Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-nezhotovuji-psychicznie wypaczone-osoby . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
Learn about thunderstorms RSS feed

 

Ta strona próbuje podobnych skandalicznych fikcją

ich chore mózgi być poprawione ...

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Temat nazywa Intermezzo (1), ponieważ w przeciwieństwie kilku ostatnich prawie nie wyjaśnia zasady składane , leżąc na ziemi zboża i jest napisana w nieco lżejszej formie. Omawia zjawisko jednak, że częstość występowania kręgów zbożowych dość nieodłącznie towarzyszy. Każdy, kto kiedykolwiek chcą zajmować się problemami w wzorcach zbóż, nawet jeśli jest to z punktu widzenia każdej poważnej i naukowej, musi w jakiś sposób stać się na kwestii istnienia ludzi nazywanych twórców kręgów (okrąg-twórcy, fałszerze). Ten post będzie pierwszym i jedynym w długiej serii, które będą. Jedynym naprawdę rzadko, a raczej więcej nie wspomina. Przede wszystkim, niech autor, drodzy panowie, okrąg decydentów stanąć jednoznacznie po stronie rolników, a do każdej z działalności i twórczości nazywa całkowite gówno, zjawiska, wobec których jest to możliwe i zgodne z prawdą tylko pluć. Na szczęście takie kreacje nie wiele w ogóle nie byłoby od rantings, często wspierane przez swoich kumpli, błędne záhadology może wydawać.

 

okrąg decydentów. Bardzo smutna sprawa. Jest to bardzo niezrównoważoną psychicznie, zaburzenia fizyczne, psychopaci, którzy zostali oszukani w jednym z najbardziej ekscytujących sztuczek, żarty, zabawy, mistyfikacji, które Matka Natura zwłaszcza z nich, a wraz z nimi cała ludzkość może zrobić. Podnieśli wrażenie, ale nie tylko oni, ale także różne grupy záhadologů że większość z kręgów i kształtów w każdym ziarnie produkowane grupy ludzi, dla których jest do dzisiaj, znakowanie okrąg-Maker, a nawet koło-maker, lub oszusta. Podobny pogląd podziela również grupy sceptyków (sceptycy są dość żałosne ofiarą Matki Natury). Wśród grupy ludzi, którzy są zaangażowani w kierunkach zwiedzania, jest stały pogląd, że prawdziwe liczby wynosi około 5%, reszta to fake, fake, mistyfikacja, stworzona przez ludzi. W związku z tym, konieczne jest, aby wymawia jeszcze dość heretycką idei, a mianowicie: "Tyle idioci i świecie jest taka, że ​​95% z wzorów powstały przez nie, a tylko 5% była prawdziwa, rzeczywista faktycznie przeznaczone natury."

 

Inna uwaga na marginesie: Dlaczego fałszerze (fałszerz) mówi ktoś, kto rzekomo produkuje 95% kręgów zbożowych, i prawdziwy (tzn. prawo), czyli tylko pozostałe 5% powinna przedstawić naturę? Nie zachowują się choćby dlatego, że w nomenklaturze stosowanej (95% oszustwo, fake, 5% oryginalność) sam "záhadologové", czy jak oni wszelkiego rodzaju robactwa nazywa mylić, jak kompletnych idiotów? Nie powinny być przede wszystkim pierwsze badanie jest w Chocholoušek? Nie powinno to co ich zdaniem jest okrąg decydentów (z wszystkich "otworami na pin"), oznaczone jako prawdziwe, a to, co Matka Natura daje taką mistyfikację, fake?

 

Ludzkości, wierzę! Zdanie "Tak wielu idiotów na świecie i tak nie jest" może mówić tylko naprawdę duży optymistą (lub idiota) ...

 

W rzeczywistości, jest dokładnie odwrotny, więcej niż 95% w postaci prawda, natura utworzony. Ludzie są tworzone za nieznaczny procent, znacznie poniżej błędu statystycznego. "True" krąg decydentów, chociaż naprawdę istnieje, ale tylko w takich ilościach, że to wystarczy na nazwie błędu statystycznego. Zdecydowana większość z nich nigdy nie było na boisku, to tylko tzw krąg decydentów - declarator, pijaków, chełpliwość, chwalił bufon, patologiczny kłamca, Slacker, którzy po prostu zgłoszony przez niego oświadczenia z kreacji kogoś innego. Możemy tylko mieć nadzieję, że jest to stosunkowo niegroźne rodzaj zaburzenia psychicznego, różne typy "reinkarnacji" (Napoleon, Picasso, Einstein, Hitler, Bártová), gdzieś w obszarze schizofrenii. W lżejszej formie jest wręcz niebezpieczne dla pacjentów na całym, ale jego cięższe przypadki to wariatów na całym świecie dość zatłoczone.

 

Záhadologové naprawdę są tacy idioci, że ich zdaniem ich brednie daj Bóg ktoś czyta tyle im wierzyć, nie mówiąc już działać na nich? Myślą chyba, że ​​inne, o wiele większe niż są głupcami, idą na pole, gdzie tworzą kręgi w taki sposób (mimośród itp.) to zrobić na garnitur przeznaczenia ich teorie głupi? On myśli, że jeśli kiedykolwiek doszła do wniosku, i poinformował, że w środku prawdziwe kręgi zbożowe są często martwe szczury, lub ludzkich ekskrementów, że krąg decydentów rozpocznie się natychmiast w ich kreacjach rzucić martwe szczury, lub produkują odchody? Jest tak wielu idiotów, ale tak wiele i tak naprawdę, jak już wspomniano. Jako przykład próby głupców i idiotów ludzkość całkowicie wystarczający záhadologové sami. Sceptycy na świecie o nich i ich głupoty już opisane dużo papieru. Chociaż niektórzy sceptycy sami niektóre z jego działań i wypowiedzi należą do bardzo podobnego "zamkniętego kręgu", do którego to záhadologové. Just another szuflady. Na szczęście, większość innych ludzi wolałby poświęcić całkowicie różne formy pracy i rozrywki.

 

Różne záhadologové, "eksperci" (głównie samozwańczy) nad kwestią odkrywania kręgów zbożowych, UFO i innych niewyjaśnionych zjawisk w rzeczywistości są głównie tylko pasożyty. Pasożyty to, że istnieją pewne trudne do wyjaśnienia zjawisk. Używają go do dumbing dół społeczeństwa i prowadzą swój zawód. Pasożyt jest dokładnie taki sam, jak każdy okrąg-maker. Jest to absolutne minimum, które naprawdę istnieje, i wszyscy inni, którzy twierdzą, tylko o sobie, są absolutnie takie same lub nawet bardziej niż sami záhadologové pasożyty. Wykorzystują niewiedzę większości ludzkości, pewna część ludzkości wolę wierzyć, że autorzy są w większości wzorców ich.

 

Nawet do podobnych celów są skłonne i zdolne teoria sesmolit, że w niektórych przypadkach, prawdopodobnie po ręcznym skonstruować pewne wzorce w tej dziedzinie, Matka Natura się tam, ponieważ niektóre z ich większą zdolność do świadczenia resztę, jak różne anomalie, magnetyczne, elektrostatyczne, światło, dźwięk czując, dziwnych ludzi i więcej. Dlaczego to powiedzieć, że w każdym kształcie geometrycznym jest ukryty w jakimś dziwnym, nieznanym informacji i energii, które wytwarzają podobne efekty. Te rzeczy to rzeczywiście możliwe w publikacjach kręgów zbożowych i Internetu, aby znaleźć, patrz, np. Crop Circles - Eckhard Weber. Nie kupować, byłyby stratą pieniędzy. Autor skrupulatnie unika tam ewentualne próbę wyjaśnienia prawdziwe, ale tajemnicze energie jego publikacje obfitują. Wystarczy przeczytać recenzję.

 

Záhadologové i okrąg decydenci z pewnością mają zalane sáhodlouhým mnohastránkovým publicznego dyskursu o naturalnym zaburzeniem rzeczy i zjawisk, co prowadzi do tego, że każdy nie-losowy i prawidłowe rozmieszczenie obiektów w przestrzeni prowadzi wywołać jakąś nieznaną siłę, która w jakiś sposób podnosi się z miejsca tuż obok wszystkich geometryczne formacje, i podobnych przyczyn trudnych do wyjaśnienia rzeczy, i tak dalej. Autor tego traktatu jest w porządku z jednym zdaniu, która została wydana na wszystkie proliferatory podobnych złudzeń:

"Krąg decydentów wszystkich krajach na całym świecie, Fuck you!"

 

Dzieł, do których okrąg decydenci często tak dumnie, bo ktoś inny wykonane. Ktoś, kto jest w żadnych przypadkowych spotkań w tej dziedzinie, czy tak naprawdę znajduje się w dokładnie tym samym czasie iw tym samym miejscu jak to było, kiedy "pracuje", absolutnie bez wahania, natychmiast i całkowicie bezlitośnie zabity. (Mógł przyjść do nich "uścisk dłoni")

 

Jeśli przez przypadek dokładny moment, kiedy Wielki Stwórca naprawdę tworzy przyszły wzór ziarna, znaleziono niedaleko "scenie" Doug i Dave z fotela i smyczki, więc byłbym w chwili odkrycia wzorców (kilka tygodni do kilku miesięcy po podboju) nawet zdalnie przypominało małe zwierzęta, takie jak to zdjęcie . To jest to, co z nich (tusz), już dawno temu z listy opieki domowych zupełnie innego (tzw. padlinożercy - a robaki obejmuje je). Na miejscu pewnie znaleźć kilka bloków bielony grzechot i pewnie nawet nie. Dziki, bezpańskie psy i lisy Godfathers bardzo łatwo poradzić sobie z takiego materiału. To się nazywa łańcuch pokarmowy, a nie zawsze musi być koło-maker do szczytu.

 

Osoby te ich insane bowiem ponad 99% aktywności zadeklarowane tylko czasami wykonywane w rzeczywistości w dziedzinie, a następnie z punktu widzenia rolniczego masę prawdopodobnie najlepiej być opisane jako najszybszy części łańcucha pokarmowego naprawdę. Ich "domniemane" działalność faktycznie przez kogoś zupełnie innego - Big Manitou Flash . Czy może tak naprawdę swędzenie rąk i chciał iść na pole, czy wolisz tysiąc razy przypomnieć powiedzenie, że każdy, kto jedzie z czym, więc również nie ma, i uświadomił sobie, kto próbował się parać się rzemiosłem. Nikt nie będzie wtedy jedynym prawdziwym autorem piękne, bardzo ciekawe i niektóre tak bardzo skomplikowanych wzorów zakłóceń elektromagnetycznych w ziarnie może winić go, czy jak nagrzewnica dziedzinach wskazanych wyszukiwanie.

 

Na pewno będę tutaj w tym momencie dał te emocjonalnie i psychicznie jednostkom kilka innych wizualnych obrazów ich modelu biznesowego, wielkiego nauczyciela , aby uświadomić sobie, co może zrobić, kiedy nie rysujesz kolorowanki w tej dziedzinie i jak wyglądały (przed rozpoczęciem padlinożercy), jeśli zdecydowali się zmierzyć z nim twarzą w twarz.

 

Wszystkich twórców kręgów na całym świecie są poważnie chorzy, psychopaci. Poważnie upośledzonych umysłowo, szkoda. Nabrać charakteru na jednym z jej sukcesem zajmuje sporo sztuczek, które sprawiły, że ich figle wrażenie, że kręgi nie może być nic innego niż ludzkich tworów. Przekonujące wypowiedzi jest to, że samozwańczy "eksperci" na kręgami zbożowymi (głównie nazywają siebie záhadologové, a nawet - nie daj Boże - poważna záhadologové), niektóre z nich mogą twórców kręgów - Psychopaci bardzo dobrymi przyjaciółmi. Może wiedzą, z tego samego instytutu, aby być razem i czasami dzielić pokój lub komórkę.

 

Design dla włączenia w podręcznikach psychologii i psychiatrii interpretacyjnych i słowniki:

koło-maker, koło-maker, cropmaker, Crop Koło fałszerzem = chora psychicznie osoba, umysłowo obłąkany indywidualne, zboczeniec, zboczeniec, zboczeniec, zdemoralizowany człowiek, chory umysłowo osobnik, umysłowe, osoba chora psychicznie, szalony, szalony człowiek, wariat, Dement, maniak, psychopata, pasożytem, ​​pasożyt, Freeloader, chorobliwy, patologiczny kłamca. Osoby cierpiące na choroby psychiczne - to może być taka forma zapalniczki, ale trudniej schizofrenii, ktoś impersonate (zazwyczaj lżejsze formy - Napoleons prezydenci) lub coś innego (zwykle cięższa forma - dla zwierząt Przykład - pies, krowa, rośliny lub nawet tylko obiekty - słupek drogowy, drzewo, rzodkiewka)

 

Ten lekki rozumowanie, nadal jeszcze tylko kilka pkt na tej stronie zjawisko okręgu makerství (może z wyjątkiem minor niewiele wspomina się w tym samym kierunku na kolejnych stronach) to miejsce raz na zawsze pożegnać się i iść dalej, bo inaczej nie będzie to trochę naukowa Webík ta prašivým ludzkie odchody plamienia. Chociaż nie może wydawać się na pierwszy rzut oka, jest absolutnie prawdziwe, prawdziwy przedstawienie podstawowych badań, wszelkich znaków powtarzalności i weryfikowalności naukowych.

 

Nawet jeśli w dowolnym momencie w przyszłości okazało się, że było źle, i próbował na próżno, przynajmniej próbowałem. JL

 

Nawet jeśli w dowolnym momencie w przyszłości wykazało, że niektóre z moich wysiłków były bezużyteczne, przynajmniej powiedziałem ludzkość: ". Nie w ten sposób, moi przyjaciele" Jaroslav Cimrman

 

Patrząc wstecz na historię

Numeracja zjawisko - krąg decydentów, krąg decydentów, dla których jest w języku czeskim również sporadycznie używane bardzo brzydki, można by wręcz powiedzieć niesmaczne kręgi pedał ekspresji, wydawania wzorców w ziarnie po początkowym wahaniu, dość mocno přimknul. Szczególne przypadki nie są nawet nazwane, możliwości wyszukiwania są teraz praktycznie nieograniczone. Oni wszyscy są przypadki ciężkich zaburzeń psychicznych. Kilka psychicznie ludzie są początkowo bardzo niepewne dołączył kreacje kogoś innego. Po pewnym czasie okazało się, że nigdy nie jest prawdziwym autorem loguje się do skazania ich z rażącym bzdur i rantings, nawet jeśli to było sebenesmyslnější. Bardzo szybko otrząsnął się, bez najmniejszej interesuje kto jest autorem prawdziwego figur. Wystarczy im całkowicie praktycznych ustaleń, że nigdy nie loguje.

 

Nic dziwnego, że nigdy tak naprawdę nigdy nie zdecyduję się, być może wrodzona skromność. Również kolejne nigdy neuklidí "otwory pin", w przeciwieństwie do twórców kręgów. "Czy czeka pozycję" i może jedynie przygotować się do tej chwili, że pewnego dnia nieuchronnie musiał wystąpić. To psychicznie ludzie są coraz bardziej nadęty dumą z faktu, że nikt nie może kolidować z ich bezmyślnego ranting i całego świata uważają ich rażące fabrykacji. W upojeniu własnym opartych wytworem ich własnych umysłach chorych, które kiedykolwiek zaczyna się na polu, tam, aby spróbować "coś" produkowane i dostarczane do własnego žvástům większej wagi. W tym samym czasie, ale będzie musiał poczekać na faktyczne dane autora, które również stało się na boisku, a wraz z nimi kiedykolwiek może "podać rękę". Kręgu decydentów będzie wtedy przybyli na pole, "Faceci w czerni" (samochód), i wziął je w drewnianych skrzyniach (gdyby kiedykolwiek odkryto). Pozostaje ich jedynym pragnieniem, że nigdy to się stało.

 

Między innymi, bo każdy wyładowanie atmosferyczne w dziedzinie dość bezlitośnie zabić nad ziemią i poniżej kilkudziesięciu do kilkuset kilogramów małych zwierząt (żaby, myszy, chomiki, syslíci, owady, krety). W niektórych rzadkich przypadkach, ponad dziesięć ton. Wiele zależy od odległości od wylotu twarzy wpływu, ale tak naprawdę chyba zabić małe zwierzęta i kilka istotnych zjawiskReturn Stroketowarzyszących lub poprzedzającego i następującego (stopniowej Leader, niedokończone Pozytywne Serpentyny, zobacz Lightning). również małe owady mogą być zabite z powodu wywoływania w roślinach. W wyjątkowych przypadkach, ale czasami "po akcji" w terenie i wielu ton zwierząt znacznie większego. Rzeczywiście, nasze - Twoja droga koło decydenci starają się być zawarte w przyszłości między nimi?

 

Załóżmy, że wydawało się jeszcze pod uwagę możliwość, że obcy tworzyć regularne wzory lub twórców kręgów, podczas uderzenia pioruna, a następnie uszkodzenia kukurydzy są przeznaczone tylko nieregularne. , Że nigdy nie spotkałem? Tysiące przypadków lat? Że wyładowanie pioruna nawet w jednym przypadku utraty z kimś, kto miał taką reputację psuje swoje prymitywne próby tylko żerują na swojej pracy? Znany jako prawie?

 

Skrzyżowane palce Occam

okrąg decydenci mieli tylko nieświadomie przez długi okres czasu (kilkadziesiąt lat) ze swoich szalonych wypowiedzi nagranych w partičkám czytelnika nieco mylić sceptyków na całym świecie, którzy błędnie zinterpretował unisono inaczej stosunkowo bezpieczną zasadę funkcjonowania zasady Ockhama : "Jeżeli więcej niż jedno możliwe rozwiązanie jest tylko prawidłowe (najprawdopodobniej) najłatwiej. "  Najczęściej, która wymaga najmniej dodatkowych losowych i niepewne warunki, korzystnie żaden.

 

Jeżeli działalność prowadzona w sposób ciągły przez dziesięciolecia całkowicie tajny, ale jeszcze bardzo skoordynowane, pijany Partick całym świecie, ktoś powinien stanowić dla rozwiązania najprostsze, nie trzeba go w takiego roszczenia w żaden sposób bronić. To prawdopodobnie najlepiej tak szybko, jak to możliwe w każdej instytucji zawarte w tym celu.

 

Sam fakt, że po tak długim czasie, zupełnie niezauważone i niewykrywalne, jest stosunkowo skomplikowany warunek dodatkowy, pomimo faktu, że w kilku promilach we krwi, byłyby niemal nie do zrealizowania warunek był tylko znaleźć pole ...

 

Dla porównania: każda grupa ludzi będzie stosunkowo prosty wzór przy liczeniu wszystkich indywidualnych zadań niezbędnych do jego powstania, tworząc dziesiątki, częściej setki roboczogodzin przepracowanych wyładowanie atmosferyczne 100 mikrosekund w słowach stu milionowych sekundy (sto bleskomikrosekund).

- Jak wspomniano w tytule, ten naprawdę twierdzą palce Occamek kciuki ...

 

Sceptyczny okno (toczenie)

Jak nazwać osoby, które wierzą dekady wyraźnie szalone wypowiedzi, a nawet demonstracyjnie wykonywane przed kamerami, również najwyraźniej zupełnie obłąkany grupy działania z zaburzeniami psychicznymi osób wyraźnie przekrzywiony niskiego intelektu, wywołując ich jako półbogów, trzymając ich wyjaśnienia brązowych koszuli , a ich działania są wykreślane div nie w niebie, a nazywają się tylko możliwe i poprawne wyjaśnienie?

 

Publikacja będzie podzielona na dwie części, i tu.

 

Oto coś z reductio ad absurdum (bardzo podobna procedura)

Denton, Garsington, 1996; Wylatowo, 2002. To prawda, dlatego na chwilę, że krąg decydentów istnieje. Produkujemy wszystkie różne kształty w kukurydzy, a niektóre z nich mówią, we współpracy z istotami pozaziemskimi. Niektóre inne znowu stali się obcy. Tak, nawet przyznać, że kosmici istnieją, i ręka w rękę z twórców kręgów produkować koła. Ufamy im, że jeden lub innych, lub wykonane wspólnie powiedzieć kształtów na dwóch zdjęciach towarzyszących (niebieskie strzałki, kształty ... ... sposób, wzory są naprawdę dobre). Który idiota, screw-up, cowboy, Dement, zmetkař że patlal głupcem, że nie powiodła się niekompetentny krzywy volšová ręka, ale potem się wszystko na zdjęciach oznaczonych czerwonymi strzałkami? Ktoś musiał zrobić.

 

Nawiasem mówiąc, jako dowód autentyczności bocznej kształtów na Wylatovu powinny służyć stosunkowo łatwo wyprowadzić, że nawet idiota jak koła do kawy nigdy nie zostały wybrane na ich placu kreacje, które mają znaleźć obiektów oznaczonych czerwonymi strzałkami ...

 

Jest może trochę pijany podczas ćwiczeń? Może zepsuł sedes i przedłużacze? Ich magnetrony, fazery, masery, Naser, lasery, Poser, tasery, cyklotron, kurwa, synchro, phasotron, granátosery, lampy, nadajniki mikrofalowe Roentgenova, pistolety elektron, lub jakiekolwiek inne urządzenie, które dopey pole bombarduje szumowiny? Nie udało się odpowiednio skoncentrować swoje zdolności umysłowe i bieżącego (lub niedorozwój) do wiry wywołane przez nich religię lub psychicznej wytrzymałości malowane zgrabna tyle zdjęć? Nie powinny one zatem, przynajmniej częściowo, poczuć się trochę jak kretynów? (MH + krąg decydentów)? Na szczęście nie, bo nie istnieją. Na szczęście, obie grupy razem mogą pogratulować faktu, że nikt nie jest w żadnym miejscu dokładnie w czasie, kiedy tak naprawdę każdy wzór pochodzi. Zabrali je do patologii (okrąg decydentów) czy NASA (MZ). Lub Paroubek (policji czeskiej jeśli znaleziono Marsjanie, jeśli chcesz poeksperymentować z odzysku i wykorzystać je kiedyś w czasie wyborów)

 

Uwaga wreszcie

Dla fanów istnienie i wpływ niewyjaśnionych i tajemniczych energii, teorii spiskowej, wpływ záhadology kosmitów, ufologii i innych podobnie myślących osób: Punkty oznaczone czerwonymi strzałkami znaleźć rośliny wizualnie lub jakiejkolwiek innej metody dochodzenia (w tkankach, komórkach, węzłów, mikroskopii, właściwości mechanicznych) całkowicie nie do odróżnienia od roślin, które lubią fotografować, mierzyć i badać rośliny w regularnych wzorów. Rośliny z wszystkich możliwych rodzajów uszkodzeń i osłabienia, które znajdują się we wzorach. Oto przybliżony przegląd tego, co w każdym całkowicie nieregularny wzór w dowolnym momencie w przyszłości znaleźć.

 

  - Rośliny zwęglone - malutki procent, znacznie poniżej 1%. Nie może być znaleziona w ogóle, jeśli wyładowaniami atmosferycznymi minęło wystarczająco dużo czasu i natura nimi zająć się.

  - Rośliny o skręconych i deformację liści, łodyg, kolby, ziarna zdeformowane dojrzewania. Również może przekraczać 1%, a procent tylko nieco większa niż na powierzchni nieuszkodzonej.

  - Rośliny o blisko ziemi, 2-5 cm, wygiętego ostrza nezlomenými. Nieco ponad 90%. Większość z nich są, w porównaniu do zdrowych łodyg roślin, które nie są płaskie , nie śledzi wygięte do ziemi, roślin więcej niż 5 razy niższej wytrzymałości na pęknięcie. Ponadto będą one oczywiście bardzo łatwo zginać łodygi blisko ziemi, bez załamań.

  - I nepolehlé (nie znajduje się na ziemi) rośliny mogą wyginać się na ziemię bez łamania łodygi, ale tylko bardzo powoli i wydaje się dużo większy opór niż łodygi przechyłu spłaszczone , słomki leżące na ziemi w ich pobliżu, około 10 razy.

  - Rośliny łopatek w przybliżeniu w tym samym miejscu, 2-5 cm od ziemi złamane. Nie są szacowane na ok. 10% łodyg leżącego na ziemi. Głównie w obszarach bezpośrednio sąsiadujących z krawędzi wzoru. Ich odporność na pękanie lub nachylenia (zginania) Szacuje się, że w większości 2 do 3 razy w stosunku do dolnej mniej zdrowych roślin kontrolnych.

  - Dość często znaleźli wiązek łodygi, ułożone równo na siebie - wynik efektu domina.

  - Bardzo często także wiązek nepolehlých (bez łodygi wygięte do ziemi) wewnątrz większych kształtów.

 

W dowolnym czasie w przyszłości na wszystkich witrynach wymienionych tutaj opisane zmiany naprawdę znaleźć. Oświadczenie to może próbować obalić latach bezpośrednio po. Coś w tym, że prawdopodobnie już posłał starożytnych Majów. Będą one dostarczane do tylu milionów czerwonymi strzałkami na całym świecie, jak wiele mówisz, a oni będą mogli spróbować i udowodnić, że nie ma czegoś takiego. Mogą wybrać swój wybór. To się nazywa przewidywania, i należy do różnych technik stosowanych w naukowych badaniach podstawowych , które mają prawie wszystkie záhadologové w linii bardzo rzadko , jak cierń w dupie.

 

Ich single, a także największym problemem jest teraz naprawdę tylko ich prywatny problem. Będą one oczywiście zrobić ogromne kłopoty, aby odwiedzić coś tak powszechne i zupełnie normalne, jak są jakieś nieregularne wzory w ziarnie. Jest jeszcze całkowicie pod terenie i uczestniczyć coś, co nie występuje lub ewentualnie taki sam lub podobny sposób, jak ich dużo cenionych wzorów regularnych. Nieważne, ale on jest bardzo zadowolony, ktoś robi to za nich.

 

Podsumowując, komunikat do wszystkich twórców kręgów świata, wraz z classic: "chcę cię wyrzucić ..."

 

 

 

Zrobić coś naprawdę bardzo krańcowy (tylko dla silnego charakteru)

Jednym z przypadków najbardziej znanych: podnosi dwa starczej grandad w Wielkiej Brytanii w latach dziewięćdziesiątych (patrz Google , wpisz: D & D Crop Circle), który twierdził, że autorzy poszczególnych piktogramów polowych są same, bez możliwości ich tezy bardzo wątpliwe, nawet w najmniejszym stopniu udowodnione. Smutnym faktem jest, że niefortunne dziennikarze skakali przynętę niezwykle diletantským i głupi sposób. Wyrzucił każdy nawet najbardziej podstawowe nakazy konieczność weryfikacji źródeł i zestawień. Ach, te nieszczęsne dziennikarze. Stały się one de facto współautorami jednego z największych oszustw 20. wieku, który być może nie ma odpowiednika w historii, i to nawet nie wyznaczył Orsona Wellesa. Nadal mieli być jasne na pierwszy rzut oka, że seria będzie odpowiednio wybranych zagadnień zarówno salivating Dziadek natychmiast skazany chorobliwej lhavosti. Ale w tym przypadku, to natychmiast tracą tysiące ładunków i opłaty tłuszczu. To nie był pierwszy raz, nie ostatni raz dziennikarze hloupoučcí własne wysiłki bezpośrednio uczestniczyły w dużej mistyfikacji.

 

Dwa pleśń dědci pomyślał, że po podłączeniu do szczytu swej sztuki łkając bekovky drutu jako "znajdź", wszyscy ludzie są przekonani, że z jego pomocą przedstawić kręgi zbożowe, jak łatwo i szybko, jak kompas na desce kreślarskiej. Setki kręgach dziesięcioleci, nigdy nepřistiženi. Trzeba powiedzieć, że dziennikarze uwierzyli im. Należy zauważyć, że dziennikarze nie oznacza całej ludzkości. Na szczęście.

 

Już wiele lat temu Robert Heinlein wyraził pogląd, że nie musi być złą wiarę, jeżeli wystarczy wyjaśnić przyczyny wspólnej ludzkiej głupoty. Oczywiście nie ma potrzeby szukać żadnej teorii spiskowej. W przypadku D & D, ale niestety to był zdecydowanie najważniejszą przyczyną wszystkich błędów wyraźnie nonsens dziennikarstwo, na pewno obsługiwane przez pana Bold wydawcy torbie (jak to jest). Przejdź na punkcik, chociaż czasami ktoś jest możliwe, ale kto w tym przypadku, to najprawdopodobniej były zwyczajowe trzy małe kropki.

 

http://cestovanie.aktuality.sk/destinacia-tyzdna/svet/kruhy-v-obili-podvrh-alebo-umenie/

Wyszukiwanie w serwisie dla wszystkich kobiet

Te "faceci" nigdy nie będzie lub ujawnienia, żona Bowerovej. Zauważyła prędkościomierza ich samochodu najazdených wiele kilometrów, a ponadto, że żaden człowiek nie wiedział, wyjaśnić, gdzie spędzić noc. Wreszcie, oskarżył go o zdradę, a zatem Bower i Chorley wyszedł z prawdą. Chorley zmarł w 1996 roku. Bower na jego cześć w 2004 stworzył swój ostateczny kształt w zbożu. Dodał, że jeśli nie było zazdrości żony, prawdopodobnie nigdy nie będzie neprezradili.

 

Szanowny Bower Pani! Świat mógł nadal być realizowane przez wiele dziesiątków miliardów zaprzeczenia, które miały jeden cel - aby zatrzeć i zasłaniać podwójnej zdrady. Który przyszedł z D & D jest jednym z niezrównaną najgłupsza, które kiedykolwiek zostały wprowadzone w życie w historii ludzkości, a które zostały dodane, choć nie wszyscy. Na jej poziomie znacznie podpisana psychicznego poziom obu autorów. Nie wiemy, gdzie obecnie jesteś, pani B., nie dbają o nas. Być może gdzie Chorley. Jeśli tak, to ją tam umieścić moje idiotów (jeśli już tam) właściwego uderzył i wyjaśnić mu, że raz kłamstwo wychodzi na jaw, nawet po śmierci.

 

Oni sami nigdy nie miałem żadnych kręgi zbożowe nie dały, to był tylko pretekst, aby uzasadnić żenujące wycieczki do kur .... kobiet. To nadal może, co ty i razem z Tobą za wszystkich ludzi, dokonywane dla idiotów. Może nawet nie jeździć do Baby, Doug jechał tuż za Dave'a, dziś jest nowoczesny. Jedno jest jednak, możesz być prawie pewien. Jeśli wszystko jest faktycznie wykonywany na polach (setki nocy razy godzin wiele pracy w polu), najprawdopodobniej będą one prawdziwym autorem zasadzkę dane w tej dziedzinie, oraz w co najmniej jednym przypadku spotkał się z nimi i dał im rękę. Przywieźli je do domu w trumnie. Wszelkie żywioły musiałaby wziąć pod uwagę jako jeden moralny obowiązek zrobić coś podobnego w ciągu dwóch idiotów mA.

 

Podsumowując: możemy być na boisku byli. Może były tylko dwa z nich. Raczej tak, ale czy to lepiej dla nas na zawsze pozostanie tajemnicą. Może jest po nich nawet niektóre rumpled ziarna pozostały. Coś jak Milovice - East - rejestrowana przypadku "jeże" z 2010 godowych. Na pewno nie jest przypadkiem, że to miejsce (pierwsze pole na wschodzie Milovice południe od drogi) nadano roboczy tytuł Doug i Dave. Może po D & D w tej dziedzinie na czas, coś w lewo, czasem torebki, czasem rękawiczki. Just'll prawdopodobnie nigdy nie wiem, czy nie pozostał raczej torebka dla Doug i Dave ...

 

Innym bardzo nieprzyjemna konsekwencja wyliczone sprawa dość nieprzyjemny fakt, że były one niemal natychmiast zatrzymany żadnych nawet lekko poważne próby rzeczywistego naukowego wyjaśnienia fenomenu kręgów zbożowych. No przynajmniej minimalnie renomowanych naukowiec ma w żadnym wypadku nie próbuje nawet zająć się pytania, które były dwa miliamperów takich głupców tak bardzo zagrożone. Rzeczywiście, zgodnie z dostępnymi informacjami, co najmniej jedna organizacja, która jest aż trochę próbował zebrać informacje o poważnym zjawiskiem, po tym jak "objawienia" całkowicie wstrzymał działanie, które powinno być weryfikowalne przez wyszukiwarki.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

z