Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Це початковий переклад, машина, практично без змін. Комп'ютерні генерується з оригінального чеського і англійського оригіналу. Він буде постійно вдосконалюється і змінюється. Дякуємо за ваше розуміння.

lightning
Принцип пояснюється.

Пояснення методу круги на полях

crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Puzzle Круги на полях зібрано ...

Круги на полях створюються за допомогою електрики від грозових розрядів. Рослини частково пошкоджені під час нього. Сітка польових культур буде відображатися фотографічного запису силових ліній моделювання електромагнітних полів.

Круги на полях спалах створює електрика рослини частково пошкоджені. При зміні структури посівів поле сітки, то дозволено візуалізації силових ліній магнітного поля силою електромагнітного поля.

 

Зв'язок закодовані в колах на зерно їх великого творця .

Цей феномен кіл на полях в даний час повністю з'ясовані. Назавжди.

Захоплюючий, цілком достатньо, перший по-справжньому наукової , абсолютно нову теорію.

Приголомшливі коди і містичні таємні знаки культури колах вирішена. Один за всіх і все.

 

Весь сенс їхнього спілкування для людства є одним фактом - абсолютно ні.

 

Може бути, за одним винятком - їх єдиний істинний і великий творець нам через них, можливо, намагається передати:

"Ніколи не вийти в поле, коли я створюю. Не могли б ви як раз той момент, коли перший раз, з дуже високою ймовірністю, але й в останній раз в своїх власних очах, а може навіть зрозуміти, як я роблю».

 

Деякі, в основному механічні наслідки своїх дій можна побачити тут .

 

Всі математичні - технічні - геометричне - механічні - фізико - астрономічний - астрологічний - космічні принципи, які не були пов'язані з їх розшифровка перед людством, тому можна без всяких запахів описується як повне лайно. Вони приблизно те ж значення, як якщо б хтось намагався намагався розшифрувати образи калейдоскопі. Крім того, ніколи не повторюється, але це, безумовно, в них можна знайти багато дуже точних математичних основному, але і будь-які інші умови.

 

Наприклад, окружність правильного шестикутника досить точно так само в шість разів перевищує довжину одного з його партії, навіть у той час як схема восьмикутник у вісім разів ...

 

До речі, кожен круг на полях має відносно точного числового значення числа вписані Π (пі). Дійсно, будь-кола кола в кукурудзі, яка коли-небудь з'являлися в світі, перетворилася в пряму має довжину, рівну 3,1415 ... раз його діаметр ...

 

 

Таємниця кіл на полях, нарешті вирішено ...

Тільки справжня природа принципів, передбачуваним і легко визначаються.

Навіть (!) багато років тому ретроспективної перевірці.

Просто запитайте метеорологів, або Siemens - Vaisala

 

 

 

Хронологія

 

13 Лютий 2008 - починається абсолютно новий, комплексний, міждисциплінарний науково-дослідних проектів та досліджень, ослаблення загибель врожаю, пошкодження і ослаблення зерна при проходженні електричного струму

 

13 Лютий 2009 - перше опубліковане дослідження в Інтернеті, рівно через рік після початку дослідження, тільки дуже тонкий натяк на

 

13 . Серпень 2009 - з цієї дати, а незадовго до цього опублікував там і інші цікаві наукові результати, день за днем, місяць за місяцем? www.cropcirclesonline.com . Опубліковано он-лайн, жодна інша публікація, друк, газети, засоби масової інформації.

 

 

Основні, але докладна інформація про збиток, ослаблення врожаю тут

 

Шокуючі одкровення! Справа в ворота кола сільськогосподарських культур (CropCircleGatee, Ворота Crop Circle) ...

 

13 Серпні 2010 року остаточний термін, з якого людство (можливо) знає і розуміє, як форми і створює явище, зване круги в кукурудзі .

 

(Кола на полях, CC, agrosymboly, agroglyphes, піктограми)

 

Це можливо від часу, щоб побачити сторінки на коменданта записку і попередження ,

і ще багато інформації на цій сторінці та багато іншого.

 

кінці шкали

 

 

 

Просто для порівняння 

В самому кінці, просто для задоволення. Під час розряду блискавки в каналі блискавки, приблизна ширина 5-10 мм, об'ємна концентрація енергії, тобто енергії, випромінюваної в даному обсязі простору в одиницю часу, який можна порівняти з процесом, який відбувається під час вибуху наднової ...

 

По крайней мере, в самій крутій частині переднього краю розрядів імпульсів блискавки.

 

Цілком можливо, що природі і людям через форми кіл на полях хоче показати, що відбувається в місцях, які ніхто не дбає, мабуть, тільки у фантазії науково-фантастичних оповідань, романів та фільмів. Поверхня всередині контейнера газу і вибух наднової і під час її перед ним і після нього. foto_wilsonovy_komory-a-dráhy_sem поверхні чорної діри, простір під нею, над і під горизонтом подій, що відбуваються, які відбуваються між горизонтом подій і поверхні чорної діри, трапляється, відбувається на поверхні зірки над ним і під ним, трапляється, відбувається в безпосередній близькості і всередині ядерного чи термоядерного вибухового пристрою в момент безпосередньо перед, під час і після вибуху, а також будь-якого звичайного вибуху. Перехід відбувається при зіткненні планет, зірок, чорних дір. Фізичні явища і сили, які відбуваються в безпосередній близькості від електронних орбіталей у формуванні нових, змінити або зруйнувати хімічні зв'язки. Буває, і сили, які відбуваються в безпосередній близькості від ядра під час його життя або в ході різних ядерних реакцій усередині нього. Буває, і сили, які відбуваються під час конфлікту і реакції або знищення двох частинок і античастинок. Симетрія і геометрія березня, в ході якого маса перетворюється в енергію і навпаки.

 

Одне додаткове місце

Ще одне місце, ми, ймовірно, використовуєте кола намагаються показати природу, яка не змусить себе довго в майбутньому ніхто не дбає, або в безпосередній близькості від нього нічого не буде спостерігати, вивчати і оцінювати: Місце, де розряд блискавки ударів, і все проходить Попередні Розподіл довго продовжували надходити після останнього інсульту Повернення. Вибуховий розширення повітряно-плазмового, механічні, електростатичні та електромагнітні перешкоди і резонансних проявів, які там відбуваються. Передача кількох мегават-годин електроенергії між пунктами, розташованими в декількох милях менш ніж за десять мільйонних часток секунди.

 

Основна інформація, нарешті,

 

(Іноді менше так серйозно)

Круги на полях тепер зрозумів раз і назавжди.

Захоплююча, всеосяжний, перший і єдиний реальний науки ,

реалістичними, абсолютно нові теорії.

Фундаментальних досліджень.

Приголомшлива культура коди круги виявлені. Все і назавжди.

Багато деталей можна знайти на інших сайтах .

 

Круги на полях тільки зараз стає дійсно нез'ясовні явища, використовуючи тільки справжня наука. Біохімічні, фізичні, технічні, механічних, хімічних та інших, в реальному науки  на основі принципів дослідження, з використанням тільки природних законів .

 

Примірний перелік наукових, технологічних і науково-дослідних полів і методів, які можна використовувати для з'ясування походження і принцип будь-якого пошкодження і ослаблення рослини кукурудзи і розряд блискавки, кола на полях в тому числі:

 

Патології, анатомії рослин, фізіології і морфології, біології, біохімії, біофізики, біомеханіки, фізики, хімії, грунтознавства, гідродинаміка, статистика, мікроскопія, спектроскопія, фотограмметрії, електромеханіка, електростатики, фізики та дозиметрії електромагнітних та іонізуючих випромінювань, електротехніка, гідрології, геофізиці, перешкод і резонансу фізики, оптики, кристалографії, магнітної гідродинаміки, гідрометеорологія, електродинаміка, фізична хімія, термодинаміка, квантова хімія, термодинаміка, гідростатики, вибух кінетики, гідродинаміки, фотографії, геометрія, токсикології, обвалення, магнетизм, електромагнетизм, радіобіології, механіки, фотометрії, фрактальної геометрії, агрономії, аеродинаміці, геології, математики, археології, сейсмології, агробіології, агрохімічних ...

 

багатьох інших, часто міждисциплінарної, що перетинаються і взаємозалежних дисциплін.

 

Новий, оригінальні ідеї про становлення і формування моделей круги на полях, повністю вільну від будь-яких ознак лженауки, езотеричні міркування містикою або окультизмом, лженаукою, таємниці, нелогічні міркування, НЛО, літаючих тарілок, чужою майже всі інші міркування, що впливають на форму в зерна і нерозривно супроводжувати його.

 

 

Дуже ретельно, але просто і зрозуміло.

Всі 100% наукових теорій і пояснень кіл на полях,

готові до будь-якої наукової перевірки, експертизи та опозиції.

Обурливо!

 

Теорія назад перевіряються по записах, які існують,

але ніколи не використовувався в цілях, описаних.

 

Таємниця кіл на полях зламаний ..

 

Нова теорія, за допомогою звичайних наукових методів

абсолютне розмежування з будь псевдонаукових досліджень.

Дивно, і страшні, шокуючі, майже в той же час непередбачуваних теорії.

Привиди і привиди не, немає і натяку на спіритизм.

Немає езотеричних, містичних та окультних сил, ефекти, роботи або експериментів.

Ні гребаной іноземців, НЛО, літаючих тарілок.

 

Код кіл на полях, раз і назавжди показав.

Круги на полях вирішена. Назавжди і повністю.

Абсолютно ніяких НЛО, літаючі тарілки, не відомих або невідомих літальних апаратів.

Немає невідомих або непередбачуваних сил, не паранормальні пояснення.

Немає чудес, немає таємниці, не знайомий.

 

Є не інопланетяни, ніяких спроб зв'язатися.

Немає військових випробувань, експериментів або досліджень.

Жодна інша наука, таємно проводили експерименти, тести та обстеження.

Не психічні або телепатичні експерименти наукової фантастики.

Ні метафізика або парапсихології.

 

Всього неймовірно, але факт єдине можливе пояснення. Більше тут .

 

Абсолютно ніякого ефекту інтелекту (або розвідка), а також те, що буде мати ніякого унцію розумових процесів при формуванні кола на полях. Природно, ті, які були зроблені творці кіл на полях, тому що ці люди будуть їсти розвідка в мозок ніколи не знайти, навіть якщо вони дійсно шукають.

 

Не розум чи розумові процеси планет, НЛО, літаючі тарілки, жуки, космос, сонце, місяць, космос, мишей, мух, джмелів, павуків, матеріали, тварини, рослини, смерть інтелект, дух, матеріалів, речовин, вірусів, атоми, молекул, комахи, кристали, грунту, вітру, бактерій, гній, привиди, примари, скелети, космос, інопланетяни, грибки, паразити, вакуумні або будь-який інший розвідці при створенні моделі круги на полях.

 

Немає навіть натяку на міжпланетної розвідки, не міжгалактичної розвідки, не інтелект марсіанського світу немає інтелекту, немає інтелекту рослин, кукурудзи не інтелект, не розум грунту, погоди не розум, не інтелект рослин, тварин немає розуму, ні розвідка підземних вод, не скелі розвідки їжаків не розумом, інтелектом не кенгуру, ні інтелекту ботаніків формування кіл на полях.

 

Таємниця кіл врожаю виявлено. Назавжди.

 

Принцип формування високоточних, на думку багатьох осі і дзеркально симетричним (часто фрактальної) геометрії можна порівняти з принципом формування та формування сніжинки, або побудувати графічну запис інтенсивності електромагнітного поля навколо провідника струму або електромагнітів, в тому числі паразитарні та Едді (! ) середнє електромагнітних полів і струмів. Це буде в іншому місці, пояснює нерозривно супроводжують підтримки малого кола розташована точно в точці дотику двох великих кіл.

 

 

Таємниця кіл на полях вирішене. Безумовно. Абсолютно вірно.

Шокуючі одкровення!

 

Теорія побував на всіх кругом дослідник рослинництва явище, як грім серед ясного неба, (ха-ха-ха), грім серед ясного неба ,-о

 

Теорія яскравіше, ніж сонце (температура поверхні Сонця становить близько 6000 ° К температура плазми розряду блискавки становить близько 30000 ° К, тобто приблизно в 5 разів більше).

 

Логічний, не тільки легко зрозуміти неспеціалістові, а й науково доведено, статистично перевіряються і прямо пропонує себе, щоб зрозуміти і пояснити весь процес створення кіл на полях.

 

Пояснення, яке не тільки пояснює себе дуже природно питання про колах на полях, а й блакитне світло на всі шляхи відбуваються аномалії , раніше згадуваний як надприродне і жаху.

 

Круги на полях не має ефірне, ефірне, простір, чужий або космічної силою або розумом, ні будь-який інший можливий інтелект людини або тварини. Тільки натуральні і фізичних сил, процесів і взаємодій між ними, більше нічого.

 

Не так званих «вихори» (плазмові віри).

 

Немає вітру (навіть дикі - у мене їх - Хара Cimrman )

або циклонів, торнадо, дощ, град.

Навіть град, а потім "дикі вітри".

 

 

Ні тварин (за винятком " їжакиMilovice), Або іноземців.

Це не є трансцендентним або екстрасенсорного сприйняття або повноважень.

 

Так само як і паранормальні явища, уфологія, або будь-яких інших подібних заходів, сил, або науково-дослідних ..

 

Ні "лей-лінії" - трек підключення стародавніх пам'ятників або геопатогенні або відслідковувати будь-які енергії.

 

За винятком трека, в яких потік електроенергії, газу та води - жодних комунікацій, в якій блискавка може вдарити й бігти за ним, навіть під землею, як американські гірки.

 

Крім того, іноді поводяться як трек після трека трактора (трамвайних), пов'язано з тим, що в деяких випадках, ймовірно, більш ніж в тисячу разів вище електропровідності від їхнього оточення.

 

Крім того, інший вид треку - трек просування бурі, що рухається в напрямку панівних вітрів. Грози згаданих кіл на полях створено багато миль один від одного.

 

Його робота, ймовірно, може сприяти різні археологічні пам'ятники, розташовані в підвалі, а також геологічні аномалії. В результаті, симптоми виникають в першу чергу рослинність, cropmarks, дуже важливо і добре вивчені. археологічний феномен. Вони мають дуже суттєвий вплив на лініях електропередач під землею, і, можливо, навіть сприяти статистично значуще збільшення ймовірності виконання деяких певних місцях, таких як раптовий глибокий дренаж підземних потоків. Таким чином, існує значний відрив від поверхні інших нерегулярних і пошкодження рослин на поверхні, утворюючи коло за межами регулярного врожаю.

 

Крім того, оскільки це може відбутися дуже швидко привести до велика кількість енергії, глибоко під землею. Без сильного керівництва на поверхні, і, отже, нерегулярне шкоди для інших продуктів на зовнішній поверхні правильної форми. Енергетика, на чолі з описаним чином її вплив може створити "всього лише" форму силових ліній магнітного поля навколо прямого проводу, а щодо регулярної кругової форми, або їх резонансу і перешкод, всі з яких вносить свій вклад в отримані форми кіл на полях.

 

Переважний розрядів зваблювання в певних ділянках, безумовно, мають свою частку полюса і проводів і ліній електропередачі, вони, звичайно, збираюся розповісти вам багато «товаришів з НДР," фактично "товариші з CEZ», але особливо за кордоном, робота різних потужнострумової електротехніки науково-дослідних інститутів, робітників для виробників і дистриб'юторів електроенергії і займається виробництвом енергії і підтримки високого і оцінки наслідків втручання в грозових розрядів аналогічний пристрій виявлено в безпосередній близькості від кіл на полях.

 

Існують примари або не скелети кіл на полях не

(Або в шафі)

Немає сил з могили.

Мова йде не про примари, духи, феї або світлячків.

Немає надприродних істот або сил.

Ні ", думав хвилі", або розумових здібностей або процесів будь-якого живого організму і неживого, людини або тварини.

Таємниця шрифта Круги на полях розшифровані.

Ні в якому разі (умисна або умисне) ефект будь-якої людини або тварини.

Ніяких дій, енергії чи сили думки

 

Фотографія © cropcirclesonline.com , швидкий крани ©

 

Це не телекінез або аналогічних повноважень, ні Сили, ні парапсихології, або сил, науки і досліджень переміщення на перетині психології і надприродного.

Немає міжзоряного, пробіл або космічні таємниці, дії, енергії і сили.

 

Єжи і кола на полях не

 

Жоден з відомих за межами розміру або переміщення існуючих або

інші спроби контакту, зв'язку та комунікації.

За одним винятком - якщо мова йде Milovice - Схід. Ті, їжаки, вони дають нам ...

Там, очевидно, була спроба контакту або зв'язки.

хлопчаки грали тут (повідомляється), результат - площа лежачого на землі - нав'язаної - кукурудза близько 8 м 2

 

Немає сили, енергії чи сили думки, думки процесу.

Ні диска, енергії і сили "буття".

Немає міжпросторовий або екстра-мірному приводи, енергії і сили.

Жодна спроба в міжгалактичний, міжзоряний чи чужий зв'язку.

 

 

Тільки прості біологічні, біохімічні, фізичні, хімічні і т.п.

дійсно науково пояснити природними і цілком природний причин і наслідків, в процесі створення кіл на полях.

 

Надприродне (англійський термін для "Надприродне")

абсолютно ніяких надприродних процес у створенні кіл на полях не бере участь

Абсолютно ніяких ознак чогось надприродного, " супер - вид », по крайней мере, цей термін означає, з точки зору існуючих, абсолютно приголомшений і нерозуміючими дослідників. Хоча, з чисто лінгвістичної точки зору, концепція  supernatural, super - natural, супер - природний англійське слово "надприродне" часто зустрічаються в мові вражений і здивований колах дослідників культур.

 

Існує невеликий сосок: Який збіг, - один зі способів, ви можете перевести на англійську мову слово «враження» є використання слова "thunderstruck"Хоча часто використовуються в якості означає" ударила блискавка "...

 

повернутися до концепції supernatural:

 

Flash є справою абсолютно чистий і природний ( природний ), земний, а не позаземного, але крім того, вона з'являється практично у всіх його властивостей, кількісні та якісні аспекти "супер", і навіть самий супер, абсолютно все його майно знаходиться за межами будь-якої нормальної людини уяву. Початкова напруга між хмарою і землею може бути вище, ніж кілька мільярдів вольт. Пік струму може досягати мільйонів ампер. Переданої енергії - жорсткість, багато вантажних поїздів, багато кілометрів. Швидкість "зворотний хід", основного розряду знаходиться десь між 1/3 до 2/3c, яка насправді достатньо, враховуючи, що більш висока швидкість, ніж с, за сучасними уявленнями фізики в нашій спостережуваного Всесвіту не існує. Нейтрино може бути виключений з аналогічних міркувань. Концентрація енергії, пов'язані з площі і одиницю часу значно більше, ніж на поверхні Сонця.

 

Один квадратний сантиметр поверхні в секунду Сонце випромінює 6200 J (см2 с-1 ), один см розділ спалах розряду (початковий діаметр менше 5 мм в межах 100 мільйонних часток секунди або навіть в набагато коротший середній блискавка випромінює приблизно 5 × 10 9 J. Якщо розряд довжиною 1 км, його поверхня 5 × 3,14 × 10 6 мм 2 , 15700 см 2, квадратний сантиметр поверхні грозового розряду випромінює менше 3,2 × 10 9 J см -2 с -1 , тобто приблизно півмільйона багато.

 

Обсяг: обсяг не менше одного кубічного сантиметра в секунду Сонце випромінює енергію близько 10 -7 J, (обсяг сонце 1,41 × 10 33 см 3 , яскравість 3,827 × 10 26 Вт) за квадратний метр в секунду, поверхня випромінює в простір приблизно 62,86 × 10 6 J (вікі). НД Щільність потужності становить 0,19 mW.kg -1. (Wiki)

 

 

Крутизна переднього краю імпульсу струму (автор сайту місце на уявної, перш за все, в цьому пункті, перерахованих властивостей, золота медаль ) - декількох десятків до сотень тисяч ампер на  мікро- друге, тільки одну мільйонну секунди. У разі Restrike - наступний розряд дуже часто більш 250 000 A / мкс. Мабуть, тільки деякі лазери можуть мати більш високий темп зростання в сфері енергетики, але енергія будь-якого в світі sestrojeného лазер можна порівняти з енергією і багато неякісних спалах описана як "крихітний", або, скоріше, "мініатюрні", в тому числі те, що буде Бржежани.

 

Незважаючи на те, розряд блискавки насправді SUPER, А також NATURALАбо, принаймні, не надприродні речі, англійська SUPERNATURALХіба тільки можна назвати SUPER & NATURAL.

 

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 

 

Нарешті, в хвилини відпочинку ...

У наступних пунктах часом в деяких місцях не залишиться основному повторювали досліди і спостереження повторюваних науково доказової претензії, пояснюючи та доводячи, і текст іноді перейти на декілька тонше лід просто думати і теорій, іноді більше для розваги. (Навіть якщо ...?!)

 

Сонце, плазма

Дуже схожі об'єкти, такі як кола на полях - не такий тривалий, але секунди, хвилини

може бути, годину і навіть днів, утворюється на поверхні сонячної плазми. Круги в плазмі.

 

Там існують аналогічні грози процесів, що відбуваються в плазмі, крововиливів і електричні струми, але набагато сильніше, ніж в blescích, скажімо, 10 12 - 10 15  раз сильніше. Ніхто не намагатиметься розглянути їх ближче.

 

 

візуально на ходу можна побачити, наприклад, в http://www.thesuninmotion.com

деякі основні дані про Сонце тут (в Чехії)

Сонячної корони, сонячних спалахів (Вікіпедія - англійська мова)

 

Сонце і планети

Там існує дуже, дуже, дуже схожі об'єкти на Сонце (або зірка Ана) поверхні.

Дуже схожі об'єкти існують на поверхні Сонця (і будь-які інші зірки).

У сонячної корони і сонячного поверхні плазми проводиться така влада та плазмові вивержень і скидів, які будуть впливати деякі з них всю земну кулю повністю випарувалася. Їх вплив на поверхню плазми на поверхні Сонця, який має властивості, аналогічні набагато більше рідини, ніж тверді, щоб створити модель порівнянна з колами на воді, в тому числі різні перешкоди і резонанс. Про щось дуже схожий, можливо, навіть настільки улюблений сонячних плям.

 

 

 

Об'єкти, форми і манері, що нагадує кіл на полях, буде записано десь у майбутньому практично всі планети і їхні супутники, і в дуже далекому майбутньому, де людство поки зовсім порожній, або не будуть порушені як руйнівним лихом, як тоді, коли в 2012 році Стоун закінчує, як майя передбачали старих vemírném на будь-який інший позаземного планетної системи.

Неорганічної та неживої позаземних матеріалів, таких як пісок, сніг, пил, сміття тощо.

До реального дослідження буде чекати і пророкувати

 

Дослідження в найближчому майбутньому, але не запускається, Hawking перед ними

настійно попереджає, що ми використовуємо в якості їжі, тому він вважає за краще підкорятися,

навіть з ним в це твердження досить різні.

 

 

Немає колах розвідки культур не

Для створення моделей кола не беруть участь і не позаземного розуму, або будь-який інший розвідці, навіть у найменш людського інтелекту.

 

Таємниця кіл на полях виявлені.

Ні "хвиля думати" немає сил під впливом ідей будь-якого живого організму або діють від мертвого людини або тварини. Або деякі темні сили, темна сторона сили.

 

Курка чи яйце?

Що було раніше, яйце чи курка? Ми не знаємо.

 

Що з'явилося першим, круги на полях або курей? Ми не знаємо.

На жаль, це питання дійсно знають відповідь.

Це був не те питання.

 

Ми хотіли б попросити щось інше.

Бути чи ні, але ... На жаль, знову поповз невелику помилку.

 

Що з'явилося першим, круги на полях або Стоунхендж? Це те, що відбувається.

На це питання після того, як сьогодні кожен може відповісти сам.

 

Останній шанс

P.S.

Шановні виробники кіл на полях, повільно наближається останній шанс

Ви допущені до

Ви не тільки один раз в житті

не має ні тільки кола на полях.

 

Крім кількох винятків, зроблених тільки і тільки на той момент в центрі уваги ...

(Навіть у цьому випадку, однак, були такі страшні порівняно з творіннями форми,

звертається автор єдиною реальною - розряд блискавки,

і що ні одна розумна людина трохи

Буде вам за вашу роботу або не платити один червоний відсотків.

Всі ваші попередні "зізнання" про те, як кожен вечір ви проводите кіл на полях,

zpunktována було насправді в пабі після вживання великих кількостей кисломолочних напоїв (в вашій мові, найчастіше називають "п'янка").

(Або, як кілька незграбною спробою ввести в оману простодушної місіс Бауер)

 

Ні, ні, ні, ні, ні, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, ніколи не

Немає надприродних істот та явищ сили.

Ні в якому разі (активний або навмисно) дії

будь-якої людини або тварини.

Немає телекінез, немає такої влади, ні теле-або пара-сил, науки і досліджень. Немає простору і космічного або надприродні таємниці

функціонування, енергії чи сили.

Немає міжпросторовий або екстра-мірному або будь-який інший

зв'язок і комунікації. (За винятком Milovice - Схід)

Немає сили, енергії або потужності мислення.

Немає сили, енергії чи сили "буття".

Немає міжпросторовий або екстра-мірному

дії, енергії і сили.

Немає міжгалактичний, міжзоряний зв'язку та іноземців.

 

Жоден з перерахованих повноважень не створює кола на полях.

 

Тільки прості біологічні, біохімічні, фізичні, хімічні, механічні та інші чисто природні, фізично з'ясовні причини і наслідки.

 

Ні старечих дурний ... (Ідіот ніколи не перешкоджати круги на полях)

Не жарти або виробник кіл на полях.

Ні Даг і Дейв. Немає мотузки або дощок.

Жодна з плат, ні мотузки, ні плити, ні дроти.

Є не дурний, божевільний і старечого літніх людей,

або їх наслідувачів, шанувальників і послідовників.

 

Природні явища, природа, наука

Тільки справжні сили природи, що піддаються вимірюванню і підрахунку, використовуючи природні правила і закони біохімії, біофізики, фізики, математики, біології, хімії, механіки та інші подібні і похідні реальних природних наук і дисциплін, що беруть участь в розвитку будь-якої культури круга, який завжди був виявив ..

 

Фізичні сили у співпраці з підприємствами хімічної, електрохімічної і біохімічних процесів, але ще до фактичного фізичних, хімічних і електрохімічних сил створили на поверхні Землі за час свого існування мільярди різних кіл на полях Круги на полях і т.п., в результаті чого форма задовго до того, розвиненої людини і тварин і рослин. Перший в неживій матеріалів, таких як сніг, пил або пісок, і подібні структури або матеріали, пізніше в мох або лишайник, і навіть пізніше в рослини, такі як трави та зерна попередників.

 

Big Bang - Big Bang

Дійсно, для Великого Вибуху в дослідженні і повідомлень.

(Гра слів ... Блискавка виробляє грім слід дуже великий вибух)

 

Аналогічні процеси створення таких об'єктів, як кола на зерно на поверхні будь-якої зірки (будь-якого розміру) і трохи нижче її.

У цих випадках більш аналогічний вплив рідини в організмі

(Або спалах у воду)

(Або не буде досліджувати ці явища з близької відстані).

Крім того, на поверхні багатьох (хоч і не всі) планет і їх супутників (адекватних розмірів)

з будь-якої зірки в будь галактиці у Всесвіті.

(Ми - з нині живих ніколи не буде придивитися, Обама зупинився)

 

Примітка:

Не всі органи - такі, як місяць нашої Землі, здається, не в цьому відношенні в даний час ніякої діяльності, але не завжди може бути справа ...

Крім того, два супутника Марса, Фобос і Деймос (взагалі кажучи, будь-який "малюк" в Сонячній системі і просторі). Органи, які тримають немає атмосфери і вулканічної активності буде на цій аналогії. Але на Марсі є вітри, тертя і так не було б бурі також відбуваються, хоча в цьому випадку, звичайно, тільки пісок. Там, де грози і блискавки, де є кола (іноді), так що деякі з нових зонд для вивчення поверхні з достатньою роздільною здатністю ...

Наукові публікації і раніше спостерігається на грозової активності на згадку Марса.

 

Чорні діри (чорні діри)

Можливо також, що кола на полях аналогічних об'єктів

(Хоча і з дещо різними механічними властивостями)

відбувається поблизу поверхні чорної діри

(Десь між поверхнею і горизонт подій).

Використання будь-якого нині принципів фізики,

ми ніколи не будемо в змозі впоратися з їх обстеження з близької відстані. Це вже не впливає ні Обама, ні Hawking.

До сих пір деякі розрахунки льоду, або тяжкості ближче невизначених проявах.

 

Це не жарт.

 

 

У Всесвіті існують мільярди галактик, кожна з яких містить мільярди зірок в упаковці мільярди планет і їх супутників, і на більшості кожен з них протягом кожного з останніх мільярдів років створив протягом кожного року (Земля - близько 31557600 секунд) кілька тисяч (при великих мільйонів об'єктів) об'єкти, створені подібним чином нагадує круги на полях, як зображення осцилографа ( Ліссажу ), гнучка мембрана ( Хладні ) фрактальний візерунок (пластівці, розгалуження), калейдоскоп, Kyrlian і Ліхтенберг фігур (одна паралель фракталів)

 

 

Питання дня

Шановні виробники кіл на полях, по цій схемі за час існування (нашої) Всесвіту він зламався і зник близько 10  +30 (або навіть більше), цифри

майже такий же і навіть створили аналогічним

як кола на полях, і калейдоскоп втручання і Ліссажу і Хладні

 

та їх поєднання в пилу, піску, снігу та інших подібних матеріалів, таких як зерно і рослин, якщо б вона існувала в іншому місці або там ...

чорні діри, не враховуються, ні зерна на них

 

10 30 приблизно в 1000 разів менше, ніж у кожного з нас, навіть якщо мова йде про так званої "великої примірник" атомів у вашому організмі

 

Шановні врожаю сільськогосподарських культур коло осіб, до сих пір ви говорите, що ви створили

хоча один з них?

...

...

 

Деякі зауваження ...

 

Noli tangere circulos meos, quod licet Iovi, non licet bovi, fiat fulgur ergo fulgur fecit

 

Crop Circle Gateee

 

Quamvis dē omnibus dubitandum est, crēdō quia absurdum est, credendo vides AMDG

 

Omnia vero fulmen gubernat.  Thunderbolt пілоти все. (Геракліт)

 

Цілком таємно ...

На цій сторінці та інші в стані слідувати за результати

Більше трьох років Продовження

жорсткий верх Дослідження секрету (близько 38 місяців)

Toy Hobby тільки ... (Принаймні на початку)

 
кінець повідомлення

 

Література ресурсів

Деякі книги для пояснення різних природних явищ і фізичних явищ, і в тексті і підсторінок www.cropcirclesonline.com літератури

 

 

5 cs

 

 

 

Ви приготували для вас, і всі теорії, представлені тут дуже ретельно експериментально

 

Jan Ledecký