Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Це початковий переклад, машина, практично без змін. Комп'ютерні генерується з оригінального чеського і англійського оригіналу. Він буде постійно вдосконалюється і змінюється. Дякуємо за ваше розуміння.

lightning
Остаточне пояснення.

Пояснення методу круги на полях

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Круги на полях створюються блискавки. Це моделювання електромагнітного поля ліній фотографічного запису та електричні струми в сітці зерна в області.

Круги на полях зроблені блискавки. Це моделювання електромагнітного поля ліній фотографічного запису та електричні струми в сітці зерна в області.

 

Нижче в хронологічному порядку тракторів і підземних споруд в круги на полях

Lizzano, FRAZIONE Celletta (Чезена - Форлі), 12 Giugno 2008 www.cropfiles.it

Натисніть на картинку, ви можете відвідати сайт безпосередньо на сайт, присвячений італійським дослідникам зображені місця. Ви можете зареєструватися, «лісових провідників", розташований в безпосередній близькості моделей (ліній електропередачі). Але це не описаний на цьому сайті цікава. Без закономірність кіл на полях дуже точну картину об'єктів, що постраждали від блискавки. Навіть в поле праворуч форм кіл на полях, який не містить шаблон залежить від електрики і викликаних вигнуті стебла до землі набагато більш вираженим, також залежить від зерна слідами після того, як трактор, який працює через поле (в зображення по горизонталі), а в поле Круги на полях картина залежить в першу чергу кукурудзи в безпосередній близькості від шляхів на краю поля, де трактор виходить. Це найбільш помітно більш розбиті поля, працює в основному як краще блискавки і кабель живлення. Але в поле ліворуч (внизу, прямо під авторське право) є одним з помітних доріжки, навколо якої керував прозорі виділення. Зв'язатися з заводами в околицях треку на краю поля в лівому полі набагато більш помітним, ніж на інших його частинах. Можливо також, що в деяких місцях, які визначаються в геометричному центрі кола картини кіл на полях, знаходиться в підземних труб водопостачання або каналізацію. Це може також включати будь-які інші лінії - електрика, газ, цифрових комунікацій. Щось подібне може також застосовуватися до інших проектів кіл на полях, які працюють на більш тривалий лінії. Інші приклади.

 

Електрика може бути спрямована в основному через поле після трактора треків. Вони мають набагато вищу провідність поверхні грунту по відношенню до іншої частини області. Деякі тонкі лінії стебел кукурудзи лежали на землі може бути випадково розгалужені, прямі або звивисті біля чола впливу грозового імпульсу сайту. Електричний заряд тимчасово переміщення по землі, недалеко від закономірностей в зерні, а не тільки по слідах трактора, перш ніж продовжити метро. Проходженні електричного струму в тілі рослини, клітин, тканин і пошкодження може привести до нерівномірного дозрівання зерна. Нерівномірний ріст і дозрівання це явище, яке виникло тому, що умови там дуже схожі на пересадку рослин.

 

Примітка:

Ви описали ситуацію відповідає теоретичним припущенням, що якщо картина кіл на полях може бути значна частина енергії розряду осушених набагато швидше, перпендикулярно до землі, ніж зазвичай в тих випадках, блискавки в поле. Не відбудеться, таким чином, ситуація, яка після удару блискавки в поле, іноді набагато більше спільного, що значна частина енергії спалаху до повного зваблювання в країні деякий час, щоб блукати по полю, як карусель, і чинить зло. Тому можливо, що ці дві області можуть постраждати приблизно те ж саме, але в той час як зліва значну частину енергії, яка споживається для створення форм, і під час цієї діяльності швидко зливається в країні право енергетичній сфері є набагато розподілено по області, особливо після трактора треків, сіючи і у віддалених місцях більших збитків.

 

(Успенський кілька разів згадується в інших місцях на цьому сайті і буде приділено набагато більше уваги на сайт проводить більш електротехніки і фізики, може бути, він присвятить спеціальну сторінку)

 

 

Дріт біля кола на полях

Ще одна фотографія, яка цілком правдоподібно підтримку теорії кіл на полях завдяки блискавки, вона може практично розглядатися як доказ можна знайти ще у величезному архіві Люсі Прінгл, і не тільки там. Коментуючи на зображенні вище, на кордоні між полем і пасовищних культур, для яких картина кіл на полях не продовжувати,

Martinsell Хілл, 19 липня 2009

 є дротяний паркан. Дроти виступає в якості заземлення та заземлюючих непереборною перешкодою для основною причиною формування та закономірності круги на полях - електромагнітне випромінювання, частина однієї мільйонної частки секунди (швидкість світла) від місця блискавки (в центрі фігури) досить рівномірно і симетрично на всі боки розповсюдження електромагнітних вибуху (великий). Електромагнітні випромінювання в повітрі, на відміну від ударної хвилі і хвилі тиску, а не перешкоди. Металевий паркан, який представляє земля , а й для електромагнітного випромінювання, такі нездоланні перешкоди для них. Рослинність за парканом, пасовище, в той час як істотно інший характер, ніж зерна, вирощеного в полі - трави для випасу худоби, але його фізичний стан настільки схожі, що енергія буде діяти на ньому виявилося відносно безпечні, хоча і не став би так У той же самий час. Свідок доказів ( див. ). Але оскільки енергія через пошкодження
popisovanému обгрунтувати майже повністю обмежена, так як рослини були захищені від ушкоджень, і нічого схожого на «за парканом» не відбулося.

чужий відбиток штампу на пасовище не домоглися

і корови можуть продовжувати весело му

 

Питання, поставлене тут пропонує прямо: Ви впевнені, всі прихильники НЛО та інші самозвані, охочих бути «експертів» про вплив позаземних цивілізацій в змозі уявити навіть натяку, що ці нещасні, сором'язливий іноземців, технологія повинна бути багато тисяч, а мільйони або мільярди років більш просунутими, ніж наша, місцева земля, так що насправді є «розумово відсталий», який був би в стані спроектувати і побудувати таку модель кіл на полях по крайней мере, в 50 метрах від огорожі, так що вони обрали "полотно" підходить для всіх?

 

Дріт, яка виступає в якості заземлення, а також в якості громовідводу, веде себе так само обгрунтовані захисту сітці лампи вакуум, за допомогою яких електромагнітне випромінювання, електрони проходять - no pasaran. Веде себе по відношенню до них, як абсолютно непроникною стіною.

 

Дроту, а залучають блискавки, і можливо, навіть з подивом, що центральний канал безпосередньо на флеш не закінчуються. Ймовірно, вітер ... Ступеневої лідера, який на перший погляд "подих" ймовірні місце удару, і зворотного ходу Stroke, який проходить через майже вся енергія розряду, на термін до кількох десятих часток секунди. Крім того, поверхня поля можна знайти археологічні артефакти або гео-, які залучають зворотний хід навіть більше, ніж захистити себе.

 

Інтернет описана ( див. ), що трава на пасовищах має механічні властивості цілком порівнянні з зерном за парканом, і тому дивно, що картина не продовжується за парканом.

 

Дослідники і фотографів, які коли-небудь відвідували в зерні картина, ймовірно, зможете згадати або знайти деякі забуті фотографії, а іноді і по колу або знайти поблизу гідрантів - це діє як дуже хороший провідник. З їх фотографії, цей факт зазвичай не можуть читати, але потрібно кілька більш детальні зображення можна знайти де-небудь.

 

 

Блискавка в області поряд з колами кукурудзи obilív

Дуже хороші провідники часто працюють на полях та їх околицях відбувається паль гною, а також прилеглі дерева і чагарники.

 

Абсолютно безперечним провідників то телеграфні лінії та електричної енергії, можна знайти найчастіше в безпосередній близькості моделей сотні кіл на полях. Багато хто з них іноді зустрічаються у схемі, що і його невід'ємною частиною. його частини. Анкона, Італія, 10 липня 2007 - два високовольтних ліній procházehjí безпосередньо через структурі посівних коло (за оцінками, 40110000 вольт), інших ліній високої напруги (400 000 V) протягом приблизно трьох сотнях метрів від нього.

 

Інший, але вони не так легко визначити, зберігається під землею. Ця різноманітність санітарії та управління. На деяких фотографіях, але може принаймні оцінка. Знову ж, скільки разів ви можете відвідати знаменитий архів кіл на полях Люсі Прінгл. (Фото ліворуч, Хортон - Nr Devizes, графство Уїлтшир 3 липня 2005). Уявіть собі круг в кукурудзяному праворуч від ukcropcircles.co.uk . Як посилання веде прямо в галереї, де вона була скопійована з того ж місця, але прийнято за кілька днів до, як і будь-який іншій сторінці тут . Підраховано, що принаймні 14 На малюнку ліворуч ви можете бачити одну дуже часто, значний громовідвід - лінії полюс влади, навколо якого все, але не частина геометрії кіл на полях, і, таким чином, цілком лежить поза областю інтересу колах дослідник культури. З лівого колонці косо вгору, перпендикулярно дорозі, що веде жовті зерна смуги, висота якого може бути оцінений приблизно половини до трьох чвертей висоти навколишніх зерна. Це мертве зерно, яке було або вбито безпосередньо під час грозових розрядів до щогли, або пізніше, у зв'язку з хімічними речовинами, в результаті чого в рослинах і грунті. Багато в чому завдяки електролізу протягом розряду, в найближчі хвилини або години, а дні. Ударна пішли в підпілля від полюса в безпосередній близькості від лінії, розташованої на дорозі. Може не бути навіть лінії будь комунікацій може йти тільки про розкопки траншеї або включений, яка містить більше вологи, ніж навколишньої місцевості, але кабельної проводки, ймовірно, буде там. Аналогічна смуга йде від лівого кола вниз по дорозі. Тут ви можете не знайти нічого в підвалі може бути тільки розбиті під'їзні дороги для посіву, яке відбулося після того, як електрика за рахунок зниження опору. Зображення праворуч показує ті ж круги на полях з іншої точки зору, насіння були посаджені в напрямку дорога була різниця всього в декілька сантиметрів і більше відсотків у висоту, а зовсім не жовтий. Це означає, оцінка різниці зображень, знятих принаймні 14 днів.

 

 

Археологія

Одна з можливостей, які можуть сприяти зваблювання поточного різко вниз в землю, може бути наявність шлаку, а також метал-індукованого артефактів діяльності стародавні млини, або наявності будь-яких інших реліквій, в основному із залізного століття і епохи бронзи. p_1 p_2 недоліки Методи, що використовуються при плавці шлак, що містить кілька десятків відсотків, отримані хімічним скорочення металу. Той факт, що в деяких місцях дуже регулярно відвідують одкровення круги в зерно в підвалі древній древній проживання або кургани, поховання, відносно легко локалізувати з аерофотознімків з використанням методів повітряної археології, цілком доказово факт. Один з найбільш типових таких місцях (PLACE_NAME), але звичайно можна було б знайти ще багато.

 

Звичайно, це може також включати інші археологічні періоди і час (золото, срібло, мідь, олово, мідь, кобальт, свинець, цинк, вольфрам і уран).

 

Великі кількості металу під землею також у місцях, де вдарив збитого літака.

 

Детальніше про археології

 

 

Поведінка рослини після шоку

(Більш детальну інформацію про меню EFP і підсторінок)

Рослини, електричний шок, який викликає незворотні зміни в тканинах і створює значну кількість шкідливих хімічних речовин рослин і велика кількість клітин може вбити відразу, спочатку показують мало або навіть зовсім візуально спостерігаються змін. Було б, звичайно, можна спостерігати мікроскопічні зміни. Обстежених повинно бути підтверджено фотографіями. Навіть рослини, ураження електричним струмом негайно після того, як мертвий ще кілька днів з навколишнім рослинністю, візуально і механічно майже невиразні. Тільки після декількох днів, поки вони не жовтіють протягом декількох тижнів, в буквальному сенсі розсипатися в пил. Це рослини, які отримали більш високі дози або смертельної електроенергії. Навіть якщо це доза значно перевищує це значення, починаючи з таких рослин буде майже візуально не відрізняються від живих. Тільки в дозах на кілька порядків вище може відбуватися швидко або навіть відразу помітні зміни - пожовтіння, потемніння і обвуглювання. 

Аргентина - Соняшник

 

Для отримання додаткової інформації на сторінці Numero Uno - місце, де вона пояснила, як було, напевно, більш-менш випадково, щоб сфотографувати наслідки удару блискавки першим в поле, і через деякий час впливу блискавки з іншого шторму.

 

 

 

Врожаю не залежить від ураження електричним струмом

Цілком імовірно, що в полі, не було протягом усього вегетаційного сезону на будь-який удар блискавки, за небагатьма винятками, майже ніколи не схилитися до землі стебло. Іноді, але виключно потужний удар блискавки може відбутися за рахунок значного зниження життєздатності рослин і в наступному році, і майже привести до укладання, вигин стебла до землі. В деяких місцях, як, що є справжнє нахилити або складка, вигин стебла до землі може статися, см. GHOSTS.

 

 

Ось приклад з області, яка протягом усього сезону не вплине на Flash (2010), з Benátecká Vrutice. Поля у відмінному стані, поки урожай не бреше, вигнуті, нахилився до землі або соломою.

 

Фотографії, зроблені двадцять шостий Червня і 17 Липень 2010

 

 

Енергія природних розрядів блискавки

Просто з цікавості можна відзначити, що навіть означати одне блискавка випромінює стільки енергії, що буде достатньо, щоб зібрати кукурудзу смуги, що охоплюють багато га, намолочено зерна, подрібнення його в борошно, печуть хліб, від нього і його доставку в найвіддаленіші куточки країни. Звичайно, після збору врожаю роботи залишаться. Якщо зігнутої, вигнуті стебла кукурудзи на землю, змінюючи положення кількох сотень кілограмів до кількох тонн матеріалу на десятки сантиметрів, навіть без транспорту з місця на місце. Більш детальна інформація та вимірюваних фізичних даних по викидах енергії блискавки можна знайти на сторінці і підменю сторінок блимає

 

 

Місцеві умови, двох розрядів в одному місці

(З більш тривалий період часу)

Формування закономірностей (круги на полях) може істотно залежати від місцевих умов. Англія - ​​ймовірно, більш частими на крейда надр, а також можуть брати участь в археологічних артефактів. Можливо також, що ряд закономірностей кіл на полях, але тільки похилі, вигнуті і лежав на землі зерна створюється в першу чергу місце, де немає двох розрядів блискавок приблизно на тому ж місці, з більш довгим інтервалом принаймні кілька днів, а не тижнів.

 

У разі сильних ударів дуже рідко, але може статися, щоб сформувати закономірність, в простому випадку одного кола або кілька кіл в зерні, а набагато більш нерегулярний, з лопатями нахилилася і вклонилася до землі відразу або майже відразу, протягом декількох секунд або хвилин до кількох годин. Шок має сильні спалахи на додаток до безпосередньої близькості від величезного електростатичні сили і прямого та індукованого електромагнітного струму і механічних сил, таких як вибухи значну кількість вибухових речовин, сотні кілограмів тротилу і більш скромні за висотою над землею. Закономірності можна також створювати більш, особливо за відсутності сильного вітру, якщо розряд блискавки серед ясного неба. Bolt from the Blue. Таке припущення, але воно буде необхідно спочатку перевірити.

 

 

Коливання земної поверхні

Крім того, як все тут було описано на сторінці і як і раніше буде однією з можливих причин високою ймовірністю моделі кіл на полях, що їх створенні, чи форми, в якійсь мірі бере участь потискуючи земної поверхні у місцевому співтоваристві. Поверхні Землі, яке в момент його вивантаження і роботи механічних впливів - тиску та ударних хвиль - діє як еластична мембрана, хоча в масовому масштабі. На площі в кілька квадратних кілометрів. Самостійна резонансна частота мембрани знаходиться між значеннями кількох герц до декількох десятків герц. Вони, таким чином, виключаючи плоский круги на полях генерувати різні аналоги або паралельно Хладні моделей.

 

 

Головний винуватець, причина кіл-коли успішно уникнути

Чи не ізольоване явище, а, швидше за все, навіть не

(Що робить істинного винуватця вдалося уникнути уваги так довго), але той факт, що кукурудзяні стебла вигин на землю у вигляді кіл на полях, а й будь неправильний, і протягом декількох днів або навіть тижнів до декількох місяців після того, як буря, (ймовірно, дуже часто за допомогою таких невинних подія, як ранковий туман, побачити ефект доміно і ефект метелика ), коли була подія, яка мала місце до декількох тижнів, і ніхто, звичайно, не було прямого спостерігача (тобто буря дійсно Важко уявити когось бігати під час шторму на поле), абсолютно впевнений, ніхто не зібрав. Блискавка і робить проходження електричного струму, проте, швидше за все, найважливішим фактором, який викликав найбільший збиток сільськогосподарським культурам, а всі інші фітопатологічні агенти (віруси, цвіль, гриби, рослини і тварин, шкідники, збиток, заподіяний вологий або сухий), очевидно, має в в якості вторинного - і вниз за течією акторів без попереднього пошкодження блискавкою на рослини, які ослаблені, не викликає чи або навіть зовсім або лише незначні ушкодження.

 

Без початкового ослаблення електричних станцій буде здійснювати всі інші чинники, перелічені фітопатологічні легко витримати. Без ослаблення електричного струму не буде кіл на полях, коли-небудь виявлених. Навіть нерівномірне дозрівання, ймовірно, найбільш часто зустрічається на сайтах, які були вражені блискавкою, і майже кожен завод, який отримав певну кількість електроенергії більше, ніж незначне, але не смертельним ( EFP ), ясно дозріває повільно. Тим не менш, розглядається головним чином шляхом візуального спостереження, але ніщо не заважає вимога було перевірено в лабораторії, і визначаються рівні енергії та їх вплив на життєздатність рослин.

 

Звичайно, не часті винятки в тих випадках, коли стебла рослин, пошкоджених в деяких районах області не може навіть лежати на підлозі, зігніть стебла до землі, але може бути атакований комахами-шкідниками (Ostrá).

 

Пояснення

Один дуже логічним причин головний винуватець у створенні кіл на полях до цих пір вдалося уникнути будь-якого правдоподібного і можливого розкриття увагу цілком обгрунтовано тим, що це "все агенти" як раз той час, коли щось на поле "картини", що створює моделі кіл на полях, можна сміливо і нещадно будь-якого потенційного спостерігача такої творчої діяльності, щоб вигнати з поля, наскільки це можливо, якщо не вбити їх прямо.

 

 

Нерегулярні органів зерна лежали на землі

Випадково збитий утворень - RDF

У попередньому тексті було кілька разів запропоновано грозових розрядів, перш за все, відповідальність не тільки за все Справжня регулярний, хоча і sebesložitější форм кіл на полях, але додатково ще і за все інше, і, як правило свілеватості лежачого на землі у всіх областях світу, які вони є. Література і сайти справу з колами на полях, іноді неправильної форми вказують на жертву лежить на землі зерно скорочення RDF ( випадково збитий утворень, неправильної форми, що лежить на землі утворень). Класичним прикладом (прямо підручник) можна знайти в одній публікації вирішення питання про колах на полях. Це книга: Crop Circles - Exploring the Designs and Mysteries, Werner Anderhub, Hans-Peter Roth, Lark Books, 2002, ISBN 1579902979. На сторінці 111, фото нижче текст: "Класичний пошкодження вітром зерно". Типові пошкодження - лежав на підлозі, нахилившись до землі стебел кукурудзи викликаних вітром. фундаментальні помилки всіх попередніх аматорських дослідники створили аналогічні органи лежачого на землі зерна в світі: Такі пошкодження здорових зерна (які ще не постраждали від удару блискавки), вітер сам ніколи і ні за яких обставин може викликати. Фізичні характеристики - гнучкість, силу - здорове зерно просто не дозволять щось в цьому роді - можна спостерігати, коли вітер більше 100 км / год, відразу ж після його звільнення не нахилився до землі лежати або лезо. Досить поглянути на будь-який фільм з низкою вертольоті низько над полем, стебла легко гнуться до землі майже відразу ж після перетину назад буде стояти на ногах. На фотографії зображений типовий повністю пошкоджені зерна після завоювання блискавки. Інформація дійсно шокує, незрозуміле і, безумовно, займе деякий час, перш ніж хтось ідентифікує себе з ним.

 

На даний момент, не може не бути вільним, щоб відтворити класичні ідеї найбільшим генієм у світі весь час пан Джері Cimrman: "Ми протестуємо проти цього, ми не згодні з цим, але це все, що йде з ним або з нею можна зробити."

 

Ми можемо тільки повторити, звичайно, не останній:

Переважна більшість цього лежала, як солома, стебла вигин на землю приходить протягом багатьох днів після шторму, часто прекрасна погода. У той час він був грозою і блискавкою, яка відбулася через кілька днів, ніхто навіть не пам'ятає. Крім того, так як поле після шторму був схожий на зерно недоторканими, з ушкодженням, а потім ослаблення і вигин стебла рослини до землі, ніхто не підключитися. Це відноситься як кола на полях і зовсім неправильної форми.

 

До речі, якщо автори змогли визначити терміни і місце передбачуваного передбачуваний вигин стебла до землі вітром з його книги, вони можуть бути фірми, що займається архівування даних блискавки запитати себе. Напевно, можна було б простежити більш ніж один удар в область зйомки зі спалахом (принаймні кілька днів, а з інтервалом в декілька тижнів), в будь-який час з моменту проростання до моменту придбання fotografie.rafie.

 

Стоячи біля зерно здорового трек для тракторів

Фото з книги, а й у багатьох фотографіях документування моделей круги на полях, в яких відбувається одночасно з зерном "нормальний" дуже неправильної форми тіла зерна лежали на землі, особливо цікаво, що таким чином пошкоджено лопаті викладених може бути майже все поле, близько 80%, але в безпосередній близькості від трактора відстежує вартість зерна. Це дуже поширене явище у всіх злаків, стебла лежали на землі після удару блискавки. Спостереження, що частота його виникнення є настільки високою, що це практично неможливо, що це буде просто збіг. Хоча цілком можливо, що значна частина електростанцій були доставлені в цих треках, але це не може бути правилом. Рослини, які знаходяться ближче до рейок, і повинні, таким чином, найбільш пошкоджені, майже ніколи не лежать на землі. Навпаки, вони виглядають майже однакові у всіх областях з стебла нахилився до землі, так насправді не великий риса немає. Вигин стебла до землі починається майже завжди не менше 20-30 см від траси. Існує пояснення, що рослини в безпосередній близькості від треків, які не зайняті рослинами кукурудзи, мають більшу кількість землі, з меншою концентрацією токсичних речовин, що виділяються країнами сусідніх рослин. Міністерство закордонних справ і шкідливих речовин в рослинах, що понесені ним і намагаються позбавитися від коренів, так що по трасі більш розбавлених і рослини поряд з траси і мають більше шансів для лікування і не піддаються впливу концентрації шкідливих речовин.

 

Дуже типовий приклад буде на місці, такі як Кауниц , але практично на кожному фото, круги на полях, які на додаток до регулярного шаблон містить неправильної форми тіла, що лежать на землі зерна. Майже завжди принаймні 30 см від траси, а й метр далі і далі. Іноді навіть зерна лежали на землі немає, принаймні на початковому етапі, ніж де-небудь в найбільшому видаленні від траси, точно посередині між ними, які, ймовірно, найбільша концентрація шкідливих речовин, і рослини, щоб позбавити їх погано. Це може також викликати збільшення електропровідності в той момент, насадка свердло може рухатися в два рази під час буріння у зв'язку з перекриттям швейних машин діапазону, маршрут посіяно в два рази.

 

Більш детальне пояснення цього явища буде розташований на ділянці лінії .

 

В якості однієї з можливих причин пошкодження, зносу, як повідомив добрива культур, особливо азот. В цьому випадку, але більшість з них по-удобрювати рослини ближче до шляху, і їх стебла нахилився до землі, швидше за все, коли насправді це як раз навпаки. Удобрюйте (підвищений вміст солей в грунті), але може викликати збільшення частоти розрядів блискавок в цьому місці. Гній паль залучають блискавки чудовий шлях, у зв'язку зі збільшенням електропровідності місця, описані, і повітря над ними. Тому, якщо тільки в безпосередній близькості від зерна лежить на землі, це ні в якому разі за рахунок місцевого надмірно удобрюють, але просто тому, що виявився блискавки. Логічно, що повинна була б бути велика кількість стебел лежали на землі найближчим купу гною, для яких майже не буває.

 

 

Зразки нормальні пошкодження, ослаблення, вигин стебла до землі

Мисливці на фотографії кіл на полях

(Тут знову приклад з архівів LP) фото на додаток до кіл на полях можна побачити дуже добре в середині загибель врожаю від трактора треків. Звичайно, це явище можна знайти не тільки у фотографії кіл на полях, але жодного фото соломкою зернових лежав на землі. Ще одним цікавим фактом є те, що найбільш часто, або перший, вигин стебла до землі відбувається недалеко від центру кварталу звертається до краю поля і регулярно трактором ділянку колеса. В цьому випадку, напевно, навіть можна поставити деякі фізичні закони, по-друге, що в свою чергу, буде більш розбитою доріжці, по-друге, інтеграл від потужності, що подається на чверть кола власний центр має набагато більше значення, ніж лінійний інтеграл того ж віддаленої точки (харчування в площині земної поверхні зменшується пропорційно квадрату відстані від точки, де коло є постійною, так що не зменшується, це груба оцінка, більш детально питання про керівництво та електростанцій в країні, пояснив на сторінці LRC. Крім того, округ коледжів, виконуються один раз, коли трактор повернутися з поля. Більш детальна інформація буде зберігатися на місці гуртожитку. Перегляд зображень може збільшити курсор миші на них.

 

Нижче в хронологічному порядку трактора, ймовірно, будуть набагато більш проводять до свого оточення, тому виступати в якості громовідводів, волога в них тримати і збирати найкращі і довгий, і, ймовірно, одна з причин, чому розряду блискавки в одну рослини поля пошкоджені практично на ньому, відстежувати всю свою енергію rozdistribuují тільки між собою, і нехай він в іншому місці. Гуртожитки на краю поля, очевидно, найвища провідність, і працювати на кілька разів, і висока вологість грунту на цих тракторах часто вимикають диференціала. Інший досить істотний каналізації буря в полях часто зустрічаються купи гною .

 

 

Картинки від друзів з Польщі - Wylatowo

Тут наведено деякі типові приклади нормальних вигин стебла до землі, культура блискавка, в поєднанні з геометричним узором з кіл на полях, сфотографували друзі дослідників із польського міста Wylatowo ( 2002 посилання ) ( посилання іконки )

У всіх випадках, без геометричних форм кіл на полях були абсолютно типовий зерна пошкодження, викликані грозовим розрядом.

 

 

Аргентина 2010, соняшник

На самому початку 2010 року можна було стрибати, щоб відвідати Аргентину

(Подія від 15 березня 2010 року, фотографії Турень-insolite.xooit.com )

  

обвуглені і спалили соняшнику (в колі), крім блискавки практично неможливо пояснити ... (Або, що НЛО в кінці кінців ...?)

 

Опис установки на сайт, як якщо б він випав з навчального посібника для студентів сільськогосподарських середніх шкіл, в яких описані результати грозових розрядів в полі з соняшниками. (Див.)

 

Коли хтось іде по лісі і бачить кілька обвуглених дерев, він думає: "Ти вдарила блискавка". Коли поле і бачить обвуглені соняшнику, що думаєте? Це чужорідні ширяючий над полем СВЧ, обертаються по колу над ним, походять від іоносфери людини і чужі уми і всепроникною космічної розвідки і підтримали створення псевдонімів вихор плазми вихор, чи НЛО обстріляли області лазерів і все завершили електричний струм, який У той же час створюється між підземними джерелами води і туман на болоті? (Це був лише невеликий приклад того, наскільки деякі з дослідників феномена кіл на полях іноді вдавався у своїх міркувань. Ви не можете мати їх на зло, так як абсурду і, очевидно, не розуміють явище нещасним. Для тих, фрактали ще в неживій природі, а без інтелекту може і не може створити. Але вони можуть бути, дорогі діти, може бути, і як легко!)

 

Для того, щоб всі могли коли-небудь можливо вдарив одну спалах, може бути в супроводі декількох одночасних і подальшого завоювання, і деякі з них резонансу і інтерференції між ними. Дуже часто після виписки запуску лінії метро, ​​і просто над ними утворюють лінії (в цьому випадку він може бути зовсім мертвою, а також зерна - вже згаданий  тут, інша, набагато більш показові випадки на сайті лінії ).

 

Все відбулося протягом кількох десятитисячні частки секунди. Це чистий час, тобто період, протягом якого електричний струм був проведений серед послідовних розрядів паузу там (він говорить, так і в театрі), міцного сотні мілісекунд. Система основних і кількох наступних розрядів може мати місце в часі приблизно одна секунда, рідко більше. Після прощення не може бути спостерігається в області абсолютно нічого . На початку (під час і відразу після виписки з нього), марші проходили головним чином фізичні, механічні, електромеханічні і електрохімічні. Після них був дуже довгий період спокою протягом якого вона приєдналася до матері-природи, біології, патології, біомеханіки, біофізиці, хімії та інших чисто природних процесів (" Міграція ").

 

Те, що слід, то, може бути частково залежить від погоди, яка майже там. Дуже важливим є той факт, що все, що є на описуваних явищ, які відбуваються після виписки, відбудеться навіть в найбільш підходящих погодних умовах, що можливо для вирощування зерна сьогодення.

 

За десятки днів, а кілька тижнів або місяців, в зв'язку з величезною інерцією біологічні процеси в тканинах рослин, відбувається поступове ослаблення рослини. Části пошкоджені рослини гинуть, інші слабшає. P_B тільки тоді, коли загальне ослаблення рослин в один прекрасний день перевищує допустиму межу, тому що вона вночі падає лондонський туман - метелики , рослини важчає і слабкі стебла повільно приступити до розгляду країни - EMI - доміно, і протягом декількох секунд до кількох хвилин, все ретельно створений дизайн крутити на землю, як картковий будиночок. Вони, ймовірно, можна пояснити часто зустрічаються пучки соломи в деяких колах на полях, складений у кілька разів один одного регулярно. В цьому випадку, швидше за все, поступово складаються пучки один на одного. Досягти подібного ефекту, людських сил, за допомогою примітивних інструментів (і людського мозку) неможливо. Само собою зрозуміло, що подібні структури невиразні і постають в абсолютно іррегулярних формувань. Додаються фотографії були зроблені в місцях, де були тільки такі абсолютно неправильної форми. Всі вони були явно і перевіряється вдарила блискавка.

 

Той факт, що вигин стебла до землі, в ході якого зразок кіл на полях видимість іноді може відбуватися значно швидше, ніж процес був підготовлений, і поки дуже довго після того, як він був насправді ініціював, результати в цілому і «професійних» для громадськості, а поспішна божевільний і висновки.

 

 

Міграція (Migration Period)

Таким чином, образно називається процес, при якому організм в цілому рослини (стебло, листя і коріння в качанах у разі кукурудзи) дає в результаті електролізу, ймовірно, пов'язано з електро-термічних процесів, кількість шкідливих сполук. Рослина через деякий час починає рухатися вниз, до коріння, а коріння виділяють у грунт, а потім перейдіть в протилежному напрямку речовин, зазвичай беруть участь в обміні речовин, завод процвітає і корисним. Все, що таким чином служить для захисту генетичної інформації, що зберігається в насінні від пошкоджень навіть зерно даром - пароль, який природа управляється мільйони років, на відміну від комуністів. На відміну від них, але природа явно підготовлені для кращого збереження генетичної інформації, що зерно жертви, і тому легко пошкоджуються окремі листя на утилізацію через різні фітопатологічні агентів, які в цьому випадку, очевидно, провели дуже гідні роботи. Є близько 10% дають корисні жертву на рік.

 

Розподіл рослин (надземна частина), наприклад, в десять частин рівної довжини, і припускаючи, що кожен з них необхідно позбутися від шкідливих речовин, які утворюються в ньому ("переїхав на поверх нижче"), постійний період часу - Наприклад, за один день. Самої верхньої частини (в десятковій системі) рослини - або частину вуха, де він буде сформований, тому один день позбутися всіх негативних речовин, всі інші частини нижче, але доводиться терпіти проходження токсинів з усіх частин з них. З цього (звичайно, дуже спрощена, а й для пояснення цілей зонального ослаблення достатнім рослин) показує, що найнижчий десяти рослин піддається впливу несприятливих сполук в десять разів більше, ніж верхня частина, і в десять разів більше, ніж він сам створив, таким чином, оцінка предмета сто разів більше шкідливого впливу хімічних речовин. Таким чином, нижня частина найбільш ослаблені, і по крайней мере, механічно стійкі. Нижня частина, то насправді жертви для успішного вирощування потомства. У значній частині рослини таким чином послабили це дійсно успішним, тому що відразу ж після вигин стебла до землі починає зводити завод по kolének - вузли, і більшість з них насправді, навіть якщо лише частково, тому вони можуть бути успішно зібраний за відомою поєднує в собі псевдонім різання комбайнів.

 

Терміни подій, описаних в цьому пункті, це тільки приклад, це ще не доведено експериментально-яким фактам. Це всього лише грубе наближення ймовірно ході деяких процесів, це буде тільки експериментально, а в деяких випадках можуть бути викладені в значно відрізняються (дуже сильні розряди)

 

 

Перевірка параметрів і повернення, багато років тому ...

Таємниця кіл на полях, нарешті вирішено ...

Тільки реальний і природний, механічний - електромеханічний - електро - хімії - біофізика - Біомеханіка - Принципи фітопатологічні, відносно легко визначаються і передбачуваним. Навіть (!) в більшості випадків, скажімо, з 1980 року, і якщо не стільки з 1990 року, по крайней мере в деяких країнах, відносно безпечно повторно перевірено майже кожен коло GPS місці в кукурудзу. Ви можете звернутися до метеорологів, прямо або Siemens-Vaisala, Алдіс CELDN, Евклід, NORDLIS, або компанії з результатами їх вимірювань роботи. Розряду блискавки відбувається в багатьох випадках кілька днів до появи форми.

 

 

Неправильної форми з Італії ...

В деяких країнах, включаючи Італію (посилання в гостях) стало неписаним правилом, якщо в рік на "загадкові", дуже правильний візерунок з кіл на полях, а "бідні" мисливців сфотографувати явище кіл на полях вдячні і зовсім звичайні, неправильної форми У кукурудзи, стебел нерегулярно нахилився до землі. Італійські дослідники, ймовірно, були першими, щоб зареєструвати той факт, що регулярні та нерегулярні форми в цілому зерна мають багато спільного. На одній з фотографій їх закономірність кіл на полях вже використовується в попередньому тексті тут і ще тут. Вона стала дуже поширеним явищем є те, що італійські поля закономірності кіл на полях часто спостерігається в поєднанні з нерегулярним, як описано тут .

 

 

Велике спасибі

для www.cropfiles.it : кілька сайтів з найбільш типовими посилання, які допоможуть в дослідженнях - як типові приклади можуть бути обрані таким

http://www.cropfiles.it/cropcircles_2010/Allettamento_2010.pdf

http://www.cropfiles.it/cropcircles2008/Allettamento_2008.html

http://www.cropfiles.it/cropcircles2007/Allettamento_2007.html

http://www.cropfiles.it/crop_circles2006/Merate_11Maggio2006.html

позначкою "e crop irregolari»- Нерегулярне, багато фотографій на пов'язаних сторінках, ви можете збільшити клацніть правою кнопкою миші команду" показати картинку ";

 

Цілком можливо, що поки це тільки суб'єктивне враження, але на деяких фотографіях італійських дослідників є потенційними блискавковідводів, що тільки «кишать».

Натисніть на зображення, щоб перейти безпосередньо на сторінку джерела

 

аналогічні кадри з Чехії поле може випускати тисячі, багато з місць, які постраждали від блискавки стійко по крайней мере, за кілька днів до зйомки. Дослідження тривало в даний час більше 3-х років (осінь 2011 - 3 1/2 зерна сезону) і грав на робочому столі versine кілька десятків, максимум кілька сотень км 2 . Найбільш типові з них, в кінцевому рахунку знаходяться тут .

example_czech

 

Пояснення

Закономірності у фотографії кіл на полях в Італії, можна помітити одну цікаву річ: набагато частіше, ніж у Великобританії відбуваються на них на додаток до цих шаблони і нерегулярної. Це може бути викликано тим, що в Італії недалеко від форми зерна в такому організованому «полювання», як і у Великобританії. Італійські жителі, ймовірно, будуть набагато краще присвячений сільськогосподарської діяльності в деяких лайно і не мають часу або не зацікавлені в них. Форми так багато випадків, сфотографуватися, поки через кілька днів після свого створення (тобто фактично візуалізації - вигин стебла до землі, де найбільш постраждалих і швидко розташований на першому зерна було досить, щоб додати форму і зігнути стебло на землю та інші зернові культури, в її ближче і далі оточення, але вона також може бути викликано місцевими умовами. Інша можливість полягає в тому, що в Італії не так ефективні, блискавка землі, тому більша частина поточних надходить безпосередньо під землею, і так впевнений, іноді, цілком можливо, значна частина енергії виконувати ще деякий час, перш ніж вона може поширитися далі в землю або не дуже глибоко під землею, де вона досягає принаймні кореневої системи рослин (див. електричного розряду стелиться по землі, де ці питання будуть показані більш детально). В хронології, однак, показали на прикладі Великобританії ( 16 липня 2007, Хейлі Вуд, Ешбері, пшениця), де дуже чітко побачити, як картина поступово додає більше зерна (всередині і зовні фігури), відбувається поворот на землю тільки відповідно до правил пошкодження, ослаблення грозового розряду (в Найбільша відстань від трактора треки, часто точно посередині між ними)

 

 

Інший спасибі

спрямовані на сайтах http://www.croponline.org/cropanomali.htm , а саме підсторінку Lissone (Mi) : цей сайт буде використовуватися для сайту прогноз, враховуючи ймовірні структури розташовані там, де лінії електропередач (два рядки), що проходить навколо ящика ( прямокутної opisující кут нитка більше 200 °). Є кілька разів, що блискавка вразила. Таким чином, немає ніяких кілець, але зерна лежали на землі, стебел нахилився до землі, час від часу в майбутньому ніколи не буде впевнений. Для отримання додаткової інформації див сторінку з ім'ям прогноз. У місцевості, хоча є деякі структурні зміни (з Google Maps, Google Earth), але, можливо, кілька ящиків залишилося.

 

 

Подяки:

Pitrs від Petráčků (Numero Uno)

Петро Яскравий від Dywidag Prefa як (номер 2),

Джо Linde + Віман Еп, ТОВ

Goulas, Spejbl, постачальників, Kelčák, Pid, ​​Любош Hanousek,

Лепік Куба,

Bobes Джаник,

та багато інших.

 

Дуже велике спасибі за - пан Вацлав Bošina, місцевий фермер.

 

Ще одне дуже велике спасибі друзям з Італії www.cropfiles.it і www.croponline.org

(Див. в іншому місці або в інших місцях; Roma locuta, causa finita - Рим сказав, справу закрито)

 

 

 

 

Література ресурсів

Деякі книги для пояснення різних природних явищ і фізичних явищ, і в тексті і підсторінок www.cropcirclesonline.com літератури

 

 

4 cs

 

 

Ви приготували для вас, і всі теорії, представлені тут дуже ретельно експериментально

 

Jan Ledecký