Many informations about COVID-19, CORONAVIRUS, how will it spread into population
in many countries, actual COVID-19, CORONAVIRUS GRAPHS, also Perspectives, forecasts, outlooks for the future, epidemic and pandemic prognosis and actual
>>>>>> COVID-19, CORONAVIRUS PREDICTIONS <<<<<<
COVID-19, CORONAVIRUS links to GRAPHS day by day
COVID-19, CORONAVIRUS links to PREDICTIONS day by day
Other interesting COVID-19, CORONAVIRUS summary links and reference pages

Learn about thunderstorms RSS feed

Kultūraugu aprindās (crop circles)

Motto: Ļoti daudz Kultūraugu aprindās atgādina elektromagnētiskajiem laukiem dators simulācija. Pat vienā, vienīgais, atsevišķs aplis. To izraisa, jo bija patiešām izveidojis elektromagnētiskā lauka spēka līnijas no zibens noplūdēm.

 

 

Short raksturojums - pamatizskaidrojums, sākotnējie informations par kultūraugu aprindās

(Foto ikonu darbojas kā saikne)Jaunākās, kā arī ļoti pēdējie kultūraugu aprindās 2013 sezona

2013-12-30USAChualar farm, Salinas, CA 36.584871,-121.473678 detail
 

Kultūraugu aprindās (crop circles)

pz 

Correction (characteristic):

Even if any message down these pages would look like to be absolutely sure, there should be placed an introductory sentence before that

Is possible, that...

Possibly would be proved, that...

Presumably possible...

Some (many) observations (experiments) may imply, that...

Absolutely sure beeing right maybe only stupid, silly, pinhead, bighead or bigmouth.

So, which one of them, damned?

 

Par pamata ievads vēsturisko perspektīvu jautājumā par kultūraugu aprindās ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni Wikipedia - Crop circle. Lielākā daļa no skaidrojumiem, lai gan iesniegts vai piemērošana gandrīz pilnībā atbilst Pseidozinātne (Junk science), ti, pieder Kategorija:Pseidozinātne, bet vismaz kalpo kā pamata informāciju par pašreizējo skatu uz visu jautājumu.

 

Pirmām kārtām jāuzsver, ka izskaidrojums redzams šeit, vai kāds no šī portāla lapu, jebkurā gadījumā neattiecas koncepcijām vai jomām cilvēka darbības, piemēram, Esotericism, Parapsiholoģija, Psychotronics, Paranormal parādības, Ufology, Spiritism, Astroloģija, Okultisms.

Ticība ārvalstnieku, Ārpuszemes dzīvība, ieskaitot Extraterrestrials in fiction, Astrobiology, Citplanētietis, Neidentificēts lidojošs objekts, Military disc-shaped aircraft, Flying saucer, apmeklētāji no Kosmiskā telpa, Visums, Galaktika, Piena Ceļš.

Maģija, Black magic, Witchcraft, Ragana, Supernatural parādības, Miracle. 2012 phenomenon, Poltergeists, Sazvērestības teorija, Psychokinesis, Šamanisms, Misticisms, vai jebkurā citā sfērā Pseidozinātne vai Junk science no trešās Kategorija:Pseidozinātne.