Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-chronologia-timelapse . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - Timelapse
Ciągły czas nagrywania oferuje bardzo ciekawą możliwość nagrywania po wykryciu formacji
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

Naturalne jest, aby przyjąć istnienie zjawisk metod neobjasnitelných dostępne już dziś. Jednak wielu uczonych oferujące prostą odpowiedź - kosmici i spirytyzmu. H.Ramis
Zawsze jest zbyt wcześnie, aby zamknąć. N.V.Peale
Nauka może zwiększyć wiedzę. Inteligencja nigdy.  Herakleitos

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych strzelnice ewolucję czasową

PagPh
Rozszyfrowania tajemnicy wreszcie pęka

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Wszystkie Crop Circles odkrywcy są dość błędnie wierzą, że po stwierdzeniu wzorców już stracił najważniejszą rzecz (jego tworzenia). Więc zmuszeni do ciągłego zapisu i nie ma nic do oglądania. Ale to nie jest prawda, bo wiele rzeczy bardzo ciekawych nastąpi wcześniej (bok - Ciekawy tłumy, pędzi przez pola). Mimo, że nie jest możliwe, aby nagrać cały proces od nowa, ale to, co jest jeszcze do naśladowania, nie mniej interesujące, a rozwój można przypisać do zbiorów, czasami nawet przez jakiś czas po.

 

Kamera Timelapse.

preparatu w pkt

 

Błędy odkrywcy

Jednym z wielkich błędów ludzie popełniają kręgi odkrywcy popełnienie ich założeniu, że powstawanie kręgów zbożowych wszędzie na świecie jest to kwestia minut, szacowane na ok. 5-10, co najwyżej 20-30, a nawet wcześniej, pole ma nic się nie dzieje. W rzeczywistości, cały proces, co odbywa się na miejscu, łącznie zajmuje 1000 - 1500 razy większa. Kilka miesięcy. kwatery , gięcie do łodygi kukurydzy naziemnych (podstawowych, najbardziej zauważalne), podczas których naprawdę i nieuchronnie występuje, jest zazwyczaj tylko kilka procent całego okresu, ale znacznie poniżej jednego procenta. Czasami powoduje składanie , zginanie łodyg kukurydzy w ziemi podczas wyładowań atmosferycznych, to jest naprawdę bardzo wyjątkowych przypadkach. Prawdopodobnie zwłaszcza kukurydzy była gotowa do kilku tygodni w zupełnie innym rozładowaniem ( Dwa wstrząsy w jednym miejscu). Ale nawet w przypadku wyjątkowych wstrząsów niezwykle silne może być wszystko w porządku, a nie "prekursor" niepotrzebny.

 

Właściwości mechaniczne nienaruszonego ziarna

Nawet wtedy, gdy to naprawdę może nie być widoczne, nieuszkodzone całkowicie zdrowe ziarna mogą wytrzymać nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pogodowych, i natychmiast po umorzenie fala uderzeniowa, która odpowiada eksplozji kilkuset kg TNT w pobliżu powierzchni pól powyżej pola w ułamku sekundy może przesadzić w kilku sto kilometrów na godzinę. Prędkość fali uderzeniowej nawet wiele tysięcy kilometrów na godzinę ziarna może chwilę wyginać bez łamania prawie do ziemi, łodygi zaraz po odwijania natychmiast umieścić z powrotem do pozycji pionowej. Rośliny Ale oczywiście takie bardzo intensywne mechaniczne impuls "Remember" w swoich tkankach deformuje i uszkodzenia (kierunkowy) części tkanek, niektóre komórki, chociaż początkowo nepozorovatelnému, mikroskopijny, ale w tym dłuższy czas zaczyna rosnąć do makroskopowych rozmiarach.

 

Uszkodzenia mechaniczne

Wpływ na rośliny do stosunkowo dokładne odległości progowej od wstrząsów, stosunkowo dokładnie w kole, to odległość dla praktycznie wszystkich. Odległość ta może być dość dokładnie określić wyładowcze. Do dziesiątek lub setek tysięcy amperów, w skrajnych przypadkach, może być blisko milion. Absolutorium odbyła między miejscami oddzielonych 2 km średnicy. Wstępne napięcie między chmurą a ziemią może być do woltów kilku miliardów, prąd pobiegł kilka milionowych sekundy (najważniejsza część), a podczas drogi absolutorium między niebem a ziemią (są rzeczy między niebem a ziemią) zostały napromieniowane w kilku megawatogodzinach energii elektrycznej. To jest średnia, lub lekko powyżej średniej flash. W przypadku wstrząsów, bardzo silne może być stosunek do tysiąca razy większe.

 

Promieniowanej energii elektrycznej w ostatnich kilku metrów do kilkudziesięciu metrów nad zrzutów pole do roślin (w dość precyzyjny okręgu od punktu uderzenia), a częściowo wywołane je uszkodzić. Szkoda jednak, zaraz po zdobyciu wizualnie zupełnie nieobserwowalne, a kilka godzin bez wpływu na rośliny lub zmniejszając wytrzymałość mechaniczną, elastyczność, odporność na pęknięcia i przerwy, wytrzymałość na rozciąganie. Ale po kilku dniach, nie mówiąc już o tydzień, mikroskopijne zmiany są widoczne nawet makroskopowo, a zmiany na roślinach zaczynają być mechanicznie i wizualnie zauważalny.

 

Rolnicy mogą być w stanie liczyć się na szczęście, że większość energii jest emitowane w ścieżce absolutorium między niebem a powierzchnią Ziemi, w kanale pioruna, którego szerokość wynosi około 5 mm, a nawet w najbardziej ekstremalnych wyładowań atmosferycznych nie powinna przekraczać 10 mm (źródła różnią się, są Dane z 10 do 20 mm, opisanymi). Kanał w osoczu w temperaturze około 30000 ° Celsjusza w momencie, gdy prąd przepływa przez nie migają, zachowuje się jak rezystor o wartości około jeden Ohm na metr. To jest przybliżeniem, ale za to wyjaśnienie wystarczy. Zakładając, że wartość rezystancji kanału jest mniejsza, powiedzmy, dziesięć razy absolutorium Temez cała energia będzie gigantyczny rozbłysk wywołała zaraz po dotknięciu absolutorium czoło (Return Stroke) W kraju, rolnicy w takich miejscach może zamiast zbierać odczuły znaczną część omawianego węgla pola.

 

Oprócz indukowanego zasilania mogą być doprowadzone do elektrowni i gleby, a podobne do tzw napięcia kroku. Dzięki temu może być zależna od systemu korzeniowego roślin, zależnie od zmienności rezystancji elektrycznej warstw gleby i wód gruntowych, ponownie często stosunkowo dokładnie w kole.

 

Innym czynnikiem, który może w zakładach w pewnej odległości od powierzchni uderzenia przynieść elektryczna-prąd, corona (wyładowania koronowe). OtaczaReturn Strokejako pokrycie do pewnej odległości, jak dyrygent otoczony osłoną (osłona - Corona płaszcza). Średnica korony zależy tylko od aktualnego zrzutu (senior), tym wyższy prąd, tym dalej sięga. Spowodować porażenie prądem Dotknięte rośliny bardzo dokładnie do odległości średniej koronie, oczywiście, w kręgu. Położony między publicznością PT jeszcze innym "Daredevil", który nie wierzy, że wyładowanie atmosferyczne może utworzyć krąg na polu roślin uszkodzonych, które prędzej czy później zginie, lub łuk na ziemię w prawo lub w lewo?

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Nauka może oczyścić religię z błędów i przesądów. Religia może oczyścić naukę z absolutów bałwochwalstwa i fałszywych. Papež Jan Pavel II
Dzień bez śmiechu jest całkowicie zmarnowane. Charles Chaplin
Jeśli głupota, ale nas do takiego bałaganu, to dlaczego my nie możemy wyciągnąć? W.Rogers
z