Oryginał w czeski - koła-w-duchy-ziarna (duchove-uaaaaa-walka-Bojing) . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Crop Circles - "duch"
Jeżeli wyładowanie pioruna rzeczywiście niezwykle potężny, można zobaczyć postać w tle w śniegu lub ziarno kolejnego roku
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - strona przetłumaczony maszynowo

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Jak miło spotkać niezliczone ludzie głupsi niż my sami. Kocham je po prostu za to, że one istnieją. J.K.Jerome
Teraz należy tracić nadziei, nawet jeśli jest zupełnie beznadziejna. Masz nadzieję!
Badania naukowe są w dużej mierze oparte na poczuciu, że coś jest nie tak.       T.Carlyle

W zimie lub w przyszłym roku-wzorców odcisków palców w śniegu lub ziarna

PagPh
Wszystko zależy od wyładowania energii. Jeśli bardzo wysoka, to jest możliwe, aby zobaczyć cień zdeformowany kształt w śniegu lub innym roku upraw. W bardzo rzadkich przypadkach obserwowano po 2 latach (Kozárovce)

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

Wyładowanie atmosferyczne - tworzy "ducha", upiory, widma, kopie

Jak to się stało? Coś jak cienie, dublowanie, odciskami palców - w zimie, czy w przyszłym roku, na wzór samej, podobne, ale bardzo delikatnie zasugerował ...

 

Spowodowany całą naturę - chemia, fizyka, biologia. W piwnicy przeprowadzono rozległe zmiany fizyczne i chemiczne. Opracowano znaczne ilości rozpuszczalnych substancji, które różnią się w normalnych warunkach. Wyjątkowo duża ilość energii elektrycznej dostarczona przez ogromny impuls rozładowania pioruna powoduje elektrolizy organicznych i nieorganicznych substancji w podziemnych wysokiego napięcia dysocjacji i oparów rozkładu cieczy i ciał stałych w piwnicy, kolejne duże chemiczne zmiany - piroliza wystąpił w upale, wytwarzany przez tego samego impulsu (i Fizyka - odwodnienie). Wiele chemicznych substancji szkodliwych dla roślin, wytwarzane bezpośrednio w roślinach i są wydzielane do gleby korzenie, lub tam po orania.

 

Wyładowanie atmosferyczne może tworzyć dużą ilość zanieczyszczeń gleby (nie tylko rośliny, ale także dla ludzi, patrz Uwaga). Niektóre z tych szkodliwych substancji chemicznych, może pozostać w ziemi, a ponad pół roku, i spowodować podobny wzór w następnym roku osłabienie rozwoju roślin i pogorszenie niewystarczającego wzrostu.

 

 

Pewna ilość energii może być przechowywane w glebie z powodu chemicznych zmian (lub po prostu termochemicznych fizyczne) struktura niektórych związków zawartych w nim. Krzemiany, tlenek żelaza, ferosilikáty alfa - beta egzotermiczne i endotermiczne zmiany, modyfikacje struktury zmiany ilości wody krystalicznej (odwodnienie) i innych podobnych nieodwracalnych zmian termochemicznych. Podobnie zmodyfikowane związki chemiczne (głównie zmiany fizyczne), można utrzymywać pod powierzchnię gleby przez wiele miesięcy, w przypadku zmian w wilgotności i temperatury, na przykład po ataku śnieg, wypromieniowują pochłoniętej energii cieplnej (jak np. siarczanem miedzi po dodaniu spuszczeniu wody dużą ilość energii, trwa zmiana fizyczna jest silnie egzotermiczna). Uwalniane ciepło odbija się bardzo szybko tworząc kształty w śniegu.

 

Ilość związków w glebie mogą być pozbawione wody krystalizacyjnej w wyprowadzone przez ogromną energii promieniującej. Po zaatakowaniu śnieg mogą być wchłaniane przez brak wody i energii uwalniania zaabsorbowanej podczas zrzutu.

 

Na przykład, załączony zdjęcie jest z Kozárovice, Słowacja

GPS: N 48 ° 17'56 .33 "E 18 ° 31'46 .53" 

Bogata dokumentacja tutaj , bardzo szczegółowy opis,

bardzo szczegółowy rysunek;

przewidywany termin na dzień 11 lipca 2009 roku ( mieszkania , gięcie łodygi na ziemię

 

obserwowalny wzór w śniegu w zimie 2009/2010, gwałt w sezonie wegetacyjnym 2010 i obserwowalne objawy wystąpiły w roślinności w 2011. Powyżej pola prawdopodobnie podczas burzy się prawą ogniste piekło (szacuje burze Data maj-czerwiec 2009), a nie jest to niemożliwe, że piorun uderzył w okno i jego wzoru interferencyjnego malowane, wiele wyższy niż pięćset tysięcy amperów. Jest możliwe, że to może być jednym z najbardziej potężnych wyładowań atmosferycznych, zawsze mierzy się w świecie. Kształt, jego kształt jest wśród tak zwanych "typów mechanicznych, które są" wzorce przypomina Viewer dzieje odbywa się wewnątrz cylindra lub napędowy silnika spalinowego (znaleźć można np. w internecie, skanowane z dużą prędkością).

 

Do dodania.

 

Webmaster www.uforevue.sk są godne pochwały dla bardzo wyrafinowanego pokrycia kręgów zbożowych, całkowicie obiektywne, nieobciążone żadnymi nadprzyrodzonymi, ustaleniach pozaziemskich czy ezoterycznych, czyli prawie zaskakujące, biorąc pod uwagę, że strona jest zaangażowany głównie w refleksji nad UFO i zjawisk paranormalnych. Wszystkie ich pokrycia kształtów w kukurydzy, ale z innych podobnych rozważań całkowicie sterowany jasne, i to nie tylko kształt Kozárovice. Wszystkie są uzupełnione bogatą dokumentacją fotograficzną, dane GPS, dane map, bardzo dokładny i szczegółowy rysowania kształtów. Jest zatem możliwe, do ich pokrycia kształtów kukurydza Oświadczam absolutnie bezkonkurencyjny jak świat istnieje. Przede wszystkim dane z satelitów GPS dostępnych, to jeden z najważniejszych danych, prawie wszystkie istniejące strony poświęcone kwestii kręgów zbożowych uważają coś zupełnie niepotrzebnego, praktycznie odpadów, i nie przeszkadzało mu zdjęć w komplecie. Oczywiście są wyjątki, takie jak niektórych niemieckich stronach ostatnio w tym względzie bardzo zdyscyplinowany, a na pewno będzie więcej.

 

Dla wszystkich chwalą impartible obiektywnie sprawozdawczości na wzorcach w ziarnie może być podana do autorów strony słowackiej uforevue.sk 1 +, jedna z gwiazdką (1 + +)

 

Uwaga na GPS: autora własnej strony internetowej to prawdopodobnie jedna z największych kolekcji certyfikowanych danych GPS do ustaleń kręgów zbożowych z całego świata (500 +), Anglia, Niemcy, Dania, Holandia, Włochy, Czechy, Słowacja, USA i inne

 

Więcej, tylko z Anglii, istnieje już ponad 1000-cie

 

Czas zostanie utworzona strona ( tutaj ), że będą płacić więcej.

 

Jeżeli zainteresowany, skontaktuj cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkie dane są bardzo dokładnie zbadane teoretycznie i eksperymentalnie

 

Jan Ledecký

 

Naukowcy uważają, że głównym biologiczna funkcja piersi jest, aby mężczyźni głupi.  D.Barry
Bycie głupiec, który nie jest tani romans. Głupszy jesteś, tym bardziej jest to bardzo drogie.S.Brown
To nigdy nie jest konieczne do analizy tego, co już jest zrobione. Należy zadbać przede wszystkim o to, co jeszcze pozostało do zrobienia. M.Curie
z