Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Це початковий переклад, машина, практично без змін. Комп'ютерні генерується з оригінального чеського і англійського оригіналу. Він буде постійно вдосконалюється і змінюється. Дякуємо за ваше розуміння.

lightning

Круги на полях.

Пояснення принципу круги на полях
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Круги на полях утворюються блискавки. Мімічні фотографічного запису силових ліній електромагнітного випромінювання через сітку зерна в області.

Круги на полях утворюються під час грози. Мімічні фотографічного запису електромагнітних силових ліній сили, яка створюється в сітці рослин в польових умовах.

 

Круги на полях ворота Affair - багато шуму з нічого

Це здається настільки фантастичним, що всі попередні повідомлення про появу кіл на кукурудзу в будь-якій точці світу, заснованого на самих фантастичних теорій - іноземці, психічна енергія, військові залякування, або спроби, танці їжаків, кенгуру немає, телекінез, парапсихологія - може бути остаточним і остаточний ефект відносяться до області байок, насправді просто їдальня ложка для приготування їжі у воді, або, як кажуть, багато шуму з нічого. Ймовірно, буде все, що навколо кола на полях протягом багатьох десятиліть тому, 1970-2010, а набагато раніше, в області і у всіх засобах масової інформації відбулася, для майбутніх часів викликати так званий

" Справа в ворота кіл на полях " ... (штани)

 

 

Запис електромагнітних явищ в структурі стебла

Поле кукурудзи - носій запису, графічно зображує електромагнітний відбувається

Кожен, навіть найпростіший, один кіл на полях можна вважати аналогічною магнітного поля зору через прямий провід металевих тирси в площині, перпендикулярній до дроту. Круги на полях, і, звичайно, пошкоджені зерна, частково зігнуті, або лежачи на землі, можна розглядати як свого роду рекорд, характеристики, графіка або малюнок електромагнітних явищ, які сталися в цій точці. Старовинний результаті природних процесів в рослинах, послаблюючи їх, а після зігнуті, вигин стебла до землі, - пояснив в іншому місці в тексті - мімікрія, і більш докладно на сторінці хронології видимої формі. Це видимість, але це може зайняти кілька днів, в деяких випадках навіть місяці.

 

 

Графічне представлення

Простіше кажучи, кожен кіл на полях можна розглядати як «візуалізація магнітного поля лінії навколо дроту».
Це досить точне графічне представлення. Диригент в цьому випадку повітря, або, скоріше, плазми, розряду через він створив, було близько 5 широка, не більше 10 мм, а струм тече через це кілька сотень тисяч ампер, часом майже мільйон. Магнітного поля такого проводу, очевидно, "щось більше", ніж те, що поле створює вчитель під час фізичного експерименту в лабораторії. Цікаво, можна зазначити, що швидкість зміни струму в проводах під час росту, ди / Л, нахил переднього краю, і більш ніж 200 000 ампер на одну мікросекунду - одна мільйонна частка секунди. У сучасній практиці техніки, стартери, генератори, перехідні явища, що працюють зі значеннями порядки більше, ніж у мільйон разів менше. Крутизна переднього краю є основним фактором в індукції оточуючих проводів. Чим вище, тим вище наведеної напруги. Я посадити дроти.

 

Деякі опції принести електростанцій

Істотна роль у виникненні ослаблення рослин в колах на полях може грати тільки один в рослинах індукції влади. Вона є спеціалізованим підсторінку  індукційні розділі EFP . Тока, пошкодження рослин в це, але можна отримати і іншими способами - по повітрю або по управлінню земельними ресурсами. В іншому великому улюблених провідності електрики в рослини можна вважати коронний розряд, який може шокувати деяких оточуючих дуже точно по колу. Коронний розряд виникає скрізь, де є більш висока напруга, ніж сотні тисяч вольт, грає важливу роль у втраті ліній високої напруги, він може виявити гострі кути особливо на керівництво, і якщо висока напруга, 400, 000 В або більше, може доходити до відстані в кілька сантиметрів. У разі грозових розрядів знаходиться на відстані метрів до десятків метрів, мільйони і мільярди вольт, канал розряду оточений колом, як плащ. Що ви чуєте очолює надвисокої напруги, слабкі або осине дзижчання, коронний розряд.

 

 

Аномалії - Введення

Що можна спостерігати практично в усіх документальних фільмів, книг, газетних статей і телевізійних новин сайту присвячена проблемі кіл на полях. Ви дослідники цього явища, часто давно, хоча в значній мірі самозваних, є абсолютно незадоволені тим, що місце феномен кіл на полях, в тих випадках, які не були явно зроблені людьми, справжнього, можна з абсолютною впевненістю, що регулярно записувати виникнення " незрозумілим електромагнітних щось ", і електростатичні і знайти рішення розглянути щось в найближчому і віддаленому майбутньому nerealizovatelného абсолютно, тому що проблема переміщення повністю з будь-якого звичайного людського уяви. Переважна більшість всіх розглянутих кіл дослідників, які знаходяться в місцях, де їх присутність різноманітна, вона, ймовірно, відкриття принципу їх набагато ближче, ніж будь-який з них представляли. Зокрема, ті з них, який керував моделі з компасом в руках за свою жизнь. З однієї планети Сонячної системи, під назвою Земля, то є ще один спосіб викликати відхилення інтенсивності геомагнітного поля в той час, звичайно, що вони могли б дізнатися, поки не грозового розряду. Наприклад, базальтові породи. Він знав, г-н Поккельса. Але він свої експерименти іноді тільки до 1900 року. У нього було тільки запитати.

 

Але таке рішення існує, то чому б не запропонувати їм це! Дійсно, сам факт можливого розряду блискавки можна розглядати як явище, рухаючись абсолютно з будь-якого звичайного людського уяви. Дуже часто трапляється в подібних місцях в дусі фрази  "there does not exist any possibility of an explanation using science methods", Матерія не може бути пояснено наукових методів.

 

"Короткий" список близько 40 наукових напрямків, можна знайти тут. Всі вони є повністю об'єктивними, повторюваності і відтворюваності результатів, які можна застосувати для пояснення причин тих чи інших явищ, які супроводжують травми і послабили зерна. Не тільки кукурудзу, а й усіх видів інших рослин. Іноді через пошкодження і ослаблення тяга до землі. Це може пояснити все ослаблені та пошкоджені рослини, які були створені в будь неправильної форми, не тільки пошкодження рослин, знайдених в "традиційних" кіл на полях.

 

Безумовно, без винятку, всі вони виявлені так незрозумілих явищ і аномалій можуть бути порівняно легко пояснити. За деякий час до їх даними, саме в цей момент представляють величезний, гігантський, майже неймовірний електростатичний - електромагнітні - Електричні - плазмовий імпульс , який виконувати спалах є. Безпосередньо демонструє ідеальне взаємодію явищ, впливу і сили, які можуть бути використані для будь-яких пояснень на місці спостережуваних аномалій або атипової явище. Розмір будь-який, струм, напруга, що веде крутизни краю, випромінювана потужність, температуру та інші плазми, див., наприклад, стіл, виходить за рамки будь-якого звичайного людського уяви. Той, хто візьме його з цими силами насправді поширюються, так звані «обличчям до обличчя", він ніколи б ні про кого не говорять. Можна припустити, що блискавка може виконувати на спеціальному властивості викликати аномалії виявлені на сайті, навіть якщо вона не здавалася їм занадто пов'язані між собою. Енергія по-справжньому красиво.  LEMP (Lightning Electro Magnetic Pulse)  - Електромагнітний імпульс розрядів блискавки. Дивіться літератури, наукових статей. Для отримання додаткової інформації, такої www.ufl.edu, пошукові системи. 

 

Набагато більше додаткової інформації, набагато більш докладними на сторінці аномалій і на південь. До речі, це не тільки фізичні аномалії, знайти місце розташування будь-якого справжній, природний круги на полях. Електростатичний, електромагнітні, різниця температур, що призвело до значних змін в підземних тиск - "незрозумілою" звуки тижні після завоювання. Крім того, багато хімічні продукти - на місці може виникнути цілий ряд вкрай отруйних речовин, особливо небезпечних отрут, токсичних хімічних речовин у грунті, десятки кілограмів, багато хто з них в газоподібному стані. Все повністю невидимим. Безпека перш за все, будь ласка, Алан Пінкертон . Відвідувачі круги врожаю повинні намагатися не працювати в якості піддослідних кроликів, а замість цього вважають за краще спочатку запросити токсикологів. З того, що токсикологи, як видається, дуже здивувався. Дозиметр ніколи не було nenaměřil концентрації токсичних речовин.

 

 

Мала галерея зображень, які можна застосувати в будь-якому місці кіл врожаю зернових

Замість того, щоб відвідати свій страх і ризик.

Частота смертельних отрутохімікатів.

Ймовірно наявність високотоксичного речовини.

Роблячи цю роботу особливо небезпечних отрут

 

Візерунки на лінії

багато кілометрів на відстані один від одного

Через бурі, просування по вітру пейзаж, це можна пояснити дивний факт, що поле форм кіл на полях часто розташовуються на лінії, навіть якщо вони відбулися в різні дні. В залежності від сили блискавки, який їх створив, і в результаті інтенсивність "вплив", а також про поточний стан і стійкості культурних рослин і грунтової вологи, в якому розряди стикаються багато миль один від одного: пейзаж подорожував через невелике хмара бурі, точно в напрямку Вітер - що ще, а то й «посадили» картину ... Моделі круги на полях, але з'явилася тільки через багато днів, багато миль один від одного, а не одночасно, тому у вас є один з одним, ні з бурею пройшло, ніхто не підключитися. Якщо така буря сталася перейшли деякі з "Лінії Лея», яка з'єднує трасу як стародавні міста, такі як британський Королівства, яке, звичайно, можна, але необхідно ще раз підкреслити, що більш-менш випадково, люди помітять, звичайно, і робота одна велика помилка легко зробити.

 

Повний збіг, однак, не є, тому що вона не виключено, що стародавні пам'ятники, кам'яні скульптури, мегалітичні споруди, побудовані аборигенів, де вони знаходяться на своїх полях і пасовищах картини спостерігалися в зерно чи траву. Моделі просто вважається божественної команді, спрямовуючи їх тягне деякі дерьмо, як, наприклад, будівництва мегалітичних споруд. При випадковому можна перерахувати Стоунхендж, Rollright камені, молоко Хілл, Alton Barnes, Сілбері-Хілл, маєток Ейвбері, тепер думаю, що це був британський Королівстві, де патерни з'являються частіше.

 

Це всього лише збіг?

 

Наступні дві фотографії взяті з документу: "Таємничий світ - Круги на полях"

"Crop circles: In search of a sign", Очолював Мішель Гарднер-Сміт

Ліворуч: круги на полях Ленгдон, Північна Дакота - США , 2000, 25 Червень;

Пізніше він виявив два інших форм кіл на полях, точно на лінії, в кількох милях один від одного - малюнок справа. Свідки пам'ятають бурю, і якщо ні, то вони можуть звернутися до метеорологів і їх записів. Тим не менш, необхідно враховувати, що шторм може бути за кілька тижнів до появи кіл. с.

 

В деяких бар утворень, круги на полях лінки, або йде з них, можна знайти труби або лінії. Велика частина води або поліпшення, але може бути будь-комунікацій, навіть на давно закинутих труб, лінії або каналізацію, падіння тільки в галузі археології.

Для отримання додаткової інформації на сайті лінії в зерні 

Лінія жертви лежить на землі або мертвим кукурудзи

- Недавно описані аномалії, поточне

"Мисливці" кола на полях є абсолютно невідомо

повністю довів в минулому існуючих

 

Але ще до цих пір круги на полях тільки феномен, про який американці можуть зробити тільки з широким

WOW!   (Чеська: UAU!)

 

 

 

Продовження на головній сторінці

 

Помічати

Навіть якщо будь-яка з вимог, на сайті з'явилися повинні бути сформульовані з абсолютною впевненістю, слід поставити перед ним деякі вступне заяву:

Цілком ймовірно, що ...

Може бути, можна довести, що ...

Цілком можливо, що ...

Для деяких (багатьох) спостережень здається (прозорий) ...

Будьте абсолютно впевнені в його істинності може насправді просто ідіот, ідіот і ідіот.

(Так хто насправді?)

 

Це не жарт.

 

Справжня кола на полях - природний круги в кукурудзі

моделі в зерні в результаті природного шляху - основні фізичні принципи

Набагато більше, ніж 99,9% кіл на полях формування в області щороку в усьому світі так зване право, англійська справжній , тобто не рук людських, вони не є підробками.

 

Виникнення і розвиток призначених природних кіл з кукурудзи були пов'язані з реальною, чисто природні, надзвичайно жорстокого і інтенсивного механічного, електростатичного та електромагнітних сил, що виникають безпосередньо перед, під час і відразу після грозового розряду. Якщо в процесі їх формування, у деяких порівняно рідкісних випадках, істотно бере участь в інтерференції і резонансу фото може виникнути навіть незрозуміло складною і правильної форми.

 

Перераховані повноваження надзвичайно потужний, поза всяким звичайного людського уяви.

від: Вікіпедія

Невідомий автор

© cropcirclesonline.com форму

www.flickr.com

 

Початкові пошкодження колах завод урожай - проходження електричного струму

Крім того, всі моделі кіл та взяв участь в наступних ослаблення рослин викликаних проходженням струму рослин, які викликаються в них, або вони були доставлені безпосередньо - земля, іонізоване повітря, тимчасова структура, створена з стикаються один з одним стебла і листя, коріння і електролізу всього цього. В основному, подальшу появу рослин шкідливі речовини, і прямо в їх тіла, коли всі елементи, перераховані в той момент виступав у якості провідника струму. В якому напруга під час спалаху індукованих.

Тільки тоді, коли спалах - менш 1/1000sec.

 

Деякі клітини вмирають, тому що відразу, інші поступово додані протягом днів і тижнів, створені наявність шкідливих хімічних речовин, які рослина, але в той же час, намагаючись позбутися. Хронологія процес досить складний, але рослини можуть бути від фактичних ударів і успішно відновитися.

 

Крім того, в той час як моделі кіл може бути дуже значної частини резонансу і інтерференції між усіма перерахованими повноваженнями.

 

Вони можуть також додати механічного резонансу і інтерференції різних підземних просторів в безпосередній близькості від нових кіл на полях. Hollow - печери заповнені водою або, навпаки vodonosným підкладки - водоносний горизонт.

 

 

Приблизні параметри природних розрядів блискавки

Більш детальні розрахунки документуються і реальні дані вимірювань побачити блискавки і підсторінки.

Під час будь-якого розряду блискавки, в або через будь-яке місце на Землі

відбувається, а також реальні фізичні - електричним, електромагнітним

і механічних робіт:

 

 

Інтерференція резонанс і дуже сильне електромагнітне випромінювання може бути також одним з явищ, які він, ймовірно, можна пояснити створення фракталів і інші складні форми, в основному, усередині кола. На сайті можуть бути вигнуті, дифракції, розсіювання, відбиття і порушення електромагнітного випромінювання. Ведіть себе в певній мірі, як і світлові промені. Навіть світло, в тому числі УФ-та ІЧ-промені являють собою електромагнітні хвилі певної частоти. Видиме світло в діапазоні приблизно 390 - 790nm, що відповідає частоті 3,9 × 10 14 Гц до 7,9 × 10 14 Гц. При певних умовах, які відбуваються на сайті, можуть мати місце повне віддзеркалення електромагнітних хвиль. Вони там, щоб знайти плазми розділу фаз - повітря, гаряче повітря - холодне повітря, високий тиск - низький тиск, швидко рухається шар повітря - шар постійної повітря.

 

Примітка: Загальне приблизну кількість грозових розрядів, які відбуваються щорічно протягом орних земель і пасовищ по всьому світу, один мільярд ...

 

Для порівняння: одна трохи більше, ніж в середньому розряді блискавки містить і випромінює стільки енергії, що вона може пройти повністю завантажений вантажівка кілька разів по всьому світу.

 

Круги на полях пояснити. Назавжди і навіки.

Шокуюча роз'яснення !

Цей пункт використовується на цій сторінці, як пауза, він каже, так і в театрі.

Логічних, наукових, використовуючи закони природи, розуміння і пояснення. 

 

Майже неймовірно, шокуючі, але дуже чітке пояснення кіл в кукурудзі, за винятком того, що сам процес і створення Круги на полях в цілком природним і зрозумілим чином забезпечує дуже легко і цікаво пояснення багатьох інших, а точніше, абсолютно все, і, здавалося неприродним і надприродних явищ, які супроводжують легко відрізнити справжні Круги на полях - візерунки, що виникають природно, бачити аномалії .

 

 

Мімікрія

Один з найбільш чудових фактів, які в основному за рахунок до сих пір "головний винуватець" - єдиний реальний автор круги в кукурудзі вдалося уникнути уваги той факт, що відразу ж після завоювання можуть спостерігатися в області абсолютно нічого. Існував тільки те, що можна назвати експозицію, завдяки неймовірній період процесу з ходом прихована формування зображення в чутливий шар галогенида срібла матеріалу і його подальшого пошуку, використовувані в традиційній фотографії та кінематографії. Зігнутої, вигнуті стебла кукурудзи на землю і візуалізації форм кіл на кукурудзу , зазвичай лише десяток днів або довше, рідко раніше, завдяки дуже повільно поточних хімічних і біологічних марші в рослинах. Тільки в цьому випадку візуалізується кіл на полях, як правило, кілька днів після виписки та грози, які викликали його ..

 

Тільки після такого довгого часу, так як при проходженні електричного струму через стебла рослини стали досить слабким, щоб не в змозі підтримувати свою вагу і вигин на землю. На відміну від попереднього процесу, ослаблення стебла, який триває кілька днів або навіть тижнів, щоб обробити їх тяга до землі - наші власні патерни культури візуалізації коло - може бути менше, ніж за годину, навіть за кілька хвилин (ефект доміно, ефект метелика)

 

Таким чином, не нахил, вигин стебла до землі, і поява кіл на полях, ніхто не асоціюється з бурею пройшло в цьому місці. Відразу після урагану у фермерських господарствах і шкоди перевірка чеків чи ні значного збитку може відбутися, але через кілька тижнів, часто з прекрасною погодою, кукурудзяні стебла починають масово поклали на землю, хоча на перший лише кілька квадратних метрів (найбільш пошкоджених ділянок), а потім додаючи все більше і більше, поки, нарешті, що лежить на землі десять відсотків, іноді більше 90% всієї області. Більш докладний опис і документацію цього феномена є і не буде на місці хронології та сторінках.

 

 

"Auto Exposure"

Залежність часу, який проходить від впливу грозових розрядів в структурі зерна, і той час, коли стебла гнути на землю, інтенсивність впливу

Іншим дуже важливим той факт, що вигнуті, вигнуті стебла кукурудзи на землю в результаті жодного грозового розряду не може відбутися в той же час, або, скажімо, в один день, навпаки. Нерідко також описав феномен кіл на полях, що деякі з них були в кінцевому рахунку "завершення" до декількох днів. Звичайно, теорія, викладені дуже явно показує, що останній «завершення», а також створення попередніх цифр, ні в одному випадку не брати участь в «людський фактор». Різні для відкриття деяких частин різних форм обумовлено лише "інтенсивність впливу". Крім того, але дуже часто трапляється, що після початкового

Nine circles & associated pathways, at Eltopia

Washington (USA) which occurred during the night

of June 18-19, 1998. [photo taken June 21, 1998]

Eltopia, Washington formation re-photographed

3 weeks later, after the circle-making energy

system had revisited the field.

Відкриття моделі, яка постраждала від найбільшої доза електрики, перший в своїй околиці, а потім на більшій відстані з'явиться неправильної форми, зерна лежали на землі, що призводить до точно таким же причин, але постраждалих менше енергії і знаходяться, тому що її нерівності абсолютно поза будь-якого зацікавленого розвідників закономірності. Два супроводжуючих фотографії можна знайти на bltresearch.com. З цією інформацією в останньому випадку енергія картина знову відвідав, не потрібно сперечатися, звичайно, тому що це можна допустити. Пшениця, однак, веде себе досить добре, навіть без додаткових візитів в будь-яку іншу владу, досить його один візит - перший і єдиний (ост.) розрядом блискавки або системи випуску (в межах не більш ніж за одну секунду) може привести до поступового вигин стебла до землі, пошкодження, ослаблення зерна до кінця вегетаційного періоду. Кожен читач цієї інформації повинні поставити запитання: коли "енергія кола рішень була переглянута освіти" (енергія, яка створює картину, відвідала його ще раз), чому б не створити ще один круг - коло? Автори тексту, щоб користувачі насправді мимоволі, навіть самим собі, говорить інформація, що створення RDF - неправильної форми, через «Круг-рішень енергії", енергії формування кіл, то, цілком природно. Він прав, президент! Кукурудзяні стебла можна побачити поступово на землю навколо, по всьому полю, дуже нерегулярно, і інше до жнив, у тому числі місць, які не були видні на всіх постраждалих від розряду блискавки. Єдиний розряд або розряд системи на інтервали, що не перевищують одну секунду звичайно досить для завершення всіх (спостерігається, сфотографували). Крім того, наслідки можуть бути деякі інші побічні ефекти, такі як нерівномірне дозрівання. Це може статися навіть у зерно, стебла майже ніколи не вклонитися до землі, а також в основному за рахунок ураження електричним струмом. На тій же сторінці, ви також можете знайти іншу картину з описом, що займаються

Two formations at West Overton, Wiltshire (UK).

The large ring encircled the Overton Road "T"

junction -- and the long pictogram, which occurred

subsequently, itself gained another circle the night

after the rest of the pictogram had formed.

Саме модель явища розповсюдження. Після 12 років навряд чи буде можливо простежити показання багато бурі й блискавки було на місці. Знову ж таки, це можна висловити припущення, що при певних обставинах, все, що відбувається в області, так як перші ознаки вигин стебла до землі, до збору врожаю. Вперше з'явився коло, через кілька тижнів після проходження смуги в поле зерна, і лише в останні незначні фігури в кінці кінців. Це може бути наслідком однієї, хоч і кілька розрядів (1 зворотний хід, а після в середньому від 4 до 8 подальших ударів, бачити спалаху ), що поле "викрили" всіх форм і їх взаємозв'язки, хоч і різною мірою впливу. Враховуючи, що коло навколо T - з'єднання було виявлено відразу, можна припустити, що всі поля одного і того ж урожай виріс, хоча і не обов'язково це правило. Після короткого перебування на Google, наприклад, можна отримати на веб-сайті www.noufors.com або freethinkradio.com зображень кіл на полях ліворуч, автор невідомий, то ж саме місце, в той час як чистий коло, без додаткового спостереження. 

 

 

 

Відноситься до всіх поранених лежали на землі зерно

Ще раз необхідно підкреслити: не відбувається, як описано в розділах

Міміка і автоекспозиції, але по всьому сайту і всі дочірні сторінки www.cropcirclesonline.com та пов'язані з ними веб-сайти, які в кінцевому підсумку будуть доступні, поширюються на всі жертви лежали на землі зерна в світі, а вигнуті, вигин стебла до землі, там Майже завжди зі значною затримкою в розряд спалаху (тижні, місяці). Для створення регулярної моделі, такі як кола на полях, є дуже груба оцінка приблизно в одному випадку з кількох мільйонів. Більш детальну документацію про конкретні випадки шкоди розвитку з плином часу, нахилу і вигину стебел кукурудзи на землю після грозових розрядів і процесів, що відбуваються в тканинах рослин після проходження електричного струму знаходиться на сайті хронології і сторінках, але й в інших місцях, таких як EFP (при проходженні електричного надходити в тканини і частини рослин, Elektrofytopathologie )

 

 

Ефект доміно, ефект метелика (Butterfly)

Ще одна дуже цікава і дивовижні факти, які можуть бути описані теорії поступової експозиції і розпаду рослин у малюнок кіл на полях досить легко пояснити, що часто зустрічаються на себе регулярно розташованих пучків соломи, абсолютно очевидно, nezhotovitelné будь-якої людини процес F, F. Леза залишилася до останнього можливого часу у вертикальному положенні, просто у зв'язку з поступовим ослабленням злегка нахилена, тому рослинність спочатку формуються відносини з сотнями інших допоміжних соломи. Проте коштує приблизно у вертикальному положенні, навіть якщо тільки трохи, завдяки тому, що підтримують інші. Рослини та їх частини, які стикаються один з одним, прикріпляються до вимірюваних міцність за рахунок поверхневого натягу води, яка є відносно нестабільною структурою скорочується завод знову на деякий час, щоб стабілізувати і захищати один одного, перш ніж впасти на землю швидше. Процес видимості кіл на полях картина так до сих пір затримується.

 

І раптом приходить метелик, сидить на одному Ефект метелика . Стебла ще на корені починає котитися повільно, але все ще чинить опір. Тільки тоді, коли кут перевищує певну межу, кілька десятків градусів, залучення абсолютно долає його, а потім він падає на землю, досить швидко. Представляє як мінімум ще на один, а кілька інших, так що ви не потребуєте метелика. Нарешті, хоча обсяги зібрати деякі випадкові, але дуже регулярно один на одного через ефект доміно , де протягом відносно короткого періоду часу падали на себе один том за іншим. Круги на полях картина видно, і, нарешті, незрозуміло швидко, і, здавалося б, без видимого ефекту і відомих сил, повинні бути дотримані випадково - є аналогічні свідчення. Як можна бачити, як майже неможливо, що такі обсяги падіння сльози один одного тільки один, а два або більше, навіть такий процес може бути більш порівняти з ланцюговою реакцією. Звичайно, тільки ланцюг хімічних реакцій, атомна бомба була зовсім не обов'язково грати в будь-якому випадку, і тому більшість читачів, як глава ванну.

 

Ефект доміно на диску також може допомогти потік повітря, викликані падінням обсягів стебел. Демо- будуть розміщені тут. Видування повітря і пилу може виглядати як невідома сила, піднімаючись з надр землі, і спостерігачі описано, як створювати кола на полях тому може виглядати дещо широко розкритими очима, здригнувся і вражений. Це дійсно них майже нічого не залишилося.

 

В деяких випадках, фотографії кіл на полях можна простежити таким же чином, в результаті пучки соломи, яка не neskácely на землю. Це може бути викликано таке часте чергування вологих і дуже сухі періоди, навпаки, під час якого слід тимчасова структура створена, щоб зміцнити певним чином, прилипають один до одного через поверхневий натяг води, впливаючи таким чином на частини один до одного і можуть дотримуватися частково пов'язано з випаровування води, виведення солей і часткового проникнення позаклітинних рідинах. Фото Після цього можна визначити структури, які могли б ще стояти зерна обсягів, які все ще лежать на землі або лежати на землі лише частково.

 

Ініціатором метелики Ефект, звичайно, тут і там, щоб справити враження сторонній джміль .

 

 

Можливі ідеї для дослідників кіл на полях:

Де знайти круги на полях:

де не було штормів, бажано на місці локалізованого розряду блискавки в поле, місце можна знайти на веб-сайті, що займаються цим питанням, хто шукає, знаходить. Крім того, можна спостерігати на полі після шторму і блискавки вдарив свіжий перевірка стану поблизу стоять дерев. Свіжий хіт блискавки можна сміливо відрізняється за кольором деревини. е В деяких випадках, через деякий час в деяких місцях в масиві можна виділити місце, потрапив ще до того, солома, нарешті, вклонитися до землі. Хронологія

 

При пошуку кіл на полях:

Перший ніколи під час грози. Такі дослідники матимуть дуже мало міцність, і вони часто дуже освіжає.

 

Другий кращий довго після бурі - принаймні кілька годин, коли вони електрично заряджені хмари на безпечну відстань, або більше не існує. Більшість прийдуть перші ознаки нахилу, вигин стебла до землі, тільки через кілька днів, навіть тижнів після розряду блискавки. Але може виникнути де нахил, вигин стебла до землі відбувається майже відразу після завоювання. Це може бути дуже сильні дощі, які могли б сприяти як збільшенню механічного навантаження на рослини, як керівництво для електростанцій і земної поверхні і трохи нижче її. На дуже швидкий нахил, položnení, вигин стебла до землі, могли б також брати участь ефекти двох потрясінь (див. наст.).

 

Третє, в деяких випадках позиціонування, вигин стебла до землі зерно дуже довго після шторму - два місяці або довше. Він також не виключив, але це не може бути, складні лопаті на землю, в основному, тому що іноді, і в набагато більшому ступені, ніж в сусідніх полів, блискавки удар, який відвідав тому ж полі два, абсолютно незалежних гроз, далеких у часі принаймні кілька днів, але навіть тижні. Цей варіант більш докладно описаний на сторінці дію два розряди. Перший розряд тільки невизначений настройки великої площі або декількох областях, кілька акрів га кукурудзи ослабли, поступово зникає все більше і більше, але незважаючи на це слабкість тривала до збору врожаю, і лише незначний відсоток, стебла нахилився до землі. Друга блискавка потрапила через кілька тижнів, але має істотно легше руйнівний ефект, тому що вплив структури набагато менш довговічним і міцним, навіть слабкіше, чим більше проміжок часу між засобами описуваних подій. Вклонився, вигин стебла до землі, бо після другого розряду відбувається майже миттєво, набагато більш помітні наслідки можуть бути навіть силою в інциденті шок - шок і хвиля тиску, вплив яких в іншому випадку неушкодженого зерна вижили практично неушкодженим. Крім того, чистий другий удар блискавки, без "předexpozice" за кілька тижнів до розряду, що він завдав набагато менший збиток, або ж зміни врожаю або візуально, і навіть виявити лабораторію.

 

Час - проміжок - камера

 

 

Четвертий, дуже цікаво стежити за процесом формування кіл на полях пропонується встановити часовий проміжок камеру, і не турбуватися більше. Наприклад, деякі камери Canon можуть бути запрограмовані на роботу тільки в якості твердого час - проміжок камеру, але на додаток захоплює злочинець - ". В законі" спалах безпосередньо При встановленні двох таких однаково запрограмованих камер на невеликій відстані один від одного, метр чи два, як при зйомці стерео, зосередивши увагу на мотузках на зерно зображення захоплення стерео, можна було б через стерео методи фотограмметрії для визначення впливу сайт розряди або розряди з точністю до сантиметра.

 

П'ятий міру установки додаткового часу - проміжок камери після відкриття форм кіл на полях, або дивитися ближньому і далекому колу на зерновому шаблон, принаймні кілька днів інтервалами. Швидше за все, від чималій відстані, побачити попередження, стріляючи здалеку, переважно вище цілком достатньо. З 2012 року, наступні повинні бути самі основні обов'язки кожного маленького дослідника серйозні круги на полях. Якщо хтось, як, що в світі не існувало. Візит поле, але як можна менше, щоб вибрати тільки ті зауваження, які можна спостерігати з шанобливого відстані. Слід підкреслити, що дуже геометричним малюнком з метою подальших досліджень майже нецікаво, треба зосередитися в основному на ближніх і далеких сусідів, яких переважна більшість зображень кіл на полях майже ніколи не з'являються!

 

Детальна інформація про поточний розміщенні камери в Timelapse досліджень "процеси в полях" та їх можливе використання колись у майбутньому буде знаходитися тут .

 

 

 

Сомертон, Сомерсет 27 липня 1996

Закономірності кіл на полях

в поєднанні з нерегулярним

Тут фотографії кіл на полях в 1996 році, великий архів Люсі Прінгл. Якщо вони опущені цілком з колах картина культури, це досить часто, типові пошкодження блискавкою на рослинність. Типовими в основному тим, що до пошкодження доріжки слід напрямку трактора, за допомогою яких електричний струм веде, і де він створює самі електроенергії. Найбільш помітний збиток близько треків на краю поля, де трактор виходить - часто навіть з диференціалом. Грунт є самою розбитою там, тримаючи її набагато довше, ніж вода навколо, завдяки набагато більш низькою електричного опору, найбільшої потоки проходять там і рослин у зв'язку з найбільш пошкоджене.

 

Фотографії кіл на полях, спочатку отримані з невідомого джерела, як зазначено місця з Denton, Garsington. Пізніше він визначив сайт Oxfordshire Centre for Crop Circle Studies, Був взяти третю Липня 1996 року. На додаток до моделі кіл на ньому можна чітко виділити три дроти - електричні лінії електропередачі, яка може дуже ефективно сприяти «притягують» грозового розряду. На додаток до моделі кіл на полях в місцях нижче, ми бачимо типовий збиток рослинності нерегулярні блискавка, видно, що впало кілька допоміжних або afterdischarges. Може бути, слабкіше, може бути "підірваний" тиску або ударної хвилі. Форма і розташування вплив іскри, плазмового розряду, яка є спалахом, можна впливати на того електромагнітних і електростатичних полів і потоку повітря і тиску ударної хвилі. Паралельно розрядів руку і розрядів з подальшим додаванням можуть взаємодіяти електростатичним і електромагнітним. Розряду блискавки можна порівняти з електронним пучком у вакуумі екран. Це місце величезних даний електромагнітних і електростатичних полів, які можуть відвернути пучка на екрані осцилографа - електростатичний - або ТВ - електромагнітним. Інцидент afterdischarges але і впливають один на одного. Наприклад, у книзі Lightning: Physics and effects ( Умань, Раков ), глава 8, "Зимові блискавки в Японії" можна прочитати на сторінці 313 позитивних розрядів CG (хмара на землю), які не досягають afterdischarges ніколи і тому ж місці, але завжди на деякій відстані від попереднього виконувати. За те, що це може відбутися лише зрідка в зимовий час, і тільки в Японії. Кожен круг в доданому малюнку, все менше і менше поступово від першої бази, можна розглядати як "нове закінчення на землі".

стр. 313 Interestingly, Ishii et al. (1998) observed that subsequent strokes in multiple-stroke positive flashes in winter storms in Japan always create a new termination on ground.

 

Відео та фотографії штучно блискавки видно, що канал розряду блискавки рухається за вітром. В деяких випадках, канал вниз за течією від впливу розрядів може подорожувати десятки, рідко сотні метрів. блискавки, фізика. Штучно блискавка Artificial Lightnings: Якщо виміряна електростатичного поля під хмарою досягла достатнього значення, ракети, випущеної в хмарах прикріплені до заземлення. UNIVERSITY OF FLORIDA LIGHTNING RESEARCH GROUP - www.ufl.edu (фото зліва) - дуже важливе джерело інформації, а також посилання на публікації з фізики грозових розрядів, фотографії, відео. Фото справа - стартова сторінка Мартін Уман : грозовий розряд

 

 

 

Пошкоджені зерна, що лежить на землі, як правило, існуючих в області

неправильної форми пошкоджених, ослаблених, що лежить на землі зерно

Більш детальну інформацію на сайті Пошкоджені зерна , що лежить на землі

Грозові розряди в полі і їх околиці є чи не єдиний з основних причин, більш ніж в 99% випадків жертва лежала на землі зерна в світі.

 

згвалтування під час збору врожаю

Все, що від 0,5 до 1,5 млн. км 2 поранених лежали на землі зерна на рік по всьому світу. Не тільки кукурудзу, а й багатьох інших культур, таких як випадкове згвалтування, маку. Не тільки жертви, розміщені на землі, але в іншому випадку значно пошкоджені - рослини можуть бути повністю мертвий або просто шкідники, будь то рослинного або тваринного походження - бактерій, вірусів, цвілі, грибків, паразитів. Зараження в цьому випадку, звичайно, тільки вторинного, так як здорових, не залежить від електростанцій будуть призначатися шкідника можна було тільки мріяти. Щоб повторити ще раз, сили, що виникають на місці розвантаження, була неймовірною, механічні - можна порівняти з дуже сильним вибухом, від десятків до сотень кілограмів в тротиловому еквіваленті і більше, а також електростатичні та електромагнітні, приблизно стільки ж або навіть більш високої енергії.

мак - 2008, ідентичні місцевості; лівої 6 липня ще два 3.th серпня, дерево - «ідентифікація злочинця"

 

Незважаючи на перераховані сили, але всі вони були насправді, поза всяким звичайного людського уяви, відразу ж після завоювання, навіть після того, як шторм, можливо, не всі поля Землі або соломою. Це може бути знайдено тільки мікроскопічні зміни в тканинах рослин або кілька випалених, спалювали людей. Аж до часу ...

 

Круги на полях, а також будь-які інші регулярні перешкоди, фрактальної моделі або в поєднанні, це всього лише невелика частина цього явища, і, як вважають, відбуваються тільки в дуже рідких взаємодія кількох збігів, що зустрічається вкрай рідко, дійсно, в умовах, які ще не, ні в найближчому Часовий пояс: навряд чи буде досить добре і переконливо пояснили і пояснили, може бути тільки дуже приблизними оцінками, а почасти й лабораторії або комп'ютерні моделювання.

 

Суттєвого впливу безпосередньо перед ганку, зігніть стебла до землі волога може грати - навіть м'який душ або дощ, або навіть ранкова роса. Для отримання додаткової інформації на сторінці ефект доміно .

 

 

 

Круги на полях - таємниці виявлено.

 Назавжди, назавжди і повністю.

Неймовірно примітивно, і може бути соромно говорити смішно, нерозумно і навіть пояснення. Любителі таємницею НЛО, парапсихологія, літаючі тарілки, невідомого і неіснуючого енергії та подібні дурниці може

транспортується залишити назавжди (назавжди).

Іншими словами, вони можуть тягнути собі в дупу .

Те ж саме можна сказати і іноземців .

У тому числі Пароубек в Марса. Вони також можете перетягнути ...

Примітка: Пароубек - порівняно незначна Чеської ідіот

 

2 cs

 

 

Ви приготували для вас, і всі теорії, представлені тут дуже ретельно експериментально

 

Jan Ledecký