Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - kręgi kukurydzy-w-hunter-flash . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - Błyskawica Hunter
Najłatwiejsza opcja "polowanie" photo błyskawica jest krąg jest faktycznie również rodzajem fotografii.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Akt twórczy trwa tylko bardzo krótki czas, kompromis szybko krótki czas ustawić kamery i przechwytywania zdobycz w tym małym pudełku.  H.C.Bresson
Najważniejsze z wszystkich właściwości jest intuicja. A.Einstein
Nauka dziś jest technologia jutra. E.Teller

Jest możliwe, aby złapać piorun?

Nie, ale można uchwycić.

PagPh
Uchwycić sens określenia dość dokładne, (metry, kilkadziesiąt metrów) lub bardzo dokładne (cm) punkt oddziaływania, polaryzacja, moc i typ (chmura - ziemia, chmura - chmura), bardzo dokładny czas rozładowania (nanosekund).

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Więcej informacji na temat elektronicznego i fotograficznego geodezji pozycje i pomiaru intensywności lampy zostaną umieszczone tutaj później, jak dotąd, zlokalizowane są głównie wyjaśnienia podobieństw kwatery , uszkodzenie, osłabienie ziarna i fotograficzną procesu

 

Fotografie nagrać błyskowej absolutorium efekty oświetlenia.

Krąg jest zapisem fizycznych skutków wyładowań atmosferycznych - fotografia przyrodnicza.

 

Kręgi zbożowe są jak "fotografii przyrodniczej".

Emulsji fotograficznej jest system łodygi kukurydzy (materiał nagrania o wielkości ziaren od jednego do kilku tysięcy pikseli na metr kwadratowy). Ekspozycja następuje w ułamku sekundy, prawdopodobnie częściowo w wyniku indukcji, częściowo bezpośrednio prądu wskazówki, i przechowywane w tkankach roślinnych, na początku tylko produktów elektrolizy, które powoduje ich częściowe uszkodzenie. Działa jako deweloper procesów przyrodniczych - elektrochemii pierwsze, a po chemii, biochemii, biologii, osłabienie tkanki patologii. Proces trwa średnio wycofanie kilku tygodni i jest bardzo stopniowe - najpierw Polehňa , wygięte łodygi łodygi blisko punktu uziemienia interwencji, dzień po dniu, aby dodać więcej. Na niektórych gatunków roślin często jest to możliwe do ustalenia dostrzegalnych zmian w kilku dni do tygodni przed polehnutím , zginanie łodyg do podłoża (typowe w tym względzie np. jęczmienia).

 

Proces zakwaterowania , uszkodzenia, osłabienie, w niektórych etapach lub całkowicie podobne proces więdnięcia, gdy rośliny są narażone na różne warunki stresowe, takie jak brak wilgoci często. Zachowanie roślin w warunkach wzrostu niekorzystne (brak wody, brak lub nieodpowiednie odżywczej, pH, wysoka temperatura) przetwarzane są w szczegółach, na przykład w podręczniku stresu i upraw roślin , Mohammad Pessarakli CRC 2.010-gie Odsłanianie rośliny podobne warunki stresu może naśladować procesy i sprawdzić. Jest możliwe, aby sprawdzić zachowanie roślin po przejściu pewnej ilości elektrowni lub ich części - z dziećmi, niemal śmiertelny, śmiertelne i wysoce nadletální świadczeń nadletální. Będą przetwarzane przez inne strony. Jako przykład można zauważyć, na przykład, po przejściu w bardzo wysokich dawkach nadletálních elektrycznej Każda część rośliny lub w jego sąsiedztwie jest często, że można znaleźć tyle jest spalany ;-)

 

Z innych doświadczeń można ustalić, że po przejściu wysokiej dawki części nadletálních roślin, które nie są bezpośrednio związane z fotosyntezy i rozmnażania, na przykład w przypadku słomek lipnicovitých, i przez jego średnicę, mogą wszystkie komórki w dotkniętych części tych roślin całkowicie umrzeć. Ta część instalacji, ale nadal jest w stanie nadal pełni wykonywać funkcje nietkniętej tkanki, a roślina może prawie bez konsekwencji pełnego cyklu wegetacyjnego.

 

Stopniowa (długi) kwatery , uszkodzenie, osłabienie można zaobserwować szczególnie w przypadku nieregularnego kwater , gięcie łodygi na ziemię. W przypadku stałych form mogą czasem wystąpić składania , łodygi schylania szybciej, częściowo dlatego, że w nich, w niektórych przypadkach, prawdopodobnie również udział bardzo intensywny wstrząsy normalnej średnicy, na które mogą przyczynić efekt motyla (patrz) efekt domina ( patrz) i efekt dwóch wyładowania (patrz)

 

Wyładowanie atmosferyczne jest stosunkowo złożony proces fizyczny.

Składa się z wielu następujących po sobie fazach, w długości rzadko przekracza sekundę. Okres jego największej energii,Return StrokePodczas którego emitowane ponad 99% wszystkich wyładowań energii, wynosi około 10 mikrosekund, co najwyżej kilkudziesięciu. Poszczególne fizyczne objawy mogą być zapisywane, w różny sposób, najczęściej w polu elektromagnetycznym. Jeszcze stosunkowo krótka, ale dla celów badań tam prowadzonych wystarczającą analizę i opis każdego etapu jest w menu i flash podmenu, z odnośnikami do zasobów. (Będzie znacznie rozszerzony)

 

Poprzez pomiar i badanie właściwości wyładowań atmosferycznych są kierowane przez różne instytucje badawcze na całym świecie. Często jest to związane z wytwarzaniem energii stacji roboczej, ponieważ pracownicy mają problemy z już oglądany jedynie zasady. Po pierwsze, oczywiście, musi być zainteresowany w tym, jak produkuje konkurencji elektrycznej. Innym, równie ważnym czynnikiem jest oddziaływanie pomiędzy dystrybucji energii elektrycznej i wyładowanie atmosferyczne, które są dwa typy: bezpośrednią interwencję i indukcyjnych. Bardziej szczegółowe informacje zostaną umieszczone z powrotem w menu i flash podmenu.

 

Tutaj tylko na marginesie: niektóre rośliny i ich części mogą być poważnie uszkodzony przez zwykłą indukcji elektrycznej w zakładzie ciała (drut) po wyładowań atmosferycznych. Indukcja prądu wyładowań atmosferycznych w przewodach są dość szczegółowo w Elektryków Standardów Technicznych, IEC (EN) 62.305-te Ale służą do ochrony i zabezpieczenia przewodów elektrycznych i elektryczne od prądu piorunowego, bezpośrednią lub wywołanej. Tak, ale roślina jest drut, to zastosowanie do tych samych praw fizycznych i ilości energii, że może to wywołać jego uszkodzenie może być wystarczające. Oczywiście roślina uziemiającego.

 

 

Do przedstawienia dowodów, że kręgi zbożowe są formowane przez wyładowań atmosferycznych, konieczne jest, aby monitorować wiele zjawisk i efektów, które towarzyszą wyładowania pioruna i naśladowania. Ale to jest bardzo prawdopodobne, że największą ilość dowodów umieszczono jeszcze całkowicie nieświadomie, tajemnicę odkrywców tego zjawiska samemu. Oczywiście jest dla nich konieczne ładnie dziękuję, choć wszyscy wciąż idąc w kierunku, który można nazwać w ślepy zaułek - "Nie w ten sposób, przyjaciele" (theatresand)

 

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Istnieje banalne prawdy i głęboką prawdę. Przeciwieństwem trywialnej prawdy jest po prostu nieprawdziwe. Przeciwieństwem prawdy jest głęboką ponownie prawdziwe.  N.Bohr
Dotknij naukowca i dotknąć dziecka. R.Bradbury
Za każdym razem ktoś przeprowadza faktyczne głupotę, to bardzo ušlechtilýh powodów.     O.Wilde
z