Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-rolnicy . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - Rolnicy
Kilka rad dla wszystkich rolników, zarówno w przyszłości do czynienia z kręgów zbożowych, które zostaną zlokalizowane
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Lepsze jęczmień, słód, piwo, browar, browary.

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Jeśli jest coś, co można naprawdę doskonale urzędnicy i dusza do nienawiści, to są rzadkie momenty, gdy są zmuszeni przez okoliczności do pracy na rzecz społeczeństwa. Kin Hubbard
Nieskończony jest tylko wszechświat i ludzka głupota. Po pierwsze, nie jestem taki pewien. A.Einstein Świat jest w Twoich rękach. Użyj go. Phil Collins

Kręgi zbożowe występują od czasu, że ludzkość istnieje

PagPh
Mimo, że w dawnych czasach, na pewno nie tak bardzo jak dziś. Na świecie nie ma nawet pola, ani ludzi, ani ziarna. W pewnym niewielkim stopniu, to może pojawić się w każdym czasie, jak raporty wskazują starożytności.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

Lepsze jęczmienia, whisky, piwo, słód, piwo, piwowarstwo.

 

Dobra wiadomość dla rolników.

Nie tylko dla nich, ale także dla burmistrzów, policjantów i wszystkich zainteresowanych osób.

 

Najciekawsze wieści dla rolników i wszystkich innych specjalistów roślin:

 

Widły i kosy można ukryć w stodole, strzał w szafki, szuflady za. Okrąg, decydenci - awaria nigdy potrzeby, aby wypędził wszystkich dziedzinach kształtów producenta jest. Jedynym powodem wydaje się być prosty fakt, a mianowicie, że nigdy nie istniał (okrąg decydentów).

 

Ktoś, kto naprawdę stworzył wzorce, nigdy nie został złapany, a wręcz przeciwnie. Najlepiej jest, aby ukryć go dobrze wcześniej. Były to mianowicie błyskawica od burz, które mogłyby mieć miejsce wiele tygodni, zanim formy pojawiły.

 

Lepsze jęczmień, słód, piwo, piwo, whisky, piwo.

 

Rzeczywiście, nigdy nikt nie (nie istniejący) postawił nogę w swoich dziedzinach, więc coś wyprodukowane. Jeśli jesteś naprawdę na polach o dowolnym kształcie pojawiają, nie tylko regularne, które wskazują, że nie jest "ktoś" naprawdę najlepszym rozwiązaniem jest biec do kościoła i modlą się głośno, że nikt z was się w dokładnie tym samym czasie, gdy istnieje naprawdę, że "ktoś", wzór produkowany. Prawdziwą przyczyną kształtów na polach są w rzeczywistości w czasie burzy. To może być piorun z jasnego nieba. Żaden wiatr lub deszcz. Zarówno z wymienionych przyczyn powierzchni złożonych , ziarna leżące na ziemi współtworzy nieznacznie. Gdyby nie przyczyny, wyładowań atmosferycznych, to byłoby w dziedzinach na całym świecie spłaszczone , leżące na ziemi prawie nic. Tylko gradu mogą spowodować podobne skutki, ale o wiele gorzej - ziarno jest po nich, ponieważ całkowicie zniszczone, i musi być bezpośrednio umorzone. Ziarna spłaszczone , leżące na ziemi po wyładowań ale może odzyskać często tyle, że może być zbierane. Estimate (dokładniej) worldwide przyczyną grad tylko około 1/1000 następstwie procent ziarna w porównaniu z obszarami, które są spłaszczone , leżąc na podłodze w wyniku wyładowania atmosferycznego.

 

Jednym z najciekawszych i najbardziej zaskakującym faktem jest to, że noclegi , zginanie łodyg do ziemi jest prawie nigdy zaraz po burzy i wyładowań atmosferycznych, które způsbil wszystko, ale dopiero wiele dni później. Czasami przez kilka tygodni, a nawet dłużej niż dwa miesiące.

 

foto blesk, krávy

 

Lepsze warzenie, jęczmienia, słodu, whisky, piwo, piwo.

 

Jeśli ktoś w każdej dziedzinie (powiedzmy jakąś głupią Circle-maker) naprawdę spełnione właśnie w chwili, gdy nie tworzą kształtów, z każdym, kto jest naprawdę stworzony, konieczne byłoby nazwać człowieka w czerni (samochód) do niego opieki i prowadzi z pola jego pozůstaky, zanim zacznie się padlinożerców. Jeśli jest piorun spotyka się z każdym większym zwierzęciem, konieczne jest, aby zadzwonić do zakładu utylizacyjnego. (foto)

 

Doug i Dave? A niektórzy tak jak oni "misjonarze"? No cóż, jak najlepiej określić ... Pan Allzheimer jest rzeczywiście złym doradcą, a nawet jeśli to może być wypita razem z panem ...

 

Nr ziarna, w którym tworzy kształt, że nie jest konieczne, aby zebrać przedwcześnie. Zupełnie niepotrzebna praca. Wszystkie ziarna w regularnych wzorców spłaszczone , łodygi wygięte do ziemi, na tych samych przyczyn, jak każdy inny spłaszczony , leżąc na ziemi zboża nigdzie indziej na świecie. Tylko dzięki ogromnej szansy, na to, co pojawia się tylko w jednym przypadku milionów, było regularny kształt.

 

Że powodem były wielkie mechaniczne i elektromagnetyczne, również elektrostatyka rezonanse i interferencje dla śrub, roślin i powierzchni Ziemi. Prosty model podejmowania koło w granulatu przez krótką serię kilku równoważnych zrzutów iskrowym można zobaczyć tutaj . Tylko bardzo przybliżone rozwiązanie, ale w stanie wytłumaczyć, że mechaniczne sił pionowych rozchodzi wyładowczych w kręgach (jest lontów i fala ciśnienia). To samo odnosi się do fal elektromagnetycznych. Ale w swoich dziedzinach, tam nie Zostań uszkodzenia mechaniczne (w większości), o wiele więcej naprawdę elektryczny uszkodzenie - ciśnienie elektroliza, ciepła, pary i gazy, wszystko wykonane przez klasycznego elektrycznego indukcji w roślinach, na początku tylko microscopics zmian, absolutnie niewidzialne dla oka, nawet jeśli rośliny są poważnie uszkodzone lub zmarł.

 

Takie próby kukurydzy po raz podniesienie (przez węzły węzłów -), i w większości przypadków jest to co najmniej częściowo. Dojrzewa tak jak otaczający nieuszkodzonego ziarna, tylko trochę później.

 

Ponadto możliwe, że w suszy uszkodzonych roślin Stał Would fitopatologicznych uszkodzeń wtórnych - owady, wirusy, bakterie, pleśnie, grzyby. Trzymaj się, trzymaj się, nie ma potrzeby, aby używać dużo chemikaliów, zniszczonych obszarów roślin uprawnych lub nie do zbiorów, pług go pod. (Ty to wiesz, suche informacje są umieszczone obiektu w Wyspecjalizowanych literaturze wiele razy)

 

Który stał upraw złożony `będzie (uszkodzony, osłabiony), jak każdy inny złożony `jest (uszkodzony, osłabiony) upraw na świecie, ale tylko dzięki anomalnych okolicznościach, raz z milionów, stał się symetryczny rysunek.

 

Że uprawa będzie zasobnika zatrzymać po kilku dniach, a w większości przypadków będzie to zrobić (przydatne do zbioru). Będą dojrzałe, jak każdy inny złożony `będzie (uszkodzone, osłabione) upraw, tylko kilka dni później. Poważnie uszkodzone lub rośliny uprawne (jeśli istnieje) nie zbierać, orać jej pod.

 

Następny rok - lepsze żniwa.

 

Nieważne, dłuższy czas od teraz, mniej zainteresowania innych w tych rysunkach. Zwłaszcza po ostrzeżeniu . Może absolutny brak nowych zainteresowanie po tym.

 

Może lepiej dla Ciebie, odwiedzający dzisiaj bać każdy odwiedzając żadnych kręgów zbożowych wszędzie.

 

Będą shit-bać Że w każdej chwili w przyszłości.

 

Wielkie dzięki za zainteresowanie.

 

Twój mężczyzna w B & W , a teraz pracuje jako deufoizer, desaucerizer i dealienizer też.

 

James Blond

Ponadto specjalizuje się w Alien-Rats likwidacji.

 

 

Wgląd w przeszłość

Kręgi nie są nawet w czasach starożytnych wcześniej prawie do obserwowanego stopniu, zbadane i sfotografowane. W poprzednich wiekach nie przyszło aż tak dużo rogallistů i właścicieli samolotów, jak dzisiaj. Podobnie właściciele kamer. W połowie lat 19 wieku biegał przez kilka pierwszych właścicieli Daguerre urządzenia kontrolowaniu technologii, a na pewno interesuje wiele innych rzeczy niż kręgów zbożowych. Ale jeśli po tym wszystkim zostały zapisane, ze stosunkowo wysokim prawdopodobieństwem były widoczne w postaci obrazów i są zapisy i niektóre ilustracje w starożytnych cywilizacji. Fakt ten nie tylko jest jeszcze znana. Zapisy starożytnych cywilizacji są naukowcy novověkým otwarty więcej i więcej. Nawet niektóre z kluczowych obrazów starożytnych kultur może wykorzystać kształtów ziaren takich jak symbol Yin - Yang, Yin - Yang lub jakiś wzór starożytnych Majów. W tych dniach oczywiście, zostały uznane za dzieło Boga, a do nich odpowiednio leczone. Jako największy paradoks może być, że nie jest wykluczone, że niektóre starożytne cywilizacje może nawet dojść do realizacji, że wzory w ziarnie powstać po wyładowań atmosferycznych. (Poniższy tekst otrzymuje uzależnienia cywilizacja-y więź ludzie-I), ale nie trzeba fakt ten nie dalej badać i rozwijać się, ani nie jest to bardziej szczegółowo, bo jak wyładowania pioruna, więc stworzony kształt, uznawane zarówno jako dzieła Boga. Ich dostęp do nich może być w obu przypadkach bardzo podobne i nie potrzebuje żadnego wyszukane lub zarejestrowania faktu, że ktoś może się pojawić w stosunku do drugiego, albo dlatego, że autor był dla nich w obu przypadkach jedno i to samo - bóg Zeus Gromowładny i ich ekwiwalenty, a podobne rozważania i oczekuje się od każdego, kto będzie ich wizerunki w przyszłości do czynienia. Jest zatem bardzo prawdopodobne, że większość zaawansowanych starożytnych cywilizacji do każdego obrazu, który może być dość dokładnie odtworzyć wzory znalezione w ziarnach, w połączeniu z najwyższej reprezentacji bogów lub Boga. Czy zrozumieć wzorce tworzone przez wyładowania atmosferyczne, czy nie. Kiedy te dwie struktury uważane jest za dzieło Boga, to prawie. Jest nawet możliwe, aby powiedzieć, że było o wiele lepiej niż w dzisiejszym społeczeństwie, nawet jeśli ich nedovtípili połączeń wzajemnych. Jest jeszcze wiele prostsze błysk założenie - Boże, kręgi zbożowe - Boże, niż dzisiejsza rzutowej wnioskować trud ludzkości - charakter, krąg - cudzoziemców. Lub że są przecież tylko produkować cudzoziemców pioruna? To musiałoby być mistrzami přeptat i profesorowie Rakova Umana, UF ( www.ufl.edu ), ale dwóch z nich będzie coś, że naprawdę trudno się zgodzić. W każdej publikacji, która jest te dwa "guru" wyładowania pioruna świat nauki napisał, nie jest o każdej mmimozemšťanech żadnej wzmianki, ani co będzie cholernie dopasowanie, nawet pisząc o takich zrzutów na Wenus i Jowisza.

 

Jak przyciąć podejście circles dzisiaj?

Nie przesadnie. No polointeligentní nie jest produkowany, obłąkany i starczy krąg decydentów, ani polointeligentní, obłąkany i starczy kosmici lub zielony mužíčci. Ich istnienia nie trzeba się gniewać na nikogo ani do ścigania lub ukarania. Ziarno w żadnych regularnych wzorów ziarna są spłaszczone , leżąc na ziemi, na tych samych przyczyn jak te uszkodzenia, powodując i zakwaterowania , gięcie łodygi kukurydzy na ziemię w dowolnym miejscu na świecie. Każdy z każdym wzorem w ziarnie spełnia, nawet jeśli straci wszelkie oznaki regularnością, i który spełnia wszelkie polehlým , łodygi zgięte do ziarna ziemi w dowolnym miejscu na świecie, mogę tylko pogratulować, że nie było to dokładnie w tym miejscu kiedy utorować obserwowany wzór faktycznie pochodzi (zanotowano narażony). To nie ma znaczenia, czy jest regularny wzór, lub całkowicie zbieraniną przypadkowych nieregularny złożony , leżąc na ziarna gruntu.

 

Jeśli mimo wszystko ktoś nadal będzie twierdzić, że wzory w ziarnie, który produkuje go nie potrzebujemy, aby nie obalić. Nie ma wyboru, ale po prostu życzę mu powodzenia nigdy nie spotkałem się z osobą, która produkuje kształty ziaren na serio. Prawdopodobnie najlepiej umieścić tę osobę w konstytucji, które wielu ludzi na całym świecie, a tam, gdzie są do przechowywania i niosące podobne struktury odpowiednio wyposażone.

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Socjalizm jest filozofia awarii, wyznanie ignorancji, wiara w zazdrość, a jego największą zaletą jest dzielenie cierpienia. W.Churchill
Głupota często chronić ludzi przed mad. O.W.Holmes
Może jestem pijany, Miss, ale rano trzeźwy, gdy jesteś wciąż tak brzydki.   W.Churchill
z