Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-КЗ-пояснення . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Гра закінчена.
(Гра називається GATE кола на полях)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - пояснення - Пенсіонер

Вірний своїй крутизні собі виключає можливість, що виявлено не було. (Heraclitus)

Істина чужим, ніж що-небудь можна придумати. (E.A.Poe)

Omnia vero fulmen gubernat:Спалах є скрізь. (Heraclitus)

Перший тільки природне пояснення принципу формування  кругів на полях,  з використанням перевірених, повторюваних статистично перевіряються наукові процедури і методи дослідження. Завод анатомії, патології, фізіології, біології, хімії, археології, фізики, гідрометеорологія, спелеологія, геології, електрики, магнетизму, і інші, часто міждисциплінарних областях.

таємницю кругів на полях буде остаточно вирішене

Розряду блискавки - це одна причина будь-якого кола в кукурудзу , знайшов у будь-який час в будь-якому полі кукурудзи.

Crop circles created by Lightning Electromagnetic Fields
Crop circle - a simulation of Lightning Electromagnetic Fields

Схематичний вид праворуч показує одне з ряду дуже цікавих аналогій в Круги на полях і фізичні властивості грозових розрядів. Подібність номер 1 розряду блискавки в структуру зерна (растрові) запис його електромагнітних силових ліній. , Аналогічний процес, як при зйомці фотографій. Результат відображається (дзвінків) на кількість днів.

Розряду блискавки - це одна причина будь-якого кола в зерна , знайдені в будь-який час в будь-якому полі кукурудзи.

 

Це дуже, дуже скорочена версія сторінки, яка знаходиться в Круги на полях - пояснення , а також ряд додаткових сторінок у всьому Інтернеті cropcirclesonline.com .

 

Містить тільки декілька дуже простий пароль.

 

По-перше, це необхідно рекомендувати всім, хто хоче дивитися по телевізору бездушні суміш " пророцтва майя і кола на полях ", або не дай Бог хтось його вже дивився, щоб спробувати покласти все, що звинувачення в перспективі тут розміщені роз'яснення. До речі, ті, tupouni абсолютно не знають, що є показує формування кіл на полях зі струмом від блискавки. Це був грім серед ясного неба », громом серед ясного неба", який може бути майже чув (відсутність хмар і багаторазового відбиття звуку між ними і землею). Але коли камера оператора п'яний і хропе, не буде чути звичайний шторм, і не дивно, що вона повинна бути замінена записом матеріал повинен попередити розряду блискавки.

 

Це відноситься, звичайно, плодом будь-який інший подібний "художній шедевр", який коли-небудь був призначений на тему вказано. Випадкова, таких як " Кола на полях: В пошуках істини ", або" Що на Землі в таємниці круги на полях ".

 

За введення в основні історичні перспективи з цього питання кіл на полях можна відвідати веб-сайт Wikipedia - Круги на полях . Більшість з пояснень, хоча подані або падає майже повністю в межах псевдо (лженауки), але принаймні служити в якості основної інформації про поточний вид на весь запитання.

 

 

Новий погляд на питання про колах на полях

 

Кола на полях - пояснення - дуже скороченому варіанті.

 

Будь-хто, хто стверджує, що кола на полях створені інопланетянами (НЛО, літаючі тарілки), є ідіотом.

 

Будь-хто, хто говорить, що кола на полях створюються людьми, це нерозумно.

 

Будь-хто, хто говорить, що кола на полях генерувати плазму, електрично заряджені вихори повітря, звані вихори ніколи не бачив ні nenapodobil або математичне - фізичних nesimuloval це "нині кілька дезорієнтований".

 

Будь-хто, хто стверджує, що кола на полях, коли і де він створює або створив, жахливі ботанік. (D & D)

 

Будь-хто, хто має найбільшу жарт закохався в мати-природа так чудово ("це не приходило в голову сама по собі, вона повинна була зробити людей"), він відправився в поле зерна, щоб створити щось подібне для того, щоб підтримати їх вимогу, що це нерозумно простодушний.

(Не наукових експериментів і експериментальній перевірці обгрунтованості)

 

Будь-хто, хто стверджує, що розряд блискавки не може створити щось на поверхні, такі як вплив на прикладеному фото ідіот.

Див дещо інші супутні зображення ще не опубліковані (в основному, в якості посилання). Чи можливо їх подякувати італійських дослідників. Тисячі опубліковані та неопубліковані фотографії таких "доказів людської діяльності" - "отвір для пальця."

 

Будь-хто, хто говорить, що кола на полях створюються з якоїсь дивної, незрозумілої і невідомою електро - магнітного - механічна енергія, завдяки якій дія в такому місці, навіть після відносно тривалого часу, ви можете зареєструватись ряд незвичайних явищ і ефектів, таких як LIMA - Блискавка Індуковані магнітні аномалії (відхилення компаса), інфрачервоне випромінювання (тепло, накопичене), незвичні реакції людини і тварин розлади мікроелектроніки (під впливом залишкового електростатичного заряду) і в стані вивести з цього, що тільки таким природним, існуючих і діючих явище грозового розряду нерозумно.

 

crop circlescrop circlesНовий Йічин, 3 Сьомий 1999-ому Будь-хто, хто може сказати, що це абсолютно типовий фрактальний візерунок, розгалужені в сторони точно у відповідності з правилами поведінки іскрових розрядів, які з'явилися в один прекрасний день в полі зерна в Чеській Республіці може бути створений будь-який інший процес, ніж грозового розряду ідіот.

 

Одним з найбільш типових характеристик грозових розрядів є їх фрактальної структури, поступово розгалуження на все більш тонкі структури.

Один із самих загальних рисах закономірності в їх зерно, почекайте хвилинку, що це насправді, зараз це якось не в змозі оснастити ...

Те, що це був їх фрактальної структури?

 

Будь-який, хто посміє сказати, що мертві мухи, часто зустрічаються в місцях знаходження кола на полях, а також будь-яких інших мертвих комах або будь-яких інших мертвих тварин, убитих щось інше, ніж розряд блискавки нерозумно.

 

Той, хто не може зрозуміти, що абсолютно всі, без винятку, так звані «аномалії», що в багатьох місцях з'являються круги на полях, можна пояснити таке місце нещодавно грозових розрядів, ідіот.

 

Перший і найбільш яскравий приклад такої аномалії геомагнітного поля

Блискавка наведеної магнітної аномалії , блискавка індукованого магнетизму Remanent , блискавка індукованого магнетизму , Remanent магнетизм - тисяч технічних книг, і описані тисячі тонн друкованої папери.

Будь перераховані пароль, просто введіть в пошуковій системі Google

Було б, можливо, достатньо, щоб дізнатися деякі англійською мовою, ви Купи листкове уфологічних záhadologický ...

 

Той, хто не розуміє, що причина не тільки всіх колах і регулярно резонанс і інтерференційних картин в зерні, але майже всі подали зерна в світі, яка нерозривно супроводжує пошкодження електроенергії від грозових розрядів і поступове ослаблення рослин ідіотом .

 

До речі, фермери знають це дуже добре, але цілком зрозумілих причин залишив (залишити) для себе. Це цілком природно, враховуючи той факт, що вони якось краще і більш природно зливається з природою, і можна оцінити увагу хоча б приблизно, інстинктивно, що там відбувається, набагато краще, ніж інша частина аудиторії. Не доведеться мати справу з ним, але ніколи не буває занадто гордий. Це, звичайно, не потрібно пояснювати, і polovzdělaným неосвічені дурні, як уфологи і záhadologové «експертів» по різних паранормальних явищ. Тисячі сільськогосподарських наукових та фахових статей, публікацій. Багато посилання на перевірених наукових ресурсів і спеціалізованих видань, таких як сільське господарство тут .

 

М'яч на вашій стороні майданчика, ви Купи вошива уфологічних záhadologický. Спробуйте вдарити його по крайней мере. На нашій половині поля, але вона ніколи не була йти ...

 

Вам може знадобитися, щоб спробувати довести, що саме місцях ( GPS базу даних ), де коли-небудь круги на полях з'явилися, в результаті чого природним чином так природно, як описано на цьому сайті (це більш ніж 99,9% всіх випадків), було кілька хвилин, годин, днів або тижнів до його фізичного видимість (відкриття) впливу грозових розрядів. Можливість тут, і завжди буде. Досить було запитати метеорологи. Ха, ха, ха. Привіт, Привіт, Привіт .

 

Якщо ви вирішили використовувати найпростіший спосіб принаймні спробувати довести свою правду, і спроби заперечувати будь-які претензії, які розташовані на цьому сайті, VKPZU , то ви дійсно заслужили ви, як хтось досить дупу удар . Це буде дуже цікаво яким готові оприлюднити результати таких досліджень, щоб сказати.

 

GPS - база даних - найбільша колекція сайтів GPS знайдені кола на полях коли-небудь зібраних в світі. Вона містить не тільки багато сайтів, GPS, які відомі і деякі спостерігачі вже виявили в образах карт різних додатків, і опубліковані. Перш за все, звичайно, Google Earth , тому що вона дозволяє місцях, де такі карти доступні, перегляд стану в різні періоди часу, але і, наприклад, на Bing Maps або Yahoo Maps.

 

Звичайно, містить, щонайменше, двадцять сайтів, які призначені карті документи, описаних додатків доступні, але до цих пір не виявлені або розкриті.

Швидше за все, з Італії.

Звичайно, не вичерпавши всі можливості, і уважні спостерігачі в цих місцях розкриті або біля нього, звичайно, з'являється.

Звичайно, є місця, де круги на полях фотографії, записані на картах, але земля дослідження ніколи не були розташовані, людство ніколи не знало про нього (наприклад, багато з Італії, один в Чеській Республіці - буде опублікований у часі)

Крім того, часто можна місцевому місцевих обстеження з використанням Google Earth відкрити для себе багато цікавих фактів пов'язаних в прилеглих і віддалених місцях. Знову ж таки, наприклад, число таких випадків з Італії, але не тільки там.

 

GPS база даних містить в основному серію точних даних GPS знайти на різних кіл на полях по всьому світу, точне місце розташування GPS не був опублікований (сотні). Він буде опублікований в повну версію в найближчі дні, до кінця 2012 (тобто, незабаром після кінця світу)

 

Іншим прикладом продовження тут .

 

-----------

 

VKPZU - Ви Купи вошива záhadologický уфологічних

 

Сторінка підготовлена ​​для вас, і все тут теорію і стверджує, що дуже ретельно як теоретично, так і експериментально перевірено

 

Jan Ledecký

 

Кола на полях - таємниця виявлено.

 Раз і назавжди, на віки вічні.

Неймовірно примітивні, так би мовити непристойно дурним або навіть дурне пояснення. НЛО ентузіастів, таємниця, парапсихологія, літаючі тарілки, невідоме й неіснуюче енергії та подібні дурниці можуть домовитися odtransportovat No Return (нескінченність).

Іншими словами, вони можуть тягнути в дупу .

Те ж саме можна сказати і про інопланетян .

У тому числі Пароубек Marťanů.Také можна перетягнути в ...

z