Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Jest to wstępne tłumaczenie, maszyna, niemal bez zmian. Wygenerowane przez komputer z oryginalnym czeskim i angielskim oryginale. Będzie on stale ulepszane i modyfikowane. Dzięki za zrozumienie.

lightning
Wyjaśnił zawsze.

Naturalne wyjaśnienie zasady kręgów zbożowych

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kręgi w zbożu to uderzenie pioruna. Jest to fotograficzny zapis podczas symulacji elektromagnetycznych linii pola i prądu elektrycznego w sieci na powierzchni pola kukurydzy roślin.

Kręgi zbożowe są tworzone przez piorun. Mimic zapisu fotograficznego podczas symulacji elektromagnetycznych linii pola siły zmieniając strukturę siatki na powierzchni pola kukurydzy roślin.

 

Więcej urządzeń od powszechnej praktyki laboratoryjnej,

symulacji procesu tworzenia wzorców kręgów zbożowych w polu podczas wyładowania pioruna

Uwaga przede wszystkim tutaj w tym miejscu będą powiadamiani o wszystkich bałwochwalcy, wyznawców, miłośników i fanów UFO, latające spodki, kosmici, i nonsensów podobne. Tajemniczy, szalony i nieweryfikowalne wyjaśnienie przyczyn kręgów zbożowych. Zwolennicy i wyjaśnienia zwolennicy jak mikrofale, jeże, kangury, transferu pomysłów, które przed przeczytaniem następujące paragrafy próbują wyczyścić tak dokładnie jak to możliwe. W przeciwnym razie, istnieje poważne niebezpieczeństwo, że wymiotować podczas czytania. Albo z tego gówna mogli tak łatwo.

 

Wilson chmura komora, bańka komora

tor elektronu
torów cząstek

Na niektórych kierunkach można zaobserwować, że istnieją procesy zachodzące, podobne do ruchu cząstek w komorze Wilsona chmur, lub w komorze pęcherzykowej, ale na większą skalę. Urządzenia opisane są rejestrowane ślady cząstek, których masa podana jest w atomowych jednostkach, 1/12 C = 1 Da, lub ich częściach. Proton, neutron, antyproton - przybliżony Jednostka masy atomowej, elektron i pozyton - ok. 1/1000. Cząstki poruszać głównie w polu magnetycznym. Ich energia jest wyrażona w elektronowoltów - eV, 1,16 x 10 -19 J i ładunkiem elektronu jest 1,16 x 10 -19 C. W dziedzinie ziarno porusza się cząstka masowych dziesiątego gramów do kilkudziesięciu gramów, czyli kolejność więcej niż 10 23 razy cięższy, opłata może być wyrażone w jednostkach Coulomba lub znacznie więcej energii w kilodżuli tj. 10 znowu 20 razy lub więcej wartości niż cząstek atomowych i subatomowych. Były przez pewien czas narażony na miliony napięcia V, prądy setek tysięcy amperów i pole magnetyczne wielu milionów razy wyższe niż w komorze Wilsona chmur. Załączony obraz okręgu w górnym prawym ziarna bardzo uderzająco przypomina spiralę - sinusoidalnego ruchu naładowanych cząstek w polu magnetycznym wyładowania pioruna. Można go porównać ze ścieżką elektronu w polu magnetycznym - obrazek poniżej, nagrywać szerokość wynosi 25 cm. To było pobrać ze strony internetowej sciencephoto.com, wykonane z Lawrence Berkeley National Laboratory strona WWW ), jednego z laboratoriów Uniwersytetu Kalifornii strona internetowa ), członek Krajowego Systemu laboratoryjne, prowadzonych przez amerykański Departament Energii internetowej ). Podobne "utworów z cząstkami", istnieje wiele innych obrazów kręgów zbożowych, a oni powołać specjalną stronę. Dlatego proszę wybaczyć tymczasowy awarię łącza. Odwołuje się strona będzie również opisać trochę prawdopodobny właściwości "cząstek" efektu z powodu wspomnianego wzoru kręgów zbożowych, lub niektórych jego części powstało.

 

Informacje zostaną później rozszerzony, szczególnie w linku. Zresztą, może ktoś szuka cudzoziemców, widzą obrazy trajektorii cząstek elementarnych, takich jak komory chmur Wilson, albo wszystkich wyników z eksperymentów w CERN-ie?

 

 

Lissajous figury

Zakłócenia i rezonans

naśladować lodówkę i Lissajous wzorców w roślinach

Jest też całkiem prawdopodobne, że bardzo niezwykły przypadek wystąpił kiedyś w tworzeniu kręgów zbożowych (zwłaszcza w złożonych wzorów geometrycznych) na zakłócenia silnym i rezonanse opisane wszystkie siły biorące udział w ich tworzeniu. Te siły mechaniczne - powietrzne, trzęsienia ziemi, wstrząsy i fala ciśnienia, wnęk rezonansowych podziemne, jak również elektrostatyczne i elektromagnetyczne sił. We wszystkich przypadkach wymienionych w odległości kilku metrów do kilkudziesięciu metrów od punktu siły uderzeń były ogromne, całkowicie poza zasięgiem zwykłego wyobraźni ludzkiej. Niektóre wzory kręgów zbożowych pojawiają się następnie jako zapis rezonansu i interferencji zjawisk, które miały miejsce w ciągu liny zbóż. Nie należy zapominać, mężczyzn i Kyrilian Lichtenberg, ale czasami do nich i gdzie indziej. Towarzyszący zdjęcie pokazuje lewą obrazy demonstracyjnej próby potwierdzające do aktualnej indukcji w zakładach

 

 

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

Poniższe wzory kręgów zbożowych są uderzająco podobny widok pól magnetycznych, takich jak metalowe, wióry ferromagnetycznych. Aktów wyładowcze jako dyrygent umieszczony prostopadle do podłoża i tworzy wokół niego ogromne pole elektromagnetyczne, które wywołuje we wszystkich przedmiotach w okolicy.

Kształty pola elektromagnetycznego stworzony przez jeden, dwa i sześć równorzędnych zrzutów piorunem.

 

Kręgi w zbożu przypominające z linii pola elektromagnetycznego, które zostały utworzone w polu elektromagnetycznym wiórów żeliwnych, jeden, dwa i sześć równorzędnych wyładowań elektrycznych, kieruje się prosto do powierzchni gruntu poprzez głęboko pod ziemią. Zostały wygenerowane w taki sam sposób, które widzisz na obrazku po prawej stronie, ale nie tylko jako zwykłego kręgu. Zostały stworzone przez skomplikowanych wzorów interferencyjnych. Powstawały one dokładnie w momencie wyładowania pioruna, ale były przetwarzane przez kilka dni, tygodni lub nawet dłużej, dzięki bardzo powolnym przebiegu naturalnych procesów w zakładzie, jak gdyby pod wpływem naturalnego dewelopera. Towarzyszący zdjęcie można powiększyć za pomocą myszki. Flash domyślnie we wszystkich przypadkach wykonano niezwykle podobny do fotograficznego flash. Powierzchnia pól zbożowych działał bardzo podobny sposób do tego, co zachodzi podczas ekspozycji materiału fotograficznego. Lotnictwo archeologia używa podobnego określenia "naturalny developer" do wyjaśnienia procesu, w którym roślinność jest do wystąpienia objawów  cropmarks. (Zobacz)

 

Roślinność działa jako rodzaj substancji chemicznej na odsłoniętej dewelopera negatywnym: wywołuje ukryte obrazy. Odkrycia z powietrza: historia archeologii lotniczej, Leo Deuela, Młodego Frontu 1979, strona 50

 

Ciekawostką jest, że bardzo podobne wzory są w stanie utworzyć promieniowanie zakłóceń i tylko jeden incydent ekscentrycznie kolejne wyładowania w wojnie rozwijającej powietrza, który stworzył pierwszą główną podbój,  Return Stroke.

 

 

 

Trochę fizyki ...

Tak dla przykładu, można zauważyć, że każdy elektron w średnim wyładowania pioruna, czyli najważniejszą część - suwu powrotnego, głównym prądem elektrycznym, patrz błyskawicy, przenosi energię około 10 30 razy większe niż potrzebne elektronu, aby przejść z poziomu do poziomu z pv atom wodoru, ale to naprawdę wystarczy. Elektrony w takich wyładowań atmosferycznych średnio około 10 21, który choć z pozoru mało, to jest około 300 Coulomba, co z kolei najwyraźniej nie jest dużo w ogóle.

 

 

Przy okazji, tutaj jest link do notatki, która jest na pewno znajduje się na końcu tej strony, niektórzy z czytelników, bo naprawdę nie ma się włamać

 

Tutaj raczej teoretyczne rozumowanie:

Wzory prawidłowości kręgów zbożowych i ich wysoko statystycznie powyżej średniej stosunkowo częstego precyzyjnego wielu osi symetrii

Nieruchomość jest ciągle trudne do wyjaśnienia wzorców ich ziarna jest bardzo często symetria i przez więcej niż jednej osi, 2, 3, 4, 5, 6 i więcej, symetrii środkowej i lustro bardzo dokładne. Jednym z najtrudniejszych do kontrolowania odbicia oferuje absolutorium osocza, a jej wpływ na ziemię i zaraz po może stworzyć coś w rodzaju gigantycznych bezprecedensowych struktur atomowych i molekularnych. Krystalografia, atomowe i molekularne orbitale Hybrydyzowana i ich warianty, sprzężone podwójne i potrójne wiązania węgla cyklicznej i łańcuch lub krzemu. Oczywiście jest to bardzo niejasne i trudno udowodnić rozumowanie. Należy zauważyć, że wyładowanie plazmowe, które mogą mieć długość jednego metra do wielu milionów woltów, mierząc kilka kilometrów i jest prąd, który jest czasem blisko miliona amperów, można zrobić rzeczy, które chce i może zbadać kilka osób ...

 

A kilka akapitów na opisie procesu, ale występuje, na których można zakładać - zarówno teoretycznie jak i praktycznie - oczywiście kiedyś w przyszłości, dużo wyższy niezaprzeczalność - obracanie pola elektromagnetycznego. Przed nim jest porównanie refleksja do potencjalnego wpływu kropelek wody w stanie płynnym lub cienka warstwa cieczy, które są praktyczne i teoretyczne badania znacznie bardziej dostępne.

 

W naturze, udanych modeli jest powtarzany. Z nieskończenie małych nieskończenie wielka. Yann Arthus Bertrand. najlepiej, jeśli ludzkość przestaje być oszołomiony kusić przyrody "ban" tworzyć regularne wzory kręgów zbożowych. Wystarczy jedynie powiedzieć, że może, jak każdy regularny wzór w innym miejscu. Počítačové matematyczne i fizyczne modelowanie może zostać odroczone w dowolnym momencie w przyszłości, a także wstępnych teoretycznych sugestii i pomysłów wszelkich modeli fizycznych. Matka Natura z obsługi się bardzo dobrze nawet bez głupich cudzoziemców. Piękne wzory kryształków lodu na szybie, jak również wszelkie struktury krystalicznej, Matka Natura tworzy również własne urządzenia, bez pomocy jakichkolwiek obcych śmieszne i idiotyczne. Wystarczy oglądać. Nikt nie szuka kosmitów, kiedy zamarza okno lub gdy widzą bazaltu organów na całym świecie. Devils Postpile Narodowy Zdjęcie Pomnik US National Park Service

 

Oto tylko uproszczony opis:

Natychmiast po szoku błyskawica, oznaczała pierwszy poważny wstrząs -  Return StrokeW którym jest bardzo krótki czas (kilka milionowych części sekundy) jest bardzo wąska kolumna plazmowy, 5-10mm, które natychmiast zaczynają się szybko rozwijać w okolicy i uruchomił okolicznych mas powietrza. Promieniuje do otoczenia, a także dostarcza ciepło od otaczającego powietrza, aw konsekwencji energii kinetycznej wielu milionów dżulach na wyładowania metrów. Belki promieniowania elektromagnetycznego od miejsca pochodzenia w kanale błyskawicy rozchodzi się z prędkością światła, ekspansja słupa powietrza jest ustawiony prędkości porównywalnych z prędkością dźwięku, czyli około milion razy wolniej. W ciągu ułamku sekundy do stawienia czoła masy bardzo szybko poruszających się kolumny powietrza w powietrzu już stojącego w odległości kilkudziesięciu metrów od absolutorium, a w tym czasie może być w tym szybko poruszającym kolumnie powietrza do kolejnych wstrząsów występują -  Restrike. Określenie "szybko poruszających się kolumna powietrza" ma, oczywiście, względnie, kolumna porusza się bardzo szybko w porównaniu z otaczającego powietrza. W porównaniu z promieniowaniem elektromagnetycznym, które poruszają i odzwierciedlić w nim, milion porusza się powoli.

 

Następnie możliwe jest także do rozważenia rozszerzenia kolumny powietrza z tyłu cylindra obiektu, bardzo ostro zdefiniowane, powiedzmy, o średnicy 10 m - 0,03 s po pierwszym szoku, bo kolejne wyładowania wewnątrz słupa porusza się na 100-200 tysięcy km / h oraz promieniowania elektromagnetycznego który promieniuje porusza się z prędkością światła. Ponad 100/1000000 drugiego, czyli czas w którym będą zwalniani zdecydowaną większość kolejnego wyładowania energii, 99% i więcej kolumn zniewagi w powietrze porusza "tylko" prędkość dźwięku, odległość 30 mm. Promieniowanie elektromagnetyczne podróżuje dalszego absolutorium w tej samej odległości 30 km w czasie tak jego promienie rozprzestrzenia się we wszystkich kierunkach, może być w takiej kolumnie w tym czasie, około 3000x bounce i tworzyć różnego rodzaju zakłóceń.

 

Powierzchni cylindra i wewnątrz powietrze będzie bardzo silnie zjonizowane i elektrycznie przewodzący. Część kolejnego zrzutu promieniowania mogą wywołać na ściance cylindra i być odprowadzane do gruntu. Które mogą produkować słynne wąskie kręgi, które nie tworzą dziecka w podstawce, nawet jeśli miało ono miejsce. Ponadto fala uderzeniowa powietrza smarowania, początkowo znacznie większe prędkości niż dźwięk, czas spowalnia prędkość dźwięku. Ruchy fala uderzeniowa w przedniej części falę uderzeniową, szybciej, a przez to mogą w pewnych okolicznościach, jedno restrike narastania wywołana dwa koła. Liczne wymiary niektórych kręgach można byłoby oszacować w przybliżeniu, jak długo trwało to odbicia w kolumnie powietrza stworzył pierwszy poważny wstrząs, a co niektórzy promieniowanie elektromagnetyczne odległość wewnątrz kolumny z powodu wielokrotnych odbić obrażonych.

 

Szerokość wąskich pierścieni wahała się od 10 do 20 cm, co odpowiada pół tysięcznej sekundy, gdy prędkość dźwięku, podczas których światło podróżuje 150 km. Jest to bardzo przybliżone szacunki. Jest możliwe, że opisane tymczasowo utworzony w ramach kolumna powietrza może wystąpić, a także całkowite odbicie promieni elektromagnetycznych promieniowania. Użytkownik będzie więc w pewnych okolicznościach jest poruszać się znacznie dłużej niż czas trwania kolejnego wyładowania, o wiele większa odległość do przejechania i stworzyć bardziej skomplikowany zakłóceń. Całkowite wewnętrzne odbicie zachodzi gdy wiązka tworzy wystarczająco mały, mniejszy niż kąt krytyczny do stycznej obudowie cylindra w miejscu, które przeradza się.

 

Prędkość przepływu powietrza do prędkości światła jest naprawdę znikome, 1/10 6 , czyli milion, ale dzięki bardzo powolnym, ale niezerowe i stała prędkość ekspansji wewnątrz kolumny mogą przybrać kształt ciekawe refleksje, rezonans i belki zakłóceń. Więcej przetwarzanie ingerencja opcje promieniowanie w kolumnie rozwijającej będzie można znaleźć np. na stronie wyładowania napędu. Zakłócenia i wiele odbicia promieni świetlnych w kolumnie rozwijającej powietrza.

 

Coś podobnego można zadeklarować wiele sposobów odbicia i interferencji wiązek promieniowania elektromagnetycznego w szybko rozwijającej kolumnie powietrza. Biorąc pod uwagę interes ten temat oraz fakt, że niektóre kształty jak podobny sposób, jak gdyby naprawdę "Dzwonek" zostanie specjalnie poświęcone tej możliwości w niektórych nowo utworzonej podstronie części lampy błyskowej lub odprowadzania napędu. Istotne jest, że zawsze pojawia się w podobny sposób jak na podstawowym okręgu, w ramach których można znaleźć wszelkiego rodzaju zakłócenia, lub łącznej fraktalnego wzoru kręgów zbożowych. odniesienia do przykładów zdjęć zostaną umieszczone tutaj. Podobny do procesu wewnątrz cylindra silnika spalinowego, symulując urządzenia ze standardowej praktyki inżynierskiej, prawdopodobnie po kolejnym restrike: Podobne do regularnych wybuchów lub spalanie raczej kontrolowaną zachodzących wewnątrz cylindra spalania wewnętrznego lub silnik wysokoprężny.

 

Bardzo prosto, można scharakteryzować przez pojawienie się wzorców kręgów zbożowych, tak aby ich kształt jest analogia ingerencji fal dźwiękowych oraz promieniowanie elektromagnetyczne. Coś tak naturalnym radia, telewizji, oscyloskopu i zdjęcia razem.

 

Kropla wody - incydent impulsów skoku z góry ....

Alternatywnie regularna struktura pierścienia w ziarnie jest proces rozpowszechniania ogromny nacisk na okolicę, ponieważ istnieje rozpylania kropelek cieczy po zderzeniu z wodą. Ponownie kliknij, aby odwiedzić źródła. Zdjęcia z witryny fizyki interesujących r.

Z drugim zdjęciu jest na uderzenia kropli w cienką warstwą cieczy, bardzo interesujący jest ostatni strzał. W przypadku piorun uderzający w tej dziedzinie jest rzeczywiście w niektórych przypadkach może to być impuls wpływ w postaci cienkiej warstwy płynu, z tą tylko różnicą jest to, że zjawisko to można porównać z wpływem pudełka zapałek, ważące nawet kilka lokomotyw ..

 

 

Obrotowy pole elektromagnetyczne, oscyloskop

Inną opcją, którą można wyjaśnić wielu wysokiej precyzji wieloosiowego symetrii pewnych wzorców kręgów zbożowych jest możliwość, że wpływ kolejnych wstrząsów, średnio 20-30 ms po sobie, w miejscach odległych od siebie o zaledwie kilka metrów, aby stworzyć miejsce obracanie pola elektromagnetycznego, nawet bardziej niż trójfazowe lub więcej z tych dziedzin, wśród których mogą być różne zakłócenia i rezonanse i może wpływać na inne wiązki elektronów incydentów i kierować je " farby na boisku, "znacznie różni się symetryczny obraz interferencyjny i inne kręgi zbożowe, Jak rysuje wiązkę elektronów w oscyloskop ekran telewizora lub wcześniej. Cannon będzie czas nie dłuższy niż kilka drobnych ułamków sekundy. Opisano w innym miejscu, zobaczyć błyskawice .

 

Na przykład, gdy wpływ trzech z rzędu ust 20ms), w przybliżeniu odpowiednik na szczyt impulsu do trójkąta około równoramiennego ciągu kilkudziesięciu metrów od siebie ponad powierzchnią pas zboża, na chwilę, aby utworzyć wirującego pola elektromagnetycznego, ale tylko na ułamek sekundy, ale jest ogromna, ponad wszelką zwykła ludzka wyobraźnia. Sygnał impulsów 20 ms, wartość normalnego zasilania (50Hz). Może tylko dla ilustracji, nawet jeśli byłaby to tylko dużo poniżej średniej wyładowania pioruna, by stworzyć pas zboża nad powierzchnią pola magnetycznego, które mogłyby łatwo moc silnik elektryczny o mocy co najmniej 1 Terrawatt jeśli świat istniał.

 

Możliwe jest wywnioskować, że takie pole elektromagnetyczne, jak również dowolne pole elektromagnetyczne piorun, może indukcja roślin również działać mechanicznie. Rośliny są opisane w jednej chwili zachowują się jak dyrygent - przechodzi przez indukowany prąd, a więc działać jako elektromagnesów i pola elektromagnetyczne działają na nich i zmusić do opuszczenia w konsekwencji i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo, wszystko, co jest opisane tutaj mogą umieścić koło w późniejszym znalezieniu wszelkiego rodzaju drgań zbożowych występuje - i dysonansowe harmoniczne, tłumiony drgań. Duża ilość wzorów kręgów zbożowych tłumione oscylacje przypomina zapis, największy kiedykolwiek w okręgu, po którym następuje mniejsze ziarna, a następnie jeszcze mniejsze, a coraz więcej, często więcej niż dziesięć. Niektóre zdjęcia takich kręgów zbożowych są przykładem na tej stronie 1, 2, 3, i istnieją setki innych, które można znaleźć w dowolnym miejscu z kręgów zbożowych)

 

Wszystko dzieje się tutaj opisane, ale do którego zboże liny, lub kukurydza, mak, rzepak i inne rośliny były w ogóle mogą one opuścić prawie żadnych widocznych skutków. Początkowo, w pierwszych dniach, ponieważ okresowe struktury tworzone przez poszczególnych roślin tylko tzw narażone ". wystawę - opisana gdzie indziej, a ich widoczne zmiany lub wygięte łodygi na ziemię tylko po długim okresie, trwających wiele dni lub nawet tygodni lub dłużej. Krąg w zbożu, gdy jest on w strukturze zakładów zarejestrowanych, ale jeszcze jest całkowicie niewidoczny.

 

Konsekwencje piorunem w uprawie rolnej

jak opisano w literaturze poważnych stron zawodowych i rolniczych


upraw bawełny, uszkodzone błyskawica
Przykład szkodom w uprawach bawełny opisane tutaj się dzieje, oczywiście, może też grać na innej stronie rolnej, które nie są uprawiane, że szkoda nie może być odłożyć, ponieważ nie zezwala na ich budowę anatomiczną. Pomidory, ziemniaki, buraki cukrowe i papryka czerwona lub cokolwiek innego. piorun wyładowanie elektryczności w obrazie po lewej stronie. Źródło - Obrazy IPM, wspólny projekt  Centrum gatunków inwazyjnych i ekosystemom, w Colorado State University, USDA Narodowy Instytut Żywności i Rolnictwa, w Southern Zakład Network Diagnostic. University of Georgia - Warnell Szkoła Leśnictwa i Przyrodniczego Zasoby i College Nauk Rolniczych i Środowiska r. To migawka z poważnych badań rolniczych, złudzeń absurdalne i śmieszne i fantazji obserwatorów kręgów zbożowych. Po dłuższy przedział czasu od wyładowania można zaobserwować uszkodzenie roślin lub niszczenie - martwicy, zazwyczaj w kręgu. Takich przypadkach możliwe jest do zapoznania się z literatury, przykłady zostaną podane do podstron jak ponownej nauki i rolnictwa .

 


soja uszkodzone przez piorun
Oto tylko kilka pojedynczych przykładów, ale w znacznie większym linku szczegółów. Prawo zdjęcie pokazuje soi upraw uszkodzone przez piorun, sojowy Choroba Atlas ( zobacz ), a nie pasożytniczy szkoda, opublikowany na stronie internetowej cipm.ncsu.edu, Web Narodowa Fundacja Naukowa Centrum szkodnikami (CIPM), North Carolina University. Wiele podobnych przypadków w przeszłości, obserwatorzy rejestrowane kręgów zbożowych, a całkiem pomylić wyniku działania niezrozumiałych sił. Rolnicy dobrze wiedzą, że efekt wyładowań atmosferycznych można łatwo pomylić z niczym innym. Roślin i zwierząt szkodniki, brak lub nadmiar nawozów, skutki suszy, mokre, wysokie lub niskie temperatury, zapoznaj się z literatury. Istnieje również wszędzie wystarczająco wiarygodnie opisać jak bezpiecznie uderzył Obrażenia od Błyskawic podobnym do odróżnienia. Większość tak, że szkoda po pewnym czasie, nie rozprzestrzenił się na roślinności. Jest również często obserwuje się, że obszary dotknięte, aby mogli rozpocząć powodując różnego rodzaju innych szkodników, ale później, to tylko jako zjawiskiem wtórnym. Jako Dobre rolnicy wiedzą, że konsekwencje poszczególnych uderzeń piorunów w dziedzinie zbóż i może w indywidualnych przypadkach różnią się bardzo znacznie. Fakt ten jest w literaturze dość szczegółowe. Dlatego wszyscy nasi drodzy rolnicy, pozostawiając więcej dla zabawy, koła Artsy uprawnych odkrywców na omacku ​​swoje złudzenia i fabrykacjami. Innym bardzo poważnym opublikowany tekst z kilkoma zdjęciami, zwanych "tajemnice" pola soi ust Emerson Nafziger ), można znaleźć na stronie internetowej Uniwersytetu Illinois w illinois.edu, zintegrowane zarządzanie szkodniki, ipm.illinois.edu. Jedną z głównych idei tej pracy jest, że skutki wyładowań atmosferycznych w uprawach polowych może znacząco różnić się od przypadku do przypadku. Potwierdza on także, jak w wielu innych miejscach "Błyskawica może powodować objawy, które mogą w niektórych przypadkach być mylone z konsekwencjami choroby lub narażenie na szkodniki roślin i zwierząt."

 


Obrażeń od Błyskawic: sojowy Mr. Bean

 


Uprawa papryki dotknięte przez piorun

Bardzo charakterystyczną nutą trawy - rodzina Poaceae, który jest najbardziej zboża, znajduje się w podręczniku Sunflower - studio produkcji 2007 (Web NSA, Krajowe Stowarzyszenie Sunflower) Choć słoneczniki i chwasty umierają lub są bardzo zniszczone, trawa - Poaceae przetrwać.   Więcej, przeżywa go duży odsetek osób dotkniętych Poaceae rodziny roślin i dojrzałych, choć z widocznych uszkodzeń. To dość typowa dla ich mienia związanego z wysoką gęstość sadzenia. Podsumowanie poprzednich przykładach, jeśli chodzi o gatunki roślin: 1 ogólnych, 3 cukrzycy, raz słoneczników, ziemniaków raz. Innym przykładem jest lokalizacja na zdjęciu po lewej papryki stoisk. Źródło - część serwisu z University of Massachusetts Amherst, Centrum Rolnictwa. Wpływ wyładowań atmosferycznych na wzrost roślin uprawnych są dedykowane do tysiąca papierów, które można znaleźć za pośrednictwem Internetu i innych dziesiątki tysięcy, które można znaleźć w publikacjach, okresowe i nie - książek zawodowych, czasopism, artykułów. Absolutnie wszędzie Podkreśla się, że wyładowań atmosferycznych w dziedzinie tworzy stosunkowo ostro ograniczony okrągły lub eliptyczny powstawanie roślin uszkodzonych lub całkowicie zniszczonych. Ponadto podkreślić, że szkoda jest prawie zawsze pojawiają się na kilka dni, tydzień i dłużej po wypisaniu błyskawicy. Być może ktoś chce więcej?

 

Próbka "kręgów zbożowych" w archiwach porównać z konsekwencjami bleskemm interwencyjnego

Holland, Sevenum, Limburg, 30 6-gi 1999

Kanada, Essex County, 26 4-ty 2004

Argentyna, Santa Fe, 29 12 2009

Oto mały smoczek. W tym momencie są wyświetlane, dla zilustrowania trzy fotografie "kręgów zbożowych" (soja, ziemniaki), aby uzyskać czytelników do stworzenia spójnej koncepcji tego, co "odkrywcy" są w stanie podszywają się kręgów zbożowych. Ontario, Essex County, Kanada, 24 6-gi +2004-ci Sevenum, Limburgia, Holandia, 30 +06-sze 1999-ta Podobne zdjęcia można znaleźć w zbiorach dziesiątki, wystarczy poszukać. Można znaleźć wiele innych zdjęć, których zdjęcia w poprzednich punktach - papryka, soja, bawełna - wyraźnie oznaczone jako skutkami wyładowań atmosferycznych, bardzo uderzająco podobne. Prawdopodobnie zależy przede wszystkim od tego, kto pojawi się w podobnym miejscu wcześniej. Jeśli jest to poważny pracownik rolny lub badacz, a nie dokument i wspomina go w jednej publikacji opisującej działanie pioruna w monokultury upraw polowych.

 

Uszkodzenia upraw soi. Kapusta. sałatka. Fasola. Kukurydza. sojowy .

 


błyskawica w ziemniakach, 1915, rys. 12a

Choroby roślin uprawnych i ich leczenie i JJ Taubenhaus dr pełnotekstoweforum , obserwacja błyskawic w uprawie ziemniaków, Jones i Gilbert 1915 (!), rys. 12a. Strona 74: "Brak oznak uszkodzenia mechaniczne lub rozerwanie trzpienia stwierdzono" . Strona 75: Jones i Gilbert, wyjaśnienie tego zjawiska: "Gdy susza będzie nagły burzy i pierwszy deszcz Zwilżyć warstwie ornej gleby pozostaje suchy ląd między mokrej i wilgotnej powierzchni gleby pod nim, a zachowuje się jak zły przewodnikiem elektryczności. Piorun, który uderza mokrą powierzchnię ziemi, jest rozpraszane we wszystkich kierunkach, poziomo, a następnie w dół do ziemi. Kontynuuj drogę najmniejszego oporu. wynika i korzeni roślin zawierających wysoki procent wilgotności, są lepsze przewody niż tylko mowa suchej warstwy gleby. prąd elektryczny przepływa przez im i tak tkanka może ulec uszkodzeniu lub zabite na różne sposoby, w zależności od intensywności bieżącego przejazdem. " Jest to bardzo dokładny opis niektórych zjawisk i zasad miejsce wchodzących w interakcję ze pochodzenia kręgów zbożowych. Został on napisany ok. 100 roku temu.

 

Miesięczny przegląd pogody, sierpień 1920 (!) - Obserwowane skutki wyładowań atmosferycznych do ziemniaków. Rolnicy doszli do wniosku, nie tylko obserwacja ziemniaki że po błysku podboju po jakimś czasie, w jakiejkolwiek formie powstawanie kręgów głównie uszkodzenia upraw zbożem.

 

Phytopathology, amerykański fitopatologicznych Society, (1917), pełny tekst , on-line .

 

 

 

Ważny

Wszelkie przypadkowy świadek, położony w momencie wzory kręgów zbożowych na punkcie zaledwie kilka metrów do kilkudziesięciu metrów od niego, o nie, nigdy nie ma ktoś dowody nie, jak można ocenić na zdjęciach, które można kliknąć, aby powiększyć. Pomimo faktu, że nie będą w najmniej zauważone i uświadomiłem sobie, że istnieje coś takiego jak w kręgu zbożowym powstaje. To byłoby zupełnie inne problemy, nawet jeśli jest jeszcze pewne. Zdjęcie po prawej jest drzewo, pod którym biedne bydło ukrył wyraźnie zobaczyć "podpis głównego winowajcę". Zdjęcie po lewej nie jest tak jasne, ale jest tam. Znacznie bardziej szczegółowe informacje na stronie ostrzeżenie

 

 

Doświadczenia i eksperymenty

Niektóre eksperymenty i doświadczenia zostały przeprowadzone, a tam są fotografie zostaną opublikowane na stronie internetowej w tym celu

Uwaga 5 Grudzień 2010: będą prowadzone (czasami) iskra eksperymenty wpływu na proszek (dyspersja pigmentu, mikrometrów wielkości cząstek rzędu, zeskanowane na wysokie obroty (420-1000obr/sec), wyniki tutaj później uczyniła, sługo dobry strzałów i będą przechowywane bardzo, bardzo. powoli uwalniane.

 

Test wyładowania iskra, choć przekazuje bardzo mało energii - około 0,03 J, pokazuje wszystkie parametry eksplozji, w tym wstrząsu i fal ciśnienia.

 

 

Strona główna elektronika laboratorium i pole kukurydzy ...

Istnieje uwagę, że jednocześnie i kolejne wyładowania, czyli wydzielina, która biegnie w punkcie bardzo podobny w niewielkiej odległości od siebie, kilku metrów do kilkudziesięciu metrów, przepływa przez nie dziesiątki tysięcy amperów up - wszystko wokół mnie się trudno sobie wyobrazić ogromne pola magnetycznego ( i obrotowe), które mogą mieć wpływ siebie, przyciągają i odpychają. To dlatego, że, podobnie jak w ekranie oscyloskopu lub próżni pozostawione przez obecnie ekranów byłych telewizyjnych, znany przepływu elektronów - po prostu postawione, błyskawica jest formą wiązką elektronów nie porusza się natomiast w próżni, a na ekranach, ale nawet on nie przeszkadza przenieść około 1-2/3 prędkości światła, i to zaraz po naszym małym lekkim posiadacza takiego zapisu. To może odwrócić elektromagnetyczne lub pole elektrostatyczne, nawet jeśli jest "nieco" silniejsza, około 10 15 razy, zanim wiązki elektronów na ekranie, znacznie silniejszy, ale także elektromagnetycznych i elektrostatycznych pola wokół nich, które tworzy. Oczywiście mogą one mieć wpływ na ich pola elektrostatyczne, które są oczywiście ogromne. Absolutorium, dwóch lub więcej, które wchodzą w niewielkiej odległości od siebie, w odstępach czasowych kilku milisekund do tworzenia wokół siebie niewyobrażalnie duża obrotu (!) pole elektromagnetyczne, które mogą wpływać i wpływa na inne wstrząsy. Można nawet uznać za możliwe, że pole będzie stworzyć coś w rodzaju "naturalnej oscyloskopu", gdy wielkość zrzutów jednoczesnych i kolejnych są skierowane na cztery, a nawet inny numer, mniej więcej w kwadracie, lub inaczej ułożone napięcia wieże, albo po prostu do kraju i może funkcjonować jako płyt odchylających całym oscyloskopu, a promień, który mieści się gdzieś pomiędzy nimi, opierając się na pola figur Lissajous . kręgi zbożowe.

 

 

Możliwe jest również sobie wyobrazić, że wpływ wiązki elektronów ust afterdischarge) w bardzo silnym polu elektromagnetycznym obrotowego może powodować symetryczny wzór kręgów zbożowych, według wielu osób. W górnej krawędzi prawej części obrazu towarzyszącego krąg można dostrzec klasyczne linie leżące na mielonej kukurydzy, wykonując utwory ciągników, w pobliżu obracającego ciągnika utworu. Dokładnie koleinę, wyższe przewodnictwo. Jest możliwe, że ta droga prowadzi linia metra, lub do kanalizacji, ale tak jest możliwe, że wyszedł absolutorium boczne, głównie z powodu wyższych dostępności miejscu opisanym przez przekazanie prądy. Są tam i dodać prądy indukowane w szynach umieszczonych tam ciągnika są znacznie bliżej siebie niż gdzie indziej, bardziej dokładne. Jest także możliwe, że powstanie poprzedniego wzorca mechanicznych zasadach uczestniczy, oraz został stworzony podobną procedurę jak Chladni wzorców. Zdjęcie wykonane z www.physics.ucla.edu. To może też przejść połączenie obu typów, lub coś zupełnie innego.


 

 

 

Przewodnictwo elektryczne interfejsu fazy

(Fala uderzeniowa - powietrze plazmowy - powietrze i wiele innych)

Wyjaśnienie obecności jednego lub więcej bardzo wąskie w niektórych kręgach wzorami kręgów zbożowych za posrednictwem interfejsu fal uderzeniowych, lub osocza bardzo szybko rozwijającej się i lotniczego stacjonarnego lub powoli i transfer ładunku lub znaczną część energii o wszelkich lub jednoczesnego rozładowania po tym interfejsie. Na styku fale uderzeniowe rozmnożeniowy w powietrzu i innych elementów w niej zawartych - kurz, wilgoć, silnie zjonizowane cząstki - jest ogromne tarcie, tworzenie się wtórnych koncentratorów i bardzo prawdopodobnie ma bardzo wysoką przewodność elektryczną. Jeśli wyznaczony przez bardzo wąskim gronie, to rekord do stanu interfejsu fazy, stworzył jedne z poprzednim absolutorium, w momencie gdy przechodzi przez energię każdego kolejnego absolutorium. Jak widać na przykład w załączonych zdjęciach kręgów po prawej stronie.

shockwave_u_letadla_tvar-a-sireni_shockwave_blesku.htm  

 

 

 

Połączenie normalnych, regularnych i nieregularnych kształtach

Kręgi zbożowe w sąsiedztwie są nieregularne struktury

Na górnej krawędzi pola wzorca kręgów zbożowych obserwuje się nieregularnie uformowane, leżące na ziemi ziarna, które występuje dość często po wyładowań atmosferycznych w polu. Nastąpi to jednak po kilku dniach lub tygodniach, jak wyjaśniono w innym miejscu
Ankona, Włochy, 29 Czerwiec 2008
Ta strona lub detal chronologia , który to proces degradacji tkanek roślinnych po przejściu prądu elektrycznego też fotograficznie udokumentowane w najdrobniejszych szczegółach. Na zdjęciu widać, że prąd elektryczny (zasilanie) wyładowania rozprzestrzeniać zarówno górnej krawędzi pola, zarówno wokół ciągnika śledzi prostopadła do krawędzi, nawet przez geometryczny kształt. Wzór krąg i nieregularne kształty, zginania łodygi na ziemię, oczywiście, nie może wystąpić podczas jednej burzy, pojedynczy zrzut błyskawica, ale jest to możliwe. Podczas burzy, gdy wyładowania atmosferyczne były prawdopodobnie tylko tzw narażony, pochylając się do łodygi kukurydzy ziemi pojawiają się nawet kilka dni później (lub tydzień, w zależności od ilości energii dostarczonej - intensywność ekspozycji).

 

Po pierwsze, zginać łodygi na ziemię tuż za małe, znacznie poniżej jednego procenta, tylko dziesiątki metrów kwadratowych, na terenach najbardziej dotkniętych. Stopniowo, dzień po dniu, od pewnego czasu w godzinę po godzinie, a nawet z minuty na minutę, dodając kolejny, aż wreszcie tuż przed zbiorami może czasem położyć się na ziemi około 5, czasami więcej niż 20% całkowitej powierzchni (czasami, niestety, mimo 90%). Aby wyjaśnić i udokumentować zjawisko opisane w przyszłości będą wykorzystywane czas -lapse kamer, pracy dla nich w tym przypadku rzeczywiście wręcz "oferty". Na razie możliwe z Satisfy z wyjaśnieniem zjawiska na stronie chronologii i podstron. Bardzo podobne procesy często występują wewnątrz wzorców kręgów zbożowych, w pobliżu i bardziej odległe, a okoliczne pola. We wszystkich miejscach, które uderzył piorun rozładowania energii elektrycznej. Miejsce od odkrycia wzorców aż do zbiorów.

 

Możliwe jest również, że znacznie bardziej prawdopodobne, aby zginać łodygi na ziemię w przypadku ziarna w tych dziedzinach, które zostały dotknięte przez dwie pioruna zrzutów, w odstępach co kilka tygodni. Drugi zrzut wpływa znacząco osłabiły strukturę roślin i może wyrządzić znacznie większe szkody. Możliwe jest również sobie wyobrazić, że regularne wzory kręgów zbożowych może być znacznie łatwiejsze do stworzenia takiego pola, który, aby być "gotowy" na kilka tygodni wcześniej. Takie przypadki są oczywiście znacznie rzadsze niż miejsc dotkniętych tylko raz.

 

Należy pamiętać, aby sfotografować kręgi zbożowe z Ankona: od kilku uwag, wydaje się, że jeden z wielu czynników, które mogą uczestniczyć w tworzeniu regularnym kształcie geometrycznym okręgu w ziarnie może być fakt, że był to bardzo silny wstrząs, który występuje tylko Burza na kilka lub nawet cały sezon. Jest więc możliwe, że wszystko jest naprawdę Exposed tylko jeden zrzut (lub określona liczba zrzutów jednoczesnych i kolejnych opóźnienie jest rzadko więcej niż jedna sekunda), co dało największy udział w regularny wzór kręgów zbożowych, słabsze, wtórne i po spowodowanego Pojawienie nieregularnych kształtach w tym obszarze.

 

Jest również możliwe, że słabsze wstrząsy lub może nie wystąpić na całym nieregularnych kształtach powstają tylko po przejściu obecnych utworów ciągników, prawdopodobnie powodując w nich.

 

Inną opcją, że formacja wzór kręgów zbożowych dotyczy (jest to opisane w jednym z pierwszych artykułów publikowanych) jest alternatywa, że znaczna część absolutorium zapłonu natychmiast po dotknięciu czołem absolutorium ziemi odprowadzana na tyle głęboko w ziemi, bez jego energii może znacząco rozszerzyć wilgotnej gleby i utwory ciągników w tej dziedzinie. Shock następnie zachowuje się zasadniczo jako dyrygent przez który przechodzi prąd, przechodząc do powierzchni Ziemi i to jest obecny dyrygent (drut lub kilku) uwieść głęboko pod ziemią. Ziemia mogą tworzyć kształty - kręgi zbożowe, które są bardzo uderzająco podobne kształty, które tworzą pole elektromagnetyczne w wiórów metalowych (patrz zdjęcie powyżej na tej stronie). Na przykład, zauważył pojawienie się regularnych wzorów w kręgu zbożowym bezpośrednio nad metalowych zbiorników podziemnych - służy jako bardzo dobrym przewodnikiem prądu, przewodów podziemnych. Wymienienie podziemnego zbiornika podsłuchu dla każdego filmu dokumentalnego, a może wielo-, który jest poświęcony Crop Circle (s) - Kręgów zbożowych.

 

 

Zbożowe kręgi: wierzchołki i uszkodzone ziarna, leżącego na ziemi

Bardzo częste, nieregularne kształty, ziarno leży na ziemi, w przypadku braku regularnych wzorów kręgów zbożowych, nie ma absolutnie takich samych warunkach jak opisano dla kręgów zbożowych, rośliny są dokładnie takie same zniszczone głównie przez elektrolizę i jej produktów, w tym uszkodzenia mechaniczne gazowe, ewentualnie szkody wynikającej ciepło. Dotyczące jednego z węzłów jest możliwe, aby zarejestrować zainteresowanie, że prostowania ostrza, które nie został trafiony przez jakiekolwiek wstrząsy i umieścić z powrotem tylko z powodu mechanicznego inicjatywy jest prawdopodobnie z powodu dużego kąta, który miał do pokonania, do spontanicznego mechanicznej kolének uszkodzenia, ich moc samodzielnie. Niektóre łodygi były odchylone tylko bodziec mechaniczny - niepewnie. Prawie 90 °. Normalnie w naturze z ziarna, łodygi leżą na ziemi, jest tylko znacznie mniejsze różnice, które nie wpływają niekorzystnie na jakość upraw dojrzewania. Towarzyszący zdjęcie po lewej były tradycyjnie podejmowane w miejscach, gdzie nie została ona nigdy nawet cienia kręgu upraw, tylko ziarno powszechnie uszkodzony, częściowo lub całkowicie zgięta do ziemi.

 

Kręgi w zbożu - tajemnica ujawniona.

 Zawsze, na zawsze i całkowicie.

Niewiarygodnie prymitywne, i może być wstyd powiedzieć, śmieszne, głupie, a nawet wyjaśnienia. Miłośnicy tajemnicy UFO, parapsychologia, latające spodki, nieznane i nieistniejące energetyczne i podobne bzdury mogą

transportowane do opuszczenia na zawsze (na zawsze).

Innymi słowy, mogą one pociągnąć w dupę .

To samo można powiedzieć o cudzoziemcach .

W tym Paroubek na Marsa. Można je także przeciągnąć ...

Uwaga: Paroubek - stosunkowo niewielkie Czech idiota

 

 

 

Jesteś dla Was przygotowaliśmy, a wszystko teoria przedstawiona tutaj bardzo dokładnie badane eksperymentalnie

 

Jan Ledecký