Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno produkowane-by-ludzie-ani-obcy . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
"Producenci" kręgi zbożowe (2)
Bardzo długi czas na autorstwie kręgów zbożowych na całym świecie dziennika na różnych szaleńców ...
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Ta strona próbuje wytworami ich chorych mózgach

 być poprawione ... (Intermezzo krąg decydentów - 2)

Brak přiťáplí producenci kręgów zbożowych w rzeczywistości nigdy nie istniał (tylko aberrant w mózgu)

 

Innym zjawiskiem, na podobny temat TUTAJ .

 

W tym rozdziale, uwagę należy zwrócić przede wszystkim różnice między królestwami roślin i zwierząt, w zakresie ewentualnych skutków wyładowań atmosferycznych. Ponieważ z odpowiedzi można stwierdzić, że problem ludzkiej głupoty jest nieskończony, na początku będzie to pierwotnie zakładano nawet wzmianki twórców kręgów.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Kształt z zagnieżdżonego, miniaturowy bardzo dokładne: zdjęcia bardzo łatwo być produkowane na komputerze, tym bardziej złożone deski kreślarskiej (pantograf), ale na boisku? Już wyjaśniono kilka obłąkanych twórców kręgów, ponieważ takie działania prowadzone w tej dziedzinie?

 

Nawet gdyby to było możliwe, aby wierzyć we wszystko kręgu decydentów Trąbka piękne pierścionki i wiele innych, nie tylko fantastyczne, ale nawet regularne kolektora, według wielu osiach i centrum bardzo dokładnie symetryczne, a czasem nawet z obecnym Powiększenie wyświetlanego w / out (! Wiele widoków tego samego wzoru w różnych rozmiarach) wzorców naprawdę sfabrykowane. W niektórych przypadkach, że składa się z kilkudziesięciu wzory dokładnie ocenić i realizowane geometrii. Zabrali pracę, najpierw na komputerze, starannie zaprojektowanej konstrukcji, wprowadzono Fractal wzór, który nawet zrozumieć, i zaproponował formę wzoru wynikające. Stworzył bardzo szczegółowy scenariusz i czasowe rozłożenie działań podczas figur budowlanych, bez których nie byłoby w nocy blask latarek i księżyc był jakikolwiek ruch wokół pola całkowicie niemożliwe, z powodu potknięcia siebie jak banda pijaków wracających z udarem. Rozwój takiego scenariusza jest znacznie bardziej skomplikowane wzory zrzadlené, jeśli zawierają nawet zmianę rozmiaru, to kwestia tygodni i walić secvičování zespół mnohačlenného, ​​ponieważ wszystkie działania będą musiały dokładnie ustalić siebie i innych na miejscu. Kształt musi być wykonane w jednym lub co najwyżej kilka godzin, gdy ocena podsektory mogą być przydzielane tylko kilka minut czasu, a ich wytwarzania muszą być tylko kwestia sekund, nie więcej niż kilkadziesiąt sekund.

 

Pierwszy Cała ludzkość nigdy nie zatrzymuje zaskakujący fakt, że świat może być taki głupi czy nawet grupa osób, tak zacofane w ich działalności mózgu, do pracy, liczące setki roboczogodzin w cenie odpowiadającej tysiące więcej dziesiątek tysięcy euro lub dolarach, poddał całkowicie darmowe absolutnie nie ma roszczenia o odszkodowania, bez rezultatu było możliwe przynajmniej częściowo zarabiać na ich rzecz i uzyskał finansowanie powinno być przekazywane na cele dobroczynne lub w celu zrekompensowania rolnikom uszkodzonych upraw, czy cokolwiek innego. Uwaga, nie można porównać z działalnością, takich jak graffiti, które mogą prowadzić działalność swoją działalność bez żadnego przygotowania i secvičování i wykonanie i kompleksowy, obejmujący wiele metrów kwadratowych dane jest zawsze sprawą więcej niż kilka minut, a każdy błąd mówi się "wchłania" w otrzymanej geometrycznej formy street- sztuka spray. W przypadku ręcznej wzorów czyni w kukurydzy w tej dziedzinie jest bardzo dokładne (murarstwo dokładność lub wyższy), złożone i zaawansowane czynności, które w przypadku bardzo skomplikowanych kształtach, liczącą kilkaset części potrzebne, w tym przynajmniej podstawowe szkolenie i suoslednosti prób i kolejność poszczególnych działań někkolik do tysięcy roboczogodzin, które mogą być wyrażone jako, powiedzmy, 20 razy lub kilka tysięcy člověkodolarů člověkoeur. (Mniej niż 20 dolarów / euro za godzinę będzie, często w deszczu i błota, gliny miękki, z ruchomych układów z zapalonymi reflektora lub latarki w ręku w całym polu w nocy można przenieść tylko kompletny idiota)

 

Drugi Załóżmy, że je, mimo wszystkich powyższych zastrzeżeń wierzyć, że autorzy za wzór są, krąg decydentów. Należy jednak wyjaśnić, co to jest ten idiota, który po nich w tak misternie i bezbłędnie przygotowanych wzorów vlítnul, tak, że w swojej pracy wspaniałego i skrupulatny pracował tak potwornie rażący sposób i przez nich, mówiąc w przenośni, "gwałcona baba "? Czy ten niszczyciel wastrel próżniak i złośliwym, właściwie ostatecznie znacznie większy idiota niż siebie? Dlaczego nigdy nie są w internecie w swoich dokumentach nie wspomina o tych spoilery, spoilery dla tych z ich wielkich zamiarów? To nie przypadek, że w rzeczywistości nigdy nie było w każdej dziedzinie, a wszystkie ich "działalność twórcza w dziedzinie", który jest bardzo zadowolony raport rzeczywiście wystąpiła tylko w ich chorych mózgach? (Najprawdopodobniej wpływ absorpcja wyższej niż w nieznacznej ilości napojów fermentowanych, a może nawet wspierać konsumpcję niektórych grzybów halucynogennych, lub że pamiątka z Amsterdamu?)

 

Trzeci Jest zauważalna i bardzo dobrze zdokumentovatelnou dobrze udokumentowany fakt, że każdy, kto udaje się stworzyć coś ciekawego z nim prędzej czy później, jak się chwalić, odsłonić i ujawnić jego autorstwa, przynajmniej w mojej okolicy. Z jednym wyjątkiem, a mianowicie, czy jest to produkt z Matki Natury. W przypadku osób żyjących jest kompletny, a więc nieistotne wyjątki (publikuje autorstwa). Jej o tym może powiedzieć jak pan Piotr, który, choć brakuje rąk, jego mięśnie w nich zestalonego żelaza. Oprócz Matki Natury, zwłaszcza dla przypadków opisanych tutaj można wstawić podobny nieautoryzowanego działalność głównie w rękach Zeusa (Zeus, władca błyskawic). On i jego koledzy, ale także z publikacją każdy jego autorstwa, nie mówiąc już wywiady z naszych współobywateli, z pewnością przesadzone, przynajmniej w ciągu ostatnich kilku tysięcy lat.

 

4-ty W przypadkach, gdy autor i jego piosenek naprawdę nigdy nepochlubí bezpiecznie, z podziwu godną regularnością pojawić się, mniej lub bardziej przypadkowych osób lub grup osób, rodzaj białych kruków, które próbują tak ciężko starań, aby ulżyć ich rzeczywistego autora, oraz w sprawozdaniach sami jako autorzy pracy. Dość często zdarza się, dla osób z bardzo niskim poziomie, lub przynajmniej inteligencji znacznie zmniejszona. Ich horyzont intelektualny, albo przynajmniej nie zdają sobie nawet sprawy, że nigdy nie jest prawdziwym autorem swojej pracy naprawdę zdecydować się, choćby dlatego, że jest "nie w jego stylu" lub właściwości. umiejętności w jego (autor dzieła) Oczywiście praca jest stworzenie przez ale wszystkie jego inne prace kończy. Istnieje jednak możliwość, aby spróbować się nawet w najmniejszym stopniu lub fathom zrozumieć dlaczego. Podobne grupy ludzi na świecie jest wiele. W przypadkach, które są opisane tutaj nazywają krąg decydentów.

 

5-szy Circlemakerzy nigdy naprawdę żadnych pól nie uczestniczyć, wszystkie ich "powrót" do autorstwa każda z postaci w rzeczywistości są tylko i wyłącznie wytworem ich drenażu ciężko chorego. Gdyby wymienione pola w nocy naprawdę regularnie odwiedzać, prędzej czy później będą one na jednej z nich z jednego autora prawej spełnione. Autorem wszystkich, czy regularne lub nieregularne kształty w kukurydzy. Częstotliwość swoich wizyt na polach kukurydzy na całym świecie jest około miliard lat, więc prędzej czy później będą musieli spotkać się razem. Niefortunne krąg decydentów po takim spotkaniu będzie wyglądać mniej więcej jak zwierzęta na załączonych zdjęciach. Tu przypuszczenie, oczywiście, nie można wykluczyć, że takie koło-maker kiedyś w podobnej sytuacji znajdzie, a od pola w usunięciu piersi, lub nawet dłużej i nigdy nie został znaleziony. W niektórych przypadkach, ... ale o tym później.

 

6-gi Dlatego raczej: Niech reszta życia siedzi na pérdeli, (jeszcze lub nigdy nie zrobił nic innego), i nadal by utkać swoją insane wizja działań twórczych w dziedzinie ziarna, a rzeczywista tworzenie kręgów zbożowych zostawi tym, którzy są w nim tylko " naprawdę się go ", ale tak naprawdę może i nie. Unikaj więc raz na zawsze wszelkich spotkań losowych. Ostrzeżenie na załączonych zdjęciach.

 

7-sze Circlemakerzy (okrąg decydentów) może być zmieniona raz w przyszłości na kole-szaleńców, idiotów, lub upraw świń w kukurydzy. (Crapmaker Eng. przykład crapcircle-maker, crappycircle-maker, crappymaker,)

 

 

Zadzwoń ewentualną produkcję sponsorem kręgów zbożowych: Twoje dostawców z wielu godzin ciężkiej pracy w polu, i muszą dziesiątki lub setki roboczogodzin do wytworzenia czegoś, co tylko wyładowanie pioruna można przygotować w ciągu 100 milionowych części sekundy, a reszta po prostu zachować na serii współpracy naturalnych, biologicznych i siły fizyczne i prawa. Flash działa także w tajemnicy najdoskonalszego, co jest możliwe do wprowadzenia do swojej działalności (naturalna mimika, James Bond). Natychmiast po jego pracy jest w większości przypadków pole nic widoczne, nawet w już wzoru struktury utworzone roślin trwały. Nie jest wykluczone, że w przyszłości niektóre z producentów postaci w dziedzinie podczas jego wątpliwych działań szalonych prowadzonych w polach na zamówienie, spotykają się z prawdziwego autora kształtów, a on podczas tego spotkania na miejscu zabija. Odpowiedzialność za wykonanie CASIO bardzo istotnego, oprócz własnej głupoty, jesteś ty.

 

Aby opublikować podzielony na dwie części, i to jest.

 

Różnica między królestwa roślin i zwierząt

Różnice w skutkami wyładowań atmosferycznych dla roślin i zwierząt

Najbardziej istotna różnica między istot żywych i roślin jest to, że wpływ na życie zwierząt Flash jest wyraźnie różne i natychmiast łatwo wizualnie odróżnić od zwierzęcia, które nie jest niczym się z rodzaju. Coś podobnego odnoszą się do zwierząt, które były tylko piastować okaleczonych lub rannych, i przeżyć, choć z trudem. Takie zwierzę, które przeżyło, gdy spada do nieprzytomności (co również znacznie różni się od zakładu) będzie długo po polu bardzo nieskoordynowane hopping, co znowu z roślin różniły bardzo znacząco.

 

W przypadku roślin, ale takie zasady nie obowiązują w ogóle. Rośliny, o ile nie są bardzo uszkodzone mechanicznie lub spalony w rzeczywistości już absolutnie nie do odróżnienia od otoczenia lub ich sytuacja nie może wykazywać żadnych gwałtowny ruch, nie mówiąc już podskakują wokół pola - zwany Poker Face. Nawet te rośliny lub ich części, które mają prąd elektryczny natychmiast zabity, nawet tych otrzymujących wielokrotność energii elektrycznej potrzebnej do ich zabić, jeszcze kilka dni z każdego zakładu energetycznego szkodzące całkowicie nienaruszonym praktycznie nie do odróżnienia. Sytuacja zabitych rośliny można porównać przykład zbierane Kwiat w wazonie z wodą. Jego łodyga, liście i kwiaty są jeszcze przez wiele dni nie do odróżnienia od neutržených kwiaty, nawet jeśli ma być zupełnie martwe korzenie. Jakiś czas jeszcze całkowicie normalnie wykazują metabolizm. Wiele zupełnie martwe części roślin zawierające tylko martwe komórki i pozornie całkowicie suche, może to jeszcze dużo czasu, aby pełnić funkcję tkanki, a jeśli są jakieś poważne uszkodzenie, żywych ich części oddzielone od reszty instalacji mogą nadal rosnąć i nadal uczestniczyć w całym życiu funkcje roślin, tj. przede wszystkim fotosynteza i metabolizm i dojrzewania, jeśli występują one w rozrodczych. (timelapse, foto)

 

Praktycznie wszystkie rośliny, które uderzył piorun konsekwencji osłabiona uszkodzone, z wyjątkiem, że po pewnym czasie szereg skutków ubocznych i uszkodzenia. Losowe wtórne atakują osłabione rośliny i tkanki wszelkich szkodników roślin i zwierząt, korzenie i bulwy rot, pleśń, odkształcenia i uszkodzenia owoców. Wszelkie takie wtórne konsekwencje mogą być mylone i mniej profesjonalna edukacja ludności błędnie wydany w oryginalnej może spowodować uszkodzenie roślin, w literaturze można przeczytać wiele miejsc, że jest to rzeczywiście bardzo często.

 

Dzięki polu dla świeckich z martwych i mniej lub więcej roślin uszkodzonych wygląda bardzo często (oszacowanie na 90% przypadków) jest jeszcze stosunkowo długo po burzy (dni, tygodnie), a praktycznie nienaruszone, chyba jeden z głównych powodów, wyładowań atmosferycznych Kwestia strat w uprawach dołączony praktycznie żadnego znaczenia jest znacznie mniejsza niż jest w rzeczywistości (nie literatura). To wygląda jak pole dla prawdziwych ekspertów, zmiany byłyby możliwe, aby znaleźć stosunkowo dokładne badania laboratoryjne. Na przykład, zmniejszenie lub brak metabolizmu. Ściśle mówiąc, zmiany są widoczne nawet gołym okiem. Povadnutí liści, przedwczesne uszy pokłon do ziemi (głównie jęczmień), dojrzewania powoli. Jednakże, jest to obtířné jest odróżnić od zwykłych tolerancji wzrostu i dojrzewania, efektów przypadkowych i nielosowy lokalnych warunków. Na przykład, lokalne różnice w podaży składników odżywczych, lokalne odmiany w dostawach wilgocią. Bardzo często roślinności objawy (cropmarks) przejawia obecności podziemnych konstrukcji, patrz Archeologia . Dotyczy to głównie zboża, ponieważ efekt pioruna w instalacjach o niskiej gęstości siewu jest wystarczająco dobrze znane rolnikom w literaturze odpowiednio przygotowane, jak wspomniano na innych stronach tego serwisu. Rolnicy wiedzą bardzo dobrze, a także wspomniane w literaturze wielokrotnie wspomina i fotografie pokazują, że po wyładowań atmosferycznych w terenie wraz z jakiejkolwiek uprawianej rośliny generuje okrągły korpus wyraźnie uszkodzony lub nawet martwe rośliny.

 

Rysunek "Dancing Devil" ("Diabeł w ruchu") (pic). Jest możliwe, aby spróbować wyobrazić sobie, jak ludzie w przeszłości wyobrażał diabła? I, jak interpretowane przez burze i błyskawice? Być może dzieło Boga? W wir wróżek i nimf? Jak taniec aniołów? Albo raczej, jak diabła tańca? Oczywiście jest to tylko prawo i tylko ostatnia opcja. Zdjęcie dokładnie przedstawia i wyjaśnia możliwości komunikacyjnych i możliwości współczesnych artystów, że regularne wzory w ziarnie są utworzone po wpływem wyładowań atmosferycznych w terenie, na które przetoczyły się burza. Oczywiście nie można powiedzieć. Ten obraz jest jedna klatka z całej gamy mozaiki w dowód, że rolnicy i podmioty znamy przyczyn regularnych kształtach w kukurydzy zawsze. Tylko całej ludzkości przez naturę czynienia głównie z jego pomocą w ciągu dziesięcioleci, setek, tysięcy lat szczerego, zabawy uczciwy. Być może powinno to być reszta ludzkości raz na zawsze sugerował im zbyt ... nes ingerować w rzemiośle. Szczególnie nevzdělancům, polovzdělancům i samozwańczy vědátorům pavědcům.

 

Wystarczy tak niewiele. Trochę wyobraźni, trochę umiejętności interpretacyjnych, chęć do czynienia z trochę wskazówek i przypowieści, za mało chęć i zdolność do tłumienia własnej głupoty i zacofania. Na tyle dobrze, aby przeczytać, co pisał o w 1652, Plant Pan o pogodzie i jej konsekwencje w Staffordshire, a problem może zostać rozwiązany. Ale záhadologové przyjdzie dekadach chleb, różne teorie spiskowe i całkowicie niezasłużoną popularność.

 

Można go uznać za niemal pewną, że rolnicy o kręgach zbożowych zawsze wiem, zapewne podejrzewa lub nawet bardzo dobrze znana przyczyna, wszystkie te informacje mogą być przekazywane ustnie z pokolenia na pokolenie, a wszyscy robią z powodzeniem ukrywane przed opinią publiczną. Dzieje się tak głównie dlatego, że wszystko, że Matka Natura nie zepsuło to, że do zabawy, więc z powodzeniem od lat z ich rzeczywiście pomagał ubogim ogółu społeczeństwa robi, ponieważ to, co ludzie są ludzie (dokładne datowanie istnieją różne poglądy). Po kręgach odkrywający były prawdopodobnie tylko bawić obserwując, jak jeżdżą po różnych grup samozwańczych "znawców" záhadologů, ufologii, wróżki, pseudovědců, wyznawców wiary w kosmitów, pavědců i podobnych szkodników po Masarek jak gówno.

 

Jak wspomniano w tekście, naukowcy wymienione typy są dokładnie ONU część nedovzdělanou populacji bez wyjątku całkowicie myli przyczynę i skutek, i wszystkie wtórne skutki wyładowań atmosferycznych mogą być uważane za głównych przyczyn, które wszystkie były uszkodzone i anomalie miejscu prezentują się przyczyną . W ich wytwór można odczytać z pleśni i grzybów rozprzestrzeniania się chorób w okrąg, grzybicy, która zabija owady leci tak szybko, że nawet nie wystarczy, aby przejść słomki i podobne bzdury. Na przykład, choroby grzybicze i rozkład, który atakuje wewnątrz bulwach buraków, ale podczas przenoszenia między roślin i rozciąga się w krąg (!). Od wewnątrz na wewnątrz innego buraki bez widocznego uszkodzenia lub więcej roślin. Miał kilka bezprzewodowo lub warzywo sugestii lub autosugestii? Podczas gdy jest to konieczne, aby wziąć pod uwagę, że bardzo podobne pomysły záhadologické Spread: od wewnątrz do buraków (czaszka) záhadologa jeden wewnątrz innego záhadologa buraka ...

 

Różnica między prędkością, który ma suchych korzeni, martwy i nieprzerwanego transportu wody, a urządzenie do transportu wody całkowicie przerwane, są ogromne. W pierwszym przypadku występuje povadnutí liście widoczne po wielu dni, podczas drugiej minuty (do towarzyszącychfotophy)

 

Tylko rośliny, które otrzymały dawkę energii z wielu śmiertelnych tysięcy razy wyższe niż dawki może być natychmiast po podboju pożółkły, rumiane, sczerniały, zwęglone aż zwęglonych (patrz "anomalię"). Takie rośliny, które nie pokazują skutki wyładowań atmosferycznych rzeczywiście w miejscach CC Znaleziono stronę są, jak wynika z zeznań tysięcy i zdjęć. Konieczne jest zatem dla nich wszystkich CC odkrywców bardzo ładnie dziękuję. Jest jednak, w większości przypadków kilku jednostek, jeżeli ziarno może być może nawet kilkadziesiąt do kilkuset sztuk (gęstością tysięcy roślin na metr kwadratowy). Jeden hektar z nich zawiera około dziesięć milionów, a kto chce być tam po burzy dążą. W ciągu kilku dni do nich, ale nie na polu nawet pomniki. Większe rośliny giną, oczywiście, jakiś czas po burzy łatwo rozróżnialne, łodyg martwe ziarna, ale po krótkim czasie, wysuszyć i kruszą się w pył, przypominają rośliny, takie jak ziemniaki następny dzień lub dłużej, po zbiorach. Istotne jest, że rośliny są tak uszkodzone, że przerywa obiegu wody, która może być w inny sposób bez przeszkód przez długi czas i roślin prawie martwy. Rośliny w bezpośrednim sąsiedztwie zakończenia (kilkadziesiąt centymetrów) może być znacznie uszkodzone mechanicznie i lekko się w odległości kilku metrów. Zresztą wyraźnie uszkodzone rośliny jest tylko mały procent w porównaniu z roślin, które były znacznie uszkodzone, ale przeżył, i bardzo długo na nich będzie widoczne absolutnie nic.

 

Ms Pliskova przykład opisuje miejsce, gdzie rośliny pożółkły. Po kilku dniach rośliny "zniknął" (przybliżony cytat). Żółte rośliny rośliny były całkowicie martwy w pierwszej obserwacji, a za kilka dni będzie kurczyć i upadnie tak, że ich szczątki lub odwiedzających nie są uważane za rośliny. Wspólne dzikie rośliny w fazie wzrostu zielone, czyli bardziej w wegetatywnym stadium rozwoju, będzie kurczyć się do 2-3% w stosunku do wagi i objętości. Nie zaszkodzi go umieścić tu jakieś Timelapse, że co najmniej kilka strzałów. (řepka)

 

Kolejna spora grupa roślin to te, które mimo że umrze, ale tylko kilka dni lub nawet tygodni. Zgromadził w nich, także w ich systemach korzeniowych i gleby otaczającej głównie przez elektrolizę wielu substancji chemicznych szkodliwych, że w pewnym czasie zginie. Takie rośliny powoli wysycha, cykl ich płynów ustrojowych nie jest przerwana i nie może być w wielu odróżnić od otoczenia. Charakteryzują się one takie głuche uszy, ale jeśli są one narażone na energię, aż do czasu, gdy ziarna są znacznie rozwinięte, nawet jeśli na przykład tylko w dojrzałości mlecznej może dojrzewać, chociaż nie w tej samej jakości jak w zakładzie najemni. Nasiona mogą być mniejsze, niezwykle shaped - zwiędły, twisted, bo zamiast typowego dojrzewania, która odbywa się w zdrowych roślin raczej po prostu wyschły w jego ostatecznej formie. Wszystkie przypadki uszkodzenia roślin opisanych w tym ustępie były również odkrywcy w miejscach CC wielokrotnie znalezienie i trzeba im za to ładnie dziękuję.

 

Chociaż opracowano zarodków w zakresie, że jest zdolny do tworzenia, ale może ulec uszkodzeniu, a reszta wspieranie kiełkowania nasion, zwłaszcza rezerwy skrobi mogą być opracowywane w takim stopniu, jak i zdrowe nienaruszony dojrzałych nasion.

 

Roślinność w tym przypadku może się znacznie różnić od nieuszkodzonych roślin dojrzewających farby. To oczywiście nie oznacza, że ​​ziarna nie może być bielony mąką i piec chleb. Kiełkowanie może nieco słabsze, a nawet, co by wykiełkować, nie mogą pomyślnie zakończyć rozwój. Może nie mieć wystarczająco dużo pamięci do związków w zakładzie będzie dostać się do ziemi.

 

Część swoich tkankach mogą zostać uszkodzone przez minęły negatywnych skutków, mogą więc osiągnąć i nietypowe kształty ..

 

Rośliny uszkodzone tylko zginąć na wszystkich, ale na pewien czas znacznie spowalnia rozwój. Znacząco wpływa na ich nierównomierne dojrzewanie występuje podobny do szoku przesadzania. Mechanizm wzrostu roślin po uszkodzeniu porażeniem poświęcona będzie dużo więcej miejsca na innych stronach. ( chronologia , EPP i więcej)

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z