Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-RDF-Verified-Hit-flash . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Nieregularnie spłaszczone ziarna
( RDF - losowo strącili figury, tzw łowcy szczególnie w tekstach kręgów zbożowych - kręgi zbożowe)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Słuchaj, ludzie wiedzą dobrze kiedy rozkradli, że nie mogą wygrać. I wiem doskonale, że oni wszyscy są podejrzani. HOP powiedział tak długo, aż w końcu pękło. Tak długo chodzić z dzbankiem wody, doprowadzić do piwa.

Sprawdzono uderzenia pioruna

W wielu miejscach RDF

PagPh

 

Ta strona zostanie opublikowana na wielu dziedzinach fotografii ziarna z miejsc sprawdzalny uderzył piorun. Te zdjęcia pochodzą z lat 2008, 2009, 2010, kiedy nie było możliwości zajęty dziś - z dokładnością lepszą niż kilkadziesiąt metrów, aby określić typ ( CC , CG ), miejsce, czas i intensywność (ka) piorun padający podczas burzy. Eksperymentalne jest praca będzie wyjaśnione później. Wszelkie inne informacje o zasadach pioruna uderzenia pomiarów położenia i systemów tutaj stosowane.

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

RDF - Losowo strącili Formacje (nieregularnie spłaszczony , leżąc na ziemi)

nieodłącznie towarzyszą żadne regularne wzory, jeśli nie od razu, to później.

Jak nie to, kiedy one powstają z powodu samego, ale podczas tworzenia regularnych wzorów jest trudne do określenia i oszacowania jednoczesne współdziałanie kilku zbiegów okoliczności, które sprawiają, wynik narażenia na mechanicznych i elektromagnetycznych sił występujących podczas wyładowań atmosferycznych i bardzo symetryczne i ostatecznie "rozcuchán" lub tylko nieznacznie, niektóre zjawiska towarzyszące (nieregularne linii elektrycznych na powierzchni ziemi, wiatru), ale inaczej, burza i błyskawice bardzo nieodłącznie towarzyszyć .

 

W przypadku nieregularnych kształtów, ale nie taka zmiana nie występuje, w związku z tym praktycznie nie przyciąga uwagi. Ponownie należy podkreślić,: regularny wzór utworzony w przybliżeniu jednym przypadku na milion, a nawet mniej, a w większości przypadków, czy regularnych lub nieregularnych spłaszczone , leżące na ziarna ziemi, Kwatery , łodygi gięcia ziemi następuje dopiero po kilku dniach burza, więcej nawet tydzień. Na pewno nie dłużej niż okres, z wyjątkiem dwóch miesięcy (obserwowana). Oczywiście, w dużym stopniu zależy od struktury upraw, takich jak jęczmień, konsekwencje występują znacznie szybciej niż pszenicy.

 

Wpływ na plon wyładowań atmosferycznych w literaturze podaje minimalnej uwagi i praktycznie zawsze na wspomnienie o nim wyraźnie stanowi, że stwierdził, przyczyna jest łatwo wymienne z innymi fitopatologicznego działania wielu czynników, a w wielu przypadkach, że są one bardzo pomylić. Jest oczywiście wtórne konsekwencje. Rośliny, które nie zostały dotknięte i osłabiony przez podobny elektrycznej skutków szkodliwych nawet dotknąć.

 

Łączna powierzchnia nieregularnie złożony , leżąc na ziemi lub w inny sposób uszkodzone uprawy zboża, które odbywa się co roku w świecie dzięki prądu elektrycznego przez piorun do przybliżonych szacunków, pola obsiane obszar 0,5 do 1,5 mln kilometrów kwadratowych, szacuje się więcej milion razy większą powierzchnię niż w przypadku regularnych kształtach, jak również około miliona razy liczba przypadków. Trawa i obsiane obszary zostały pominięte z tego konta.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Celem naukowców w dyskusji z kolegami nie jest się przekonać, ale do wyjaśnienia.  Leo Szilard
Uczciwość płaci, ale to nie wydaje się na tyle, aby się na to przynajmniej ktoś ubrany. Kin Hubbard
Czy uważasz, że twój szef jest głupi? Pamiętaj, że gdyby był mądrzejszy, chcesz być z pracy.  J.Gotti
z