Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-różnych ziaren . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - różne
Notatki, linki do atrakcji, ważne informacje z dowolnego miejsca w Internecie i gdzie indziej
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - tłumaczenia maszynowego site

Niektórzy będą się spierać o alchemii, służy jedynie do produkcji srebra i złota. Dla mnie to nie jest cel, to wszystko o znalezienie tego, siła i wpływ jest ukryty w aptece. Paracelsus
Anarchia jest tylko niewielki promyk nadziei. M.Jagger
Poznaj fakty, a dopiero potem można zniekształcać je jak należy. M.Twain

Kręgi w zbożu , kręgów zbożowych krótki opis

PagPh

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

Wprowadzenie

Zostanie umieszczony w różnych informacji uzyskanych głównie z Internetu, które jeszcze nie posiada własne strony. Reservoir jakichkolwiek informacji.

 

Między innymi nie będzie skoncentrowana w specjalnej sekcji niektóre błędy , które nie są jeszcze zaangażowane wzory odkrywców (prawdopodobnie zostanie przeniesiony do podstrony własnego). Również kilka ciekawych wydarzeń z przeszłości, które zawierają losowe i obiektywnej obserwacji.

 

 

Niektóre celem obserwacji, w wyniku okoliczności

(Lub losowe okoliczności w pewnym objectivised stopniu)

 

Kręgi zbożowe w najbliższej wiejskiej rezydencji premiera Wielkiej Brytanii

David Paul (30 czerwca 1991 r.)

Skandal wybuchł BEZPIECZEŃSTWO w nocy po tym pojawiły się duże kręgi zbożowe na gruntach rolnych w rezydencji wiejskiej z premierem. Kręgi pojawiają się tylko kilkaset metrów od Chequers, gdzie John Major spędza weekendy. "Jeśli były one oszustami jest niesamowite, że zostali złapani przez siły bezpieczeństwa strzegących premierowi", mówi Lena Godsall-Bottriell że krąg pojawił się dzień wcześniej. "Nawet jeśli to było dziełem kosmitów, nadal nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, że nikt nie zauważył, co się dzieje", dodaje Pani Godsall-Bottriell, pisarzem z pobliskich Książki Terrick. Thames Valley Police wczoraj powiedział, że koło na gospodarstwie niedaleko Wendover nic nie wie. Wydaje się niezwykle komunikacji rzecznik Downing Street: ". Wiemy o kręgu zbożowego w Chequers, ale nie stanowi żadnego zagrożenia dla bezpieczeństwa działalności nie jest ludem, to zupełnie naturalne zjawisko, które jest prawdopodobnie związane z pogodą. "

 

Niewiele osób w związku z kręgów zbożowych kiedykolwiek wyrażona dokładniej niż John Major podwładnych i poddanych Jej Królewskiej Mości. On ma rację, premier! (Tak, premier!) Tak, to jest czysto naturalne i naturalne zjawisko związane wyłącznie i tylko jeszcze z pogodą, nawet dokładniej tylko z jednym z jego skrajnej manifestacji. To tylko szkoda, że tematy i pracownicy Jej Królewskiej Mości już zakończone początkowym rozwoju, wydaje się bardzo owocne idee. (Ale czy naprawdę tak jest? Opróżnione z niektórych swoich innych orzeczeń i inne ustalenia zawarte w tajnych raportów i archiwów? 007? Mogą bardzo dobrze podejrzewam, kto jest prawdziwym autorem, ale tylko ujawniać go nikomu, jak również rolników)

 

http://davidpratt.info/cropcirc1.htm

W 1995 roku odkrył pięć płatek gwiazdkę

dworek, gdzie mieszka kompozytor Andrew Lloyd Webber w Kingsclere. Cały budynek jest stale strzeżony przez 24-godzin służby bezpieczeństwa. Dzięki strzegące dużych działek, wyposażone w czujniki i mikrofony, zespół badawczy próbował zbadać piktogram aresztowany w ciągu kilku minut od ich przyjazdu. Ale nikt nie został złapany podczas wzorców produkcji. Webber był w tym czasie na urlopie i jego personel bezpieczeństwa nazwie mu powiedzieć, co się stało. On sam był wtedy przekonany, że wszystkie kręgi to żarty, bo chciał wiedzieć, w jaki sposób oszuści ale wewnątrz. Gdy powiedziano mu, że miejsce nie jest fałszerz może dostać, był bardzo zaskoczony.

(Rys. 9,4 ciekawy wzór w ziarnie, co było dużym wrażeniem Andrew Lloyda Webbera .)

 

Caught sprawozdanie kręgów zbożowych odkrycie w min-uwięzionego polu Płaszczyzna Salisbury

 

( http://davidpratt.info/cropcirc1.htm to tam, to jest być może bardziej przekłada całe)

W lecie 1991, Terence Meaden i zespół japońskich naukowców są nadzorowane dziedzinie urządzeń elektronicznych, w tym radar, magnetometry, wideo, noktowizory, czujniki ruchu. Pod osłoną mgły formacji pojawiły małe hantle, ale żaden z tych skanerów nie zarejestrował żadnych intruzów.

 

Oficer armii znajduje się na Salisbury Plain obszarze szkoleń w jedno trafienie do kręgów zbożowych w aktywnym polu minowym.

 

Dodaj kręgów zbożowych na lotnisku - pole jest ogrodzony, a kosmici, ani badacze nie mają do niego dostępu. Wyładowanie pioruna dostaje na każdym zamkniętym miejscu (jeśli tylko ktoś może umieścić pole kukurydzy w klatce Faradaya), a na dodatek prawdopodobnie zostanie umieszczony na drzewie aż do dziś jego podpisu. Zostanie umieszczony w prognozach (prognozy).

 

Ponadto, jest całkiem prawdopodobne, że istnieje więcej przypadków, w którym pojawiły się kręgi zbożowe w miejscu, które było całkowicie nieprzenikniona strzeżony przez wojsko, policja, prywatne lub inne usługi ochronne, ale fakt pozostał w tajemnicy przed důdvodů opublikowany.

 

Side, towarzyszące, obiektywne dowody wspierające teorię oddziaływania wyładowań atmosferycznych w miejscu kręgów zbożowych: zniknął (zniszczony), a następnie pokonali drzewa, obszar wolny od pni i wreszcie zaorać

18 kwietnia 1998, Weyhill, Hampshire, 51.215244, -1.556524

 

coś o tych indukcji pasożytnicze (wtórnym, towarzyszącym, automatyczne)

Koniec ----- odcinka: Niektóre objektvní obserwacja ...

 

Blog Libor Cermak

http://liborcermak.blog.idnes.cz/...obilnych-lanech.html

pisze o braku pokrycia w mediach dotyczących kręgów zbożowych:.. "Chciałbym, aby wypełnić tę lukę na przykład, sam fakt, że, podobnie jak w ubiegłym roku, a rok wcześniej, chciałbym przekazać bezstronnej zasięgu europejskim i światowym polach zbożowych będzie bezstronny w tym nie chcą czytelnicy nakładać żadnego z możliwych hipotez ich pochodzenia, czy są obcy, twórców kręgów, wierzenia wiatr, planeta Ziemia, wódek zbożowych lub tajne projekty wojskowe, itp. "

http://liborcermak.blog.idnes.cz/...dominuje-repka.html

Uwaga: L. Cermak blog można znaleźć liczbę stanowisk do czynienia dość obiektywny opis i wyznaczenie wzorców w ziarna, szczególnie w Anglii, ale również w naszym (Czechy) oraz w innych częściach świata. Wiele miejsc podatnych na upraw koła autor osobiście odwiedził tak, że jego wkład może służyć jako cenne repozytorium informacji. Kolejne składki są przeznaczone na słynnych postaci białych koni i ludzi, gdzie indziej wyjaśnia pochodzenie i korzystanie z linii magicznych nazw i bardziej skupia się również na pytania dotyczące Celtów i prehistorycznych osiedli i innych prehistorycznych megalitycznych budowli. Bardzo przydatne dla zrozumienia historii i kontekstu opisywanych miejscach, mogą być zalecane.

 

Jedyną wadą wspomnianego bloga można zauważyć, że zdecydowana większość odniesień do cropcircleconnector.com (on wcześniej niż w poprzednim sezonie) już nie działa, gdyż został przeniesiony do płatnego miejscu. Informacja z blogu, ale są na tyle zaraźliwe bez nich. (Nie ma - jak dotąd - odniesienie do cropcircleconnector na rok 2011)

 

http://liborcermak.blog.idnes.cz/...dominuje-repka.html

"Ty dziwnie wygięte próbki z piktogramem w ogóle Cannings pokazać, że pracowała innej mocy niż w Polsce i smyczki Hipoteza krąg decydentów -. Więc fałszerze nie to udowodnić tylko specjalną technologię, która jest jeszcze znane.. Jest więc, kto nie wierzy w nieziemskich kształtach w produkcji kukurydzy, jeszcze szansa, aby znaleźć hipotezę ziemi? "

(ÚúúúÚÚÚÚůůůůůŮŮŮŮŮ, jest, tu zgłosić tutaj, jeden byt, notatki. JL)

 

 

 

Niezależna analiza błędów istniejących badań:

----- Pomylić błąd: być może nigdy nie zostały przeprowadzone testy mechaniczne zginanie przed rozbiciem, łodygi kształtach i gdzie indziej ( nepolehlé - leżą na ziemi łodygi / nieregularnie spłaszczony , leżąc na ziemi - wynika leżącego na ziemi tylko sporadycznie). ..

Nie ma żadnych zakładów w całej władzy nieznanym i niezrozumiałym. Łodygi wygięte do ziemi, bo była osłabiona. To może być o bardzo wyraźnie przekonać testowania wytrzymałości na rozciąganie i zginanie polehlých którego łodygi leżącego na kukurydziany naziemnych z kształtu i stały się. Siła wymagana do łodyg zakłócenia z pozycji pionowej na kąt jest kształcie słomki wewnątrz znacznie niższej niż w innych miejscach. Nie łodyga tuż przy krawędzi kształtu, a do kilku metrów w kierunku stojącego zboża pojawi się wiele osłabienie przed stéblům że nie wpłynęły elektrycznej.

 

Wielki błąd, na granicy ignorancji i dyletantyzm było łatwo wykazać, że on nigdy nie odwiedził lub w inny sposób nie jest zainteresowany w obszarach, gdzie kukurydza jest spłaszczone , na podłodze dość często, nieregularnie, lub właściwości roślin i łodygi kukurydzy i ich części (węzły j), które są umieszczone. Jest to jeden z najgorszych przykładów amatorszczyzną i nienaukowe pracy coraz były wystawione na całym świecie. Podobne działalności, nie jest możliwe nawet wskazówka nazywana badań, nie mówiąc naukowo, wyznaczone przez prymitywów się cieszyć się z pracy są powołani. Osoby, którzy próbowali lub spróbuje zorganizować podobny sposób każdy poszukiwawcze w regularnych wzorów w zboża, powinny należeć tylko do jednej etykiecie: prymitywów. Są to jedne z największych prymitywów, dyletantów i przegranych świata wszechczasów.

 

----- Kolejny 18697 Chyb niezapomnianego którym różne samozwańczy záhadologové podczas jego badań nad podniesioną záhadologickou haniebnej kupy gnoju: Zakładają one, że rośliny tylko stosunkowo krótki czas (w minutach) pracował jakąś tajemniczą moc, która, mimo że może mieć coś wspólnego ze promieniowanie elektromagnetyczne (mikrofale?). Taka moc powinna działać minut, lub w większości kilkadziesiąt minut, a w ciągu następnych kilku minut, lub w większości kilkadziesiąt minut, aby spowodować złożenie , zginanie ostrzy do ziemi. Jest całkiem możliwe, aby obiektywnie udowodnić, że każda energia, która miałaby jakiekolwiek rośliny działa kilka minut do kilkudziesięciu minut, tak intensywnie, ze względu na osłabienie tkanek po kilkadziesiąt minut, były składania , gięcia łodygi na ziemię, będzie znacznie wyższa niż energia wymagana do ich obecnie wszystkie śmierci. Záhadologové również, że zakład może działać jakąś nieznaną siłę niezbędną okultyzm - psychologicznej natury, jak lewitacja, telekineza, w wyniku czego wszystkie na miejscu zauważył elektromagnetyczne, fizyczne i inne zmiany w glebie i roślinach. Ponadto, każdy inny na miejscu trudno wyjaśnić obserwowanego zjawiska. Termodynamiczny, mechaniczne i inne naturalne i prawa fizyczne ale mają podobne skutki, więc nawet po ekspozycji na okultyzm - Witch - siły lewitacja rośliny w wymaganym zakresie musiałyby koniecznie być całkowicie martwy. Ponieważ żyjemy na ziemi, a lokalne prawa fizyki powinny podlegać żadnej działającej tu i czarownice, magików, tajemnicze i niewyjaśnione zjawiska, Baba Jaga i starzy panowie Morozkové, tablica ogłoszeń.

 

----- Lewengood Meaden i były pęknięcia zjawisko, choć dość blisko siebie, ale błędne rozumowanie znaleźli się w bardzo trudne do zweryfikowania lub względy całkowicie nieweryfikowalne. Mają na tak km, lub więcej lat świetlnych z możliwych rozwiązań. Ich rozumowanie konsekwentnie łączy elektromagnetyzm. Prawie jedna, a także największym zjawiskiem przejściowym elektromagnetyczne jest naturalne wyładowanie pioruna. Obie bardzo szybko zaczęły odzwierciedlać na tajemnice, jedna z mikrofal (L), sekundy (M) do poważnych zawirowań powietrza, zelektryfikowanych przez tarcie. Razem, wiara w "zjednoczonej niezrozumiałe elektromagnetycznego czegoś", że występowanie tego zjawiska w różnych miejscach połączeń. Że zjawisko łączenia może być bardzo intensywne, bardzo zrozumiałe zjawisko elektromagnetyczne - wyładowania pioruna, ale do tej pory nie otrzymali oni w swoich pracach. To może być wyjaśnione przez wielu obserwowanych i obiektywnie obserwowalne i mierzalne anomalii w lokalizacji kręgów zbożowych. Nie wiele, ale prawie bez wyjątku wszystkich. Tym wszystkich bardzo subiektywne i trudne uczucia weryfikowalnych zwiedzających miejscach wzór wystąpiły.

 

 

----- Http :/ / www.cez-okno.net/clanok/kruhy-v-obili/kruhy-v-obili-a-barbara-lamb

BL: Myślę, że kręgi zbożowe są zdecydowanie produktem jakiejś nieziemskiej inteligencji, coś, co jest gdzie indziej. Zresztą, co nie wiemy, czy kręgi są tworzone przez cudzoziemców w formie fizycznej, lub innych podmiotów, takich jak, które pochodzą z innych wymiarów rzeczywistości. Ale na pewno wiem, że ci artyści, twórcy, są bardzo inteligentne, twórcze i mają wielką wiedzę o geometrii, proporcji i matematyki i są w stanie utworzyć kształt tak wspaniałe i dokładne w każdym szczególe. Choć nikt nigdy nie widział żadnej istoty z innej planety do tworzenia kręgów zbożowych, ale wszystko wskazuje na to, że pochodzą z innego źródła. Wiemy również, że istnieją wzorce "sztuczne", które są tworzone przez ludzi, ale większość z nas nie jest w stanie rozpoznać tych z "true".

 

 

----- "Złapać fałszerzy kręgów zbożowych"

http://www.ufo.cz/obili/0210b.htm

Coś takiego nigdy nie będzie naprawdę miał nikogo, aby spróbować, bo jeśli miał podczas podobnej próby rzeczywiście udało się "złapać" Prawdziwym autorem kręgów zbożowych, odpowiednio, aby spotkać się z nim (podać mu rękę), nigdy bym nie wrócił z pola, i jeśli nie został znaleziony, i wziął go od "stóp pierwszych" (ale tylko w przypadku, gdy jego ciało znajduje się jeden, solidny kawałek). Biorąc pod uwagę to, co się dzieje w piorun (w przypadku tak zwanych "Return Stroke. ") Jeśli to naprawdę ma do niej, a nie tylko niektóre z wydarzeń poprzedzających lub towarzyszących jej Schodkowa lidera, pozytywnego Streamer - wszystkie one nie muszą przekształcić się w Return Stroke, Udar Return podczas wyładowania odbywa się tylko jeden lub kilka - średnio 3 do 5, niektóre z nich mogą mieć kilka równoległych ramion, podczas gdy pozytywne serpentyny, odłączone mogą wystąpić do kilkudziesięciu niezakończonych schodkowych przywódców i wielu dziesiątek do setek. W przypadku bezpośredniego trafienia RS jest integralność dowolny temat bardzo poważnie upośledzona i nie jest wykluczone, że każdy obiekt, który może być przed interwencja RS opisany jako żywy organizm, bardzo równomiernie na powierzchni kilku hektarów po rozpadzie części nieprzekraczających wielkości kilku centymetrów . W tym samym czasie, lub na krótko przed rozpadu (tysięcznych ułamek sekundy) będzie bardzo duża część pierwotnego żywego organizmu (dziesięć procent wagowych) w przeliczeniu na gaz. Wyznaczone RS zjawiska towarzyszące, poprzedni i następny, Wejście Leader, Positive Streamer, bieżących stream - nie przekazuje nawet 1% całkowitego rozładowania, ale każdy z nich może zabić stado krów.

 

Większość zwierząt, w tym ludzi zabitych przez piorun prawdopodobnie nie jest ze względu na RS zabitych interwencyjnych, ponieważ są one w momencie wpływu długich martwych lub przynajmniej poprzez oszałamiające zjawisk, które poprzedzają go.

 

Chociaż wydaje się bardzo mało prawdopodobne, że niektóre zwierzęta chronić się przed absolutorium pioruna śmierci, ponieważ jest przez zjawisko poprzednim RS ogłusza, więc leży na ziemi. Niektórzy nawet tak zabić, a mogą też spaść z wysokości. Niektóre z nich mogą być zabite wtedy ze względu na to, że jest zbyt blisko MS im. Jednak każde zwierzę leżące na ziemi nie bezpośrednio interweniować RS to tylko z tego prostego powodu, że wpływ będzie korzystać znacznie lepszy przewodnik. Prądy kilku tysięcy amperów naprawdę potrzebujesz "lepszego błyskawice." Każde zwierzę i wiele wymiarów wpływa bezpośrednio i dokładnie RS, natychmiast eksploduje. Jak niektóre kilka-tonowych drzew, które zostały dotknięte "bezpośrednio wewnątrz partii." (foto) Wszystkie drzewa, które są od pioruna "tylko" rozszczep, uszkodzone lub przerwy, w rzeczywistości, tylko RS "lizał", odbyła się obok nich.

 

----- Jeden z największych błędów, kręgami zbożowymi odkrywców jest pomóc wnieść do zbadania kręgów zbożowych ufologii, astrologia, záhadology, faktaXology, psychotroniki, psychiczny, Biotronik, ezoteryczny, okultyści, magowie, czarownice i różne inne podobne pavědce. Ona jak robactwo do tych miejsc jest uruchamiany automatycznie skalowanie jako karaluchy lub osy na piwo.

 

Dlaczego szukać badanie na miejscu przedstawiciel klasycznego i podstawowe badań naukowych, botanicy, rolnicy, fizyków, chemików (toxicologists!! Zwłaszcza), biochemików, biologów, geologów, speleologów, zarządcy wody, meteorologów, hydrogeologii archeologów, fotografów specjalizujących się w poklatkowy zdjęcia? Po prostu dlatego, że oni "niewyjaśnione" zjawisko wyjaśnić raz na zawsze, z tego największy strach, a powinien po žížalkách.

 

----- Wszelkie roszczenia z "200, 300, 500% wydłużenia węzłów nie jest możliwe w warunkach przyrody" (węzły przedłużenie nie może wystąpić w warunkach naturalnych) jest to faul kłamstwo. nieszczęsne badaczy kręgów zbożowych musieli nosić tylko przypadkowo pokazują, że jeśli Crop Circles zjawisko, w prawdziwym życiu nie ma pola odwiedził. Oczywiście, że też nigdy nie odwiedził nigdzie bez pola normalnie polehlým z ostrzami zagięte do ziarna gruntu. Mieli dokładnie te same węzły zmiany, w tym te, które z dumą i pretensjonalnie zwane "expulsed węzły", "eksplodował węzłów" lub "wgłębień wypędzenie". Aby sprawdzić, czy są one całkowicie we wszystkich przypadkach, absolutnie bez wyjątku, to jest absolutnie normalne i naturalne dla wszelkich zmian wniesionych , leżąc na ziarna gruntu. Cała ich praca jest nadal prowadzone w sposób, że pobrali próbki i fotografowane węzły wzorów z polehlým , łodygi zgięte na ziemię, a próbki zboża z okolicznych obszarów, gdzie kukurydza spłaszczone , leżał na ziemi. Ale co, nie nigdy, przez wiele dziesięcioleci Nigdy musi podkreślić, NIGDY nie poszedł daleko od swoich regularnych kształtach badanych w miejscach, gdzie istnieją pewne RDF (Zdobądź strącili Formation, nieregularnie spłaszczony , pochylił do ziemi, tworzenie) i nie próbki pobrane tam.

 

Ale jeśli mimo wszystko wbrew wszelkim oczekiwaniom, czasami wizyta w dowolnym miejscu, jak to zrobić, podobnie zniszczonych upraw tam prawdopodobnie zaskoczony szeroko otwarte usta. Ale nie zrobił nic innego, jak tylko, że wszystkie podobne przypadki zgłoszone jako wyjątek, który potwierdza regułę. Stwierdził tylko, że są energia, że ​​nigdzie na świecie nie robi nic innego niż ten wyprodukowany wzorców regularnych, z jakiegoś niezrozumiałego powodu raczej "plaga wychodziły nieregularnie i pobiegł do miasta."

 

W tym momencie, czy to záhadologům powiedział raz na zawsze: wszystkie z nich tak bardzo osławionej "nadprzyrodzone", "obcy" energii, proponuje się prawo do nich w 2012 (coś, co zaproponował starożytnych Majów?) Gdzieś pomiędzy 0,5 do 1,5 mln kilometrów kwadratowych uszkodzony osłabiona i złożony , leżąc na ziemi zboża na świecie. To o milion razy wyższy numer i wielkości przypadków niż w regularnych wzorów. To pokaże dokładnie te same objawy uszkodzenia, które są w regularnych wzorów. Uczestniczę w takich miejscach jest dość poniżej ich godności, i robią coś w tym na pewno nie będzie się zmniejszać. Nieważne, ale miał ktoś zrobi to za nich, aby utrzymać ich kompetencji z ich brudnych pyskach záhadologické raz na zawsze przestała się i obornik kopany do niego.

 

Znalazłaby że węzły i rośliny wykazują w takich miejscach dokładnie zmiany same, łącznie z ich znacznie adorovaných "expulsed jam", "eksplodował węzłów", które na równi, jeśli nie przypisują pozaziemskiego pochodzenia, przynajmniej przyczyną rodzaju "duchowe - pretersenzual - extrasenzual - astrologiczna "pole duchowości, paranormality, astrologii lub w innym podobnym kiepskim nauki śmieci. Będzie można znaleźć, że witryna jest wszystko idealnie zrobione ich zmiany w rozwoju - Rozszerzona i wygięte węzłów, w tym wszystkie ich przypuszczalnych zmian rzekomo spowodowane przez ciśnienie gazu, ale w rzeczywistości jest to zupełnie naturalne zmiany wzrostowe spowodowane presji tkanek rosnących. Niektórzy nadal zielone części roślin może spowodować inne ciśnienie już martwe i wysuszone, lub po prostu umiera i suszenia (jest to zupełnie naturalne konsekwencje procesów wzrostu i dojrzewania roślin jednorocznych). To może być w stanie stwierdzić: co, jeśli to było możliwe, że wszyscy, i regularnie spłaszczone , leżące na wzorcach ziarna gruntu, nieregularne i całkowicie spłaszczone , leżące na ziemi w innym miejscu w polu kukurydzy, ma dokładnie taką samą przyczynę? On ma rację, prezydent! Opóźnione dojrzewanie w polehlých którego łodygi leżącego na roślinach lądowych występuje absolutnie bez wyjątku we wszystkich miejscach o nieregularnym polehlým , łodygi zgięte do ziarna gruntu.

 

Prawie bez wyjątku, wszystkie Crop Circles odkrywcy jest pasożytem, ​​na fakt, że kukurydza pole i kawałek MEBO chleb chleb jest bardzo długi dystans, a ogromna większość ludności nie widział pola zboża inne niż z okien pociągu lub samochodu. W ich obronie, możemy pokazać, że, ale przedstawione dowody jasno pokazują, że nieznajomość ogólnych dzięki publicznych do pasożytują własną ignorancję, z powodu złej opinii publicznej jest podzielony na kilka pól, na których wizyty nastąpiły jakieś regularne wzory w ziarnie. Zobacz miejsca, w których kukurydza jest spłaszczone , na podłodze po prostu całkowicie nieregularnych, to i tak będzie znacznie poniżej ich poziomu, i to całkowicie bezużyteczne po wszystkim, kiedy była zupełnie inna i nic takiego tam nie może być. Niestety! Na wszystkich miejscach o nieregularnym polehlým z łopatkami wygięty do ziarna gruntu byłoby znaleźć wiele znaczków, do których przypisane całkowicie bez wyjątku "efektów tajemniczych wydarzeń nieznanych energii", które sprawiają, że poblinkali. Tajemnicze zjawiska i nieznanych sił działających zarówno jako szybko zapomniane, logiczne i mierzalne siły eistujících efektów, a nawet do wysokiej energii jest prawidłowe. Uwaga: Wyjątkiem jest jasny przykład harcerze kręgi z Włoch, który prawdopodobnie po raz pierwszy zauważył, że regularne i nieregularne, spłaszczone , leżąc na ziarna gruntu ma bardzo wiele wspólnego, a także w wielu miejscach na tej stronie internetowej, że wielokrotnie dziękowali za to (zdjęcie).

 

Mimo że prawie wszystkie oślepiające badacze i wielbiciele tajemnice dnia podczas badań kręgami zbożowymi zachowywał się jak bydlęta niewiarygodnie głupi, nie po nich nawet po okręgu-maker nikt wymagają pola tam i zrobić coś dokładnie zmierzona, kiedy tylko tam rzeczywiście jest prawdziwy, autentyczny wzór w ziarnie. W szczególności, gdy struktura trzonu rejestrowane. Każdy okrąg-maker lub záhadolog którzy będą bezpośrednio dotknięte przez najbardziej energicznej części wyładowania pioruna,Return StrokeNie tylko, że był martwy na miejscu od razu, ale w tym samym czasie także dokładny moment impulsu uderzenia głowy Return Strokewyładowań atmosferycznych eksplodował. (pic)

 

Obserwatorzy ----- (szczególnie samozwańczy "eksperci" na ten temat kręgów zbożowych) są całkowicie zszokowany faktem, że sama natura mogła stworzyć coś tak niezwykle symetryczną i złożone. Obserwatorzy bardzo doceniać Matkę Naturę, jak każda komórka każdego organizmu jest milion milionów razy bardziej złożona niż nawet rysunku sebesložitější w ziarnie, ale nadal bardzo struktury symetrycznej, w uzupełnieniu do wykonywania różnych funkcji.

 

Marvel ktoś, że natura może stworzyć piękne kryształy i ich montaż, różne krystaliczne inni? Tysiące różnych innych całkiem naturalnie tworząc fraktalne formacje, delta rzeki do morza, gałęzie drzew, naczyniowe systemów roślin i zwierząt, struktura wyładowań atmosferycznych, systemów korzeniowych roślin, systemy planetarne, galaxie, cząsteczki, makrocząsteczki, a miliony i miliardy innych przykładów nie wymienionych tutaj, ? Przyroda bez problemów wszystkie opisane strukturach stworzonych miliony i miliardy lat. Jesteśmy i nadal będzie dla wszystkich ludzi takich frajerów, że będzie ona stale próbować tę zdolność do precyzyjnie i dokładnie w tym jednym szczególnym przypadku zrobić? Wszystkie pozostałe umiejętności ona przyznać miliony i miliardy innych przypadkach formacji regularnych i fraktalna struktury, w tym własnego ciała. Nawet ludzkie ciało jest bardzo regularna struktura, zatrudniających tysiące całkowicie naturalnych zdolności naturalny kształt konstrukcji fraktali. Wszystkie powyższe funkcje łaskawie pozwolić naturze, a kilka miliardów więcej do niego, i tylko w tym jednym przypadku pojedynczego, postaramy przypisywać całe cudzoziemców romans, nieznane energie i teorie spiskowe?

 

Jedną z największych gaf od samozwańczych "badaczy" kręgów zbożowych jest fakt, że data fraktali uważa początku 20 wieku, kiedy obleveny ich odkrywcy, a nawet do 70 lata, kiedy pierwszy komputer-symulowane. W rzeczywistości, nie było nigdzie od pierwszej chwili Wielkiego Wybuchu, a nawet bardzo prawdopodobne, że kiedykolwiek, albo filozoficzne lub fizycznego punktu widzenia.

 

Szanowny (wstecz) Miłośnicy tajemnica daje największe szanse na jakąś tajemniczą moc, gdy nezáhadné Uwielbiam mikrofal. Ale przede wszystkim, wolę jakąś tajemniczą jeszcze nieodkryte formy energii. Jeśli on nadal (Broń Boże dla nich) były niektóre "normalne", całkowicie nezáhadnou formą energii, powinien według nich, również mają pewne specjalne, tajemnicze i nadprzyrodzone właściwości. To było tylko ze względu na nich przy wykonywaniu wspólnych form energii zostały utworzone do kształtów specjalnych i tak niezrozumiale regularne. Nawet jeśli to tylko zupełnie zwyczajne wyładowanie elektryczne, według nich, to musi być co najmniej "nieznany lub wcześniej nieudokumentowane rodzaj wyładowania elektrycznego." Ona może ktoś sobie wyobrazić coś takiego jak "nieznany typ wyładowania elektrycznego"? Może tylko fanatyczni zwolennicy zagadek i tajemnic. Wszystkie możliwe istniejące wyładowania elektryczne są przez fizyków i naturalnych i praw fizycznych, doskonale opisane i scharakteryzowane. Gdzie jest ludzkość potrzebuje czegoś, jest to również dość bezpieczne stosowanie (silniki spalinowe, litotrypsja). W przypadkach, w których są całkowicie bezużytecznym dla człowieka, takie jak wyładowania atmosferyczne, to jest co najmniej bardzo dobrze opisana i charakteryzuje. Jak stało się zwyczajem, ale zasada, wszystkie opisane dziedzinach techniki, nauki i badań, są nierozerwalnie w całości w jednym z sub-dyscyplin badań podstawowych i stosowanych. Są to wszystkie działania, do których wielbicieli i miłośników tajemnic boją jak ognia. Mieli wszystko, od ulubionego ruchu tylko w ich najlepszych kręgach dość nierówny i zawiłej uznanie pajęczyny i błędów. Są one przygotowywane pod wpływem cudzoziemców, energia psychiczna, psychiczne media, ogłoszenie badania i dziesiątki podobnych pavědeckých roszczeń lub teorie spiskowe, i zmyć je w kółko w kołowrotku.

 

Będzie to ogromne rozczarowanie nich, że zjawisko to ich niewytłumaczalny np. kręgów zbożowych, może spowodować tak obrzydliwie coś zwykłego, np. wyładowanie atmosferyczne. Wystarczy zwiedzić kilka profesjonalnych publikacji (Uman, Rakov, www.ufl.edu ) do osób w stanie przekonać, że "zwykły" wyładowanie atmosferyczne jest sprawą naprawdę niezwykłe. Ogromna energia, działa bardzo regularnie i podlega bardzo ścisłych zasad i praw fizyki. Może to być może czas na wyjaśnienia, nawet dla siebie, że do zjawiska fizycznego, które mogą poruszać się lokomotywa elektryczna w odległości wielu tysięcy mil z pociągu, tak naprawdę to nic wielkiego, aby zmienić kierunek wzrostu ziarna (głównie szkody), lub "młotek udziały w ziemi." Miłośnicy zagadek zajmie wiele lat, zanim będą w stanie poradzić sobie podobnie prymitywne wyjaśnienie, że ktoś tak obrzydliwy sposób "gwałcona baba". Przez ostatnich wyładowań atmosferycznych mogą być wyjaśnione całkowicie bez wyjątku wszystkie "anomalii" obserwowane w obszarach kręgów zbożowych. Osuszanie gruntu pod losowego wzoru, zmienić odchylenie kompasu, awarii urządzeń elektronicznych. Jeżeli wyładowanie pioruna prąd i napięcie dostarczane stale, mógł moc wiele miliardów tokamaki operacyjnych, lub miliony akceleratorów CERN jednocześnie.

 

Mały smoczek: Po raz kolejny i na pewno nie ostatnie: Ufologům, záhadologům ich lojalne spiskowcy i podobne rodzaje robactwa, że ​​kwestia kręgów zbożowych zawsze tylko pasożytami, trzeba całą sprawę kręgów zbożowych całkowicie bez miłosierdzia, jak szybko i możliwe terminy usunąć, wyłączyć gdzieś zamknąć i wyrzucić klucz. Ono z nich, a więc ich báboviček podczas nerozšlapaných, pozostaje nadal mało. (Na jak długo?)

 

Jednym z największych błędów , które nie są wszystkie Crop Circles odkrywcy popełnione całkowicie, bez wyjątku, jest fakt, że strona, która otrzymała pojedynczą wizytę lub lotu samolotem, robi zdjęcia, a cała sprawa jest dla nich zrobił. Ich podstawowym i najważniejszym obowiązkiem, ale powinny być regularne wizyty każdym takim miejscu w kilka dni w większości odstępach aż do zbiorów. Oni dokument jest całkowicie naturalnym zjawiskiem naturalnym, które odbywa się w czasie (patrz kalendarium), a także rozwija się w czasie. Długo przed polehnutím , gięcie łodygi na ziemię, a po nim do momentu zbiorów i po. Pierwotnie spłaszczone , słomki leżącego na ziemi kilka procent powierzchni pola często pomnożona przybycie. Bardzo łatwo mógł znaleźć że obszary dotknięte stopniowo poléhá , słomki leżące na powierzchni gleby coraz więcej zboża, i że ankietowanych, "całkowicie niezrozumiałe dla nadprzyrodzonego" zjawiska ma wiele wspólnego z rutynowo polehlým , łodygi zgięte do ziarna gruntu . To twórca całkowicie regularne i nieregularne kwater , zginanie łodyg do ziemi jest tylko jeden. Najlepiej byłoby zalecane Crop Circles odkrywców do odwiedzenia i tak udokumentowane w odstępie kilku dni dziedzinie jest dość powszechne, nieregularnie polehlým , łodygi zgięte do ziarna gruntu. Aby sprawdzić, że sytuacja rozwija się podobnie jak w pobliżu i wewnątrz regularnych kształtach. Odkrywanie pola z nieregularną polehlým , łodygi zgięte do ziarna uziemienia, ale będzie prawdopodobnie coś całkowicie pod ich poziomu. Byłoby lepiej, aby ich wpuścić zamiast kontynuować śnić sny o kosmitów i ich maszyn latających, tajemnicze energie i chorób grzybowych, owadów, które niszczą się tak szybko, że nawet nie tyle uwolnienie słomki (zobacz).

 

----, Że możliwe jest, na przykład za pomocą promieniowania mikrofalowego, w celu osiągnięcia podobnych efektów w tkankach roślinnych (nigdy nie badano kilkakrotnie i bardzo słabo udokumentowane), może być w stosunku do następującego typu konta: My dog ma cztery nogi. Kot ma cztery nogi. Mój pies jest kot. (JPP,). Twierdzenie, że działanie mikrofal uszkodzić tkanek, oczywiście można zaufać, ale twierdzą, że narażenie na mikrofale występuje węzły Renewal (np. jęczmień) jest możliwe bez próby weryfikacji opisany jako fałszerstwo. Oświadczenie ma podobną wartość, jak gdyby po znalezieniu szczątków gotowanego mięsa z okresu 6000 lat temu twierdził, że aborygeni mieli kuchenki gazowe, piece elektryczne i kuchenek mikrofalowych, ponieważ dzisiaj nie zrobiła inaczej ...

Błędy --- podział sekcji (może w końcu przeniosła się do niestandardowej strony) -----

 

 

 

Urojenia. Kolejną ważną grupą teorii, które nie mogą już być

opisano tylko jako błędy są niezaprzeczalne urojenia i celowe kłamstwa mistyfikacji i dezinformacji, graniczące teorie spiskowe, używając wulgarnego ignorancję świeckich publiczność. Osoby z tych stron, oczywiście unikać, jak to tylko możliwe, ale czasami nie jest. Czytelnicy mogą zrobić przynajmniej w przybliżeniu zorientować się záhadologickým obornika być niekiedy poważne naukowiec grzebie.

 

Hesemann, M. : wiadomość od wszechświata, ETNA, Praga, 1993 r., str. 64:

(Kosmiczna gra: na całym świecie formacje roślinne i kontakty ET)

Ziarno działała fale elektromagnetyczne o częstotliwości w dolnej części pasma gigahertzového. Oni podobno może podniecić *) elektrony w atomach gleby i roślin, do wyższego poziomu energetycznego. Poziomy energetyczne siedliskowe generuje właśnie te anomalie, które objawiają się w kręgach zbożowych.

(Istnieją pewne dowody, w tym badań naukowych twierdzenie? Uwaga. JL)

 

Różne złudnych zbudowane wokół geometrii kręgów - nie trzeba przykłady lub państwa, wpisz hasło w wyszukiwarkach. Dokładnie te same wykresy i wyniki można uzyskać, będą poddane podobnej badań dowolną cząsteczkę, atom, kryształ. Struktura drzewa liści (ziarna), i inni, i inni.

 

Coś jest nie tylko urojenia, coś, że są wręcz kłamstwa:

ze strony internetowej UFO klub Záblesk

... Próbki zostały wysłane do zbadania, czy rośliny nie powoduje promieniowania mikrofalowego.

... potwierdził, że tak.

gdzie zostały one wysłane, kiedy, przez kogo? którzy badali w jaki sposób, dzięki czego doszedł do podobnych wypowiedzi? Metodologia badania? określone przez częstotliwości promieniowania?

który idiota jest w stanie podpisać coś takiego? (Chyba, że ​​takie oświadczenie w ogóle istnieje)

idiota, który nie dość podobne zarzuty nieudowodnione opublikowana gdziekolwiek?

--- Koniec błędy, które mogą zostać przeniesione gdzie indziej --------------

 

Nagrywanie niespotykany wzór linii pola magnetycznego w polu zboża

Zaskakujące, dziwne, szokujące i trudno w to uwierzyć, ale również oko podobieństwo otwarcie

Crop circles - a linie pola rekordu pola elektromagnetycznego generowanego przez wyładowania pioruna

Aktualna wartość jest blisko 10 6 - mln Ampere (znanych eksperymentów school 20 do 30 amperów)

 

  

Dokładna piorun chwila tłoczenia poprzez łodygi kukurydzy wywołane Potem przynieśli (zjonizowanego powietrza, corona discharge) prądów elektrycznych. Robią noże i inne części roślin zachowują się jak każdy inny dyrygent i prezentowane w taki własnościach elektromagnetycznych momentów.

 

Prawdopodobnie był to jeden z największych oszustw i zabawy, żarty praktycznych, które, gdy Matka Natura od robienia zdumione setki ludzkości, a nawet tysiące lat.

 

Z wymienionych pomysłów można nie zgodzić, można również zaprotestować przeciwko nim, ale to naprawdę wszystko i to, co z nim zrobić lub przeciw może zrobić. Tzw. Postulat Jara Cimrman.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Twórcy wiedzą, że doskonałość nie jest osiągnięta, gdy nie ma nic do dodania, ale gdy nie ma nic do usunięcia A.de Saint-Exupery
Nigdy nie należy się poddawać. Zwycięzca nigdy się nie poddawać, i tych, którzy przedwcześnie zrezygnować nigdy nie wygrywa. Ted Turner
Na wszystko w przyrodzie jest coś wspaniałego. Arystoteles
z