Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-anomalia . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Anomalie w kręgach ziarna
praktycznie wszelkie "anomalie" w pobliżu danych w prosty sposób wytłumaczyć niedawno wyładowania pioruna
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Jeśli nevybojuješ football, jesteś dla mnie martwy Homolka.

Ten błąd zdarza się w naszym instytucie maksimum ... trzy razy w dziesięć lat.

Kto nenakrad należy rozumieć jako wygrali wszystko.

To wszystko to tylko zbieg okoliczności?

"Anomalie" w kręgach nie całkiem niewytłumaczalnych

PagPh
Kręgi zostały stworzone wyłącznie naturalnych sił, nierozerwalnie towarzyszą różne "niewyjaśnione" anomalie

Niektóre anomalie w strukturze ziarna (krótkie intro)

Oto tylko krótki wstęp i kilka praktycznych przykładów, więcej szczegółów tutaj

Wyładowanie atmosferyczne jest bardzo prosty, naturalnie i niezwykle logicznie wyjaśniając przyczynę wielu elektrostatycznych, elektromagnetycznych i innych anomalii, które naturalnie występują w ramach i w sąsiedztwie jakiegokolwiek prawa, (prawdziwego), naturalne siły wykonanych kręgów zbożowych ", piktogramu Field" (PP ).

Kiedy masz te limeys skrót CC , będziemy torować skrót PP .

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Uwaga:

miejsce to służy jedynie jako ogólny przegląd niektórych z najważniejszych nalézaných anomalii najbliższą kręgów zbożowych. Cała sprawa jest o wiele bardziej szczegółowo w następnej strony, anomalia (szczegółowy), część menu głównego i sub pop-up anomalia podmenu gdzie kwestie omówione w sposób bardziej szczegółowy. Szczegółowy wykaz najważniejszych nieprawidłowości, niektóre z nich zostaną omówione bardziej szczegółowo, jak tam jest na końcu tej strony tutaj . To wciąż tylko wstępna wersja, prawdopodobnie kiedyś w przyszłości będzie ujednolicenie stron.

 

Absolutnie wszystko opisane jako trudne do zrozumienia i nawet prawie całkowicie "niewyjaśnionych" zjawisk można łatwo wytłumaczyć i zrozumieć jedynie jako echa coś w tym miejscu jakiś czas temu odbył się - ogromny, gigantyczny elektrostatyczny - elektromagnetyczna - electro impulsu (LEMP tzw - Lightning Electro Magnetic Pulse), który przez pewien czas pożyczył różnorodnych materiałów na powierzchni i pod ziemią różnych "niewyjaśnionych" Właściwości - różnice temperatury (i wynikające z ogromną presją dyferencjały - wszelkiego rodzaju dźwięków), elektryczności statycznej, magnetyzmu. Piwnica może być spowodowane tymczasowym i dziesiątki kilogramów  od Vlasta N ebezpečných J EDU ZNJ .

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim , Lucy. Zdecydowanie zaleca się w takich miejscach, żadnych netahati świnek morskich, w szczególności, gdy znaczna część z nich w miejscu wystąpienia objawów całkowicie i całkowicie zgodne z użyciem leków, takich jak jajka. Już od ponad 20 lat. Kto wie, czy niektóre z nich nie szukać takich miejsc i cieszyć się wielokrotnie . Patrz Ostrzeżenia

 

 

 

Zaburzenia elektronicznej i urządzeń mikroelektronicznych

lub coś w tym stylu. Aby przesłać lub zapis informacji jest zawsze stosować ... ładunek elektryczny , czasami równocześnie elektromagnetyzmu. To samo dotyczy nawet w dużo większym stopniu na wymiennej pamięci (SD, xD, SDHC, itp.) wszystkie z tych urządzeń, z których wszystkie mogą być statyczne energii elektrycznej nie tylko całkowicie zniszczone lub poważnie uszkodzone (prywatna obserwacja), ale "tylko" wyczyszczone ( Znowu prywatna obserwacja), i na szczęście na czas uniemożliwiającym działania (bardziej osobista obserwacja).

 

Większa ilość elektryczności statycznej wewnątrz postaci realnie kręgów zbożowych odkrywców mierzono przy użyciu odpowiedniego sprzętu (miernik elektrostatyczny ładunek). To pozostałości ładunku elektrostatycznego, który był na miejscu tuż przed i podczas wyładowania pioruna doszło do niego tak bardzo, że to jest poza zwykłym wyobraźni ludzkiej, a nawet mała jego część była nadal duża ilość energii, z których mierzalne pozostałości zakopane zbyt głęboko pod ziemią może utrzymywać się przez dłuższy czas.

 

Nawiasem mówiąc, tylko jeden bardzo przeciętne piorun niesie znacznie więcej energii niż byłoby potrzebne do eksterminacji wszystkich ludzi, jeśli zostały połączone sérioparalelně. Ale najpierw można by skojarzyć z ... (A 2, którzy następnie płacić podatki)

 

Błyskawica Hunter
Samo Obserwacji: jedna wizyta i strzelać dwie lokalizacje złożone , leżąc na mielonej kukurydzy (dzień pierwszy po tej kwatery , zginania łodygi na ziemię, 10 dni po burzy i wyładowań atmosferycznych, które noclegi , gięcie do ziemi spowodowanych łodygi) znaczną część 16GB i usunięte zniszczony - nie można sformatować do pełnej pojemności, tylko mniej niż 1 GB. Camera "przeżył". Pola ze znakami zapytania -? ? ? ? ? - Obrazy, które zostały usunięte i nie mogą być przywrócone, znajduje się w uszkodzonych części karty. Którykolwiek z następujących awarii dzień podczas fotografowania (odwiedzasz te same witryny, nowa karta pamięci), komunikat "pusta karta" po restartu zostanie przywrócone, obrazy zapisane. Wyłącz i daleko! Ponieważ aparatura przewożone w przewodzących opakowaniach i fotografii.

 

 

Geomagnetyczne anomalie, niezwykłe zachowanie kompasu:

- Na przykład, efekt zwany LIRM (Lightning Magnetism Remanent Induced), można znaleźć na angielskiej Wikipedii . Czechy: Lightning indukowana magnetyzm szczątkowy. Jest to spowodowane przez ogromną pola elektromagnetycznego występujące w trakcie wyładowania w jego bezpośrednim sąsiedztwie, które mają miejsce w czasie bieżącego średnio 30000 amperów, ale może to być również na 500 000A. Może być bardzo znacznie dawno namagnesować każdy spot substancja obecna namagnesowanie zdolny - w przypadku szczególnie wszechobecnego tablicy Fe, Fe2O3 . FeO, w bardzo wielu przypadkach być niewidoczne, ale pod powierzchnią (w głębi przed mrozem, oczywiście zawsze w głębokim orki) obecny rur wodociągowych. Kąt nachylenia zbocze impulsu prądowego wynosi 5000 do 30000 amperów na mikro impulsami kolejnych nawet przy ponad 200 000A/μs! Z pewnością byłoby możliwe do osiągnięcia interesujących wniosków porównując wodę planów i kanalizacja, elektryfikacja, gazu i linie sygnałowe i sieci z kształtem i wzorce nalézaných oczywiście na nich (takich jak centra kół), nie tylko prąd, ale także plany, z dawnych lat, a teraz całkowicie niewykorzystany. Nieznaczna część tworząc pewne kształty i linie mogą również uczestniczyć w archeologicznych konstrukcji - patrz archeologię.

 

Zobacz zdjęcia przed - prawdopodobnie leży w podziemnej rurze

, ale może być już długo bezczynności.

 

Pozostanie po piorun piorun już trwale namagnesowane. W literaturze można znaleźć szczegółowe informacje na temat magnetyzacji przejściu drutu prądu pioruna, który prowadzi do namagnesowania pochowany metalicznych (żelaza) rur. Na przykład, pomiary namagnesowania oznaczano dyrygentów prądy przez nich wykonano podczas burzy. W książce wyładowanie atmosferyczne (M. Uman) wspomina, że przez 1900 naukowców wykorzystywane pomiary namagnesowania bazaltu (zawiera mikroskopijnie rozproszoną metalicznego Fe) w celu oszacowania prądów, które przechodzą przez przejście w pobliskim wyładowań atmosferycznych. Więc wcześniej niż 100 lat temu, naukowcy biegali po polach z kompasem i nie zdziw się, że zmierzone zboczenia, gdzie niedawno uderzył piorun. Musiał tylko zapytać ...

 

 

 

Martwe zwierzęta, owady przylegające do części roślin

opuścił © Dr Uwe Engelmann, © Janet Ossebaard, © lightningsymbols.com

 

Jest to konsekwencją mocy zakłóceń. Strumień w przypadku owadów, prawdopodobnie w bieżącym indukowane w roślinach albo elektrostatycznie lub elektromagnetycznie. Nikt nie zastanawia się, że miejsce, gdzie piorun uderzył, są martwe zwierzęta - od ułamka miligrama do kilku ton (pojedyncze sztuki). Według szacunków pozostaje po każdym szoku w dziedzinie naziemnej i poniżej kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów martwych zwierząt - głównie owady i małe zwierzęta. Natychmiast staje się częścią łańcucha pokarmowego, i dbać o ich zwierzątka inne.

 

W tym momencie nie jest możliwe pominięcie cytat - i żal ptaka Songbird (bulletin board), ale jeśli jego śmierć naprawdę ma do czynienia z tym, co jest na miejscu nagród odbyła jakiś czas temu, prawdopodobnie zmarł dopiero początek, jakby ucierpiał nawet towarzyszący malutki kanał wylotowy pioruna, ani nawet głównym szok - "Powrót Stroke" , najprawdopodobniej wybuchnie.

 

Nawiasem mówiąc, nie tylko śpiewacy ptaków. Return Stroke Transfery energia wystarczająca do witryny może łatwo wybuchnąć i krowy ...

Każdej krowy ma brzuch około 200 kg mokrego fermentacji materiału roślinnego, i jeśli wchłaniana i tylko niewielka część energii przechodzącejReturn Stroke, Tore by ją prawdopodobnie jak dwie tony wybuchu TNT, więc potem już swobodnie unoszące się nad polem w postaci obłoku pyłu i gazu.

 

Opisany proces powinien obejmować nie tylko krowy. Właśnie dzięki całkowicie średnie wyładowań atmosferycznych mogą eksplodować każdy na boisku w tym samym czasie znajduje się krąg-maker ...

 

Chociaż większość z twórców kręgów w znacznie mniejszej ilości materiału żwaczu fermentacji roślin niż krowy. Ale znacznie większa ilość płynu wykonane z fermentacji materiału roślinnego.

 

Przypadków, gdzie ktoś spotkanie i podobnych przeżyć, mogą być obserwowane tylko dlatego, że był po prostu hit przez niektórych "wzorem niewymiarowych," Parallel ramię schodkową Leader (transmituje dużo niższe prądy i opłat niż MS) lub prądów nawet wywołanych lub Większa część energii została Prowadzący pobliskim drzewie lub jakiegokolwiek innego przedmiotu dobrze uziemione. Być może po prostu zilustrować możliwe jest określenie, że jeden tylko nieco powyżej średniej promieniuje pioruna podczas podróży między chmurą a ziemią, kiedy podróżuje niewiele ponad kilometr, w mniej niż 1/1000 sekundy, suche i ilości energii, że dzięki Czy nie lokomotywa elektryczna przejść Kilka razy na całym świecie. Takie to powyżej średniej błyskawice odbędzie kilkadziesiąt Podczas normalnej burzy (średnia burza: Kilka tysięcy do dziesiątków tysięcy zrzutów, chmura przemieszcza się kilkadziesiąt do kilkuset, ale ponad tysiąc kilometrów). W przypadku "naprawdę dużo więcej niż średnia," Co było zaledwie kilka okazów w sezonie, a następnie za pomocą Czy Ich moc z przebytej Przez Sam bardzo przeładowany pociąg. Opisana jest jedno, choć znacznie więcej niż średnia piorunem.

 

 

 

Mikroskopijne cząstki Fe lub Fe2O3

przypisane do stéblům, liści lub klasům.

Cząstki przymocowany siły magnetycznej na podstawie łodygi i liście kukurydzy, ponieważ wpływu indukcji elektromagnetycznej przez nich przez prąd elektryczny. Liście i łodygi roślin są również przewody elektryczne, choć bardzo špatné.Vzhledem że w nich w czasie rozładowania napięcia indukowana jest wiele tysięcy woltów na metr, prąd musi przejść.

 

Znacząca ilość (obserwowalny roślin uszkadzając) energii elektrycznej w całej instalacji można również przeglądać indukcji elektrostatycznej.

 

Całe ciało roślin podczas rozładunku zachowuje się jak klasyczny przewód prądu, tak więc ich otoczenie działa jako normalne elektromagnes (pole magnetyczne wokół przewodnika), a wszelkie ziarna substancji zmagnetizovatelných poruszane podczas elektromagnetyczna - elektrostatyczny - elektromechaniczny eksplozja spowodowana przez wyładowanie atmosferyczne, występuje w silnie zjonizowany kurz i umieścić piłkę w obfitości. Niewielka część żelaza zawarte w glebie (gdzie jest 3%) może występować w postaci rozpuszczalnych w wodzie związków (siarczan, wodorowęglan, dihydrogenfosfát), i w czasie wyładowania atmosferyczne może wystąpić elektrolizy (redukcji na katodzie) mogą być przekształcone w czystej Fe . Ponadto obecna sytuacja może być generowany przez elektrolizę wodoru jako środki redukujące można powodować wiele substancji obecnych w glebie mogą wystąpić, dysocjacji i wysokiej degradacji.

 

Cząstki magnetyczne w glebie: podczas wyładowań atmosferycznych w momencie tworzy ogromne pole magnetyczne, które przez długi czas wszystko magnetyczny materiałów ferromagnetycznych na odległość kilkudziesięciu metrów, metalowej rury pod ziemią i daleko poza nią. Zawartość żelaza w glebie wynosi około 30 g / kg, w postaci uwodnionego tlenku, węglany, fosforany i ich formy częściowo rozpuszczalny. Możliwość konwersji do czystego żelaza podczas absolutorium zostało wyjaśnione w poprzednim ustępie, jest zupełnie naturalne, że wszystkie tworzone żelazo wykazuje mierzalnego magnetyzm. Na BLT można znaleźć, na przykład używane o to zdjęcie. Choć nie mówi o prawdopodobnym pochodzeniu żelaza meteorytowego, coś w tym stylu, ale należy zapomnieć jak najszybciej. Słowo pozorna w tekście, chociaż możliwe jest, w niekwestionowanym tłumaczyć, ale także widoczne. Dlatego wolą używać drugą opcję. Całkowita ilość żelaza obecnych w uprawianych obszarach rolnych, to jest tylko z powodu naturalnej zawartości w glebie (około 3%), około 100 ton na hektar, i że gdy użyć tylko warstwy gleby do głębokości 10 cm. Czy dlatego, że tak naprawdę mało, a to jest całkowicie bezużyteczne nalegać na naukę kilka meteorytów. W taki sam sposób, jak redukcja żelaza może spowodowane namagnesowania i wszystkich tlenków na miejscu obecności i innych związków.

 

 

 

 

Graficzna reprezentacja

Według uproszczonych idei może być każdy krąg za "graficzny wizerunek linii pola magnetycznego wokół przewodnika indukcyjnych" .

Przewód w tym przypadku powietrza, a dokładniej, w osoczu, który jest z nią za pomocą wyładowania utworzonej, szerokości około 5, co najwyżej 10 mm, i przepuszczono przez nie prądu kilkaset tysięcy amperów. Pole magnetyczne jest takiego przewodu dopiero po wszystkich "nieco większe" niż pole, które tworzy nauczyciela podczas fizycznej eksperymentu w laboratorium. Interesujące jest to należy stwierdzić, że szybkość zmian prądu w przewodzie podczas wzrostu (di / dt, nachylenie krawędź) również ponad dwieście tysięcy amperów dla jednej mikrosekundy. W powszechnej praktyce inżynierskiej (rozpoczynające silniki, generatory, nieustalone) pracuje przy wartościach rzędu miliona razy niższa. Slope nowoczesna jest kluczowym czynnikiem podczas indukcji do pobliskich przewodów (drut i roślin), wyższym większej Napięcie indukowane.

 

 

 

Promieniowanie podczerwone

 

Stosunkowo duże dawki energii elektrycznej jest zamieniana na ciepło metra (do kilkuset MJ; 1 kWh = 3600 000J, 100MJ = 27,78 kWh), pozostało zgromadził, może zwiększyć lokalnej temperatury w podziemiu do kilku stopni i może powodować nieprawidłowości i podczerwieni wiele dni po absolutorium błyskawicy. Z tego samego powodu, to kształt lub w jego pobliżu, i innych, gdzie jest spłaszczony , ziarna leżące na ziemi, są znacznie mniejsze niż w obszarach wilgotność gleby nienaruszone. Ale prawdopodobnie będzie to tylko kwestia późniejszego dochodzenia. Gdzieś w Internecie jest rzeczywiście możliwe, aby znaleźć kilka zdjęć z kręgów zbożowych, przechwycone "rzekomo" w podczerwieni, ale to obraz całkowicie jednoznaczne, bez dokumentacji czujnika lub filmu w widmie podczerwieni, a wszelkie wzmianki o instrumentalnym używanego wyposażenia, a także Każda interpretacja otrzymanego kolorymetryczną skali kolorów. Wyglądają bardziej jak po prostu zwykłych zdjęć kolorowych do odnowionej gamie kolorów. Daleko więcej podobnych zdjęć filmowych był prawdopodobnie przez przypadek z regularnych aparatów cyfrowych i kamer wideo. Ich CCD nie są tak doskonale filtruje podczerwień części widma, ale zdecydowana większość zdjęć nie ma znaczenia. W przypadku znacznego zwiększenia termiczny - IR - promieniowanie niektórych przedmiotów w porównaniu środowiska (gleba, powietrze), ale może takie zjawisko w historii, aby pokazać, jak zwiększenie wartości składnika czerwonego. Dzięki niektórych zdjęciach może pojawić się "coś", że jeśli obraz nie należy. To byłoby najbardziej wzniosłych czerwona składowa obrazu, jakby to miejsce było znacznie wyższe niż wartość czerwony faktycznie jest. Może spowodować prześwietlenie w innych folderach - G, B, (ze względu na strukturę matrycy CCD) i doprowadzić do specjalnej cieni i duchów w obrazie. Kwestia ta zostanie znacznie opisane w innym miejscu ( na podczerwień lub czujniki CCD )

 

 

 

Nepolehlé domieszka obcych gatunków uprawianych w monokulturze

Inne anomalie (jak opisano na stronach lub dokumentach kręgów zbożowych) są miejsca z polehlým , łodygi zgięte do ziarna gruntu (np. jęczmienia), który włącza się w tak małej ilości pszenicy, jest spłaszczona , łopatki leżącego na ziemi, to tylko jęczmień, - tu pšenka nepolehne (nie zginać słomki do ziemi) . Można to łatwo wyjaśnić jako pszenica mogłaby odegrać w wyładowań atmosferycznych, które miały miejsce w zakresie, powiedzmy, kilka tygodni temu, wilgotności znacznie wyższa, odporność mniej i otrzymała mniejszą dawkę tak dużo energii, że aż tak szkodliwe jak jęczmienia są obecne. Oprócz wszystkich domniemanych różnic nie są takie, jak pszenica, jęczmień przed znacznie lepszej konstytucji fizycznej i wytrzymałości mechanicznej - wyjaśnił gdzie indziej. Aby ubiegać się na miejscu, tylko w odróżnieniu stopniu efektu domina , przypada po słomek jęczmienia, a nie w pakietach i pszenicy pozostaje niezakłócony. Pewna ilość, ale wciąż może otrzymać, a po kilku tygodniach mogą śledzić Ječmínka do łóżka i leżeć też. Ponadto, jest powszechnie zauważyć, że sąsiednie pola, gdzie jęczmień jest znacznie na "sucho" pšenka słomy sąsiednim polu lub nawet nie zaczynają żółkną, a także zawiera bardzo wysoki procent wilgotności. Wszystko oczywiście zależy w znacznym stopniu od daty siewu.

 

2010 - zaobserwowano, że w wielu miejscach w celu rozładowania pszenicy odpowiada w tym samym czasie znacznie wolniej niż jęczmień (Milovice - wschód, burzy określone w jednym jak i w pszenicy jęczmienia, po kilku minutach: jęczmień reaguje po około dwóch tygodniach, pszenicy w polu obok na 2 miesiące po absolutorium nie wykazuje śladu kwater , zginanie łodyg do podłoża (tylko jeże, dają nam), jęczmienia na dzień zostały wskazane błyskawice po wyrzucenia, etap rozwoju 71-75, pszenicy przed vymetením (następnie około 2-3 tygodni), o wiele bardziej ekologiczne, wyższa wilgotność, stadium wzrostu 37-39. jęczmień bardzo w stanie suchym, łodygi przypominają prawie suchej słomy.

 

Ale również obserwowano (miejscowość Ostráod Litol) kwatery , zginanie łodyg do jęczmienia gruntu mieszanego tłumu w niewielkiej ilości pszenicy, dużo bardziej ekologiczne i praktycznie bez żadnej słabości, Polehla , słomki są wygięte na ziemię z jęczmienia całkowicie skoordynowany i bez wyjątku, najprawdopodobniej dzięki efektu domina .

lśni zielona pszenica, jęczmień i inne

 

Ogólnie rzecz biorąc, z agronomicznego punktu widzenia, pszenicy i jęczmienia żyta zasadniczo "cimprlín" lub "Měkota" i ostatniego nie tak bardzo jak mają niekorzystne, Wszyscy odpowiadają znacznie wrażliwie. To sprawia, że ​​piwo wciąż bardziej kosztowne.

 

 

Konsekwencje spree "jeże" w pszenicy (w tym samym miejscu, kilka metrów od siebie, oddzielając obrazy 60 dni)

 

 

Inne, jak dotąd nieopisany anomalie

Pierwszy kiełkowanie w dziedzinie jeszcze nevzešlých nasion

Niewielki procent zasianych nasion zbóż nie kiełkują (około 1%, niektóre osoby / m 2 ). Natychmiast po wyładowań atmosferycznych, z powodu ogromnego ciepła i zmiany chemiczne w glebie mogą być również wywołane przez tych nasion do kiełkowania, jak "pułkowników z góry", które będą kiełkować tylko z powodu wyładowań atmosferycznych w pobliżu, dzięki ogromnej skokowej zmiany właściwości gleby (skład chemiczny , pH, szok termiczny, disocisace, rozkład termiczny)

 

Wyjaśnienie : rośliny przeszłości prawdopodobnie zachować pewne rezerwy w przypadku różnych katastrof. Jest to znany fakt, że nasiona niektórych roślin z australijskiego buszu wykiełkują po pożarze, bo jeśli wyrosło przed nim, może to doprowadzić do wyginięcia całej populacji (coś o tym wiedzieć, Mike i jego kumple Dundee aboriginiové).

 

Spłaszczone , leżąc na ziemi, ziarno jest wtedy możliwe, aby znaleźć dużo młodszym roślin, które sprawia, że nie jest się przez spłaszczone , łodygi leżące na ziemi, roślinności, czas kiełkowania przybliżeniu odpowiada chwili burza przetoczyła się nad pola i uderzył go jeden z błyskami . Tutaj, ale uwaga, jeśli bardziej dojrzałe ziarna kukurydzy może nawet spaść z kolb i uzrálejších kiełkowania. Spójrz na slajdzie daty.

 

 

 

Drugi Kształty, kończąc długie łańcuchy

Ich pojawienie się można wyjaśnić tak, że wpadła do tego miejsca zwanego łańcucha (koralik, ) flash, które składa się z wielu kolejnych uderzeniem w ziemię i wybuchające kule i balony, jakby wcześniej zawieszony na sznurku z nieba. Może to gazy (H 2 , O 2 ) uzyskane za pomocą elektrolizy lub termicznego rozkładu wody. . Jest to znacznie zjawisko rzadsze niż zwykłe lampy bar, jedną z około kilku tysięcy zrzutów. W przypadku powstania wzoru był prawdopodobnie jeden z kolejnych podbojów, które następuje "wykończenia" całego kształtu.

 

Na przykład, dwa obrazy, bardziej ostrożny badania pewnością można znaleźć bardziej ...

  

Ponownie, oczywiście, z archiwów přebohatého Lucy Pringle .

 

Lewy miejscowość A361 Między Beckhampton i Devizes, Wiltshire 21 lipca 1998 , tuż Zachód Woods - nr Lockeridge, Wiltshire 10 lipca 1998 .

Zdjęcia na prawo ponownie, wielu "classic, zupełnie nieregularne" noclegi , gięcie łodygi na ziemię po uderzeniu pioruna w prawej ramce po lewej koleją z ciągnika do górnej prawej kształt, a po prawej stronie skrzynki bocznej figurze miniaturowy, bardzo niezdarna średnio szacowany 2 , 5-3 m. Explorers wielki kształt, który jest na pewno ciekawe w zdumienie i zachwyt ( WOW! ), byłby dokładnie takie same objawy składanie , zginanie łodyg do ziemi, tak jak w rozpatrywanym stanie. Zgięte i rozszerzone węzły, rośliny spłaszczone , leżącego na ziemi bez łamania łodyg. Oczywiście anomalia znajdzie się na podobnym poziomie, jak w liczbach. Aby uzupełnić lewy jeden obraz Kalifornii, Solano County. 29-szy Czerwca 2004 roku. Można go znaleźć tutaj

 

 

 

Popękane kamienie

Zjawisko to jest udokumentowane, ale zostanie on opublikowany tylko czas, jako niespodziankę

(Nie będzie w tym momencie dodaje się).

 

 

 

Fulgurity

Lokalizacje kręgów zbożowych kiedykolwiek odkryte. Nie może być do głębokiego podziemia. Coś podobnego, ale wciąż może być odkryte, witryna BLT badań i być może gdzie indziej. Ale to, co nie może być, i że opłaca się szukać. To tam w głębi gdzieś.

Będą one wypłacane całą stronę Fulgurity .

 

 

 

Zwiększoną częstość występowania chwastów w pełzanie , leżąc na ziemi, ziarno

Zjawisko nigdy nie zostało zawarte w anomalii, znalezienie lokalizacji regularnych kształtach, przeważnie towarzyszące zjawiska, zjawiska złożonego , leżąc na ziemi zboża nierozerwalnie związane. Jest to dość "automatycznie" udokumentowane w wielu fotografii kształtów, zwłaszcza po żniwach. Zbierana w takich miejscach są bardzo wyraźnie ograniczone ekologicznych obszarów - Miejsca ze zwiększoną częstością występowania chwastów. W najczęściej hodowane i traktowane w dziedzinie monokulturze ziarna nie ma się chwastów ponieważ rośliny posadzone o gęstości, która jest bliska wykorzystania stoprocentnímu z odżywczych obecnych w glebie. Po wyładowań atmosferycznych, ale część roślin (kilka procent) umrzeć, który jest częścią tych składników bezpośrednio dopuszczonych do niechcianych roślin. Rośliny, które przeżyły przez kilka dni prawie zatrzymuje wzrost dojrzałe i wyraźnie wolniej, tak że nie jest wolniej niedobór składników odżywczych z gleby są zauważalne osłabienia, z których wszystkie odgrywają w ręce niepożądanych roślin. Zjawisko nigdy nie zaobserwowano na stronach programowo występowania kręgów zbożowych, ale oczywiście będzie monitorowany i oceniany w dowolnym momencie w przyszłości. Można zauważyć w wielu fotografiach kręgów zbożowych odkrywców jako uzupełniający efektu, niektóre fotografie mapy Google Maps , Google Earth , Google Maps, Yahoo Maps i wiele innych zdjęć lotniczych w dowolnym miejscu.

 

 

 

Dziury "pin stick"

Przez wyładowania pioruna w dziedzinie ziarna jest nawet możliwe, aby wyjaśnić "anomalię", że nigdy odkrywcy sami Crop Circles zjawisko nie rozważyć anomalię: otwór na kołek zatrzymany . Zawsze było uważane za oczywiste dowody przeciwne fałszowania postaciami ludzi. Ale łatwo można sobie wyobrazić, że to było coś jak wyładowania pioruna może tworzyć w kraju. Jej średnica jest dokładnie moment, kiedy największy transfer energii, znacznie przekraczającej 5 mm, ale "klei się" do powierzchni ziemi siła lokomotyw elektrycznych. Co gorsza, dokonuje się z prędkością od 1/3 - 2/3 prędkości światła. Rzeczywiście, po prostuReturn Stroke, Głównym rozładowania, który przenosi większość energii uderzenia ruchu tylko tę prędkość, reszta procesu porusza się znacznie wolniej, a krótki przegląd o . Tabeli wskazują, że wyładowanie atmosferyczne jest bardzo skomplikowany proces, składający się z szeregu połączonych ze sobą części. Jak uzyskać zdjęcia jak tutaj , wyładowanie pioruna ma naprawdę wystarczająco silna, by nie "wbić szpilkę do kraju."

 

Wszelkie inne szczegóły fabuły, które odbyły się na miejscu, tutaj .

 

 

 

Inne jeszcze nie odkrytej anomalii - ścieżki.

W pobliżu wielu piktogramów - są drogi prowadzące do jego kształtu lub podobnego. Ze względu na dużą liczbę obserwatorów, że miejsce, to prawdopodobnie nie się niezwyczajne. Ale UWAGA , nie wszystkie miały być tworzone przez ludzi. Jest bardzo prawdopodobne, że niektóre z nich nadmiar ładunku elektrycznego. Część z prądem, który przeszedł drogę od miejsca, ogromny ładunek nadwyżek, w każdym miejscu, gdzie jest chwilowy brak, zgodnie z prawami elektrodynamiki.

 

Naprzeciw miejsca, gdzie uderzył wyładowanie atmosferyczne, brak ładunku elektrycznego w dowolnym miejscu, i odprowadzania wydawane są zazwyczaj najłatwiejsze wyjście, ale nie w ten sposób. Czasami (nie zawsze) może być bezpośrednio prosto pod ziemię, a czasem odwrotnie przed ostatecznym uwodzenia do kraju znaczna część energii może nadal obrażać ciekawe i relatywnie długie dystanse po ziemi i tuż pod nim. Czasami może być zwłaszcza po torach ciągnika inni wędrować poza nimi i przez nie, może również uczestniczyć w wielu kształtek i linii podziemnych, jak również przedmioty archeologicznych, lub ich połączenie z tych opcji.

 

Roślinność jest więc czasami mogą tworzyć niezrozumiale pokrętne ścieżki, które czasami zdawały się prowadzić donikąd, wykonane z gęsich "pijanych żeglarzy". Często kurczą i mogą pojawić się w jakiś czas po odkryciu wzorów. W większości przypadków (100000%) nie są one opłacane żadnego uwagę każdego obserwatora tylko stwierdzi, że tam po prostu "ktoś pionierem". W niektórych przypadkach, ale ze względu na ich kształt naprawdę nie może być podejrzany o stworzenie im nic innego, jak banda pijaków - wiatr jest czasami kłopotliwe.

 

Czasem do osłabienia rozcieńczania, zgodnie z zachowaniem prądu elektrycznego. Zlokalizowany będzie kilka zdjęć podobnych przypadkach. Jest to wzory do zdjęć, w których niektóre, ale nie wszystkie, ścieżki po okolicy nie została stworzona przez ludzi, ale ziemia jest raczkować i meandrujące Discharge "węża błyskawica", lub raczej jego dohasínajícím reszta. Np.. Hesseman, 145

 

Tylko gdy naprawdę zwrócić uwagę na to, w tym przypadku, ale nie było to właściwą drogą, a promieniowe rozszerzanie centralnego koła (Czechy), i było nawet później, może następnego dnia.

 

 

 

Niezwykłe uczucia

Również wiele (bezpieczeństwo pierwsze Lucy !) problemy zdrowotne, Zapowiedziane przez wielu badaczy. Każda z nich może być wyjaśnione, że: ogromna ilość energii elektrycznej mogą wytwarzać duże ilości niebezpiecznych substancji chemicznych, trucizn z powodu ciepła i elektrolizę w materiałach nieorganicznych i organicznych tam (pod ziemią). Wiele z nich może być naprawdę bardzo niebezpieczne i może powodować efekty jak narkotyki. (Poczucie obecności, nudności, metaliczny smak, omamy, pragnienia, dezorientacja, utrata pamięci, uczucie paniki, strachu, zła, pokoju, miłości i światła lub coś podobnego, zapytaj toksykologów).

Przeczytaj ostrzeżenie .

 

Anomalia lista:

Węzły

Pole magnetyczne

Cząsteczki Fe, Fe2O3 . FeO w glebie mogą być rośliny

Elektryczna usterka urządzenia (połamane elektronika, samochody, kombajny - elektryczność statyczna)

Promieniowanie podczerwone (suszone gleby w ramach praktyki)

Zwęglone rośliny (silniki odrzutowe ...)

Martwe owady

Martwe lub okaleczone zwierzęta

Anomalie dojrzewania - (głuche uszy, zdeformowane, zmiany kiełkowania nasion)

Wady rośliny:

Dźwięki

Efekty świetlne

Niewyjaśnione obiektów na zdjęciach w miejscach, w kręgach w zbożu

Różdżkarstwo (praca na pewno się z zawiązanymi oczami, radiesteci są generalnie bardzo rozsądni ludzie, choć rzadko, lub nigdy nie wiadomo, co właściwie reagować na ich zmysły, ale tutaj bezpiecznie wystąpić toksyn chemicznie wykrywalnych)

Zaburzeń u ludzi i zwierząt   (na wpływ leków, związane z proutkařením mała)

Ghosts - jego figury, zwłaszcza w zimie, ale także w przyszłym roku wzrostu lub dłużej

Roztopione kulki SiO 2 - Temperatura topnienia ok. 1600 ° C. Jednego kandydata byłoby, w kanale ma temperatury 30000 ° C

 

Oddzielnie:

Białe tabletki

Trudne do zidentyfikowania masa pozornie pochodzenia organicznego

oddziela się, w ich przypadku, ponieważ, w przeciwieństwie do wszystkich poprzednich, możliwe jest, że ktoś przyniósł w celu zwiększenia oglądalności. Mogą być dostarczane w postaci granulek SiO 2 , ale w których krzemionka była wyraźnie wyższa niż temperatury 4-5000 ° C, apteka trudne do uzyskania. Innych wymienionych substancji, bez względu na to, jak czyste, a nawet tajemnicze, na pewno może się gdzieś.

 

Mimo to, ich obecność może być wyjaśniona na co najmniej w niektórych przypadkach: może być "magmowych" - bezpośrednio po wstrząs może być umieszczony w małej złóż podziemnych wody kilkuset ° C i odpowiednim ciśnieniem, który może szybko przejść z powierzchni, jeżeli sposób, i brać to, co stoi na jej drodze. Jeśli trafisz na biały proszek, zabrać ją ze sobą, jeśli trafisz plastikową lub organicznych odpadów, potrafi stopić i zabrać je też. Odpady do podziemia można uzyskać zarówno przez oficjalne kanały (dump) lub nieoficjalnie (czarny dump, losowe rozproszenie).

 

Uwaga:

anomalie, takie jak kiełkowania - czasem badacze odkryli, że nasiona miejscach wewnątrz kształtów mają lepszą zdolność kiełkowania niż poza kształtem. Jest to spowodowane przez fakt, że badacze kręgów są prawie bez wyjątku całkowicie gospodarstwa analfabeta, który nie słyszał, że istnieją takie zjawiska jak spoczynku (hamowanie kiełkowania) i dojrzewania po zbiorze, a próby przeprowadzenia za wcześnie. Spoczynek jest naturalnym zjawiskiem naturalnym, które chroni nasiona (tylko zboża) od kiełkowania, więc ziarna są zwykle tuż po zbiorach znacznie niższym kiełkowania i bardzo nieregularny, a to trwa kilka tygodni lub miesięcy, aby osiągnąć najwyższe wartości. Jest to logiczne, ponieważ potomstwo muszą utrzymywać najwyższe znaczenie kiełkują ziarna aż do następnego roku. Jest zatem zupełnie normalna dla niektórych próbek, wykonane z kształtu, może mieć pewien czas lepiej kiełkowania niż próbek z miejsc zdrowych. Dolna kiełkowania nepolehlých (z łodygi stojącej) powierzchni jest dobra, ponieważ zachował hamowanie kiełkowania i wyższej kiełkowania nasion z kształtu tylko pokazuje ich uszkodzenia, w wyniku awarii spoczynku. Jeśli naukowcy kształty i zapytał dużo głupiego piwowara z jednego browaru, by im powiedzieć o zjawisku zwanym spoczynku dało stosunkowo szczegółowe wyjaśnienie, bo jeśli nie brać pod uwagę stosunkowo niską parzonej piwo. Jeśli jednak znaleźć piwowara , który nie wie nic o spoczynku, jak również takie mogą istnieć (niektóre browary nie robią swoje własne zaprawy), to z pewnością byłby w stanie szczegółowo wyjaśnić robotniczego słodu lub studentíci dowolnym nośniku (wysokie w Ameryce) rolnicze szkoła. Jedną z przyczyn niepowodzenia w osiąganiu wyższego spoczynku i kiełkowania w niewłaściwym czasie, może to być czasami suszenia gleby w strukturze energetycznej ekspozycji wyładowania atmosferyczne, które z pewnością zostaną obiektywnie udokumentowane. Nasiona można rozwijać się nieco szybciej w stan dojrzałości podobnej, choć nie całkowicie standardowy sposób (i w ten sposób częściowo uszkodzenia, które mogą być opisane zaburzenia). Nasiona można nieco szybciej osiągnąć stan dojrzałości podobny, choć nie całkiem normalnie. Nasiona są już ponad miesiąc przed zbiorami w tym stadium rozwoju, po oderwanej niezupełnie dozrálého uszy tylko suche, nie bardzo dojrzałe, wszystkie ich narządy rozrodcze są już jednak w tym etapie rozwoju, mogą wykonywać swoje reprodukcyjnego proces od kiełkowania do zapadalności kolejnych potomstwa, nawet jeśli nie tak rozwinięta jak nasienie jest w pełni dojrzały (nie całkowicie 100% rozwinięte rezerwy skrobi). Mogą to być również różnie pokręcone i zwiędła. Twisted i zwiędły seedów, że być może coś się w swoich fotografiach nasze ulubione kształty Explorers w zbożu?

 

Ziaren każdy skok pełni dozrálého nieuszkodzone ziarna, takich jak pszenica, objętości i wagi od siebie w różnych tolerancji, a zwłaszcza Dwa najwyższe są znacznie poniżej średniej, ale kiełkuje normalnie. (foto)

 

Wszystkie te anomalie w najbliższej przyszłości zostaną szczegółowo opisane na stronie

 

Anomalie (sortowanie i wyjaśnienie), część menu głównego i jego podstronach.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Możliwe, że nie wyjaśnienie metodami nauki jest

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z