Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Oryginał w czeski - koła-w-ziarno-zwarcie-wyjaśnienie . Proszę wybaczyć, błędów translatory.
lightning
Gra jest skończona.
(Game nazwie GATE krąg)
crop circles
Learn about thunderstorms RSS feed

Crop Circles - wyjaśnienie - Emeryci

Prawda, jego nachylenie sam usuwa możliwość, że został zidentyfikowany. (Heraclitus)

Prawda jest dziwniejsza niż cokolwiek można myśleć. (E.A.Poe)

Omnia vero fulmen gubernat:Flash jest wszędzie. (Heraclitus)

Najpierw tylko naturalne wyjaśnienie zasady powstawania  kręgów zbożowych,  z wykorzystaniem sprawdzonych, powtarzalnych statystycznie sprawdzalnych procedur naukowych i metod badawczych. Anatomia roślin, patologii, fizjologii, biologii, chemii, archeologii, fizyki, Hydrometeorologii, speleologia, geologia, elektryczność, magnetyzm, i inne, często interdyscyplinarnych dziedzin.

Tajemnica kręgów zbożowych jest ostatecznie rozstrzygnięta

Wyładowanie atmosferyczne - jest jedną pojedynczą przyczyną jakiegokolwiek okręgu w kukurydzy , znaleziono w każdym czasie , w każdym polu kukurydzy.

Crop circles created by Lightning Electromagnetic Fields
Crop circle - a simulation of Lightning Electromagnetic Fields

Schematyczny widok po prawej stronie pokazuje jedną z wielu bardzo ciekawych analogii w kręgami zbożowymi i własności fizycznych wyładowań atmosferycznych. numer 1 Podobieństwo wyładowanie pioruna w strukturze ziarna (raster) płycie swoje linie pola elektromagnetyczne. , Podobny proces jak w przypadku nagrywania zdjęć. Wynik jest wyświetlany (połączenia) do kilku dni.

Wyładowanie atmosferyczne - jest jedną pojedynczą przyczyną wszelkich Kołem w ziarnie , znaleziono w każdym czasie , w każdym polu kukurydzy.

 

To jest bardzo, bardzo skrócona wersja strony, która znajduje się pod adresem kręgami zbożowymi - wyjaśnienie , a liczba podstron całym internecie cropcirclesonline.com .

 

Zawiera tylko kilka bardzo podstawowych haseł.

 

Po pierwsze, konieczne jest polecam każdemu, kto chce oglądać w telewizji bezdusznych mikstura " przepowiedni Majów i kręgów zbożowych ", czy ktoś nie daj Boże to już wyglądało spróbować postawić wszystko zarzuty w perspektywie tutaj umieszczone wyjaśnienie. Nawiasem mówiąc, te tupouni zupełnie nieświadomi, że są pokazuje formację kręgów zbożowych z prądem. To był grom z jasnego nieba, "grom z jasnego nieba", która może być niemal słyszał (brak chmur i wielokrotnych odbić dźwięku między nimi a podłożem). Ale gdy operator kamery jest pijany i chrapie, nie słychać normalnego burzę, i nic dziwnego, że trzeba wymienić materiał rejestrujący muszą ostrzec wyładowanie atmosferyczne.

 

Dotyczy to, oczywiście, wytworem innej tego typu "arcydzieła sztuki", który nigdy nie został powołany do tematu wskazane. Losowe, takie jak " Crop Circles: poszukiwanie prawdy ", albo" Co On Earth Wewnątrz Tajemnicy krąg ".

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw w kwestii kręgów zbożowych mogą odwiedzić stronę Wikipedii - kręgów zbożowych . Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach pseudo (nauka śmieci), ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całej sprawie.

 

 Motto: Ogromne ilości kręgów zbożowych uderzająco podobna symulacja pól  elektromagnetycznych. Nawet pojedyncze, osobne koło. Jest tak, ponieważ  rzeczywiste utworzony przez linie pola elektromagnetycznego działanie pola pioruna.

 

Nowe spojrzenie na temat kręgów zbożowych

 

Crop Circles - wyjaśnienie - bardzo skrócona wersja.

 

Każdy, kto twierdzi, że kręgi zbożowe stworzył kosmitów (UFO, latających spodków), jest idiotą.

 

Każdy, kto mówi, że kręgi są tworzone przez ludzi, jest głupi.

 

Każdy, kto mówi, że kręgi zbożowe generowania plazmy, naładowany elektrycznie wiry powietrza, zwane wiry nigdy nie widziałem ani nenapodobil lub matematyczne - fizyczne nesimuloval jest "obecnie nieco zdezorientowany."

 

Każdy, kto twierdzi, że kręgi zbożowe gdziekolwiek i kiedykolwiek stworzył lub stworzył, potworne nerd. (D & D)

 

Każdy, kto ma największy dowcip spadł dla Matki Natury tak doskonale ("to w ogóle nie występują samodzielnie, to musiał uczynić ludzi"), udał się na pola zboża, aby stworzyć coś takiego, że w celu poparcia swojego twierdzenia, że ​​jest głupie prostoduszny.

(Nie naukowe eksperymenty i eksperymentalnej weryfikacji wykonalności)

 

Każdy, kto twierdzi, że wyładowanie atmosferyczne nie może stworzyć coś na powierzchni, takich jak wpływ na załączonym zdjęciu jest idiotą.

Zobacz kilka innych załączonych zdjęć jeszcze opublikowane (głównie jako odniesienia). Czy to możliwe, by podziękować włoskiej odkrywców. Tysiące publikowane i niepublikowane zdjęcia takiej "dowodów działalności człowieka" - "otwór na kołek".

 

Każdy, kto mówi, że kręgi zbożowe są tworzone przez jakieś dziwne, niezrozumiałe i nieznane elektro - magnetyczne - energia mechaniczna, dzięki której działanie leży w takim miejscu, nawet po stosunkowo długim okresie czasu, możesz zarejestrować się szereg niezwykłych zjawisk i efektów, takich jak Lima - Błyskawica Induced anomalii magnetycznych (odchylenie kompas), promieniowanie podczerwone (ciepło skumulowane), nietypowe reakcje ludzi i zwierząt zaburzeniami mikroelektroniki (poprzez narażenie na pozostałości ładunku elektrostatycznego) i jest w stanie wywnioskować z tego, że tylko takie naturalnie, istniejące i stałe zjawisko wyładowanie pioruna jest głupie.

 

crop circlescrop circlesNowy Jičín, 3 7-sze +1.999-gi Każdy, kto jest w stanie powiedzieć, że to absolutnie typowy Fractal wzór, rozgałęzienia na boki dokładnie według zasad zrzutów zapłonowych postępowania, które pojawiły się pewnego dnia w polu zboża w Czechach może być utworzony w dowolny inny sposób, niż wyładowania pioruna jest idiotą.

 

Jednym z najbardziej typowych cech wyładowań atmosferycznych jest ich struktura fraktalna, stopniowo na coraz drobniejsze rozgałęzienia struktur.

Jednym z najbardziej powszechnych cech regularnych wzorów w ich ziarna, zaraz, co to właściwie jest, teraz to jest jakoś nie do wyposażenia ...

Że to ich fraktalnej struktury?

 

Każdy, kto ośmieli się powiedzieć, że martwe muchy, często w miejscach znalezienia kręgi zbożowe, jak również wszelkie inne martwe owady lub inne martwe zwierzęta zabite przez coś innego niż wyładowania pioruna jest głupie.

 

Każdy, kto nie może zrozumieć, że absolutnie wszystkie, bez wyjątku, tak zwane "anomalie", które w wielu miejscach pojawiają się kręgów zbożowych, mogą zostać wyjaśnione przez takie miejsce w ostatnim czasie wyładowań atmosferycznych, jest idiotą.

 

Pierwszy i najbardziej uderzającym przykładem takich anomalii pola magnetycznego Ziemi

Błyskawica Induced anomalii magnetycznych , Błyskawic magnetyzmem indukcyjnym Remanent , Błyskawic magnetyzmem indukcyjnym , magnetyzm Remanent - Tysiące książek technicznych i opisane tysięcy ton zadrukowanego papieru.

Wszelkie wymienione hasło wpisz w Search Engine Google

To chyba wystarczy, aby nauczyć się Angielski, Kuci łuszcząca ufologicznych záhadologický ...

 

Każdy, kto nie zdaje sobie sprawy, że przyczyną nie tylko wszystkich środowisk i rezonansu regularnego i wzorców interferencyjnych w ziarnie, ale prawie wszystkie złożonym ziarna na świecie, który jest nieodłącznie towarzyszy prąd uszkodzenia od wyładowań atmosferycznych i stopniowego osłabienia roślin jest idiotą .

 

By the way, rolnicy wiedzą to bardzo dobrze, ale dość oczywistych powodów nie pozostawi (zostaw) dla siebie. Jest to zupełnie naturalne, biorąc pod uwagę fakt, że są one w jakiś sposób lepiej i bardziej naturalnie połączone z naturą, i może przynajmniej w przybliżeniu oszacować skupienie, instynktownie, co się tam dzieje, dużo lepiej niż w pozostałej części widowni. Nie trzeba sobie z tym poradzić, ale nigdy zbyt dumna. Z pewnością nie trzeba wyjaśniać i polovzdělaným niewykształconych głupców jak ufologów i záhadologové "ekspertów" na różnych zjawisk paranormalnych. Tysiące rolnych artykułów naukowych i zawodowych, publikacje. Wiele linków na sprawdzonych zasobów naukowych i specjalistycznych publikacjach, takich jak rolnictwo tutaj .

 

Piłka jest po Twojej stronie, do sądu, ty Kuci nitty záhadologický ufologicznych. Spróbuj uderzyć go co najmniej. Na naszej połowie boiska, ale to nigdy nie było go ...

 

Może trzeba spróbować udowodnić, że dokładnie te lokalizacje ( baza danych GPS ), gdzie zawsze krąg pojawił, co w naturalny sposób tak naturalny, jak opisano na tej stronie (jest to ponad 99,9% wszystkich przypadków), było kilka minut, godzin, dni lub tygodni przed jego fizycznym widzialności (odkrycie) wpływ wyładowań atmosferycznych. Szansa jest tutaj, i zawsze będzie. Wystarczyło zapytać meteorologów. Ha, Ha, Ha. Hi, Hi, Hi .

 

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z najprostszych sposobów, aby przynajmniej spróbować udowodnić swoją prawdę, a próba odmowy jakichkolwiek roszczeń, który znajduje się na tej stronie, VKPZU , to ty naprawdę zasłużył na Ciebie jako kogoś całkiem kick ass . To będzie bardzo ciekawy jak skłonny do wiadomości publicznej wyniki takich badań powiedzieć.

 

GPS - baza danych - największy zbiór witryn GPS znaleziono kręgi kiedykolwiek montowane w świecie. Zawiera ona nie tylko wiele miejsc GPS, które są znane i niektórzy obserwatorzy odkryto już w obrazach map różnych zastosowań, i opublikowane. Przede wszystkim, oczywiście, Google Earth , ponieważ pozwala na miejsca, gdzie takie dostępne mapy, wyświetlanie ich statusu w różnych okresach czasu, ale także na przykład w Google Maps lub map Yahoo.

 

Z pewnością zawiera przynajmniej dwudziestu witryn powoływanych dokumentów mapie opisane aplikacje są dostępne, ale nie zostały jeszcze odkryte lub ujawnione.

Najprawdopodobniej z Włoch.

Z pewnością nie wyczerpuje wszystkich możliwości, a uprzejmy obserwatorzy w tych miejscach lub w pobliżu na pewno ujawnione pojawić więcej.

Oczywiście są miejsca, w których zdjęcia kręgów zbożowych nagrane na mapach, ale badania ziemia nigdy nie zostało zlokalizowane, ludzkość nigdy nie wiadomo o nim (jak wielu z Włoch, jeden w Czechach - zostanie opublikowana w czasie)

Podobnie, często jest to możliwe za pomocą lokalnych lokalnych badań Google Earth , aby odkryć wiele interesujących faktów związanych w miejscach pobliskich i odległych. Ponownie, na przykład liczba takich przypadkach z Włoch, ale nie tylko.

 

GPS baza zawiera głównie serię dokładnych danych GPS znalezionych na różnych kręgów zbożowych z całego świata, dokładna lokalizacja GPS nigdy nie została opublikowana (setki). Zostanie ona opublikowana w pełnej wersji w ciągu najbliższych kilku dni, aż do końca 2012 (tj. wkrótce po końcu świata)

 

Innym przykładem sequel tutaj .

 

-----------

Zauważyć (motto)

Nawet jeśli dowolne twierdzenie tych stron wydaje się być formułowane z absolutną pewnością, należy umieścić przed nim niektóre z tych wstępnym oświadczeniu:

Jest wysoce prawdopodobne, że ...

Możliwe jest, aby wykazać, że ...

Możliwe jest, że ...

Dla niektórych (wielu) obserwacji wydaje się (wyniki) ...

Absolutnie pewny swojej prawdy może byc naprawdę tylko szarpnięcie, palantem, kretyn lub idiota.

(tak który z nich w rzeczywistości naprawdę, potępionych?)

 

Na podstawowe wprowadzenie do historycznych perspektyw na kwestii kręgów zbożowych jest możliwe, aby odwiedzić stronę internetową Wikipedia - Kręgi zbożowe. Większość wyjaśnień, mimo że złożone lub prawie wyłącznie w ramach Pseudonauka (Junk science), tj., należą do Kategoria:Pseudonauka, ale przynajmniej służyć jako podstawowe informacje na temat bieżącego widoku na całą sprawę.

 

Przede wszystkim należy podkreślić, że wyjaśnienia przedstawione tutaj, czy każda strona tej strony, w każdym razie nie zajmuje się pojęciami lub dziedzin działalności człowieka, takich jak Ezoteryka, Parapsychologia, Psychotronika, Zjawiska paranormalne , Ufologia, Spirytyzm, Astrologia, Okultyzm.

Wiara w kosmitów, Życie pozaziemskie, łącznie z Kosmita, Astrobiologia, E.T. (film), UFO, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, Goście z Przestrzeń kosmiczna, Wszechświat, Galaktyka, Droga Mleczna.

Magia, Czarna magia, Czarostwo, Czarownica, Supernatural zjawiska, Cud (religia). Fenomen roku 2012, Poltergeist, Teoria spiskowa, Psychokineza, Szamanizm, Mistycyzm, lub w jakiejkolwiek innej Pseudonauka lub Junk science z Kategoria:Pseudonauka.

 

VKPZU - ty Kuci nitty záhadologický ufologicznych

 

Strona przygotowana dla Ciebie i wszystkich teorii tu i twierdzi, bardzo dokładnie teoretycznie i doświadczalnie

 

Jan Ledecký

 

Kręgi w zbożu - tajemnica ujawniona.

 Raz na zawsze, na wieki wieków.

Niewiarygodnie prymitywne, jak można by powiedzieć żenująco głupie, a nawet głupie wytłumaczenie. Miłośnicy UFO, Mystery, parapsychologia, latające spodki, nieznane i nieistniejące energetyczne i podobne bzdury, może zapewnić sobie odtransportovat No Return (nieskończoność).

Innymi słowy, mogą one ciągnąć w dupę .

To samo można powiedzieć o kosmitów .

Łącznie Paroubek Marťanů.Také może przeciągnąć się na ...

z