Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-humor . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - Humor
Musi być zabawy, nawet jeśli nie było na chleb i bułki były w diament
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

Czasami można błaźnić całej ludzkości. Niektórzy ludzie stale. Ale to nie jest możliwe, aby głupca stale od całej ludzkości. A.Lincoln
Głupota jest celowe uprawianie niewiedzy. W.Gaddis
Wystarczająco zaawansowana technologia może być trudno odróżnić od cudów. A.C.Clarke

Kręgi , koła Humor upraw Elbe doliny

PagPh

 

 

Wprowadzenie

Tutaj każdy znajdzie coś tu zabawić

 

oraz kręgami zbożowymi ... (Lub ziarno site - niektóre unnamed wieś)

 

                               

 

 

Second Hand

 

                   

 

 

 

Dla ciekawych osób tu wskazać, gdzie w rzeczywistości wszystkie badania powoduje, kwatery , uszkodzenia, osłabiając ziarno i skutki wyładowań atmosferycznych (rejestrowane i mierzone) miała miejsce na polach

                   

 

 

Niektóre obrazy z dróg

 

                   

 

 

Closeup

 

                   

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

Oryginalny tekst

 

Rudolf Christian , publicysta

W postanowieniu kursywą

Od autora serii kolumn w radiu Czeskiej 3 - Vltava

 

Artyści z kosmosu

Dlaczego jest to, że kosmici chcą, aby na naszej planecie kręgów zbożowych ciemne i tajemnicze? Kształt jest na terenie kraju. Co roku rodzi się średnio około dwudziestu takich wzorców. Oprócz Muchy słowiańskich Epic wymiarowej więc jest jeszcze mniej Epopej wymiarowej przestrzeni.

Jest oczywiste, że te chłopaki artystycznie skłonny ludzi. Globe im wydawać się egzotyczne, który był dla Gauguin Tahiti. Niektóre kształty w ziarnie pokazuje spójnych twórców podejścia. Inne - prostsze - może pochodzić z dziećmi. Konkretnie, stażyści Alien szkół sztuki ludowej. Nie wiadomo, z których nas planeta artyści otrzymaniu. To może być wszędzie tam, gdzie kukurydza rośnie. W przeciwnym razie, cudzoziemcy byli zaniepokojeni o swoje kreacje tyle domu ze słomy i poszedł nie do latającej maszyny wszechświata County. Oprócz ziarna dla nich najwyraźniej rzadko i trawy. I rzepaku: nawet wtedy, stworzony w kręgu Rájec-Jestřebí, starannie zapisane krajowy kruhology.

Że dane te pochodzą z obcych, świadczy ich duży rozmiar. Wygląd można zauważyć wynikające tylko z góry. Chociaż autorzy wypełnili swoje dzieło, usiąść w latającego talerza, z widokiem na jego stworzenie odpowiedniej wysokości. Jakbym usłyszał zarzut, że człowiek w iluzji, czy wierzę w autorstwa cudzoziemców, mimo że żadna z postaci nie podał jego podpis. Ale co, jeśli nie jest to typowe dla nich?

Kręgi zbożowe są obecnie pisze tak chętnie, jak w przeszłości wykorzystywane być na pierwszych stronach gazet, opisując "žňového stały wysiłek" - ". Ani ziarna straconego" w duchu dawnego sloganu To hasło, a następnie popularne wydajność doprowadziła do tego, czy wskazane jest, aby zebrać zboże i jęczmienia.

W późnych latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku zakończył się w mediach ponownie szczegółowe sprawozdania roczne obowiązkowe serwowane dramatycznie i niemal wojowniczy jako "bitwa o ziarnie" LED kombajnérskou "kawalerię cyny". Żniwa się znów, co byli na wieki. Tak więc, część roczne rolnego roku. Czasem skuteczne, czasami mniej, jak to jest w naturze.

Ale z końcem bitwy pomyślany žňového wiadomości były zagrożenia, które występują w drugą skrajność. To dojrzewanie zbioru zbóż i media nie stawił się kutasem. Co jeśli, ponieważ aby to obcy? Poprzez kręgów zbożowych zająć tak, że przynajmniej ten sposób dotarliśmy okrakiem rolnej temat w sprawozdaniach. Być może powodem są prowadzone przez niektórych ziemian. Mam na myśli tych, którzy są tu i tam publicznie przyznać, że kręgi zbożowe stworzył ich. Mają nawet swoją specjalną nazwę - Koło decydentów.

Na jego sztuczki normalnie używane płyty i liny. Przypisane do nich i astronomów na polu zboża w pobliżu obserwatorium w Úpice. Ostatecznie bardzo rozrywkę kiedy uroczyście przybył ufologów. Ale to nic nie znaczy. Który kiedykolwiek zainteresowany techniki wie, że w uzupełnieniu do oryginalne obrazy, nie udaje! Często bardzo skuteczne, jak o tym, można zobaczyć w książce Arnauově fałszerzy sztuki.

W istocie, nawet Grygar lekarz, znany astrofizyk, naukową sceptyka i przyjemny osobę, nie wykluczył, że pochodzenie każdego roku kręgów zbożowych objevovaných nie może być tylko dziełem rąk ludzkich. W dyskusji TV przyznał, że może to być spowodowane wiru, zwanego Derwisza wirowa. Już to od pana Grygar cenne. Nie możemy chcieć go autorstwa błagał kosmitów. To byłoby z jego strony niepoważne gdy nie latające talerze widać w teleskopie, jak powiedział kiedyś w przyjaznej rozmowy. Jeszcze nigdy nie widziałem latający spodek, ale troche podoba mi się pomysł, że istnieją kosmici gdzieś zainteresowanych sztuką. Niektóre z ich tworów zbożowych są tak wyjątkowe i magiczne, które również pochwalił Rye maga. Może Jęczmień King. Pewne jest, że kwiaty pšenka wyobraźnię.

Kwiaty i wiele ufologům oraz rosyjski. Kiedy w sąsiedztwie lokalnego miasta Togliatti rozpoczęła ocenianie kręgi zbożowe, to był jeden z impulsów do ustanowienia szkół specjalnych do zwiedzania tzw paranormalnych zjawisk. Tatyana Markova, rosyjski rzecznik ufologów, powiedział, że jednym z zadań szkoły w Togliatti jest przygotowanie studentów na spotkanie z obcymi.

Być może taka wiedza może być korzystne dla rolników z kreacji ufonských nie są w ogóle podekscytowany. Nałożenie ziarna nie jest idealne dla zbiorów. Co Nezval obcy przybywają artyści naziemnej kruhologové. Ochoczo biega po polu z urządzeniem i sprawdzić słomki, które dopiero wygięte lub złamane.

Przygotowanie do spotkania z istotami pozaziemskimi jest racjonalne jądro. Nadszedł najwyższy czas, aby wyjaśnić, czy będą wymagane wizy do przekraczania naszych granic. Jeżeli jednak, otrzymuje się? Jest też pytanie, czy nie zawiedliśmy się, że światowe profesjonalna krytyka sztuki nie porusza - z bardzo rzadkimi wyjątkami - ocena i analiza ich dzieł zbożowych. Ale nie rzucać w ręcznik, a zwłaszcza nie w vykrouženého. Niektóre z młodych krytyków może złapać okazję i specjalizuje się w tej dziedzinie. Nagroda zostanie zaproszony na staż gdzieś we wszechświecie.

Jeśli uważasz, że pomysłodawcą osobliwy wzorców może naprawdę ludzie wszechświata, to nie znaczy, że chciałbym, aby nałożyć ten pogląd. Zdecydowanie nie tak gwałtownie, jak zmusił młodego holenderska policja okręgu-Maker, kiedy został złapany kręgach w pszenicy. Uświadomił sobie, że grozi kara dla zniszczonych upraw. Tak zaczęła się chętnie i namiętnie przekonać patrol policji, że jest niewinny, i że na tej podstawie, że każdy na świecie wie, że kręgi zbożowe zrobić kosmitów!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Nauka dostarcza dowodów, ale bez pewności. Kreacjoniści oferują pewność, ale bez dowodów.  C.E.Montague
Fakty są dla naukowców, co powietrze jest dla ptaków. Bez nich, nie może latać.  Linus Pauling
Problemem nie jest istnienie nadwyżkowych jest głupców, ale piorun skierowana gdzie indziej, niż powinny.  M.Twain
z