Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Originál v češtine - kruhy-v-obili-záblesk-roka.
lightning
Crop Circles - Záblesk roka
Výboj blesku je schopný vyvolať poľahnutie, ohnutie stebiel k zemi takmer celého poľa, alebo jeho veľmi podstatnej časti.
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Kruhy v obilí

Verte si! Verte vo svoje schopnosti! Bez skromnej, ale rozumnej dôvery vo vlastné sily nemôžete byť úspešný ani šťastný.  N.V.Peale
Nie, nie je nutné premýšľať; stačí len logicky uvažovať. N.Bohr
Niekedy by som si prial, aby ma uniesli mimozemšťania a zvolili ma svojim vládcom.  G.Noory

Kruhy v obilí, Agrosymboly Záblesk roka

PagPh
V niektorých prípadoch, ozaj iba veľmi ojedinelých,  nastane poľahnutie okamžite alebo takmer okamžite po výboju. Tiež sa občas stane, že poľahne, ohne steblá k povrchu zeme, takmer celé pole (80-90%), zatiaľ čo v bežných prípadoch 20-30%.

 

Úvod

Tu budú umiestnené fotografie z jednotlivých rokov, kedy vďaka zásahom bleskov bola poľahnutá podstatná časť poľa, alebo rovno celé (Benátecká Vrutice 2008). Čelákovice boli pôvodne považované za záležitosť roku 2009, ale jednalo sa tiež o rok 2008. Pre rok 2009 bude nutné vymyslieť niečo iné.

 

 

Stránka sa pripravuje

Niektoré čiastkové informácie je možné zatiaľ nájsť napríklad na niektorých súhrnných stránkach. Jednou z najrozsiahlejších je zatiaľ predovšetkým stránka Kruhy v obilí - vysvetlenie. Ďalšie pomerne rozsiahle informácie je možné nájsť na odkazoch zo stránky Texty. Tam sú predovšetkým odkazy na niektoré publikované texty. Aj niektoré doteraz nepublikované, možno definovať ako predpremiérové, demo verzie. Ďalší súbor netriedených textov sa nachádza tu. Texty budú samozrejme priebežne pribúdať.

 

Záznam obdoby obrazca magnetických siločiar v poli obilia

Až zarážajúca, mätúca, šokujúca a ťažko uveriteľná, ale aj oči otvárajúca podobnosť

Kruh v obilí - záznam siločiar elektromagnetického poľa generovaného výbojom blesku

Hodnota prúdu sa blíži 106 - milión Ampér (známe školské experimenty 20 - 30 A)

  

Presne v okamihu výboja blesku prúdi cez steblá obilia indukované aj privedené (ionizovaným vzduchom, koronový výboj) elektrické prúdy. Vďaka nim sa steblá a ďalšie časti rastlín správajú ako akýkoľvek iný vodič a vykazujú v takom okamihu elektromagnetické vlastnosti. K tomu všetkému sa ale obrazec v obilí objaví najmenej niekoľko dní, niekedy až niekoľko týždňov po výboji blesku. Je to preto, že zasiahnuté rastlinné tkanivá slabnú veľmi pomaly, vďaka obrovskej zotrvačnosti a v jej dôsledku veľmi pomaly prebiehajúcim zmenám v rastlinách ( EPP, Chronológia ). Vďaka tomu, že sa niekedy na mieste môžu odohrať veľmi zložité interferencie a rezonancie, sa niekedy môže vytvoriť veľmi zložitý obrazec. Jediný výboj blesku vyžiari energiu, na ktorú by elektrická lokomotíva prešla niekoľko tisíc kilometrov. Priemerný (!) Výboj. (Zjednodušený výklad)

 

Išlo pravdepodobne o jednu z najväčších mystifikácií a zábavu, kanadské žartíky, ktoré si kedy Matka Príroda z užaslého ľudstva robila stovky aj tisícky rokov.

 

S uvedenými myšlienkami je možné nesúhlasiť, je možné proti nim aj protestovať, je to ale asi tak naozaj všetko, čo sa s tým alebo proti tomu dá robiť. Tzv. postulát Járu Cimrmana.

 

 

V prípade záujma kontaktujte cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stránku pre vás pripravil, a všetky tu uvádzané údaje veľmi dôkladne teoreticky aj experimentálne preveril

 

Jan Ledecký

 

Neexistuje väčšia brzda vedeckého pokroku, ako túžba vykonávať ho príliš rýchlo.  G.C.Lichtenberg
Príroda nepotrebuje výpočty k dosiahnutiu cieľa.  R.W.Emerson
Medzi genialitou a hlúposťou je rozdiel iba v tom, že génius má svoje limity.  A.Einstein
pz