Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Originál v češtine - kruhy-v-obili-chronológia-podrobnosti. Ospravedlňte prosím, chyby strojového prekladu.
lightning
Chronológia - Detaily
Kruhy v obilí - podrobnejšie informácie

o poliehaniu, poškodenie, oslabenie obilia

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kruhy v obilí

Je ťažké zistiť, čo človeku naozaj prináša šťastie.  Kin Hubbard Chudoba ani majetok sa príliš neosvedčili. 
Cudzinca, poslanca a opilca ústava ochraňuje najviac. W.Rogers
Ak váš experiment vyžaduje štatistické  E.Rutherford vyhodnotenie, je lepšie uskutočniť iný.

Kruhy v obilí, Agrosymboly

Chronológia - Detaily

PagPh

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

Chronológia poliehaniu, poškodenie, oslabenie obilia - ďalšie podrobnosti

Na tejto stránke budú zobrazené postupné zmeny obilných porastov, ktoré sa vyskytovali predovšetkým v blízkosti a okolí niektorých pozorovaných pravidelných štruktúr (Kruhy v obilí). Je to niečo nesmierne zložitou akákoľvek dokumentácie v tomto zmysle je prakticky nulová, a možno ju získať viacmenej náhodne. To je spôsobené najčastejšou chybou úplne všetkých prieskumníkov Crop Circles, ktorí objekt zdokumentujú, a tým pre nich práca končí. Neuvedomujú si totiž ani v najmenšom, že objekt, ktorý práve zdokumentovali, podlieha časovému (chronologickému) vývoji až do zberu. Hoci sa im doteraz nikdy nepodarilo zachytiť dej od samého začiatku, je veľmi zaujímavé aj to, čo nasleduje potom, čo oni svoju činnosť ukončí. To, čo zdokumentovali, patrí z hľadiska chronológie skôr medzi výnimky, pretože objekt vznikol veľmi rýchlo, pravdepodobne predovšetkým vďaka Domino Efektu a Butterfly Efektu. To ale vôbec neznamená, že sa na mieste nič nebude diať ďalej, naopak. Určité zmeny je totiž možné pozorovať až do zberu.

 

Ako už bolo spomenuté, z dokumentácie, ktorú na mieste kúpila veľká väčšina "prieskumníkov", nie je možné z hľadiska chronológie odvodiť absolútne nič, pretože miesto takmer zo zásady nenavštevujú opakovane. Je ale našťastie možné využiť viacmenej náhodného javu, že niektoré zábery, dokumentujúce jav, zhotovené najrôznejšími lovci pravidelných obrazcov v obilí, boli zhotovené v rôznej dobe.

 

Jedinú výnimku z vymenovaného pravidla tvoria tie prípady, kedy dôjde po nejakej dobe k dotvoreniu obrazce - pribudnú niektoré ďalšie časti. V takom prípade uznajú niektorí "prieskumníci" za vhodné, zdvihnúť svoje pérdele z pohodlných kresiel a ísť objekt vyfotografovať znova.

 

Okamžite síce narazíme na ďalšiu obrovskú chybu, KTORÚ BY SI ŽIADNY FOTOGRAF NA CELOM SVETE NEPONESIE NIKDY NEMAL DOVOLIŤ. Tou je veľmi smutná skutočnosť, že nimi vytvorené snímky (publikované na ich webstránkach) nie sú zásadne nikdy označené dátumom zhotovenia fotografie, ale dátumom (pravdepodobným) vzniku obrazce. Po nejakých parametroch EXIF, kde je možné, okrem iného, ​​dátum snímke veľmi ľahko uchovať, už vôbec nemá cenu pátrať. EXIF je úplne automaticky priradený úplne ku každému snímke pořízenému digitálnym prístrojom, osahuje veľmi veľa údajov o snímke (dátum čas, expozíciu, typ prístroja) a bežnými procesy úprav nie je možné sa ho zbaviť. Je veľmi pravdepodobné, že všetci dokumentaristi javu Crop Circles ani nevedia, že niečo také existuje, a ak áno, tak ho zo záhadných dôvodov z každého záberu odstráni, pretože sa snaží byť záhadnejšie ako tajomný hrad v Karpatoch. Nezostáva preto ako kompletne všetky dokumentaristu javu Crop Circles požiadať, či by tieto informácie mohli do svojich existujúcich webových databáz doplniť. Aspoň to jediné a najdôležitejšie, skutočný dátum zhotovenia fotografie. Vypovedaciu hodnotu ich webových stránok by potom okamžite stúpla odhadom minimálne o 10 000%.

 

Svetlou výnimkou zo spomenutého pravidla je Klaus Leidorf. Jedinou príčinou tejto skutočnosti je ale celkom pochopiteľná skutočnosť, že je on predovšetkým Pán Fotograf  Klaus Leidorf, vynikajúci profesionál v oblasti predovšetkým leteckej fotografie. Fotografie obrazcov v obilí pre neho predstavujú prakticky len vedľajší produkt.

 

Aj napriek spomínanej ťažkosti možno občas, aj keď skôr výnimočne, nejaká podobná pozorovanie urobiť. Niekedy sa totiž stane, že svoje fotografické akcie uskutoční prieskumníci v rôznom čase. Aj keď skutočný dátum zhotovenia fotografie sa z ich webových stránok nedozvieme nikdy, ako už bolo spomenuté, aspoň približne je možné niečo odhadnúť podľa stavu porastu. Takéto prípady budú predvedené tu.

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pre vás pripravil, a všetky tu uvádzané údaje veľmi dôkladne teoreticky aj experimentálne preveril

 

Jan Ledecký

 

Nevie nič a myslíš, že vie všetko. To ho jasne  GBShaw predurčuje pre politickú kariéru.
Fyzikálne zákony sa dajú vysvetliť aj  A.Einstein servírke.
Mnoho ľudí zmešká veľkú príležitosť, pretože išla okolo TAEdisona v montérkach a tvárila sa ako práca.
108
z