Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-flash-lat . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - błysk
Wyładowanie atmosferyczne jest w stanie indukować składanie zginając łodygi do ziemi niemal całe pole, lub ich zasadnicza część.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tekst przetłumaczony maszynowo

Uwierz w siebie! Uwierz w swoje możliwości! Bez skromnej, ale rozsądne zaufania własne siły nie możesz odnieść sukces i zadowolony.  N.V.Peale
Nie, nie ma potrzeby, aby myśleć, wystarczy logicznie myśleć. N.Bohr
Czasami żałuję, że został porwany przez kosmitów i wybrali mi ich władcy.  G.Noory

Kręgi w zbożu , crop circles spojrzenie

PagPh
W niektórych przypadkach, bardzo rzadko występuje Kwatery , łodygi gięcia ziarna masy natychmiast lub prawie natychmiast po zwolnieniu. Czasami również zdarza się, że Polehňa , łodygi ohne na ziemię, prawie całe pole (80-90%), podczas gdy w zwykłych przypadkach 20-30%.

 

Wprowadzenie

Zostanie umieszczony fotografie poszczególnych latach, dzięki interwencji pioruna Polehla , słomki są wygięte do ziemi znaczną część pola lub całości (Benátecká Vrutice 2008). Čelákovice pierwotnie za sprawą w 2009 roku, ale był to również rok 2008. W roku 2009, trzeba będzie wymyślić coś innego.

 

 

Strona w budowie

Niektóre częściowe informacje można znaleźć, na przykład, podczas gdy na niektórych stronach podsumowania. Jeden z największych do tej pory jest zwłaszcza strona Crop Circles - wyjaśnienie . Innym stosunkowo obszerne informacje można znaleźć na linki ze strony tekstów . Są to głównie linki do niektórych publikowanych tekstów. Ponadto, niektóre z wcześniej niepublikowanych, można zdefiniować jako pokaz, pokazy. Kolejny zestaw nieposortowanych tekstu jest tutaj . Teksty będą oczywiście stale zwiększać.

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów. To dlatego, że zakażone tkanki roślinne osłabiają bardzo powoli, z powodu ogromnej bezwładności, aw konsekwencji bardzo wolno zachodzących zmian w roślinach ( EPP , chronologia ). Bo czasami na miejscowości może odbywać się bardzo skomplikowane zakłócenia i rezonanse, czasami może stworzyć bardzo skomplikowany wzór. Jedno wyładowanie pioruna wypromieniowuje energię, do której lokomotywa elektryczna podróżował wiele tysięcy kilometrów. Średni (!) Przepływ. (Uproszczony wyjaśnienie)

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Nie ma większego hamowania postępu naukowego, niż pragnieniem kontynuowania go zbyt szybko.  G.C.Lichtenberg
Natura nie potrzebuje obliczeń, aby osiągnąć cel.  R.W.Emerson
Pomiędzy geniuszem a głupotą różnica jest, że geniusz ma swoje granice.  A.Einstein
z