Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-list-naukowo-field-stosowane do wyjaśnienia-of-principle . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Naukowe, metody naturalne
dotyczy stopniowym odkrywaniu przyczyn każdy złożony , rannych leżących na mielonej kukurydzy na całym świecie
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Zanurz się w codziennym łyku, a jednocześnie wyciągając moje osiemdziesiąt, nadal mam serce jak dzwon, i wątrobie jak skała!
Skąd bat, niech hurozený spokojną dżentelmena rake GRAY pérdéli!
Kto jest najstarszy, który jest najstarszy, zwany jedenasedmdesátiletý Johann Strauss, i bili na stole ich tożsamości.

PRZYRODA i NAUKA - Mothers badań podstawowych

PagPh
Niektóre z wymienionych poniżej pól nie były wykorzystywane, a ich zastosowanie jest jeszcze w bardzo wczesnym etapie. Niektóre z nich wykorzystuje opisany egzamin czeka, ale są ściśnięte.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Orientacyjna lista kilku naturalnych, naukowej i technicznej obszarów badań, które mogą być używane obok rolnictwa i Botaniki , aby wyjaśnić zasady struktur złożonych , leżące na ziemi ziarna:

 

Fitopatologii, anatomia roślin, morfologia i fizjologia, biologia, biochemia, biofizyka, biomechanika, fizyki, chemii, gleboznawstwa, hydrodynamika, statystyki, mikroskopia, spektroskopia, fotogrametrii, elektromechanika, elektrostatyka, fizyki i dozymetrii promieniowania elektromagnetycznego i jonizującego, elektrotechnika, hydrologia, geofizyka , fizyka, rezonans i optyka interferencyjne, krystalografii, magnetohydrodynamics, Hydrometeorologii, elektrodynamiki, chemia fizyczna, termodynamika, chemia kwantowa, termochemia, hydrostatyka, wybuch kinetyka, dynamika płynów, fotografie, geometria, toksykologia, speleo, magnetyzm, dendrologia, geometria fraktalna, radiobiologia , sejsmologia, aerodynamika, mechanika, fotometria, archeologia, agronomia, matematyka, geologia, elektromagnetyzm, mineralogia, hydrogeologia, geochemia

 

jak wielu innych, często interdyscyplinarne, przeplatają i wzajemnie dyscyplin.

 

Lista nie będzie już dalej przedłużona, choć niektóre dyscypliny naukowe i badawcze , pola wciąż będą mogli go dodać. Ale może też po prostu być przypisany do żadnej z wymienionych dziedzin ogólnych.

 

Procesy naturalne i logiczne, naukowo uzasadnione wyjaśnienie

Natura, logika, nauka i badania, zwłaszcza podstawowe i stosowane, ale oczywiście - zabójczy bicz wszystkim pseudonauki, nauki śmieci, pavědce, pseudovědce i Cudzoziemców

Lista jest "trochę dłużej". Te naturalne metody i procedury mające zastosowanie do naukowe wyjaśnienie przyczyn i procesów prowadzących do wystąpienia w każdej chwili w dowolnym dniu , leżąc na ziemi zboża. Lubię czasem (bardzo rzadko) dość podobne lub identyczne procesy mogą mniej lub bardziej przypadkowo, przy pomocy i współpracy wielu innych, bardzo trudne do ustalenia, ale po wszystkich przewidywalnych przyczyn, prowadzić do bardzo regularnych wzorcach, początkowo zupełnie niezrozumiałe i niewiarygodne. Każda z tych procedur i dyscypliny może być używany w dowolnym momencie, aby zebrać i ponownie przedstawił dowodów potwierdzających procesy gruntów złożonym , leżąc na ziarna gruntu.

 

 

Ogromne hamulce postępu naukowego i badań są:

Wiara w kosmitów, tajemnic, nauki śmieci, pseudonauką, amatorszczyzną, dyletantyzm, ale dodatkowo:

Jednym z największych hamulców są idiotami postęp pracowity.

 

Wiara w kosmitów jest ogromny naprzód dlatego, że hamuje zaufanie samej ludzkości. Nie wierzą, że będzie w stanie udowodnić sobie i niczego wyjaśniać, bez obcej działalności. Nie wierzą, że ktoś idzie do niebieskiej planety, zamieszkane przez małpy polidštěnými rodzaju ludzkości, może odbywać się bez pozaziemskiej interwencji. Nie wierzą, że wszystko na tej planecie i otoczenie się, gdy bez zastrzeżeń jest spowodowane energii dostarczanej przez głównego wykonawcę - centralnej gwiazdy - Słońca. Niewielka część, mniej niż 1%, daje planetę energia cieplna (jądra, gdzie na świecie jest energii geotermalnej). Buduje pod działaniem tarcia powierzchniowego, sił pływowych i rozpadu promieniotwórczego.

 

Gdy kiedykolwiek pojawić się wszędzie coś niesamowite i niezrozumiałe, że tu jesteś. Prymitywne kretyni, zwane obcymi. Ich technika jest ( powinien być ) miliony lub miliardy lat bardziej zaawansowane niż ludzkość. Zasada nieograniczone źródło energii. Może dlatego tak bardzo często lądowania na linii energetycznych, jak było widać na przykład tutaj . Często nawet nie, że obraz na ekranie wybranego przez niego, tak, że wszystkie nie pasuje, jak wspomniano tutaj . Jedno słowo - prymitywy. Nieograniczona wiara w nich prawdopodobnie przekracza wszelkie ludzkie zrozumienie, bo niewyjaśnione rzeczy zawsze występują. Łatwiejsze ludzie wymagają prostsze rozwiązanie. Stąd pewnego wyjaśnienia małpy humanizowanego jest bardziej złożone i trudne problemy wytłumaczalne dzięki interwencji istot pozaziemskich naprawdę rozwiązanie najprostsze. Jeśli wolą, aby ich deified, podziwiany i wychwalał ich przyjaciół tak obcy Wszechmogący czasami nie można nawet właściwie uderzyć polu kukurydzy o powierzchni kilkuset hektarów, jest prawdopodobnie najlepszym w swojej głupiej wierze utrzymać.

 

Byli już przy użyciu tysiące pseudonaukowych bezpośrednio pavědeckých rozważań i metody dziesięcioleci badających zjawisko kręgów zbożowych. Podczas wielu lat kształtuje ziarna odkrywców niemal zapomnieć, że istnieje coś takiego jak botanika i rolnictwa , nie mówiąc już dziesiątki innych dyscyplin naukowych wykorzystywane standardowe, powtarzalne, mierzalne, sprawdzalne , obiektywne metody badawcze i metody naturalne. Biorąc pod uwagę, że nie istnieje coś takiego jak nauka, nie mówiąc już o badania podstawowe może całkowicie zapomnieć. Najbardziej prawdopodobne, głównie z powodu zatrucia z faktu, że cały fenomen jest tak niepojęte, oszałamiające, niezrozumiałe, niewytłumaczalne, zawiłe, nieprzewidywalna, przytłaczająca, niezrozumiała, nieprzewidywalna, tajemnicze, zaskakujące, dziwne, nieobliczalne, do tajemniczego misterium.

 

Większość z nich są wymienione na początku tej strony. Wszystko, absolutnie wszystko to dość obszernej listy metod badań naukowych są przydatne, a wręcz będą stopniowo wykorzystywane, tu na tej stronie, aby wyjaśnić zasadę tworzenia i złożony , leżąc na mielonej kukurydzy, oraz wyjaśnienie powodów, dlaczego czasami w zbiegi okoliczności wyjątkowych i losowych struktura złożona , leżąc na ziemi zboża złożony do regularnego wzorca, zjawisko zwane kręgów zbożowych. Oczywiście, nie wyjaśnienie być w tym samym poziomie, a nie w tym samym czasie, a nie od razu. Absolutnie wszystko, ale gwarantowane. Podczas gdy niektóre tylko nieznacznie bardziej dla zabawy, ale inni naprawdę intensywny sposób niepełna.

 

Dodatkowo: możliwość, że niektóre z ich "wykonywanej" tajemnicy poprzez naukę nigdy naprawdę wyjaśnił, ich odkrywcy wręcz przerażony. Wyjaśnił intrygująca tajemnica traci nietrzeźwości, unaccountability, i nie dać mu zarobić monety. To ciekawe, że w kontynuacji następnego obrazu zostanie opublikowany eksperyment, który jest monitorowany i wyświetlany na efekt uderzenia wyładowania elektrycznego na powierzchni gleby. Rozładowanie, używany w eksperymencie jest 2500J. Energy powszechne błyskawice fotografowania wynosi około 5 J. to będzie również dostępne spowolnionego nagrywania filmów. Zdjęcia i wideo są jeszcze tylko w zamkniętej części Internetu, dostępnego do wybranych ekspertów. Miłośnicy tajemnica i pseudonauki będą musieli poczekać trochę czasu. Bardzo niespokojne osoby mogą oglądać taki materiał wideo tutaj. Jej skutki były dokładnie przeanalizowała, szacowany rozładowania jest większa niż 25 MJ. Jest oczywiste, że zapis pływające zanieczyszczenia we wszystkich kierunkach, na przykład, ale nie przez oznaczenie lokalizacji pożaru prawdopodobnie głównie z powodu wilgoci obecnej w miejscu.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Jeśli nie można ich szkielety z szafy przepędzić, musisz nauczyć się tańczyć z nimi. G.B.Shaw
Envy zawsze trwa dłużej niż szczęścia którego zazdrości. Heraclitus
Jestem wściekły alkoholowych i narkotyków przez użytkownika. Nie chciałbym przeżyć okazję oglądać swoje dzieci w podobnej sytuacji.  Ozzy Osbourne
z