Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarna są tworzone-po-zrzuty-flash-drive . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Mechanika wyładowań atmosferycznych
Mechaniczne skutki wyładowań atmosferycznych, powtarzalnych wyładowań w jednym miejscu lub kilku bocznych miejscach przez strony
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Przeciwieństwem jest fakt fałsz, ale naprzeciwko jednej głębokiej prawdy możeN.Bohr bardzo dobrze kolejny głęboka prawda.
Thunder jest imponująca, grzmot jest imponująca. Ale jest  M.Twainflash, który wykonuje całą pracę.
Nie wydaje się, że inteligencja miała jakoś  S.Hawkingszczególnie długoterminowe przeżycie wartości.

Ekvivalentní až několika kg TNT na metr délky výboje

PagPh
Mechaniczne skutki pioruna (nieco powyżej średniej absolutorium) można porównać do lontu wybuchowego ważącego kilkaset gramów wybuchowej na metr. Specyficzne działanie zależy w znacznym stopniu od tego, jak absolutorium kontaktowego do ziemi. Znacznie więcej niż średnia zrzutu i więcej niż kilka kilogramów materiału wybuchowego na metr.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Fizyka, teoria, zasady i sposób dystrybucji, konsekwencje

Najlepsze źródła w publikacjach naukowych i Internet.

Galeria , 117 zdjęć miga, C.Doswell. Wszystko warte zobaczenia. Slideshow

 

 

We wstępie traktat o teorii i moc pioruna można zobaczyć dwa kolejne slajdy.

Badając dwa obrazy mogą być co najmniej w przybliżeniu oszacować dużych sił, gdy na miejscu wyładowania wydarzenia i mechaniczne procesy nie miejsce. Drzewo przed piorunami ważył kilka ton, boli jak wykałaczki na wiele części i te porozrzucane jak zawartości matchbox. Na miejscu jest całkowicie regularna wybuch porównywalny z eksplozją kilkuset kg TNT, oraz stosunkowo nieskoordynowany rozmieszczenie materiałów wybuchowych jeszcze wiele więcej. Można sobie wyobrazić, jak wiele energii i wysiłku, byłoby, aby osiągnąć podobny efekt na nieuszkodzonych drzew o podobnej wielkości, na przykład nakręcić film dokumentalny. Siekiery, piły, pilarki, pracownicy, kilka godzin pracy. Pracował tam tylko ułamek sekundy błysk, prawie nigdy nie dłużej niż jedna tysięczna. Najważniejsze cechy fizyczne wyładowań atmosferycznych są wymienione w załączonej tabeli szczegółów na następnej stronie.

 

Podstawowe charakterystyki wyładowań atmosferycznych od Błyskawic: Fizyka i efekty , Rakov, Uman , strona 6;

Charakterystyka podsumowanie wyładowań atmosferycznych:

Całkowity czas trwania 200-300 ms
Liczba zrzutów podczas 3-5 (około 15 do 20 procent na Flash składa się z pojedynczego wyładowania).
Średni odstęp między absolutorium 60 ms
Łączna opłata przeniesiona 20 C
Całkowita moc promieniowana 109 - 1010 J
Również krótkie spojrzenie do innej książki, Electromagnetics Błyskawica , Robert L. Gardner , Taylor & Francis, 1990 ISBN 0891169881, gdzie tylko na stronach startowych w stanie przeczytać coś o koronie rozładowana, które pojawiają się w systemach bardzo wysokiego napięcia. Każda błyskawica absolutorium jest "naprawdę bardzo-bardzo-bardzo-bardzo-bardzo-high-voltage-system-zrzut" i działa z suszą i wysokiego napięcia, to by nigdy nie można znaleźć żadnego w jakichkolwiek osób - złożone systemy i maszyny. (Może tylko piorun - pręty) więcej o wyładowań koronowych na innej stronie

 

 

W tym samym czasie jednak, należy zauważyć fakt, bardzo ważną. Mimo tego wszystkiego, co wydarzyło się na ziemi pod względem mechanicznym, lokalizacja nawet nie sugeruje, z dowolnego materiału spalonej lub pieczenie, nie wskazuje, że coś zostało spalone na miejscu lub tylko przetarł chwilę, nie mówiąc już oznaki większego pożaru.

 

Można przypuszczać, że podobne siły są jeszcze większe w czasie absolutorium dla pola na roślinach (integralnie), że istnieją, ale mogą być bardzo równomiernie rozłożone na setki tysięcy łodygi kukurydzy, tworząc gigantyczny iskry (1 hektar - około dziesięć milionów słomek , 1 m 2 - 1000 około 1 km2 około 10 tablica 9 ), lub innych roślin, które znajdują się tam. Po podboju zginąć nawet procent lub mniej, które nie mogą być w podstawce praktycznie zauważalne. Bardzo często, natychmiast po zdobyciu błyskawica, pole jest spłaszczone , leżące na ziemi tarczy, ponieważ mechaniczne impuls był rzeczywiście ogromny, ale bardzo równomiernie i bardzo krótki (kilka dziesiątych sekundy). Rośliny są bardziej uszkodzone prąd elektryczny przebiegł przez nich, czy indukowane lub dostarczane bezpośrednio przez wyładowania koronowego, lub ze względu na natychmiastowe zwiększenie ciśnienia przedReturn Strokeutworzenie tymczasowego dotykające się łodygi i liście ze znacznie większą przewodność, dzięki którym mogą być znacznie większe prądy niż następstwie mechanicznego impulsu. Ze stanu tkanek roślinnych, które są nadal nienaruszona, mocne i elastyczne, z słomki w mniej niż sekundę, natychmiast powrócił do pozycji pionowej, ale zanim to się stanie, gdy rośliny są połączone elektrycznie do siebie wiele razy.

 

Cały sposób tymczasowo utworzony struktura wpływa przez jeden lub więcej kolejnych rozładowaniem (się mniej niż 1/10 sekundy w rzędzie), w którym to czasie kształt wzorów wynikających może zmieniać na różne sposoby (kółka w wodzie), a wyładowanie kolejnego lub nie należą do tego samego miejsca. Na przykład, w książce Błyskawicy: fizyka i efekty , Rakov, Uman , w zimowe sztormy rozdziałów w Japonii są zgłaszane przypadki, że z jakiegoś pozytywnego piorun nie ma wpływu na kolejne podboje nigdy w tym samym miejscu, jak gdyby ich barkach, wchodzących kolejno, każdy odpychające.

 

Nawet po tym wszystkim, co się stało, ale rośliny odzyskane przez elastyczność i wytrzymałość, że straciłem bardzo szybko do swojej pierwotnej pozycji pionowej (odłączony), ale przed wciąż są elektrycznie podłączone bezpośrednio dotknięte zdarzeniem wykazywało błyskawice impulsową. Mimo to wszystko zaraz po umorzenie całych roślin zrzutów systemowych wyglądają, jak gdyby nic się nie stało, mimo że znacznie uszkodzone. Mogą już znaczny procent martwych komórek, ale ich własności mechaniczne pozostają praktycznie niezmienione. Wytrzymałość na zginanie, łamanie, choć elastyczność zostanie wymiernie zmniejszyła się, ale dopiero po wielu dniach i tygodniach. (foto) Chociaż roślina po piorun zabił od razu, a jeśli nawet otrzymał dawkę energii, znacznie wyższy niż śmiertelnika, jeszcze kilka dni wyglądać życie, wówczas zaczynają żółkną, więdną i rozpadają. Ich status można porównać do sytuacji takiej jak podarte kwiatów w wazonie. Transport płynów jest nieprzerwany i niektóre części może nawet trochę metabolizm czasu. Tylko rośliny, które otrzymują bardzo wiele razy dawka śmiertelna dawka (50x, 200x więcej) może natychmiast wyłączyć żółtego do brązowego lub nawet char i ohořet. Rośliny, które zostały przerwane transport wody, wykazują zauważalnych oznak umierania znacznie szybciej (100 razy, tysiąc razy), niż gdy nie jest. W porównaniu do dni do kilku tygodni do oczywistych konsekwencji często kilka minut, albo w większości godzin. Aby przerwać transport wody uvniř rośliny jest konieczne jest bardzo wyraźnie mechanicznie lub termicznie uszkodzone, suche lub tylko śmierć rośliny (np. rdzeń) jest zupełnie nieodpowiednia. Jak to możliwe, aby przekonać bardzo prosty eksperyment (byćfoto), Również część zakładu, który jest całkowicie martwy, może resztę okresu uprawy roślin w sezonie lub ich części (blacha) bez wad z powodzeniem pełnić funkcje tkanki.

 

Kwestia ta zostanie opracowana bardziej szczegółowo na stronie Electro-patologii . Na przykład, nie będą opisane ilościowy sposób oznaczania wartości elektrycznej przechodzący przez, po której znajduje się stała ilość zabić materiału roślinnego lub przeliczeniu na suchą masę. Będą dalej badane i dokumentowane jako ustawienie śmiertelną dawkę energii elektrycznej dla różnych materiałów roślinnych, efekt aktualnego przepływu (przyłożonego napięcia), zachowania materiału roślinnego po przejściu podletálních, nadletálních nadletálnách i wysokie dawki energii i wielu innych zjawisk.

 

Dodatkowe dawki energii elektrycznej może być dostarczane z indukcji elektrostatycznej zarządzania zasilaniem i innych gleby i korzeni. Wśród wszystkich tych prądów może spowodować rezonans i zakłóceń. Elektromagnetyczne i elektrostatyczne indukcyjna, corona prądy wyładowcze i bezpośredniego zarządzania ziemi i korzeni. Także pod uwagę między LEMP zakłóceń (patrz Literatura) - ich produkt jest promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali można sobie wyobrazić wszystkich, z wyjątkiem, że każda łodyga i liść ma własną pojemność, indukcyjność, rezystancji, częstotliwości rezonansowej, i może kształtować LC, RC lub LRC obwodów elektrycznych .

 

Również mechaniczna ingerencja pod uwagę - liście i łodygi może działać jak wahadełka i sprężyn.

 

W podobnych warunkach, jak opisano tutaj, może nawet doprowadzić do powstania formacji przypominających kręgi na wodzie. Fakt, że po fal wiatrowych jezdnych uprawy zbóż jak woda jest dobrze znane i udokumentowane fakt (video1) (video2). Dziękuję, panie Gałązka! Oraz czy wiatr, ponieważ mogą one generują fale, jak również na powierzchni wody, oraz te pierścienie mogą wystąpić, w szczególności po uderzeniu tak silny impuls, takich jak uderzenia (lub prądem lub naddźwiękowych) i fala ciśnienia flash zdarzenia prostopadle powyżej. Setki kilogramów TNT. (Będzie to doświadczalnie, ale do innego czasu, jest zbierany). Absolutorium punkt wpływ prowadzi do wymiernych wstrząsy gleby, dzięki którym mogą tworzyć fale stojące, takie jak tworzenieChladniho obrazců (Kymatika, fizyka instrumentów muzycznych, tworzenie Wzór w ziarnistych materiałów)

 

To nie wszystko co jest do imprez odbywających się tam. Odbyła się ogromne impulsy elektromagnetyczne, wśród których również może prowadzić do różnego rodzaju zakłócenia i rezonansu. Na dodatek na miejscu może być obecny obracania pola elektromagnetycznego, w różnych miejscach, bardzo podobny do tego, który jest dostarczany przez trzy fazy zasilania, lub nawet bardziej skomplikowane.

 

Jednym z najbardziej interesujących faktów jest to, że nawet po tym wszystkim, co wydarzyło się w tym miejscu, niewyobrażalnie silne impulsy mechaniczne, elektromagnetyczne i elektrostatyczne, niekoniecznie w całym szerokim polu, aby znaleźć leżący pojedynczy ostrze. Ze względu na bardzo powolny postęp fizjologicznych i procesów biologicznych w roślinach, jak również metabolizm, jest jednym z nich, które zostały uzyskane bezpośrednio po porażenia martwego lub śmierci w ciągu kilku minut lub godzin, nawet po kilku dniach, prawie nie do odróżnienia od że cała "impreza" przeżył, a nawet w ogóle nie dotkniętych. Tylko po tygodniu, można powiedzieć, że w celu rejestrowania zmian obserwowanych w wzrostu. Martwe rośliny rosną całkowicie zatrzymany, ale są jeszcze zielone, tylko mniejsze. Dopiero po dłuższym zešloutnou czasu, potem brązowieją, usychają i rozpadnie. Rośliny, które były tylko wyładowania uszkodzeniu, ale przeżył, także na kilka dni lub niemal całkowicie przestają rosnąć i przywrócić go dopiero po szok nagle (jak szok přesazovacímu) odzyskać. Następnie dojrzewają powoli, ale wyraźnie, zawsze wiesz, co najmniej kilka dni różnicy wzrostu i dojrzewania do zwalczania roślin nienaruszone. Znacznie więcej informacji w sekcji Anatomy (część Biologia stronie), gdzie będzie wiele zdjęć prób i eksperymentów, jak również ruchome obrazy będą.

 

Powolność i bezwładność biologicznych i fizjologicznych procesów w roślinach jest przede wszystkim jednym z głównych powodów, dlaczego tak długo kwitła możliwe tylko winowajców i sprawców wszystkich faktów opisanych tak długo niezauważony, a tym samym zapobiec wszelkim próbom do "zatrzymania" (co po prostu nigdy nie będzie, ale przynajmniej skazany).

 

Co więcej, udało mu się z powodzeniem całej winy na różnych potencjalnych winowajców w dziedzinie Strukturalne, polityczne rických, logiczne i dziesiątki innych doktryn i nauk, klasycznej nauki w świecie i istniejących jednostek realistycznie myślących (jest w rzeczywistości bardzo niewielu) bardzo szybko przesuwać.

 

Wszystkie z opisanych mocy ogromnej, mechanicznych i elektromagnetycznych, a niech nie jest zapomnieć sił elektrostatycznych. Miejsce jest również oprócz sił opisanych do tej pory miały miejsce i elektrostatyczne siły nie, ponieważ są one w stanie odchylić bilety, włókien i słomki elektroskopy lub podnoszenia osób morskie włosów do ulubionych eksperymenty fizyczne w szkole podstawowej, ale taki, który może łamać drzewa jak wykałaczki zabić stado krów i bydła innych. Wszystkie te siły opisane tylko "narażony" coś jako obraz utajony w łodygi, liście i ziarna kukurydzy, oraz w której nie tylko chemiczne (głównie elektrochemiczny) i mikroskopowe zmiany mechaniczne początkowo nie mają praktycznie żadnego wpływu na ich właściwości mechaniczne. Natychmiast po podboju, po kilku sekundach rośliny stanąć w pozycji pionowej, jak gdyby nic się nie stało, ale całkowicie bez zmian, dzięki elastyczności i wytrzymałości mechanicznych łodyg. Obserwowalne i mierzalne zmiany przyjdzie znacznie później. Bardzo powolne zmiany biochemiczne, w tym zmiany wynikające ze wzrostu gospodarczego, podczas których coraz mikroskopijne zmiany i powoli zamienia się w makroskopowych zmian. Po wielu dni, a nawet tygodnie, wytrzymałość mechaniczna i łodygi elastyczność zmniejsza się o kilkadziesiąt procent, a staje się mierzalne i obserwowalne. Akrecji Dzięki uszkodzonych tkanek i umierających komórek, które są wymienione, początkowo zupełnie nieobserwowalne i niemierzalne zmiany stają się coraz bardziej zauważalne i wymierne. Uszkodzone rośliny znikają coraz więcej, " Moving Nations "(metabolizm), roślin osłabia jeszcze bardziej ze względu na konieczność, aby pozbyć się niechcianych substancji do korzeni powoduje, że część tuż nad ziemią (w ciągu kilku centymetrów) zmniejsza najbardziej, ponieważ jest narażona na niekorzystne Substancje najdłużej. Część ta jest w związku z tym najbardziej podatne na hoteli , ostrza do gięcia ziemi jednak rośliny nadal stałego, również dlatego, że jest częściowo wspierana przez siebie. Chociaż zdrowe rośliny wytrzymują sił (np. wiatru), które znacznie przekraczają ich własny ciężar, z czasem stają się na tyle słabe, że będzie to zachować swój ciężar ledwo. Ciężar roślin kukurydzy, zamieszkujących jeden hektar, jest od rodzaju i stadium wzrostu przez długi czas przed osiągnięciem dojrzałości ponad 50 ton. To jest 5 kg / m 2 , a w przypadku roślin, które są osłabione wciąż zanika. Po pewnym czasie ...

 

Rośliny jeszcze wciąż się wyprostować, ale największym zaskoczeniem zaczyna zamykać. Po tak długim czasie, "przygotowanie", wiele tygodni, tak że pierwszy proces może trwać jedynie słabą godzinę lub dwie, a nawet znacznie mniej. Jego przyczyną może być tylko jeden malutki wiosną lub latem orzeźwiający deszcz, lub nawet tylko poranna mgła lub rosa. W ciągu kilku minut, dojrzałe ziarna rośliny może ztěžknout dwukrotnie, co oznacza ilość kilogramów na metr kwadratowy lub kilkudziesięciu ton na hektar. Osłabione łodygi nie stoi sam, wszystkie częściowo zabezpieczone sobą, a tym samym zapobiega zwłaszcza przed podmuchami wiatru. Nadal wszystko będzie się ...

 

Zaczyna się w pobliżu szczytu liczby, zawieranie pozory, Douh Oczekiwana finał. Będzie opierać się na najbardziej szokującą częścią wszystkich kręgami zbożowymi objawienia. To może potrwać kilka minut, a kto się do obecności i może po nim, to mam myśleć logicznie, jest obecny cud. Podczas milczących Fanfare muzyków istniejących podczas nieistniejącej aplauzem publiczności, towarzyszyć dźwięki niesłyszalne i niewidzialne Światła jasny fajerwerki neexistjícího uroczysty, przychodzi pierwszy widoczny efekt, a ostatnio przyczyną regularnych wzorów w ziarnie, jeden, którego skutki będą tylko naprawdę zobaczyć, że może się zdarzyć, zaledwie kilka minut (metrów kwadratowych w ciągu kilku sekund), i tylko w określonym miejscu, które zawierają osłabione rośliny, bardzo precyzyjnie zdefiniowane, chociaż poprzedni ekspozycji złożonej, ale bardzo dokładne ingerencji i rezonans i inne elektryczne, mechaniczne, elektromagnetyczne i elektrostatyczne siły, pola i fale, że dokładnie w tym miejscu odbyła się kilka tygodni temu, a których nikt nie pamięta, aby oznaczyć je jako jedyną główną przyczynę kształty w kukurydzy pochodzi -

Domino Effect!

Nawiasem mówiąc, fajerwerki są opisane w tym miejscu rzeczywiście miał miejsce i nie był "niewidzialny i niesłyszalny", natomiast bardzo widoczne i słyszalne. To było wyładowanie pioruna i otaczający burza, obaj udali się na miejsce, ale kilka tygodni temu ...

 

Wszystko jest już gotowe na Grand Finale závěrečnémku:

Miejscach, gdzie jest słabe łodygi z których wszystkie są sumiennie topples do ziemi, są bardzo dobrze określone, wszystkie są bardzo słabe, a nawet ciężkie od wilgoci, czekając na pierwszy napęd, dyrygent, który wszystko zaczyna się cała tak długo i bardzo starannie wykonana konstrukcja upadła na ziemię, w ciągu kilku minut, jak domek z kart: I tak naprawdę brakuje mu, dyrygentem tego spektaklu, wielki maestro, ale co? Ktoś naprawdę przychodzi z daleka, tak, on jest tym, który rozpoczął cały proces, to naprawdę on, motyl, z bliska, i usiadł zmęczony na jednej z łopatkami do odpoczynku. W końcu przychodzi moment, że wielkie było przygotowanie przez kilka tygodni lub miesięcy, a po kilku minutach wszystko jest zrobione. Howgh .

 

kwatery , gięcie łodygi na ziemię naprawdę pojawiają się tylko w tych miejscach, które były "narażone" - narażonych na piorunem i zakłóceniami, ale wiele tygodni temu. Taka ekspozycja jest bardzo podobna do klasycznej fotografii halogenostříbrným materiału, w którym struktura ziarna obrazu utajonego nagrane. Następnie przejdź się zaczyna "proces rozwoju wizerunku" (bardzo wolne), využívajízí i tylko naturalny fizyka - chemia - procesy chemiczne w rozwoju upraw rolnych, "developer", zabezpieczone redoks procesy, procesy biochemiczne w procesie wzrostu i dźwigienką dotychczasowej osłabienie z powodu Działanie produktów elektrolizy. Po wszystkim, co istnieje "rozliczania" obraz wizualizacji poprzez efekt domina. Bardzo ciekawy jest fakt, że "ekspozycja" obraz struktury roślin (raster) na boisku miała miejsce głównie ze względu na bardzo, bardzo, bardzo intensywnego oświetlenia "lampa błyskowa" (ale 10 9 -10 14 silniejsze).

 

Można stwierdzić, że rośliny w dziedzinie działające jako prawdziwego, analogowego (czyli inne niż cyfrowy) nagrywania materiału, który jest w stanie zarejestrować każdy (ogromne) proces elektromagnetycznego, które miało miejsce tuż nad nim, również mechaniczną (również ogromny). Jest również, na przykład materiał jest bardzo trudne do prześwietlone.

 

Będzie przedstawiana w poprzednich punktach wydaje się tłumaczyć pierwszy i jedyny proces, za pomocą których są utworzone regularne wzory w zbożu - kręgów zbożowych lub innych symetryczne i regularne wzory. W rzeczywistości, dosyć wyczerpująco opisuje metody tworzenia każdy złożony , ziarno leży na ziemi w dowolnym miejscu na świecie. Jest to w każdym przypadku całkowicie identyczny sposób, ale to nie jest wliczone elementów zakłócających, rezonans i symetrii. Opisane absolutnie identyczne proces przyczynia się do stworzenia około milion razy powierzchniach większych złożonych , ziarno leży na ziemi, kompletnie niezrównoważony, niż ma to miejsce w przypadku regularnych kształtach, jeden własności główny, ale wszystkie mają wspólną cechę: absolutnie wszystko energii elektrycznej dostarczonej spowodował wyładowanie atmosferyczne, i wydaje się wahać dni lub tygodni później. Bardzo często nawet podobna sytuacja występuje wtedy, gdy ilość tygodni później, w pięknej pogodzie, na przykład, gdy ten powoduje tylko niewielki opady, wiatr, porannej mgły, a nawet coś podobnego (motyl). Zaszokowani rolnicy, nie mówiąc już o przypadkowy obserwator musiałby wtedy zrozumiałe, wcale nie w stanie dowiedzieć się, kto był naprawdę prawdziwy "sprawca" przestępca, który spowodował wszystko i chciałbym złapać przynajmniej wszyscy. Nikt nie może nigdy nie "gorącym uczynku". Jego prędkość wynosi między 1/3-2/3c. Każdy, kto chciałby, aby go złapać, mogę tylko pogratulować mu, że nigdy nie spotkał. To jest raz i na wszystkie możliwe straty podobne do poświęcenia ziarna i radzić sobie z nimi. Szacuje się, że około 10% roku zasiane. i zapisane wysiłek i energię poświęcić na inne cele. Coś zostanie opisany na stronie rolników .

 

Zdecydowana większość ludzi na całym świecie mają możliwość znalezienia podobnie spowodowane przez nieprawidłowe spłaszczonym , leżącego na powierzchni ziemi ziarna, nie więcej niż kilometr od domu, a jeśli jeden kilometr nie wystarczyło, więc dwa.

 

Nie mogą być spłaszczone , leżące na powierzchni gruntu, która ukazała się tuż po burzy, zobacz http://www.iccra.com . W tym przypadku, możliwe jest, że początkowo obejmowały dwa słabe pioruna rozładowania (dwa). Mniej więcej w tym samym miejscu, podczas pierwszej burzy uderzył pierwszy absolutorium, które przygotowało miejsce na nieregularnej powierzchni ziarna stopniowo maleje. Kolejna seria po kilku tygodniach wtedy znacznie ułatwił pracę i kształtów stworzonych przez niego, czy regularne lub nieregularne, może wystąpić prawie natychmiast lub po kilku godzinach.

 

Ale jest też możliwe, że po wyjątkowo silnych wstrząsów naprawdę może odkryć wzorce w sekundach. A są tacy, zwęglone sunflower ... (Sunflower marca 2010 - Argentyna )

 

To był rzeczywiście przestrzegane ( HOTY2008 ), że nawet po stosunkowo "słabych" wyładowań atmosferycznych (prąd "tylko" 6000 amperów), ale na przykład z powodu stosunkowo szybkiego opadów i wysoką wilgotność, wyładowania elektrostatyczne mogą znacznie łatwiej rozprzestrzeniać się po okolicy niż w innych przypadki. W miejsce kilka godzin po szoku okaże się być spłaszczone , leżącego na podłodze około 80-90% całego obszaru (około 6 ha i jęczmień). Miejsce znajduje się 1,8 km w linii prostej od laboratorium, lampa była postrzegana jako błysk światła i późniejszych efektów dźwiękowych. Miejscowy rolnik potwierdził, że przed burzą polowe spłaszczone , łodygi leżące na ziemi, lub metr. Fields ma dość złożony kształt (bardzo wydłużone) i że może być niezależnie i prawie całkowicie całkowicie hit niektórych lokalnych zjawisko meteorologiczne, które byłoby Może to być na przykład minitornádo (downburst), bez pozostawiania na najmniejsze działanie otoczenia, bezpośrednio sąsiadujących pól.

 

Podobne obrazy można znaleźć w literaturze kręgami zbożowymi jako przykłady "klasycznej nieregularnym kwater , Gięcie łodygi na ziemię ", spowodowane wiatrem. nigdy Wiatr może spowodować coś podobnego do zdrowych roślin, energii elektrycznej i nieuszkodzony neoslabeného ziarna w czasie, to musi być prawdziwy huragan . Prawdziwość tych roszczeń może przekonać prawie każdy każdego zdrowego ziarna wegetacji nieuszkodzonym.

 

W rzeczywistości, dziś hodowane i uprawiane odmiany nigdy nigdzie na świecie nie występuje zjawisko zwane "classic kwatery , zginania łodygi na ziemię ", na przykład z powodu zjawiska zwanego" niska odporność na zakwaterowania , uszkodzenia, osłabienia ". Każdy kwatery , zginanie łodyg do ziemi w dzisiejszych czasach zawsze była, jest i będzie napędzany elektrycznością z wyładowań atmosferycznych, ale nie regularne wzory występują. Jest to obszar, rzędu milionów razy, a liczba powierzchni niż w przypadku regularnych kształtach. Istnieją wyjątki, w przypadku tornad, cyklonów, huraganów, huragany, przypadków takich, ale tylko udowodnić regułę.

 

Galeria 117 klatek wyładowanie atmosferyczne, które zostało nabyte przez Chucka Doswell . Wszystko warte zobaczenia. Możesz użyć slajdów do podstawowych ustawień (3sec/obr) trwa mniej niż 6 minut. W każdym razie, w galeriach można znaleźć i jego prawdopodobnie wizerunki kilku wizyt w Czechach, jeden z nich, na zaproszenie pana RNDr. Martin Setvak z CHMI. Jest więc doskonałym przykładem na to, że ten, kto tak dobrze również burze (piorun), tylko z panem Setvak musi wiedzieć.

 

Oto tabela pochodzi z piorunami: fizyka i efekty , Rakov, Uman , strona 6;

Jest to średnia pioruna, najczęstszym typem, ujemne wyładowania CG - chmura do ziemi, chmura - ziemia. W języku czeskim (jeszcze niepełne) JL składaną

 

Kompletna charakterystyka ujemnej chmury wyładowanie atmosferyczne - uziemienie

 

Wielowarstwowa początkowe wyładowanie (Stopniowej lider)
Długość kroku 50 m
Odstęp czasu między etapami Od 20 do 50 mikrosekund
Absolutorium bieżący krok > 1 kA
Naładuj samotny krok > 1 mC
Średnia prędkość 200 klm / s
Całkowity czas trwania 35 ms
Średni prąd 100-200
Całkowity ładunek 5 C
Potencjał elektryczny ~ 50 MV
Temperatura kanału wylotowego ~ 10000 K
Pierwszy Return Stroke na podstawie pomiarów w podstawy kanału pioruna.
Prąd szczytowy 30 kA
Maksymalna szybkość narastania prądu > 10 - 20 kA / mikrosekundy
Obecny czas narastania przebiegu (10-90%) 5 mikrosekund
Czas, aby spaść do połowy maksymalnej Od 70 do 80 mikrosekund
Przeniesiony ładunek 5 C
Prędkość propagacji 100 - 200 000 klm / s
Średnica kanału wylotowego ~ 1-2 cm
Temperatura kanału wylotowego ~ 30000 K
Lider darta
Czas trwania 2/01 ms
Opłata 1 C
Prąd 1 kA
Napięcie ~ 15 MV
Prędkość propagacji 10 - 20 000 klm / s
Temperatura kanału wylotowego ~ 20,000
Dart-schodkowy liderem
Długość kroku  10 m
Odstęp czasu między etapami 5 do 10 mikrosekund
Średnia prędkość 1 - 2000 klm / s
Kontynuacja Return Stroke na podstawie pomiarów w podstawy kanału pioruna.
Prąd szczytowy 10 do 15 kA
Maksymalna szybkość narastania prądu 100kA / mikrosekundy
10-90% tempo wzrostu prądu 30-50 kA / mikrosekundy
Czas narastania prądu krzywe (10-90%) 0,3 do 0,6 mikrosekundy
Czas, aby spaść do połowy maksymalnej Od 30 do 40 mikrosekund
Przeniesiony ładunek 1 C
Prędkość propagacji 100 - 200 000 klm / s
Średnica kanału wylotowego ~ 1-2 cm
Temperatura kanału wylotowego ~ 30000 K
Kontynuując prąd (~ 40 ms dłużej) Około 30-50% prądu pioruna zawiera trwania dłużej niż ~ 40 ms.
Prąd 100-200
Czas trwania ~ 100 ms
Przeniesiony ładunek Od 10 do 20 ° C
M-składnik na podstawie pomiarów w podstawy kanału pioruna.
Prąd szczytowy  100-200
Czas narastania prądu krzywe (10-90%) 300 do 500 mikrosekund
Przeniesiony ładunek 0,1 do 0,2 C
Pełne rozładowanie błyskawica
Całkowity czas trwania 200-300 ms
Liczba zrzutów podczas 3-5 (około 15 do 20 procent na Flash składa się z pojedynczego wyładowania).
Średni odstęp między absolutorium 60 ms
Łączna opłata przeniesiona 20 C
Całkowita energia przekazana 109 - 1010 J

Jeżeli wyładowanie sam, cylindryczne i równoległe wstrząsy boczne (bardzo rzadko) i wystarczająco precyzyjnie prostopadłe, mechaniczne i siły ściskające od niego w pierwszych chwilach rozłożone dość dokładnie w kole (elektromagnetycznych dokładnie w dowolnym momencie). Ale jeśli to nie jest sam, niektóre zrzuty między nimi może (prawdopodobnie głównie wiatr, znowu bardzo rzadko), aby stworzyć bardzo ciekawy zakłóceń i rezonans. Niektóre rośliny mogą nie przetrwać uderzenie, w samym centrum oddziaływania zrzutu może czasem pójść do kilkudziesięciu procent, w zależności przede wszystkim od wieku drzewostanu, wysokość i wilgotność ( No.1 # 1 - interwencję nawet w czasie kiełkowania lub tuż po), czasami procentowych sama lub mniej, co może być zauważalne w ogóle do podstawy. Po pozostałości roślin, które nie przeżyły, nie jest w podstawie po kilku tygodniach (lub pomniki 2 nr 1 ), ma wpływ tylko na jego zřídnutím. Materiał jest następnie występuje tylko powoli zaczyna coś jak łysy.

 

Energia emitowana nawet tylko średnia lightning 10 9 - 10 10 J, (to dużo energii by ciągnąc pociąg towarowy załadowany z wielu kilometrów) powyżej średniej energii "Mack", który daje tylko kilka w sezonie, co najmniej sto razy, ale znacznie ponad tysiąc razy większa (na nią ona radośnie drandil samym pociągiem kilka razy na całym świecie).

 

Jak wspomniano wiele razy w wielu innych miejscach w tym miejscu, nawet jeśli niektóre rośliny mogą być tam zmarłych przez piorun, to zawsze trwa co najmniej kilka dni, a reszta na stoisku, które przetrwały, choć z ciężkim uszkodzeniem do kilku tygodni przed ich będzie żadnych zauważalnych zmian.

 

 

 

Zakłócenia i odbicia w kolumnie rozwijającej powietrza

Tam opisane są czysto mechaniczne działanie wyładowań

ponieważ wyładowanie pioruna zawsze kombinacja efektów mechanicznych i elektromagnetycznych, ogromna energia, z niesamowicie stromej krawędzi bieżącego wiodących.

 

Skomplikowane fraktalna i interferencja wzory, znalezienie czasu do czasu w dziedzinach, charakteryzuje Cechą charakterystyczną wspólną: są wewnątrz koła. Jedną z możliwości jest z ich pochodzenia, że ​​po pierwszymReturn StrokePierwsza kolumna tworzy rozszerzający powietrze wewnątrz, które następnie będą następnie przez jeden lub więcej (wyładowania skok po). Są zwykle słabsze niż pierwsza RS, ale nie może być regułą. Ale mają zazwyczaj znacznie wyższą stromość zbocza. Pierwszy RS - głównie do 30.000 amperów / mikrosekundy, afterdischarges mimo 200.000. Średni prąd CG jest około 30.000 amperów.

 

Jest możliwe, że regularne wzory interferencyjne powstają ze względu na wyjątkowo silne wstrząsy, dobrze ponad pół miliona amperów. W kolumnie rozwijającej powietrza, który jest tworzony po pierwszym rozładowaniem (odpowiednik eksplozji kilkuset kg TNT, równomiernie w kanale wyładowania pioruna), może być wiele refleksji promienie emitowane kolejne absolutorium (kolejny udar). Multiply promienie odbite mogą wzajemnie tworzyć bardzo skomplikowane zakłóceń. W ramach rozbudowy kolumna powietrza może poruszać się bardzo długi czas i znaczne odległości. Belki poruszać się z prędkością światła, kolumna ruchów powietrza wokół milion razy wolniej, czyli z prędkością światła stovnání z prawie zerowej prędkości. Chociaż jednak prawie nieruchoma, ruchomy, ale bardzo niską prędkością, ale nie zerowej. Czas obserwacji (ułamki sekund do sekundy) jest praktycznie stała, czyli około stabilne przyspieszenie. Może być ujemna, nawet gwałtowne, mogą wykazywać okresowo zmienny kurs, ale tylko na podstawowe kwestie stała). Może to być więc bardzo ważną rolę na zakłócenia poniesione.

 

Wewnątrz kolumny powietrza może również występować na kilku kolejnych zrzutów, z których wszystkie mogą się ze sobą tworzą zakłócenia. Znaczna część energii może wywoływać reemitują plazmy na interfejsach - powietrze, stojąc powietrza - poruszający powietrze, rozcieńczone powietrze - sprężone powietrze. Niektóre lub wszystkie fazy opisanego interfejsu może również być elektrycznie przewodzące, pionowy na powierzchni jest koncentryczne okręgi. Podczas każdego kolejnego absolutorium może być ze względu na upływ bieżącego, lub nawet indukcji do roślin w nich, nad nimi dokładnie w chwili, tymczasowo "naexponovat" ich stan obecny (kształt i położenie). Najważniejszą część energii, ponad 99% z późniejszego wyładowania rozproszona w czasie mniej niż dziesięciu mikrosekund. W tym czasie, w kolumnie krawędź rozwijającej powietrza, porusza się z prędkością dźwięku, obejmujące w odległości 3 mm. Mogliby wyjaśnić sporadyczne występowanie bardzo wąskich kręgach we wzorcach, które wyróżniają się ani dziecko, jeżeli zostało przeprowadzone.

 

To, co jest prawdopodobnie rozszerzenie kolumny powietrza wewnątrz niej, jeżeli odbywa afterdischarges opisano w poprzednim akapicie, w bardzo prosty sposób. W rzeczywistości, po każdej kolejnej formy podboju dalsze rozszerzenie kolumny plazmy wewnątrz poprzedniego, i nie wszystkie są koncentryczne. Niektóre kolejne zrzuty mogą wystąpić wzdłuż krawędzi kolumny rozwijającej plazmy, stworzony przez poprzedniego absolutorium, inni mogą spaść i poza nią. Każdy z opisanych absolutorium wokół niego tworzy ogromne pole elektromagnetyczne. Odbywa się w prądach do kilkuset tysięcy amperów, wzrost nachylenia do kilkuset tysięcy amperów / mikrosekundy. Wytworzone pole magnetyczne może znacząco wpłynąć wszystko wewnątrz wygenerowana silnie zjonizowany kolumna powietrza będzie. Pole magnetyczne (ogromne), stworzony przez jednoczesne absolutorium jednym ramieniu, między sobą generują znaczne zakłócenia (rys.).

 

W kolumnie może rozwijającej powietrza głównie na zewnętrznej krawędzi (kolumny granicy faz) doprowadzić do całkowitego odbicia wiązki promieniowania elektromagnetycznego na zadowalającym kąta padania (powyżej progu). W stale zmieniającym środowisku wewnątrz cylindra promieni może zginać i łamać. Ciśnienie w kolumnie nie jest równomierne, w pewnym punkcie w środku najwyższe i najniższe na krawędzi, w innym przeciwległym. Odbywać jest procesem bardzo dynamicznym i jest pełna bardzo wysoko zjonizowanych cząstek. Ciśnienie i temperatura w kolumnie jest bardzo zróżnicowana. Powietrze wewnątrz jest czasem, a czasem bardzo rozcieńczonych, jeszcze innym razem i znowu mocno skompresowane. Przypomina lampy, które stosuje się do napięcia V wielu miliardów dolarów. I przez które prąd jest czasami prawie milion amperów. System może także przypominać wiele lamp, połączone w różny sposób szeregowy - równoległe. Może nawet przypominać zestaw lamp i co w każdej praktyce inżynierskiej nie występuje - współśrodkowe cylindry o różnych ciśnieniach, z wysokiej próżni do wysokiego ciśnienia. Rzut pionowy powierzchni (powierzchni Ziemi) jest koncentryczne okręgi (zdjęcia).

 

Aby sprawdzić, czy możliwe zakłócenia, ale będzie to prawdopodobnie trzeba zbudować program komputerowy, więc oczywiście pewne prace w przyszłości, i będzie musiał podchodzić Wielki Programista, który nie jest w ogóle sprawą tanią.

 

Wewnątrz koła (cylindra) są dwa zjawiska.

 

W niektórych przypadkach, z powodu wielokrotnych odbić fal elektromagnetycznych, które mają być połączone, aby tworzyć skomplikowane kształty fraktalne, więc ich tworzenie zaangażowane głównie interakcji i kompatybilności elektromagnetycznej. W niektórych przypadkach jest to prawdopodobnie proste dodanie skutki promieniowania elektromagnetycznego dopdajících wielokrotnie, wiele razy odzwierciedlając edge powoli rozwijającej cylinder powietrza. Cylinder powietrza, w wyniku kilku dziesiątych sekundy po uderzeniu pierwszych RS, działa jako granicy faz, a w pewnych warunkach może doprowadzić do całkowitego odbicia promieniowania elektromagnetycznego.

 

W innych przypadkach, zachodzi wewnątrz cylindra (koła), a chwilowym wyświetlania mechaniczne działanie, które można przyrównać do eksplozji. Często takie kształt podobny do działania, które mogą być widoczne w powolnym záznamuprocesů zachodzącej w cylindrze wewnętrznym zapłonu lub spalania silnika sprężania, takie kształty, jak można nazwać "" typów silników . (Numer pliku) może powstać, tak, że najpierw następuje poprzez mechaniczne efekty jednego lub więcej RS do faktu, że łodygi wypaczona jednocześnie równowagi. To może być już i tylko mechaniczne działanie pierwszego systemu MS bardzo szybko (kilka razy 60ms średnio może być 3-5, ale więcej niż 10) w tym samym miejscu kolejne pojedyncze impulsy padającej rozładowania. Pierwsze RS często najsilniejszy, choć może to nie zawsze. Mechaniczne skutki zrzutu (regularne explosion) intensywnie odchylać łopatki do wielu metrów od miejsca uderzenia, ale to tylko bardzo przemijający efekt

 

W pewnym momencie przechodzi afterdischarge.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nigdy nie lekceważ potęgi ludzkiej Robert A.Heinleingłupota. 
Że małżeństwo jest potwierdzone w niebie, mówią. Ale to samoClint Eastwoodprawdziwe grzmotów i piorunów.
Z naukowego punktu widzenia, obiekty można podzielić na trzy główne grupy:  Russell Bakernie pracujesz, te, które są uszkodzone i te, które straciliśmy.

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Nie wszystko jest złotem, co jest porcelana. (Czosnek)
Wszyscy GOGO
Grecki dług jest poza kontrolą i wszystkie środki państwowe nie mówi ekspert komisji
Kobiety można utrzymać w tajemnicy, ale wymaga to wiele kobiet.
z