Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-flash-grain-of-pure-niebo . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Grom z jasnego nieba
Jest to wyjątkowa forma wyładowania pioruna, który zamienia się w odległości kilkudziesięciu kilometrów od chmury burzowej.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - piorun z jasnego nieba

Jak przyjemne spotkanie z głupców większych od siebie. Trzeba kochać to tylko dla tego, że one istnieją.  J.K.Jerome
Bycie optymistą po tym, jak osiągnąć wszystko, czego chciał, nie jest wliczany. Kin Hubbard
Gdybyśmy wiedzieli, co robimy, to byłoby niemożliwe nawet nazwać to badania, prawda?       A.Einstein

Kręgi w zbożu ,

Grom z jasnego nieba

PagPh
Niezwykle silne wstrząsy, które nawiedziły w wielkiej odległości od chmury burzowej. Pozornie nie być widoczne w sąsiedztwie nie aktywności burzowej. Większość zrzutów z polaryzacją dodatnią.

 

Wprowadzenie

Grom z jasnego nieba

Taki spadek piorun w odległości kilkudziesięciu kilometrów od chmury burzowej, która nie może być wokół śladu jakiegokolwiek efektu burzy. Są to w większości momořádně silne wstrząsy, głównie z polaryzacją dodatnią.

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów. Może więc zachowywać się jak igła kompasu, więc jest to ogromny wyładowania siły elektromagnetyczne chwilowo wymusza odchylić w prawo lub lewo, w zależności od wzajemnego stosunku, polaryzacji i przesunięcia fazowego prądu. Tymczasowe zmiany mechaniczne i stres może również powodować niewidoczne jeszcze kierunkowo zorientowane uszkodzeń mechanicznych. Takie mikroskopijne zorientowanych kierunkowo odszkodowanie może stopniowe narastanie uszkodzonych tkanek później powodować stopniowe nachylenie zorientowanych kierunkowo wszystkie łodygi w jednym kierunku (CW lub CCW). Pole magnetyczne średniej błyskowa absolutorium w pewnym momencie co najmniej dziesięć tysięcy razy silniejsze niż pole magnetyczne Ziemi. Inna część może zrobić ogromne sił elektrostatycznych, które sprawiają, że liście i łodygi roślin, zachowują się jak liście i łodygi elektroskopy. Okrąg o średnicy około charakteryzuje od sił elektromagnetycznych zrzutu pioruna. Na dodatek, jednak występuje upraw wzór co najmniej kilka dni, a czasami nawet do kilku tygodni po wyładowań. To dlatego, że zakażone tkanki roślinne osłabiają bardzo powoli, z powodu ogromnej bezwładności, aw konsekwencji bardzo wolno zachodzących zmian w roślinach ( EPP , chronologia ). Bo czasami na miejscowości może odbywać się bardzo skomplikowane zakłócenia i rezonanse, czasami może stworzyć bardzo skomplikowany wzór. Jedno wyładowanie pioruna wypromieniowuje energię, do której lokomotywa elektryczna podróżował wiele tysięcy kilometrów. Średni (!) Przepływ. (Uproszczony wyjaśnienie)

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Kto oddaje wolność dla bezpieczeństwa, nie zasługują ani wolności, ani bezpieczeństwa.  Benjamin Franklin
Dwa najczęściej stosowane elementy wszechświata są wodór i ludzka głupota. H.Ellison
Kto chce wiedzieć coś o świecie, musi nauczyć się wszystkiego o poszczególnych szczegółów.        Heraclitus
z