Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-CCD-czujniki . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
Learn about thunderstorms RSS feed

To świętowanie nam kiedy pożyczają ludziom pieniądze.

Nepotěším cię, młoda damo. Still klak, klak nadal ...

Nie pójdziemy do žádnejch większych wydarzeń ...

Sensorów CCD mają IR filtruje dostatecznie

PagPh
Na większość zdjęć to nie przeszkadza, ale jeśli zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych, czujnik kamery nagrać coś zupełnie niewidoczne gołym okiem - część widma podczerwieni.

 

Filtr IR

umieszczony z przodu czujnika kamer obecnych nie jest wszystko neodfiltruje promieniowanie podczerwone. Jak już wspomniano, większość zdjęć to nie przeszkadza, ale w miejscach, gdzie nie mogą być ogromne zalegania ciepła (setki kilowatogodzinach), zgromadzona w podziemiu, gdzie sporadyczne drobne wybuch gorących gazów (wzrok całkowicie niezauważalne), to aparat może lub kamerę, aby nagrać różne "duchy", które miały oko całkowicie niezauważalne. Konstrukcja sensora CCD może również przenieść ekspozycję na sąsiednich pikseli, i dochodzi do powstania różnych nepochopitelnýchobrazců całkowicie.

 

Spectral czułość konwencjonalnych (Ag-halogenek) i filmów ruchu kolorowej, całkowicie zagwarantowane do końca w 690n, a następną rzeczą, którą po prostu "nie neškrtnou". Takie przypadkowe procesy nagrać ponad 700 nm, ponieważ jest całkowicie wykluczone. Spektralna czułość oka ludzkiego Podczas zakończenia pomiędzy 780-790 nm i powyżej 700 nm jest w istocie znikomy.

 

Fakt, że zdjęcia (nabyty urządzeń cyfrowych) mogą wystąpić "coś" na miejscu zdecydowanie obecny, może być również udział między innymi pozostałości elektryczności statycznej, mimo że są bezpieczne, ale wystarczająco mocne, aby spowodować zakłócenia i niepowodzenie wszelkich urządzeń elektronicznych. Wszystkie nagrania i ochrona informacji w takich urządzeń realizowane przez przeniesienie elektronów. Na miejscu pozostały ładunek elektrostatyczny po wyładowań atmosferycznych jest "nadwyżka" z elektronów do (tysiąc megadżulach; usterka może spowodować cząsteczki kurzu niosących kilka milionowych Joule). Zaburzenia mikroelektroniki przez ładunek elektrostatyczny jest bardzo łatwy do symulacji i obserwować jak najbliżej Van der Graafa generatora (urządzenie nie zespół). Każdy, kto uczestniczy w tym samym wylocie z komputera stacjonarnego, takie jak źródła napięcia 3000 - 10000VA lub Tesla transformator, i zostawił go na jakiś czas w działalności ("Iskra"), można być niemal pewnym, że komputer nie jest więcej niż 10 minut i ponownie uruchamia bez wyłączania źródła wysokiego napięcia będzie trudno utrzymać w biegu. Powietrze, bo po pewnym czasie, tak nasycona bardzo zjonizowanych cząsteczek i cząstek pyłu, które na tyle mocno, że naruszyły podstawową zasadę funkcjonowania każdej urządzeń mikroelektronicznych - " z dala od elektryczności statycznej "

Howgh.

 

 

 

Uwaga:

pewnymi niewyjaśnionymi obiektów w fotografii z dowolnego miejsca można uczestniczyć ale wiele refleksje między obiektywem. Dzisiejsza struktura zoom optyczny złożony już zawierać więcej niż 16 członków, a nawet nie przypominają zdalnie takie pamiętne tříčočkovému Tessaro z warsztatów Charlie Cajzů błogosławionej pamięci.

 

Inne możliwe przyczyny trudno wytłumaczalne obiektów w fotografii jest możliwe ruchy obiektów całkowicie z zakresem ogniskowej - kurz, pierze, kurz, owady, omszałych drzew owocowych i roślin (topola, mniszek, klon). Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że prawie wszyscy ludzie, którzy są zaangażowani w badania kręgów zbożowych, są możliwe, tylko nie fotografičtí pracowników. To nic dziwnego, wtedy możliwe, że mogą one mieć okazyjnie z obiektywów lepkich przekąsek. Podczas fotografowania w dziedzinie rzeczy może się zdarzyć, że pogoda nie zawsze jest idealne, a wszystkie zdjęcia na pewno lepiej niż jakichkolwiek celów dokumentalnych - przekąska nie jest pomyślany jako uwłaczające porównania, takich jak rosy lub deszczu podczas dokumentalnej fotografii reportażowej jest bardzo często, a jednak takie fotografie zastosowanie do celu; zobaczyć kilka fotografii na stronach autora.

 

Jednym z wyjątków światła do fotografowania wzorów w ziarnie (nie regularnie) składa się zatem Leidorf Klausa , ale to przede wszystkim doskonała Pan fotograf , w szczególności powietrza zdjęcia, kształty fotografia jest dla niego tak samo jak "Bezdroża" i na ich badań deal.

 

Ostatni z pewnością nie bez znaczenia grupa tajemniczych obiektów w fotografii pól mogą tworzyć normalne ludzkie fałszerstwa, takie rzeczy po prostu się czasem zdarza, i nie zajmują je dalej tutaj. (Oni mają fotograficznych fałszerstw)

 

Z biegiem czasu stał się niemal regułą, a smutny fakt, że zjawisko kręgów zbożowych w czasie "Stuck" wiele dziwnych i wątpliwe istnienie, które raczej powinny być umieszczone w instytucji, które zostały powołane do celów projektowych. Dlatego konieczne jest, aby wziąć pod uwagę różne podróbki, a nie bardzo wiarygodne autorzy twierdzą.

 

 

 

w razie zainteresowania kontakt cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Jak przyjemne spotkanie z głupców większych od siebie. Trzeba kochać to tylko dla tego, że one istnieją.  J.K.Jerome
Bycie optymistą po tym, jak osiągnąć wszystko, czego chciał, nie jest wliczany. Kin Hubbard
Gdybyśmy wiedzieli, co robimy, to byłoby niemożliwe nawet nazwać to badania, prawda?  A.Einstein
z