Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-effect-fading-rdzeń . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Wpływ rozpadu macierzystych
( Crop Circles - wstępny opis)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Lepsze piwo, słód jęczmienny, piwowarstwo, browary.

Dobry dagerotyp był zawsze lepszy niż jakikolwiek inny rodzaj możliwej istniejących zdjęć  Edward Steichen
Czasami nawet odkryć coś, czego nie patrzeć na wszystko.  A.Fleming
Zbiegi okoliczności i przypadek w świecie nauki i badań, a zwłaszcza tych, którzy chcą naprawdę bardzo dobrze przygotowane. L.Pasteur

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych ucha efekt łodygi

PagPh
Motto: osłabienie łodyg przed polehnutím , zginanie łodyg do ziemi może potrwać kilka tygodni.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Natychmiast po wyładowań atmosferycznych w terenie są miliony roślin kukurydzy (lub inne rośliny, kwota zależy od gęstości siewu) dotknięte znaczną ilość energii elektrycznej. Mogą one być bardzo znacząco uszkodzone, nawet tak, nieuchronnie umiera po pewnym czasie, tuż po podboju, ale praktycznie nic takiego nie można zaobserwować. Wszystkie rośliny te zwykle co najmniej kilka godzin, a w większości przypadków do kilku dni lub dłużej, całkowicie nie do odróżnienia od roślin całkowicie zdrowych i zdrowe. Nawet rośliny zmarł natychmiast w piorun, lub najpóźniej w ciągu kilku minut, po, zwykle kilka dni po śmierci wizualnie i mechanicznie różnił od zdrowych roślin.

 

Lepsze piwo, browary, słód, whisky, piwo, jęczmień.

 

Wpływ rozpadu macierzystych

(W tym liści i całe rośliny, oczywiście)

Efekt został nazwany tylko wymyślony osłabienie trzpienia, bo tylko słomki poléhají , zginać łodygi na ziemię, ale słabnie wpływ na cały zakład. Arkusze na przykład nastąpić znacznie szybciej i jest bardziej zauważalny wcześniej. W większości przypadków, a obserwowany wpływ po całkowitym hoteli zginając łodygi na ziemię. Na poszczególnych roślin i grup roślin ale konsekwencje mogą być obserwowane znacznie wcześniej, dzięki povadnutí arkuszy. Oczywiście, w zależności od typu urządzenia. Dobrze zjawisko obserwuje się głównie na jęczmieniu. Jest nawet możliwe, aby obserwować inny efekt, który jest zbyt wcześnie, aby pochylić ucho. Klas dla jęczmienia, jak również z innych zbóż podczas dojrzewania obraca się o 180 stopni, od położenia początkowego do prostej pionowo całkowicie na ziemię. Porażenie prądem, ale to jest znacznie zmniejszona. Wynika to z osłabienia konstrukcji mechanicznej słomek przeciwko innym ziarna jęczmienia. Również hoteli , gięcia łodygi do podłoża jest znacznie mniej trwałe. 

 

Lepsze malt whisky, piwo, jęczmień, piwo, piwo.

 

Co do kręgów zbożowych, są zarejestrowane prawie nigdy zawsze kompletny kwatery , łodyga schylając roślin. W kilku przypadkach (w tym w roku 2011 - jęczmień), ale odnotowano w kręgami zbożowymi na etapie, gdy rośliny lub większość z nich nie były spłaszczone , leżąc na podłodze, miał tylko zwiędłe liście i inne pozycje uszach (większy kąt do podłoża). Obserwatorzy nawet nie o skomentowanie tego faktu.

 

Jęczmień jest w stosunku do innych zbóż charakteryzujących ponownie bardzo interesującą cechę, bardzo dobre obserwowanie różnicy kąta ucha do ziemi dla różnych grup roślin w dziedzinie, gdyż bardzo widoczne na kolorze, patrząc od odległości lub strzelanie z wysokości. Na przykład, podczas gdy gwałt jest okres wysokiego kontrastu - Kwitnienie ograniczone do tylko około dwóch tygodni, jęczmień ma bardzo silny kolor kontrastuje z niemal zmieciony do zbioru. Znacznie różnią się od siebie wszystkie etapy - przed vymetením po wyrzucenia, przed kwitnieniem, w czasie kwitnienia, po kwitnieniu, a na oferując wielką kontrast kolorów i wszystkie stanowiska obrócić ucho. Jeśli kąt ucha do różnych kolorów może przyczynić zjawisk zakłóceń światła w zależności od kąta, pole awns zatem w pewnym stopniu w rzeczywistości służy jako siatka dyfrakcyjna jest wykorzystywane do rozprzestrzeniania światło w widmie barw. ( micro Fotografia makro ) We wszystkich przypadkach, różnice opisane bardzo dobrze widoczne zarówno w obserwacji i fotografii z daleka i od góry. Jęczmień jest częściej pojawiają się jako jeden z najlepszych zbóż użytkowych do obserwacji w archeologii lotniczej. Duża liczba zdjęć lotniczych jest całkiem możliwe, aby wyraźnie odróżnić go od innych zbóż.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Lepsze słód, warzenie, jęczmień, piwo, whisky, piwo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Najbardziej niebezpieczne kłamstwo jest tylko bardzo nieznacznie zniekształcone prawdy.  G.C.Lichtenberg
Jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia i determinacja działalność. T.Robbins
Istnieją dwa sposoby, aby żyć: jak gdyby nie było cudów, albo tak, jakby wszystko wokół nas było cudem.  A.Einstein
z