Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Jest to wstępne tłumaczenie, maszyna, niemal bez zmian. Wygenerowane przez komputer z oryginalnym czeskim i angielskim oryginale. Będzie on stale ulepszane i modyfikowane. Dzięki za zrozumienie.

lightning
Ostateczne wyjaśnienie.

Wyjaśnienie metody kręgów zbożowych

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kręgi zbożowe są tworzone przez piorun. Jest to symulacja pola elektromagnetycznego linii zapisu fotograficznego i prądów elektrycznych w siatce ziarna w tej dziedzinie.

Kręgi w zbożu są przez piorun. Jest to symulacja pola elektromagnetycznego linii zapisu fotograficznego i prądów elektrycznych w siatce ziarna w tej dziedzinie.

 

Śledź ciągnika i konstrukcji podziemnych w kręgach zbożowych

Lizzano, FRAZIONE Celletta (Cesena - Forli), 12 June 2008: www.cropfiles.it

Kliknij na obrazek, można odwiedzić witrynę bezpośrednio na stronie internetowej poświęconej włoskiej Explorers przedstawionej lokalizacji. Możesz zarejestrować "przewody leśnych", znajduje się w bliskiej odległości (wzorów linii przesyłowych energii elektrycznej). Ale to nie jest opisane na tej stronie interesujące. Bez regularny wzór kręgów zbożowych jest bardzo dokładny obraz miejsc dotkniętych przez piorun. Nawet w polu po prawej stronie wzorów kręgów zbożowych, która nie zawiera wzór zależy od elektryczności i spowodowały łodygi wygięte do ziemi znacznie bardziej wyraźne, ma również wpływ ziarna wzdłuż torów od ciągnika, przebiegającej przez pola (na zdjęciu w poziomie), aw tej dziedzinie wzór krąg wpływa przede wszystkim kukurydzę w sąsiedztwie torów na skraju pola , gdzie ciągnik skręca. Są to najbardziej zauważalnie więcej koleinę pola, pracuje głównie jako znacznie lepszą błyskawica i przewodów zasilających. Ale pole na lewo (na dole, tuż pod prawa autorskie) jest jeden znaczący utwór, wokół którego prowadził jasną absolutorium. Kontakt z zakładów położonych w pobliżu torów na skraju pola w lewym polu jest dużo bardziej wyraźny niż w innych jego częściach. Możliwe jest również, że w niektórych miejscach, które są określone przez środek geometryczny wzór kręgu kręgów zbożowych, znajduje się w podziemnych rur wodociągowych lub kanalizacji. Może to także dotyczyć innych linii - elektryczność, gaz, komunikacji cyfrowej. Coś podobnego może mieć zastosowanie także do innych wzorów kręgów zbożowych, które poruszają się na dłuższy linii. Inne przykłady naśladowania.

 

Energii elektrycznej może odbywać się głównie w dziedzinie po torach ciągników. Mają dużo wyższą przewodność powierzchni gleby przed resztą dziedzinie. Niektóre cienka linia w łodygi kukurydzy leżących na ziemi może być losowo rozgałęzione, proste lub falisty w pobliżu miejsca uderzenia pioruna czoła impulsu. Ładunek elektryczny jest tymczasowo poruszające się po ziemi nie daleko od regularnych wzorów w ziarnie nie tylko śladami traktora przed kontynuacją podziemia. Upływ prądu elektrycznego wewnątrz ciała roślin, komórki, tkanki, a szkoda może również powodować nierównomierne dojrzewanie ziarna. Nierównomierny wzrost i dojrzewanie jest zjawiskiem, które powstały, ponieważ warunki są bardzo podobne do roślin przeszczepów.

 

Uwaga:

Jesteś opisana sytuacja odnosi się do teoretycznego założenia, że ​​jeśli wzór kręgów zbożowych może być znaczna część absolutorium energii odprowadzana znacznie szybciej prostopadle do podłoża niż to zwykle bywa w przypadku piorunem w polu. Nie zachodzi zatem sytuacji, która jest po uderzeniu pioruna w pole czasami znacznie bardziej powszechne, że znaczna część energii błysku przed pełną uwodzenia do kraju trochę czasu, aby poruszać się po polu jako karuzeli, i popełnienie szkody. Jest zatem możliwe, że dwa pola mógłby zostać potrącony w przybliżeniu taka sama, ale podczas gdy lewa jest znaczna część energii zużywanej na tworzenie kształtów, a podczas tej czynności szybko odprowadzana do kraju do prawej dziedzinie energii jest znacznie bardziej rozłożone na obszarze szczególnie po torach ciągników, siejąc i na odległych miejsc więcej szkód.

 

(Założenie jest wymieniony kilka razy w innych miejscach na tej stronie i zostanie wypłacona większą uwagę na stronie internetowej prowadzi więcej elektrotechnikę i fizykę, może on poświęcić specjalną stronę)

 

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

 

Ogrodzeniem z drutu w pobliżu kręgów zbożowych

Kolejne zdjęcie, które całkiem przekonująco wspierać teorię kręgów zbożowych dzięki uderzeniu pioruna, może prawie uznać za dowody można znaleźć również w ogromnym archiwum Lucy Pringle, a nie tylko tam. Komentując na zdjęciu powyżej, na granicy pola i uprawy pastwisk, dla których wzór krąg nie będzie kontynuowana,

Martinsell Hill, 19 lipca 2009

 jest ogrodzenie z drutu. Ogrodzeniem z drutu działa jako uziemienie i uziemienie do pokonania przeszkodę dla główną przyczynę powstawania i wzorach kręgów zbożowych - promieniowanie elektromagnetyczne, ułamek milionowej sekundy (prędkość światła) z lokalizacji wyładowań atmosferycznych (dane Centrum) dość równomiernie i symetrycznie we wszystkich kierunkach propagowanie eksplozja elektromagnetyczna (ogromna). Promieniowanie elektromagnetyczne jest w powietrzu, w przeciwieństwie do wstrząsu i fal ciśnieniowych, a nie przeszkody. Płot metalowy, który reprezentuje ziemię, ale także dla promieniowania elektromagnetycznego tak się przeszkodą nie do pokonania ich. Roślinność za ogrodzeniem, na pastwiskach, podczas gdy znacznie inny charakter niż zboża uprawianego w polu - trawy do wypasu, ale konstytucji fizycznej jest tak podobna, że energia będzie działając na okazało się stosunkowo bezpieczne, choć nie stałoby się tak w czasie samego. Dowód naoczny świadek ( zobacz ). Ale ponieważ energia była spowodowana uszkodzenia
popisovanému ziemi niemal całkowicie ograniczony, ponieważ rośliny były chronione przed uszkodzeniami, a nic takiego "za płotem" nie stało.

obcy odcisk stempla na pastwisku nie wypadły

i krowy mogą kontynuować wesoło moo

 

Pytanie postawione tutaj oferuje bezpośrednio: Czy na pewno wszyscy zwolennicy UFO i innych samozwańczy, niedoszły "ekspertów" na temat skutków pozaziemskie cywilizacje są w stanie przedstawić nawet wskazówkę, że te nieszczęsne, nieśmiały cudzoziemców, których technologia powinna być tysiące, ale miliony więcej czy miliardy lat bardziej zaawansowane niż nasze, lokalne ziemia, tak naprawdę "upośledzony umysłowo", który byłby w stanie zaprojektować i skonstruować taki wzór kręgów zbożowych co najmniej około 50 metrów od płotu, więc wybrał "płótna" pasuje wszystkim?

 

Ogrodzeniem z drutu, który działa jako uziemienia, również jako piorunochron, zachowuje się podobnie uziemionego osłonowego lampę próżniową siatki, dzięki której promieniowanie elektromagnetyczne, elektrony przechodzą - no pasaran. Zachowuje się wobec nich całkowicie nieprzeniknioną ścianę.

 

Ogrodzeniem z drutu raczej przyciąga błyskawicę, a możliwe jest nawet ze zdziwieniem, że centralny kanał bezpośrednio do pamięci flash nie kończy. Prawdopodobnie wiatr ... Schodkowy lider, który początkowo wydawał się "powiew" prawdopodobne miejsce uderzenia oraz Return Stroke Obrys , który przechodzi przez prawie wszystkich absolutorium energii, okres do kilku dziesiątych sekundy. Ponadto, pola powierzchni można znaleźć żadnych archeologiczne artefakty lub geo-, które przyciągają suwu powrotnego nawet więcej niż ogrodzenia sama.

 

Internet jest opisana ( zobacz ), że trawa na pastwisku ma właściwości mechaniczne całkiem porównywalne ziarna za płotem, a zatem dziwnego, że model nie będzie kontynuowana za płotem.

 

Odkrywcy i fotografów, którzy kiedykolwiek odwiedzili struktury ziarna będzie prawdopodobnie w stanie zapamiętać lub znaleźć jakieś zapomniane fotografie, jeśli czasami w okręgu lub znaleźć w pobliżu hydrantu - że występuje jako dyrygent bardzo dobrym stanie. Z ich zdjęć, fakt ten nie może zwykle czytać, ale potrzebuję trochę bardziej szczegółowe obrazy można znaleźć gdzieś.

 

 

Błyskawica w polach w pobliżu kręgów w zbożu obilív

A bardzo dobrymi przewodnikami często działają na polach i ich sąsiedztwie występujących pali obornika, drzew i krzewów także pobliskich.

 

Absolutnie bezsporne przewody są wówczas telegraficznie lub linii zasilania elektrycznego, można znaleźć najczęściej w bardzo bliskich setek wzorów zbliżeniowych kręgów zbożowych. Wiele z nich jest czasem znaleźć w schemacie jako jego integralna część. jej częścią. Ancona, Włochy, 10 lipiec 2007 - dwie linii wysokiego napięcia procházehjí bezpośrednio poprzez wzór kręgów zbożowych (szacowane na 40 i 110 000 V), inne linie wysokiego napięcia (400 000 V) na około trzysta metrów od niego.

 

Innym, ale nie będzie tak łatwo określić, jest przechowywany pod ziemią. Jest wiele urządzeń sanitarnych i zarządzania. Na niektórych zdjęciach, ale może przynajmniej szacunek. Ponownie, ile razy można odwiedzić słynne archiwum kręgów zbożowych Lucy Pringle. (Zdjęcie po lewej, Horton - Nr Devizes, Wiltshire 03 lipiec 2005). Obraz krąg w zbożu prawej od ukcropcircles.co.uk. Jak link prowadzi bezpośrednio do galerii, gdzie został skopiowany z tego samego miejsca, ale podjęta kilka dni wcześniej, tak jak wszystkie inne strony tutaj. Ocenia się, że co najmniej 14- Zdjęcie po lewej stronie widać jeden bardzo wspólny, istotny piorunochron - linie energetyczne słup, wokół którego wszystko, ale nie jest częścią geometrii kręgów zbożowych, a więc leży całkowicie poza obszarem zainteresowania jakichkolwiek środowisk Explorer upraw. Od lewej kolumnie ukośnie w górę, prostopadle do drogi prowadzącej żółte zboże pasków, którego wysokość szacuje się na około pół do trzech czwartych wysokości ziarna otoczenia. Jest martwy ziarno, które zostało albo zabitych bezpośrednio podczas wyładowań atmosferycznych na maszcie, lub później, ze względu na substancje chemiczne, w wyniku czego rośliny i glebę. Głównie ze względu na elektrolizy podczas absolutorium, w ciągu następnych kilku minut lub godzin, ale dni. Shock zeszła do podziemia od bieguna w sąsiedztwie linii znajdującej się tam na drodze. Może nawet nie być linia żadnej linii użytkowych mogą być zawarte tylko w rowie lub wykopalisk, gdzie utrzymuje więcej wilgoci niż otaczającego terenu, ale okablowania może tam być. Podobny pas biegnie od lewej koło w dół drogi. Tutaj nie może znaleźć coś w piwnicy może być tylko koleinę droga dojazdowa do siewu, które miało miejsce po energii elektrycznej ze względu na mniejszy opór. Obraz prawej stronie pokazuje ten sam krąg z innego punktu widzenia, nasiona zostały posadzone w kierunku drogi była różnica zaledwie kilka centymetrów lub więcej procent w wysokości i wcale nie żółty. Oznacza to szacunkowe obrazów różnicowych pobranych przynajmniej 14 dni.

 

 

Archeologia

Jedną z możliwości, które mogą przyczynić się do uwodzenia prądu ostro w dół w ziemi, może być obecność żużla, ale także z metali wywołane artefaktów działalności niektórych dawnego młyna lub obecność jakichkolwiek innych zabytków, głównie z epoki żelaza i epoki brązu. P_1 p_2 Niedoskonałości metody stosowane podczas wytapiania żużel zawierający kilkadziesiąt procent uzyskanych przez redukcję chemiczną metalu. Fakt, że w niektórych miejscach bardzo regularnie odwiedzanych Objawienie kręgi w ziarnie w piwnicy są starożytny starożytny zamieszkania, lub mogiły, pochówek, stosunkowo łatwo zlokalizować od zdjęć lotniczych metodami archeologii lotniczej, jest całkiem udowodnić fakt. Jednym z najbardziej typowe dla takich miejsc jest (PLACE_NAME), ale na pewno byłoby to możliwe, aby znaleźć wiele więcej.

 

Kurs może obejmować także inne okresy archeologiczne i czas (złoto, srebro, miedź, cyna, mosiądz, kobalt, ołów, cynk, wolfram lub uran).

 

Większe ilości tego metalu pod ziemią znaleziono również w miejscach, gdzie uderzyć zestrzelił samolot.

 

Więcej na temat Archeologia

 

 

Zachowanie roślin po wstrząsie

(Bardziej szczegółowe informacje w menu EFP i stron podrzędnych)

Rośliny, porażenie prądem elektrycznym, co powoduje nieodwracalne zmiany w tkankach i tworzy znaczną ilość szkodliwych substancji chemicznych roślin i dużą liczbę komórek może zabić od razu, początkowo wykazują niewielkie lub nawet żadne na wszystkich zmianach wizualnie obserwować. Byłoby to oczywiście możliwe do przestrzegania mikroskopijne zmiany. Badane będą udokumentowane fotografiami. Nawet rośliny, które są prądem elektrycznym natychmiast po śmierci jeszcze kilka dni z okolicznej roślinności, wizualnie i mechanicznie niemal nie do odróżnienia. Dopiero po kilku kolejnych dni, aż zmieni kolor na żółty po kilku tygodniach, dosłownie rozpadają się w pył. Są to rośliny, które otrzymały wyższą dawkę lub śmiertelny elektryczność. Nawet jeśli jest to dawka znacznie wyższa od tej wartości, począwszy od takich roślin będzie niemal wizualnie nie do odróżnienia od życia. Tylko w dawkach o kilka rzędów wielkości wyższa może wystąpić szybko lub nawet od razu zauważalne zmiany - żółknięcia, brązowienia i zwęglania. 

Argentyna - Słonecznik

 

Więcej informacji na stronie Numero Uno - miejscu, gdzie jest wyjaśnione jak nie było, zapewne, mniej lub bardziej przypadkowo, fotografować następstw uderzenia pioruna pierwszy w tej dziedzinie, a po jakimś czasie skutkami uderzenia z innego burzy.

 

 

 

Crop wpływu porażenia prądem

Jest bardzo prawdopodobne, że w dziedzinie, która nie była przez cały sezon wegetacyjny przez każde trafienie pioruna, z nielicznymi wyjątkami, prawie nigdy nie kłaniać się łodygi gruntu. Czasami, ale wyjątkowo potężne uderzenie pioruna może nastąpić poprzez istotne ograniczenie witalność roślinności i następnego roku, a prawie prowadzić do niosek, zginanie łodyg do ziemi. Efektywne ładowanie niektórych z tych miejsc do przechyłu lub pas, gięcia łodyg do ziemi może wystąpić, patrz GHOSTS.

 

 

Oto przykład z pola przez cały sezon nie ma wpływu na Flash (2010), z Benátecká Vrutice. Pola w doskonałym stanie aż do żniwa nie kłamie, gięte, wygięte do ziemi lub słomy.

 

Zdjęcia wzięte 26th Czerwca i 17 Lipiec 2010

 

 

Energii naturalnych wyładowań atmosferycznych

Po prostu z ciekawości można zauważyć, że nawet myśli pojedynczy piorun bije tak dużo energii, który byłby na tyle, by zebrać pasek kukurydzy pokrycia wiele hektarów, threshed ziarna, mielenie go na mąkę, chleb piec z niej i jej dostawę do najdalszych zakątków kraju. Oczywiście, po zbiorach dzieło pozostanie. Jeśli gięte, wygięte łodygi kukurydzy na ziemię zmieniając położenie kilkuset kilogramów do kilku ton materiału do kilkudziesięciu centymetrów, nawet bez transportu z miejsca na miejsce. Dalsze szczegóły i zmierzone fizyczne dane na wyładowań atmosferycznych energii można znaleźć na stronie oraz sub menu Strony miga

 

 

Lokalne warunki, dwa odpływy w tym samym miejscu

(O dłuższym okresie czasu)

Tworzenie regularnych wzorów (kręgi zbożowe) może znacząco zależy od warunków lokalnych. Anglia - zapewne częściej na podłożu kredowym, ale mogą także uczestniczyć w archeologicznych artefaktów. Możliwe jest również, że seria regularnych wzorów kręgów zbożowych, ale tylko przechylony, gięte i leżąc na ziarna gruntu jest tworzony przede wszystkim miejsce, gdzie jest dwóch wyładowań atmosferycznych około tym samym miejscu, z dłuższym odstępie co najmniej kilka dni, a nie tygodni.

 

W przypadku silnych wstrząsów bardzo rzadkie, ale mogą występować, tworząc regularny wzór, w najprostszym przypadku pojedynczego okrąg lub okręgi kilku w ziarnie, ale raczej dużo bardziej nieregularny wzór, z ostrza wygięte i skłonił do ziemi natychmiast lub prawie natychmiast, w ciągu kilku sekund lub minut do godziny. Szok ma silniejszy błysk jest dodatkiem do bezpośrednim sąsiedztwie dużych sił elektrostatycznych i bezpośrednie i prądu indukowanego elektromagnetycznych także sił mechanicznych, takich jak wybuchy znaczną ilość materiałów wybuchowych, setki kilogramów trotylu i bardziej skromne w wysokości nad ziemią. Regularne wzory mogą także tworzyć szczególnie w sytuacji braku silnego wiatru, jeżeli absolutorium pioruna z jasnego nieba. Bolt from the Blue. Takie założenie, ale konieczne będzie najpierw sprawdzić.

 

 

Drgania powierzchni Ziemi

Ponadto, jak wszystko tutaj zostało opisane na stronie i nadal będzie jedną z możliwych przyczyn wysokich wzorców prawdopodobieństwa kręgów zbożowych jest to, że ich tworzenie, czy kształt, w jakiś sposób zaangażowany potrząsając powierzchni Ziemi w społeczności lokalnej. Powierzchni Ziemi, która w chwili jego udzielenia absolutorium i eksploatacji efektów mechanicznych - ciśnieniowych i fala uderzeniowa - działa jako elastyczną membranę, choć masową skalę. O powierzchni kilku kilometrów kwadratowych. Częstotliwość samorezonansowa błony leży między wartościami kilku herców do kilku dziesiątych herców. Mogą więc bez płaskie kręgi generować różne analogie lub równolegle Chladni wzory.

 

 

Głównym winowajcą, przyczyną kręgów zbożowych kiedykolwiek skutecznie uciec

Nie jest odosobnionym zjawiskiem, a najprawdopodobniej nawet nie

(Co sprawia, że prawdziwy sprawca zdołał uciec uwagę na tak długo), ale fakt, że łodygi kukurydzy gięcia na ziemię w kształcie kręgów zbożowych, ale również wszelkiej nieregularne, a tam na kilka dni lub nawet tygodni do kilku miesięcy po burzy, (prawdopodobnie bardzo często przy pomocy takiego zdarzenia niewinny jak rannej mgle, zobacz efekt domina i efekt motyla ), kiedy to było wydarzenie, które miało miejsce przed wielu tygodni, a nikt z pewnością nie był bezpośrednim obserwatorem (burza znaczenie jest naprawdę Trudno wyobrazić sobie kogoś działa około podczas burzy w terenie), absolutnie pewien, nie jeden przyniósł ze sobą. Błyskawica i sprawia, że przechodzi prąd elektryczny, jednak był najprawdopodobniej zdecydowanie najważniejszym czynnikiem, który spowodował największe szkody w uprawach, wszystkie inne fitopatologicznych czynniki (wirusy, pleśnie, grzyby, rośliny i zwierzęta szkodniki, uszkodzenia spowodowane przez mokre lub suche) wyraźnie ma jako druga - i za aktorów bez poprzedniego wyładowaniami na rośliny, które są osłabione, nie powoduje prawie żadnego lub wręcz żadnego w ogóle lub tylko nieznaczne uszkodzenia.

 

Bez początkowego osłabienia instalacji elektrycznych zrealizowałby wszystkie inne czynniki wymienione fitopatologicznych łatwo wytrzymać. Bez osłabienia prądu elektrycznego byłoby krąg kiedykolwiek odkryto. Nawet nierówne dojrzewanie jest prawdopodobnie najczęściej występuje w miejscach, które zostały trafione piorunem, a prawie każdy zakład, który otrzymał pewną ilość energii elektrycznej jest większa niż znikome, ale nie śmiertelne ( EFP ), wyraźnie dojrzewa powoli. Jednak badana głównie poprzez obserwację wzrokową, ale nic nie stoi na przeszkodzie twierdzenie zostało zweryfikowane w laboratorium i określone poziomy energetyczne i ich wpływ na żywotność roślin.

 

Z pewnością nie są powszechne z wyjątkiem przypadków, gdy łodygi roślin dotkniętych w niektórych częściach dziedzinie może nawet nie leżał na podłodze, zegnij łodygi na ziemię, ale może zostać zaatakowane przez szkodniki (Ostrá).

 

Wyjaśnienie

One bardzo logiczne powody, dla których głównym winowajcą w tworzeniu kręgów zbożowych tej pory udało się uciec żadnego przekonującego i możliwe ujawnienie uwagi jest całkiem uzasadnione, że to "wszystkie podmioty" jest właśnie czas, kiedy coś w polu "malarstwa", który tworzy wzorce kręgów zbożowych, mogą bezpiecznie i bezwzględnie wszelkie potencjalne obserwatorów takie działania twórcze aby zmusić do ucieczki z pola na ile to możliwe, jeśli nie zabić prosto.

 

 

Nieregularne ciała ziarno leży na ziemi

Losowo ściągniete Formacje - RDF

W poprzednim tekście został kilka razy sugerował, że wyładowania atmosferyczne są przede wszystkim odpowiedzialni nie tylko za wszystko Genuine regularny, choć sebesložitější wzorców kręgów zbożowych, ale dodatkowo także dla wszystkich innych, a zwykle nieregularny ziarno leży na ziemi we wszystkich dziedzinach na świecie, jakie są. Literatura i strony internetowe zajmujące się kręgów zbożowych, czasami nieregularne kształty wskazują ofiary leżące na ziemi ziarna skrótem RDF ust losowo ściągniete formacje, nieregularnie uformowane, leżąc na formacji naziemnych). Klasycznym przykładem (bezpośrednio podręcznik) można znaleźć w jednej publikacji do czynienia z kwestią kręgów zbożowych. Jest to książka: Crop Circles - Exploring the Designs and Mysteries, Werner Anderhub, Hans-Peter Roth, Lark Books, 2002, ISBN 1579902979. Na stronie 111, zdjęcie poniżej jest tekst: "Classic szkody wiatr w zbożu". Typowe uszkodzenia - leżała na podłodze, pochylając się do łodygi kukurydzy terenu spowodowane przez wiatr. podstawowy błąd wszystkich poprzednich odkrywców amatorów stworzył podobne organy leżące na ziarna gruntu na świecie: Takie uszkodzenie zdrowego ziarna (który jeszcze nie został trafiony przez piorun), wiatr się nigdy w żadnych okolicznościach może spowodować. Właściwości fizyczne - elastyczność, wytrzymałość - zdrowe ziarno po prostu nie pozwoli coś takiego - można zaobserwować, gdy wiatr ponad 100 kilometrów na godzinę, natychmiast po jego umorzenie nie jest zgięta do ziemi leżącej lub łopatki. Wystarczy spojrzeć na dowolny film z szeregiem helikoptera latającego nisko nad polem, łodygi łatwo zgiąć do ziemi niemal natychmiast po przekroczeniu z powrotem będzie stać pionowo. Pokazane zdjęcie jest typowym całkowicie zniszczone zboże po zdobyciu piorunem. Informacja jest naprawdę szokujące, niezrozumiałe iz pewnością zajmie trochę czasu zanim ktoś identyfikuje się z nim.

 

W tym momencie, nie może nie być wolne, aby odtworzyć klasyczną ideę światowego największego geniusza wszechczasów, Pan Jerry Cimrman: "Protestujemy przeciwko niej, nie zgadzamy się z tym, ale to o wszystkim, co się z nim lub przeciwko niemu może zrobić."

 

Możemy tylko powtórzyć, na pewno nie ostatni:

Zdecydowana większość to leżał jak słomki, łodygi giętarki do ziemi pojawia się przez wiele dni po burzy, często piękna pogoda. W tym czasie był burza i błyskawice, które miało miejsce przed wielu dni, nikt nawet nie pamięta. Ponadto, ponieważ pole po burzy wyglądała jak ziarna nienaruszonym, z uszkodzeniem nim, a następnie osłabienie i gięcia łodygi roślin do ziemi, jeden nie łączy. Dotyczy to zarówno kręgów zbożowych i kształty dość nieregularne.

 

Przy okazji, jeśli autorzy byli w stanie określić ramy czasowe i położenie domniemanych rzekomych łodyg gięcia na ziemię wiatru znad książki, mogą być w kancelarii zajmującej się archiwizacji danych błyskawica zadać sobie pytanie. Prawdopodobnie byłoby możliwe do odnalezienia więcej niż jedno trafienie w fotografowania z lampą błyskową pola (co najmniej kilka dni, ale raczej w odstępie kilku tygodni), w dowolnym czasie między czasie kiełkowania aż do czasu fotografie.rafie nabycia.

 

Stojąc w pobliżu ścieżki zdrowego ziarna na ciągniku

Zdjęcie z książki, ale w wielu fotografie dokumentujące wzory kręgów zbożowych, w których występuje jednocześnie z ziarna "normalnych" dość nieregularnie uformowane ciała kukurydzy leży na ziemi, jest szczególnie interesujące, że tak uszkodzone łopatki określone może być niemal całe pole, około 80%, ale w bezpośrednim sąsiedztwie ciągnika śledzi warto ziarna. Jest to bardzo powszechne zjawisko we wszystkich zbóż, łodygi leżące na ziemi po uderzeniu pioruna. Obserwacja, że ​​częstotliwość jej występowania jest tak duża, że ​​jest prawie niemożliwe, że będzie to zwykły zbieg okoliczności. Choć możliwe jest, że znaczna część elektrowni zostały sprowadzone do tych utworów, ale to nie może być regułą. Rośliny, które są najbliżej szyny, a więc powinno być najbardziej zniszczone, prawie nigdy nie leżą na ziemi. Wręcz przeciwnie, wyglądają prawie podobny we wszystkich dziedzinach z łodyg pochylił się do ziemi, tak naprawdę nie nie wielką cechę. Gięcie łodygi na ziemię zaczyna prawie zawsze co najmniej 20-30 cm od toru. Nie ma wyjaśnienie, że rośliny w bliskiej odległości od torów, które nie są zajmowane przez uprawy roślin kukurydzy, mają większą ilość ziemi z niższym stężeniem substancji toksycznych wydzielanych korzeni sąsiednich roślin. Zagraniczne i szkodliwe substancje zawarte w roślinach, które doprowadził do nich i próbuje pozbyć się korzeni, więc po torze o wiele bardziej rozcieńczony i roślin w pobliżu torów i mają większą szansę na wyleczenie i nie są narażeni na stężenia szkodliwych substancji.

 

Bardzo typowe przykłady będą na miejscu, takie jak Kaunitza , ale znajduje się na prawie każdym zdjęciu, kręgów zbożowych, które oprócz regularny wzór zawiera nieregularnie uformowane ciała leżące na ziarna gruntowych. Prawie zawsze co najmniej 30 cm od toru, ale także metrów dalej. Czasami nawet ziarno leży na ziemi nie jest, przynajmniej na początku, niż gdziekolwiek indziej w największej odległości od toru, dokładnie w połowie drogi między nimi, co jest prawdopodobnie największa koncentracja szkodliwych substancji i roślin, aby pozbyć je źle. Może to również powodować zwiększoną przewodność elektryczną w tym momencie wiertło dyszy może poruszać się dwa razy podczas wiercenia z powodu nakładania się maszyny do szycia zasięgu, trasa zostanie zasiane dwukrotnie.

 

Bardziej szczegółowe wyjaśnienie tego zjawiska będzie zlokalizowany na stronie linii .

 

Jako jedna z możliwych przyczyn uszkodzenia, amortyzacja zgłaszane jako nawożenia upraw, zwłaszcza azotu. W tym przypadku, ale większość z nich była zbyt zapłodnienia rośliny najbliżej torów, a ich łodygi są wygięte do ziemi będzie najczęściej, gdy w rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie. Nawozimy (zwiększona zawartość rozpuszczalnych soli w glebie), ale może powodować zwiększoną częstotliwość wyładowań atmosferycznych w tym miejscu. Obornika pale przyciągnąć piorun jest godny podziwu sposób się ze względu na wzrost przewodnictwa elektrycznego do miejsc opisanych i powietrza nad nimi. Dlatego też, jeśli tylko w pobliżu ziarna leżącego na ziemi, nie jest w żaden sposób ze względu na lokalny zbyt zapłodnić, ale po prostu dlatego, że okazało się piorunem. Logicznie rzecz biorąc, musiałoby być największa liczba łodyg leżących na ziemi najbliższy stos odchodów, dla których nie ma prawie wcale.

 

 

Próbki normalnych obrażeń, osłabienie, zginanie łodyg do ziemi

Myśliwi w fotografiach kręgów zbożowych

(Tu znowu przykład z archiwum LP) zdjęcie jest oprócz kręgu zbożowego widać bardzo dobrze w środku uszkodzenia upraw między utworów ciągników. Oczywiście, zjawisko to można znaleźć nie tylko w fotografii kręgów zbożowych, ale na dowolne zdjęcie słomek zbóż leżące na ziemi. Innym ciekawym faktem jest to, że najczęściej, lub po raz pierwszy, pochylając się łodygi na ziemię pojawia się w pobliżu centrum obrotów kwartał do skraju pola i regularnie ciągnikiem koła Drukuj. W tym przypadku, chyba nawet można postawić pewne prawa fizyczne, po drugie, z kolei będą bardziej koleinę utwór, po drugie, że całka mocy dostarczanej przez ćwierć okręgu do własnego centrum ma znacznie wyższą wartość niż linii integralna z tego samego punktu odległego ust energii dostarczonej w płaszczyźnie powierzchni Ziemi maleje wraz z kwadratem odległości od punktu, gdzie koło jest stała, więc to nie umniejsza, to jest oszacowanie, bardziej szczegółowo kwestia przywództwa i elektrowniach w kraju opisane na stronie LRC. Ponadto kolegia powiatowe są wykonywane jednokrotnie po ciągnik wracają z pola. Dalsze szczegóły będą przechowywane na terenie akademika. Podgląd obrazów może zwiększyć kursor myszy nad nimi.

 

Śledź ciągnik mogą być znacznie bardziej sprzyja ich otoczenia, więc działać jak piorunochrony, wilgoć w nich utrzymywać i gromadzić najlepiej i najdłużej, i to prawdopodobnie jeden z powodów, dla rozładowania piorun w pojedynczym roślin polowych są uszkodzone praktycznie na nim, śledzić całą swoją energię rozdistribuují tylko między sobą i po prostu niech go gdzie indziej. Akademiki na brzegu pola są wyraźnie najwyższe przewodnictwo, i są prowadzone na wiele razy, a wysoka wilgotność gleby na tych ciągników często wyłączyć różnicę. Inne bardzo istotne Rynny są w dziedzinach często spotykanych sterty obornika .

 

 

Zdjęcia z przyjaciółmi z Polski - Wylatowa

Poniżej przedstawiono kilka typowych przykładów normalnych gięcia łodyg do ziemi, rośliną przez piorun, w połączeniu z geometrycznymi wzorami kręgów zbożowych, sfotografowany odkrywców przyjaciółmi z polskiego miasta Wylatowa ust 2002 Link ) pkt ikony Link )

We wszystkich przypadkach, bez geometryczne kształty kręgów zbożowych były absolutnie typowe uszkodzenia ziarna spowodowane przez wyładowania pioruna.

 

 

Argentyna 2010, słonecznik

Zaraz na początku 2010 roku można było skakać do odwiedzenia Argentyna

(Wydarzenie z dnia 15 marca 2010, zdjęcia z Touraine-insolite.xooit.com )

  

zwęglone i spalił słonecznik (w kółku), inne niż piorun niemal niemożliwe do wyjaśnienia ... (Albo, że UFO po wszystkim ...?)

 

Opis instalacji na stronie, jakby wypadł z podręcznika dla studentów rolniczych szkół średnich, w których wyniki opisanych wyładowań atmosferycznych na pole ze słonecznikami. (Zobacz)

 

Kiedy ktoś idzie przez las i widzi kilka zwęglone drzewa, myśli: "Ty uderzył piorun". Kiedy pole i widzi zwęglone słonecznik, co myśleć? Że obcy unoszący się nad kuchenką mikrofalową pola, obracanie się w kręgu nad nim, pochodzi od jonosfery umysłach ludzkich i obcy i wszechogarniającej wywiadu kosmicznego i wspierać tworzenie wirowej alias plazmowy wir, czy istnieje UFO łuskane pole z laserami i wszystko zakończyło prąd elektryczny, który jest W międzyczasie stworzył między podziemnych źródeł wody i mgły na wrzosowisku? (To był tylko mały przykład tego, jak daleko niektórzy z badaczy zjawiska kręgów zbożowych czasami uciekał w swoich rozważaniach. Nie można mieć im za złe, ze względu na absurdalne i oczywiście nie zrozumieć fenomen nieszczęśliwa. Dla tych fraktali są nadal w przyrodzie nieożywionej i bez inteligencji może i nie może tworzyć. ale mogą być, drogie dzieci, może być i jak łatwo!)

 

Aby to wszystko mogłoby kiedykolwiek być może uderzyć tylko jeden błysk, może towarzyszyć wielu podbojów jednoczesnych i kolejnych, a niektóre z tych rezonansu i interferencji między nimi. Bardzo często po wypisaniu uruchomienia linii metra, a tuż nad nimi tworzą linię (w tym przypadku może być zupełnie martwy, a także zboża - wspomnianą już  tu, inny, znacznie bardziej ilustracyjne przypadkach na miejscu Lines ).

 

To wszystko wydarzyło się w ciągu kilku dziesięciotysięcznej sekundy. Jest to czysty czas, tj. okres, w którym prąd elektryczny przeprowadzonego między kolejnymi wyładowaniami wstrzymać tam (mówi tak w teatrze), trwające setki milisekund. System głównych i kilka kolejnych emisjach mogą odbywać się w czasie do około jedna sekunda, rzadko dłużej. Po umorzenie nie może być widoczne w dziedzinie absolutnie nic . Na początku (w trakcie i bezpośrednio po wypisaniu niego) marsze miały miejsce głównie fizycznych, mechanicznych, elektromechanicznych i elektrochemiczny. Po nich był bardzo długi okres odpoczynku, podczas którego wstąpiła Matkę Naturę, biologii, patologia, biomechanika, biofizyka, chemię i inne czysto naturalnych procesów (" Migration ").

 

Co stąd, może być częściowo pod wpływem warunków atmosferycznych, które tylko o tam. Bardzo istotny jest fakt, że wszystko dostępne na opisywanych zjawisk, które występują po wypisaniu ze szpitala, odbędzie się nawet w najbardziej odpowiednich warunkach pogodowych, co jest możliwe do uprawy obecnej ziarna.

 

W ciągu kilkudziesięciu dni, ale tygodni lub miesięcy, z powodu ogromnej bezwładności procesów biologicznych w tkankach roślin, jest stopniowe osłabienie roślin. Części uszkodzone kostką rośliny, drugi osłabia. P_B Tylko wtedy, gdy łączna osłabienie roślin jednego dnia może przekroczyć dopuszczalnego limitu, jak to ma w nocy spada mgła London - motyl , rośliny rosną ciężkie i najsłabsze łodygi powoli zacząć zastanawiać kraju - EMI - domino, w ciągu kilku sekund do minuty, cały starannie stworzone konstrukcja skręcać do ziemi, jak domek z kart. Mogą one prawdopodobnie wyjaśnić często występujących wiązkach słomy w niektórych kręgach zbożowych, złożone wiele razy nad sobą regularnie. W tym przypadku, istnieje prawdopodobieństwo stopniowo układać paczki jedna na drugiej. Osiągnąć podobny efekt, ludzkie siły przy pomocy prymitywnych narzędzi (i ludzkie mózgi) niemożliwe. Jest rzeczą oczywistą, że podobne struktury są nie do odróżnienia i pojawiają się w jednostkach całkowicie nieregularnych. Załączone zdjęcia zostały wykonane w miejscach, gdzie były tylko właśnie takie zupełnie nieregularne kształty. Wszyscy byli wyraźnie iw sposób sprawdzalny uderzony przez piorun.

 

Fakt, że zginanie łodyg do ziemi, w którym krąg widoczność wzór może czasami wystąpić znacznie szybszy niż proces został przygotowany, a dopiero długo po tym jak został właściwie zainicjowany, wynika w ogóle, a "wolny zawód" dla publiczności raczej pośpieszne szalony i wnioski.

 

 

Migracji (Migration Period)

Jest więc w przenośni nazywa się proces, w którym ciało w całej rośliny (rdzeń, liście i korzenie na kolby w przypadku kukurydzy) daje wynik elektrolizy, prawdopodobnie ze względu na elektro-termicznych procesów, liczba szkodliwych związków. Zakład jest po pewnym czasie zaczyna się poruszać w dół do korzeni, a korzenie wydzielają do gleby, a następnie postępować w przeciwnych substancji kierunku powszechnie zaangażowanych w metabolizm, roślina kwitnie i użyteczne. Wszystko co służy ochronie informacji genetycznej zapisanej w nasionach z uszkodzeniem nawet ziarno zmarnowane - hasło, które natura jest regulowane przez miliony lat, w przeciwieństwie do komunistów. W przeciwieństwie do nich, ale natura jest wyraźnie przygotowany dla najlepszej ochrony informacji genetycznej że poświęcenie ziarna, a więc łatwo uszkodzone pojedyncze liście do dyspozycji poprzez różne fitopatologicznych agentów, którzy w tym przypadku wyraźnie w posiadaniu bardzo zasłużonego pracy. Istnieje około 10% wydajności przydatne poświęca rocznie.

 

Dystrybucja roślin (antena część), na przykład w dziesięciu częściach o równej długości, a przy założeniu, że każdy z nich musi pozbyć się szkodliwych substancji, które są utworzone w nim ("przeniósł się piętro niżej"), stały okres czasu - Dla przykładu, jeden dzień. Najwyższy część (dziesiętny) roślin - lub część ucha, gdzie będzie on utworzony, więc jeden dzień pozbyć się wszystkich negatywnych substancji, wszystkie inne części pod nią, ale musi wytrzymać przepływ toksyn ze wszystkich części z nich. Z tego (na pewno bardzo uproszczone, ale w celach wyjaśniających strefowych osłabienie wystarczających roślin) pokazuje, że najniższy dziesiątą zakładu jest narażona na niekorzystne związki dziesięć razy dłużej niż najwyższego strony, a dziesięć razy ilość niż to sama stworzyła, więc oszacowanie podlega sto razy większe negatywne skutki chemikaliów. Dlatego dolna część najbardziej osłabiony, i to co najmniej odporny mechanicznie. W dolnej części jest to rzeczywiście poświęcił dla pomyślnego gromadzenia potomstwa. W dużej części roślin tak osłabiony, że to naprawdę sukces, bo zaraz po zginanie łodyg do ziemi zaczyna się wznosić zakład poprzez kolének - węzły, a większość z nich naprawdę, nawet jeśli tylko częściowo, więc mogą być z powodzeniem zbierane przez znanych Łączy cięcia alias zbożowe.

 

Czasu wydarzeń opisanych w niniejszym ustępie, jest tylko przykład, nie jest jeszcze eksperymentalnie udowodniono w faktach. To jest tylko przybliżeniem prawdopodobnego przebiegu niektórych procesów, to tylko należy zbadać doświadczalnie, aw niektórych przypadkach mogą być przedstawione przez znamiennie (zrzuty bardzo silne)

 

 

Opcje weryfikacyjne oraz powrotne, wiele lat temu ...

Tajemnica kręgów zbożowych jest ostatecznie rozstrzygnięty ...

Tylko prawdziwe i naturalne, mechaniczne - elektromechaniczny - electro - chemia, - biofizyka - Biomechanika - zasady fitopatologicznych stosunkowo łatwo rozpoznawalne i przewidywalne. Nawet (!) w większości przypadków, powiedzmy od 1980 roku, a jeśli nie tyle od 1990 roku, przynajmniej w niektórych krajach, stosunkowo bezpiecznie ponownie zweryfikowane na prawie każdym okręgu GPS lokalizacji w kukurydzy. Możecie poprosić meteorologów, bezpośrednio lub Siemens-Vaisala, Aldis CELDN, Euklides, NORDLIS, lub spółki z wynikami ich pracy pomiarowej. Wyładowania pioruna występuje w wielu przypadkach, wiele dni przed pojawieniem się kształtów.

 

 

Nieregularne kształty z Włoch ...

W niektórych krajach, m.in. we Włoszech (linki z dala) stał się niepisana zasada, jeśli rok do "zagadkowy", bardzo regularny wzór kręgów zbożowych, a "biedny" łowcy sfotografować zjawiska kręgów zbożowych wdzięczny i całkowicie konwencjonalne, nieregularne kształty w kukurydzy, łodygi nieregularnie wygięty na ziemię. Włoski odkrywcy prawdopodobnie jako pierwsi zarejestrować fakt, że regularne i nieregularne kształty w całych ziaren mają ze sobą wiele wspólnego. Jedno zdjęcie o ich regularnym wzorem krąg jest już w poprzednim tekście tu i inny tutaj. Stało się dość powszechnym zjawiskiem jest, że włoskie pola są regularne wzory kręgów zbożowych często obserwowane w połączeniu z nieregularnym, jak wyjaśniono tutaj .

 

 

Wielkie podziękowania

dla www.cropfiles.it : kilka stron z najbardziej typowych linków, które pomagają w badaniach - jako typowe przykłady można wybrać takie

http://www.cropfiles.it/cropcircles_2010/Allettamento_2010.pdf

http://www.cropfiles.it/cropcircles2008/Allettamento_2008.html

http://www.cropfiles.it/cropcircles2007/Allettamento_2007.html

http://www.cropfiles.it/crop_circles2006/Merate_11Maggio2006.html

oznaczone jako "e crop irregolari"- Nieregularne, wiele zdjęć na tych stron, można zwiększyć kliknij prawym przyciskiem myszy polecenie" Pokaż zdjęcie ";

 

Jest możliwe, że do tej pory jest tylko subiektywne odczucie, ale na niektórych zdjęciach włoskiego odkrywcy są potencjalnymi piorunochrony, że tylko "roi".

Kliknij zdjęcie, aby przejść bezpośrednio do źródeł stron

 

podobne strzały z Czech zakresie mogą produkować tysiące, wiele z miejsc dotkniętych przez piorun trwały co najmniej kilka dni przed zrobieniem zdjęcia. Badania trwały do obecnych ponad 3 lata (jesień 2011 - 3 pół ziarno sezon) i grał na pulpicie kilka versine kilkanaście, co najwyżej kilkuset km2. Najbardziej typowe z nich w końcu zamieszkać tutaj .

example_czech

 

Wyjaśnienie

Regularne wzory w fotografiach kręgów zbożowych we Włoszech możliwe jest zauważyć jedną ciekawą rzecz: znacznie częściej niż w Wielkiej Brytanii wystąpić na nich oprócz tych wzorców i schematów nieregularnych. Mogło to być spowodowane faktem, że we Włoszech jest daleko od kształtu ziarna w takiej zorganizowanej "Hunt", jak w Wielkiej Brytanii. Włoski mieszkańcy będą prawdopodobnie znacznie lepiej poświęcona działalności rolniczej w jakieś gówno i nie mają czasu lub nie są nimi zainteresowani. Kształty są więc w wielu przypadkach sfotografowane dopiero kilka dni po jego ustanowienia (czyli rzeczywistą wizualizację - zginania łodygi na ziemię, gdzie najbardziej dotknięte i najszybciej znajduje się na ziarna gruntu wystarczyło, aby dodać kształt i zginać łodygę do ziemi i innych zbóż, w jego bliższe i dalsze otoczenie, ale może być również spowodowane przez warunki lokalne. Inną możliwością jest, że we Włoszech nie są tak skuteczne błyskawica ziemi, więc większość prądu dociera bezpośrednio pod ziemią, a więc pewne, czasami całkiem możliwe, znaczna część energii rozładować jeszcze trochę czasu, zanim będzie mogła rozszerzyć się na ziemi lub niezbyt głęboko pod ziemią, gdzie osiąga wartość co najmniej systemy korzeniowe roślin w zobaczyć wyładowania elektrycznego rozprzestrzeniać się po ziemi, gdzie problemy te zostaną zilustrowane w sposób bardziej szczegółowy). Na chronologii , jednak pokazuje przykład o Anglię 16 lipca 2007, Hailey Wood, Ashbury, pszenica), gdzie jest bardzo jasno zobaczyć, jak wzór stopniowo dodaje więcej ziarna (wewnątrz i zewnątrz kształty), wynika zakręt na ziemię tuż pod zasadami szkody, osłabienie absolutorium pioruna (w Największą odległość od torów ciągnika, często dokładnie w połowie drogi między nimi)

 

 

Innym dziękuję

kierowane do stron http://www.croponline.org/cropanomali.htm~~HEAD=NNS~~HEAD=pobj, czyli podstrona LISSONE (MI) : Ta strona będzie wykorzystywane do serwisu prognozy, biorąc pod uwagę prawdopodobne znajduje struktura gdzie linie energetyczne (dwie linie), przekazując około The Box ( prostokątny opisující kąt wątek większej niż 200 °). Istnieje kilka razy, że piorun uderzył. Więc nie wszystkie pierścienie, ale ziarno leżące na ziemi łodygi pochylił do ziemi od czasu do czasu w przyszłości nie będzie już pewny. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie o nazwie Prognoza. W miejscowości, choć istnieją pewne zmiany strukturalne (wzięte z Google Maps, Google Earth), ale być może niektóre okna w lewo.

 

 

Podziękowania:

Pitrs z Petráčků (numero uno)

Peter Bright z DYWIDAG PREFA jako (numer 2),

Joe Linde + Wiemann EN, Ltd.

Goulas, Spejbl, sprzedawca, Kelčák, PID, Lubos Hanousek,

Lepic Kuba,

Bobes Janik,

i wiele innych.

 

Bardzo dziękujemy za - pana Vaclava Bošina, miejscowym rolnikiem.

 

Kolejne bardzo wiele dzięki znajomym z Włoch www.cropfiles.it i www.croponline.org

(Patrz gdzie indziej lub w innych miejscach; Roma locuta, causa finita - Rzym powiedział, sprawa jest zamknięta)

 

Zauważyć (motto)

Nawet jeśli dowolne twierdzenie tych stron wydaje się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre z tych wstępnym oświadczeniu:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

Możliwe jest, aby wykazać, że ...

Możliwe jest, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (wyniki) ...

Absolutnie pewny swojej prawdy może byc naprawdę tylko szarpnięcie, palantem, kretyn lub idiota.

(tak który z nich w rzeczywistości naprawdę, potępionych?)

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw na kwestii kręgów zbożowych jest możliwe, aby odwiedzić stronę internetową Wikipedia - Kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach Pseudonauka (Junk science), tj., należą do Kategoria:Pseudonauka, ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całą sprawę.

 

Przede wszystkim należy podkreślić, że wyjaśnienia przedstawione tutaj, czy każda strona tej strony, w każdym razie nie zajmuje się pojęciami lub dziedzin działalności człowieka, takich jak Ezoteryka, Parapsychologia, Psychotronika, Zjawiska paranormalne , Ufologia, Spirytyzm, Astrologia, Okultyzm.

Wiara w kosmitów, Życie pozaziemskie, łącznie z Kosmita, Astrobiologia, E.T. (film), UFO, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Goście z Przestrzeń kosmiczna, Wszechświat, Galaktyka, Droga Mleczna.

Magia, Czarna magia, Czarostwo, Czarownica, Supernatural zjawiska, Cud (religia). Fenomen roku 2012, Poltergeist, Teoria spiskowa, Psychokineza, Szamanizm, Mistycyzm, lub w jakiejkolwiek innej Pseudonauka lub Junk science z Kategoria:Pseudonauka.

 

 

 

Zasoby Literatura

Niektóre książki używane do wyjaśnienia różnych zjawisk przyrodniczych i zjawisk fizycznych oraz w tekście i podstrony www.cropcirclesonline.com Literatura

 

 

 

 

Jesteś dla Was przygotowaliśmy, a wszystko teoria przedstawiona tutaj bardzo dokładnie badane eksperymentalnie

 

Jan Ledecký