Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Оригінал чеською мовою - круги-в-зерно-RDF-Атестовані-Хіт-спалахом . Будь ласка, вибачте, помилки машинного перекладу.
lightning
Неправильної сплощеної зерна
( RDF - випадково збитий фігури, так звані мисливці, особливо в текстах круги на полях - Crop Circles)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Кола на полях - переклад сайту машині

  menu - sitemap Complete list of all pages of this web

Дивіться, люди, яких вони добре знають, коли він rozkradli що вони не можуть перемогти. І я дуже добре знаю, що всі вони є підозрюваними. HOP сказав так довго, поки він не зламався. так довго ходити з глечиком води, довести до пива.

Перевірені ударів блискавки

У багатьох частинах RDF

PagPh

 

Ця сторінка буде опублікована на різні фотографії полів зерна з місць перевіряється вдарила блискавка. Ці зображення від року 2008, 2009, 2010 році, коли з'явилася можливість зайняті сьогодні - з точністю краще, ніж декілька десятків метрів, щоб визначити тип ( CC , CG ), місце, час і інтенсивність (кА), інцидент блискавки під час грози. Це експериментальна операція буде пояснено пізніше. Будь-яка інша інформація про принципи удару блискавки вимірювання положення і системи, використовувані тут.

 

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

RDF - Випадково збитий освіти (нерегулярно сплощені , що лежать на землі)

нерозривно супроводжують будь закономірності, якщо не відразу, то пізніше.

Як це може і ні, коли, як вони виникають з тих же причин, але при створенні шаблонів регулярних важко визначити і оцінити одночасне взаємодія декількох збігів, які роблять результат впливу механічних і електромагнітних сил, що виникають при грозових розрядах і дуже симетричні і, в кінцевому рахунку "rozcuchán" або незначно, деякі супутні явища (нерегулярні лінії електропередачі на поверхню землі, вітру), але в іншому бурі й блискавки дуже нерозривно супроводжують .

 

У разі неправильної форми, але не таких змін не відбувається, тому залучили практично ніякої уваги. Ще раз підкреслити: шаблон регулярного створений приблизно в одному випадку на мільйон, або навіть менше, і в більшості випадків, будь то регулярні або нерегулярні сплощені , лежачого на землі зерно, житло , стебло вигин на землю відбувається тільки після декількох днів буря, більше навіть тижнів. Звичайно, не виняток період більше двох місяців (спостерігається). Звичайно, багато в чому залежить від конституції сільськогосподарських культур, таких як ячмінь, наслідки відбуваються набагато швидше, ніж пшениця.

 

Вплив на вихід грозових розрядів в літературі дається мінімальне увагу, і практично завжди при згадці про нього конкретно йдеться, що зазначені причини легко взаємозамінні з іншими фітопатологічного дією багатьох факторів, і в багатьох випадках, що вони дійсно плутають. Це, звичайно, вторинні наслідки. Рослини, які не були порушені і послабило аналогічним шкідливих наслідків електроенергії навіть торкнувся.

 

Загальна площа нерегулярно подана , лежачий на землі або іншого ушкодження зернових культур, яке відбувається щорічно в світі завдяки електричного струму через удар блискавки приблизними оцінками, поля посівні площі від 0,5 до 1,5 мільйона квадратних кілометрів, оцінюється більш в мільйон разів більшої площі, ніж у випадку правильної форми, а також близько одного мільйона разів перевищує число випадків. Трава і посівні площі виключаються з цього облікового запису.

 

 

Якщо цікаво, контакти cropcirclesonline@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сторінка підготовлена ​​для Вас і всі дані дуже ретельно вивчили як теоретично, так і експериментально

 

Jan Ledecký

 

Метою вчених у дискусії з колегами, не вмовити, але уточнити.  Leo Szilard
Чесність платить, але, здається, не достатньо, щоб за неї хоч хтось одягнений. Kin Hubbard
Як ви думаєте, ваш бос нерозумно? Пам'ятайте, що якщо б він був розумніший, ви б без роботи.  J.Gotti
z