Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Jest to wstępne tłumaczenie, maszyna, niemal bez zmian. Wygenerowane przez komputer z oryginalnym czeskim i angielskim oryginale. Będzie on stale ulepszane i modyfikowane. Dzięki za zrozumienie.

lightning
Zasada jest wyjaśniona.

Wyjaśnienie metody kręgów zbożowych

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Puzzle krąg zmontowane ...

Kręgi zbożowe są tworzone przez energii elektrycznej z wyładowaniami atmosferycznymi. Rośliny są częściowo uszkodzony podczas niej. Siatka z upraw polowych jest następnie wyświetlany fotograficznej linii rekord pola symulację pól elektromagnetycznych.

Zbożowe kręgi Flash tworzy energię przez rośliny częściowo uszkodzone. Zmieniając strukturę upraw polowych sieci jest wtedy dozwolone wizualizacji linii pola magnetycznego siły pola elektromagnetycznego.

 

Komunikacja zakodowana w kręgach w ziarnie ich wielkiego twórcy .

Zjawisko kręgów zbożowych w pełni wyjaśniony. Forever.

Fascynujące jest w pełni wystarczający, pierwszą prawdziwie naukową , całkowicie nowa teoria.

Oszałamiająca kody tajne i mistyczne znaki kręgów zbożowych rozwiązany. Jeden za wszystkich, wszyscy.

 

Cały sens ich komunikacji dla ludzkości jest jeden fakt - absolutnie żadne.

 

Być może z jednym wyjątkiem - ich jedynym prawdziwym i wielki twórca do nas przez nich informacje mogą zostać stara się przekazać:

"Nigdy nie idź na pole, gdy tworzę. Można to właśnie moment, po raz pierwszy, z bardzo dużym prawdopodobieństwem, ale także po raz ostatni w swoich własnych oczach, a może nawet zrozumieć, jak ja."

 

Niektórzy, głównie mechaniczne konsekwencje swoich działań widać tutaj .

 

Wszystko matematyczny - techniczne - geometryczny - mechaniczno - fizyczno - astronomiczne - Astrologia - kosmiczne zasady, które nie były spowodowane ich człowieczeństwa dekodowania zanim możliwe jest zatem bez pachnie opisany jako całkowitej bzdury. Są one o tym samym znaczeniu, jak gdyby ktoś próbował próbował dekodowania obrazów kalejdoskopie. Także nigdy nie powtórzył, ale z pewnością było w nich może znaleźć wiele bardzo precyzyjny matematyczny głównie, ale również inne terminy.

 

Na przykład obwodzie sześciokąta foremnego jest dość dokładnie równa sześciokrotnej długości jednej z jego partii, nawet, gdy ośmiokąta obwodu osiem razy ...

 

Przy okazji, każdy krąg ma stosunkowo dokładne wartości liczbowej liczby wpisanej Õ (PI). Rzeczywiście, obwód każdego koła w zbożu, które kiedykolwiek pojawiły się na świecie, rozwinęła się w linii prostej ma długość równą 3.1415 ... Czasy jego średnica ...

 

 

Tajemnica kręgów zbożowych jest ostatecznie rozstrzygnięty ...

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

Tylko prawdziwy charakter zasad, przewidywalne i łatwe do ustalenia.

Nawet (!) wiele lat wstecz wstecz do zweryfikowania.

Wystarczy zwrócić się do meteorologów, czy Siemens - Vaisala

 

 

 

Timeline

 

13 Luty 2008 - rozpoczyna zupełnie nowe, wszechstronne, interdyscyplinarne projektów naukowo-badawczych i badań osłabienie uszkodzenia upraw, uszkodzenia i osłabienia ziarna z powodu upływu prądu elektrycznego

 

13 Luty 2009 - po raz pierwszy opublikowane badania w internecie, dokładnie jeden lat po rozpoczęciu badania, tylko bardzo subtelne odniesienie do

 

13 . Sierpnia dwóch tysięcy dziewięć - od tej daty, a na krótko przed opublikowane tam innych ciekawych wyników badań, dzień po dniu, miesiąc po miesiącu? www.cropcirclesonline.com . Opublikowany on-line, nie ma innych publikacji, druk, gazety, media.

 

 

Podstawowe, ale szczegółowe informacje na temat szkód, osłabienie uprawy tutaj

 

Szokujące odkrycie! Afera Bramy kręgów zbożowych (CropCircleGatee, Brama krąg) ...

 

13 Sierpnia 2010 ostateczną datę, od której ludzkość (prawdopodobnie) zna i rozumie sposób formy i tworzy zjawisko zwane kręgi w zbożu .

 

(Kręgów zbożowych, CC, agrosymboly i agroglyphes, piktogramy)

 

Możliwe, że od czasu do zobacz strony na notatki komendanta i ostrzeżenia ,

i wiele innych informacji w dół tej strony i wiele innych.

 

koniec osi czasu

 

 

 

Dla porównania 

Samego końca, po prostu dla zabawy. Podczas wyładowania pioruna w błyskawicznym kanału, przybliżony szerokości 5-10 mm, stężenie ilość energii, np. energia promieniowania w danej objętości przestrzeni na jednostkę czasu, porównywalnym do procesu, który odbywa się podczas wybuchu supernowej ...

 

Przynajmniej w okresie największego części krawędzi natarcia aktualnych wyładowań impulsowych wyładowań atmosferycznych.

 

Jest możliwe, że natura i ludzie poprzez wzorce kręgów zbożowych chce pokazać, co dzieje się w miejscach, które nikt nie obchodzi, chyba tylko w fantazji science-fiction opowiadania, powieści i filmów. Powierzchnia wewnątrz zbiornika gazu i wybuchu supernowej, a podczas niej przed nim i po nim. powierzchnia foto_wilsonovy_komory-a-dráhy_sem z czarnej dziury, przestrzeń pod nim, przestrzeń powyżej i poniżej horyzontu zdarzeń zachodzących, które występują pomiędzy horyzontem zdarzeń a powierzchnią czarnej dziury, dzieje się występować na powierzchni gwiazdy nad nim i pod nim, dzieje się wystąpić w bezpośrednim sąsiedztwie i wewnątrz jądrowej lub termojądrowej urządzenia wybuchowego w czasie, tuż przed, podczas i po eksplozji, jak również wszelkie wybuchu konwencjonalnej. Będzie występować w kolizji planety, gwiazdy, czarne dziury. Zjawiska fizyczne i siły, które występują w bezpośrednim sąsiedztwie orbitali elektronowych w tworzeniu nowych, zmieniać lub rozerwać wiązania chemiczne. Zdarza się, a siły, które występują w bezpośrednim sąsiedztwie jądra podczas jego życia lub podczas różnych reakcji jądrowych wewnątrz niego. Zdarza się, a siły występujące podczas konfliktu i reakcji lub zagłady dwóch cząstek lub antycząstek. Symetria i geometria marszu, podczas którego masa jest przekształcana w energię i odwrotnie.

 

Jedna dodatkowa przestrzeń

Innym miejscem, zapewne za pomocą kręgi starają się pokazać charakter, który nie jest długo w przyszłości nikt nie dba, albo w jego bezpośrednim sąsiedztwie nie będzie niczym obserwować, badać i mierzyć: miejsce strajki wyładowcze błyskawice, a wszystko odbywało się Wstępna Podział długo nadal płynąć po ostatnim suwu powrotnego. Gwałtowny rozwój plazmą powietrzną, mechaniczne, elektrostatyczne i elektromagnetyczne zakłóceń i manifestacje rezonansowe, które odbywają się tam. Przeniesienie kilku megawatów godzinach energii elektrycznej między miejscami położonymi w mniej niż dziesięć milionowych części sekundy kilka mil odległe.

 

Podsumowanie na koniec

 

(Czasami mniej poważnie)

Kręgi w zbożu od teraz zrozumiał raz na zawsze.

Fascynujący, kompleksowe, pierwszy i tylko prawdziwa nauka ,

realistyczny, zupełnie nowa teoria.

Badania podstawowe.

Oszałamiająca kody kręgi odkryte. Wszystko i zawsze.

Wiele szczegółów można znaleźć na innych stronach .

 

Kręgi w zbożu to właśnie staje się naprawdę niewytłumaczalne zjawisko, używając tylko prawdziwej nauki. Biochemicznych, fizycznych, technicznych, mechanicznych, chemicznych i innych, z pomocą prawdziwej nauki  oparte na zasadach badawczych, przy użyciu wyłącznie naturalnych praw .

 

Przybliżona lista naukowych, technologicznych i badawczych pól i metod, które można wykorzystać w celu wyjaśnienia pochodzenia i zasady szkody i osłabienia roślin kukurydzy oraz wywiązywanie się piorunem, w tym kręgów zbożowych:

 

Patologia, anatomia, fizjologia roślin i morfologia, biologia, biochemia, biofizyka, biomechanika, fizyka, chemia, gleboznawstwa, hydrodynamika, statystyki, mikroskopia, spektroskopia, fotogrametrii, elektromechanika, elektrostatyka, fizyki i dozymetria elektromagnetyczne i promieniowanie jonizujące, elektrotechniki, hydrologii, geofizyki, interferencji i rezonansu fizyki, optyki, krystalografii, magnetohydrodynamics, Hydrometeorologii, elektrodynamika, chemia fizyczna, termodynamika, chemia kwantowa, termodynamika, hydrostatyka, kinetyka wybuchem, dynamika płynów, zdjęcia, geometria, toksykologia, speleo, magnetyzm, elektromagnetyzm, radiobiologia, mechanika, fotometria, geometria fraktalna, agronomia, aerodynamika, geologia, matematyka, archeologia, sejsmologia, agrobiologia, agrochemiczne ...

 

wiele innych, często interdyscyplinarne, przecinające się i wzajemnie się dyscypliny.

 

Fabrycznie nowe, oryginalne poglądy na temat powstawania i tworzenia wzorców kręgów zbożowych, zupełnie bez jakichkolwiek oznak pseudonauką, ezoteryczne rozważania mistycyzmu i okultyzmu i pseudonauki, misteria, nielogiczne rozumowanie, UFO, latające spodki, obce niemal wszystkich innych czynników wpływających na kształty ziarno i nierozerwalnie towarzyszą.

 

 

Bardzo dokładny, a jednocześnie prosty i zrozumiały.

Pełne 100% naukowe teorie i wyjaśnienia kręgów zbożowych,

gotowe do żadnej naukowej weryfikacji, badania i opozycji.

Szokujące!

 

Teoria wstecz do zweryfikowania przez rekordów, które istnieją,

ale nigdy nie został wykorzystany do celów opisanych.

 

Tajemnica kręgów zbożowych złamany ..

 

Marka nowa teoria, za pomocą konwencjonalnych metod naukowych

absolutne oderwanie od wszelkich pseudo-naukowych badań.

Niesamowite i przerażające, szokujące, niemal w tym samym czasie teorii nieprzewidywalne.

Nigdy więcej ghostings nie duchy, nie wskazywało na spirytyzm.

Žádné ezoterycznych, mistycznych lub okultystyczne siły, efektów pracy lub doświadczenia.

Zadní kosmici kurwa, UFO, spodki latające.

 

Kodeks kręgów zbożowych raz na zawsze ujawnione.

Kręgi w zbożu rozwiązany. Zawsze i całkowicie.

Absolutnie nie UFO, latające spodki, nie jest znane lub nieznane maszyn latających.

Žádné nieznane lub nieprzewidywalne siły, nie paranormalne wyjaśniające.

Żadnych cudów, żadnych tajemnic, ani śladu.

 

Zadní kosmici, nie próbuje się skontaktować.

Brak wojskowych testów, doświadczeń lub badań;

Żadna inna nauka, potajemnie prowadził eksperymenty, testy i ankiety.

Brak psychiczne lub telepatyczne eksperymenty science fiction.

Ani metafizyka czy parapsychologia.

 

Całkowicie niewiarygodne, ale prawdziwe jedyne możliwe wyjaśnienie. Więcej tutaj .

 

Absolutnie żadnego wpływu inteligencji (lub wywiad), ani co miałby żadnego uncję procesów myślowych podczas tworzenia kręgów zbożowych. Oczywiście, nigdy tych, które zostały dokonane twórców kręgów zbożowych, ponieważ osoby te miałyby trochę inteligencji w mózgu nie znalazł, nawet jeśli naprawdę szukasz.

 

Brak inteligencji lub myśl procesy planet, UFO, latające spodki, chrząszcze, przestrzeń, słońce, księżyc, w przestrzeni kosmicznej, myszy, muchy, trzmiele, pająki, materiałów, zwierząt, roślin, śmierć inteligencji, ducha, materiału, substancji, wirusami, atomów Cząsteczki, owady, kryształy, gleby, wiatry, bakterie, obornik, duchów, strachów szkielety, przestrzeń, kosmici, grzyby, pasożyty, próżniowe lub innego wywiadu podczas tworzenia wzorców kręgów zbożowych.

 

Nawet cienia inteligencji międzyplanetarnej, brak inteligencji międzygalaktycznej, brak inteligencji Marsa Globu, bez inteligencji, bez inteligencji roślin, bez ziarna inteligencji, bez inteligencji gleby, pogoda bez inteligencji, bez inteligencji roślin, zwierząt bez wywiadu, bez inteligencji wód gruntowych, nie skały wywiadu jeżowce nie inteligencję, nie inteligencja kangurów, żadnych frajerów wywiadu tworzące kręgi zbożowe.

 

Kręgi zbożowe tajemnicę objawioną. Forever.

 

Zasada powstawania bardzo dokładne, według wielu osi i lustra symetryczne (często fraktalnej) geometrii można porównać do zasady tworzenia i powstawania płatków śniegu, lub zbudować graficzny zapis natężenia pola elektromagnetycznego wokół przewodu prądu, lub elektromagnesów, w tym pasożytniczych i Eddy (! wtórne) pola elektromagnetyczne i prądy. To będzie gdzie indziej, wyjaśnia nieodłącznie towarzyszący wspieranie małych okręgów znajduje się dokładnie na styku dwóch dużych kół.

 

 

Tajemnica kręgów zbożowych rozwiązany. Zdecydowanie. Absolutnie.

Szokujące odkrycie!

 

Teoria odwiedził na wszystkich Crop zjawiska Koła odkrywcy jako grom z jasnego nieba, (ha-ha-ha), grom z jasnego nieba ;-o

 

Jaśniejsze teoria niż słońce (temperatura powierzchni Słońca wynosi około 6000 ° K temperatura plazmy wyładowania pioruna wynosi około 30000 ° K, czyli około 5 razy tyle).

 

Logiczne, to nie tylko łatwy do zrozumienia laika, ale także naukowo udowodnione statystycznie weryfikowalne i bezpośrednio oferuje się zrozumieć i wyjaśnić cały proces tworzenia kręgów zbożowych.

 

Wyjaśnienie, że nie tylko wyjaśnia się bardzo naturalnie problem z kręgów zbożowych, ale także jasne niebieskie światło na całą drogę tam występujących anomalii, wcześniej określany jako nadprzyrodzony i horroru.

 

Kręgi w zbożu nie zawiera eteryczny, eteryczny, przestrzeń, obcy lub siły kosmicznej lub danych wywiadowczych, ani jakiekolwiek inne wyobrażalne inteligencję ludzi lub zwierząt. Wyłącznie naturalnych i siły fizyczne, procesy i interakcje między nimi, nic więcej.

 

No tak zwane wiry "(Plasma wiary).

 

Žádné wiatry (nawet te dzikie - je mam - Jara Cimrman )

lub cyklony, tornada, deszcz, grad.

Nawet grad, a następnie przez "wiatry dzikich".

 

 

Żadne zwierzęta (za wyjątkiem " jeże "w Milovice) Lub obcymi.

To nie jest transcendentalna lub postrzeganie pozazmysłowe lub uprawnienia jest.

 

Nie jest paranormalne, UFOlogia lub innych podobnych zdarzeń, siły lub badania ..

 

Nie "linie Ley" - utwór łączący starożytnych zabytków lub geopathic lub śledzić jakiejkolwiek energii.

 

Z wyjątkiem utworów, w których przepływ energii elektrycznej, gazu i wody - wszystkie linie użytkowe, w których piorun może uderzyć i biegać po nich, nawet pod ziemią, jak roller coaster.

 

Podobnie zachowują się czasem jako utwór po utworze ciągniki, tramwaje), ze względu na fakt, że w niektórych przypadkach prawdopodobnie więcej niż tysiąc razy większe przewodnictwo elektryczne przed otoczeniem.

 

Również inny rodzaj toru - tor burz postępujących poruszających się w kierunku wiatrów. Burzy wspomniano kręgi zbożowe stworzone, wiele mil od siebie.

 

Jego prace mogą przyczynić się prawdopodobnie wiele pozostałości archeologicznych, znajdujących się w piwnicy, a także anomalii geologicznych. W rezultacie, objawy występują przede wszystkim roślinność, cropmarks, bardzo ważną i dokładnie przebadane. archeologiczny fenomen. Mają one bardzo istotny wpływ na linii energetycznych pod ziemią, a może nawet przyczynić się do statystycznie istotnego zwiększenia prawdopodobieństwa wykonywania pewnych szczególnych miejscach, takich jak nagłe drenażu głębokiego podziemnego strumienia. Istnieje więc znacząca przewagę nad powierzchnią inne nieregularne i uszkodzenia roślin na powierzchni, tworząc okrąg poza regularnym uprawy.

 

Ponadto, ponieważ może nastąpić bardzo szybko doprowadzić do dużych ilości energii, głęboko pod ziemią. Bez silnego przywództwa na powierzchni, a więc nieregularne uszkodzenie innych produktów na zewnętrznej powierzchni o regularnym kształcie. Energia, prowadzony przez sposób opisany jego wpływ może stworzyć "tylko" kształt linii pola magnetycznego, wokół prostego przewodnika, jako stosunkowo regularnych kształtach okrągłych lub ich rezonansu i interferencji, a wszystko co przyczynia się do wynikającego z kształtu kręgów zbożowych.

 

Preferowane wyładowania uwodzenia do niektórych witryn z pewnością mają swój udział Polaków i przewodów i linii energetycznych, to oni z pewnością do powiedzenia dużo "towarzyszy z NRD," faktycznie "towarzyszy z CEZ", ale szczególnie za granicą, pracując wiele ciężkich bieżącej Elektrotechniki instytutów badawczych, pracuje dla producentów i dystrybutorów energii elektrycznej i zajmuje się produkcją energii i konserwacji HV i oceny skutków interwencji do pioruna sprawowania podobnego urządzenia znalezionego w okolicach kręgów zbożowych.

 

Nigdy więcej ghostings szkielety lub kręgów zbożowych nie

(Lub w szafie)

Brak siły z poza grobu.

Nie chodzi o duchy, duchy, wróżki lub świetliki.

Brak nadprzyrodzone istoty lub sił.

Nie "myśl fale" lub umysłowych lub procesy każdego organizmu żywego lub martwego człowieka lub zwierzęcia.

Tajemnica kręgów zbożowych czcionki odszyfrowane.

Absolutnie nie (umyślne lub umyślne) Skutek jakiegokolwiek człowieka lub zwierzęcia.

Brak działania, energia lub moc myśli

 

Zdjęcie © cropcirclesonline.com , szybkie zawory ©

 

To nie jest telekineza lub podobne uprawnienia, ani Moce, ani parapsychologią, czy sił, nauka i badania ruchu na skrzyżowaniu psychologii i nadprzyrodzonego.

No międzygwiezdny, przestrzeń lub kosmiczny tajemnica, akcja, energia lub siła.

 

Jeże także kręgi nie

 

Žádné znane poza wymiarem lub przenoszenie istniejących lub

inne próby kontaktu, połączenia lub komunikacji.

Z jednym wyjątkiem - przypadek Milovice - Wschód. Te jeże, dają nam ...

Istnieje oczywiście była próba kontaktu lub połączenie.

chłopcy grali tu (przekazywane); wynik - obszar leżący na ziemi - narzucony - kukurydza o 8m 2

 

Brak napędu, energia lub moc myśli, myśli proces.

Brak napędu, moc lub siła "bycia".

Žádné międzywymiarowe lub extra-wymiarowe siłowniki, energia lub siła.

Nie próba międzygalaktycznej, komunikacji międzygwiezdnej lub obce.

 

 

Tylko proste biologiczne, biochemiczne, fizyczne, chemiczne i podobne

naprawdę naukowo wytłumaczyć naturalne i całkowicie naturalne przyczyny i następstwa, w trakcie procesu tworzenia kręgów zbożowych.

 

Supernatural (angielski termin "Supernatural")

absolutnie nie nadprzyrodzony proces w tworzeniu kręgów zbożowych nie zaangażowanych

Absolutnie żadnych oznak nadprzyrodzone coś " super-rodzaj ", przynajmniej jako termin ten miał w zakresie istniejących, całkowicie oszołomiony i niezrozumienie odkrywców. Chociaż, z czysto językowego punktu widzenia, pojęcie  supernatural, super - natural, super - naturalny angielski słowo "nadprzyrodzony", często występujących w mowie oszołomiony i zdumiony kręgi zbożowe odkrywców.

 

Istnieje małe brodawki: Co za zbieg okoliczności - jeden ze sposobów, można przetłumaczyć na język angielski słowo "wrażeniem" jest użycie słowa "thunderstruck"Mimo, że często używane w znaczeniu" piorun uderzył "...

 

Powrót do koncepcji supernatural:

 

Flash jest kwestią absolutnie czysty i naturalny ( naturalny ), naziemna nie pozaziemskie, ale dodatkowo pojawia się w niemal wszystkich jego właściwości, zarówno jakościowych jak i ilościowych aspektów "super", czy nawet większość Super absolutnie wszystkie jego własności leży poza każdy normalny człowiek wyobraźnia. Początkowe napięcie między chmurą a ziemią może być wyższa niż woltów kilka miliardów. Prądy szczytowe mogą zwrócić milion amperów. Przesyłanej energii - zaostrzone, wiele pociągów towarowych, wiele kilometrów. Speed ​​"Skok Powrót", głównym absolutorium jest gdzieś pomiędzy 1/3 do 2/3c, co jest naprawdę mało, zważywszy, że większa prędkość niż C, zgodnie z aktualnymi koncepcjami fizyki w naszym obserwowalnym wszechświecie nie istnieje. Neutrina mogą być pominięte z podobnych względów. Koncentracja energii związanej z powierzchni i jednostkę czasu jest znacznie wyższa niż na powierzchni Słońca.

 

Jeden centymetr kwadratowy powierzchni na sekundę słońce promieniuje 6200 J (cm2 s-1), jedna sekcja cm błysk tłoczny (początkowa średnica jest mniejsza niż 5 mm w ciągu 100 milionowych części sekundy, a nawet w czasie znacznie krótszym błyskawica średniej promieniuje około 5 × 10 9 J. Jeśli długość rozładowania 1 km, jego powierzchnia wynosi 5 × 3,14 × 10 6 mm 2, 15700 cm 2, centymetr kwadratowy piorun rozładowania powierzchni emituje mniej niż 3,2 × 10 9 cm J -2 do -1, czyli około pół miliona dużo.

 

Objętość: objętość jednej centymetr sześcienny na sekundę słońce wypromieniowuje energię około 10 -7 J, (objętość Słońca 1,41 × 10 33 cm 3 , jasność 3,827 × 10 26 W) na metr kwadratowy na sekundę, powierzchnia promieniuje na przestrzeni około 62,86 × 10 6 J (wiki). Gęstość mocy Słońce jest 0,19 mW.kg -1. (Wiki)

 

 

Kąt nachylenia krawędzi natarcia impulsu prądowego (strona autor rankingu na wyimaginowany przede wszystkim w niniejszym ustępie właściwości wymienionych, złoty medal ) - kilkadziesiąt do kilkuset tysięcy amperów na  mikro sekundę, tylko jedna milionową sekundy. W przypadku restrike - kolejny rozładowania bardzo często ponad 250 000 / mikrosekund. Być może tylko niektóre lasery mogą mieć wyższą stopę wzrostu energii, ale energia każdy na świecie sestrojeného lasera można porównać z energią i wiele niskiej błysk opisany jako "malutki" lub raczej "zdrobnienie", w tym, co będzie Brezany.

 

Choć wyładowania pioruna jest naprawdę SUPER a także NATURALAlbo przynajmniej nie nadprzyrodzone rzeczy, angielski SUPERNATURALCzy jest to tylko możliwe, aby zadzwonić SUPER & NATURAL.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Wreszcie, na chwile relaksu ...

W poniższych punktach czasami w niektórych miejscach będzie pozostawiony głównie poprzez powtarzanie eksperymentów i obserwacji naukowych powtarzalny roszczenia udowodnić, wyjaśniając i udowadniając, a tekst będzie czasem przenieść się do nieco cieńszym lodzie tylko myślenia i teorie, czasem bardziej dla rozrywki. (Nawet jeśli ...?!)

 

Sun, plazma

Bardzo podobne obiekty, takie jak kręgów zbożowych - nie jako trwałe, lecz sekundy, minuty

może godzina, a może nawet dni, utworzony na powierzchni słonecznej plazmy. Kręgi w osoczu.

 

Istnieją podobne do burze procesów zachodzących w tych wybroczyn osocza i prądów elektrycznych, ale znacznie silniejsze niż w blescích, powiedzmy, 10 12 - 10 15  razy silniejsze. Nikt nie będzie próbował badać je uważnie.

 

 

wizualnie w ruchu można zobaczyć na przykład w http://www.thesuninmotion.com

podstawowe dane o słońcu tutaj (w języku czeskim)

Korony słonecznej, słoneczne rozbłyski (wikipedia - angielski)

 

Słońce i planety

Istnieją bardzo, bardzo, bardzo podobne obiekty na słońcu (lub gwiazda Ana) powierzchni.

Bardzo podobne obiekty istnieją na powierzchni Słońca (i wszelkie inne gwiazdka).

W koronie słonecznej i powierzchni słonecznej plazmy odbywa taką moc i wybuchy w osoczu i zrzuty, które wpływają na niektóre z nich cały glob całkowicie odparowuje. Ich wpływ na powierzchni plazmy na powierzchni Słońca, które ma właściwości podobne do płynu znacznie więcej niż solidny, aby stworzyć porównywalny wzorzec z kręgów na wodzie, w tym wiele zakłóceń i rezonans. O czymś bardzo jak może to być nawet tak kochany plam.

 

 

 

Obiekty, kształt i sposób przypominający kręgów zbożowych, zostaną zapisane kiedyś w przyszłości w praktycznie każdej planety i ich księżyce oraz w bardzo odległej przyszłości, gdzie ludzkość ma tymczasem zupełnie pusty, lub nie ma wpływu jak niszczycielskie katastrofy, jak wtedy, gdy w 2012 roku Stoun kończy, jak Majowie przewidział stary vemírném na innych pozaziemskich systemu planetarnego.

Nieorganiczne i nieożywionej pozaziemskie materiałów takich jak piasek, śnieg, kurz, gruz oraz podobne;

Zanim jakikolwiek prawdziwy badania będą oczekiwać i przewidywane

 

Badania w najbliższej przyszłości, ale nie uruchamia się, Hawking przed nimi

mocno ostrzega, że ​​używamy jako pokarm, więc wolał słuchać,

nawet z nim w tej tezy raczej różnić.

 

 

Brak kręgi wywiadowcze nie

Aby utworzyć wzorce kręgów zbożowych nie są zaangażowani i nie pozaziemska inteligencja, lub inny inteligencja, nawet w najmniejszym ludzkiej inteligencji.

 

Tajemnica kręgów zbożowych odkryto.

Nie "myśl fale" nie ma siły, pod wpływem idei każdym organizmie żywym lub działające z martwych ludzi lub zwierząt. lub niektórych ciemnych sił, ciemna strona mocy.

 

Jajko czy kura?

Co było pierwsze, jajko czy kura? Nie wiemy.

 

Co było pierwsze kręgi zbożowe lub kurcząt? Nie wiemy.

Niestety, to pytanie rzeczywiście znać odpowiedź.

To nie było właściwe pytanie.

 

Chcieliśmy zapytać o coś trochę innego.

Być, czy nie, to ... Niestety, znowu wkradł się mały błąd.

 

Co było pierwsze kręgi Stonehenge? Lub To, co się dzieje.

Na to pytanie po dziś każdy może odpowiedzieć sobie.

 

Ostatnia szansa

P.S.

Drodzy twórców kręgów zbożowych, powoli zbliża się ostatnią szansę

zostaniesz przyjęty do

nie jesteś tylko raz w życiu

nie ma ani tylko krąg.

 

Oprócz nielicznych wyjątków wykonane tylko i wyłącznie w tym momencie w centrum zainteresowania ...

(Nawet wtedy jednak były tak straszne kreacje w porównaniu do kształtów,

sporządzony przez autora jedynego prawdziwego - wyładowania pioruna,

i że żaden inteligentny człowiek tylko trochę

Czy jesteś za swoją pracę, albo nie płacić jedną czerwoną grosza.

Wszystkie twoje dotychczasowe "Confessions" o tym, jak każdej nocy można produkować kręgi zbożowe,

zpunktována był faktycznie w pubie po wypiciu dużych ilości napojów fermentowanych (w Twojej terminologii, częściej określany jako "klauna").

(Lub jako nieco niezręcznej próby oszustwa na simpleminded Bower pani)

 

No, No, No, No, No, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy, nigdy

Brak nadprzyrodzone istoty lub zjawiska sił.

Absolutnie nie (aktywne lub celowe) działanie

każdy człowiek lub zwierzę.

Žádné telekineza, nie ma takiego zasilania, brak tele-lub para-siły, nauka i badania. Žádné kosmicznych lub nadprzyrodzone lub kosmiczny tajemnica

funkcjonowanie, energia lub siła.

Žádné międzywymiarowe lub extra-wymiarowych lub inny

połączenie lub komunikacja. (Z wyjątkiem Milovic - Wschód)

Brak myślenia moc, energia lub moc.

Nie moc, energia lub siła "bycia".

Žádné międzywymiarowe lub extra-wymiarowa

Działanie, energia i siła.

Žádné międzygalaktyczne, międzygwiezdny komunikację i Cudzoziemców.

 

Żaden z wymienionych uprawnień nie tworzy kręgi zbożowe.

 

Tylko proste biologiczne, biochemiczne, fizyczne, chemiczne, mechaniczne i inne czysto naturalne, fizycznie wyjaśnić przyczyny i konsekwencje.

 

Žádný starczy głupi ... (Idiota nigdy zniechęcać kręgi zbożowe)

No żart lub ekspres krąg.

Ani Doug i Dave. Liny Žádné lub desek.

Ani płyty ani sznurki, ani płyta, ani drut

Zadní głupie, starczy i szalonych ludzi starych,

lub ich naśladowcy, wielbicieli i zwolenników.

 

Naturalne zjawiska, Natura, Nauka

Tylko prawdziwi siły natury, wymierne i dającej się oszacować, wykorzystując naturalne zasady i prawa biochemii, biofizyki, fizyki, matematyki, biologii, chemii, mechaniki i innych podobnych i pochodne prawdziwe naturalne dziedzinami i dyscyplinami naukowymi zaangażowany w rozwój każdego kręgu zbożowego, który był zawsze odkryte ..

 

Siły fizyczne we współpracy z chemicznych i elektrochemicznych procesów biochemicznych, ale jeszcze przed faktycznym fizycznym, chemicznym i siłami elektrochemicznych utworzonych na powierzchni Ziemi podczas jej miliardów istnienia różnych Kół kręgów w zbożu, lub podobnych, kształtach wynikających, na długo przed opracowany człowieka i zwierząt i roślin. Pierwszy w nieożywionych materiałów, takich jak śnieg, pył lub piasek i podobne struktury lub materiałów w dalszej części mchu lub porostów, a nawet później w roślinach, takich jak trawy i poprzedników ziarna.

 

Big Bang - Wielki Wybuch

Rzeczywiście w Wielkim Wybuchu w badaniach i znakach.

(Pun ... Błyskawica wytwarza grzmot po niej naprawdę wielkim hukiem)

 

Podobne procesy tworzenia obiektów, takich jak kręgach ziarna na powierzchni każdej gwiazdy (dowolny rozmiar) i nieco poniżej niego.

W tych przypadkach jest to więcej analogiczny do wpływu płynów ustrojowych

(Lub flash do wody)

(Lub nie będzie badać te zjawiska z bliskiej odległości).

Również na powierzchni wielu (choć nie wszystkie) planety i ich księżyce (odpowiednie rozmiary)

z każdej gwiazdy w każdej galaktyki we wszechświecie.

(My - obecnie żyjących nigdy nie będzie dokładnie badał, Obama zatrzymał)

 

uwaga:

Nie wszystkie instytucje, takie jak nasz ziemski Księżyc nie wydaje w tym zakresie w chwili obecnej nie działalności, ale nie zawsze może być przypadek ...

Podobnie, dwa księżyce Marsa, Fobos i Deimos (ogólnie mówiąc, każde "dziecko" w Układzie Słonecznym i przestrzeni). Jednostki, które nie utrzymują atmosferę i aktywności wulkanicznej będzie na tej analogii. Ale na Marsie wieją wiatry, tarcie i tak nie byłoby burze występują również, choć w tym przypadku, oczywiście, tylko piasek. Jeśli istnieją burzy i piorunów, gdzie koła (czasami), więc niektóre nowe sondy do zbadania powierzchnię z wystarczającą rozdzielczością ...

Publikacje naukowe są wciąż widoczne na aktywności burzowej na wzmiankę Marsa.

 

Czarne dziury (czarne dziury)

Możliwe jest również, że kręgami zbożowymi podobne cele

(Choć z nieco innych właściwościach mechanicznych)

występuje blisko powierzchni czarnych dziur

(Gdzieś pomiędzy powierzchnią a horyzontem zdarzeń).

Korzystanie z jednej z obecnie znanych zasad fizyki,

nigdy nie będziemy w stanie poradzić sobie z ich badań z bliskiej odległości. To już nie ma wpływu ani Obama, ani Hawking.

Dotychczas niektóre obliczenia lodu lub grawitacyjne bliżej nieokreślonego manifestacje.

 

To nie jest żart.

 

 

We wszechświecie istnieją miliardy galaktyk każda zawiera miliardy gwiazd w wielokrotności miliardów planet i ich księżyców, a na większości każdy z nich w ciągu każdego z ostatnich miliardów lat stworzył w ciągu każdego roku (Ziemia - około 31,557,600 sekund) kilka tysięcy (na większe milionów obiektów) obiekty tworzone w podobny sposób przypominający kręgi zbożowe, jak obrazy z oscyloskopu ( Lissajous ), w elastyczną membranę Chladni ) fraktal wzoru (płatki, rozgałęzienie), w Kalejdoskop, Kyrlian i rycin Lichtenberg (kolejne równoległe fraktale)

 

 

Pytanie dnia

Drodzy twórców kręgów zbożowych, w ramach tego programu w okresie istnienia (naszej) wszechświata to złamał i zniknął około szacunkowej 10  30 (lub nawet więcej) dane

bardzo podobne, a nawet stworzyły podobnie

jako kręgów zbożowych, i kalejdoskop zakłócenia i Lissajous i Chladni

 

i ich połączenie w kurzu, piasku, śniegu i podobnych materiałów, takich jak zboża i roślin, gdyby istniał gdzie indziej lub nie ...

czarne dziury nie są liczone, ani zboża na nich

 

10 30 jest około 1000 razy mniej niż każdy z nas, nawet jeśli jest to tak zwany "nieporęczne okaz" atomów w organizmie

 

Drodzy roślin upraw krąg twórców, wciąż można powiedzieć, że stworzył

chociaż jeden z nich?

...

...

Zauważyć (motto)

Nawet jeśli dowolne twierdzenie tych stron wydaje się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre z tych wstępnym oświadczeniu:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

Możliwe jest, aby wykazać, że ...

Możliwe jest, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (wyniki) ...

Absolutnie pewny swojej prawdy może byc naprawdę tylko szarpnięcie, palantem, kretyn lub idiota.

(tak który z nich w rzeczywistości naprawdę, potępionych?)

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw na kwestii kręgów zbożowych jest możliwe, aby odwiedzić stronę internetową Wikipedia - Kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach Pseudonauka (Junk science), tj., należą do Kategoria:Pseudonauka, ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całą sprawę.

 

Przede wszystkim należy podkreślić, że wyjaśnienia przedstawione tutaj, czy każda strona tej strony, w każdym razie nie zajmuje się pojęciami lub dziedzin działalności człowieka, takich jak Ezoteryka, Parapsychologia, Psychotronika, Zjawiska paranormalne , Ufologia, Spirytyzm, Astrologia, Okultyzm.

Wiara w kosmitów, Życie pozaziemskie, łącznie z Kosmita, Astrobiologia, E.T. (film), UFO, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Goście z Przestrzeń kosmiczna, Wszechświat, Galaktyka, Droga Mleczna.

Magia, Czarna magia, Czarostwo, Czarownica, Supernatural zjawiska, Cud (religia). Fenomen roku 2012, Poltergeist, Teoria spiskowa, Psychokineza, Szamanizm, Mistycyzm, lub w jakiejkolwiek innej Pseudonauka lub Junk science z Kategoria:Pseudonauka.

 

Kilka uwag ...

 

Noli tangere circulos meos, quod licet Iovi, non licet bovi, fiat fulgur ergo fulgur fecit

 

Crop Circle Gateee

 

Quamvis dē omnibus dubitandum est, crēdō quia absurdum est, credendo vides AMDG

 

Omnia vero fulmen gubernat.  Piloci Thunderbolt wszystko. (Heraklit)

 

Top secret ...

Na tej stronie i inni mogli śledzić wyniki

Ponad trzech lat ciąg dalszy

hard top Badanie sekret (ok. 38 miesięcy)

Hobby zabawka tylko ... (Przynajmniej w The Beginning)

 
Koniec wiadomości

 

Zasoby Literatura

Niektóre książki używane do wyjaśnienia różnych zjawisk przyrodniczych i zjawisk fizycznych oraz w tekście i podstrony www.cropcirclesonline.com Literatura

 

 

 

 

Jesteś dla Was przygotowaliśmy, a wszystko teoria przedstawiona tutaj bardzo dokładnie badane eksperymentalnie

 

Jan Ledecký