Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Це початковий переклад, машина, практично без змін. Комп'ютерні генерується з оригінального чеського і англійського оригіналу. Він буде постійно вдосконалюється і змінюється. Дякуємо за ваше розуміння.

lightning
Роз'яснення назавжди.

Природне пояснення принципу круги на полях

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Круги на полях є блискавки. Це фотографічна запис під час моделювання електромагнітних силових ліній електричних струмів в сітці на поверхні рослин кукурудзяному полі.

Круги на полях утворюються блискавки. Мімічні фотографічного запису при моделюванні електромагнітної лінії силового поля за рахунок зміни структури сітки на поверхні рослин кукурудзяному полі.

 

Новий пошук від загальної лабораторної практики,

імітують процес створення моделей круги на полях в полі під час розряду блискавки

Зверніть увагу, в першу чергу тут на цьому сайті, будете попереджені про всі ідолопоклонників, шанувальників, шанувальників і фанатів НЛО, літаючих тарілок, інопланетян і подібні дурниці. Таємничий, розуму і непроверяемие пояснення причин кіл на полях. Прихильників і пояснення як мікрохвильові печі, їжаки, кенгуру, передача ідей, які, перш ніж читати такі пункти намагаються очистити якомога ретельніше. В іншому випадку, існує серйозна небезпека того, що вони блювота під час читання. Або з цього лайна міг так само легко.

 

Камери Вільсона, бульбашковій камері

електронний трек
слідів часток

На деякі моделі можна відзначити, що існують процеси, що відбуваються, схожий на рух частинок в камері Вільсона або в бульбашковій камері, але в більшому масштабі. Пристрої, описані записані треки частинок, маса яких наведені в атомних одиницях, 1/12 C = 1, Da, або їх фракції. Протон, нейтрон, антипротон - приблизно атомна одиниця маси електрона і позитрона - приблизно 1/1000. Частинки рухаються в основному в магнітному полі. Їх енергія виражається в електрон-вольт - еВ, 1,16 х 10 -19 Дж і заряд електрона складає 1,16 × 10 -19 C. В області зерно рухається частинка з масою десятих грама до десятків грамів, тобто порядок більше, ніж 10 23 разів важче, обвинувачення може бути виражена в одиницях кулонівського або набагато більше енергії в кДж, тобто 10 разів 20 разів або більшої вартості ніж атомних і субатомних частинок. Лі протягом деякого часу піддаються мільйони вольт напруги, струми в сотні тисяч ампер, а магнітне поле у багато мільйонів разів вище, ніж в камері Вільсона. Прикладене зображення кола у верхньому правому зерно дуже разюче нагадує спіраль - синусоїдальна рух заряджених частинок в магнітному полі грозового розряду. Це можна порівняти з пробігу електрона в магнітному полі - малюнок нижче, запишіть шириною 25 см. Це був отриманий з сайту sciencephoto.com, зроблені в Національній лабораторії Лоренса Берклі ( веб-сайт ), однієї з лабораторій університету Каліфорнії ( сайт ), членом Національної системи лабораторії, у віданні Міністерства енергетики США ( веб ). Подібні «сліди часток", є ряд інших зображень кіл на полях, і вони створили спеціальну сторінку. Тому, будь ласка, вибачте за тимчасові збої в роботі зв'язку. Посилається сайт буде також описують деякі ймовірні властивості "часток" ефект, пов'язаний з вищезгаданої картини кіл на полях, або частина з них виникла.

 

Інформація буде пізніше бути розширене, особливо на засланні. У всякому разі, можливо, хтось шукає інопланетян, вони бачать зображення траєкторії субатомних частинок, таких як камера Вільсона, або результати експериментів ЦЕРН?

 

 

Фігури Ліссажу

Перешкод і резонанс

імітувати холодильник і Ліссажу моделей в рослинах

Крім того, цілком імовірно, що дуже надзвичайні збіг сталося десь у формуванні кола на полях (особливо у складні геометричні візерунки) до дуже сильних перешкод і резонансів описані всі сили, що беруть участь в їх створенні. Ці механічні сили - повітря, землетруси, удари і тиск хвилі, резонансні порожнини під землею, а також електростатичні та електромагнітні сили. У всіх випадках, перерахованих в радіусі декількох метрів до десятків метрів від точки впливу ударних сил були величезними, абсолютно поза досяжності будь-якого звичайного людського уяви. Деякі моделі з'являються круги на полях, то в якості звіту про резонанс і інтерференційних явищ, які сталися за зернових мотузку. Не слід забувати, чоловіків і Kyrilian Ліхтенберг, але іноді до них і в інших місцях. Додається фотографія показує лівого зображення демонстративно спроба довести поточної індукції у рослин

 

 

Наступні моделі кіл на полях разюче схожі зору магнітних полів, таких як металеві, феромагнітні стружки. Розряд виступає в якості провідника, розташовані перпендикулярно до землі і створює навколо себе величезну електромагнітного поля, яке індукує з усіх предметів у цьому районі.

Форм електромагнітного поля, створюваного однієї, двох і шести еквівалентних розрядів блискавки.

 

Круги на полях нагадує електромагнітних силових ліній, які були створені в електромагнітному полі залізні стружки, один, два і шість еквівалентних електричних розрядів, попрямував прямо до поверхні землі через глибоко під землею. Були отримані таким же чином, що ви бачите на зображенні праворуч, а не просто як простий коло. Були створені по всьому комплексу інтерференційна картина. Вони були сформовані саме в момент розряду блискавки, але були оброблені протягом декількох днів, тижнів або навіть довше, завдяки дуже повільний хід природних процесів всередині рослини, неначе під впливом природних розробника. Додаються картини можна збільшити за допомогою миші. Спалах мається на увазі у всіх випадках здійснюється неймовірно схожий на фотографічній спалахом. Поверхня хлібні поля діяв неймовірно аналогічно тому, що відбувається під час експозиції фотоматеріалу. Авіація археології використовується аналогічний термін "природний розробник", щоб пояснити процес, при якому рослинність є розвиток симптомів  cropmarks. (Див.)

 

Рослинність діє як свого роду хімічний по впливу негативних Розробник: викликає приховане зображення. Відкриття з повітря: історія повітряної археології , Лев Деуїлів, Молодий Фронт 1979 року, стор 50

 

Цікаво, що дуже схожі моделі, ймовірно, для створення перешкод випромінювання і тільки один випадок ексцентрично наступних розрядів в розширенні повітряної війни, яка створила перше велике завоювання,  Return Stroke.

 

 

 

Трохи фізики ...

Просто для прикладу, можна зазначити, що кожен електрон в середньому розряді блискавки, то є найважливіша частина - зворотний хід, основним електричним струмом, побачити блискавки, передає енергію приблизно 10 30 разів більше, ніж потрібно електрон, щоб перейти з рівня на рівень з ру атома водню, але це насправді досить. Електрони в таких розрядах блискавки в середньому близько 10 21, який, хоча здавалося б, не вистачає, це приблизно 300 кулонівською, який, у свою чергу, мабуть, зовсім ні.

 

 

До речі, тут є посилання на увагу, що це точно знаходиться в кінці цієї сторінки, деякі читачі, бо насправді не було прорватися в

 

Тут, швидше теоретичні міркування:

Регулярність форм кіл на полях і їх високо статистично вище середнього відносно часто високоточних кількох осі симетрії

Нерухомість все ще важко пояснити закономірності в їх зерно є дуже поширеним явищем симетрії і більш ніж на одну вісь, 2, 3, 4, 5, 6 і більше, центральна симетрія і дуже точне дзеркало. Один з найбільш важко контролювати відображення пропонує плазми розряду, а його вплив на землю і тільки після того, як можна створити щось на зразок гігантської безпрецедентний атомних і молекулярних структур. Кристалографії, атомних і молекулярних орбіталей гибридизованном та їх варіанти, сполучених подвійних і потрійних зв'язків циклічних і вуглецевого ланцюга або кремнію. Звичайно, це дуже туманно і навряд чи доказовою міркування. Слід зазначити, що плазму, яка може мати довжину до одного метра на багато мільйонів вольт, розміром в декілька кілометрів і являє собою струм, який іноді близько мільйона ампер, можна зробити те, що він хоче, і можна розглянути кілька людей ...

 

Кілька пунктів, за описом процесу, але місце, на якому можна припустити - і теоретично і практично - звичайно, коли-небудь в майбутньому, набагато вище, безвідмовності - обертового електромагнітного поля. До нього це відображення в порівнянні з потенційним впливом крапель води в рідкому або тонкий шар рідини, яка всі теоретичні і практичні дослідження набагато більш доступним.

 

У природі, успішні моделі повторюється. Від нескінченно малого до нескінченно великим. Ян Артюс Бертран. Краще всього, якщо людство перестає бути приголомшеним спокушати природу "заборона" створює закономірності кіл на полях. Просто сказати, що він може, як і будь-яка закономірність в іншому місці. Комп'ютер математичного та фізичного моделювання може бути відкладено в будь-який час у майбутньому, а також попередні теоретичні пропозиції та ідеї будь-якого фізичних моделей. Мати-природа з ручкою себе дуже добре і без дурних іноземців. Красиві форми кристалів льоду на склі, а також будь-кристалічної структури, мати-природа створює свої пристрої без допомоги будь-яких смішний і ідіотської іноземців. Просто дивитися. Ніхто не шукає інопланетян, коли він зависає вікно, або коли вони бачать, базальтовий орган в будь-якій точці світу. Дияволи Postpile Національного фотографія пам'ятника Служба національних парків США

 

Ось тільки спрощений огляд:

Відразу після удару блискавки, означало перше велике потрясіння -  Return StrokeВ якому є дуже короткий час (кілька мільйонних часток секунди) дуже вузький плазмовий шнур, 5-10мм, який відразу ж починає швидко розширюватися в навколишнє середовище і приводять в рух оточуючих повітряних мас. Випромінюється в навколишній простір, а також поставляє тепло навколишнього повітря і, отже, кінетичну енергію багатьох мільйонів джоулів на метр розряду. Пучков електромагнітного випромінювання з сайту каналу блискавки поширюється зі швидкістю світла, розширення повітряного стовпа встановлений швидкостями, порівнянними зі швидкістю звуку, тобто приблизно в мільйон разів повільніше. Протягом частки секунди, щоб зіткнутися з масою дуже швидко рухається стовп повітря в повітрі вже стояли на відстані десятків метрів від розряду, а в цей час може бути в цій швидко рухається стовпа повітря в наступних потрясінь -  Restrike. Термін "швидко рухаються стовп повітря" розуміється, звичайно, відносно, колонка переміщається швидко в порівнянні з навколишнім повітрям. У порівнянні з електромагнітними променями, що переміщуються і відображають в собі, мільйон рухається повільно.

 

Потім можна також розглянути питання про розширення повітряного стовпа позаду об'єкта, циліндр, різко певний, скажімо, діаметром 10 м - 0,03 сек після першого шоку, так як наступний розряд всередині колони рухається в 100-200 тисяч км / год і електромагнітне випромінювання, який випромінює рухається зі швидкістю світла. Більше 1/100 000 000 частку секунди, що є час, протягом якого будуть звільнені більшість подальшим скиданням енергії, 99% і більше образи стовп повітря переміщення "всього лише" швидкість звуку, відстань 30 мм. Електромагнітне випромінювання поширюється вниз за течією розряду в той же час відстань до 30 км так що його промені поширюється в усіх напрямках, може бути в такій колонки в цей час, приблизно 3000X відмов та створювати всілякі перешкоди.

 

Поверхні циліндра, і повітря всередині буде дуже сильно іонізованою і електропровідні. Частина подальшого виконання випромінювання може викликати на стінки циліндра і злити в землю. Таким чином, можуть виникнути відомі вузькі кола, що не буде створювати дитини в позицію, навіть якщо воно мало місце. Крім того, хвиля розповсюдження повітряних ударних, спочатку набагато вище, ніж швидкість звуку, час сповільнює швидкість звуку. Ударна хвиля рухається перед вибуховою хвилею, швидше, і, отже, може при певних обставинах, один Restrike індукованої зростанням два кола. Різні аспекти деяких колах можна було б приблизно оцінити, скільки часу це тривало відображення в стовп повітря створений перший великий удар, і те, що деякі випромінювання електромагнітних відстань всередині колони за рахунок багаторазових відбиттів образився.

 

Ширина вузьких кілець коливається від 10 до 20 см, що відповідає половині тисячної частки секунди, коли швидкість звуку, протягом якого світло проходить 150 км. Це дуже приблизні оцінки. Цілком можливо, що описані тимчасово створений в стовп повітря може статися, а також повного відображення електромагнітного випромінювання радіації. Ви б так за певних обставин перейти в набагато довше, ніж тривалість подальшого розряду, набагато більшу відстань, і створити більш складні втручання. Повне внутрішнє віддзеркалення відбувається, коли промінь утворює досить мала, менше критичного кута дотичній корпус циліндра в місці, яке перетворюється в.

 

Швидкість руху повітря зі швидкістю світла насправді незначна, 1/10 6, тобто в мільйон разів, але завдяки дуже повільно, але не нульової швидкості і постійне розширення стовпців може бути сформований протягом дуже цікаві роздуми, резонансу і перешкод променів. Більш параметри обробки перешкоди випромінювання в розширенні стовпець буде знайти, наприклад, на сторінці розряду диска. Перешкод і багаторазових відбиттів світлових променів у розширенні повітряного стовпа.

 

Щось подібне можна оголосити кілька форм відображення і інтерференції пучків електромагнітного випромінювання в швидко розширюється стовп повітря. Враховуючи інтерес до цієї теми і те, що деякі форми, як таким же чином, як якщо б дійсно "дзвоника" буде спеціально присвячена ця можливість у деяких з новоствореного суб-сторінки розділу флеш або диска розряду. Важливо, що завжди виникає таким же чином, як базового кола, в якому ви можете знайти всі види перешкод, або комбінований фрактальний малюнок кіл на полях. посилання на приклади фотографій будуть розміщені тут. Подібний процес в циліндрі двигуна внутрішнього згоряння, що імітують пристрою від стандартної інженерній практиці, ймовірно, після чергового Restrike: по аналогії з регулярними вибухами, чи, радше, контроль згоряння відбувається всередині циліндра внутрішнього згоряння або дизельним двигуном.

 

Дуже просто, можна охарактеризувати появу деяких форм кіл на полях, так що їх форма аналогією з інтерференцією звукових хвиль і електромагнітних випромінювань. Щось як природні радіо, телебачення, осцилограф і фотографії разом.

 

Крапля води - падаючий стрибок імпульсу зверху ....

Крім регулярної структурою кільця в зерні це процес поширення величезний тиск на околиці, так як є бризки крапель рідини при зіткненні з водою. Знову натисніть, щоб відвідати джерело. Фото з ​​сайту цікавою фізики .

З другої фотографії на вплив крапель в тонкому шарі рідини, дуже цікавим є останній постріл. У разі удару блискавки в поле, насправді в деяких випадках може бути вплив імпульсу в тонкому шарі рідини, з тією лише різницею, що це явище можна порівняти з наслідками сірникову коробку, вагою кілька локомотивів ..

 

 

Обертового електромагнітного поля, осцилограф

Інший варіант, який може бути пояснено декількома високоточними кількох осі симетрії деяких форм кіл на полях ймовірність того, що вплив послідовних ударів, в середньому 20-30 мс після одне одного, в місцях, віддалених один від одного всього в декількох метрах, щоб створити місце обертового електромагнітного поля, навіть більше, ніж на три фази, або більше з цих полів, серед яких можуть бути різні перешкоди і резонанси, і може впливати на інших електронних пучків інцидент і направити їх " фарби на поле, "сильно відрізняються симетричним інтерференційної картини, і інші круги на полях, Як звертає електронного пучка в екрані осцилографа телевізора або раніше. Гармата була б термін, що не перевищує кількох крихітних частки секунди. Описані в іншому місці, побачити блискавки .

 

Наприклад, при дії три рази поспіль (20 мс), приблизно відповідає імпульс пік приблизно рівнобедрений трикутник, протягом декількох десятків метрів один від одного по поверхні смуги зерна може миттєво створити обертове електромагнітне поле, але тільки на частку секунди, але він величезний, поза всяким звичайної людської фантазії. Сигнал імпульсу 20 мс, значення нормального харчування (50 Гц). Мабуть, тільки для ілюстрації, навіть якщо б це було просто багато нижче середнього розряду блискавки, створить смуги кукурудзи над поверхнею магнітного поля, яке може легко харчування електродвигуна потужністю не менше 1 Terrawatt якщо світ існував.

 

Це можна зробити висновок, що таке електромагнітні поля, а також будь-якій області блискавка електромагнітні, може індукції рослини також діяти механічно. Рослини описані в момент поводяться як диригент - він проходить через індукційний струм, так що вони діють як електромагніти та електромагнітні поля діють на них і змусити їх залишити механічних наслідків та збитків. Крім того, все, що описано тут, вони можуть помістити в коло пізніше знайти всі види зерна коливання відбуваються - і дисонуючі гармонійні, затухаючі коливання. Велика кількість моделей кіл затухаючі коливання нагадує запис, найбільший в колі слід менше зерна, а потім ще менше, все більше і більше, найчастіше більш десяти. Деякі фотографії таких круги на полях є прикладом на цю сторінку 1, 2, 3, і є сотні інших, які можна знайти на будь-якому сайті з колами на полях)

 

Все відбувається тут описано, але до якого мотузка кукурудза, або маїс, маку, рапсу та інших культур були, вони майже не залишають видимих ​​наслідків. Спочатку, в перші дні, тому що періодична структура, утворена окремими рослинами тільки так званих "видимих". виставки - описано в іншому місці, і їх видимі зміни або зігнуті стебла до землі тільки після тривалого, міцного багато днів або навіть тижнів або довше. Круг в кукурудзяному поки він знаходиться в структурі рослин, занесених, але все ж повністю невидимим.

 

Наслідки блискавки в сільськогосподарських культур

як описано в літературі серйозні професійні та земельні ділянки


бавовнику, пошкоджених блискавкою
Приклад ушкодження бавовнику, описані тут відбувається, звичайно, також може грати на будь-якому іншому сільськогосподарському ділянці, які не вирощуються, що збиток не може бути пригнічений, бо не дозволяє їх анатомічної будови. Помідори, картопля, цукровий буряк та червоний перець або що-небудь ще. електрику розряду блискавки в зображенні зліва. Джерело - IPM зображення, спільний проект  Центру з інвазивним видами і здоров'я екосистем, Університет штату Колорадо, Міністерство сільського господарства США Національний інститут продовольства і сільського господарства, південного заводу діагностичної мережі. Університету Джорджії - Warnell школи лісового господарства та природних Ресурси і коледж сільського господарства і наук про навколишнє середовище. Це знімок з серйозних сільськогосподарських досліджень, не абсурдною і смішною марення та фантазії спостерігачів кіл на полях. Після тривалого проміжку часу від розряду можна спостерігати пошкодження рослин або повне знищення - некроз, як правило, по колу. З таких випадках можна прочитати в літературі, приклади будуть наведені на південь від сторінок, повторно науки, сільського господарства .

 


соя пошкоджений блискавкою
Ось тільки декілька окремих прикладів, але в набагато більш докладно посиланням. Права фотографія показує врожаю сої пошкоджений блискавкою, сої Хвороба Atlas ( див. ), а не паразитичної шкоди, опубліковані на сайті cipm.ncsu.edu, веб-Національний науковий фонд Центр комплексної боротьби з шкідниками (МКМВ), Північна Кароліна, університет. Багато подібних випадки були і в минулому, спостерігачі зафіксували кіл на полях, і помиляється в результаті дії незрозумілих сил. Фермери дуже добре знаю, що ефект від грозових розрядів можна легко прийняти за щось інше. Рослинний і тваринний шкідників, нестача або надлишок добрив, наслідки засухи, мокрий, високих або низьких температур, див. літературу. Існує також скрізь достатньо надійно описати, як безпечно вдарила блискавка пошкодження схожі на відмінності. Більшість так, що збитки після деякого часу, не поширюються на рослинність. Крім того, часто спостерігається, що в постраждалих районах, щоб вони могли почати викликаючи всякі інші шкідники, але надалі, то тільки як вторинне явище. Краще фермери знають, що наслідки окремих ударів блискавок в області зернових і може в окремих випадках змінюватися дуже суттєво. Цей факт в літературі досить докладно. Таким чином, всі наші дорогі фермерів, залишаючи більше для задоволення, химерний круги на полях дослідників на дотик їх помилки і вигадки. Ще одна дуже серйозна опублікований текст з кількома фотографіями, називається "Таємниці" соєвого поля ( Emerson Nafziger ), можна знайти на веб-Університет Іллінойсу в illinois.edu, інтегрованого управління шкідниками, ipm.illinois.edu. Однією з основних ідей цього документа є те, що ефект блискавки в польових культур може істотно відрізнятися від випадку до випадку. Це також підтверджує, як і в багатьох інших місцях, "Блискавка може викликати симптоми, які можуть в деяких випадках можуть бути помилково прийняті за наслідки хвороби або впливу рослин і тварин, шкідників".

 


Блискавка збиток: Соя Mr. Bean

 


перець культур, що постраждали від блискавки

Дуже характерно відома трави - ​​злаки сім'ї, яка є самим круп, знаходиться в керівництві соняшнику - виробництво Studio 2007 (Web національної безпеки , Національна асоціація соняшника) У той час як соняшник і бур'яни гинуть або дуже сильно пошкоджені, трава - Poaceae вижити.   Детальніше, переживає його великий відсоток осіб, які постраждали від заводу Poaceae сім'я, і зрілі, хоча і видимих ​​пошкоджень. Це досить типовий їх власності, пов'язані з високою щільністю посадки. Основна з попередніх прикладів з точки зору видів рослин: 1 загальний, 3 діабету, коли соняшник, картопля раз. Іншим прикладом є розміщення фото зліва перцю позицію. Джерело - частина сайту Університету штату Массачусетс Амхерст, центр сільського господарства. Вплив грозових розрядів на зростання сільськогосподарських культур присвячені одній тисячі робіт, які можна знайти через інтернет, і інші десятки тисяч, які знаходяться в друкованих виданнях, періодичних і неперіодичних - професійні книги, журнали, статті. Абсолютно скрізь підкреслюється, що грозові розряди в поле створює відносно різко обмежені круглі або еліптичні освіти пошкоджені або повністю зруйновані заводи. Далі підкреслюється, що збиток майже завжди з'являються на кілька днів, тиждень або довше після виписки блискавки. Можливо, хтось хоче більше?

 

Зразок "кіл на полях" в архівах порівняти з наслідками втручання bleskemm

Голландія, Sevenum, Лімбург, 30 Шостий 1999

Канада, графства Ессекс, 26 Четверте 2004

Аргентина, Santa Fe, 29 12 2009

Ось невеликий сосок. На даний момент, наведені для ілюстрації три фотографії «кіл на полях" (соя, картопля), щоб читачі створити єдину думку про те, що "дослідники" можуть маскуватися під круги на полях. Онтаріо, графства Ессекс, Канада, 24 Шостий 2004-му Sevenum, Лімбург, Нідерланди, 30 06 1999-му Подібні фотографії можна знайти в колекціях десятки, тільки пошук. Ви можете знайти багато інших фотографій, які фотографій в попередніх пунктах - перець, соєві боби, бавовна - чітко визначити, як наслідки блискавки, дуже разюче схожі. Напевно, залежить насамперед від того, хто приходить в подібне місце і раніше. Якщо це серйозний працівник сільського господарства або дослідник, а не документ, і згадує про нього в одній публікації опису впливу блискавки в монокультур польових культур.

 

Пошкодження сої. Капуста. салат. квасоля. кукурудзи. соєвого .

 


блискавки в картоплі, 1915, рис 12а

Crop захворювань та їх лікування, JJ Taubenhaus, кандидат повний текстінтернет , спостереження за блискавками в урожаї картоплі, Джонс і Гілберт 1915 (!), на малюнку 12а. Сторінка 74: "Ніяких ознак механічної поломки або розриву ствола спостерігалися" . Сторінка 75: Джонс і Гілберт, пояснення цьому явищу: "Коли посуха буде раптової грози, і перший дощ Змочіть орному шарі грунту залишається сухою землі між мокрій і вологій поверхні грунту під ним, і веде себе як поганий провідник електрики. Блискавка, яка б'є мокрій поверхні землі, розсіюється у всіх напрямках, по горизонталі, а потім в землю. Перейдіть по шляху найменшого опору. стебла і коріння рослин, що містять високий відсоток вологи, краще провідників, що тільки що говорив сухий шар грунту. електричний струм проходить через їх, і таким чином тканини можуть бути пошкоджені або загинули по-різному, залежно від сили струму, що проходить через. " Це дуже точний опис деяких явищ і принципів взаємодії в колах на полях. Вона була написана близько 100 років тому.

 

Щомісячний огляд погоди, серпень 1920 р. (!) - спостережувані наслідки грозових розрядів на картоплю . Фермери прийшли до висновку не тільки картопля спостереження, що після завоювання спалахом через деякий час, в будь-якій формі освіти кіл на полях, головним чином пошкоджені сільськогосподарські культури і зерно.

 

Фітопатології, американський фітопатологічні суспільства (1917), повний текст , онлайн .

 

 

 

Важливий

Будь випадковий свідок, розташований в той час, кола на полях візерунки на момент лише декілька метрів до десятків метрів від нього, про ніколи, ніколи ніяких доказів ніхто не має, як можна оцінити на фотографіях, які можна збільшити. Незважаючи на те, що вони не в останню чергу помітили і зрозуміли, що там було щось на зразок кіл на полях утворюється. Було б зовсім інші проблеми, навіть якщо він ще деякі. На малюнку праворуч дерево, під яким бідний худобу приховували ясно бачити "за підписом головного винуватця". На фото зліва не дуже зрозуміло, але вона є. Набагато більш детальна інформація на сайті попередження

 

 

Досліди та експерименти

Деякі експерименти і досліди були проведені, і є фотографії будуть опубліковані на веб-сайт для цієї мети

Примітка 5 Грудня 2010 року: буде проведена (іноді) іскра вплив експериментів в порошок (дисперсія пігменту, частки розміром порядку мікрометра, відскановані з високою швидкістю (420-1000obr/sec), результати тут зроблено пізніше, зробили, гарні знімки і буде зберігатися дуже-дуже. повільно вивільняється.

 

Тест іскрового розряду, хоча передає дуже мало енергії - близько 0,03 Дж, показує всі параметри вибуху, у тому числі ударні хвилі і тиску.

 

 

Домашня електроніка лабораторних і польових кукурудзи ...

Існує увагу, що одночасно і наступного розряду, тобто розряд, який проходить в дуже схожий момент в невеликій відстані один від одного, за кілька метрів до десятків метрів, проходять через них десятків тисяч ампер до - все навколо мене зробити важко уявити собі величезну магнітне поле ( і обертається), які можуть впливати один на одного, притягуються і відштовхуються. Це тому, що, як і на екрані осцилографа або вакуум, надісланий тепер уже колишнього екранів телебачення, відомий потік електронів - простіше кажучи, блискавка є однією з форм електронного пучка не переміщується в той час як у вакуумі, а на екранах, але навіть він не заважає перемістити приблизно 1-2/3 швидкості світла, і це відразу ж після нашого маленького світу, наприклад рекордсмен. Він може відхилятися електромагнітним або електростатичним полем, навіть якщо це "дещо" сильніше, приблизно в 10 15 разів, перш ніж пучка електронів на екрані, набагато сильніше, а також електромагнітних і електростатичних полів навколо них, що створює. Звичайно, вони можуть вплинути на їх електростатичних полів, які, звичайно, величезна. Розряду, два або більше, які потрапляють в невеликій відстані один від одного, під час з інтервалом в декілька мілісекунд, створити навколо себе неймовірно великий обертання (!) електромагнітного поля, які можуть вплинути і залежати від інших потрясінь. Можна навіть вважати можливим, що поле буде створити щось на зразок "природних осцилограф", коли обсяги паралельних та наступних розрядів спрямовані на чотири, чи навіть на інший номер, приблизно в квадраті, або іншим чином організована напруга вежі, або просто в країні і, таким чином функціонувати як відхиляють пластини навколо осцилографа, а промінь, який знаходиться десь між ними, спираючись на поле фігури Ліссажу . круги на полях.

 

 

Крім того, можна припустити, що вплив електронного пучка (Послеразряд) в дуже сильне електромагнітне поле обертового може привести симетрично кіл на полях, на думку багатьох людей. У верхньому правому краю картини супроводжуючих кіл на полях можна виявити класичні прямі, що лежать на землі зерно, виконавши трактора треків, близько до обертовим трек трактор. Ретельно розбитою, високою провідністю. Цілком можливо, що цей шлях веде лінія метро або каналізації, але так само можливо, що вийшов бічний викид, в основному за рахунок підвищення доступності сайту описано, пропускаючи струм. Вони там і скласти струми в рейках розміщені там на тракторі набагато ближче один до одного, ніж в інших, більш ретельного. Можливо також, що формування попередній зразок механічного принципів, і була створена аналогічна процедура як Хладні моделей. Фото зроблено з www.physics.ucla.edu. Це також може піти комбінація обох типів, або щось зовсім інше.


 

 

 

Електропровідність фаз

(Ударна хвиля - повітряно-плазмового - повітря і багато інших)

Пояснення наявності одного або кількох дуже вузьких, в деяких колах кіл на полях форми заряду через інтерфейс на ударних хвилях, або дуже швидко розширюється плазми, а також стаціонарні або повільно рухається повітря, а також перенесенням заряду, або значна частина енергії будь-якого подальшого або одночасний скидання після цього інтерфейсу. На кордоні ударної хвилі, що розповсюджується в повітрі і інші елементи, що містяться в ньому - пилу, вологості, високої іонізованих частинок - є величезні тертя, освітою вторинних вузлів і дуже ймовірно, має дуже високу електропровідність. Якщо призначається дуже вузькому колі, це запис зі станом поверхні розділу фаз, створені деякими з попереднього розряду, в момент, коли він проходив через енергію будь-яких наступних розрядів. Видно, наприклад, в супровідній фотографії кіл на полях справа.

shockwave_u_letadla_tvar-a-sireni_shockwave_blesku.htm  

 

 

 

Поєднання нормальною, регулярної та нерегулярної форми

Круги на полях в околицях нерегулярні структури

На верхньому краю поля структурі посівних площ кола спостерігаються неправильної форми фігури, що лежать на землі зерно, яке відбувається досить часто після грозових розрядів в поле. Це відбудеться, але через кілька днів або тижнів, як пояснюється в іншому місці
Анкона, Італія, 29 Червень 2008
На цій сторінці або сторінці докладно хронологію , яка представляє собою процес деградації рослинних тканин після проходження електричного струму також фотографічно описано в найдрібніших подробицях. На фотографії видно, що електричний струм (потужність) розрядів поширюватися як по верхньому краю поля, як навколо трактора відстежує перпендикулярно до краю, навіть в геометричній форми. Структурі посівних площ кола і неправильної форми, вигин стебла до землі, звичайно, не може відбутися за один шторм, один розряд блискавки, але це можливо. Під час грози, коли грозові розряди, швидше за все, тільки так звані впливу, нахиляючись до землі стебла кукурудзи з'являтися до декількох днів (або тижнів, в залежності від кількості енергії, що поставляється - інтенсивність впливу).

 

По-перше, згинати стебла до землі поруч з маленьким, нижче одного відсотка, всього кілька десятків квадратних метрів, в найбільш постраждалих районах. Поступово, день за днем, кілька разів на годину на годину або навіть хвилину за хвилиною, додавши ще один, поки, нарешті, незадовго до збору врожаю іноді може лягти на землю приблизно в 5, іноді більш ніж на 20% від загальної площі (іноді, на жаль, незважаючи на 90%). Для з'ясування та документування явище описано в майбутньому буде використовуватися час сповільненою камери, працювати на них в даному випадку дійсно абсолютно "пропозиції". На даний момент можливо з Задовольнити з поясненням цього явища на сторінці хронології та підсторінки. Дуже часто подібні процеси відбуваються всередині форм кіл на полях, близьких і більш віддалених, і в навколишніх областях. У всіх місцях, які постраждали від грозових розрядів електрики. Додайте після відкриття моделі до збору врожаю.

 

Можливо також, що набагато більш імовірно, щоб зігнути стебла на землю в разі зерно в тих областях, які постраждали два розряди блискавки, з інтервалом у кілька тижнів. Другий розряд постраждалих значно послабила структуру рослин і може нанести набагато більший збиток. Крім того, можна припустити, що закономірності кіл на полях може бути набагато простіше створити таке поле, яке буде "готовий" протягом декількох тижнів до цього. Такі випадки, звичайно, набагато рідше, ніж об'єктів, що постраждали тільки один раз.

 

Зверніть увагу, щоб сфотографувати круги з Анкони: з деякими спостереженнями, здається, що одним з багатьох факторів, які можуть брати участь в створенні правильної геометричної форми кола в зерні може бути той факт, що це було дуже сильне потрясіння, яке відбувається тільки буря в протягом декількох або навіть весь сезон. Тому можливо, що все дійсно піддається тільки один розряд (або певну кількість паралельних та наступних розрядів, затримка рідко перевищує одну секунду), що дало сильний частини закономірність кіл на полях, слабких, середніх і після виписки викликало поява неправильної форми в цьому районі.

 

Можливо також, що більш слабкі удари або не може статися навколо неправильної форми утворюються тільки після проходження поточного треку трактора, можливо, викликаючи в них.

 

Інший варіант, що модель освіти кіл на полях застосовна (це описано в одній з перших опублікованих статей) є альтернативою, що значна частина розряду спалаху відразу після торкання лобом до землі розряду осушених досить глибоко в грунт без його енергія може значно розширити вологий грунт і трактор треків в цьому районі. Ударна поводиться по суті як провідник, через який струм проходить, перетинаючи поверхню Землі, і це поточний провідник (провід або декілька) спокусив глибоко під землею. На першому можна створювати фігури - кола на полях, які є дуже разюче схожі форми, які створюють електромагнітне поле в металевої стружки (див. фото вище на цій сторінці). Наприклад, він зазначив, появи закономірності в колах на полях безпосередньо над металом підземних резервуарів - служить дуже хорошим провідником струму, підземні провідники. Згадка підземний резервуар постукав для будь-якого документального фільму, можливо, декілька, присвячений Crop Circle (s) - Круги на полях.

 

 

Круги на полях: вузли та пошкоджені зерна, що лежить на землі

Дуже часто, неправильної форми, зерна лежали на землі, за відсутності будь-яких закономірностей кіл на полях, є абсолютно на тих же умовах, як описано в колах на полях, заводах точно такі ж пошкодження головним чином шляхом електролізу та її продукції, включаючи механічні пошкодження, викликані газами, можливе пошкодження в результаті спеки. На суб- вузлів можна зареєструвати Цікаво, що випрямлення леза, які не потрапили на будь-який удар, і поклав назад тільки тому, що механічних ініціатива, швидше за все, пов'язано з великим кутом, який довелося подолати, щоб спонтанні механічних kolének ушкодження, своїм ходом. Деякі стебла відхиляються тільки механічні стимули - умовно. Майже 90 °. Зазвичай в природі зерно, стебла лежать на землі, тільки набагато менше змін, які не роблять негативного впливу на якість дозрівання сільськогосподарських культур. Додаються фотографії зліва традиційно було прийнято в місцях, де ніколи не було навіть натяку на круги на полях, тільки зерно зазвичай пошкоджений, частково або повністю зігнуті до землі.

 

Круги на полях - таємниці виявлено.

 Назавжди, назавжди і повністю.

Неймовірно примітивно, і може бути соромно говорити смішно, нерозумно і навіть пояснення. Любителі таємницею НЛО, парапсихологія, літаючі тарілки, невідомого і неіснуючого енергії та подібні дурниці може

транспортується залишити назавжди (назавжди).

Іншими словами, вони можуть тягнути собі в дупу .

Те ж саме можна сказати і іноземців .

У тому числі Пароубек в Марса. Вони також можете перетягнути ...

Примітка: Пароубек - порівняно незначна Чеської ідіот

 

3 cs

 

 

Ви приготували для вас, і всі теорії, представлені тут дуже ретельно експериментально

 

Jan Ledecký