Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Originál v češtine - kruhy-v-obili-vedecky-realita (sci-re).
lightning
Vedecká realita (Sci-Re)
Všetok doterajší výskum Kruhov v obilí sa pohyboval takmer iba v oblasti sci-fi, science fiction
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kruhy v obilí

Vedec v laboratóriu nie je len technik: je ako dieťa, ktoré skúma prírodné javy, ktoré naňho môžu pôsobiť, ako by sa nachádzal v rozprávke. Marie Curie
Najväčší zo všetkých ľudských hriechov je hlúposť. O.Wilde
Elektrina je vlastne len usporiadaný blesk. George Carlin

Kruhy v obilí sa práve teraz presúvajú z fikcie do reality

PagPh
Nie je to vôbec jednoduché, ale spojenými silami snáď sa dielo podarí. Vzniká totiž veľmi vážne podozrenie, že ten, kto bol z výroby Kruhov v obilí najviac podozrivý, tj mimozemšťania, nielen nikdy žiadny nevyrobili, ale dokonca ani nikdy túto docela zaujímavú modrú planétu - zemeguľu, osídlenou výlučne miestnymi, domácimi, pozemskými potvorami, v celej jej dlhoročnej minulosti nenavštívili.

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Kruhy v obilí - vzkaz mimozemšťanom

Milí naši tak drahí, toľko hýčkaní, ale predsa len tak nešťastní mimozemšťania, zelení mužíčkovia a najrôznejšie slizovité potvory! Veľmi, naozaj veľmi veľa a naozaj úprimne vám ďakujeme za vašu všetku doterajšiu opateru, úsilie, pomoc a starostlivosť s ktorými ste sa doteraz venovali snahe, vyvolať v každom príslušníkovi čelade  humankind dojem, že jedinou príčinou vzniku ktoréhokoľvek Kruhu v obilí nájdenom kedykoľvek na ktoromkoľvek pozemskom obilnom poli ste vy. Začína to vyzerať, že ďalej už sa naozaj nemusíte vôbec namáhať. S veľkou pravdepodobnosťou sa už totiž od súčasnosti, ale aj kedykoľvek v budúcnosti, medzi iným predovšetkým pre účely vysvetlenie princípu vzniku akýchkoľvek pravidelných obrazcov v obilí, pre ktoré je asi najčastejšie používaný výraz Kruhy v obilí, zaobídeme (my, ľudstvo, pozemšťania, mankind) bez akéhokoľvek vášho ďalšieho zvýšeného a namáhavého úsilia.

 

Prestaňte už prosím konečne vyvolávať dojem, že existujete, v skupinkách najrôznejších samozvaných "vedátorov", záhadológov, ufológov, parapsychológov, pseudovedcov, vyznávačov viery v mimozemšťanov, pavedcov a podobnej zberbe.

 

Inými slovami, povedané trochu zjednodušene, chceli by sme vás naozaj veľmi dôrazne poprosiť o to, aby ste si zbalili všetky svoje fidlátka, šminky, batôžky, kufríčky, igelitky. Napchajte si do nich všetky svoje psychotronické pomôcky, merače síl myslenia, zhmotnovacie a odhmotňovacie aparáty, zariadenia na prenos myšlienok a hmoty, intergalaktické experimenty aj akékoľvek iné svoje fyzikálno - chemicko - biologicko - mentálne - psychofyziologické a parapsychologické experimentálne materiály. Predovšetkým si tam napchajte všetky tie svoje mirovlnné rúry, ktorými ste tuná, ako sa zdá, napáchali niečo viac ako 99,9% všetkých vašich pokusov a experimentov.

 

Schovajte si všetky svoje prkienka aj povrázky. Magnetróny, phasere, masere, nasere, lasere, posere, tasere, cyklotróny, vysery, synchrocyklotróny, fázotrony, granátosery, Roentgenovy lampy, mikrovlnné žiariče, elektrónové delá i akékoľvek iné zariadenia, ktorými ste kedy poľa našich milých poľnohospodárov ostreľovali alebo akokoľvek inak upravovali. Vrátane vaších nedostatočne veľmi intenzívne sústredených mentálnych aj momentálnych schopností aj energií.

 

Osedlajte svoje vznášadlá, lodičky, hadraplány, lietajúce taniere, babety, pramice, plavidlá, veslice, necky, motorové bicykle, mopedy, medziplanetárne koráby, aj akákoľvek iné vaše premiestňovacie strojčeky alebo zariadenia, a definitívne odtiahnite do prdele.

 

P.S. Nenapadlo vás už niekedy, že pristávať priamo na drôtoch elektrického vedenia vysokého napätia by dokázal jedine idiot?

 

Všeobecné informácie

Absolútne všetky predchádzajúce teórie o vzniku Crop Circles až doteraz používali niektoré sci-fi vysvetlenie. UFO, mimozemšťania, záhadné sily, nadprirodzené efekty, lietajúce taniere. Kozmické, intergalaktické, medzihviezdné, medziplanetárne a vesmírné energie. Paranormálne sily, sily myslenia, nadprirodzené sily, geopatogénne zóny, mimozmyslové vnímanie. Myšlienkové procesy rastlín.

 

Jediný skutočný dodávateľ energie v tomto prípade je Slnko (aj Zeme, ale len málo - oveľa menej ako 1% - geotermálnej energie). Žiadni hlúpi mimozemšťania, nič mimo Slnečnej sústavy.

 

Ktorúkoľvek z týchto teórií je možné teraz opustiť.

 

Každú z týchto síl i teórií je teraz konečne definitívne možné vyhodiť na hnoj. Mimochodom, nikdy predtým nič z toho na akékoľvek iné miesto ani nepatrilo.

 

Práve teraz prichádza Vedecká Realita, Science Reality, (Sci - Re), s jediným možným vysvetlením skutočnej podstaty vzniku kruhov v obilí, používajúce iba reálnych prírodných vied a odborov, mnoho z nich veľmi interdisciplinárnych.

 

Jedna z takýchto interdisciplinárnych vedeckých disciplín bola aktuálne vytvorená práve pre tieto účely, a pokúša sa vysvetliť príčiny vzniku poškodenia a poliehania, poškodenia, oslabenia obilia, ale aj akýchkoľvek ďalších prevažne monokultúrne pestovaných plodín

 

(Tzv. Elektro-fytopatológia, EFP )

 

Prvé pokusy a pozorovania boli vykonané, niektoré ďalšie sú v chode, Pozri aktuality.

 

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pre vás pripravil, a všetky tu uvádzané údaje veľmi dôkladne teoreticky aj experimentálne preveril

 

Jan Ledecký

 

Predstavivosť je začiatok tvorby. Predstavíte, si čo chcete, stanete sa tým, čo si predstavujete a nakoniec vytvoríte to, čo chcete.  G.B.Shaw
Písanie, to je tá najväčšia zábava, ktorú môžete robiť. T.Pratchett
Skúsenosť je to, čo máte, potom čo ste zabudli, ako sa volá. M.Berle
z