Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-elektromagnetyzm . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
 Elektromagnetyzm
(Kręgi zbożowe - wstępny opis)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

W świecie nauki i badań, nigdy nie powinno się postawić przed trakcie ponad 10 12 : 1  E.Rutherford
Niemożliwe to tylko słowo zawarte w słowniku głupców.     N.Bonaparte
Prawdziwa radość jest radość z pracy, od smaku do tworzenia nowych rzeczy.   A.de Saint-Exupery

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych krótki opis

PagPh
Wpływ sił elektromagnetycznych kształtować wzorce pola kukurydzy

 

 

Elektromagnetyzm

Według teorii, że rozładowania może opuścić strukturę łodyg i zorientowane kierunkowo Rodzaj uszkodzenia tkanki można wyjaśnić często wiązki łodyg stojących w środku kształt. Podczas gdy są one co najmniej tak mocno uszkodzony, ale uszkodzenie nie jest tak intensywny kierunkowej orientacji hodinovývh kierunku zgodnym lub przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Ich kierunek pierwotnej szkody skierowane bardziej do środka kręgu, tak wiele więcej do podparcia się (tipi) i otaczające łodygi uczestniczące w "Domino Effect" jest tylko "na orbicie". Pomimo tego, że system centralnego pęczka Teepee słomek bardzo wyraźnie krzepnie.(utworzyć graficzną reprezentację wschodzących potęg)

 

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów. Może więc zachowywać się jak igła kompasu, więc jest to ogromny wyładowania siły elektromagnetyczne chwilowo wymusza odchylić w prawo lub lewo, w zależności od wzajemnego stosunku, polaryzacji i przesunięcia fazowego prądu. Tymczasowe zmiany mechaniczne i stres może również powodować niewidoczne jeszcze kierunkowo zorientowane uszkodzeń mechanicznych. Takie mikroskopijne zorientowanych kierunkowo odszkodowanie może stopniowe narastanie uszkodzonych tkanek później powodować stopniowe nachylenie zorientowanych kierunkowo wszystkie łodygi w jednym kierunku (CW lub CCW). Pole magnetyczne średniej błyskowa absolutorium w pewnym momencie co najmniej dziesięć tysięcy razy silniejsze niż pole magnetyczne Ziemi. Inna część może zrobić ogromne sił elektrostatycznych, które sprawiają, że liście i łodygi roślin, zachowują się jak liście i łodygi elektroskopy. Okrąg o średnicy około charakteryzuje od sił elektromagnetycznych zrzutu pioruna. Na dodatek, jednak występuje upraw wzór co najmniej kilka dni, a czasami nawet do kilku tygodni po wyładowań. To dlatego, że zakażone tkanki roślinne osłabiają bardzo powoli, z powodu ogromnej bezwładności, aw konsekwencji bardzo wolno zachodzących zmian w roślinach ( EPP , chronologia ). Bo czasami na miejscowości może odbywać się bardzo skomplikowane zakłócenia i rezonanse, czasami może stworzyć bardzo skomplikowany wzór. Jedno wyładowanie pioruna wypromieniowuje energię, do której lokomotywa elektryczna podróżował wiele tysięcy kilometrów. Średni (!) Przepływ. (Uproszczony wyjaśnienie)

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Najlepsi naukowcy są otwarci na doświadczenie i rozpocząć się w powieściach - przekonanie, że wszystko jest możliwe.  R.Bradbury
Zabawa jest jak ubezpieczenia na życie. Im jesteś starszy, tym bardziej kosztowne. K.Hubbard
Kiedy odkrył, że los głupców ona przemienia się mądry, wytrącając im szczęścia. M.de Montaigne
z