jak może powstać. Tak, to jest prawdziwe. Pola elektromagnetyczne tam naprawdę było (ogromne), dzięki wyładowań atmosferycznych. Czy nadal istnieje podziemie vyskytvat znaczna ilość chemikáli, podobne leki, lub doknce coś znacznie gorszego. Gazy, bardzo podekscytowany, jony lub cząsteczki, elektrostatyczne megadżulach ukryte pod ziemią. Zwany także LIRM efekt - "Błyskawica Magnetyzm Induced Pozostałe", "Błyskawica indukowana magnetyzm szczątkowy," nie tak niebezpieczne.  

 

Według opisu jest to absolutnie klasyczne objawy zatrucia truciznami lub substancji halucynogennych. Ważne jest, aby uświadomić sobie, że miejsce to było w ułamku milisekundy wypromieniowane naziemne i podziemne siły, do której pociąg towarowy jechał dziesiątki i większą Truck (pełna załadowany samochód - ok. 40 ton) z setek do tysięcy kilometrów. Przynajmniej, zgłaszane dane odnoszą się do "tylko" zupełnie przeciętnych wyładowań atmosferycznych. Nie mogą być zbyt głęboko pod ziemią stworzył ogromne zanieczyszczenie środowiska. Spośród nich może być obecna, ale niektóre takie jak tlenek węgla, a ponadto w dalszym ciągu ... Ale to naprawdę znalezienie wyniki tylko dla "nieczułą natury". Tym bardzo niebezpiecznych trucizn i substancji halucynogennych, dziesiątki kilogramów lub więcej, z którym każdy jasny stan umysłu biegł co nogi mogłyby przeprowadzić go. Ponadto, może być nadal znaczna ilość pozostałości przechowywane elektryczności statycznej (można mierzyć -foto), Który podnosi kolejne zgorszenie - "słuchowej" (różne sygnały dźwiękowe, pęknięcia) i może powodować wiele fluorescencji. Rezydualna statyczne energii może nadal tworzyć niebezpieczne związki chemiczne. W podziemiach może tlić na dzień stale obecnych tam drewno, humus, torf lub podobne problemy, a więc stale uzupełniać głównie CO2 i CO

 

Uwaga "audytorów" - brzmi. Pod ziemią skumulowana energia elektryczna (dziesiątki kilowatogodzinę więcej), natychmiast zamienia się w ciepło, może spowodować ogromne różnice ciśnienia, które są w stanie stworzyć bardziej wyraźny i zauważalny szum. Underground gazy lub ciecze mogą poruszać wiele dni z miejsc o wyższej temperaturze i ciśnieniu w innym miejscu, do tworzenia efektów dźwiękowych. Pod ziemią występujące stałe (skały, kamienie, głazy) może również zmniejszyć wzrost temperatury zmienić głośność, jest tarcie, które znów podnosi dźwięki. Globe semtam tuż po wyładowań atmosferycznych trochę "dudnienie w brzuchu" (pod ziemią). Proces jest bardzo podobny do tego, co dzieje się w człowieku přejedeného brzucha. Istnieje również rozpowszechnia materiały z miejsca na miejsce, z różnym ciśnieniem w stanie ciekłym lub gazowym.

 

Zgłoszone fakty mogące produkować w szeregach kręgów zbożowych odkrywców wiele zamieszania, ale pierwszy i jedyny, który zawsze powinien odwiedzić każdy nowo odkryty krąg powinien być regularny personel akredytowane laboratorium toksykologii (wyposażony w odpowiednie ubrania, maski i przyrządów pomiarowych), a dopiero po wielu dniach odkrycia wzorców będą mieć prawo do wydania decyzji - jest możliwość wejścia na miejsce, stężenie oparów toksycznych i niebezpiecznych nie ma niebezpiecznego poziomu. Crop Circles ankiet więc może dużo droższe, ale to co jest tanie dziś. Na pewno lepiej niż w wielu postronnych osób mimowolnie wykonanych z siebie i całkiem nieświadomie świnki morskie i przetestowany "metaliczny smak w ustach" w miejscu, gdzie jest obserwowany kręgów zbożowych, metaliczny smak jest typowy dla niektórych szczególnie niebezpiecznych substancji toksycznych, między innymi, .......).  

 

Niemal wszystkie osoby, które zostały zatrute żadnymi chemikaliami, nawet śmiertelnych, a były w tej sytuacji skutecznie wyleczyć opisać pewne uczucia uderzająco podobne do identyczne z tym, co powyżej.  

 

Większość śmiertelnych substancji w sub terminu zatrucia (subletalne) dawek powoduje objawy podobne działanie leków, a przyczyną śmierci przedawkowanie narkotyków. Podczas stosowania żadnego leku jest właściwie sub-dopuszczalne dawki trujących substancji. Łączy razem efekt złożoności, niezrozumiałości, aż horribleness właśnie odkrył wzorce do umysłów kręgów zbożowych odkrywcy zjawiska osłabienia w momencie jeszcze różnorodność zdrowotnych substancji szkodliwych, wszystkie nadal w połączeniu z innym lekiem, raczej adrenaliny (też lek), rodzaj Opcje leków kontakt z czegoś pozaziemskiego, niebieskie, w niewytłumaczalny sposób, ludzie nezhotovitelným (które rzeczywiście są prawdziwe), extra-wymiarowa, paranormalne, to nie dziwi fakt, że w tej chwili nie są w stanie myśleć racjonalnie i realistycznie. Pozostawienie ich w imperium, które częściowo stworzone samodzielnie, czy medytować i stworzyć iluzję cudzoziemców i tajemnic. Sami jednak nadprzyrodzona dziedzina raczej zostawić na zawsze, a my będziemy nadal koncentrować się głównie na realnych rozważań (choć semtam, Lomikar, prezydent ...).  

 

Tylko w wyniku ekspozycji na takich leków podejrzewa paranormalismu i poza dimensionalismu można wyjaśnić, że tak zafascynowana odkrywcy są w stanie wyjaśnić przedłużonego i bended wydajności węzłów "moc", a kto zmienił. Crop Circles odkrywców muszą więc być bardzo starannie poinformować, że witryna nie doprowadziła do żadnej siły innej niż ziemskiego przyciągania, które to zjawisko odcinki i łuki węzły nazywa negatywną geotropism i poprzez węzły spróbować naprawić składanie , zginanie łodyg do roślin lądowych - próbuje wyprostować roślina, która Polehla , słomki są wygięte do ziemi i wydaje się jej kwater , gięcie łodygi na ziemię, lub w jego trakcie. Proces ten może trwać zaledwie kilka minut lub godzin, ale kilka dni lub nawet tygodni. No, myślą, Crop Circles odkrywcy zjawisko, które występuje działanie nieznanych sił i form energii, węzły ohne kilku sekund do kilkudziesięciu sekund, a tym samym powoduje składanie , zginanie łodyg do roślin lądowych. W niektórych miejscach są nawet razy w nanosekund, były "obserwowane". To musi być bardzo ciekawe "oglądanie". Osoba, która jest w stanie obserwować procesy zachodzące w przyrodzie w zakresie nanosekund, powinno rozpocząć się tak szybko, jak to możliwe w dobrze uporządkowanym łóżku zamkniętym oddziale pana wykładowcę Chocholoušek.  

 

BLT Research: ( http://www.bltresearch.com/plantab.php ) "wydłużenie node (rozciąganie) To trwałe skutki spowodowane energiami formacji" "W niektórych formacjach zbożowych system udział energii jest na tyle intensywne, aby spowodować gięcie tej szczytowej (u góry) węzeł " , tzn., że siła działa na rośliny, trochę ognia, innych węzłów extended iw konsekwencji rośliny Polehňa , wygięte łodygi na ziemię. Nie, nie, nie, nigdy, nigdy, nigdy, błąd, błąd, błąd.

 

Cel i zasady węzłów (stébelných) posadzić kogoś kukurydzy bardzo wiarygodnie wyjaśnić, studentów pierwszego roku każdego nośnika (wysokie w Ameryce) w szkole rolniczej. Jedną z funkcji węzłów (węzły) lipnicovitých (Poaceae, ale także prawie wszystkich innych) polewa rośliny jest odchylenie od pionu wzrostu, to odbywa się w miejscu ich przerost, który znajduje się naprzeciwko odchylenie od kierunku pionowego (nákres) A zmiany są nieodwracalne (robi to zwiększyć liczbę komórek, nie ich wielkość i kształt). Jeśli roślina jest w stanie całkowicie wyrównać zakrzywione 1-ci węzły musi prostować dalszego namnażania komórek po przeciwnej stronie, a nadal znacznie dłuższy (nákres) Jeżeli instalacja jest tak słaby, że nie jest w stanie nawet podnieść kolénkům to i tak nikomu nie mówili, a ona po prostu trwale wydłużyć (w próba podniesienia zakładu, który nie potrafi). Często mieszanina obu zjawisk, gdy roślina jest tak osłabiona, zwłaszcza w dolnej części, które, na przykład, dwie pierwsze węzły z dołu nie ma wystarczającej mocy i roślin neuzvednou i tylko rozszerzenie inny podniesienia przynajmniej resztę rośliny w kierunku pionowym (foto), Co znacznie pomaga w czasie żniw nákres principu. Bardzo podobne do węzłów, przy podobnej zasadzie i osiągnąć tę samą funkcję może zachowywać się jak prawie żadnej bezkolénkové szypułek, łodyg lub pni któregokolwiek z innych roślin i oczywiście jakiekolwiek rośliny Poaceae jeszcze zanim wystąpią wyraźniejsze zróżnicowanie tkanek. Więc czy łodygi niektórych roślin w międzywęźlach bez tej funkcji jest używany tylko węzły. Jednym z przykładów jest maku. Międzywęźla wciąż zawierać merystemów dostar, więc mogą wykonać żądaną funkcję bez ograniczenia do międzywęźla.

 

Ponadto, instalacja będzie stosowana bezpośrednio po prądu w wielu substancji toksycznych, na niej, to jest, w najbliższych dniach "Migracja" gdzie te toksyczne przemieszczanie w dolnej części instalacji, które to rzeczywiście ofiary do udanych "uczenie potomstwa", w tym przypadku, ziaren zbóż i najlepsze zachowanie informacji genetycznej. W kierunku przeciwnym, do góry, natomiast środki podróży Przydatne rozwoju ukończenie ziaren. Nawet jeśli tak nie jest, i wydaje się, że zakład jest praktycznie suche i, w odpowiednim stanie zebrać jedynie kontrolowaną dosychá, procesów dojrzewania i transportu płynów trwają do ostatniej chwili i wiedzą swoich rolników, że w tzw podkreślenia ječmnene po zebraniu ziarna nie pełen stan dojrzałości, to trwa kilka miesięcy przed kukurydzy osiągnie optymalny i zrównoważony kiełkowanie.  

"Tak długi czas żniwa jęczmienia dojrzewania"  

Technologia produkcji słodu i piwa , Kosar, Walk , VÚPS 2000  

ISBN 80-902658-6-3, strona 34

 

Szeroki zakres procesów zachodzących w roślinach, w niekorzystnych warunkach, rozwoju, które są opisane w przypadku hoteli , gięcia do ziemi ostrza osłabionych roślin, jest możliwe do odczytania w:

Handbook of Stress Uprawa Roślin powyżej , Mohammad Pesarakli , Dekker, 1999,  

ISBN 9.780.824.719.487 th  

Fragmenty z serii książek not będą wypłacane na następujących stronach  

 

Podstawowy fakt, że należy zwrócić uwagę, jest fakt, że każdy spłaszczony , leżącego na mielona kukurydza ziarno jest osłabiony, i konieczne jest, aby znaleźć przyczynę tej słabości, a nie upierać się na naukę po mmimozemšťanech. Crop Circles Explorers zjawisko jest oczywiście niezbędny, ale bardzo miły, dziękuję za to, jak na nich, a jednocześnie trudno wytłumaczalne i zrozumiałe zjawiska, sprowadzone przez siebie w stos więcej niż wystarczająco. Każdy, kto kiedykolwiek chce spróbować wyjaśnić zasadę kręgów zbożowych, będzie oczywiście także ich zasługa czasami czuję się jak łasica w kurniku, lub prosiąt w pasie żyta. Wystarczy chwycić mądrych książek, i włożyć do wyjaśnienia.  

 

Rośliny faktycznie przepracowanych "bardzo wysoką moc energii", ale bardzo często wiele tygodni przed spłaszczony , łodygi zgięte na ziemię. To był (najprawdopodobniej) głównie dla energii elektrycznej, który jest "elektromagnetyczną eksplozję" indukowane w ich tkankach roślin. Kolejna część energii może być dostarczana indukcji elektrostatycznej i bardziej bezpośredni El naprowadzania. Prąd bardzo zjonizowany gaz w bezpośrednim pobliżu każdego z wysokiego napięcia wyładowania -foto, nákres - Istnieje kilka dziesiątych mm, lampa błyskowa do kilku metrów i wiele dziesiątków metrów (jak i wyładowań koronowych, nákres). Inną część energii może być przeniesione bezpośrednio prąd linii poniżej powierzchni gleby (zwłaszcza korzeni), i wreszcie osłabienie może znacznie przyczyniać się zmian elektrochemicznych w glebie. Intensywność wszystkich wymienionych wydarzeń całkowicie przestaje działać na odległość osłabia się wraz z odległością od miejsca uderzenia, aż w pewnej odległości całkowicie zatrzymuje. No wiatr - rzadkie zjawisko w czasie burzy - i równomiernie rozłożone oporność elektryczną gleby może być wynikiem okręgu dość dokładne. Nawet wszystkie nieścisłości możliwe ale jest możliwe, że ostatecznie integralną działanie kilku kręgach bardzo precyzyjnych składa razem jeden dość dokładne, jak to rozszerzony poprzez efekt domina.

 

Wnęki wydaleniu převzít obrázek z BLT(Blew depresje; interesujący tytuł przypadek - wydalenie luki - dmuchanie błyskawice ...) - nie będzie tak obiektywnych dowodów skutków jakiejkolwiek władzy czy kompetencji w ogóle uwzględnione. Są one do podobnego celu absolutnie bezużyteczny. Jest, i zostanie wyjaśnione bardziej szczegółowo w wielu innych miejscach. Na zdjęciach pokazano roślin deformacja nie jest w ogóle być spowodowane przez działanie jakiejkolwiek energii i siły, ale rzeczywiste siły i ciśnienie rośnie i suszenia, a tym samym zmienia kształty tkanek, tkanki i części roślin. Uszkodzenie roślin, chociaż może bardzo udziału przejście prądu elektrycznego, indukcji elektromagnetycznej i mechanicznych, elektrostatyczne, linii energetycznych silnie zjonizowany powietrza w sąsiedztwie wyładowania. Wyładowania koronowego - sięga w odległości kilku metrów do kilkudziesięciu metrów, w dalszym ciągu powietrza jest bardzo dokładnie kołowy, a jego średnica zależy prawie wyłącznie na przechodzącej intensywności prądu (nákres). Krok napięcia (nákres). Oznacza rezystywność jest gleba IEC 332000-5-54 około 100 omów na metr. Rezystywność gruntu jest zdefiniowane jako opór sześcianu ziemi na krawędzi jednego metra mierzonej pomiędzy przeciwległymi ścianami.  

 

Nawiasem mówiąc, bardzo podobne uszkodzenie węzłów można znaleźć w miejscach, w których łodygi zagięte czysto mechanicznie (spokojnie, bez łamania) do prawie 90 stopni, dla tych węzłów, które zaczynają z równym skok z powrotem do pozycji pionowej (1 i 2 od góry, foto). Jeśli nawet podobne uszkodzenia mechaniczne, mechaniczne siły wynikające proliferację komórek uszkodzone węzły same, bez żadnych istotnych konsekwencji dla witalności roślin. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że jest to skrajnym przypadku zmiany kierunku wzrostu, prawie 90 °, w większości przypadków węzły odchylenie kątowe rozwiązuje kilka stopni.foto  

 

Jednak, aby spróbować czegoś obecnego zjawiska Crop Circles odkrywców wierzyć nie ma wyboru, ale i spróbować znaleźć się w miejscach, w których nie byłoby w ogóle. Konieczne jest także, aby zaprosić wszystkich trzeźwo Crop Circles odkrywcy zjawiska coraz Próbowano się, powszechnie stosowane zwłaszcza w poważnych i obiektywnych badań naukowych. Nazywa się to puste, lub pusty eksperyment. To jest powszechnie stosowane, zwłaszcza w dziedzinie fizyki, ale także chemii i biologii, ale często jako "wyzerowanie". Tylko niech rosną rośliny kukurydzy w laboratorium, nie powodując żadnej energii. W pewnym momencie, że zmiana kierunku wzrostu tylko obracania pojemników, w którym one rosną. Niektóre z nich mogą po pewnym czasie z powrotem. Również różnego rodzaju puste do ofert - odwiedzić miejsca z dość nierównomiernie polehlým z łopatkami wygięty do mielonej kukurydzy, gdzie, według nich, nie byli "obcy power", ani żaden inny, gdyby mikrofalówka.

 

Dodatkowo, oba leki i extra-dimensionalismu zjawisko badacze paranormalismu może wpływać na położenie kręgów zbożowych, mogą zawierać tylko naprawdę "specjalne", dziwne i nietypowe związki, wolne rodniki, zjonizowanych atomów i cząsteczek oraz podobne zgorszenie, które mogą wpływać Ludzki mózg, podobnie jak grzybki w sprayu.  

 

Byłoby to nasz ukochany ludzkość, że prędzej czy później przyszedł do siebie. To i inne koła, prawie każdy całkowicie regularne i nieregularne kształty w kukurydzy, na pewno dobrze ponad 99.9999999% generowane przez wyładowania atmosferyczne, a nie przez jakieś źle proklamátorů, jest po prostu obiektywna rzeczywistość, a rzeczywistość obiektywna może go wykryć po wszystkim (czasami ), może to zrobić, to jest tam. (Nawet jeśli ten ktoś jest łzawienie już dobrze ponad 30 lat, a wyniki jakoś nigdzie ...)  

Ale to nie ma znaczenia, po wszystkich, innym razem to było dużo gorzej ...  

 

Naturalna mimika (rys. 1)

Jednym z najważniejszych, a także przyczyn, dla których było to najciekawsze tak - żywioły użyć jednego z najbardziej naturalnych sposobów maskowania, jaki kiedykolwiek udało się skonstruować. Jest to bardzo niezwykłe i unikalne naturalne mimikra. Jest to jednak stosunkowo bardzo prosty fakt: Kręgi w zbożu to po prostu wręcz rzadko występują w tym samym czasie ich utworzenia, czyli od razu "po fakcie", choć czasami może się zdarzyć, ale tak naprawdę chyba tylko bardzo rzadko. Przeciwnie. Pojawia się w najbardziej nawet do kilku tygodni, a nawet miesięcy po jej rzeczywiście stworzył, "Exposed" to struktury ziarna szoku pola piorunem. Zastosowanie słowa "narażony" jest w tym przypadku w miejscu w rzeczywistości, w konwencjonalnej przetwarzał fotograficznym procesie, na przykład, lub z jedną z jego poprzedników - dagerotyp jest podziwu. Tak jak w przypadku obrazu w "warstwie wrażliwego" w dziedzinie produktów tworzy całkowicie niewidoczny obraz utajony. Drugi powód, dlaczego słowo "Exposed" naprawdę na miejscu, jest fakt, że do tworzenia kształtów - narażenia - występuje wtedy, gdy wyjaśnienie pioruna, jak w przypadku wielu zdjęć. Natychmiast po wstrząs może być na miejscu, aby znaleźć kilka bardzo rzadkich zjawisk - martwe owady, zwęglone rośliny, lub roślin plecionki w pasma niezwykle intensywny obrót wirowych, które czasami się zdarzyć po wyładowań atmosferycznych i zajmuje mniej niż sekundę. Również zmiany w polu magnetycznym, zmiany temperatury w podziemnych statycznych nadwyżek energii elektrycznej będą natychmiast wykrywane. Last but not least (prawdopodobnie, nie badano jednak, nadal jest tylko szacunek) dla wielu organizmów szkodliwych chemikaliów. spłaszczone , leżącego na podłodze z ziarna, ale wydaje się w większości dopiero po kilku tygodniach lub nawet dłużej niż dwa miesiące. Większość roślin jest natychmiast po podboju nie do odróżnienia, aby powrócić do swojej pierwotnej pozycji, i wszystko się zaczyna. Zaczynają zanikać, dzięki energii elektrycznej, która przez niego przechodzi. Również może być uszkodzona w pewnym stopniu, nagle i ruchu ich rozkład trwa tygodnie. Fakt, że rośliny często przykrywają długo w pozycji pionowej, prawdopodobnie znacznie dłużej niż w innym przypadku stale dozwolone dotyczące Konstytucji pojedynczo osłabienia roślin, w głównej części może się napięcia powierzchniowego wody . Ich kwatery , gięcie łodygi na ziemię, ale tak naprawdę pojawia się po kilku tygodniach, z kolei, może w niektórych przypadkach uruchomić niezwykle szybko w porównaniu do tego, jak długo wyblakłe. Chociaż rośliny miały osłabienie tygodni, ich zakwaterowania , gięcia łodygi do ziemi mogą wystąpić nawet w bardzo dużych wzorów dość szybko, w ciągu kilku minut. Bardzo widoczne akcji tej rzeczywistości może czasem zapewne efekt domina . Często ze względu na fakt, że w obleciał motyla .  

 

Szanowny ludzkość!

Następnym razem wolisz coś z starczych Disclaimer radzę nie wyjeżdżać.

Gdyby nie te dwie kuchenki demencji starczej, D & D, który kiedyś gdzieś w tawernie upatlali "spowiedzi" może badać dziesięcioleci podjąć zupełnie inny kierunek, jak każdy inny classic i nauki zupełnie poważne. W każdym razie, później ludzkość sprawa z pewnością rozwiązać sam, takie Juhůhu (YouTube) wideo można znaleźć (może Wylatovo?, Jeszcze nie, i to Wylatowo nie, tak będzie, jest odkryta), gdzie zwołane właśnie odkrył Crop Circle, w oddali wciąż widać wycofujące burzę ...  

 

Dalej w tekście wspomniano również, że w filmie dokumentalnym wyraża ideę, że to może być niebieskie i czerwone duchy dysze, które są wyładowania atmosferyczne, ale wysoko w atmosferze, odkryta stosunkowo niedawno. To chyba całkiem błędne. Ich odległość jest zbyt duża, aby być w stanie wylądować na powierzchni coś tak ostro ograniczony przyczynę. I o nich można znaleźć w Błyskawicy: fizyka i efekty , , Rakov Uman , str.  

 

Innym powodem, dlaczego na pewno ludzie przyszli całkowicie samotny , jest to, że świat będzie coraz bardziej zainstalowane w różnych miejscach tzw kamer na żywo (lub przynajmniej przyspieszone kamery), nawet w odległych miejscach na kuli ziemskiej, a prędzej czy później to tuż przed przetrwać te kręgi (choć pojawiły się dopiero po kilku miesiącach) ktoś dołączył.  

 

Ostatnim powodem jest to, że są takie firmy, jak Vaisala - Siemens (2011 - odłączony od Siemens, po prostu bardzo Vaisala) zmierzoną w miejscu uderzenia, intensywności i radzić piorun polaryzacja, mają duże bazy danych z lat poprzednich, a dla nich na pewno nie będzie problemu (jeśli zainteresowany) wymagane dane śledzone. (Nawiasem mówiąc, ich dane są często bardzo dokładne, choć wskazany błąd pomiaru jest kilkaset metrów, często są znacznie bardziej dokładne i mniej niż 10m). Z tego powodu teoria "CC-Błyskawica" uważany za "całkowicie do tyłu, do sprawdzenia" i Fidli. Poprzez zbieranie danych na temat wyładowań atmosferycznych (czas rozładowania, dane GPS na miejscu uderzenia, polaryzacja, moc, typ - Crop Circles neboCG), na przykład w Europie Środkowej sieci Linki CELDN - Central European Network Detection Błyskawica w Europie a następnie wielu innych. Wszystkie detektory używać sieci Vaisala-Siemens, lub podobne. To będzie bardzo interesujące zobaczyć, które kształty koniec, wbrew wszelkim oczekiwaniom, pokazać jako "nie człowieka", czyli oryginalne, prawda?  

 

W uzupełnieniu do powyższych opcji istnieje http://www.blitzortung.org   - sieci Page prostszą wpływ błyskawica systemowy odkrywców, którzy wykorzystują własną sieć detektorów. Chociaż prawdopodobnie nie ma jak precyzyjne informacje o lokalizacji, ale może one do całego zagadnienia ciekawych danych.  

 

Inną rzeczą jest to, że (w sensie dokładności), które często tylko pomnożyć rozgałęzione lampy (plus jego ewentualne afterdischarges) jest w stanie "Spray" powierzchnię kilku hektarów foto ( w przypadku bardzo silnych wstrząsów może oczywiście również znacznie większe). Według danych z literatury (na przykład o nazwie Błyskawica: fizyka i efekty , Uman, Rakov ) nie jest zjawiskiem wyjątek, w których pojedynczy błysk rozgałęzione ramiona dopdají do kilku kilometrów od siebie. Tutaj znowu nie ma wyboru, ale należy podkreślić, że najważniejszym faktem : zrzuty pioruna w dziedzinie, na której pojawił się regularny wzór, często nawet kilka dni, ale nawet tygodnie na miesiąc przed słomki naprawdę Polehňa , łodygi wygięte do ziemi.  

 

Rolnicy i ich pracownicy, nawet jeśli były one obecne wzorce regularne i oglądaliśmy to na własne oczy, zawsze takie uwagi dla siebie, jak również wszelkie wnioski już zakończył regularne wzorce w swoich dziedzinach, a dobrze wiemy, dlaczego. Z ich punktu widzenia, to jest zawsze i tylko spłaszczone , leżąc na mielonej kukurydzy i nic więcej, a to nastawienie jest tylko prawidłowa. Ich praca zawsze była i będzie dbać o ich uprawy, a nie bzdury. Wzór w uprawach polowych nie jest. Każda spłaszczona , leżąc na ziemi zboża jest zainteresowany tylko w zakresie tego, czy będzie to możliwe do zbiorów jeszcze. Kombajnér których wzór pojawił się na boisku, i nazwał go dziennikarz powinien stracić pracę, a on nigdy nie będzie miał go nikt kombajnéra nazaměstnal. Półfabrykaty regularne kształty w dziedzinach nie pochodzą od samych rolników, zawsze od kogoś "z zewnątrz", od sensacji publiczności.  

 

Zgodnie z opisem, więc nawet po stosunkowo długim czasie po podboju, podczas którego rozpad macierzystych trwa tydzień, rzeczywisty czas kwater , zginanie łodyg do ziemi może czasami naprawdę chyba tylko kilka minut (efekt domina), czasem tuż przed przerażonym random obserwatorów (Fractal Stonehenge). Oczywiście, mogą czasami mieć sytuację, w której ziarno Polehňa , łodygi ohne na ziemię zaraz po podboju piorunem w sekund, minut, godzin w większości, ale to jest raczej bardzo wyjątkowych przypadkach. Oczywiście to zależy od aktualnego stanu, kondycji i dojrzałości ziarna, który skierowany jest do wypełnienia, a także na mocy konkretnego incydentu pioruna, prawdopodobnie w sposób, w jaki gałęzie, i ile kolejne wstrząsy zdarzają się w jednym miejscu. Może również wpływać na intensywność padającego deszczu i wynikającej wilgotności i przewodności roślin i powierzchni gleby. Bardzo często, ale nie występuje (zwłaszcza ziarna pozostaje wystarczająco zielony, o wysokiej zawartości wody w komórkach), że nawet po bardzo silne wyładowań nie jest widoczne w obszarze Absolutnie nic, nie tylko bezpośrednio po burzy, ale wielu Kolejne dni i tygodnie.  

 

jednym z naturalnych dowcipów nejobludnějších że prawdopodobnie kiedy Matka Natura przygotowała dla ludzkości, razem, razem mimikry numer 1 i 2

 

Numer Mimikra 2

Taniec Air Vortex

W dodatku do tego, co zostało opisane w całej, można zwrócić uwagę na fakt, innym bardzo interesujące należy ustawić w miejscu. Pomimo różnorodności naturalnych procesów, które miały miejsce w miejscu na długo przed polehnutím , gięcie łodygi na ziemię, zabrał setki godzin, zwykli obserwatorzy mogą oglądać przy słomek teraz rozważyć ziemi, coś, co nie może być nigdzie indziej, a co może tylko kilka minut: to mimikra Numer 2 - Air Vortex Dancing.  

 

Przed Air Vortex Dancing szczegółowo opisane, będzie to kilka zdarzeń są wymienione lub efektów, które zwykle poprzedzają go. Ale nie przez pory wszystkie wymienione, tylko kilka najczęściej spotykane. Będzie znacznie więcej udziału w przetwarza opracowanych problemów, takich jak strony chronologii i podstron, lub w sekcji Dodatkowe efekty .

 

Są to przykłady zjawisk, z których niektóre są już bardzo dawno temu, niektóre ściśle poprzedzają rzeczywiste zjawisko kwatery , gięcie do łodygi kukurydzy gruntowych w regularne wzory. Nie tylko regularne kształty, ale faktycznie wszystkie złożone , leżąc na ziemi ziarna, które się pojawi w dowolnym czasie i dowolnym miejscu. Jednym z bardzo istotnych różnic, z wyjątkiem regularności i nieregularności kształtów wynikających, jest fakt, że regularne kształty są prawdopodobnie znacznie bardziej dotyczy Domino Effect niż w formacji nieregularnych. Wyjaśnienie niektórych możliwych przyczyn zostanie zlokalizowany na připravovné, ale wciąż istnieje strona wysoki efekt kontrastu .

 

Niektóre z domina efektów do tworzenia przestrzeni złożonej , leżąc na mielonej kukurydzy na polu, ułożone w porządku chronologicznym: Wpływ narażenia , ingerencja Effect , Fading macierzystych efektów , napięcie powierzchniowe wody , Efekt motyla , Efekt domina  

 

Natychmiast po wystąpieniu efektu domina, gdy inny efekt - Faith Dancing Effect (powietrze). Ale to nie jest dla niego stworzona specjalna strona nie zostaną przypisane do efektu domina jako jego część, bo jest niepodważalne, a bez niego, nigdy nie zdarzyło. Podczas gdy jeden z poprzednich efektów wymienionych tworzyć część aktywnego kształty i może być jednym z wielu przyczyn nierozerwalnie związanych, przesuwając wir powietrza jest całkowicie bierny konsekwencją jako takie po wprowadzeniu do wody w trakcie zawsze pojawia się na powierzchni pierścieni. I wicher, poruszając niemal synchronicznie na wielkości ziaren, które są obecnie uważane za kraj, jest przede wszystkim wynikiem nie, przyczyna tego zjawiska pozornie niezrozumiałe, chociaż takie roszczenie może początkowo wydawać się dość niesamowite.

 

Dlatego powietrze Mimicry wirowe wirowa nazwany numerem 2 - bo to bardzo dobrze wykonuje ważne maskowania funkcja i niedoinformowani obserwator musi niemal nieuchronnie czują, że stworzenie wzorców całkowicie nierozerwalnie związane. Jako nieznany, co jest bardzo trudne do spostrzeżenia, ale mimo wszystko, nawet jeśli z siłą zaobserwowania trudności. Pozornie może wydawać się jednym z najbardziej prawdopodobnych przyczyn procesu, jak gdyby "schodzą z góry", lub, przeciwnie, wystające z podłoża. Postęp wir powietrza jest bardzo dokładnie monitoruje pozycję wiązki łodyg, stopniowo-ustanawiające jak domino. Wiązki słomek więc ostatecznie mogą być układane jedna nad drugą, jak tkany wzór, dzięki czemu cały proces jeszcze bardziej dodaje tajemnica. Cały fenomen powietrzu tańca ale wiara nie jest niczym innym, przynajmniej początkowo, tylko i wyłącznie całkowicie bierny przepływ powietrza wywołany wiązki łodyg, które mieszczą się na ziemię - początek nadchodzącego efekt domina. Kraj uważany jest do setek kilogramów materiałów, nawet na bardzo duży odsetek ten może wzrosnąć do kilku ton, o średniej wysokości mniejszej niż pół metra. Taki ruch materiału już jakiś przepływ powietrza powoduje. Nawet tak silna, że ​​może później naprawdę nawet częściowo zaangażowanych w wycinanie niektórych innych wiązek łodygi nie zbyt odległych, i do pewnego stopnia w Domino Effect uczestniczyć, co oczywiście obsługuje tylko ogólne wrażenie tajemnicy i tajemnicy obserwowanego zjawiska. Oczywiście, ale szczególnie widoczne wir powietrza porusza się prawie dokładnie w miejscach, które nie są uznawane w innych krajach, choć nie musi być przyczyną. Efekt domina może działać całkowicie niezależnie wywołane przez podmuchy powietrza, a praca jeden wielki błąd jest łatwo osiągnąć. Oczywiście nie ma potrzeby, aby podkreślić, że największa dawka tajemnicy i tajemnicy zjawiska jest osiągana przy pełnym wietrze, podczas którego ponad i między wiązki łodyg obalenie zupełnie sam i niezależnie Dancing Koło Vortex Air. Na górze metra wciąż nie dokładnie gdzie zaledwie wiązki łodyg upadł na ziemię. Dzięki pozornie tylko jako życie, które miejsce było zupełnie sam, bez żadnej przyczyny, nawet pozornie jako siłę, że wszystko ruch, do którego miejsce jest sam spowodował.

 

Między innymi firma posiadająca bazę pozycji Błyskawica prawdopodobnie własne coś, czego nie ma pojęcia, że ​​jest bardzo szczegółowa baza danych stanu zdrowia i witalności upraw rolnych w różnych latach na dużych obszarach.

 

Koniec części 2

Zauważyć (motto)

Nawet jeśli dowolne twierdzenie tych stron wydaje się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre z tych wstępnym oświadczeniu:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

Możliwe jest, aby wykazać, że ...

Możliwe jest, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (wyniki) ...

Absolutnie pewny swojej prawdy może byc naprawdę tylko szarpnięcie, palantem, kretyn lub idiota.

(tak który z nich w rzeczywistości naprawdę, potępionych?)

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw na kwestii kręgów zbożowych jest możliwe, aby odwiedzić stronę internetową Wikipedia - Kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach Pseudonauka (Junk science), tj., należą do Kategoria:Pseudonauka, ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całą sprawę.

 

Przede wszystkim należy podkreślić, że wyjaśnienia przedstawione tutaj, czy każda strona tej strony, w każdym razie nie zajmuje się pojęciami lub dziedzin działalności człowieka, takich jak Ezoteryka, Parapsychologia, Psychotronika, Zjawiska paranormalne , Ufologia, Spirytyzm, Astrologia, Okultyzm.

Wiara w kosmitów, Życie pozaziemskie, łącznie z Kosmita, Astrobiologia, E.T. (film), UFO, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Goście z Przestrzeń kosmiczna, Wszechświat, Galaktyka, Droga Mleczna.

Magia, Czarna magia, Czarostwo, Czarownica, Supernatural zjawiska, Cud (religia). Fenomen roku 2012, Poltergeist, Teoria spiskowa, Psychokineza, Szamanizm, Mistycyzm, lub w jakiejkolwiek innej Pseudonauka lub Junk science z Kategoria:Pseudonauka.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

   

         Część 1        Część 2         Część 3        Część 4        Część 5  

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z