Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-podsumowanie . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - Podsumowanie
Web przedstawia stosunkowo proste wyjaśnienie, w jaki one powstają więc "tajemnicze" kręgi zbożowe
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Obiekty mogą być klasyfikowane naukowo na trzy główne kategorie: te, które nie działają, te, które się zepsuł, a te, które przegraliśmy. R.Baker
Każdy może się mylić, ale tylko głupiec trwa w błędzie  M.T.Cicero
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś.  A.S.Exupery

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych krótki opis

PagPh

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Witryna oprócz stosunkowo proste wyjaśnienie zasady kręgiem przynosi chyba zrozumiałe wyjaśnienie, że wszystko spłaszczony , leżąc na ziarna ziemi na świecie występuje w dokładnie taki sam sposób - osłabienie roślin (ich częściowe povadnutím) upływ prądu po wyładowań atmosferycznych. Ciekawym zjawiskiem jest również fakt, że noclegi , zginanie łodyg do ziemi nie musi wystąpić natychmiast po podboju, prawdopodobnie w większości dopiero wiele dni po wypisie, często podczas pięknej pogody. W przypadku regularnych kształtach razem łączy w sobie kilka czynników, które przyczyniają się do prawidłowości kształtów, jak również fakt, że większość z nich pojawiają się bardzo szybko, lub co najwyżej w ciągu kilku godzin lub nawet szybciej. Zjawiska te są opracowane w szczegółach w wielu innych stron podrzędnych.

 

W większości przypadków, gdy spłaszczone , leżące na ziemi nie ma żadnego regularnego struktura ziaren zaczyna poléhat , zegnij do ziemi (schylić) do kilku dni lub nawet tygodni po wyładowania pioruna i, w zależności od intensywności uszkodzeń dodaje się stopniowo coraz bardziej powierzchnia do zbioru. Natężenie uszkodzeń zmniejsza się wraz z odległością od większości punktów piorun, tak że stopniowo poléhají , zginać łodygi do powierzchni ziemi w coraz większych odległościach od pierwotnego miejsca akcji.

 

Ziarno może polehnout (łodygi zginać do ziemi) na dwa różne sposoby - nagle i powoli.

1) - nagłe kwatery , zginania łodygi na ziemię

W pierwszym przypadku, rośliny szkodliwe substancje gromadzą już wytworzone przez elektrolizę największym i roślin stopniowo osłabia. Jeszcze trwa dłużej stać pionowo. Tylko wtedy, gdy osłabienie osiąga w takim stopniu, że rośliny łodygowe blisko podłoża (w których ze względu na działanie siły dźwigni jest największa) nie może wytrzymać sił wpływ. Najczęściej jest działanie wiatru, ale także może być własnym ciężarem roślin. Zdrowe rośliny siły te byłyby zupełnie bez konsekwencji oprzeć. Siły łodygi, tuż nad ziemią, zwykle około 2-5 cm zginać bez złamania i roślin będzie kłamać. Rzeczywisty proces kwater , zginanie łodyg do ziemi może potrwać kilka sekund, czasem minut, maksimum godziny. Znaczące jest to, że natychmiast po leżące na ziemi, co najmniej na krótki okres czasu równy łodygi kukurydzy, tuż nad ziemią wygięte bez zerwania . Niewielka część łodygi, co najwyżej do 10%, a zwłaszcza na krawędzi spłaszczone , leżące na powierzchni ziemi, ale może być w pobliżu ziemi, a nie tylko do gięcia i zepsute. Jest to spowodowane przez fakt, że krawędzie spłaszczonej , leżącego na powierzchni ziemi nie jest uszkodzone tak, łodygi, a w innych okolicznościach pozostanie chłodny stanu. Wpływać na ich, ale wielki ciężar szybko pochylony łodygi pobliżu, opierając się o siebie i tak tworzy ciągłą ciężką masę. Łodygi systemu wag ziarna, powołując się na siebie nawzajem, to tylko obszar kilku decymetrów kwadratowych wiele kilogramów. Wielkość ta będzie zwykle stanowią rośliny pochylony obszar około 30 do 50 cm, co w przypadku pszenicy z zielonej kolby już utworzony, albo tuż przed, w masie całkowitej i więcej niż dwa kg. Średnia waga upraw pszenicy w pełni rozwiniętej kolby dojrzałych jest około 7 kg na 1 m 2 , bez dodatkowego obciążenia wilgoci dostarczanej przez deszcz lub rosa, który można dodać więcej niż kolejny 50%.

 

Opisane bardzo Kwatery , łodygi gięcia ziemi nie na całej powierzchni, która nie odnosi się występować w tym samym czasie. Czas wiązka słomek gięcia może zmieniać się na kilka dni.

 

Natychmiast po opisanej szybkiego hoteli , gięcia do ziemi łodygi Każdy taki pakiet leżące na ziemi, pod kątem około 90 ° w stosunku do prostej normalnej łodyg ziarna. Natychmiast przychodzi drugi etap - kukurydza zaczyna plecy cocking przez węzły - węzły. Węzły przeciwieństwie międzywęźli zawierać merystemów dostar i mogą zmienić kształt, dzięki czemu roślina dojrzewa kolbę lub przynajmniej utrzymać w pozycji pionowej. Pierwszy międzywęźla bezpośrednio nad ziemią (wygięte), nie będzie nigdy. Drugim i trzecim, to zwykle nie. Odwrotnie międzywęźla przylega do kolby jest prawie zawsze prostuje, a inne pod nim przynajmniej częściowo. Zdrowa rozwinięty pszenica ma 07/6 międzywęźla. Do celów zmiany kierunku międzywęźli węzły zmiany kształtu. Po stronie przeciwnej do pożądanego kierunku prostowania, liczba komórek (nieodwracalnie) węzły tam pęcznieje, gęstnieje i zaczyna się wyginać w wybranym kierunku. Opisany proces rozpoczyna się po kilka minut kwater zginając łodygi na ziemię. Węzłów, które nie nawet zwiększenie roślin (pierwsze 3-4 z ziemi), jest ciągły wysiłek, w wyniku, ale tylko zwiększyć. To sprawia, że możliwe w pewnym czasie, na przykład, jak pełzanie , leżące na ziemi, jęczmień znaleźć węzły 5x już do normy.

 

2) Miękkie kwatery , zginania łodygi na ziemię

W tym przypadku, rośliny oprzeć się bardzo powoli, a cały proces może trwać dłużej niż 14 dni. Podczas tego procesu, ale nigdy nie zdarzyć się, że przynajmniej w krótkim czasie na płasko na ziemi na płaskiej tarczy, ponieważ poszczególne węzły poprzez międzywęźla stale prowadzone co ​​najmniej tyle ostrze skierowaną pionowo do góry. W kraju jest mniej niż międzywęźla, czasami tylko jeden, a nawet spłaszczone , leżąc na podłodze w zakładzie są znacznie mniej wilgoci uszkodzony, a konsekwencje wynikające z nich.

 

Cechą podczas powolnego kwater , uszkodzenia, osłabia fakt, że kształt wzoru wynikającego dłuższego całkowicie niezauważalne. Następnie jest dłuższy okres trwa kilka dni, gdy jest prawie niezauważalna. Ale on przekroczył granicę, nie jest to zauważalne w ogóle, i uważny obserwator mógł zobaczyć go przestrzegać. Po jakimś czasie, kilka dni, ale to przekracza granicę, jeśli jest to stosunkowo łatwe zpozorovatelný.

 

Nákresy, diagramy

 

 

Działka, że procesy opisane przez większość kont, to ( patrz ) ujemna geotropism (gravitropism). W szybkim kwater , zginanie łodyg kraj może zmienić kierunek wzrostu niektórych częściach roślin uczestniczą w phototropism.

 

Najważniejsze znaczenie opisanego procesu jest ochrona dojrzewanie uszy i ziarna umieszczone przed wilgocią ziemi lub przed nadmiaru wilgoci z deszczu, który jest w sposób ciągły masy polehlých którego łodygi leżące na ziemi gospodarstwa roślin znacznie dłużej niż na roślinach stałych. Przyczynia się znacząco do rozwoju pleśni i gnicie, a uszkodzone rośliny mogą zaatakować, a następnie kilka innych chorób i szkodników. spłaszczone , leżąc na podłodze w zakładzie, który leży na ziemi, w rzeczywistości są znacznie zanieczyszczone przez pleśń i zgniliznę, kolby może jeszcze stosunkowo powodzeniem dojrzewają bez podstawowych fytopatologičtí urzędników mianowanych i ich zwolennicy przyszedł do nich "na czas", nawet przed zbiorami. Ziarno w uchu, które leżą na ziemi aż do żniwa, wcale nie dojrzały i kukurydza w nich pokazuje znaczny brak dojrzewania. Dlaczego nie będzie także, gdy pozostają one niezbieranie.

 

 

 

Podsumowanie - kilka podstawowych punktów

Pierwszy Rolnicy zawsze wiemy, że piorun w pola powodować zauważalne osłabienie rośliny do śmierci na większej powierzchni (kilkadziesiąt metrów kwadratowych), to jest całkowicie obiektywne i weryfikowalne fakt, który znajduje się w setkach artykułów i publikacji naukowych.

Istnieje kilka przykładów (photos, Links)

 

Drugi Rolnicy prawie zawsze wiedział, że rośliny dotknięte przez piorun często wykazują niespecyficzne oznaki słabości i wtórnie Zaatakowany przez choroby i szkodniki. Może to prowadzić do pomylenia z innych przyczyn, a czasem nawet główną przyczyną pozostaje niezauważony. Możliwe dowody wymienione twierdzenie przez licznych artykułów i publikacji naukowych. Prawie zawsze istnieje możliwość Interchange Powoduje wielokrotnie podkreślał (zobacz ...)

kilka przykładów (photos, Links)

 

Trzeci Rolnicy, oczywiście w uzupełnieniu do wszystkiego dawno stwierdzono, że wymienione w znaki pioruna niektóre, choć nie we wszystkich przypadkach może wystąpić bardzo dokładnie w kole. Stąd, dla nich fakt, że kręgi zbożowe powoduje wyładowanie atmosferyczne, robi prawie żadnych niespodzianek. Czy możliwe jest, że zdecydowana większość rolników jak bardzo proste wyjaśnienie zawsze spodziewać. Z powodów, które są wymienione w innych miejscach, pozostawiając dla siebie.

Przykład - słoneczniki. Nie wspomnę przykład jednej uprawy i jednej publikacji (odkaz). Co więcej, to monotematyczny publikacja wspomina, że zboża (Grass - Poaceae) lightning wysoka reprezentacja procent przeżyje, w przeciwieństwie do upraw o znacznie niższej gęstości siewu. Jednym z powodów może być uznane, że rozložitější rośliny może zależeć od elektrycznego całki energii, w stosunku do wielkości do około metra kwadratowego zajmowaną ziemi. Poszczególne rośliny stoją lipnicovitých, gdzie jeden z nich może mieć maksymalnie dziesięć centymetrów kwadratowych, można je uderzyć bardzo nierównomiernie. Chociaż niektórzy mogą otrzymać stukrotność śmiertelną dawkę, kilkaset innych w bezpośrednim sąsiedztwie z powodu wyższych dawkach chronionych. Stricken roślina utrzymanie wielokrotność jak miniaturowe piorunochron. Podczas gdy inne rośliny także wpływ, ale śmiertelnej, a tym samym przetrwanie, choć z wyraźnym osłabienia. To może doprowadzić do hoteli , gięcia łodygi na ziemię. Jest to możliwe w jakiś czas po uderzenie pioruna zaobserwowali upraw przerzedzone. I spłaszczone , leżącego na ziemi z roślin, ale często może przynosić dziesiątki centymetrów do tyłu i za pomocą fototropismu geotropismu przez znanych węzłów funkcyjnych wzwyż międzywęźla pochylenia aż w końcu potrafią skutecznie dojrzewać i być zebrane.

 

 

4-ty Każdy poważny Badań Rolnictwa w zakresie szkód i zakwaterowania , gięcie łodygi na ziemię w postaci wszelkich wzorców roślin, często w kręgu, było dziesięcioleci przed sposób bardzo brzydki, zdyskredytowane i prawie przestał ze względu na dwa starczych pijaków którzy są nazwane Doug Bower i Dave Chorley. Dlatego rolnicy na całym świecie oferuje pomocną dłoń od bezstronnego obserwatora i badacza okazjonalnego, który nie tylko między "pracowników rolnych". To pozwala mu, az drugiej strony, aby poprosić o pomoc zbyt wiele innych, często bardzo odległych i pozornie niemal całkowicie niezwiązane pola badań, nauki i praktyki. Próbkę naukowych i badawczych dziedzinach, które, oprócz siebie agrobiologia i powiązane praktyki mogą być stosowane, aby spróbować wyjaśnić tę tajemniczą i niezbyt zrozumiałe zjawisko, znajduje się tutaj .

 

Nazwy Doug i Dave one oznaczają Badań Rolniczych z końca XX i początku 21-sza wieku prawie takie same jak nazwy oznacza Olga Borisovna Lepešinská i Trofima Denisowicza Łysenki genetyczne dla świata w połowie XX wieku. Jeżeli D & D jest kompromitacja nigdy jego działania nezinscenovali, rolnicy mają bardzo tajemniczą sprawę już dawno rozwiązano się. Całkowicie naturalna obserwacja historii i najdłużej podatkowej w połowie lat dziewięćdziesiątych. Jak w wielu innych miejscach na tej stronie wielokrotnie wspomniano, bardzo podobne zjawiska zawsze były w wystarczającym stopniu, aby dowiedzieć się i dokumentuje w wystarczającej liczby profesjonalnych artykułów i publikacji naukowych. Aby zapewnić, że wszystkie razem tworzą odpowiedni materiał parasol do kwestii zakwaterowania , uszkodzenie, osłabienie ziarna, czy w regularnych lub nieregularnych jednostek całkowicie Brakowało mi trochę krok. Ale taki ruch nie został złożony, przede wszystkim dlatego, naukowcy, którzy chcieliby, aby poważnie poświęcić polehlému osłabiona, rannych ziarno musiałby zapłacić nieznacznie alaspoň i ziarna polehlému , leżącego na ziemi w regularnych wzorów. To jest naprawdę bardzo trudno poświęcić poważnego problemu, który był taki dwa mA umysłowo ludzie tak ohydny sposób dyskredytacji.

 

Nowo mianowany nazwą parę D & D: Mental retarder

Oczywiście odnosi się do każdego, kto kiedykolwiek chcesz śledzić (lub nawet bardzo stara)

 

D & D miał i może jeszcze kilka zwolenników, ale nikt nie wie. Jednakże dwa z nich były zawsze największe, najbardziej znanych i najbardziej znaczące. OBL i TDL były z pewnością w tym czasie i długo po wielu zwolenników, których nazwy są obecnie nieznane. Śladami OBL i TDL dziś szczęście nikt naprawdę nekráčí. To nie potrwa długo, a w ślady D & D na pewno wkrótce będą maszerować nikogo. Jeśli nie, prędzej czy później, tak naprawdę żaden z ich zwolenników, prawdziwy autor, ściskając ręce. To z pewnością nikt nie chciał czegoś takiego nie ma potrzeby prosić nikogo, nawet jeśli jego mózg nie ważne jak szalony ...

 

To nie zmienia faktu, że jako charakterystyczne całej swojej działalności (D & D), całe ich istnienie w świecie, jak również prace na nim, można przytoczyć classic:

 

"On chce nam się wymiotować"

 

Dokładnie ten sam rachunek jest, oczywiście, może być również używany do określenia działania i tdl obl.

 

 

------------ Koniec kilka krótkie podsumowanie punktów --------------------------------- -

 

 

 

 

 

Oryginalna wersja

Poniżej jest tylko wcześniejsza wersja tekstu, pierwotnie zawarte w stronie Podsumowanie. Większość ma wszystko znaleźć na innych stronach, a to, co wciąż brakowało gdzieś tam w końcu przeniesione. Angielska wersja strony znajduje się zaledwie urywki.

 

Całkowicie nowy, ściśle naukowa teoria pozbawiony wskazówek lub pseudo eksploracja pavědeckého.

 

To może być wyjaśnione przez co najmniej trzy "nevyvětlitelné" zjawisk, które występują w miejscach kręgów zbożowych. Można uznać za obiektywnie istniejących zjawisk i że ich obserwatorzy i autorzy różnych artykułów i publikacji, i próbuje wyjaśnić, niestety, praktycznie bez wyjątku, po prostu gdzieś do potępienia "záhadologie" zjawiska paranormalne, nie może wyjaśnić przedłożone wersji, ale wiele razy powtarzalnych Doświadczenia w laboratorium może całkowicie udowodnić:

 

(Pisane w okresie maj -. Czerwca 2008 stopniowo dodawano więcej, a inne witryny, w 2011 to już nie można powiedzieć, że takie zjawiska mogą być w pełni wyjaśnione wszystkie)

 

1) długotrwałe węzły

2) awaria mikroelektroniki

3) odchylenia standardowe pole geomagnetyczne (kompas zachowanie)

4) Fizjologiczne anomalie tkanek i komórek roślinnych

      wariacje fyziologiclé w tkankach roślinnych (zdjęcie przejąć i zrobić kilka właściwą; złamać w mikroskopie)

5) Infra Red anomalie - duże kwoty zgromadzonego ciepła podziemia

      zwiększone promieniowanie cieplne na miejscu (lub obserwowalnych niższa wilgotność gleby), Juhu THERE PHOTO! 25 maja 2010, co oznaczało, wczoraj!

 

niejasne lub nie bardzo udowodnienia

6) szczególne uczucie, a niektóre bardzo wrażliwi ludzie

7) martwe zwierzęta

8) oświetlenie

 

1) rośliny w kręgach zbożowych są spłaszczone , leżącego na podłodze z powodu osłabienia, w związku z czym mogą być następnie zaatakowany przez niektórych chorób, próbując podnieść ponownie, węzłów tak przedłużone) jest to standardowa reakcja osłabiony Roslin (choroba, brak wody lub składników odżywczych , zmiany pH lub roślin toksyn) dla zakwaterowania , łodyg gięcia na ziemię, węzły są używane do przechowywania roślin w pozycji pionowej i wszelkie słomy ziarna, spłaszczone , leżąc na podłodze, czy działanie sił mechanicznych, czasowe ograniczenia kosmicznych (rośliną, która jest pewnego czasu każda osoba, której zmuszony do odstąpienia od wysokości prostopadłej "wczołgać się pod niego," bez uszkodzeń mechanicznych) i ten obiekt jest usuwany, lub agent Fitopatologii - Wpływ roślin lub zwierząt, szkodniki, niedobory w żywieniu, nawadnianie i ostatnio, stosując prąd elektryczny (zawsze tam, ale nie było jeszcze nauka, że znaczenia są uregulowane)

 

Negatywne skutki przejścia prądu elektrycznego roślin można podzielić na kilka:

powstawanie niepożądanego działania substancji, z elektrolizy

zmiany pH ze względu na przeszłe elektrolizy,

Mechaniczne uszkodzenie komórek i tkanek roślin spowodowane przez ciśnienie gazów wytwarzanych podczas elektrolizy,

termicznego uszkodzenia tkanek i komórek roślinnych dzięki generowanego ciepła Joule'a

wreszcie wpływ niepożądanych substancji i zmiany pH gleby, spowodowane przez elektrolizę.

 

Z tego co już podano, to jest jasne, że wiele można zaskoczeni że niektóre rostliy przetrwać w ogóle, a najbliżej zjawisko może być negatywne skutki wymienionych czynników w porównaniu, tak zwany "efekt przesadzania" gdy roślina znajduje się w zupełnie nowym środowisku został wcześniej pozbawiony dużej części korzeni i musi na tych faktach się przyzwyczaić, więc kilka dni na tydzień przestał rosnąć. Zrób to samo na kilka dni lub tygodni do roślin w sąsiedztwie miejsca, w którym wyładowanie pioruna spadł, całkowicie zatrzymuje wzrost.

 

Wszystko, co nie jest przedstawiony tutaj, prawdopodobnie nasilą zjawisk udowodnienia powtarzalne eksperymenty laboratoryjne i wiele takich prób, choć nie daleko dziedzinie elektryczności, ale wiele bardzo podobnych zostało już zrobione (Crop w warunkach stresu)

 

Co jest przedstawiona tutaj na, jak dotąd obserwowano jedynie w naturze, tylko obserwatora, przy zaledwie kilkuset przypadkach (tysiące zdjęć). Dlatego musi przejść wiele cieńszego lodu, dlatego dodaje się ust obejmują:

 

To znaczy, jakie uzna za do wielokrotnego powtarzających obserwacji, ale muszą jeszcze udowodnić

 

Uwaga: wszystkie argumenty przedstawione tutaj są naukowo sprawdzalne lub obalenia, tradycyjne metody naukowe (podstawowe) badania, więc znowu nie tak cienki lód ...

 

Jest (było - to nie jest prawda - dodaje 2010) na tej podstawie, że miejsca, gdzie nie ma kwater , zginać łodygi kukurydzy na ziemię zaraz po wyładowań atmosferycznych całkowicie lub niemal natychmiast, są znacznie rzadsze niż w miejscu, gdzie nie jest. Przeciwnie. Obserwacje od 2010 prowadzi do wniosku, że natychmiastowe kwatery , gięcie łodygi na ziemię po podboju prawie nigdy nie ma.

 

Może być również z powodu niedokładności pozycji zgłoszonych wyładowań atmosferycznych, witryn, z których dane są rysowane o pozycji wyładowania pioruna oprócz intensywności błysku również pokazano biegunowość błyskawica kA i typ: cloud-Cloud (Crop Circles) i chmura-ziemia (CG ), a czasami w przypadku zadeklarowanego typu CG naprawdę może być typu "cloud-drzewa (CT)" lub "cloud-w pobliżu linii wysokiego napięcia (CM lub chvt, CHVL)" w tych sprawach, ale nie niemożliwe jakakolwiek część lampy ramię "będzie" nad ziemią, na wysokości kilku metrów, jak również te określone jako bezpieczne rozładowanie CG, odcinek toru przed ostatecznym połączeniem z ziemią może Meander długo (książeczki do kilkuset metrów), tylko kilka metrów powyżej Kraje, w pobliskich zakładach produkują dostrzegalnych zmian spowodowanych przez indukcję elektrostatyczną i elektromagnetycznych. (Šnepov 2008)

 

Oświadczenie w następnym akapicie, ale może być pod silnym wpływem lokalnych warunków podziemnych, które są charakteryzowane jako cropmarks lotnictwa archeologii, frostmarks lub soilmarks.

 

Nawet jeśli nie jest to miejsce, w którym lub w pdpadl sąsiedztwie wyładowania pioruna, brak widocznych kwatery , zginanie łodyg roślin na ziemi, niemal natychmiast po podboju, (minut do godziny), jest zauważalna zmiana podstawki w kolorze, że ona być uznana "siwienie" lub zmiana widma odbicia w tym samym miejscu można obserwować kilka dni po zatrzymaniu Rosjan (zakażone rośliny są znacznie niższe niż otaczająca ją roślinność, po kilku dniach lub tygodniach może również kwatery , zginanie łodyg do wzrostu roślin, ziemi, ale czasie zostanie wznowiona.

 

Założenia wymienione tutaj, ale trzeba będzie sprawdzić na setki tysięcy innych uwag, najlepszym rozwiązaniem, gdy konfrontacja z przechwyconego oczywiście pioruna z różnych kierunków (czas - fotografia lapse, najlepiej zaprogramować zarówno Canon zdjęć timelapse - Kroniki wzrostu ziarna i jednocześnie uchwycić błyskawicę)

 

zdjęcie: spłaszczone , słomki leżącego na rośliny kukurydzy mielonej jest uszkodzony przez wszelkich czynników fytopatologického są (jeśli całkowicie umiera) próbuje nieustannie podnosić z powrotem do pozycji pionowej, stopień uszkodzenia do niej albo w ogóle lub jedynie częściowo, a przy bardzo niskim stopniem uszkodzenia prawie lub zupełnie nie, to wszystkie takie zakłady, ale nieuchronnie ujawniają "Przedłużone węzłów" w porównaniu z otaczającą roślinnością

 

Zapytaj o geologów: co o częstotliwości rezonansowej powierzchni ziemi, to jest możliwe, że często (kilka razy w roku przez miliony lat), wyładowań atmosferycznych w jednym miejscu pod ziemią tworzą swego rodzaju "kanałów prowadzących"? (Underground pioruna?)

 

2) Co mogę powiedzieć? Instrukcje wszystkie podobne urządzenia stwierdzono, że niektórzy nawet stwierdził bezpośrednio na urządzeniu, chociaż drobnym drukiem, ale na pewno, zwłaszcza w Ameryce ", może spowodować nieprawidłowe pod elektryczności statycznej". Explorers znalazł miejsce, w którym z pewnością można zapisać nawet naprawdę "Pozostały elektryczności statycznej", i rzeczywiście "high power", na szczęście nieszkodliwa forma. Możliwe jest również do realizacji, co znajduje zastosowanie we wszystkich tych urządzeń do przekazywania i przechowywania informacji? Ładunek elektryczny. Wystarczy pamiętać, jak pakowane są jakieś elementy CMOS mikroelektronicznych i kontrolery (PCI oraz inne deski) dla komputerów? Folii aluminiowej lub z tworzywa sztucznego (na przykład z metalu połysk), które wyraźnie wskazano być elektrycznie przewodzące, a więc nie mogły się elektryczności statycznej na ...

 

3) Opcja ta będzie po lewej stronie całkowicie bez komentarza, lub raczej, bez własnego wyjaśnienia. Nie trzeba się martwić, chociaż zjawisko jest udokumentowane w najdrobniejszych szczegółach, a także z dużym prawdopodobieństwem wyjaśnić, ale tylko jeśli "z drugiej ręki", czyli z internetu i tu i tam, niektóre z tych profesjonalnych publikacjach. Jak już wspomniałem gdzieś, autor wierszy, nie było nawet jednego życia, odwiedź kręgów zbożowych, ani w najbliższej przyszłości nie zamierza niczego zmieniać. Ale może zapewnić pewne wskazówki, rodzaj szablonu, którą drogą iść. "Błyskawica Induced (Remanent) Magnetism", geologia, archeologia - patrz wszechmocny Google .

 

Dalej:

Zostaną one następnie przez inne dowody i argumenty, po przedstawieniu się tak gorliwymi kohololiv zwolennicy teorii "Błyskawica", który byłby zaskoczony jeśli Crop Circles w każdej chwili na ziemi było w inny sposób. Oni jednogłośnie potępiają nikogo, kto chciałby utworzyć wzorzec lub kiedykolwiek próbował go dla siebie po prostu powiedział. Cóż, obiektywnie rzecz biorąc, nie było takich prób. Ale w porównaniu do ich "wydajności pracy" tylko z oryginalnym środkiem prawej (prawa fizyki, przyrody, Bóg, któremu, jak należy) - porównanie będzie śledzić gdzieś w tekście, takie naśladowcy mają dla życia, aż do śmierci, lub do czas, gdy będą one lekkie alzheimer nich będzie ścigać przerażający pojęcia co to było głupie wziąć deski i smyczki i spróbować iść na pole do tworzenia imitacji. Oprócz tego, istnieje wiele więcej, ale który nigdy faktycznie nie stworzył niczego, po prostu starał się podpisać pod czyjejś pracy (prawa fizyki, przyrody, Bóg, co chcesz). To się nazywa oszustwo, kłamstwo, plagiat, kradzież dzieł autorskich, i niech osoby z takimi teraz tak traktowane.

 

4) Do tej pory przypisywane skutków mikrofale, ale to jest zupełnie zwykłe zmiany spowodowane ciepła (J), wynikające z upływu prądu przewodu zgodnie z prawem Ohma. Kolejna część działania można przypisać Coulomb'owskiego prawa, ponieważ obecny fragment wilgotny materiał (komórki roślinne) prowadzi do elektrolizy, i może powodować uszkodzenia tkanek zarówno gazów ciśnieniowych produkowanych przez elektrolizę i produktów elektrolizy i wpływu lokalnego tymczasową zmianę pH roztworów inter-i zewnątrzkomórkowych i płyny.

 

5) prawie żadnej uwagi i dochodzenie celem nie jest jeszcze ...

i było: http://www.cropcirclesecrets.org/infrared.html nie wiele więcej lub mniej zdjęć absolutnie jednoznaczne, można powiedzieć, całkowicie bezużyteczne. Podobne zdjęcia (całkowicie pusty, nie wspomina się o czułości widmowej detektorów), możliwe jest również w zakresie badań naukowych, opisanym jako "rzeczywistego" Cholera. Pewna anomalia IR od czasu do czasu powinny być zauważalne, w podziemiu może być natychmiast po wyładowaniu pioruna "akumuluj" kilkadziesiąt do kilkuset, a w niektórych przypadkach nawet więcej kilowatogodzin energii elektrycznej przekształca się w energię cieplną. O wiele bardziej przekonujące można uznać stosunkowo liczne świadectwa "suchym lądzie" w ramach schematu.

I teraz chyba moje zdjęcie:.. (Podkreślają, że jest to w rzeczywistości nie być, ale będzie to dodatkowo zwiększyć, choć oczywiście nie w całości całkowicie potwierdzona Według box nic postura leżało odłogiem Wizualnie jak obecny na miejscu był nieco gleba włosów przed otoczeniem, jest to oczywiście bardzo subiektywne wrażenie.

 

6) Strzeż się wolnych rodników. "Odkrywcy" znajdują się w miejscu, w którym, choć na bardzo krótki okres czasu (więcej niż kilka dziesiątych sekundy) zaangażowanych kilka milionów moc Temelinie więcej niż raz (100MW jednostka zapewni milion woltów na 100A, pracował tu do amperów kilkuset tysięcy przy różnicy potencjału (napięcia) i więcej niż kilka miliardów V). Naprawdę nikt nie może dziwić, że miejsce, w którym kilka godzin lub dni pracował kilka milionów elektrownię Temelin na raz, czuje się coś dziwnego i niewytłumaczalne.

 

7) zwierząt żyjących w naturalnym środowisku, tam hrobečky umrzeć i nie. Nie jest zatem zaskoczeniem, że martwe zwierzęta można znaleźć w wielu miejscach (nie rozkładają się, dopóki nie zostaną zniszczone lub inne zwierzęta). Zjawisko to nie będzie zatem, że zbyt wiele wsparcia w przypadku dowodów kręgów zbożowych przez wyładowaniami atmosferycznymi. Żal mi nas ptak Songbird, ale jeśli jego śmierć naprawdę ma do czynienia z tym, co działo się jakiś czas temu, a następnie prawdopodobnie umarł ze strachu, bo jeśli naprawdę kierować trafienie z kanałów wylotowych pioruna, to prawdopodobnie wybuchnie. Gdzie można może wystąpić pozostał elektryczność statyczną w niektórych podziemnych kondensatorów (kamienie są dość dobre materiały izolacyjne i dielektryczne) setki tysięcy dżuli (średnia absolutorium jest między jednym i dziesięć miliardów dżuli), naprawdę może wystąpić pozornie niewytłumaczalne efekty świetlne - Sparks krótkie i długie wielobarwny absolutorium, pożaru lub jak Eliasz

 

Nie trzeba się zatrzymać i pracować produktywność zarówno (ludzie-naśladowcami i charakter w połączeniu z prawami fizycznymi i inne) będą rozpatrywane najpierw w ludzi przypadku, który był do niedawna niektóre grupy zjawiska oceniających przedstawionych jako jedyny możliwy: stworzyć prosty wzór, składający się z jednego lub kilka kręgów lub ich części, może to zająć kilka (słownie trzech) osób, w tym projektowania, wytwarzania i przygotowania niezbędnych rekwizytów przez kilka godzin - powiedzmy trzy. Cena materiału zaniedbane, a trzy gorliwi pracownicy będą nagradzani przez powiedzmy 50 euro za godzinę, ponieważ nie ma Goons transport do dowolnego miejsca zużywanego paliwa i samochodów zamortizovali. Będą ignorowane, a szkody spowodowane. Kwota Cello potrzebne do przygotowania prac, i przyszedł do 450 euro. Wynik jest stosunkowo prymitywny kształt, nie bardzo dokładne, a jeśli miał być oceniane jako znak w szkole, minus 3-4. Znacznie lepsze, bardziej oryginalne i bardziej skomplikowane kształty tworzy flash (dokładniej, system jest o wiele bardziej prawdopodobne, Flash, który jest następnie przez jeden lub więcej (do 25 wykryty, zwykle 5-7) zrzutów kolejnych, które występują pomiędzy zakłóceniami i rezonans, dalej zdać sobie sprawę, że nawet jeden błysk, błysk czyli przyrządów pomiarowych, które są rejestrowane jako pojedyncze wyładowania mogą mieć niektóre lub cały system równoległych i skośnych ramion, które mieszczą się na ziemię w jednej chwili lub w minutowych odstępach, a ona może siebie siłą - i elektrostatycznie oddziałują elektromagnetycznie, rezonans i tworzyć różnego rodzaju zakłóceniami;

Kształt wynikowy jest geometrycznie bardzo dokładne, zupełnie bez żadnych błędów geometrycznych i powinno być ocenione przez szkoły znaku, możliwe tylko ocena jest jednym z

 

Wydajność pracy? Załóżmy, że wzór wynikający otrzymają taką samą kwotę, € 450, mimo że jest o wiele bardziej precyzyjne i skomplikowane niż vyťapkali ciężko trud twórców kręgów. Pod uwagę i inne pochodzące siły elektromagnetyczne, aby stworzyć to szacunkowo 100 milionowych części sekundy. Przedział czasu między kolejnymi seriami, co jest tylko kilka dziesiątych sekundy, oczywiście, nie jest wliczone w cenę, jest to "urlop". Wyładowań atmosferycznych dlatego "trwać godzinę" (450 x 3600 / 0,0001) 16000000000 200 milionów euro. Dla porównania, w kręgu decydentów z "hojne" nagrodę za 50 € za godzinę, a frajerów mało. Jest to dość dobre, że naturalne siły pracują za darmo ... (I to nie ma związków zawodowych)

 

Szanowny krąg decydentów! Nie czuję się, w porównaniu z siłami natury, które naprawdę tylko one często bardzo skomplikowane i całkowicie przeciwko kreacji zrobić doskonały kształt, trochę jak Silly Dement (lub głupi)? Albo počesku jako kretynów bezwzględnych i zupełne?

 

Podczas kręgów zbożowych formacji tyle działa dość skomplikowanych maszyn i urządzeń, które zostały zbudowane przez ludzi jeszcze stosunkowo niedawno: chmura burza można najlepiej porównać do VdGG, ale również wiele innych maszyn i urządzeń. Spark lukę, to występuje również w tej dziedzinie i ich indywidualnych łodyg i liści kukurydzy, a po wyrzucenia piku brody po pełnym tytule. W miejsce wyładowanie atmosferyczne w dziedzinie może być widoczne na liściach kukurydzy śladów dawnych iskier, choć może to być bardzo podobny do normalnego przebiegu dojrzewania. (Zdjęcie), które są bardzo podobne do normalnego przebiegu dojrzewania. (Zdjęcia)

 

Pole w czasie wyładowań atmosferycznych (i w każdym czasie, przed i po) zachowuje się jak system sprężyn mld pionowo pionowo, po których mogą rozprzestrzeniać się jak fale wiatrowe na powierzchni wody, jak i na powierzchni wody tworzy kolistą falą po uderzeniu jkéhokoliv oczywiście, w obszarze koła powstaje fala głównie wyładowań pionowych, jak również wielu pierścieni na raz (afterdischarges pojedynczych lub rozgałęzionym), których formą zakłócenia fal ze sobą w kilku kołach w wodzie. Łodygi podczas rozprzestrzeniania opisanych fal mechaniczne do siebie na podstawie bardziej niż dotychczas w pozycji pionowej i bez wiatru, a system następujące sobą pochylony łodygi i liście mają znacznie wyższą przewodność niż reszta (według szacunków ekspertów ponad trzy rzędy wielkości) może Dlatego są one również wywoływać znacznie większe prądy podczas wyładowania pioruna i może służyć również jako bezpośredni incydentu drutu rozładować wszelkie kolejne zrzuty nie, otoczenie. Po kilku falach zboża może następnie uruchomić afterdischarges dokładnie koło. W wielu środowiskach, to można zaobserwować pewną analogię ze sposobami, które składają się opiłki żelaza w polu magnetycznym. Nawet pojedynczy samotny kółko z uszami układane zarówno w prawo lub odwrotnie. Analogicznie jest uzasadnione, ponieważ pole to jest rzeczywiście (m.in. procesów głównie mechaniczne) odbywa się w tym samym czasie i elektromagnetycznych dzieje elektrostatycznego i stanowią dane wynikające rekord formularza. To jest wejście jak osciloskopickému oscilografickému lub wyświetlacza (figury Lissajous), rekord generowany przez elastyczną membranę w masie materiału (wzory Chladni) lub utrwalenie przez XY nagrywarki. Po pierwsze, konieczne jest, aby podkreślić, podobieństwo do wzorów utworzonych wiórów metalowych, ponieważ pole elektromagnetyczne odchyla wyładowania wyraźnie słomki ściśle zgodne z zasadami przyciągania lub odpychania elektromagnesów w polu elektrycznym (elektryczne przewody protékaných. Strumienia), ponieważ łopatki w chwili przechodzenia przez wstrząsy wywołane prąd elektryczny. Podobnie, łodygi i liście kukurydzy powodując pole elektrostatyczne (ogromne) i odchylić ją jak ręce są odchylane przyrządów pomiarowych (elektroskop). Ludzkość skonstruował elektroskop Stéblová bilet (zdjęcia) kiedyś w 19. wieku lub nieco wcześniej, natura wie i wykorzystuje miliony lat. Wychylenie łopatek może wystąpić natychmiast podczas wyładowania pioruna lub tuż po, ale efekt suma wszystkich sił - mechaniczne, elektrostatyczne i elektromagnetyczne, a także może spowodować uszkodzenie roślin silny impuls promieniowania IR i oczywiście rośliny uszkodzone przez przechodzącą porażenie prądem, skutki zarówno elektrochemicznych i oczywiście i wywołać efekty termiczne - wszystkie te impulsy w roślinach może pierwotnie tworzyć zauważyć uszkodzeń, ale uszkodzenie nawet kierunkowo zorientowany, co do czasu (jeszcze 2 tygodnie lub dłużej) prowadzi oprzeć łodygi w określonym kierunku, wskutek bezwładności procesów biologicznych w roślinach. (Zdjęcia demonstracje, wideo)

 

Powierzchni ziemi lub tuż poniżej powierzchni materiału może być bezpośrednio przed i po wyładowań zachowywać jak ogromny kondensatorem, który natychmiast rozpoczyna symetrycznie (głównie poprzez fraktalnej wyładowania struktur do środowiska i przyczyniają się do tworzenia wzorów w postaci kolejnych podbojów, tworząc w ten sposób powstałą okresowej struktury. ( Zdjęcie rozładowanie pozytywnych i negatywnych drzew) Wzory kształt mogą uczestniczyć w różnorodnych podpowierzchniowego struktury (dawna osada, rury, linie), może również przyczynić się do rezonansu podziemnych komór, albo puste (jaskinia), lub wypełnione wodą (naturalne zbiorniki)

 

Brak mikrofale, ale normalny Moc elektryczna (ciepła Joule'a) i miniaturowe mechaniczne siły tkanek i komórek (ciśnienie gazu z powodu gazu generowanego przez procesów elektrochemicznych). W rzeczywistości, ale bardziej prawdopodobne, zwiększając wpływ zmian wzrostu i uszkodzonych tkanek.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Błędem jest sądzić, że fizyka mówi nam, jak to działa w naturze. Fizyka mówi, co mówimy, jesteśmy o przyrodzie. N.Bohr
Największe życiowe lekcje jest stwierdzenie, że nawet idiota może być prawda. Horace
Naprawdę rozstrzygające oznaką inteligencji nie wiedzą, ale wyobraźnia. A.Einstein
z