Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Originál v češtine - kruhy-v-obili-chronológia-poliehania-uvod.
lightning
Chronológia poliehania
poliehanie obilia je pomerne zložitý proces, počas ktorého po sebe nasleduje rad nadväzujúcich krokov
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kruhy v obilí

Ohromujú ma ľudia, ktorí chcú "spoznať" vesmír, keď je ťažké nájsť cestu okolo čínskej štvrti.  W.Allen
Poznám iba jedinú slobodu, a to je sloboda myslenia. A.S.Exupery
Hlúposť je tiež darom od Boha, ale nemá byť nadužívaná. Pápež Ján Pavol II

Kruhy v obilí, Agrosymboly Chronológia poliehaniu

PagPh
JJednou z najväčších chýb všetkých doterajších Crop Circles výskumov bola skutočnosť, že "prieskumníci" im nevenovali po prvotnom, hoci sebadetailnejšom prieskume, takmer žiadnu nadväzujúcu pozornosť (až na výnimky)

V prípade záujma kontaktujte span class="font008800">cropcirclesonline@gmail.com

 

 

KKruhy v obilí: Chronológia poliehania

Základný súhrn problematiky chronológie poliehania, poškodenia, oslabenia je zatiaľ dostatočne podrobne spracovaný v úvahe Fázy procesu poliehania - Chronológia.

 

Ide o kópiu texta úvahy, ktorý je priebežne zverejňovaný na Sci-Fi webu www.sarden.cz/a> (tretie pokračovanie). Odkazy na ostatné diely tu

 

 

NNeskôr bude postupne prevádzaný sem a povedú z neho odkazy na ďalšie podstránky témy Chronológia, kde budú jednotlivé fázy procesu spracované ešte podrobnejšie.

 

Je veľmi pravdepodobné, že všetky obrazce, ktoré sa majú neskôr v štruktúre obilia objaviť, musí byť do ich štruktúry "exponované" v obdobiu pred dosiahnutím zelenej zrelosti. Inak povedané, v období vegetatívneho rastu. Zelené bunky a tkanivá môžu byť po prechode elektriny poškodené, tkaniva uschnuté len minimálne alebo takmer vôbec. Okrem toho zelené tkaniva zasiahnuté elektrinou (určitú nadlimitnú dávkou, ktorá bude stanovená neskôr v časti EFP) začnú slabnúť a slabnú nepžetržitě ďalej, až vďaka oslabeniu môžu po nejakom čase rastliny poľahnúť (ohnúť steblá k zemi). Ak zoslabnú do tej doby, než sú ich steblá takmer vyschnutá. Schnutím sa tkaniva skôr spevňujú. Obdobie zelenej zrelosti je pre rôzne obilniny a rastliny rôzne, oziminy, jariny, kukurica a podobne. Je ale možné sa spýtať poľnohospodárov alebo sa ponoriť do chytrých knižiek. Poľahnúť, ohnúť steblá, stonky, rastliny k zemi, dokáže skutočne kadečo, napríklad mak.

 

Stránka sa pripravuje

Niektoré čiastkové informácie je možné zatiaľ nájsť napríklad na niektorých súhrnných stránkach. Jednou z najrozsiahlejších je zatiaľ predovšetkým stránka Kruhy v obilí - vysvetlenie. Ďalšie pomerne rozsiahle informácie je možné nájsť na odkazoch zo stránky Texty. Tam sú predovšetkým odkazy na niektoré publikované texty. Aj niektoré doteraz nepublikované, možno definovať ako predpremiérové, demo verzie. Ďalší súbor netriedených textov sa nachádza tu. Texty budú samozrejme priebežne pribúdať.

 

Záznam obdoby obrazca magnetických siločiar v poli obilia

Až zarážajúca, mätúca, šokujúca a ťažko uveriteľná, ale aj oči otvárajúca podobnosť

Kruh v obilí - záznam siločiar elektromagnetických polí, generovaných výbojom blesku

Hodnota prúdu sa v popisovanom prípade blíži 106 - tj. miliónu Ampérov (známe školské experimenty na magnetických pilinách nie viac ako 20 - 30 Ampérov)

 

  

Presne v okamihu výboja blesku prúdia cez steblá obilia indukované i privedené (ionizovaným vzduchom, koronový výboj) elektrické prúdy. Vďaka nim sa steblá a ďalšie časti rastlín správajú ako akýkoľvek iný vodič a vykazujú v takom okamihu elektromagnetické vlastnosti.

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pre vás pripravil, a všetky tu uvádzané údaje veľmi dôkladne teoreticky aj experimentálne preveril

 

Jan Ledecký

 

Ľudia, ktorí tvrdia, že všetko je predurčené, a nedá sa na tom nič zmeniť, by sa hlavne mali poriadne rozhliadnuť, keď idú cez ulicu ... S.Hawking
Nikdy nepodceňujte silu ľudskej hlúposti. R.A.Heinlein
Nie je pravda, že by som zlyhal. Len som vyskúšal 10.000 spôsobov, ktoré nefungovali.  T.A.Edison
z