Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Originál v češtine - kruhy-v-obili-tajna-sluzba. Ospravedlňte prosím, chyby strojového prekladu.
lightning
Oznámenie tajným službám
celého sveta, vojenským kontrarozvědkám, ale aj akémukoľvek vládnemu a vojenskému výskumu
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kruhy v obilí

Federálna vláda neukrýva žiadne informácie týkajúce sa mimozemského života, a podľa mňa neexistujú žiadne tajné projekty v tejto oblasti.  O.Hatch
Akékoľvek zovšeobecnenie je falošné, vrátane tohto.  M.Twain
Vedu je možné popísať ako umenie systematického zjednodušovania. K.Popper

Kruhy v obilí, Agrosymboly Oznámenie tajným službám

PagPh
Nadväzujúce oznámenie, ktoré vyplýva z výskumu. Vedľajší produkt.

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

Úvod

Milé tajné služby celého sveta. Aj tie, ktoré ste tak utajené, že o vašej existencii nikto nevie vôbec nič. Dokonca aj tie, ktoré ste tak utajené, že o sebe nakoniec už vôbec nič neviete ani vy samy.

 

SIS, DIS, JARIC, CIA, AFISRA, MI, DIA, NGA, NRO, NSA, FBI, ICG, MI4, MI5, MI6, MSS, BIS, BND, MAD, DCRI, DGSE, AISI, CII, Mossad, Shin Bet, Nemzetbiztonsági Szakszolgálat, ARC, NAICHO, DIH, AIVD, MIVD, NSM, NIS, FOST, AW, SWW, SKW, FSB, FSO, GRU, KGB, Stasi, STB, ABIN, VSS, VOS, NBÚ, CIFAS, NUST, FRA, NDB, MND. . .

 

Government, Military, and any other imaginable, also Completely unimaginable secret services. Stali ste sa obeťou, vlastne stali sme sa všetci obeťami, celé ľudstvo, nepretržitého a pretrvávajúci honu za senzáciami. Prostej skutočnosti, že za každým ťažko vysvetliteľnú javom a zdanlivo nadprirodzenou hádankou by mnohí jedinci (v českom jazykovom prostredí pravdepodobne najradšej sami seba nazývajú záhadologovia) veľmi radi videli nejakého toho aliéna, mimozemšťana, zelených mužíčkov, Marťanov, mimozmyslové sily, prúdy, vnímania, energie alebo akékoľvek iné doteraz nevysvetliteľné pochody alebo prenosy energie. Keď spoja sily dôverčiví prosťáčikovia, lovci senzácií, spriadatelia konšpiračných teórií a nie príliš chápaví a vďaka tomu oveľa viac podozrievaví pracovníci militárneho a bezpečnostného sektora, pracovníci rozviedok, kontrarozviedok aj kontra-kontraroziedok, na veľký omyl je zamiesené naozaj vo veľkej díži.

 

Riešenie a vysvetlenie

Kruhy v obilí síce naozaj sú de facto tým, za čo sú snáď občas niektorými z vás považované. "Pokusy" o prenos energie na diaľku. Obrovskej energie (gigajoule, terajoule). Úspešne vykonané a dokončené. Nikdy netrvajú dlhšie ako sekundu. Energia privedená "zhora" (z nebies). Z výšky alebo vzdialenosti okolo 2 km, ale niekedy aj cez 20km a ďalej. Nie sú ale dielom žiadneho vnútorného ani vonkajšieho nepriateľa alebo šialeného vedátora, nieto nejakých přitrúblych alebo akýchkoľvek iných šialencov, a už vôbec nie ani akýchkoľvek mimozemšťanov. Sú len a len dielom Matky Prírody. Vykoná ich okolo troch miliárd ročne na celej zemeguli. Niektoré z nich sa trafia do polí obilia alebo trávnych porastov (okolo miliardy ročne), a potom to takto dopadne. Naozaj ale len veľmi zriedka, odhadom v jednom prípade z niekoľkých stoviek tisíc (z tých prípadov, kedy sa trafí do poľa).

 

Ostatné prípady, kedy sa trafí do poľa, dopadnú "len" takto. Jednalo sa ale o úplne rovnaký pokus, úplne rovnako a úspešne vykonaný prenos energie. Len s tým zobrazením siločiar v rastri stebiel, prípadne interferenciami, to tak nejako "nevyšlo". Príroda nie je laboratórium, kde vedci zobrazujú magnetické siločiary v magnetických materiáloch. Preto príroda nahrádza nedostatky v použitom laboratórnom vybavení počtom vykonaných laboratórnych pokusov. (100 krát za sekundu na celej zemeguli)

 

Otázka dňa:

(Otázka na rádio Jerevan)

Jedná sa prírode predovšetkým o to, aby sa jej niektoré pokusy so zobrazením siločiar magnetického poľa v rastri stebiel obilia na poli podarili, alebo skôr o to, aby robila z ľudí hlupákov?

 

Rádio Jerevan odpovedá:

Nie je vôbec jasné, či prírode ide viac o to, vyrobiť občas na poli pravidelný obrazec, alebo urobiť z ľudí hlupákov. Je ale pomerne jasné, že sa jej veľmi dobre darí oboje.

 

Okienko do minulosti

Napríklad pracovníci vojenského a bezpečnostného výskumu najrôznejších štátov sveta odjakživa okrem mnohých iných vysvetlení údajne občas považovali záležitosť za intervenciu pracovníkov nepriateľských štátov a ich vojenského a bezpečnostného výskumu (Číňania Japoncov, Rusi Mongolov, Briti Francúzov, Američania Kanaďanov, Nemci Rakúšanov, Poliaci Čechov, Slováci Maďarov, Islanďania Eskimákov, Austrálčania Novozélanďanov, a naopak). Často boli obrazce považované za záležitosť vojenských výskumov a experimenty s prenosom energie na diaľku. Pretože takmer vždy išlo o veľmi utajovaný výskum, bude najlepšie radšej si ani nepredstavovať, akých záverov niekedy mohlo byť dosiahnuté.

 

Niet divu, že výskumníci považovali niektoré obrazce za pokusy a experimenty, aj dôkazy o diaľkovom prenose energie, keď v skutočnosti o prenos energie z miesta na miesto naozaj ide. Vzdialenosť v priemere 2 km, v niektorých prípadoch menej ako 100m, inokedy aj cez 20 km. Okamžitý výkon výboja blesku môže byť v určitom okamihu veľa cez 1015 J / s. Výboj trvá len niekoľko desiatok milióntin sekundy, takže vyžiarené býva len niečo medzi 1010 - 1012 J, ale občas aj oveľa viac.

 

Základnými úlohami civilnej i vojenskej rozvednej aj kontrarozviedna činnosti je výroba dezinformácií. Hodiť vlčákom kosť (novinári alebo ktokoľvek sa pokúša vysvetliť nevysvetliteľné čokoľvek), do ktorej sa môžu zahryznúť. Takéto veci sa preukázateľne diali, a nebudú tu nijako podrobnejšie rozoberané. Väčšinu z nich je dnes možné zaradiť medzi najrôznejšie konšpiračné teórie.

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pre vás pripravil, a všetky tu uvádzané údaje veľmi dôkladne teoreticky aj experimentálne preveril

 

Jan Ledecký

 

Každý veľký a zásadný problém v sebe ukrýva svoje vlastné riešenie. Núti nás k zmene myslenia tak, aby sme ho objavili.  N.Bohr
Hudba je moja vyznania. Jimi Hendrix
Toto je test, ako zistiť, či je vaša misia na Zemi ukončená: Ak čítate tieto riadky, ste nažive, takže nie je. Richard Bach
z