Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Originál v češtine - kruhy-v-obili-anomálie-rastu.
lightning
Anomálie dozrievania
V každom obrazci v obilí je možné nájsť nejaké nerovnomerne dozrievajúce, pokrútené rastliny
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

 Lepšie slad, jačmeň, pivo, pivovary, pivovarníctvo.

Najviac vzrušujúce veta vo vede, pri ohlásení nových objavov, nie je 'Hurá!' ale 'To je legrace ...'  I.Asimov
Veda je najlepší protijed proti otravám nastrojeným bludmi a poverami. A.Smith
Mladší si o starších myslia, že sú hlupáci, no staršie to o mladších vedia.  G.Chapman

Kruhy v obilí, Agrosymboly Anomálie dozrievania

PagPh
Kruhy v obilí, ktoré boli vytvorené čisto prírodnými silami, nerozlučne sprevádzajú najrôznejšie "nevysvetliteľné" anomálie. Okrem iného ide o najrôznejšie anomálie rastu a dozrievania, vyvolané elektrinou.

Úvod

V každom obrazci v obilí je možné nájsť nejaké nerovnomerne dozrievajúce, pokrútené rastliny, rastliny s hluchými klasmi, rastliny s abnormálnymi semenami (deformované, menšie, horšie klíčiace). Nezostáva než všetkým doterajším prieskumníkom, či už dlhoročným harcovníkom prieskumov kruhov v obilí, alebo ktorýmkoľvek náhodným návštevníkom fotografujícím také javy, pekne poďakovať za ich fotografie, grafy, vyhodnotenia, a oznámiť im, že takmer bez výnimky bolo všetko čo vyhodnotili, aspoň zo štatistického hľadiska, absolútne na nič. Treba si totiž uvedomiť, že napríklad počet semien obilia, ktoré sú ročne na svete vyprodukované, je možné vyjadriť číslom číslom najmenej 1018. To, že niekto niekde náhodou nájde pár pokrútených semien, ktorá ešte selektívne vyberie bez použitia dostatočne objektívne náhodnéej formy výberu, bohužiaľ príliš veľkú vypovedaciu hodnotu nemá. Bolo by potrebné podrobiť analýze trochu štatisticky významnejšiu vzorku, a predovšetkým vyberať objekty podľa regulárneho pravidla náhodného výberu.

 

Inequality growth after lightning discharges

Objectively, it must be recognized, that the growth irregularity, of course, in place, that was hit by lightning, really occur. To a greater Extent against unaffected places. In unaffected areas, of course, there are also present, but in a less Extent. The total number of plants in corn field on 1 štvorcového kilometra is round one billion (109 ), and the number of seeds that are harvested on this one štvorcového kilometra, is around 20 billion.

 

Lepšie pivovary, jačmeň, whisky, pivovarníctvo, slad, pivo.

 

 

Stránka sa pripravuje

Niektoré čiastkové informácie je možné zatiaľ nájsť napríklad na niektorých súhrnných stránkach. Jednou z najrozsiahlejších je zatiaľ predovšetkým stránka Kruhy v obilí - vysvetlenie. Ďalšie pomerne rozsiahle informácie je možné nájsť na odkazoch zo stránky Texty. Tam sú predovšetkým odkazy na niektoré publikované texty. Aj niektoré doteraz nepublikované, možno definovať ako predpremiérové, demo verzie. Ďalší súbor netriedených textov sa nachádza tu. Texty budú samozrejme priebežne pribúdať.

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

Záznam obrazca magnetických siločiar v poli obilia

Až zarážajúca, mätúca, šokujúca a ťažko uveriteľná, ale aj oči otvárajúca podobnosť

Kruh v obilí - záznam siločiar elektromagnetického poľa generovaného výbojom blesku

Hodnota prúdu sa blíži 106 - miliónu Ampérov (známe školské experimenty 20 - 30 A)

 

  

Presne v okamihu výboja blesku prúdia cez steblá obilia indukované aj privedené (ionizovaným vzduchom, koronový výboj) elektrické prúdy. Vďaka nim sa steblá a ďalšie časti rastlín správajú ako akýkoľvek iný vodič a vykazujú v takom okamihu elektromagnetické vlastnosti.

 

Išlo pravdepodobne o jednu z najväčších mystifikácií a zábavy, kanadských žartíkov, ktoré si kedy Matka Príroda z užaslého ľudstva robila stovky aj tisícky rokov.

 

S uvedenými myšlienkami je možné nesúhlasiť, je možné proti nim aj protestovať, je to ale asi tak naozaj všetko, čo sa s tým alebo proti tomu dá robiť. Tzv. postulát Járu Cimrmana.

 

Lepšie pivovarníctvo, pivovary, jačmeň, pivo, slad, whisky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pre vás pripravil, a všetky tu uvádzané údaje veľmi dôkladne teoreticky aj experimentálne preveril

 

Jan Ledecký

 

Moderná veda má veľa využití; jej hlavný účel je ale poskytutie podrobných vysvetlení chýb bohatých ľudí.  G.K.Chesterton
Dobro a zlo sú len slová. Všetko záleží na tvojich činoch.
Predstavivosť, to je základ mojej tvorby. Zvyšok je utváraný tak trocha ako sci-fi. Jimi Hendrix
z