Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarna są tworzone-po-zrzuty-lightning-promienie podczerwone . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Promieniowanie podczerwone
Wyładowanie atmosferyczne podczas interwencji w dziedzinie ziarna promieniuje ekstremalnych ilości promieniowania podczerwonego
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Różnica między właściwym a prawie poprawne sformułowania sformułowanie jest jak różnica między błyskawicami i września Fireflies lekkiej. M.Twain
Nie wierzę, że są obcy. Ale wierzę, że są tam bardzo różni ludzie. O.S.Card
Cała nauka jest albo fizyka lub pieczęć zbierania. E.Rutherford

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych, promieniowanie podczerwone

PagPh
Motto: Nie wiele dni po wypisaniu ze szpitala będzie możliwe wykrycie nadmiaru energii przechowywanej podziemia. Mogą być wykryte przez termowizyjną. Kształty wzory i podziemne rezerwy energii będą się znacznie różnić.

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Promieniowanie podczerwone

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów. To dlatego, że zakażone tkanki roślinne osłabiają bardzo powoli, z powodu ogromnej bezwładności, aw konsekwencji bardzo wolno zachodzących zmian w roślinach ( EPP , chronologia ). Bo czasami na miejscowości może odbywać się bardzo skomplikowane zakłócenia i rezonanse, czasami może stworzyć bardzo skomplikowany wzór. Jedno wyładowanie pioruna wypromieniowuje energię, do której lokomotywa elektryczna podróżował wiele tysięcy kilometrów. Średni (!) Przepływ. (Uproszczony wyjaśnienie)

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Wiadomości telewizyjnych jest jak wyładowania pioruna. Robi dużo hałasu, zaświeci się w pobliżu hotelu, wszystko pozostaje w ciemności i to bardzo szybko znika.  H.Carter
Rzeczywistość życia naukowca. Nie ma na świecie nic lepszego.  G.Wald
Twoja teoria jest szalona, ​​ale nie na tyle szalony, aby była ona prawdziwa. "    N.Bohr
z